Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.07.12. 13:05:52

Délelőtti rövidhírek (Diario Sport, Mundo Deportivo):
Paulinho érkezésére egyre nagyobb esély van, állítólag Valverde is támogatja a szerződtetését...

Bellerínt nem akarja Valverde, a klub nem akar érte 40 M €-t fizetni, így lemondanak róla. Alternatíva? A Benficából Nelson Semedo máris célponttá vált a lapok szerint, 30 millióval érkezhet az első ajánlat.

Verrattiért hajlandó lenne a klub akár augusztus 31-ig is várni, de előrelépés továbbra sem látszik az ügyben...

Deloufeu meg fogja kapni a bizalmat az előszonban Valverdétől, egyelőre biztosan nem távozik.

Mától elkezdődik az előszezon, kezdve a fizikai felmérésekkel, a hét végéig pedig szinte mindenki csatlakozik a kerethez.
mvik
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2009.06.05. 22:43:57

2017.07.12. 12:55:58

üdv. én nem értem azt h mit lehet ennyit vitázni azon h Verratti mennyire akart jönni és h rab a PSG-ben, nem nem rab, azt mondta h szívesen játszana itt, de nem minden áron, tehát szó sem volt itt arról h akkor majd nem megy edzésre meg ilyenek, ezt csak a média meg az ügynöke vagy kije fújta így fel. olyan nincs a mai futballban h ha egy játékos minden áron el akar menni de a csapata akkor se engedi el és kényszeríti h maradjon, ilyen nincs mert erre az esetre hozta a FIFA azt a szabályt h akkor a játékos kivásárolhatja magát a szerződéséből (tehát ha jól tudom ahány év van hátra a szerződéséből azt megszorozni az éves fizúval) és ebbe a klubnak nem nagyon lehetne beleszólása mert joga van rá a játékosnak, azért szokták inkább mégis eladni az ilyen játékosokat mert így mégis többet kereshetnek rajta.
mvik
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.07.12. 12:34:11

IscoDisco írta: Akkor egyetértünk abban, hogy nem értünk egyet. :) Mert szerintem nem akart mindenáron Barca játékos lenni. Az, hogy az ügynöke miként keveri a dolgokat, az más tészta. Többször fel lett hozva Bale szituja. Na... ő mindenáron a Realba akart igazolni, mert volt pofája ahhoz is, hogy megtagadja az edzéseket. Verratti is ugyanúgy boldogan fog tovább focizni, mint előtte. Joga meg persze, hogy van mindenkinek. Nem változtathatom meg valaki szemléletét. Csak nálam ettől nem szemét a PSG, Verratti meg pláne nem. Neymarra meg az apjára sem köpködtem pl mert inkább a Barcát választotta, pedig már majdnem aláírt hozzánk. Vagy a Bayernre sem mutogattam annó, mert nem adták el Ribéryt. Pedig nagyon akart jönni, ő ténylegesen ki is jelentette.
Rohadtul nem ugyanolyan a két eset. Teljesen más Angliából elhozni egy játékost, mint a PSG-ből. Főleg, hogy nem élcsapat. Az anno 93 millió amit kapott a Spurs, most kb. 150-160 lenne, az akkori legmagasabb összegű igazolás. Ott nem az volt a váltás indoka, legalábbis nem feltétlenül, hogy verte az asztalt. A PSG-nek nem kell a pénz, ráadásul Bale-t ki is vásárolhattátok volna.
Ez a Neymar majdnem aláírt szöveg meg szintén sántít. Ott volt 16 évesen próbajátékon, nem is írhatott volna alá, ha annyira oda akart volna menni el lehetett volna bármilyen előszerződéssel intézni. Nem akarok általánosítani, ahogy te tetted, de sokaknak cseszi a csőrét, hogy nem az mindenekfeletti, überrealmadridot választotta.
Azt ne hidd, hogsy Mbappé is olyan biztosan zsebben van, mert a PSG is hajt rá. Egy 18 éves kölyköt, pedig baromira lehet befolyásolni a pénzzel, főleg, hogy nem kell külföldre se mennie. A szülők is valószínűleg őt támogatnák, és nagy csapatépítésbe fogott a PSG is. 1-2 éven belül lehet, hogy nem lesz már akkora szakadék a két csapat közt mint most.
Mondjuk egy monacoi, francia bajnokságban edződött egyszezonos játékosért ilyen 130 millák iszonyatos összegek, legyen akármilyen tehetséges.

A kp kérdést én speciel nem tartom kevésbé kardinális szempontnak, mint a jobbhátvédet. Ráadásul nem igazán van több megfelelő alternatíva mint eggyel feljebb és jobban bízok Vidalban, minthogy Denis, Gomes vagy Arda robbantson, Rafinha meg sérülés nélkül hozza le a szezont. Főleg, hogy utóbbi kettő jó eséllyel távozik. Igaz, hogy egy jó jh igazolással Sr-el bővülhet a kp, de ilyen játékos is elérhető max. 2-3 van és azok is 50 milla körül vannak.

Laporte nem tudom miért ötlött fel. Itt van Piqué-Umtiti, bőven minőségi duó. Mascheranio tökéletes harmadik számúnak, Matyi helyén ha kell akkor Marlon. Én mondjuk jobban örülnék, ha a másodosztályban játszana folyamatosan és csak onnan jönne fel. Lelátó vagy padmelegítés neki sem tesz jót. Jobb ha folyamatosan játékban van. Attól pedig amit Laporte lehozott az utóbbi két évben én nem vágom hanyatt magam.
A Bilbao-ból szerintem az egyedüli aki minőségi igazolás az Inaki Williams lehetne, de akkor megint ott tartunk mint Dembelé esetében.

A középpályás jkérdéshez visszakanyarodva az én véleményem is az, hogy ha minőséget nem tudunk igazolni, hagyni kellene az idei beszerzést. Viszont a többi poszton (jh kivételével) megvagyunk, a vezetőség pedig (nagyobb) transzfer nélkül nem zárhatja a nyarat, ez számukra öngyilkosság, még ha a józan ész leginkább ezt diktálná. És hol van a legnagyobb problémánk? A középpályán természetesen. Szóval szerintem oda mindenképp jönni fog ember, a kérdés csak az, hogy az SR-Ini-Rakitic minőséghez kicsit is fel tud-e érni.
A másik lehetőség tényleg az, ha Valverde valami újítást bevezet-e, mert akkor új távlatok nyílhatnak.

De azt sem tartom kizártnak, hogy egész nyáron hajtjuk majd Bellerínt a katalán kötődése miatt és elhozzuk 50-60 millióért, akkor pedig elmondhatnják, hogy jött minőségi, "saját nevelésű" játékos. Még ha ez mindkét aspektusban is távol áll az igazságtól.
Forca Barca!!!!
IscoDisco
Barça B
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2017.03.17. 13:26:15

2017.07.12. 11:17:44

palesz77 írta:Rüdiger érkezésével azt írják, hogy nőtt az esély az eligazolására. De én se látok rá sok esélyt.
Jaj tényleg, Rüdiger kiment a fejemből, ő pont Azpiliqueta posztján játszott a Romában.
palesz77 írta:Nem én írtam ezt szerintem, én 5-öt olvastam valahol.
Mikor először felmerült a neve valaki írta, de rosszul emlékeztem, mert 5ről volt szó, nem 6ról. Mondjuk így kívülállóként én is csak pislogok, hogy minek nektek egy ilyen játékos a k.pályára. Azt nem mondom, hogy szomorkodok miatt, mert az nem lenne igaz, de furcsállom. :)
MichaaBee írta:Verratti személyes képviselője ismerte be, hogy a Barcába vágyik és nevezte börtönnek a PSG-t. Ez nálam egyrészt bőven kimeríti a "Verratti verte az asztalt, hogy eligazolhasson" kategóriát, másrészt szerintem, ha maga a játékos úgy gondolja, hogy kvázi fogva tartják a csapatánál, akkor talán nem ördögtől való dolog azt gondolni, hogy az arab sejk tojik az alkalmazottja kérésére... Ez még egyszer mondom, összehasonlíthatatlan azzal, hogy néhány csapat a nyálát csorgatja Neymarra és Kroosra, utóbbi kettő meg tesz az egészre és boldogan focizik tovább az aktuális csapatában.

Nem azt akarom mondani, hogy a PSG-nek kutya kötelessége lett volna elengedni és nyilván úgy gondolom, hogy minden joguk megtartani, de miután a játékos olyan kijelentéseket tesz, amilyeneket, nem tartom nonszensznek, hogy itt páran elkezdjenek fújni a PSG-re.
Akkor egyetértünk abban, hogy nem értünk egyet. :) Mert szerintem nem akart mindenáron Barca játékos lenni. Az, hogy az ügynöke miként keveri a dolgokat, az más tészta. Többször fel lett hozva Bale szituja. Na... ő mindenáron a Realba akart igazolni, mert volt pofája ahhoz is, hogy megtagadja az edzéseket. Verratti is ugyanúgy boldogan fog tovább focizni, mint előtte. Joga meg persze, hogy van mindenkinek. Nem változtathatom meg valaki szemléletét. Csak nálam ettől nem szemét a PSG, Verratti meg pláne nem. Neymarra meg az apjára sem köpködtem pl mert inkább a Barcát választotta, pedig már majdnem aláírt hozzánk. Vagy a Bayernre sem mutogattam annó, mert nem adták el Ribéryt. Pedig nagyon akart jönni, ő ténylegesen ki is jelentette.
Motaro írta:Nem lesz lassan sok ebből az Isco gyerekből?
Mert mi rosszatt írtam már megint?
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2017.07.12. 11:13:35

Kicsit más téma.

Már régóta böki a csőröm, valaki felvilágosíthatna. Azt értem, hogy egyes országokban van kivásárlási ár, egyesekben (pl francia liga, ha jól tudom) meg nincs. Ez mitől függ? Csak mert akinek nincs, annak marha kényelmes, ahol meg van, ott meg többnyire a klubok szívnak is miatta, pl. nem egyszer mi is. Az okosok világosítsanak fel pls, hogy ez mitől függ. :D
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2017.07.12. 11:06:12

visca el barca írta:én mindenkiben többet látok. kb 20 éve nézek barca meccset, de nem sok ilyen falábú volt itt. és akkor a fizetéséről, meg az áráról nem is beszélek. még1x mondom, SEMMIBEN nem jó. legalább lenne gyors vagy bármi, de SEMMI. SEMMI.
Látom nálad ez már egy eldöntött kérdés így aligha érdemes,<--> ennél többet reagálnom erre...

Más:
A Mundo szerint már ajánlatot is tettünk Semeadoért 30 milliós euró értékben.

Paulinho ára pedig 40 lenne, de ezt "semmiképpen" nem szeretné kfizetni a vezetőség.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2017.07.12. 10:55:40

IscoDisco írta:
MichaaBee írta:Se Kroos, se Neymar nem vágyódik el a csapatából és a brazil esetében mindenféle csillagászati összegek is repkedtek, mégis Eibar szintű csapatokkal poénkodik. Verrattinál potom 80 milliókról volt szó (sajnos ez manapság nem irreális érte), mégis Mundo címlappal fotózkodott és börtönről nyilatkozott a hivatalos képviselője... Nyilván Verratti utána évi 12 millióért szépen beáll a sorba és kussol, de nem tudom elképzelni, hogy hogy látsz párhuzamot Kroos-szal vagy Neymarral...
Látok, mert van. Igaz, hogy nem a tökéletes példa, mert a Barcánál meg a Realnál nem nagyon van feljebb, így nyílván hamarabb vágyódik el az ember egy PSGből. De mégis lehet párhuzamot húzni, mert Verratti sem verte az asztalt, hogy hát de ne csináljátok már ezt velem, én mindenáron a Barcaban akarok játszani. Kulcsjátékos, érinthetetlen, nem eladó. Akkor miért kell mutogatni a PSGre? Ezért a párhuzam. Aki komoly sikereket akar elérni az nem engedi el a legjobb játékosait semmi áron.
Verratti személyes képviselője ismerte be, hogy a Barcába vágyik és nevezte börtönnek a PSG-t. Ez nálam egyrészt bőven kimeríti a "Verratti verte az asztalt, hogy eligazolhasson" kategóriát, másrészt szerintem, ha maga a játékos úgy gondolja, hogy kvázi fogva tartják a csapatánál, akkor talán nem ördögtől való dolog azt gondolni, hogy az arab sejk tojik az alkalmazottja kérésére... Ez még egyszer mondom, összehasonlíthatatlan azzal, hogy néhány csapat a nyálát csorgatja Neymarra és Kroosra, utóbbi kettő meg tesz az egészre és boldogan focizik tovább az aktuális csapatában.

Nem azt akarom mondani, hogy a PSG-nek kutya kötelessége lett volna elengedni és nyilván úgy gondolom, hogy minden joguk megtartani, de miután a játékos olyan kijelentéseket tesz, amilyeneket, nem tartom nonszensznek, hogy itt páran elkezdjenek fújni a PSG-re.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.07.12. 10:45:19

IscoDisco írta:Csak ő sem az a leigazolható kategória. ...
Rüdiger érkezésével azt írják, hogy nőtt az esély az eligazolására. De én se látok rá sok esélyt.
IscoDisco írta:Főleg, hogy ha jól emlékszek Palesz írta korábban a hírt, hogy elvileg 6 milliós fizetést kapna. Amiben lehet is valami, mert gondolom Kínát is a pénz miatt választotta, nem a színvonal miatt. :mrgreen:
Nem én írtam ezt szerintem, én 5-öt olvastam valahol. :D Amúgy lenyilatkozta a múltkor, hogy sose a pénz érdekelte, nem azért ment kínába se.... Nyilván. De a hírek szerint bevállalna fizetéscsökkentést is csak azért, hogy jöhessen sajnos, gondolom keresett eleget már kínában.
IscoDisco
Barça B
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2017.03.17. 13:26:15

2017.07.12. 10:34:32

palesz77 írta: Azpilicuetat rebesgették több helyen ez után, de ebben a cikkbe nem.
Csak ő sem az a leigazolható kategória. Főleg, ha megveszik Danilot, mert akkor az azt jelenti, hogy megint középen számolnak vele. Oda meg kell, mert ugye nincs már Terry, Zoumát kölcsön akarják adni a hírek szerint, Aké sem maradt, a Christensen srác meg tuti nem lesz kezdő.
Nekik hátra inkább erősíteni kell, nem még elpasszolni játékosokat.
nagyatyesz írta:Paulinhot meg akkor sem érteném, ha kb 10-15 millióért jönne, de úgy talán még bevenné a gyomrom. De ha képesek vagyunk kifizetni érte 30-40 milliót,,,
Főleg, hogy ha jól emlékszek Palesz írta korábban a hírt, hogy elvileg 6 milliós fizetést kapna. Amiben lehet is valami, mert gondolom Kínát is a pénz miatt választotta, nem a színvonal miatt. :mrgreen:
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4509
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2017.07.12. 10:25:43

Amilyen biztatónak indult az uborkaszezon, annyira kezd kilátástalanná válni. Minőségi jhv és középpályás sincs, még lőtávolban sem. :?
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2017.07.12. 10:16:03

Bellerin kiesése számomra jó hír, továbbra is inkább védekezésben inkább jeleskedő jobb oldali védőt vennék. Nálam Azpi és Sideibe a 2 jelölt továbbra is.
Paulinhot meg akkor sem érteném, ha kb 10-15 millióért jönne, de úgy talán még bevenné a gyomrom. De ha képesek vagyunk kifizetni érte 30-40 milliót,,,
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.07.12. 10:00:55

A Sport szerint Bellerín kizárva a jelöltek közül. Valverde megvétózta elvileg tegnap, nem felel meg neki. Most olyan jelöltet keresnek, aki Segurának és neki is tetszik azt írják. Azpilicuetat rebesgették több helyen ez után, de ebben a cikkbe nem.

Arról is ír a Sport, hogy visszadobta a Guangzhou ismét az ajánlatot, de mivel 48 óra múlva zár a kínai piac, ezért felgyorsulnak a tárgyalások.. Jeee. Ennyit az "utolsó ajánlatról", az lesz belőle még a végén, hogy kifizetjük a 40-et érte.. :roll:

Barcelona have presented Benfica an initial offer of €30M to sign full-back Nélson Semedo (23). [RECORD]

Ezzel gondolom körbe is röhögnek minket az 50 milliós hírek után. :D
IscoDisco
Barça B
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2017.03.17. 13:26:15

2017.07.12. 08:47:52

MichaaBee írta:Erre jött a reakció, hogy álljon már meg a menet, ezt itt senki nem mondta, ezt Verratti ügynöke állította.
Igen, jogos. Általánosítottam ezzel, mert tény, nem írta le senki. De az is, hogy egyet értett a fórum ezzel a kijelentéssel. Vissza lehet olvasni, nem sokan értették meg a PSG-t, hogy mégis miért nem engedik el.
MichaaBee írta:Se Kroos, se Neymar nem vágyódik el a csapatából és a brazil esetében mindenféle csillagászati összegek is repkedtek, mégis Eibar szintű csapatokkal poénkodik. Verrattinál potom 80 milliókról volt szó (sajnos ez manapság nem irreális érte), mégis Mundo címlappal fotózkodott és börtönről nyilatkozott a hivatalos képviselője... Nyilván Verratti utána évi 12 millióért szépen beáll a sorba és kussol, de nem tudom elképzelni, hogy hogy látsz párhuzamot Kroos-szal vagy Neymarral...
Látok, mert van. Igaz, hogy nem a tökéletes példa, mert a Barcánál meg a Realnál nem nagyon van feljebb, így nyílván hamarabb vágyódik el az ember egy PSGből. De mégis lehet párhuzamot húzni, mert Verratti sem verte az asztalt, hogy hát de ne csináljátok már ezt velem, én mindenáron a Barcaban akarok játszani. Kulcsjátékos, érinthetetlen, nem eladó. Akkor miért kell mutogatni a PSGre? Ezért a párhuzam. Aki komoly sikereket akar elérni az nem engedi el a legjobb játékosait semmi áron.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2017.07.12. 00:14:47

IscoDisco, általában korrekt véleményeket írsz, de hogy lehet ekkorát csúsztatni? :D

Pár hozzászólással lejjebb azt írtad, hogy:
itt már le lett börtönözve a PSG, mert nem akarja eladni a legjobbját. Ha valami nonszensz, akkor az ez. Adjátok el ti is akkor Neymart meg Messit, mert elvileg akarta őket a PSG.
Erre jött a reakció, hogy álljon már meg a menet, ezt itt senki nem mondta, ezt Verratti ügynöke állította. A neymaros, kroos-os párhuzamok szintén értelmetlenek. Se Kroos, se Neymar nem vágyódik el a csapatából és a brazil esetében mindenféle csillagászati összegek is repkedtek, mégis Eibar szintű csapatokkal poénkodik. Verrattinál potom 80 milliókról volt szó (sajnos ez manapság nem irreális érte), mégis Mundo címlappal fotózkodott és börtönről nyilatkozott a hivatalos képviselője... Nyilván Verratti utána évi 12 millióért szépen beáll a sorba és kussol, de nem tudom elképzelni, hogy hogy látsz párhuzamot Kroos-szal vagy Neymarral... :D
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
IscoDisco
Barça B
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2017.03.17. 13:26:15

2017.07.11. 23:45:45

Cestus írta:Ezt a bebörtönzős sztorit Verratti ügynöke (?) adta elő, nem egy mezei fórumozó. Azért a Messis-Neymáros példád pedig más tészta, mert Verratti játszana is itt, míg Neymar a dolgok jelenlegi állása szerint nem játszana a PSG-ben, MU-ban.
Igen, az ügynöke meg mittomén még ki mondta -valami korábbi PSG játékos- hogy a PSG egy börtön. Hát Istenem, akkor csukjanak le engem is! :lol: Az edzés videókon is látszik, hogy Verratti mennyire szenved. Szegény szerintem utána megy is a pszichológusához, mert transz érte, hogy nem játszhat a Barcában és börtönbe zárták. :) A Neymar-Verratti sztori pedig jogos. Ugyanaz a szitu. A PSG is akarta (elvileg) Neymart, de nem eladó. Lett volna az az összeg, amiért kimondta volna a brazil, hogy amúgy nem is a Barca, hanem a PSG álmai klubja. De mivel erős a Barca, sőt, még el is van, ezért nem balhézott, hogy adják már el. Ugyanez Verrtti pepitában. Csak kicsit túltoltátok a dolgot mert szinte tényként kezeltétek, hogy leigazoljátok. Ezért mondom, hogy ennyi erővel a Barca is szemét, mert adott volna vagy 150 millát Neymarért a PSG, sőt csillagászati fizetést is, mégis maradt. De hogy a saját házamat köpködjem. A Real is semmirevaló, mert nem adja el Kroost az Unitednek, vagy akár CRt, pedig ő annyira haz akar térni. Vagy Ramost, ha már United. Vagy Varanet. Aki nem eladó, az nem eladó, ha el fogadja az enber, ha nem. Verratti nem eladó, az összes többi már csak mellébeszlés.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.07.11. 23:25:19

Cestus írta:míg Neymar a dolgok jelenlegi állása szerint nem játszana a PSG-ben, MU-ban.
Miért? Ezt nem értem most.

A börtönös cuccot meg tényleg Verratti ügynöke mondta.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.07.11. 23:05:05

Ezt a bebörtönzős sztorit Verratti ügynöke (?) adta elő, nem egy mezei fórumozó. Azért a Messis-Neymáros példád pedig más tészta, mert Verratti játszana is itt, míg Neymar a dolgok jelenlegi állása szerint nem játszana a PSG-ben, MU-ban.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
IscoDisco
Barça B
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2017.03.17. 13:26:15

2017.07.11. 22:51:19

S.Agüero írta:Szerintem inkább a túloldalt oszd az észt, itt kevésbé bejövős. Mindeközben túlzol és általánosítasz.

Felháborodásra meg minden joga megvan mindenkinek szerintem.
S.Agüero írta:Szerintem inkább a túloldalt oszd az észt, itt kevésbé bejövős. :) Mindeközben túlzol és általánosítasz.

Felháborodásra meg minden joga megvan mindenkinek szerintem.
Csak egy szarkasztikus LG kommentre jött egy szarkasztikus reakció. Mert tényleg népszerű Perezre köpködni, hogy "hát ő mindent megold a Madridnak". :) Szóval nem akartam észt osztani, a túloldalon sem szoktam. :)

Felháborodni meg mindenki felháborodhat, mindenkinek szíve joga. De itt már le lett börtönözve a PSG, mert nem akarja eladni a legjobbját. Ha valami nonszensz, akkor az ez. Adjátok el ti is akkor Neymart meg Messit, mert elvileg akarta őket a PSG. Hogy képzelitek, hogy nem adjátok el???? Szóval érted. :) Az a "mindenáron a Barca-ban akarok játszani" nyilatkozat Verrattitől meg csak egy nyugtató volt nektek, hogy elhigyjétek, hogy van rá esély. Soha nem köpködött a PSG-re, mindig tisztelettel beszélt róluk. Az már más tészta, hogy a sok szennylap kavart. Biztos szívesen játszana nálatok, mert már körbenyalta egész Barcelonát, de az nem egyenlő azzal, hogy felrúg mindent és ha törik, ha szakad nálatok akar lenni. De mégis általánosságban az a módi felétek, hogy szemét a PSG, mert bebörtönzte szegény olaszt... =D>
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.07.11. 22:35:28

Szerintem inkább a túloldalt oszd az észt, itt kevésbé bejövős. :) Mindeközben túlzol és általánosítasz.

Felháborodásra meg minden joga megvan mindenkinek szerintem.
IscoDisco
Barça B
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2017.03.17. 13:26:15

2017.07.11. 22:27:28

LG írta:
Egyébként mi van most minden klub összebeszélt ellenünk hogy a barcába senki nem akarja elengedni a focistáit
Ilyenekkel ne viccelj, mert azok a szurkolótársaink, akik előszeretettel gyártanak összeesküvés elméleteket, mindjárt kitalálják, hogy ez is Perez műve. :mrgreen:
Hát sok Barca teória szerint nagyobb hatalma van, mint Putyinnak, Trumpnak meg mint az összes többinek, akik a kis világunkat irányítják. Szóval durva az ember tényleg, szerintem még arra is képes, hogy még 70 évig irányítsa a Real-t és nyomorba taszítsa a szegény katalánok által szponzorált Barcat, meg alapból európa szerte egy Unitedet, egy Bayernt.

De a szarkazmust félre téve.... Milyen jogon van felháborodva pár Barca szurkoló? Azért, mert vannak olyan klubok, akik azt mondják, hogy lehettik ti a Barca, perkálhatjátok a pénzt, akkor sem adjuk el a kulcsjátékosunkat? Már köpködtök mindnre meg mindekire, sza.r a PSG, sza.r Verratti, sza.r lesz a Pool is meg Coutinho is ha ő is marad angliában. Én elhiszem, hogy hozzá szoktatok, hogy minden a ti szájatok íze szerint alakul, de legyetek már észnél.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21169
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.07.11. 21:11:13

Egyébként mi van most minden klub összebeszélt ellenünk hogy a barcába senki nem akarja elengedni a focistáit
Ilyenekkel ne viccelj, mert azok a szurkolótársaink, akik előszeretettel gyártanak összeesküvés elméleteket, mindjárt kitalálják, hogy ez is Perez műve. :mrgreen:
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2017.07.11. 20:40:53

visca el barca írta:
Varatrix írta:Hát ha te többet látsz az ilyen Paulinho fèlèkbe mint Gomesben....
én mindenkiben többet látok. kb 20 éve nézek barca meccset, de nem sok ilyen falábú volt itt. és akkor a fizetéséről, meg az áráról nem is beszélek. még1x mondom, SEMMIBEN nem jó. legalább lenne gyors vagy bármi, de SEMMI. SEMMI.
Oleguer barátunkra már nem emlékszel teljes mértékben, nála voot mikor a hajamat téptem. Gomes-en meg inkább csak kínomban nevetek.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.07.11. 20:40:10

Veb, írj hangosabban. :mrgreen:

Közben Vitinho hivatalos, B-be érkezik kölcsönbe és jövő nyáron lesz rá opciónk.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.07.11. 20:06:42

Varatrix írta:Hát ha te többet látsz az ilyen Paulinho fèlèkbe mint Gomesben....
én mindenkiben többet látok. kb 20 éve nézek barca meccset, de nem sok ilyen falábú volt itt. és akkor a fizetéséről, meg az áráról nem is beszélek. még1x mondom, SEMMIBEN nem jó. legalább lenne gyors vagy bármi, de SEMMI. SEMMI.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.07.11. 19:22:46

Onnan attól még el lehet hozni utána is szerintem, annyira ne éljétek bele magatok.. :D A kínaiak is csináltak már ilyet emlékeim szerint.
Válasz küldése