Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.07.05. 12:21:57

Veidt_madridista írta:Nem 100% meg hogy fizetni kell. A Real pl fellebbezett, biztos ti is fogtok.
A 47 millio az a baj mas ugyletbol van, azt a hirek alapjan tuti le kell rakni. Mondjuk ha ez kell ahhoz, hogy feleslegesen ne hozzuk ide Andre Gomest, akkor annyira nem zavar.
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2016.07.05. 12:08:42

Nem 100% meg hogy fizetni kell. A Real pl fellebbezett, biztos ti is fogtok.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.07.05. 11:57:15

palesz77 írta:
albicelesteX írta:Úgy őszintén...mi a tököm kerül 20 millába egy ilyen játékosba??Az hogy a Barcelona akarja megvenni?Nekem olyasmi feelingje van mint anno Ezquerro...
17 gólt lőtt idén a bajnokságban egy Depor szintű csapatban, az a baj, hogy ez manapság 20 milliót érhet már.
plusz volt még neki 10 assist is, és emellett ahogy nézem transfermakton bevethető a támadó szekcióban bárhol.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1622
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2016.07.05. 10:50:49

Valahogy középpályán egyszerűen nem tudunk mértéket tartani és mindig 1-2vel több minőségi játékosunk van, mint kellene. Biztosra vehetjük a 4-1-2-3 as felállást a jövő évre nézve is. Az első 3 nem kérdés (1 csere előre kellene) és a hátsó 4es is viszonylag megvan, talán egy jobbhátvéd kellene.

Középpályára marad:
Busquets, Iniesta, Rakitic
Rafinha, SR, Turan, Denis és a bizonytalan Halilovic, Samper kettős (kölcsön?)

A fenti játékosok közül szerintem senki nem tud elől játszani (talán SR (pl Madrid ellen)), így teljesen értelmetlen ilyen kényszer megoldásokat alkalmazni. Számomra az egyértelmű, hogy 2 játékost kölcsön kell adni, de még úgy is sokan lennénk szerintem. Egyszerűen nem fog annyi perc jutni az egyes emberekre, hogy formában legyenek.

Ha nem igazolunk jobbhátvédet, ami sajnos esélyes, akkor SR lehet néha jobbhátvéd persze (vagy bal (én még kapusként is kipróbálnám)). Ez megint egy kényszermegoldás, viszont legalább a percek növekednének.

Re: Azt hiszem idén nem igazolunk már senkit, mert kb 60 milliós büntetést kaptunk 1 nap alatt =D>
94:39 6 - 1
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2016.07.05. 10:11:43

http://www.sport.es/es/noticias/barca/g ... na-5247881" target="_blank
Neki jó ahogy a barca mondja.

palesz77: És a Barca hogy mondja, mit fogad el? A cikkek rövid tartalmát is írd le ilyenkor, nem beszél itt a többség spanyolul szerintem.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.07.05. 10:04:48

Kubla9 írta:Miért kell a City-nek fizetni?
City nevelés, mi onnan vettük, 1 évet töltött csak a Masiában, aztán ment is rögtön a Rakitic üzletbe.
albicelesteX írta:Úgy őszintén...mi a tököm kerül 20 millába egy ilyen játékosba??Az hogy a Barcelona akarja megvenni?Nekem olyasmi feelingje van mint anno Ezquerro...
17 gólt lőtt idén a bajnokságban egy Depor szintű csapatban, az a baj, hogy ez manapság 20 milliót érhet már. Itt vannak amúgy a góljai és a gólpasszai idénről.
Kubla9 írta:http://www.fcbarcelonanoticias.com/andr ... =hootsuite
Viszont őt szívesen látnám a csapatban.LE-nek is nagyon tetszik ,szerintem elhozható a srác.
Ini, Rakitic, Denis, Rafinha, Arda(, SR). 2 posztra tényleg 6 ember kellene.. Semmi logika nincs ebben az André Gomes ügyben, max akkor, ha Arda megy, de még úgy se sok. Annyi értelme lenne, hogy így 2 1500 perces játékos helyett lesz 4 750 perccel kb. Mondjuk nem is hiszem, hogy létrejön az üzlet:

Cirka 47 milliót kell visszafizetnünk egy Laporta érában történő ingatlan ügy bukása miatt. 10.000 m2-es telket adtak még el anno, és valamilyen feltételek nem teljesültek ha jól értem, ezért vissza kell fizetni mindent. Mellé még ha minden igaz valami 90-es évekből származó "igazságtalan előnyt adó állami támogatások" miatt is fizetni kell majd jó pár milliót. Úgyhogy kétlem, hogy a cseretámadó igazolás mellé belefér még majd egy 60 millió körüli André Gomes.. :D

szerk.: Főoldalon magyarul is ott vannak a cikkek. :)
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2016.07.05. 09:39:11

http://www.fcbarcelonanoticias.com/andr ... =hootsuite" target="_blank
Viszont őt szívesen látnám a csapatban.LE-nek is nagyon tetszik ,szerintem elhozható a srác.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2016.07.05. 09:33:36

Kubla9 írta:Lucas Perez akiért állítólag megyünk róla tudunk valamit?
Én csak annyit amit elolvastam róla a cikkben.
http://www.sport.es/es/noticias/barca/b ... ez-5247707" target="_blank Elfogadná hogy csak 4.számú csatár lenne.20 misire tartják 12 az ajánlatunk.
Úgy őszintén...mi a tököm kerül 20 millába egy ilyen játékosba??Az hogy a Barcelona akarja megvenni?Nekem olyasmi feelingje van mint anno Ezquerro...
Kép
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2016.07.05. 08:12:41

Lucas Perez akiért állítólag megyünk róla tudunk valamit?
Én csak annyit amit elolvastam róla a cikkben.
http://www.sport.es/es/noticias/barca/b ... ez-5247707" target="_blank Elfogadná hogy csak 4.számú csatár lenne.20 misire tartják 12 az ajánlatunk.
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.07.05. 07:50:14

Samper írta:
Ha tényleg jön Gomes, akkor se Arda, se Su8arez nem sok sót fog itt megenni. Nem beszélve arról, hogy ha még Mata is érkezne. Fiatal csatárok kellenének, akik versenyeznének, hogy ki futja ki magát. Jobbhátvéden kívül viszont több védő nem kell már: versenyezzenek a helyekért a fiatalok a B-ből.
Mata tuti nem jön, másrészt ahhoz, hogy Gomes jöjjön elkene búcsúzni Ardatol.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2016.07.05. 06:09:32

Tromort77 írta:http://www.sport-english.com/en/noticia ... os-5247633

A sok záradék által Denis Suarez ára elérheti a 13 milliót is. Még a City-s vétel kapcsán. Ilyen záradék van, hogy mniden lejátszott 10 meccs után 800.000 eurot kell fizetni a City-nek, egészen a 100 meccsig. Így is megérte, de felfedhetnék ezeket a záradékokat korábban is.
Ha tényleg jön Gomes, akkor se Arda, se Su8arez nem sok sót fog itt megenni. Nem beszélve arról, hogy ha még Mata is érkezne. Fiatal csatárok kellenének, akik versenyeznének, hogy ki futja ki magát. Jobbhátvéden kívül viszont több védő nem kell már: versenyezzenek a helyekért a fiatalok a B-ből.
Tromort77

2016.07.05. 00:01:33

http://www.sport-english.com/en/noticia ... os-5247633

A sok záradék által Denis Suarez ára elérheti a 13 milliót is. Még a City-s vétel kapcsán. Ilyen záradék van, hogy mniden lejátszott 10 meccs után 800.000 eurot kell fizetni a City-nek, egészen a 100 meccsig. Így is megérte, de felfedhetnék ezeket a záradékokat korábban is.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12234
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2016.07.04. 23:38:24

Na, még egy csatárt könyörgöm, és azzal jól vagyunk [-o<
"And my heart will leave you never."
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.07.04. 23:17:50

Bob_Marley írta:Na ott legalább fog tudni majd játszani, ha meg nem válik be eladják és lesz belőle Coutinho kettő. :D
Milyen felallasban jatszik az Inter? Icardi mellett tudna tolni 2 csataros jatekbab, vagy ki kene szoritania ot - vagy esetleg Perisicet a szelen. Amugy ha mar picit offolok, most olvastam hogy Ljajic lehet megy a Celtaba Nolito helyere, teged erdekelhet.. :D (Serie A topicba is johet a valasz)

Jesus srac meg ha tenyleg igy dont, akkor jar neki a pacsi, karrier a penztarca elott, jo dontes. Ha olyan ugyes lesz, ugyis lesz eselye idejonni meg - vagy a Realba -, de igy felepitheti magat. Kerdes, hogy ki lesz az uj jeloltunk.. :D Remelem ez is olyan lesz mint a Suarez ugy, jonnek itt a hirek masokrol, aztan egyszer csak robban a semmibol a hir, hogy mar majdnem meg is van a megegyezes a tokeletes jelolttel.. :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19598
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.07.04. 23:05:16

Na ott legalább fog tudni majd játszani, ha meg nem válik be eladják és lesz belőle Coutinho kettő. :D
Kép
Kép
Kép
Tromort77

2016.07.04. 22:56:06

Gabriel Jesus accepted Inter's offer. He will join them in January

http://www.calciomercato.com/news/esclu ... aio-434227

Elég megbízható forrás ha olasz csapatokról van szó.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7440
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2016.07.04. 20:17:48

TripleH írta:
palesz77 írta:99%, hogy megy.
Bármennyire is jó védő mikor egészséges, azzal az 5 meccsen nem sokra megyünk 1 szezonban amikorra bevethető, én Tarínt fél évig Matyiő rovására tesztelném, és ha beválna, télen meglehetne mindent köszönni a franciának és békésen pár milláért megválni tőle (középen hasznunkra volt, de baloson meccsek mentek sajnos el rajta)
Azért azt ne felejtsük, hogy ő még csak tavaly jött fel a Juvenilből, 19 éves. Bármennyire vezére is volt a védelemnek/csapatnak sokat kell játszania, leginkább felnőttek között. Matyi most lesz 33, ezt az évet még rendben lehozhatja, ha Umititi előtte lesz még ő is kevesebb időt kap, feltéve, ha nem lesz sérüléshullám a védelemben. Még ha Verma perceit kapná meg, akkor is nagyon kevés. Neki fejlődni kell, legalább egy évig még a B-ben. Ha az előszezonra elviszi LE, az első csapattal készülhet viszont elég jó előjel egy éves B csapatos tapasztalattal nem sűrűn szoktak hasonlót.
Benne látni igazán azt, hogy mentalitása is megfelelő lehet, Puyol óta ő talán az első ilyen. Se Bartraban, se Muniesaban, se Piquében, de még Masch-ban sem volt meg igazán ez a faktor. Vermaról meg Matyiról nem is beszélve.
Ebben a vonatkozásban is kíváncsi leszek az új szerzeményünkre. Persze nem hiszem, hogy első szezonjában igazi vezérré válik, de talán lehet majd látni rajta, hogy a jövőben az lehet-e.

Ez az Andre Gomes ügy elég furcsa. LE megmondta, hogy számít Ardara, de akkor hogy jön a portugál a képbe. Megvesszük 30-40 millióért aztán becsapjuk Rafinha, Denis, Arda, Sr közé. Nem rossz játékos, ha mondjuk egy Ini, Rakitic, SR triónk lenne nem bánnám, de így elég fura.
palesz77 írta:
Chino írta:Bár Alena-nak és Kaptoum-nak adnék még két évet, addig valószínűleg kiderül Rafinha-ék mire képesek.
Kaptoumnak én csak 1-et, utána adnám kölcsönbe, nem kell annyit jegelni őket a 3. ligában, Samperen is meglátszott szezon közepén, hogy nem pörög olyan magas hőfokon.
Amikor feljött alig játszott pár percet mert a sérülése gyakorlatilag az egész szezonját kiütötte és tavaly is elég sokat volt kiütve, mellesleg nem is volt stabil kezdő. Idén hozhat egy igazi szezont és ő is csak 19. (bár Tarínhoz hasonlóan nem sokáig) Én speciel az idei szezonjától tenném függővé. Ha stabil kezdő pozíciót ki tudja harcolni el lehet gondolkodni. Olyan hatalmas konkurenciája nem lesz (Xemit,Paikot egyelőre kiszoríthatja), jó lenne Alenaval együtt látni őket, kivéve, ha Gerardnak elborul az agya és újra elkezdi a vkp-kat (Gumbau, Fali) támadó/középső középpályásként játszatni. Bár Samper távozásával ez változhat.

Bocs, egy kicsit már átmentem a másik topicba. Az egészből azt akartam kihozni, hogy középpályán az utánpótlásban is van merítési lehetőség, nem hiszem, hogy mindenképp oda kéne hozni valakit, főleg nem igen komoly összegért. Arról nem is beszélve, hogy máshol van nagyobb lyuk is, ahol nem várhatunk a B-ből sem senkit.
A másik meg, hogy vennénk egy brazil tehetséget, ami már önmagában is kockázat, aki egy-két évig még ott is maradna. Nem tudom, hogy ez anyagi befektetés lenne, hátha komoly játékos lesz, mert elvileg most néznénk cseretámadó után, akiért állítólag nem akarunk bankot robbantani.
Forca Barca!!!!
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.07.04. 19:37:42

palesz77 írta:Bőven elég szerintem 1 évben 1 fiatallal próbálkozni, majd ha Umtiti esetleg sikeresen beépül szezon végére, és Masch vagy/és Matyi távozik, elég lesz akkor komolyabban kipróbálni. Így is jól fog jönni Matyi szerintem, biztos pont, Lucho tudja mire számíthat tőle, kelleni fog az öreg. Csak ne cserélje be meccs közben soha.. :lol:
Hát most na, merjünk nagyot álmodni! :oops: Valld be azért te se panaszkodnál miatta. :P
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.07.04. 19:08:09

Braida egy rövidebb interjút adott, és beszélt Gabriel Jesusról, dicsérte kicsit, szokásos sablon csak. De már nagyon sokat cikkeznek róla, tényleg megyünk utána szerintem.

Érdekes lehet még, hogy De Sciglióról is szépeket mondott, de megjegyezte, hogy szerinte nem engedné el a Milan. Ő is mindkét oldalon bevethető játékos nem?
TripleH írta:én Tarínt fél évig Matyiő rovására tesztelném, és ha beválna, télen meglehetne mindent köszönni a franciának és békésen pár milláért megválni tőle
Bőven elég szerintem 1 évben 1 fiatallal próbálkozni, majd ha Umtiti esetleg sikeresen beépül szezon végére, és Masch vagy/és Matyi távozik, elég lesz akkor komolyabban kipróbálni. Így is jól fog jönni Matyi szerintem, biztos pont, Lucho tudja mire számíthat tőle, kelleni fog az öreg. Csak ne cserélje be meccs közben soha.. :lol:
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2016.07.04. 18:28:25

palesz77 írta:
Chino írta:Középpályás minimális pletyka volt, de az is csak akkor, ha Turan megy.
Az a durva, hogy azóta újra éledt az André Gomes szál, már a Sport is hozott róla cikket, hogy akarjuk, és elég jó helyzetben vagyunk, csak sokba kerülne.. Remélem vicc, mert bőven nincs neki hely. Mondjuk a legröhejesebb az egészben - a Mundo cikkében -, hogy Samper maradása is ettől függ szerintük. Mintha egy poszt lennének.. :roll:
Nem is biztos, hogy akkora hülyeség. Alapvetően nem vkp, de szerintem simán eltudna játszani ott is. A magassága, fizikuma és technikája megvan hozzá. Persze ettől függetlenül én se hoznám hiszen a két tkp poszt bőven telített vkp-n pedig ott van Busi mellett Samper akit nem nagyon cserélnék el senkire.
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.07.04. 18:24:47

palesz77 írta:99%, hogy megy.
Bármennyire is jó védő mikor egészséges, azzal az 5 meccsen nem sokra megyünk 1 szezonban amikorra bevethető, én Tarínt fél évig Matyiő rovására tesztelném, és ha beválna, télen meglehetne mindent köszönni a franciának és békésen pár milláért megválni tőle (középen hasznunkra volt, de baloson meccsek mentek sajnos el rajta)
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.07.04. 18:11:44

Chino írta:Középpályás minimális pletyka volt, de az is csak akkor, ha Turan megy.
Az a durva, hogy azóta újra éledt az André Gomes szál, már a Sport is hozott róla cikket, hogy akarjuk, és elég jó helyzetben vagyunk, csak sokba kerülne.. Remélem vicc, mert bőven nincs neki hely. Mondjuk a legröhejesebb az egészben - a Mundo cikkében -, hogy Samper maradása is ettől függ szerintük. Mintha egy poszt lennének.. :roll:
Chino írta:Bár Alena-nak és Kaptoum-nak adnék még két évet, addig valószínűleg kiderül Rafinha-ék mire képesek.
Kaptoumnak én csak 1-et, utána adnám kölcsönbe, nem kell annyit jegelni őket a 3. ligában, Samperen is meglátszott szezon közepén, hogy nem pörög olyan magas hőfokon.
Chino írta: mert ott van Tarín, akit nem szabadna elkótyavetyélni.
Olvastam olyan ötletelést, hogy azért is jött most ennyi védő a B-be, mert onnan fog feljönni valaki - remélhetőleg ő -, ha kell valaki Luchonak. Most is volt olyan időszak, amikor az 5 védő se volt mindig elég, lehet lesz ilyen jövőre is, talán lesz rá esély, hogy bemutatkozik.. Az előszezon sokatmondó lesz szerintem, ha oda nem viszi magával - vagy bárki mást -, akkor csak egy optimista feltételezés volt.
Chino írta:ha marad Verma és újra 5 védővel megyünk neki a szezonnak nem fogok örülni.
99%, hogy megy.
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1622
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2016.07.04. 17:48:48

Chino írta:jövőre újra kezdődhet a kh vadászat, ami gyakorlatilag Puyol óta tart.
Ezt azért túlzásnak érzem. Ha elmegy Messi, utána a Messi vadászat fog kezdődni? Bőven jól lehozta ezt a pár évet a Mascherano - Pique kettős, nehéz nálunk jobbat találni jelenleg.

Nem terem minden bokorban egy Puyol, az avatarom sem hiában az ami 8)
94:39 6 - 1
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7440
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2016.07.04. 16:56:17

noname írta:
Középpályás nem jön. Minek? Turant mindenki temeti. Most lesz egy jó felkészülése és ő is jó lesz. Ha nem: SR, Rafinha, Denis Suarez nekem elég cserének. Legyen másnak is az! :P

Támadósor: ugye itt nem volt eddig csere középcsatár és csere szélső támadó sem. Most itt van Denis Suarez, aki tud mindkét oldalon játszni. Középcsatárnak pedig Munir azért bizonyított ezt azt.
Középpályás minimális pletyka volt, de az is csak akkor, ha Turan megy.
Csere szélső támadónak pedig, ha Denis a megoldás, akkor inkább legyen Munir. Suareznek a Villarrealban az a poszt a mi rendszerünkben leginkább Iniének felel meg. A két játékos között pedig komoly minőségi diffi van és Ini is minden csak nem megoldás. Ő Trigueros-ék előtt játszott a (általában) Baptistao-Soldado támadópáros mögött.
Ráadásul az utánpótlásban is inkább középpályások vannak akik igazán tehetségesek. Bár Alena-nak és Kaptoum-nak adnék még két évet, addig valószínűleg kiderül Rafinha-ék mire képesek.

Umtiti-t remélem harmadik számúként használja majd Lucho és kap bőven percet, hogy lássuk mit is tud, mert ott van Tarín, akit nem szabadna elkótyavetyélni. A '17/18-as szezonban szívesen látnám pár meccsen a felnőtteknél, de két fiatal hátvéddel úgysem megyünk neki a szezonnak, a kölcsön pedig nagyon ritkán jön össze.
Nagyon szurkolok a franciának, de igazából vannak kétségeim, ha marad Verma és újra 5 védővel megyünk neki a szezonnak nem fogok örülni. Szeretném, ha rám cáfolna és nem azért hoztuk őt, mert nem kellett érte nagyon komoly összeget kifizetni, hanem LE is tényleg akarta és komolyan számol vele. Ha Matyi továbbra is harmadik számú lesz és Umtiti Bartra perceit kapja meg nem léptünk sokat előre, jövőre újra kezdődhet a kh vadászat, ami gyakorlatilag Puyol óta tart.
Annak nagyon örülnék, ha Tarínt látnám majd az első csapatban. Tehetség és mentalitás szempontjából nagyon régen volt ilyen játékosunk az utánpótlásban, Piquét is beleértve.
Forca Barca!!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.07.04. 14:46:39

noname írta:És mégis ki öregszik? Mert a kezdőben van egy öregedő Iniesta (cserének ott is van mindjárt SR, Rafinha és Arda, akik fitalabbak) és egy öregedő Masch és Masch posztjára épp most jött egy 22 éves. Esküszöm ha összefutok egy Barcással és ezzel a marhasággal jön h öregszik a keret, én megütöm!
két apró könnycseppet el is morzsoltam e gyönyörű hozzászólás láttán :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése