Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2016.05.25. 10:12:45

Az AS szerint hamarosan aláír hozzánk a Deportivo 26 évesa hátvédje Sidnei... Ez csak nekem új? :roll:
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.05.25. 01:01:32

Barcelona have made enquiries regarding Lorient left back Raphael Guerreiro (22). [sport]

Bob, veb, róla tudtok valamit mondani? :D
Tromort77

2016.05.24. 18:17:54

According to Robert (the Sporting director), Sandro will leave the club on a free transfer because Barça didn't active the additional year clause on his contract.

Also, Barça decided for letting Sandro go for free because of his good behavior according to Robert.

Ezt nem is tudom felfogni ha valóban igaz.
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.05.24. 18:04:46

palesz77 írta:Az igaz, hogy érdeklődünk, de nem akarjuk most leigazolni, klubhoz közeli források tagadták ezt már. Ha meg tavaly eljön hozzánk, akkor nem lépett volna szintet, hanem megreked. Sokkal jobban döntött, szerintem néhány év múlva ki is köt majd nálunk, de az még nagyon messze van.
Én pl örülnék neki már idén is, de az a baj, hogy leépülne nálunk egyelőre, inkább 1-2 év mulva
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.05.24. 16:52:01

inkább ideteszem mint a saját topicjába, ezt többen nézitek, remélem nem baj

Marc Bartra (25), whose contract expires in 2017, has told his teammates that he has decided to leave to have more playing time.[md]
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.05.24. 16:44:14

Az igaz, hogy érdeklődünk, de nem akarjuk most leigazolni, klubhoz közeli források tagadták ezt már. Ha meg tavaly eljön hozzánk, akkor nem lépett volna szintet, hanem megreked. Sokkal jobban döntött, szerintem néhány év múlva ki is köt majd nálunk, de az még nagyon messze van.
bandihawk
Barça B
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2007.10.06. 09:54:54

2016.05.24. 15:26:07

Kubla9 írta:http://www.90min.com/posts/3246627-juve ... icles_grid Ez a hír szerintem erősen hápog. 90 millióért még az anyjukat is odaadnák. :D :D :D :D
Szerintem az egész szezonban nem fogunk 90 milliót elkölteni játékosokra nemhogy egyre.
Ha csak kis része is igaz mármint, hogy érdeklődünk akkor megint egy nagy öngól lenne, mivel tavaly inkább hozzánk jött volna és 32 millióért szinte ingyen lett volna.
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2016.05.24. 14:57:41

http://www.90min.com/posts/3246627-juve ... icles_grid" target="_blank Ez a hír szerintem erősen hápog. 90 millióért még az anyjukat is odaadnák. :D :D :D :D
Szerintem az egész szezonban nem fogunk 90 milliót elkölteni játékosokra nemhogy egyre.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21249
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.05.24. 14:31:44

Léfe írta:Rendben, a multkor már többen elismerték, hogy magas az átlag az évek számát illetően. Most mégis a két 30 éves Nolitó és Gameiró kerül elő. Nehogy! Szimpatikus Bartra néha jól tolta,de LE nem kedveli. Munir álmomban se jöjjön elő.Deloufeu nem tudom mit csinált Angliában, talán valaki tudja. Hanem az a Sanchez aki most-és ahogy az Arzenálnál játszik az szuper. Egyébként neveket nem szoktam javasolni mert ez játék, ugysem biztos hogy jönne-engednék, vagy LE akarná.
Egyébként sem olvassák ezt Barcelónában.
Egy ilyen kiváló szezon után nem hinném, hogy foglalkozni kéne a játékosok korával, a 30 feletti, vagy a körüli játékosaink is nagyon jól teljesítettek.
Az MSN mögé cserének pedig jobb egy kész játékos, mint egy olyan, akinek még fejlődnie kell, mert ahhoz nem biztos, hogy megkapja az elég játéklehetőséget.

Előbb-utóbb persze eljön majd az idő, mikor fiatalítani kell, de még nincs itt.
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2016.05.24. 14:14:52

Rendben, a multkor már többen elismerték, hogy magas az átlag az évek számát illetően. Most mégis a két 30 éves Nolitó és Gameiró kerül elő. Nehogy! Szimpatikus Bartra néha jól tolta,de LE nem kedveli. Munir álmomban se jöjjön elő.Deloufeu nem tudom mit csinált Angliában, talán valaki tudja. Hanem az a Sanchez aki most-és ahogy az Arzenálnál játszik az szuper. Egyébként neveket nem szoktam javasolni mert ez játék, ugysem biztos hogy jönne-engednék, vagy LE akarná.
Egyébként sem olvassák ezt Barcelónában.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.05.24. 13:53:58

Megérte Sandrot itt tartani télen, a majdnem 10 milliós vételár helyett ingyen engedjük el a nyáron. Így tényleg kelleni fog az a plusz szponzori pénz, ha megint kezdjük ezt a hülyeséget.. :roll: Lucho meg elhiszem, hogy szeret 25 fős kerettel dolgozni, de a klub ilyen ügyekben lehetne erélyesebb, mert ennek az égvilágon semmi értelme nem volt most.

Más: A Fichajes szerint a Gijon szívesen látná Sampert, Kaptoumot és Gumbaut jövőre. Nem lenne rossz, főleg az első kettő miatt, szimpatikusak nagyon, a B csapatban meg felesleges már tengődniük.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.05.22. 20:53:54

hajnesz írta:Akkor jól értem, hogy szerinted Munir megoldás középre, még mindig?
Attól függ mire. Eibar szintű csapatok ellen 9-est játszani ő is megoldás lehet igen, mert nem egy szerencsétlen. Real ellen behozni vesztes állásnál egyértelműen nem jó, de amit láttam, az alapján én Gameiroval se lennék nyugodt ilyen esetben. Nem érne meg annyi pénzt szerintem, mint amennyiért hoznánk, úgyhogy én speciel őt annyira nem támogatnám. Még ha nyilván jobbnak is tartom Munirnál, nem is kevéssel, de a darálóba ő se való, kicsik ellen pihentetni meg luxus.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19604
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.05.22. 20:17:46

palesz77 írta: SR rém gyenge volt szélen, Ini meg jól mondod, Pep idején játszott utoljára jól a szélen, pedig azóta is volt már próbálgatva ott. Nem szélső, nem játszik ott jól, az, hogy pontos azon a poszton is - mint SR - nem egyenlő a jó játékkal.. Nem véletlen, hogy Lucho 2 év alatt a szélső hiány közepette se próbálta ki ott.
Senkit nem próbált ki, mert nem cserélt. Akkor volt ott SR is mikor kellett és nem volt más. Ne vicceljünk már, hogy nem oldotta meg, idény egyik legjobb teljesítményét Madridban produkálta mikor szélre tette Lucho. Másik meg ha jól rémlik egy BL meccs a Bate ellen, s akkor is nyertünk. És például de ha pontos és megjátssza a labdákat az jó játék, ne kezdjük újra, de amit meg kell oldani azt megtudják. Olyan eseményeknél mikor vezetünk mondjuk 2:0-ra vagy egy BL meccs, kupa meccs mikor lehet pihentetni és nem tudják megoldani a szélső posztot akkor alapból a többit se fogják tudni. Nem atomfizika kell oda, támadó játékosok, kellő technikai és kombinatív tudással. De túltárgyaltuk, akkor nem SR lehet Rafinha vagy Arda, mindkettő otthonos szélen, mert lehet mondani Robertoék kevésbé, legyen így. Akkor van más a keretben, aki megoldja, centerbe meg Messin kívül (aki nem is Suarez típusú) nincs nagyon más. És én nem szélső ellen vagyok, mert ugyanúgy egy Gameiro is biztos menne szélre is, képzettek ezek annyira hogy azokra a fél órákat lehozzák, ami kell. Ahogy Nolito is menne középre, de magát azzal hogy középső támadós felesleges nem értek egyet, mert papíron az csak Suarez+Messi.
Kép
Kép
Kép
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2016.05.22. 19:30:09

Konoplyankáról már cikkeztek tavaly nyáron meg télen is. Szerintem még a padot is elfogadná mert a Sevillában is sokszor ott csücsül, ha meg kezdő is volt ritkán játszotta végig. Mondjuk ez nem biztos, hogy jó jel, de szerintem ő alapjában véve ügyes és van benne poteneciál. De ez igaz mindenkire akiket felsoroltál, jó kis lista. Kérdés mi jár Lucho fejében. Szerintem is benne van, hogy olyan ember jön akire nem is számítunk. :D
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2016.05.22. 19:15:53

Lucas Perez a Deporból?17 gól 10 gólpassz a ligában.27 éves végig játszotta fél Európát.Nem nyert még életében semmit.Szerintem boldogan jönne kis pénzért a padra.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.05.22. 19:14:49

amúgy a vicc kedvéért megnéztem a transfermarkton az összes olyan játékost aki 30 év alatti, 5.000.000. eurónál többet ér, és az elsődleges pozíciója szélső. LE úgyis annyira szeret a ligán belülről igazolni. nem lennék meglepve, ha végül vmi olyan nevet varázsolnának elő a kalapból aki szóba sem fog kerülni... (mint anno maxwell)

(érték szerinti sorrend, reálosok kizárva)

balos:
- koke (bár tudom h ő már rég nem szélen játszik, meg nem is jönne ide padozni)
- konopylanka
- carrasco
- muniain
- rodrigo (valencia)
- piatti

jobbos:
- carlos vela
- feghouli (neki nyáron lejár a szerződése)
- inaki williams
- vitolo
- susaeta
- santi mina (valencia)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára visca el barca 2016.05.22. 20:34:27-kor.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2016.05.22. 19:12:39

palesz77 írta: Munir már éles meccseken is bizonyított középen amúgy, az Espanyol és a Bilbao elleni kupameccsek nem voltak eldőltek még egyáltalán, mégis mindkettőn jól játszott, és be is talált. Ütközni nem tud úgy, az tény, de Gameiro se, szóval nem lennénk vele se előrébb ebben. Nyilván ügyesebb nála a francia, de ennyi játéklehetőség mellett nem hiszem, hogy 40 milliónyi pluszt tudna adni a csapatnak..
Akkor jól értem, hogy szerinted Munir megoldás középre, még mindig?
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.05.22. 19:12:23

Be se szállok ebbe a vitába, pedig aki olvas az tudja hogy mennyire szajkózom egy minőségi 4. számú támadó leigazolását a ligából (Nolito, Gameiro). Akik szerint Munir van egy szint az említett két úriemberrel az vagy más sportot néz, vagy én vagyok teljesen buta a focihoz.
Elképesztő hogy mennyire elfogultak vagytok a La Masias srácokkal kapcsolatban és nektek az a fontosabb hogy ők játszanak minthogy tovább halmozzuk a kupákat.
Az pedig még hihetetlenebb, hogy milyen irreális neveket betudtok dobni. Aurier, Pato, Ben Arfa, Eto'o... Semmit nem tudtatok 2 év alatt leszűrni Lucho igazolás-politikájából (tapasztalt játékos a ligából, aki jó formában van, még nem nyerte hülyére magát, a válogatottjában és a korábbi csapatában huzóember, vezéregyéniség, és mentes a balhéktól.) vagy provokációként dobtok be egy-két nevet?
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Nero. 2016.05.22. 19:19:44-kor.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.05.22. 18:39:00

Ha már ennyire téma.

Luis Enrique is still interested in Celta winger Nolito (29) for next season. Club is looking for other forward options. [sport]
hajnesz írta:S kit tennétek be a darálóba, ha tegyük fel Suarezt eltiltják 3meccsre? Neymart? Messit? Esetleg visszatérünk a középcsatár nélküli játékra? Vagy a 60kiló 70deka Munirt?
Munir már éles meccseken is bizonyított középen amúgy, az Espanyol és a Bilbao elleni kupameccsek nem voltak eldőltek még egyáltalán, mégis mindkettőn jól játszott, és be is talált. Ütközni nem tud úgy, az tény, de Gameiro se, szóval nem lennénk vele se előrébb ebben. Nyilván ügyesebb nála a francia, de ennyi játéklehetőség mellett nem hiszem, hogy 40 milliónyi pluszt tudna adni a csapatnak..
Bob_Marley írta:Ahogy Roberto megoldotta mikor odatették, s Iniesta még Pep alatt mikor odatették.
SR rém gyenge volt szélen, Ini meg jól mondod, Pep idején játszott utoljára jól a szélen, pedig azóta is volt már próbálgatva ott. Nem szélső, nem játszik ott jól, az, hogy pontos azon a poszton is - mint SR - nem egyenlő a jó játékkal.. Nem véletlen, hogy Lucho 2 év alatt a szélső hiány közepette se próbálta ki ott.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2016.05.22. 17:33:52

hajnesz írta:S kit tennétek be a darálóba, ha tegyük fel Suarezt eltiltják 3meccsre? Neymart? Messit? Esetleg visszatérünk a középcsatár nélküli játékra? Vagy a 60kiló 70deka Munirt?
Neymar játszott nálunk is középen, irányitót, Messi távollétében, de akkor is ott volt előtte egy normális középcsatár, akit nem zavar, ha a darálóban van.
Mondtam, hogy nincs ideális jelölt, mert jelen helyzetben nem fogunk tudni klasszist a padra venni és nem tudnánk 2 csatárt, 2 védőt és még Denis Suárez-t is belepaszírozni a költségvetésbe.
Azt kellene eldönteni, hogy mi a 2-3 prioritás. Csere balbekk, középhátvéd és egy csere szélső biztos kell. És egyikük sem az a Denis Suárez lesz, aki szinte már tény, hogy érkezik.
De még mindig jobb ha Munír van középen, mintha a széleken Robi vagy Turan vagy az egyre idősödő Iniesta futkosna.

Én jelenleg aláírnám, ha Nolitot 18 körül összegért és Suárez-t 3,5 millióért hoznánk. 40-50 millió maradna a távozóktól függően két védőre, ami elég, de pont elég.
Gameiro-val meg abszolút nem lennénk kisegítve a széleken.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19604
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.05.22. 17:22:29

Én is preferálom Nolitot is, de Gameirot kizárni nem lehet szerintem. És pont azért játszott már xy szélen meg más posztokon, mert a játékunk megköveteli, hogy sok poszton bevethetőek legyenek. crixus is leírja, hogy Messi nem középcsatár, ezért is írtam hogy hasonló a helyzet, mintha középpályás szélen van. Lehet lassabb Iniesta is, de itt pihentetésekről ebszélünk meg olyan meccsekre amikor Iniesta mehetne szélre vagy más. Ezt meg kell tudja oldja még ha nem az eredeti posztja. Ahogy Roberto megoldotta mikor odatették, s Iniesta még Pep alatt mikor odatették. Nem kezdőbe keresünk embert, hanem olyat, akivel lehet csereberélni és pont hogy tipikus középcsatár csak Suarez van. Munír még kevés, a többiek meg nem olyan emberek. Gameiro ezért lenne jó, mert ahhoz ért leginkább, amihez Suarez. Bepattan róla a labda, mert gólérzékeny. És adott esetben szélen is belehetne vetni. Nem berögzött posztok ezek, Suarez is pl játszott már szélen is. És Messi-Neymar egyszerre úgyse lesz szerintem lecserélve vagy pihentetve, akkor meg 4-5 ember aki mögéjük van bőven rendben van. Na de majd kiderül, Nolitoról sokat pletykálnak megint, én örülnék neki, ahogy a franciának is, bármelyik is jönne.
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.05.22. 17:20:07

Chino írta:Nekem csak az a véleményem, hogy Nolitoval -ha már róla szólnak hírek- sokkal jobban járnánk. Gyakorlatilag az egész MSN rotálható vele, cserének minőségi játékos, ismeri a klubot, Luchot, bírja a padot és sokkal olcsóbb mint a francia.
nem véletlenül hallani, hogy ennyire ragaszkodik hozzá lucho... egyébként sztem egy pedro-light a pali...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2016.05.22. 17:05:09

S kit tennétek be a darálóba, ha tegyük fel Suarezt eltiltják 3meccsre? Neymart? Messit? Esetleg visszatérünk a középcsatár nélküli játékra? Vagy a 60kiló 70deka Munirt?
Neymar játszott nálunk is középen, irányitót, Messi távollétében, de akkor is ott volt előtte egy normális középcsatár, akit nem zavar, ha a darálóban van.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7445
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2016.05.22. 16:46:54

Bob_Marley írta: Nolito sem egyszezonos, ezt nem értem miért írtad ide, mert ilyet nem mondtam. Csak a franciára reagáltam, aki mióta ott van a Sevillában jól tolja. Három év alatt 40 gól, ezen nem hiszem hogy magyarázni kéne bármit is.
És összehasonlíthatom, mert amennyit Neymar játszott középen annyit a felsoroltjaink is játszottak szélen. Messi az jogos, de ő is egy éve, ahogy Rafinha meg előtt a Celtaban szélen volt. Iniesta meg simán eljátszik szélen, nyikorgott a gépezet, hát amennyit kellett az megvolt. Arda meg szélen volt sokszor az Atleticoban. Neymar meg ott tolja a válogatottban sem helyén való érzésem szerint, mert Fred és Tardelli volt középen a legutóbbi tornákon is.

Messin kívül nem nagyon van ember, aki tud centert játszani, szélre viszont van, beugrósként.
Az egyszezonos jelzővel eg korábbi hsz-re reagáltam.
Azért az a három év alatt 40 gól egy középcsatártól nem olyan iszonyatosan kiugró teljesítmény (persze nem volt stabil játékos, Bacca-t nem tudta sosem kiszorítani), de nem is Gameiro képességeit akarom vitatni, mert jó játékosnak tartom és igen jó szezonja volt.

Neymar azért jóval többet játszott középen, a selejtezőkben is többször tolta ott, plusz volt amolyan hamis kilencesben is. Rafinha a Celtaban nem szélen játszott. Középső -illetve támadó kp-ként, nagyritkán szerepelt szélen. Ini szinte minden alkalommal alulmúlt magát szélen. Nem elég gyors oda, illetve nem kapura törő játékos. Ez hiányzik belőle, ami pedig oda kellene. Lehet, hogy nagy hülyeség, de én Albat próbálnám ki ott. Gyors és képes jól betörni.

Nekem csak az a véleményem, hogy Nolitoval -ha már róla szólnak hírek- sokkal jobban járnánk. Gyakorlatilag az egész MSN rotálható vele, cserének minőségi játékos, ismeri a klubot, Luchot, bírja a padot és sokkal olcsóbb mint a francia.

Tello szerintem felejtős kategória. A Fiorentinaban sem tudott megragadni. Csupán két meccsét láttam, (a Roma és a Juve ellen) de finoman fogalmazva sem győzött meg arról, hogy helye lenne itt. Lehet, hogy a többi meccsen jó volt, nem néztem azokat, de a mutatóit tekintve se mondhatni, hogy nagyon ígéretes, pedig nem egy 19-20 éves tehetségről beszélünk. Ennyit szerintem Munir is tud nyújtani, sőt!
Forca Barca!!!!
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2016.05.22. 16:22:33

Bob_Marley írta: Nolito sem egyszezonos, ezt nem értem miért írtad ide, mert ilyet nem mondtam. Csak a franciára reagáltam, aki mióta ott van a Sevillában jól tolja. Három év alatt 40 gól, ezen nem hiszem hogy magyarázni kéne bármit is.
És összehasonlíthatom, mert amennyit Neymar játszott középen annyit a felsoroltjaink is játszottak szélen. Messi az jogos, de ő is egy éve, ahogy Rafinha meg előtt a Celtaban szélen volt. Iniesta meg simán eljátszik szélen, nyikorgott a gépezet, hát amennyit kellett az megvolt. Arda meg szélen volt sokszor az Atleticoban. Neymar meg ott tolja a válogatottban sem helyén való érzésem szerint, mert Fred és Tardelli volt középen a legutóbbi tornákon is.

Messin kívül nem nagyon van ember, aki tud centert játszani, szélre viszont van, beugrósként.
Messi-n kívül ott van Munír is. Neymar-t hagyjuk ki. Suárezzel együtt ez így is három ember. Mennyi kell még egy posztra? :lol: :lol:
A szélekre pedig Arda, Rafinha, Iniesta, Roberto vannak a Messi-Neymar duó mögé. Mind a négy cserelehetőségünk támadó középpályás és nem szélső. Magyarul van két posztunk, ahová nincs cserénk, csak olyan játékosok, akiket a posztjukon kívül játszatunk. Magyarul kényszermegoldások. Denis Suárez is félig-meddig ilyen lenne. És akkor szerinted egy 3. középcsatárra nagyobb szükség van? :roll: (Messi nem középcsatár volt amikor középen játszott) Vagy játsszuk el Gameiro-val azt, amit Henry-val vagy Villa-val, csak ráadásul nem is kezdőként? Hogy teljesítene szerinted így az a Gameiro, aki nem rossz játékos, de attól a szinttől, amit Henry vagy Villa képviseltek középcsatárként baromi messze van.
Tello-ról legalább azt el lehet mondani, hogy gyors, képes lehet elmenni a védője mellett, de egy olyan Gameiro, aki szintekkel lassabb, ráadásul tök idegen neki a szélső poszt, biztosan jobb megoldás lenne. Nem azt mondom, hogy Tello lenne a legideálisabb, de Gameiro-nál még mindig jobb. Mahrez-t, Reus-t, Götze-t vagy egy hasonlóan jó játékost nem fogunk tudni elhozni a padra.
Válasz küldése