Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21239
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.04.28. 15:31:29

visca el barca írta:
TripleH írta:Lacazette szerintem tökéletesen felesleges lenne ide, Munir is középső támadó, legalább vele ne csesszünk már ki, mert ha a posztján játszik, bőven elfogadható.
mi az hogy ne csesszünk ki már vele? én ezt soha nem értettem, bartránál sem. neked nem az a legfontosabb hogy a klub jól szerepeljen?
Nyilván az a legfontosabb, de én azért engem érdekel a játékosaink sorsa is. A legnagyobb bajom pl. Bartra esetében az volt, hogy olyanokat igazoltunk elé, akik véleményem szerint semmivel nem jobbak nála, sőt.
A konkrét esetben mondhatjuk, hogy Lacazette többet letett az asztalra, de mennyivel könnyebb helyzetben volt a francia bajnokságban, mint Munir nálunk.

Ami Sault illeti, nincs rá szükségünk, meg a helyében MÉG nem is igazolnék el az Atleticobol. Ott is a legmagasabb szinten játszhat, fejlődhet, címekért harcolgat és sokkal biztosabb a helye, mint pl. nálunk lenne. Sok tehetség azzal töri ketté a karrierjét, hogy túl korán megy el vmelyik sztárcsapatba (eredmények alapján hiába van ott az Atletico a legjobbak között, úgy gondolom egy Barca, Real Madrid, Bayern München, vagy egy angol sztárcsapat még mindig nagyobb presztízs egy játékos számára, nem utolsó sorban anyagilag is jövedelmezőbb). Még nagyon fiatal, ráér erre még 2-3 év múlva is bőven.
Saúl pedig szerintem egy fokkal sem jobb Rafinhanal, aki nem zsákbamacska és ingyen van.
Ezt mondjuk nem tudom, hogy tényleg így van-e, de biztos, hogy ha Rafinha olyan csapatban lenne, ahol alap kezdő lehet, Saul meg itt padozna nálunk, más lenne a két srác helyzete.
Mostoha sorsa van a fiataljainknak, Guardiola volt az utolsó olyan edzőnk, aki játszatni mert egy fiatalt egy befutott sztárjátékos kárara, a többeik, LE is, olyanok, hogy ha nincs sérülés, vagy nagyon komoly formahanyatlás, akkor ilyen nem lesz. Alves posztja az egyedüli, ami támadhatónak tűnik, más kérdés, hogy Vidal meg Douglas esélyt sem kap, hogy támadja. :lol:
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19598
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.04.28. 15:26:17

Lacazette kiváló játékos, de az idei szezonja gyengébb lett egy kicsivel. Szerintem ígéretes, de nem hiszem hogy eljönne padozni. Ő benne ennél szerintem több van, simán elmehetne bárhova kezdőnek. Egy PL-ben bárkihez simán beférne. Nálunk meg be van gyökerezve az MSN. Plusz ő szélen nem nagyon szokott játszani.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7439
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2016.04.28. 15:19:59

palesz77 írta:Na hat tobbek kozt ezert se nagyon van penz igazolni. Nincs meg uj szponzori szerzodes, de Busi, Neymar, Suarez es a jelek szerint Messi fizetese is noni fog, egyre kevesebb igy meg az az osszeg, amit igazolasokra lehet forditani..
Busi és Neymar szerződése a levegőben lógott, csak aztán a szezon végére halasztották, szóval nem a huza-vona megy.
Messinek pedig minden évben évben nő, amit nem is nagyon értek. Egyedül Cr fizuja vetekedhet vele, de már őt is jóvaal "megelőzte" a Bolha. Én ezt tartom az egyik legnagyobb hibának. Rendben hogy a világ legjobbja, de így is horribilis, azon kívül ha jó szezont fut, ha nem mindig emelik. Ez azért elég gáz szerintem.
Neymar viszont, ha jól tudom nem keres olyan sokat. Legalábbis relatíve. A csapatban a top 3-ban sincs benne, Ini, Alves és Suarez is többet kap nála.
Bob_Marley írta:Én mindig is elleneztem ezeket a nagy kifizetéseket igazolásokra pedig Suarez régóta kedvencem, de ennyi pénzért nem szabadott volna hozni. Nem érdekel mennyi gólt lőtt. :D Ár/értékre lehetett volna jobb megoldás is, talán. Ők bepróbálták, hozzáteszem stratégiailag is kellett nekik, viszont másra így kevésbé futja. Kicsit NBA-s, hogy rámentek két sztárra, többre nincs hely.

Fizetések régi probléma, abban sajnos Laporta keze is benne van, mert az alapokat ő fektette le.
Szerintem ár/értékre nem lehetett volna jobbat hozni. A posztján talán a legjobb játékos. Érte a 80 milliót nem tartom soknak. Klasszisokkal gyengébb játékosokat sem tudtunk volna hozni 60-70 alatt. A tavalyi triplázás biztos nem jött volna össze nélküle, arról nem is beszélve, hogy idén is mennyi és milyen fontos gólokat lőtt.

Neymar pedig ki tudja mennyi volt. Madridból származó információ szerint volt 150. Papíron 56, aztán hogy még erre mennyi jött az rejtély. Kétlem hogy 150-et ki tudtunk volna perkálni. Ráadásul úgy, hogy jött még egy 80-as Suarez.
Ráadásul mindkét játékos szigorúan posztra jött.

Azt viszont nem értem miért jön ennyi info középpályásokról. Coutinho, Saul Niguez stb. Felteszem utóbbi se jött volna képbe, ha tegnap nem lövi meg azt a gólját. Ha ezt mondjuk Koke lövi, a lapok szerint már fél lábbal itt lenne.
Én Denist se hoznám vissza, vagy egyből adnám tovább. Kp-n bőven megvagyunk. Iniben is simán benne van még egy szezon a legmagasabb szinten és utána is maximum első számú csere. Rendben van hogy Saul fiatal tehetséges, de pont ezért nem hiszem, hogy 1-2 éven belül ő lenne itt Ini utódja. Ha Arda marad, akkor lesz Rakitic, Iniesta, Sr, Rafinha, Arda. Erre hozni még játékost totál felesleges. Ha még történne egy hatalmas sérüléshullám is, ideiglenesen simán lehet pótolni ott Busival és Masch-al a helyén. Bizonyította már Busquets, hogy ott is képes jó teljesítményre. Denisnek is csak akkor látom értelmét ha Neymar alternatívájának jönne.
Saúl pedig szerintem egy fokkal sem jobb Rafinhanal, aki nem zsákbamacska és ingyen van.

Sokkal fontosabb egy cserecsatár, egy csere bal bekk és egy kh. Ha megszabadulunk pár játékostól ez kijön az igazolásokra szánt költségvetésből.

Mezszponzort pedig kétlem, hogy ne találnánk, a nike sem lenne szűkmarkú. Rengeteg pénzt hozunk nekik, szerintem az adidas szívesen venne át minket, még akkor is ha most nyomtak egy nagy szerződést a Realnak. Gondolom ezért is halasztották a fizuemelést későbbre.
Forca Barca!!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.04.28. 14:01:25

TripleH írta:Lacazette szerintem tökéletesen felesleges lenne ide, Munir is középső támadó, legalább vele ne csesszünk már ki, mert ha a posztján játszik, bőven elfogadható.
mi az hogy ne csesszünk ki már vele? én ezt soha nem értettem, bartránál sem. neked nem az a legfontosabb hogy a klub jól szerepeljen?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.04.28. 13:51:08

Lacazette szerintem tökéletesen felesleges lenne ide, Munir is középső támadó, legalább vele ne csesszünk már ki, mert ha a posztján játszik, bőven elfogadható.
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2016.04.28. 13:24:39

Remélem Denisnél majd nem láthatjuk majd azt amit Cheryshev-nél. Ő is nagyon ment a Villarealnal, húzóember volt ott, aztán mikor visszakerült a Realhoz, a nagy nyomástól meg a tehertől egy 2 méteres passzt nem tudott megcsinálni. Én ettől egy kicsit félek Suáreznél, de remélem be lesz építve rendesen.
Csere támadónak vissza lehetne hozni Tellot is, most néztem a hétvégén egész jól ment a Juventus ellen.
Ha már a Real vígan elvan ilyen Lucas Vazquez-el - aki szvsz egy ügyes gyerek, és saját nevelés - akkor mi nehogy már ne találjunk egy ügyes fiatal gyereket, aki ha csereként beáll, motivált és felszántja a pályát. Tello szerintem pont ilyen. Munir meg mehetne kölcsönbe.
Lacazette meg ilyen megoldásokat én hanyagolnék. Egy azért, mert 20-30 milliót költeni egy csere támadóra szerintem hülyeség. A másik meg, hogy folyamatosan menne a részükről az elégedetlenkedés, plusz nekik nyilván több lenne a fizetés.
Ezt a pénzt inkább tegyük el, egy jó KH vagy egy JHV-re. De ha azokat sem veszünk akkor gyűjtsük a pénzt, egy középpályásra, mert 1-2 év múlva az is esedékes lesz, ha csak nem robban be valamelyik fiatal.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.04.28. 11:59:35

én nem nagyon nézek lyon meccset, úgyhogy túl sokat nem tudok róla írnia :D a gólokat fossa, aránylag technikás, robbanékony. sztem annál vmivel jobb játékos, hogy idejöjjön évi 5 meccsért
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Nigel
Barça B
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2015.02.22. 11:10:57

2016.04.28. 11:43:19

visca el barca írta:PSG. vagy az angol menő csapatok szintén szorják a pénzt.
A Sport a L'Equipere hívatkozva bedobta lacazetett mint suárez lehetséges alternatíváját. Veb és Bob róla mit érdemes tudni??
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2183
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2016.04.28. 11:40:48

visca el barca írta:
Léfe írta:PSG. vagy az angol menő csapatok szintén szorják a pénzt.
jó csak ott kimeríthetetlen források vannak, nem kell olyanokkal foglalkozni, mint hiteltörlesztés, pénzügyi mérleg meg egyéb dolgok. a MU ez alól kivétel, de hát ők meg kötöttek a chevivel 7 évre egy 450 milliós szponzori szerződést....
Azért furcsa, hogy a tavalyi év, de mondhatjuk az utóbbi 10 év legsikeresebb csapata, gazdaságilag nem tudja felvenni a versenyt a többiekkel.

Elvileg a katariak is jó pénzt adnak, a Nike szintén, ha meg nem adja meg ami jár akkor váltani kell,
a stadionépítés öt éves terv, és nem az igazolásra szánt pénzekből akarják finansízrozni.
A Barca meg a Real kapja a tévés jogdíjak felét spanyolban abból is van pénz,
legnagyobb stadion, amiben bőven van néző, és nem is olyan olcsók a jegyek.
Aztán halljuk, hogy gazdaságilag mennyire stabil klub, közbe meg nincs pénz egy klasszis igazolására, azért ez így furcsa.
Olyan mintha, a vezetőség nem dolgozna olyan jól, mint ahogy arról beszámolt. Az a zavaró, hogy nincs rá pénz és nem az, hogy nem igazolunk.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.04.28. 11:30:32

Léfe írta:PSG. vagy az angol menő csapatok szintén szorják a pénzt.
jó csak ott kimeríthetetlen források vannak, nem kell olyanokkal foglalkozni, mint hiteltörlesztés, pénzügyi mérleg meg egyéb dolgok. a MU ez alól kivétel, de hát ők meg kötöttek a chevivel 7 évre egy 450 milliós szponzori szerződést....
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2016.04.28. 11:16:57

Nem igazán értem ezt a fizetési korlátot. Emelni nem lehet fizetést, de venni igen. Másrészt hogy csinája a Reál - micsoda összegeket szortak el játékosokra és ott sem filléreket fizetnek. De a
PSG. vagy az angol menő csapatok szintén szorják a pénzt.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.04.28. 10:42:49

saul nem kell, inkább majd a fia










hát ez nagyon gyenge lett :mrgreen:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.04.28. 09:58:54

Castiel írta:A Barcelona sportigazgatója, Robert Fernández két játékost figyel meg személyesen a Villarreal - Liverpool Európa Liga találkozón. Az egyik Denis Suárez lesz a hazaiaktól, a másik a vendégek labdarúgója Coutinho!
Meg meg rajtuk kivul Bakambut (cserecsatar), Baillyt (kh), Mariot (jobbhatved) es A. Marint (balhatved). Lesz kit nezni ma.. :D

Denist amugy visszavesszuk a nyaron, szinte mar biztos. Samper pedig velunk kezdi az eloszezont, es utana dontunk a sorsarol. A City is erdeklodik utana amugy, nem lenne rossz ha Pep 1 ev alatt kinevelne nekunk Angliaban..:D

L'Equipe szerint meg Lacazettet is figyeli a klub.
Res
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2014.08.06. 15:39:22

2016.04.28. 09:21:07

Bob_Marley írta:Én mindig is elleneztem ezeket a nagy kifizetéseket igazolásokra pedig Suarez régóta kedvencem, de ennyi pénzért nem szabadott volna hozni. Nem érdekel mennyi gólt lőtt. :D
Szerintem meg már régebben ide kellett volna hozni, egy ilyen szintű csatárnak a Barcában a helye. :lol:

Persze értem mire gondolsz. A klub nem a takarékos gazdálkodásáról híres, meg nem is az előnyösen megkötött transzferekről...

Azért ismerjük el, az elmúlt 10 évben nagyon el vagyunk kényeztetve ami a színvonalat és az eredményeket illeti. Szóval nem az van, mint a Madridnál volt egy időben, hogy csináltak egy sztárcsapatot, aztán nem nyertek ...t sem. Remélem idén sem fognak. :twisted:

Most meg régi-új stadion mifene, szóval azért ezen a szinten már úgy látom nem aggódnak pár száz millió eurós tartozásokon. :shock:
Res
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2014.08.06. 15:39:22

2016.04.28. 09:06:40

palesz77 írta:Barcelona continue to monitor the situation of Atletico midfielder Saul (21), on whom they have a first option. He has a 45M buyout fee [md]

Ma reggeli hír, holnapra jön a többi úgy érzem.. :D
Örülünk, Vincent? :mrgreen:

Örülünk...

Annyira talán nem vészes a kivásárlási ár sem. Hajrá!
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2016.04.28. 07:16:21

palesz77 írta:Barcelona continue to monitor the situation of Atletico midfielder Saul (21), on whom they have a first option. He has a 45M buyout fee [md]

Ma reggeli hír, holnapra jön a többi úgy érzem.. :D
Nem csak a tegnapi meccse miatt, hanem úgy általában, ez nem lenne rossz vétel. Turan mehetne is vissza, csak az a baj, hogy nálunk jelentősen lemehetett az ára, kb. felére...
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2016.04.28. 07:14:01

http://www.goal.com/hu/news/21072/%C3%A ... rt?ICID=SP" target="_blank
kis pletyka :mrgreen:
tegnap olvastam olyat is hogy lefényképezték Marquinhos ügynökét miközben a Barcelona képviselőivel étkezett egy Barcelonai étteremben! Barcanoticias (fb)volt a forrás talán.

A Barcelona sportigazgatója, Robert Fernández két játékost figyel meg személyesen a Villarreal - Liverpool Európa Liga találkozón. Az egyik Denis Suárez lesz a hazaiaktól, a másik a vendégek labdarúgója Coutinho!
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.04.28. 00:54:17

Barcelona continue to monitor the situation of Atletico midfielder Saul (21), on whom they have a first option. He has a 45M buyout fee [md]

Ma reggeli hír, holnapra jön a többi úgy érzem.. :D
mvik
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2009.06.05. 22:43:57

2016.04.27. 23:57:47

üdv. pénz valószínűleg azért nincs igazolásokra mert az elkövetkező évekbe stadion újítás, edzőközpont újítás, új kosárlabda csarnok építés lesz, és a vezetőség nem akarja azt h a lefaragott klubtartozás újra jelentősen visszaessen. sajnos itt nem szimplán a sportról van szó hanem kőkemény gazdasági dolgokról mivel ha úgy tetszik az FC Barcelona (focicsapat, kosárcsapat, kézi csapat, futsal csapat) egy cég és az egészet irányítani kell és az egészre költeni kell nem csak a focicsapatra és ennek sajnos most jött el az ideje. én ezt a fizetés emelés dolgokat nem értem, oké Neymar, Suárez, Busi megérdemlik, de h Messinek a szerződését minek kell minden évben emelni ezt nem értem, oké h a világ legjobbja, de azért ez már túlzás, adjanak neki egy erős fizetést meg ha jól teljesít bónuszokat és kész, de ne minden évben emelgessék már. meg az olyan játékosoktól akinek magas a fizetése, de nem teljesít olyan jól azokat adjuk el (pl. Alves, Turan), pénzért és ne egy zacskó szotyiért mint szoktuk, mert ebben becsülendő a madrid akiket el akarnak adni azokat jó áron adják el mi meg itt bohóckodunk és alamizsna pénzért engedjük el a játékosainkat.
mvik
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19598
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.04.27. 22:41:53

Én mindig is elleneztem ezeket a nagy kifizetéseket igazolásokra pedig Suarez régóta kedvencem, de ennyi pénzért nem szabadott volna hozni. Nem érdekel mennyi gólt lőtt. :D Ár/értékre lehetett volna jobb megoldás is, talán. Ők bepróbálták, hozzáteszem stratégiailag is kellett nekik, viszont másra így kevésbé futja. Kicsit NBA-s, hogy rámentek két sztárra, többre nincs hely.

Fizetések régi probléma, abban sajnos Laporta keze is benne van, mert az alapokat ő fektette le.
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15474
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.04.27. 22:32:49

Megpróbáljuk betartani de kifizetünk 150 milliot Neymarra, 80at Lajosra....ok.
Fizetések alapból magasak nálunk, prémiumok nélkül is.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19598
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.04.27. 22:29:19

Mi megpróbáljuk betartani az FFP-t (ez is örömteli) és a fizetések abban sokat számítanak. Azokkal van a gond, mert nőnek a prémiumok mikor épp nyerünk valamit.

Tavaly is volt egy keret ellőtték Ardara, de másra nem is nagyon tudták volna. LE ezt kérte és belefért a büdzsébe.
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15474
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2016.04.27. 22:19:25

Más csapat is elkölt ennyit igazolásokra, sőt.
Ez nem mentség.
Valami komoly sikkasztások mennek ott okosba.

Nekem mindegy, elnézem a béna Matyit meg ilyen máshonnan kiebrudalt szerencsétleneket, de vicc, hogy erről szól a fáma minden nyár előtt.

Ha meg így van minek igazoltul le tavaly Ardat 40ért?
Ellentmondások vannak itt keményen.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19598
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.04.27. 22:18:09

LG írta:
Bob_Marley írta:Szerintem meg kifejezetten örömteli, hogy előre gondolkoznak és nem szórják a pénzt.
Ennek kicsit ellentmond ez a mondat: Mi több, spanyol lapértesülések szerint az egyesület szerint Leo Messi és Luis Suárez szerződését is felül kell vizsgálni, és javítani kell rajta a két labdarúgó újabb kiváló szezonja után.

Suarez esetében még meg is értem, de az argentin igencsak közepes szezont fut magához képest.
Harmadikra esett le mire gondolsz, mert ez is előregondolkodás, hogy valamit felül kell vizsgálni. :D A nem szórják a pénzre mond ellent. Én mindig is mondtam el kell adni őket ha nagy pénz jön értük. :mrgreen:
Kép
Kép
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.04.27. 22:13:59

Na hat tobbek kozt ezert se nagyon van penz igazolni. Nincs meg uj szponzori szerzodes, de Busi, Neymar, Suarez es a jelek szerint Messi fizetese is noni fog, egyre kevesebb igy meg az az osszeg, amit igazolasokra lehet forditani..
Válasz küldése