Daniel Alvés

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Mire számítasz tőle?

Kiszorítja Dest-et és SR-t
21
34%
Fele-fele arányban osztoznak majd a perceken
17
27%
Csereember lesz
11
18%
Nem sokat fog játszani, inkább az öltözőben fog segíteni a csapatnak
13
21%
 
Szavazatok száma: 62
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10109
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.04.21. 21:19:39

Miszép assist =D> A lövése se volt gyenge
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.04.21. 21:14:08

Ne tedd ezt veled Dani! Kit szidok így meccs után? [-o< A löketén kívül is: a beívelései asszem mind embert találtak(sztem utoljára ilyet ifi-korában csinált), és nagyon aktív!

Szerk: WTF??!! :lol: Úgy néz ki ma a szezon legrosszabb játékosai a húzóemberek.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára noname 2015.04.21. 21:19:53-kor.
A Fifa egy szégyen
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.04.13. 21:05:39

Initom írta:Az a fő kérdés,hogy tudunk-e olyan jhv-t igazolni akinek a csapata nem lesz érdekelt a BL-ben.
Márpedig nyilván ezen csapatok foglalkoztatják a legjobb játékosok nagyját,ezáltal nem lesz egyszerű.

Nem hinném,hogy van olyan játékos aki azt bevállalja,hogy nem játszik a bajnokok ligájában 1 évet...

Mellesleg Adrianora nyugodt szívvel rá merném bízni a posztot akár 1-2 évre is,ha nem lenne ilyen sérülékeny :?
A fő kérdés, hogy ki lesz az elnök és ki lesz az edző. kár rúgózni az őszi jobbhátvéd kérdésen, annyitra ismeretlenek a majdani körülmények.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2015.04.13. 17:31:42

Sajnos a Barcelona van kényszerben, hogy hosszabbítson Alvés-szel. Mivel se Douglas, se Montoya nem vált be, a kevésbé rossz választás még mindig Alvés. Esetleg Adriano lehetne a jobbhátvéd, vagy Lucho megdumálná Pedrót, hogy vállalja be. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2015.04.13. 12:03:58

Az a fő kérdés,hogy tudunk-e olyan jhv-t igazolni akinek a csapata nem lesz érdekelt a BL-ben.
Márpedig nyilván ezen csapatok foglalkoztatják a legjobb játékosok nagyját,ezáltal nem lesz egyszerű.

Nem hinném,hogy van olyan játékos aki azt bevállalja,hogy nem játszik a bajnokok ligájában 1 évet...

Mellesleg Adrianora nyugodt szívvel rá merném bízni a posztot akár 1-2 évre is,ha nem lenne ilyen sérülékeny :?
Abi & Tito
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.04.13. 09:06:26

Kérlek, alkalmazd a helyesírás szabályait!

Örülök, hogy távozik. Bárkit képes azt nyújtani hosszú távon, amit ő.
A Fifa egy szégyen
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21268
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2015.04.11. 13:34:24

Aztán, nehogy úgy járjon mint Valdes.
Ha már szóba került, mikor elment a hívei itt a fórumon bizonygatták, hogy majd vissza sírjuk őt. Nem így történt, és szerintem a brazilért sem fogunk könnyeket hullajtani, az ő szintjét alulmúlni jelentősen úgy sem lehet.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.04.11. 07:39:30

Én meg azt mondom, meg fognak egyezni. Sajnos vagy nem, de nincsen nagyon alternatíva. Jelenleg Alves még mindig jobb, mint az alternatívái és ezt Lucho is látja meg mindenki. Meg fognak egyezni. Hacsak, Pedrítót nem képzi át:D:D:D
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Klaczy
Barça B
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2011.04.10. 20:17:21
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2015.04.10. 20:23:52

defender3 írta:Ez az egész a pénzről szól Alves részéről. Ha annyira szeretne itt akkor elfogadta volna meg a fizetéscsökkentésbe is belement volna és akkor elképzelhetőnek tartom, hogy jobb feltételeket kapott volna. De nem, neki még több pénz kell. Mert ha maradna még 1 esetleg 2 évre utána is el tudna menni csak jóval kevesebb fizuért ami meg nem tetszik neki. Azt a PSG is rájött, hogy nem éri meg legazolni, mert túl sokba kerülne nekik, legalábbis a francia lapok szerint akik azt írták, hogy már nem érdeklődnek iránta. Ahogy olvastam 2 csapat érdeklődik iránta, szerintem ezek a pénzeszsák manchesteriek lehetnek. Más csapat nem nagyon engedheti meg magának azt, hogy egy 32 éves jóideje leszállóágban lévő jobbhátvédnek 10 milliónál nagyobb fizetést adjon.
Néhány éve fantasztikusan játszott, voltak akkora szabadrúgás bombái, mindig ott volt fent Messivel összjáték stb. De amit tavaly leművelt, az kritikán aluli. Idén jobb sokkal, de hát öregszik örülök, hogy elmegy. Aztán, nehogy úgy járjon mint Valdes.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2015.04.10. 17:58:12

nincs ebben a szituban semmi probléma, elmondta a gyerek, h mit szeretne, elmondta a Klub is, és a kettő nem egyezett. ennyi.
szép volt, jó volt, elég volt.
sok sikert kívánok a továbbiakban alvesnek.
PUYOL-XAVI-INIESTA
MR. TROMORT777

2015.04.10. 17:32:15

Lehet itt szidni bárkit, meg pénzéhesnek nevezni, de ez az 1+1+1es ajánlat egy vicc. Jó érzésű ember nem szívessen fogadna el ilyet, főleg, hogy tudjuk ebből is mi lenne miután lejár a transferban. Többen is írtátok, hogyha ennyire akarna maradni elfogadná... Ő miért legyen hűséges, ha a klub nem az hozzá? Letettek volna egy rendes ajánlatot elé ami szólna 3 évre, símán elfogadná. De így egyértelmű, hogy nem fogja. Nyílván most még jól tárgyalhat más klubbokkal és megkötheti utolsó nagy szerződését. Vagy maradjon 1 évet, januárig játszon aztán kapjon pár sörmeccset még és az új igazolás mögött padozzon még egy fél évet, vagy netán életbe lépne +1 év és akkor még egy éven keresztül padozhatna, hogy utána a kutyának se kelljen. Most kell nagy szerződést kapnia és ezt Ő is tudja. A Barca ezt nem adja meg, ergo lépnie kell. Ez erről szól és nem moralitás beli dolgokat kell keresni.

Ez a "pénzéhes" dolog a fociban is érdekes téma. A világ rendes helyein a pénz nemcsak a megélhetést jelenti, mint itt, hanem egyfajta megbecsülést is. Könnyű innen azt mondani, hogy jajj, hát most nem mindegy, hogy 4 vagy 5 millió, egyre megy. Mert rohadtul nem mindegy. Csak azért mert mi nem vagyunk olyan szerencsés helyzetben, hogy különbséget tudjunk tenni összg és összeg között, azért még nem kell idiótának lenni. De ez off.

A klub részéről meg Alvesre még 1 évig lenne szükség. Ha hülye lenne Alves, elfogadná a +1es szerződést, majd csendben lelépne 1 év után mert a feltételek nem teljesültek és kész. Sajnos nincs jó megoldás, ezért kell hagyni elmenni Alvest és már most szerződtetni valakit januárra. Addig pedig megoldani a posztot Adriano-val, Montoyával vagy akárki mással.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.04.10. 17:00:54

Initom írta:Megkérdezhetem itt kire gondolsz pontosan? Se Aurier sem Van der Wiel nem üti meg a szintjét véleményem szerint. Marquinhos meg nem jobbhátvéd.
Hát amit láttam én idén Aurierből és Van der Wielből, azok alapján egyiküket se cserélném le a mostani Alvesre a PSG helyében. Háromszögezésekben jobb Dani náluk, de védekezésben tuti nem, a PSG meg kétlem, hogy erre hajt, hogy lyukassá tegye a jobboldalát.
(Statisztikák is ezt támasztják alá, de az ugye nem mindig a teljes képet mutatja, szóval nem dobálózok most velük.)

Dani rohadt nagy király volt anno, imádtam, de most már elég jóindulattal sorolnám csak a szűk elitbe. Én megmondom őszintén nem sok más liga meccseit nézem, úgyhogy nem tudom, hogy hogy áll jobbhátvéd poszton a foci, de őszintén kétlem, hogy ez a Dani jobb lenne mindenkinél egész európában..
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2015.04.10. 16:44:54

palesz77 írta: A PSG-hez meg lehet aláírt volna, ha a PSG meg akarná venni egyáltalán.. 3 ember is tud jobbhátvédet játszani náluk, és lényegesen fiatalabb mindegyik, van aki a szintjét is megüti, nem is értem miért kellett volna a PSG-nek Alves.
Megkérdezhetem itt kire gondolsz pontosan? Se Aurier sem Van der Wiel nem üti meg a szintjét véleményem szerint. Marquinhos meg nem jobbhátvéd.

Sokat kell törnöm alapból azon a fejemet ahhoz ,hogy mondjak olyan jobbhátvédet aki valóban érdemben sokkal jobb lenne nála. Ha az eus topklubbokat nézzük ,és abból is a 2 talán legjobbat :real-carvajal , bayern-rafinha. Meggyőződésem,hogy egyik sem jobb Alvesnél.Carvajal mellett szól a kora és a sebessége,de más nem. Sok savat kap ő is a real szimpatizánsoktól.

Ha továbbnézzük a játékosokat,át is térhetnénk németországba. Itt a Dortmundban van talán 1 ember ,méghozzá Piszczek de ő is idős és állandóan sérült + közel sem olyan technikás mint Alves. További jó, "Barca szintű" jobbhátvédet nem tudok mondani a Bundesligából pedig gyakran követem.Lahm mostanság minden csak nem jhv.

Tovább: Anglia.
Végignézve a top klubokat Cselzi-Aspilicueta/Ivanovic, Arsenal-Debuchy/Bellerin/Chambers,Mu-Rafael ...egyiket se nézném szívesebben a csapatban Alvesnél,szimplán magasabb szintet képvisel a Brazil.Az egyetlen ember aki mostanában viszonylag jól játszik az Zabaleta.

Seria A : nevicceljünk'.

Nem csűrném csavarnám tovább,a lényege a mondanivalómnak az,hogy továbbra is Alves részemről az 1. opció a jobbhátvéd pozícióra,mivel nincs mozdítható minőségi játékos európában.
A buktató szerintem is a fizetési igénye Daninak,amit nem akar a klub még fixen 3 évig állni. Ennyi a történet.
Abi & Tito
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7449
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.04.10. 16:40:16

palesz77 írta: A PSG-hez meg lehet aláírt volna, ha a PSG meg akarná venni egyáltalán.. 3 ember is tud jobbhátvédet játszani náluk, és lényegesen fiatalabb mindegyik, van aki a szintjét is megüti, nem is értem miért kellett volna a PSG-nek Alves.
Igazából nem értem a PSG-t sem. Kire akartak nyomást gyakorolni? Mert nem hiszem, hogy egyszer csak hirtelen kipattant a fejükből, hogy "jé, hát nálunk három alternatíva is, minek Alves?"
Szerintem nekik volt valami szerződéshosszabbítási problémájuk van der Wiel-el vagy Marquinhos-al.
Elég nehéz helyzetben van a klub. Játsszon arra, hogy majd januárig kibírjuk a Montoya-Adriano (Douglas nem tétel, ez kiderült) kettőssel aztán majd jön valaki vagy engedjenek Daninak. Viszont ebben az is kockázat, hogy találunk-e egyáltalán valakit a piacon, főleg, ha egyáltalán belemegy egy ilyen feltételbe. (a BL-ről ne is beszéljünk)
Így, hogy Danilo -és úgy néz ki, hogy Alves is- kiesett, én DeSciglio-ban látok fantáziát. A Milannak jól jön a pénz, maradhat is fél évet, a BL-ben meg úgysem indulnak. Kár, hogy róla még pletyka sincs. De ez itt már off.
Forca Barca!!!!
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2015.04.10. 16:36:47

Ez az egész a pénzről szól Alves részéről. Ha annyira szeretne itt akkor elfogadta volna meg a fizetéscsökkentésbe is belement volna és akkor elképzelhetőnek tartom, hogy jobb feltételeket kapott volna. De nem, neki még több pénz kell. Mert ha maradna még 1 esetleg 2 évre utána is el tudna menni csak jóval kevesebb fizuért ami meg nem tetszik neki. Azt a PSG is rájött, hogy nem éri meg legazolni, mert túl sokba kerülne nekik, legalábbis a francia lapok szerint akik azt írták, hogy már nem érdeklődnek iránta. Ahogy olvastam 2 csapat érdeklődik iránta, szerintem ezek a pénzeszsák manchesteriek lehetnek. Más csapat nem nagyon engedheti meg magának azt, hogy egy 32 éves jóideje leszállóágban lévő jobbhátvédnek 10 milliónál nagyobb fizetést adjon.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.04.10. 16:36:37

Beszállnék a buliba, mert most már én sem értem kinek mi a gondja. :lol:

@Sanama
Mit higgyek, ha ezt kommunikálták le, s ezt tűnik logikusnak, hogy mint már írtam 32 évesen nem fog egy éves szerződéseket kötni. Ki a franc kötne ilyen szerződést, főleg hogy 60%-os kikötés is lenne benne. Utolsókat rúgja, tutit akar, mert könnyen jöhet egy sérülés és akkor kicsengettek. Így meg "levezethet", s elfocizik biztosan 3-4 évig, garantált pénzért. Ő se hülye, vége az eltiltásnak ott lesz 33-34 évesen, hogy a kutyának nem fog kelleni.

@veb
Persze hogy a pénz játszik közre, szerződés nélkül meg ingyen senki nem fog játszani. :D Azt hogy ki mennyit adna neki nem tudjuk, de egyértelmű, hogy ő beakarja magát biztosítani, legalábbis szerintem egyértelmű. Nagy szerződés garantáltan x évig, ebbe nem értem mi lenne a gond.

@palesz
Pont abban a szituban van, hogy nincs ideje egy évekkel bohóckodni. Aláírja ezt az 1+1+1 rendszert, simán ott van, hogy hoznak valakit és esik az értéke nem fog tudni kapni egy számára megfelelő szerződést. Ő is tudja, hogy lassan lejár az idő, a teljesítménye is romlik, utolsó nagy szerződésre hajt, ami garantált. Nem fog utcára kerülni ez biztos, de komolyan ki az, aki ilyen helyzetben ilyen szerződést írna alá? Bizonytalanság, s ketyeg a vekker. Lehet mondani pénzéhes vagy sem, nem fog kockáztatni azzal, hogy eleshet egy csomó pénztől azzal, hogy 1+1+1 rendszerben van a fizetése. Érzi ő is, hogy ha maradna akkor nem töltené ki ezt a három évet.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2015.04.10. 16:38:12-kor.
Kép
Kép
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2015.04.10. 16:35:10

Lehet itt matekozni ezen az opciós dolgon, de szerintem felesleges.
Nekem se a kedvencem Alves, de:
Ez az 1+1+1 abszolut nem fair egy olyan jatekossal szemben, akinek ennyit koszonhet a klub. Ez egyertelmuen arrol szol, hogy jaj, itt a fifa ban, fel evig meg kellenel Danikam, de utana veszunk egy jobb bekket, es nem lesz meg a 60 vagy 70% od, es mehetsz ahova akarsz. Ez nem fair.
Akkor legyen a klubnak is annyi ver a bizonyos helyen, hogy megmondjak, hogy 1 evet tudunk beajanlani, nem itt trukkozgetni az opciokkal.

Es teljesen megertem, hogy ezt nem irja ala. Kvazi, ha nincs lo jo a szamar is a klubnak, egy fel evig. De persze o a penzehes mocsadek, stb. stb.
Mes que un club.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sanama 2015.04.10. 16:36:43-kor.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.04.10. 16:29:08

Sanama írta:Attol, hogy utalod a csavot, nem kell osszekeverni az idotavot meg a penzt.

Teljesen ertheto, hogy miert nem ir ala 1+1+1 evet, es miert akar 2+1et vagy 3-at. Ehhez semmi koze a penznek, hanem az idotav bebiztositasa a lenyeg, mert mar nem fiatal.

Ha a penzrol szolna, rogton alairt volna a PSG-hez.
Ha játszani akar folyamatosan, akkor 1+1+1-et is aláírja, mert ha megtoldják +1 évvel, akkor az azt jelenti, hogy sokat játszott, ha meg nem, akkor ingyen mehet, és kereshet magának új csapatot, nincs kavarás az árával. Ha 3 évre ír alá, és télen hozunk valakit, akkor 2,5 évig koptathatja mögötte a padot, vagy pedig mehet a huzavona a kivásárlásával. Egy Alves kaliberű jobbhátvéd a mai piacon simán talál csapatot, csak lejjebb kell adni a fizetési igényeiből, úgyhogy nem hinném, hogy ezt az 1+1+1-et azért nem írja alá, mert fél, hogy 1-2 év múlva az utcára kerül, ha nekünk már nem kell.. Max olyat klubot nem talál, ami az ő magas elvárásainak - fizetésben is - megfelel, de szerintem bármelyik közép, vagy annál kicsit nagyobb klub tárt karokkal fogadná..

A PSG-hez meg lehet aláírt volna, ha a PSG meg akarná venni egyáltalán.. 3 ember is tud jobbhátvédet játszani náluk, és lényegesen fiatalabb mindegyik, van aki a szintjét is megüti, nem is értem miért kellett volna a PSG-nek Alves.
Maxi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1933
Csatlakozott: 2005.03.20. 15:49:59
Tartózkodási hely: Szolnok

2015.04.10. 16:26:14

Tulajdonkeppen miért is baj ha elmegy több pénzért máshova?ahol nem utálja a szurkolók fele, bár érdekes hogy élőben ahol sokkal jobban kijön mennyit melózik, mindig hatalmas ovációt kap?!
Én nem tudok rá haragudni...sőt én sajnálom, hogy elmegy.
Itt kapott volna 1+2 évért tegyük fel 20 misit, máshol 5 éves szerződést, több pénzt, plusz zsíros aláírás pénzt.neki arra kell gondolni, hogy innen már csak lefele megy a karrierje.
Forca Barca
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2015.04.10. 16:21:38

visca el barca írta:
Sanama írta:...
"Az idotav az, amit az ugynoke elutasitott".

szerinted az időtáv nem a pénzről szól? akkor miről? én komolyan nem értem :oops:

31 éves. élete utolsó zsíros szerződése a tét, ezért nem írta alá ezt az 1+1+1 éves bohóckodást = ingyen elmegy, kap kb. 1 évnyi aláírás pénzt, meg egy 3-4 éves szerződést a juvétól, akárkitől.
Attol, hogy utalod a csavot, nem kell osszekeverni az idotavot meg a penzt.

Teljesen ertheto, hogy miert nem ir ala 1+1+1 evet, es miert akar 2+1et vagy 3-at. Ehhez semmi koze a penznek, hanem az idotav bebiztositasa a lenyeg, mert mar nem fiatal.

Ha a penzrol szolna, rogton alairt volna a PSG-hez.

De mondtam mar, hogy neked van igazad, termeszetesen.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.04.10. 15:55:04

Sanama írta:...
"Az idotav az, amit az ugynoke elutasitott".

szerinted az időtáv nem a pénzről szól? akkor miről? én komolyan nem értem :oops:

31 éves. élete utolsó zsíros szerződése a tét, ezért nem írta alá ezt az 1+1+1 éves bohóckodást = ingyen elmegy, kap kb. 1 évnyi aláírás pénzt, meg egy 3-4 éves szerződést a juvétól, akárkitől.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.04.10. 15:04:23

Én is abban látom az igazságot, amit Palesz és Bob ír.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2015.04.10. 14:48:51

Bob_Marley írta:Ilyen korban rohadtul nem mindegy, hogy kap-e fix 3 évet és plusz opciót vagy csak kettőt vagy egyet. Alig van neki hátra, nyilván nem akar 1+1+1 feltételekbe belemenni, amivel gyakorlatilag egy totál bizonytalan helyzetbe kerülne. Utolsó hosszabb és nagy szerződése lehet, ilyen 1 vagy 2 éves lehetőségekkel csak megy számára az idő. Van még a pályafutásában 3-6 év között, de most már pláne nagyobb a sérülésveszély is, be akarja magát biztosítani, ez teljesen érthető.
Hidd azt, hogy ezért hagy itt mindent, mert nem kapott 3 éves szerződést....

Igen, erről van szó.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.04.10. 14:47:03

Ilyen korban rohadtul nem mindegy, hogy kap-e fix 3 évet és plusz opciót vagy csak kettőt vagy egyet. Alig van neki hátra, nyilván nem akar 1+1+1 feltételekbe belemenni, amivel gyakorlatilag egy totál bizonytalan helyzetbe kerülne. Utolsó hosszabb és nagy szerződése lehet, ilyen 1 vagy 2 éves lehetőségekkel csak megy számára az idő. Van még a pályafutásában 3-6 év között, de most már pláne nagyobb a sérülésveszély is, be akarja magát biztosítani, ez teljesen érthető.
Kép
Kép
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.04.10. 14:11:04

Sanama írta:Majd ha el tudsz vonatkoztatni a sajat fejedben felallitott keptol, meg a flegma stilusodtol, akkor esetleg rajossz, hogy en a kesz tenyekre tamaszkodtam, te meg a mesekre.
De nem baj, neked van igazad, bocsanat, hogy elmondtam a tenyeket.
Szerintem is inkább a pénz a fő motiváció. Te írtad, hogy 3+1 évvel még több fizut is kaphat máshol, na de hol? A PSG lemondott róla - nem is értem miért kellett volna nekik, de mindegy, újságírók.. -, más gigaklubról meg nem volt hír. Ergo logikus, hogy ha egy szinttel kisebb klubba igazolna, akkor ott kevesebbet kapna, mint nálunk. Ha ez nem zavarná, akkor elfogadná az 1+1+1 éves szerződést, aztán amikor már alig játszik, akkor elmegy máshova, ez lehet, hogy 1 év, lehet hogy 2, de akár 3 is lehet. A lényeg, hogy amint nem játszik annyit, megy máshova - kevesebb fizuért. Ő viszont a biztos 3 évet akarja - tudtommal ugyanakkora fizetéssel -, gondolom nem azért, mert fél, hogy nem talál majd magának klubot a jövőben..

Amúgy januárig szerintem ki lehetne húzni valahogy a Montoya-Adriano, Alba-Grimaldo szélső párossal, ha nagyon kell lehet néha 3 védős rendszert is játszatni, vagy Pedrot betenni valamelyik oldalra ha minden kötél szakad.. Csak ahhoz nyáron le kell fixálni valakit már. Nekem Aurier lenne a megoldásom, de őt még szóba se hozták velünk, szóval az kétlem, hogy bekövetkezik. Kíváncsi leszek mindenesetre, hogy mi lesz, van egy olyan érzésem, hogy nincs még ez az Alves ügy se lezárva..
Válasz küldése