Daniel Alvés

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Mire számítasz tőle?

Kiszorítja Dest-et és SR-t
21
34%
Fele-fele arányban osztoznak majd a perceken
17
27%
Csereember lesz
11
18%
Nem sokat fog játszani, inkább az öltözőben fog segíteni a csapatnak
13
21%
 
Szavazatok száma: 62
Avatar
hady
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2005.12.06. 12:18:01

2011.01.21. 21:11:33

Az As szerint nem az új ajánlatra mondtak nemet, hanem az ezt megelőzőre.....
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2011.01.21. 20:59:10

Ibrára is volt 60 milla... és alves sem menne el többért mint eto'o 1 évvel a szerződése vége előtt...
Jason írta:
Fernando írta: Erős pénzekbe kerülne a csapatnak elhozni egy olyan játékost aki minimum azt nyújtaná amit ő.
Utánanéztem egy kicsitt a már emlitett játékosok árrának :
Maicon ár: 30.000.000 €

Van Der Wiel ár: 10.000.000 €

P.Lahm ár: 28.000.000 €

OFF: D.Alves ára: 30.000.000 € :lol:
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2011.01.21. 20:57:11

3 dolog ezel kapcsolatban:
1., alves alá fog írni, mert imádja a Barcát, ez a családja. Ha meg nem, akkor csak a pénz számít, vagyis mehet nyugodtan a citybe!!!
2., egy valaki pótolhatná csak, az pedig Maicon, még ha 2-3 évvel idősebb is!!! pár jó év még benne van...
3., ramos nagyon jó, de az az alattomos gyökér ide ne jöjjön, mert kivágom a tv-t az ablakon!!!
Én még akkor is maradnék, ha csökkentenék a fizumat... :)
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 826
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2011.01.21. 20:54:20

Jason, hiaba mesz te arra, hogy a neten 30 milla Alves ara, ezeket nem lehet pontosan meghatarozni, lehet tobbet ajanlanak erte, lehet kevesebbet.
Ez nem a Manager.
En nem adtam volna neki uj ajanlatot. Nem tetszik neki? Menjen olyan klubba, ahol megkapja azt az osszeget, majd ugyis rajon, hogy a penz nem boldogit.
Avatar
Jason
Jugador del Barça
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2010.04.24. 11:25:45

2011.01.21. 20:36:19

Fernando írta: Erős pénzekbe kerülne a csapatnak elhozni egy olyan játékost aki minimum azt nyújtaná amit ő.
Utánanéztem egy kicsitt a már emlitett játékosok árrának :
Maicon ár: 30.000.000 €

Van Der Wiel ár: 10.000.000 €

P.Lahm ár: 28.000.000 €

OFF: D.Alves ára: 30.000.000 € :lol:
Kép
David Villa: Elmondhatom, pár perc elég volt arra, hogy beépüljek a Barcába, hiszen a spanyol válogatottban a katalán csapat legjobbjaival évek óta együtt játszom. Tudom, hogy például Xavi melyik helyre indít le, ha éppen álmomból ébresztenek fel.
________________________________________
Az Álombarcám: Neuer-Van Der Wiel-Piqué-Fabio Coentrao-Taiwo-Fabregas-Moussa Sissoko-Iniesta-Messi-Dzeko-Villa
Avatar
detabarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 646
Csatlakozott: 2009.05.03. 11:29:44
Tartózkodási hely: Budapest, IV.ker.

2011.01.21. 20:31:36

S.Agüero írta:Alves viszont nagyon beleillett a játékunkba, remélem találunk egy hozzá hasonló játékost. :)
Még ne temessük. Majd ha hivatalosan is bejelenti, hogy nem írja alá és a klub hivatalos válaszában értesíti, hogy tényleg nem kap újabb ajánlatot, akkor elkezdek izgulni, hogy kivel fogjuk pótolni. Amíg viszont ez be nem következik, addig Dani a csapat teljes értékű tagja.
Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

"A sportok királya a labdarúgás, a Barcelona meg a labdarúgás királya!"
(Johan Cruyff)
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.01.21. 20:29:03

MessiFan írta:Meddig tart a szerződése? 2011 vagy 2012?
2012 nyaráig. Szóval most nyáron el kell adni, mert ha nem akkor morzsáért megy.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.01.21. 20:27:45

Meddig tart a szerződése? 2011 vagy 2012?
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.01.21. 20:21:42

Pótolható, de a Barcában nem biztos, h pótolható.
Kevés játékos van aki jól játssza ezt a focit amit mi művelünk.
Techinkásnak kell lennie, gyorsnak, labdakezelés, rövid passzok menjenek neki stb...
Nem sok játékos van a piac akik ezeket megcsinálják jól. Alves viszont nagyon beleillett a játékunkba, remélem találunk egy hozzá hasonló játékost. :)
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2011.01.21. 20:20:11

Fernando írta:Engem addig nem érdekel mennyit keres amíg a pályán mindent megtesz és alázatos, de én azt vettem észre, hogy az ügy eléggé rányomja a teljesítményére a hatását. Két választása van vagy elfogadja vagy nem. Ha nem akkor viszlát. Nálam még mindig nem mutatja azt amit a Sevillában anno, persze még így is roppant hasznos tagja a csapatnak, fontos láncszem de szerintem ő még a pótolható kategória. Nem szeretném ennek ellenére, ha elmenne.
"...vagy elfogadja vagy nem..." van más lehetősége? :D:D
Abi & Tito
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2011.01.21. 20:18:30

Boixos írta:ha nem fogadja el, akkor öltözzön és költözzön. igaz, h egy átlagon felüli képességű kiváló futballista, de ő azért nem a pótolhatatlan kategória. nehogy már ne legyen neki elég az a lé, ami annak a csapatkapitánynak is megfelel, aki már akkor a barcelonában játszott, amikor alves még nyolcasokat pisált a homokozóban!
remélem, felébred a gyerek.
"...de ő azért nem pótolhatatlan kategóriába..."
ebbe az egy sorba tudok "belekötni".Jelenleg nem tudom van e olyan jobbhátvéd akivel tudnánk pótolni.[/i]
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Initom 2011.01.21. 20:21:51-kor.
Abi & Tito
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2011.01.21. 20:17:39

Engem addig nem érdekel mennyit keres amíg a pályán mindent megtesz és alázatos, de én azt vettem észre, hogy az ügy eléggé rányomja a teljesítményére a hatását. Két választása van vagy elfogadja vagy nem. Ha nem akkor viszlát. Nálam még mindig nem mutatja azt amit a Sevillában anno, persze még így is roppant hasznos tagja a csapatnak, fontos láncszem de szerintem ő még a pótolható kategória. Nem szeretném ennek ellenére, ha elmenne.

Talán az is a gond, hogy tudja, hogy nincs jelenleg olyan mozdítható játékos a piacon aki méltóképp pótolhatná. Erős pénzekbe kerülne a csapatnak elhozni egy olyan játékost aki minimum azt nyújtaná amit ő.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Fernando 2011.01.21. 20:19:50-kor.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2011.01.21. 20:09:08

ha nem fogadja el, akkor öltözzön és költözzön. igaz, h egy átlagon felüli képességű kiváló futballista, de ő azért nem a pótolhatatlan kategória. nehogy már ne legyen neki elég az a lé, ami annak a csapatkapitánynak is megfelel, aki már akkor a barcelonában játszott, amikor alves még nyolcasokat pisált a homokozóban!
remélem, felébred a gyerek.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Iniesta_1986
Barça B
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2011.01.19. 23:06:35

2011.01.21. 19:59:32

Kiváló játékos, jó spíler, sokat fut, nem fárad el sose, csupa szív.

DE!

Picit túlértékeli saját értékét Dani, azt érzem. Amennyiben igazak azok a kondíciók, amik napvilágot láttak, és egy Xavi-, VV-szintű fizetés sem elég neki, akkor mehet Isten hírével! Nem nélkülözhetetlen ember. Max. a Cityben megküzd az EL-s helyekért és a dobogó legalsó fokáért. Itt meg a BL-ért és spanyol bajnoki címért lehet versenyben.
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2011.01.21. 19:52:08

Kétes érzéseim vannak...semmiképpen nem szabad megadni neki azt a horror összeget,mert az után minden játékos neki állna hisztizni,mert azt vennék észre,hogy enged a klub.Azt is meg lehet érteni,hogy többet kér,mert az egyik alapköve ennek a csapatnak.

A másik,ha focizni akar úgyis marad,tudja,hogy jelenleg itt van a legnagyobb esélye a kupák begyűjtésére!
Ha elmegy akkor a pénzért megy el ez egyértelmű!

Ezt is meg lehet érteni,meg nyert mindent amit klub szinten meglehet!

Csalódott lennék ha elmenne,nagyon hiányozna a csapatból.
Nem tudom lehetne-e rendesen 100% osan pótolni...erősen kétlem.
Gondolom nem tucatjával vannak a piacon olyan játékosok,akik 13-14 km futnak!

Alves AZ EGYIK PILLANATBAN JOBBHÁTVÉD,A MÁSIKBAN JOBBSZÉLSŐ.

Úgy gondolom innentől saját(és az ügynöke) kezében van a sorsa!

I.
Abi & Tito
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.01.21. 19:38:39

csabooo írta:én ezt úgy tudom h semmilyen játékost nem lehet vinni egymástól.. Figo idelyében nem voltak megállapodva ilyenben...
ha jól tudom :roll:
pontos jééé. Idejében.
KépKép
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2011.01.21. 19:33:26

én ezt úgy tudom h semmilyen játékost nem lehet vinni egymástól.. Figo idelyében nem voltak megállapodva ilyenben...
ha jól tudom :roll:
Barça,Barça,Baaarça!!!
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2011.01.21. 19:10:22

Mihu írta:
Barcaman14 írta:Mostmár illik komyolan vennem ezt az ügyet úgy nézem! :roll: Eddig csak legyintettem, mondván úgy is Alves aláírása lesz a vége, de ez most már korántsem vicces.

Hiába írják sokan hogy a Barcaba könnyű játszani, meg könnyen lehet helyettesíteni. Mégis kivel? Maicon, aki a végét húzza, mégis kérnek érte vagy 25 milliót. De könnyen el tudom képzelni Ramost is a Barcaban...
A jelenlegi piacon kevés alkalmasabb játkos van a jobbhátvéd posztra mint Alves. Ezzel nem azt mondom hogy emeljük a az egekbe a fizetesését, mert szerintem sem helyes amit most csinál. De rá kell bírnunk valahogy hogy maradjon. Bízom Pep motiváló készségében, mást enm nagoyn tudok tenni. :roll:
Nemtudom hogy merül fel bárkinek az agyában is hogy Ramos a Barcában.

1: Van egy megállapodás a klubok között hogy meghatározó játékosokat nem visznek el egymástól
Még szerencse, h Figo anno csak kiegészítő ember volt nálunk!
Kép
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2011.01.21. 19:09:43

Barcaforever írta: Nincs ebbe semmiféle "rohadt nagy" ellentmondás.Vki akkor pótolható, ha látszik a játékán, hogy a társainál több hibával játszik, érzékelhetően.

Teszem fel Abidal is simán pótolható, pl Bastossal vagy a sokak által lenézett Balellel.

Hál'istennek már nincs annyi szabad időm, h kövessem más ligák bajnokságát, ezért nem írtam 3 nevet.Csak gondolom nem igazán normális, h a csapat majdnem legjobban keresője akar lenni, miközben számomra igenis sokszor hibázik és így csak 4et rúgunk 5 helyett. :lol:

Kívánom neki, h a Cityben keressen többet, mint Messi. :wink:
de a simán pótolható az vágod mit jelent? merthogy szerintem biztos nem azt, hogy két olyan játékost említesz egy kevésbé offenzív balhatvéd helyett, akik legtöbbször szélsőt játszanak, mivel inkább abba jók..
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.01.21. 19:04:03

Mihu írta:[Szerintetek a szurkolók mennyire fogadnának szívesen egy olyan játékost, aki minden El Clasico-n agyonrúgja a mieinket, rendszeresen a legalattomosabb belépőket tőle láthatjuk a klasszikusokon. Egyszerűen hánynom kell Ramostól, és nem szeretnék ilyen játékost a csapatban tudni.
Ez csak az egyik megyőző érv Ramos ellen, de minőségi romlást is eredményezne. Na de hagyjuk is mert teljesen irreális hogy ő ideigazol, és ahogy te is mondtad finoman szólva is nem kívánatos személy! :evil:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2011.01.21. 18:59:20

Barcaman14 írta:Mostmár illik komyolan vennem ezt az ügyet úgy nézem! :roll: Eddig csak legyintettem, mondván úgy is Alves aláírása lesz a vége, de ez most már korántsem vicces.

Hiába írják sokan hogy a Barcaba könnyű játszani, meg könnyen lehet helyettesíteni. Mégis kivel? Maicon, aki a végét húzza, mégis kérnek érte vagy 25 milliót. De könnyen el tudom képzelni Ramost is a Barcaban...
A jelenlegi piacon kevés alkalmasabb játkos van a jobbhátvéd posztra mint Alves. Ezzel nem azt mondom hogy emeljük a az egekbe a fizetesését, mert szerintem sem helyes amit most csinál. De rá kell bírnunk valahogy hogy maradjon. Bízom Pep motiváló készségében, mást enm nagoyn tudok tenni. :roll:
Nemtudom hogy merül fel bárkinek az agyában is hogy Ramos a Barcában.

1: Van egy megállapodás a klubok között hogy meghatározó játékosokat nem visznek el egymástól

2: Szerintetek a szurkolók mennyire fogadnának szívesen egy olyan játékost, aki minden El Clasico-n agyonrúgja a mieinket, rendszeresen a legalattomosabb belépőket tőle láthatjuk a klasszikusokon. Egyszerűen hánynom kell Ramostól, és nem szeretnék ilyen játékost a csapatban tudni.
Kép
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2011.01.21. 18:49:43

torrentkiller írta:
Barcaforever írta: Jó elöl kényszerítőkben, de sok hibával játszik, sztem pótolható, de nem tudom kivel.Mondjuk az Ajaxból a szélső védővel.
Ez egy rohadt nagy ellentmondás. Valaki akkor pótolható, ha van egy konkrét személy, aki tudja ugyan azt, vagy magasabb szintet hozni. Szerinted miért akarják itt tartani? Mert nehéz olyat találni, aki megfelelően gyorsan be tud épülni, megérti magát a csapattársakkal, plusz az utolsó leheletig küzd.
Egy megoldás lenne elfogadható: Maicon. Vagy régebben sokan emlegették Van der Wiel-t.
Mindenesetre én örülnék ha maradna, mivel nagyon hasznos ott a jobb szélen, dinamikát ad a játéknak. Meg is látszik ha Adriano játszik helyette...
Nincs ebbe semmiféle "rohadt nagy" ellentmondás.Vki akkor pótolható, ha látszik a játékán, hogy a társainál több hibával játszik, érzékelhetően.

Teszem fel Abidal is simán pótolható, pl Bastossal vagy a sokak által lenézett Balellel.

Hál'istennek már nincs annyi szabad időm, h kövessem más ligák bajnokságát, ezért nem írtam 3 nevet.Csak gondolom nem igazán normális, h a csapat majdnem legjobban keresője akar lenni, miközben számomra igenis sokszor hibázik és így csak 4et rúgunk 5 helyett. :lol:

Kívánom neki, h a Cityben keressen többet, mint Messi. :wink:
Kép
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.01.21. 18:48:20

Mostmár illik komyolan vennem ezt az ügyet úgy nézem! :roll: Eddig csak legyintettem, mondván úgy is Alves aláírása lesz a vége, de ez most már korántsem vicces.

Hiába írják sokan hogy a Barcaba könnyű játszani, meg könnyen lehet helyettesíteni. Mégis kivel? Maicon, aki a végét húzza, mégis kérnek érte vagy 25 milliót. De könnyen el tudom képzelni Ramost is a Barcaban...
A jelenlegi piacon kevés alkalmasabb játkos van a jobbhátvéd posztra mint Alves. Ezzel nem azt mondom hogy emeljük a az egekbe a fizetesését, mert szerintem sem helyes amit most csinál. De rá kell bírnunk valahogy hogy maradjon. Bízom Pep motiváló készségében, mást enm nagoyn tudok tenni. :roll:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Jason
Jugador del Barça
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2010.04.24. 11:25:45

2011.01.21. 18:39:25

Én nem azt mondtam hogy kevesebb,csak azt hogy "EZ 1 POFÁTLANSÁG"ahogyan kezzeli a csapatott.
Kép
David Villa: Elmondhatom, pár perc elég volt arra, hogy beépüljek a Barcába, hiszen a spanyol válogatottban a katalán csapat legjobbjaival évek óta együtt játszom. Tudom, hogy például Xavi melyik helyre indít le, ha éppen álmomból ébresztenek fel.
________________________________________
Az Álombarcám: Neuer-Van Der Wiel-Piqué-Fabio Coentrao-Taiwo-Fabregas-Moussa Sissoko-Iniesta-Messi-Dzeko-Villa
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.01.21. 18:32:03

Jason írta:
daffy írta: ramos viszont nem! őt én is tudnám pótolni a szélen :wink: vihetitek :)
maicon még lehetne,de nem fiatal és nem nagyon mozdítható.ezért kéne megtartani a pénzéhes danit
Daffy!!!Szerinted az normális dolog hogy egyjátékos aki mellesleg védő,az többszöri szerződés elutasitással próbálja zsarolni a saját klubbjátt.Gondolod hogy majd pont Pep lesz az az ember, aki majd hadja magátt a zsarolássnak. :? :wink:
Jason és ha védő????
Az akkor azt jelenti "kevesebb", mint egy csatár????Lehet Messi végigcselez 4 embert és ámulunk bámulunk, véresre tapsolva a kezünket, s elfelejtjük, hogy előtt 1 perccel Pique szerelt kritikus helyzetben, vagy Busquets tökéletes helyezkedésével kiszorítja az ellenfél játékosát vagy Alves 40 méteres sprintben vissza száguldva szerel a szögletzászlónál....basszus ez csapatjáték, s persze aki rúgja a gólt az a "sztár", de Pique, Xavik, Alvesek nélkül a csatárok se ontanák a gólokat!
Lsd Messi a válogatottban konstansul gyengébb.....akármilyen posztra rakják!

Ui: hagyja és hadja, ez elég szúrós helyesírási hiba

Az viszont teljesen igaz, ha Pep megunja, nincs visszaút!
De eddig nem hallottam olyan infókat, hogy mellőzné Alvest, vagy össze veszett volna emiatt vele, ez talán nem véletlen!
Alves meghatározó focista, s meg is fogunk vele egyezni De ki tudja milyen áron :?
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése