Daniel Alvés

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Mire számítasz tőle?

Kiszorítja Dest-et és SR-t
21
34%
Fele-fele arányban osztoznak majd a perceken
17
27%
Csereember lesz
11
18%
Nem sokat fog játszani, inkább az öltözőben fog segíteni a csapatnak
13
21%
 
Szavazatok száma: 62
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.01.21. 16:30:28

messideco írta:Nem fogalmazok ilyen durván, de felőlem is mehet Isten hírével. A klub megoldja majd a pótlását, ebben biztos vagyok.
nem,ez a barca így van egybe. nem hiszem,hogy megengedhetitek magatoknak,hogy akár csak egy darabka is kiessen a gépezetből(teszem hozzá,hogy olyan darabka,amelyből ilyen minőségben 2 van a világon). fontos játékos dani,fontosabb,mint sokan hiszik. a teljes jobb oldalt felszántja,érzékeny veszteség lenne. tán megérne évi 2 milliót,hogy maradjon(ellenben értem,hogy miért nem akarják megadni neki)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára daffy 2011.01.21. 16:31:16-kor.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2011.01.21. 16:25:48

xavi, iniesta szintjét nem érdemli meg, de én odaraknám a negyedik legfizetettebb helyre. figyelembe véve, hogy mit jelent a csapatnak a jelenléte éshogy mennyire lehetetlen feladat lenne pótolni.
Avatar
hady
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2005.12.06. 12:18:01

2011.01.21. 16:12:11

...hát úgy néz ki nem írta alá.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.01.21. 16:10:48

Le tudja valaki írni, hogy kb mennyi keres most, és hozzá képest hogy állnak a többiek?
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2011.01.21. 16:06:12

sjd írta:
kanty írta: Nekem az ügynöke sem tetszik. Ő kellene azt mondja, h fogadja el ezt, mert ennél jobb úgyse lesz. DE ő is azt nézi, h mennyit tudna leszakítani.
Szerintem egy ügynök sincs, aki ebben a helyzetben nem a ManCity ajánlatát fogadná el....
Van benne igazság, de szerintem azon is múlik, h milyen viszonyban vannak. Ha közelebbi a kapcsolat akkor azt nézi, h mi jó a játékosnak, ha nem akkor azt, h mi jó neki. Persze tudom, eléggé ritka, h az ügynök és a játékos között szorosabb kapcsolat lenne.
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.01.21. 16:00:02

kanty írta: Nekem az ügynöke sem tetszik. Ő kellene azt mondja, h fogadja el ezt, mert ennél jobb úgyse lesz. DE ő is azt nézi, h mennyit tudna leszakítani.
Szerintem egy ügynök sincs, aki ebben a helyzetben nem a ManCity ajánlatát fogadná el....
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.01.21. 15:50:12

Nem fogalmazok ilyen durván, de felőlem is mehet Isten hírével. A klub megoldja majd a pótlását, ebben biztos vagyok.
"And my heart will leave you never."
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2011.01.21. 15:49:37

Alves egy remek játékos, de mint ember nagyon buta. Ennél jobb helyre egyszerűen nem kerülhet, a legjobb csapat meghatározó játékosa, azt hiszen innen feljebb nincs. Ha ezt az ajánlatot elfogadja akkor rendben, ha nem akkor nyugodtan mehet. Hol éri meg neki az, h kb 1-2 millióval többet keres, de eredményeket nem ér el :?: szerintem sehol...

Ha most enged a klub akkor annak komoly következményei lehetnek, hiszen ha Alves többet kap, akkor más is kaphat többet és tudjuk, h jelen helyzetben is nagyon sokat költ a klub a fizetésekre.

Nekem az ügynöke sem tetszik. Ő kellene azt mondja, h fogadja el ezt, mert ennél jobb úgyse lesz. DE ő is azt nézi, h mennyit tudna leszakítani.

Kíváncsi vagyok, h mi lesz az ügy vége. Ha menni fog akkor abszolút nem fogom sajnálni, van olyan védő a piacon aki majdnem olyan jó, mint ő és kb. Alves fizetésének a feléért repülve jönne a Barcába.
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.01.21. 15:49:33

senzu írta: De ha ekkora zsidó, felőlem mehet.
Ha ekkora zsidó lenne, akkor nem akarna az arabokhoz menni :D
Avatar
senzu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2007.08.29. 21:05:39
Tartózkodási hely: Győr / Budapest

2011.01.21. 15:37:00

Hülye lenne elmenni a világ legjobb csapatából egy kis plusz pénzért. De ha ekkora zsidó, felőlem mehet. Előtte is volt Barcelona, utána is lesz...
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.01.21. 15:28:47

Szerintem meg aláírja a szerződést és mindenki jól jár.
Azért jó lenne minél hamarabb lebonyolítani ezt a herce-hurcát. :)
Ha viszont nem fogadja el akkor én is azt mondom, h mehet!
LaPulga
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2010.02.02. 20:44:00
Tartózkodási hely: Catalunya

2011.01.21. 15:24:06

Van egy olyan érzésem, hogy Alves nem fogja elfogadni ezt az ajánlatot!!
Nem tudom miért de így érzem.... Remélem nem így lesz!! Fontos láncszeme a csapatnak, DE nem annyira hogy Messi mögött a legtöbbet keresse!!
Nagyon jól tette a klub hogy egy ilyen ajánlatot adott elé!! Érzi ő is sztem hogy ennél többet nem kaphat...Rajta áll vagy bukik az ő maradása!! :roll:
Avatar
sjay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2009.07.20. 20:11:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza/Nagyhalász

2011.01.21. 15:23:03

Addig fog nyivókolni, amíg meg nem adják neki, amit akar. Nem hiszem hogy ez az utolsó ajánlat...
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21169
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.01.21. 14:53:59

socio66 írta:
albicelesteX írta:Nagyravágyó gyökér...mit akarnak még,komolyan mondom,más meg éhezik ő meg élete végéig elél nem is akármilyen szinten abból amit most keres
nyilván nem a napi betevőért és a gyerekek iskoláztatásáért aggódik alves,csak szeretne csapaton belül fentebb kerülni,egy szintre olyanokkal,akik szerinte nem tettek/tesznek többet a csapatért.
ez rendben is lenne,ha nem saját nevelésű aranylabda top3-as játékosokról lenne szó..
úgyhogy nála vagy önértékelési hibák vannak,vagy valaki elhiteti vele hogy tényleg ennyire jó.
bármelyik is,tökéletesen mutatja a különbséget a saját nevelés és a zsoldoskatona közt.
Egyet értek, kivéve az utolsó mondatoddal. Mert azért a sajátnevelések közül sem mindenki matyóhímzés, illetve egy igazol játékos is tud nagyon hűséges lenni a klubhoz. Inkább úgy fogalmaznék, vannak akik tudják értékelni mint jelent egy ilyen nagyszerű klub játékosának lenni, illetve vannak akik nem.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21169
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.01.21. 14:51:02

noname írta:Remélem hosszabbít, de ha nem, mehet amerre lát. Mekkora fizut akar már?
Van egy kétszeres aranylabdás játékosunk, aki a legtöbbet teszi zsebre, a világbajnok spanyol csapat 2 legjobb játékosa, akik közül mind2 volt már az Aranylabda Top3ban, ráadásul saját nevelések. Alves se gondolhatja komolyan h hozzájuk hasonló fizut kapjon! Messze van ő attól h annyira meghatározó legyen a posztján, mint a fenti 3as bármelyike. A Pique-Valdes,Puyol,Villa kvartett a határ, többet egyszerűen nem érdemel. Pique évek óta a legjobb védőnk, Puyol a csapat szíve és tüdeje, Valdes is hosszú évek óta remekel, míg Villa a világbajnok és európabajnok csapat gólvágója. Mindegyik játékos már többet tett le az asztalra mint Alves. De azt még elfogadom h az ő szintjükön legyen, ennyi jár neki, mert jól teljesít, de több semmiképp. Van néhány játékosunk, aki pótolhatatlan(Messi,Xavi,Ini,Pique,esetleg Puyol), de Alves véletlenül se tartozik közéjük. Ha ő hiányzik, némileg visszaesik a jobbszél, de nem annyit esik vissza mint Messi hiányánál a támadósor, Pique hiányában a védelem, vagy a lelkitársak hiányában a kp.

UI: ha mégse fogadja el az ajánlatot, nyáron nem lepne meg egy bizonyos Lahm leigazolása. A német hol játszik gyakrabban/jobban? Jobb vagy balszél?
Ezt a véleményt nagyon osztom! Ennél többet egyszerűen a klub nem ADHAT neki. Ha többet keresne, mint a hosszú évek óta ikonnak számító Puyol, vagy világ jelenlegi egyik legjobb középhátvédje Pique, akkor ő is teljesen jogosan követelhetnének fizetés emelést, és érvelhetnének azzal, h Alves is megkapta, ezek után a klubnak nem nagyon lenne más választása, mint megadni nekik, mert ők valóban igazán kulcsemberek, + saját nevelésűek is, és sokat letettek már az asztalra. Ezt viszont már a klub pénzügyileg nem biztos, h jól viselné, tehát most kell meghúzni a határt. Sztem a klub a mostani ajánlatával már elment addig, amíg el lehetett, ha nem jó Alvesnek, akkor gyorsak meg kell találni a helyettesét. Különben az öltőzőn belüli hangulat sem biztos, h jót tesz egy ilyen ember, legalábbis nekem Iniestáék helyében nem tetszene, h egy ilyen vki többet akar keresni, mint én, holott messze nem tett le annyit az asztalra.
socio66

2011.01.21. 14:45:09

albicelesteX írta:Nagyravágyó gyökér...mit akarnak még,komolyan mondom,más meg éhezik ő meg élete végéig elél nem is akármilyen szinten abból amit most keres
nyilván nem a napi betevőért és a gyerekek iskoláztatásáért aggódik alves,csak szeretne csapaton belül fentebb kerülni,egy szintre olyanokkal,akik szerinte nem tettek/tesznek többet a csapatért.
ez rendben is lenne,ha nem saját nevelésű aranylabda top3-as játékosokról lenne szó..
úgyhogy nála vagy önértékelési hibák vannak,vagy valaki elhiteti vele hogy tényleg ennyire jó.
bármelyik is,tökéletesen mutatja a különbséget a saját nevelés és a zsoldoskatona közt.
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 975
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.01.21. 14:28:45

faithnomore írta:
zsoltfree írta:
Ezért is a legjobb ha van egy saját nevelésű Messi, Ini, Xavi, stb.........., mert ők nem mennek más klubokba, nem kérnek horror fizukat, nekik ez több mint egy klub.
mondjuk ez így nem teljesen igaz, mert Messi ha jól tudom 12 milliót keres évente, ő keresi a legtöbbet a keretben, nem mintha nem érdemelné meg, de szerintem azért túlzás

Alvesre visszatérve: ha nem akar címeket nyerni és a világ legjobb csapatába tartozni, akkor menjen a padra a Citybe
csak sajnos ott még jobban él a beívelős játék, amit sajnos ő nem tud mióta nálunk focizik, mert nem biztos hogy elég ha 100-ból 2 embert talál
12 millió. Sok igen. De hogy túlzás? Nem hiszem. A világ jelenlegi legjobb és talán még sok évig a legjobb játékosáról van szó. Azt is nézzük hogy gyakorlatilag ingyen (jó nevelési költség) a miénk és nem került euró tízmilliókba. A csapaton belül is ő a legjobb. És asszem 6-7 éve van a felnőttek közt és talán ez az 5. szerződése, mert minden évben újat kínáltak neki, olyan rohamtempóban fejlődött. És (eddig) semmiféle formahanyatlást, motivációs hiányt, tényleg semmi kivetni valót nem találtunk a játékában és a viselkedésében sem. Ha megnézünk kik keresnek 8-10 milliót, akkor látható hogy ő megérdemli a 12 milláját (pl Kaka). Akik a világ legjobbjai közé tartoznak azoknak egyszerűen kiugróan magas áruknak kell lenni, mert nem pótolhatók. Ibra például tavaly a semmire 11 millát kapott, na az volt a túlzás:)
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.01.21. 14:23:20

Szerintem nem lesz semmi gond a szerződésével és hosszabbít. Rá fog jönni hogy ennél többet már nem tud kicsikarni a vezetőségből, máshol pedig korántsem lesz része ilyen sikerekben. Ezen felül biztos vagyok benne hogy Pep és a csapattársak is hatni fognak rá.
Ha tényleg valós állítások azok hogy annyit kér mint Messi kb., akkoraz számomra elég szomorú. :roll: Nem hiszem el hogy egy profi labdarúgó nem tudja belátni hogy egyszerűen nem tud többet adni a kub. Komolyan mintha a megélhetésért küzdene, miközben így is több milllát vág zsebre. És nem kifejezetten Alvesre haragszom,hanem úgy általánosságban az ilyen játékosokra.

Egyébként ki tudja mi igaz és mi nem. A lényeg hogy írja alá Alves, mert nehéz lenne most pótólni. Én 99%-ig biztos vagyok benne hogy hosszabbít!
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Jason
Jugador del Barça
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2010.04.24. 11:25:45

2011.01.21. 14:09:42

http://www.goal.com/en-us/news/88/spain ... h-defender
:shock: :shock: :shock: :shock:

OFF:Rossz linket másoltam be az előbb.Na mindegy is. :roll:
Kép
David Villa: Elmondhatom, pár perc elég volt arra, hogy beépüljek a Barcába, hiszen a spanyol válogatottban a katalán csapat legjobbjaival évek óta együtt játszom. Tudom, hogy például Xavi melyik helyre indít le, ha éppen álmomból ébresztenek fel.
________________________________________
Az Álombarcám: Neuer-Van Der Wiel-Piqué-Fabio Coentrao-Taiwo-Fabregas-Moussa Sissoko-Iniesta-Messi-Dzeko-Villa
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.01.21. 14:08:55

Szóval nem?
Akkor mehet a fenébe!
A Fifa egy szégyen
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2011.01.21. 14:00:06

Az a baj,hogy a legjobb megoldás oda maga Alves.És nem lenne egyszerű a pótlása,de nem lehetetlen persze.Lahm-ot nem szívesen látnám.
Kép
Avatar
Jason
Jugador del Barça
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2010.04.24. 11:25:45

2011.01.21. 13:58:59

noname írta:
UI: ha mégse fogadja el az ajánlatot, nyáron nem lepne meg egy bizonyos Lahm leigazolása. A német hol játszik gyakrabban/jobban? Jobb vagy balszél?
Lahm az inkább balszélsőtt szokott játszani.Sztem ha távozik a brazil, akkor a lehetséges utódja az Van der wiel lesz, akit még annak idején Pep szeretett volna megszerezni.:roll: Ráadásúl sztem nagyon jól járnánk vele mert elég olcsó is,és mellesleg már bizonyitotta hogy képes világklasszis szinten is játszani.(Lásd VB)Sztem ő lehet Alvés méltó utódja. :wink: Hogyha a hirrek igzazak természtesen. :D
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Jason 2011.01.21. 14:01:33-kor.
Kép
David Villa: Elmondhatom, pár perc elég volt arra, hogy beépüljek a Barcába, hiszen a spanyol válogatottban a katalán csapat legjobbjaival évek óta együtt játszom. Tudom, hogy például Xavi melyik helyre indít le, ha éppen álmomból ébresztenek fel.
________________________________________
Az Álombarcám: Neuer-Van Der Wiel-Piqué-Fabio Coentrao-Taiwo-Fabregas-Moussa Sissoko-Iniesta-Messi-Dzeko-Villa
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2011.01.21. 13:56:46

Nagyravágyó gyökér...mit akarnak még,komolyan mondom,más meg éhezik ő meg élete végéig elél nem is akármilyen szinten abból amit most keres...NAGYON CSÚNYA, ÉS NEM IDEVALÓ KIFEJEZÉS! Nyáron Good Bye!!!

Pár nap pihi, ilyet semmikor senkire sem használunk.
Kép
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1431
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2011.01.21. 13:45:40

pantokrator007 írta:Sziasztok
http://www.totalbarca.com/2011/news/the ... 1-01-2011/
Alves nemet mondott az utolsó ajánlatra...
nem tudom mennyire hivatalos, de annak tűnik
Ez az ember egyszerűen pofátlan. Kiváltságos helyzetben érzi magát és ezzel most visszaél. Egy alapszabály, hogy soha ne szarj oda, ahonnan eszel. Nem tudom, hogy milyen vélt vagy valós sértődöttség vezéreli ezt a gusztustalan pénzhajhászást nála, de nálam most hatalmas fekete pontot kapott (nem mintha ez bármit is jelentene:)) Valaki nagyon felpiszkálhatta a háttérből, vagy valamilyen más konfliktus lehet még a csapaton belül, ami indokolhatná a konokságát, de nehéz megérteni a gondolkodásmódját. Mindenesetre az én véleményem továbbra is az, hogy drága zsoldoshadseregre nincs szükség. Akármennyire is kulcsposzt az övé, ha semmilyen más motivációt nem talál magának a Barca-ban a pénzen kívűl, akkor szvsz nincs itt helye már.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.01.21. 13:11:35

Én azt nem értem, hogy miért nem jó az a pénz, amit nem a klubtól kap? Rosell elintézte, hogy plusz juttatásokat kapjon a Herbalife-tól és a Nike-tól. Mitől fél? Hogy nem örök lejáratú szerződés? Ugyanúgy megkapja a maga kis zsetonját, csak nem a csapattól, hanem két cégtől.

Ha ezek után sem fogadja el az ajánlatot, tényleg mehet Isten hírével, szerintem senki nem fog egy könnyet sem elmorzsolni érte.
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése