Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
78
54%
 
Szavazatok száma: 144
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2008.08.07. 12:25:42

fefike830 írta:szevasztok! Mi a véleményetek? Messi játszani fog az Olimpián? Szerintem engedni kellene, még a végén megsértődik, és itt hagy minket :cry:
Ezt én nagyon enm szeretném... Mi a véleményetek?

üdv a fórumon, s olvass vissza egy kicsit....
de floodolok én neked:

Igen játszani fog az olimpián, s ez jó :!:
KépKép
fefike830
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2008.08.04. 19:24:21
Tartózkodási hely: Pusztaszabolcs

2008.08.07. 11:27:29

szevasztok! Mi a véleményetek? Messi játszani fog az Olimpián? Szerintem engedni kellene, még a végén megsértődik, és itt hagy minket :cry:
Ezt én nagyon enm szeretném... Mi a véleményetek?
Andrisveres
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2007.08.22. 14:07:49

2008.08.07. 10:48:48

Messi alternatívája sztem simán lehet Hleb , főleg h remekül játszott össze Dani Alvessel az ők kettejük összjátéka lehet h érni fog annyit mint Messi!!!

persze meglátjuk még h Messi és Alves h játszik össze!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.08.06. 21:43:14

Tudott bánni a sztárokkal :?: :lol: Akkor miért nem focizott Etoo, és Dinho. Ja, vagy az a jó bánás, ha minden megvan nekik engedve? Hát, az bajos....
Nekem sokkal inkább bejön, h Pep keménykezű, mert most arra van szükség, h ujra normális csapat legyünk.
tagore
Barça B
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2007.11.11. 10:23:33

2008.08.06. 21:38:01

Ronaldinho 17 írta:Pep második hatalmas hibáját követi el pedig még el sem kezdődött a szezon.( az első az hogy "nekem nem kell Eto'o", jah hogy azért nem kell mert nem tudja kezelni...Mourinho sztem nem küldené el, hisz csak kicsit rendet kell tenni az agyában és sorszalagon jönnek tőle a gólok)
Messi meg rohadtul meg fogja utálni Pep-et hogy ha nem játszhat az olimpián, a játékára is hatással lesz ez, nem lesz kedve motivációja stb.... ebből nagyon rosszul fog pep kijönni. Nem őt kellett volna edzőnek! Azért mert katalán és megnyerte a 4-ed osztályt...hűha
Fején találtad a szöget. Teljesen igazad van.
Érdekes, az előző edző, aki boszorkányüldözés áldozatává vált, nagyjából tudott bánni a sztárokkal. Eto'o is csak egyszer akadt ki nyilvánosan, 2007. februárjában, vagyis 3 év után...
Guardiola meg már most kavarja a fekáliát.
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1612
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2008.08.06. 16:21:41

A csapat mutatott jó játéka miatt, az igyisugyis elbukott tura-pénz miatt, a jotékonyság propagálása miatt, messi hosszutávu fontossága miatt biztosan nem fogják visszahivni Leot.
Az egyetlen eshetőség arra hogy visszahivják az ha ma nem verjük meg a New Yorkot
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2008.08.06. 16:13:41

Lionel Messi korábban elmondta, hogy ha a Sportdöntőbíróság a Barcelonának ad igazat, és a klubja igényt tart a visszatérésére, úgy ő azonnal elhagyja az argentin válogatott keretét.


Igazi Barca szív :!: Igazi Barca lélek! :!:

Imádnivaló a mi kis Messiásunk :)
De nagyon, de nagyon remélem, hogy NEM fogják visszahívni... Barca képes szétnyomni azokat a csapatokat Messi nélkül is, szóval NE hívják vissza! Haggy' kapja meg az olimpiai aranyat Messi :) Utána BL arany :)
KépKép
Avatar
danko94
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2312
Csatlakozott: 2006.11.03. 19:41:06
Tartózkodási hely: Pécs

2008.08.06. 16:10:42

chi omega írta:ki mondta, hogy pep visszahívja messit???
Senki!!! Amúgymeg mostmár mind1 mert már azt at 1 millát nem kapjuk meg a BL ben meg simán továbblépünk!!! Szerintem az 1misi miatt nem akarták elengedni :!: :!:
chi omega
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2007.10.31. 11:36:58

2008.08.06. 15:54:42

ki mondta, hogy pep visszahívja messit???
Avatar
fradika87
Barça B
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2007.08.10. 07:59:29

2008.08.06. 15:34:07

Ronaldinho 17 írta:Pep második hatalmas hibáját követi el pedig még el sem kezdődött a szezon.( az első az hogy "nekem nem kell Eto'o", jah hogy azért nem kell mert nem tudja kezelni...Mourinho sztem nem küldené el, hisz csak kicsit rendet kell tenni az agyában és sorszalagon jönnek tőle a gólok)
Messi meg rohadtul meg fogja utálni Pep-et hogy ha nem játszhat az olimpián, a játékára is hatással lesz ez, nem lesz kedve motivációja stb.... ebből nagyon rosszul fog pep kijönni. Nem őt kellett volna edzőnek! Azért mert katalán és megnyerte a 4-ed osztályt...hűha
Ha jól tudom, pep már az ügy elején azt mondta hogy ha rajta múlna elengedné messit az olimpiára, de ez nem rajta múlik hanem a vezetésen.
Az eto ügyről meg annyit, hogy minden edző más játékosokkal képzeli el a saját csapatát, amihez meg van a joga. És majd kiváncsi leszek a szezon végére, ha (isten adja) nyerünk vmit, akkor mi lesz a véleményed az edzőről. Mert sztem akkor meg majd az egekig magasztalnád!
Előbb én megnézném mire képes a csapattal, aztán szitkozódnék!
Avatar
senzu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2007.08.29. 21:05:39
Tartózkodási hely: Győr / Budapest

2008.08.06. 15:24:38

Ronaldinho 17 írta:Pep második hatalmas hibáját követi el pedig még el sem kezdődött a szezon.( az első az hogy "nekem nem kell Eto'o", jah hogy azért nem kell mert nem tudja kezelni...Mourinho sztem nem küldené el, hisz csak kicsit rendet kell tenni az agyában és sorszalagon jönnek tőle a gólok)
Messi meg rohadtul meg fogja utálni Pep-et hogy ha nem játszhat az olimpián, a játékára is hatással lesz ez, nem lesz kedve motivációja stb.... ebből nagyon rosszul fog pep kijönni. Nem őt kellett volna edzőnek! Azért mert katalán és megnyerte a 4-ed osztályt...hűha
jó hogy még el sem kezdődött a bajnokság, de már most kijelented, hogy nem ő kellett volna edzőnek #-o
ennyire insider vagy?
"az első az hogy "nekem nem kell Eto'o", jah hogy azért nem kell mert nem tudja kezelni."
ezt mégis honnan a fenéből vetted? van pár arc itt a fórumon, aki legyártja a napi kis összeesküvéselméletét arról, hogy Pep azért küldi el, mert hogy nem tudja kezelni :D
abban meg biztos lehetsz, hogy Messit nem fogják visszahívni, főleg egy ilyen kukutyini csapat ellen nem...

szerk.: ha mégis visszahívják, az nem CSAK Pep hibája, hanem az egész elrontott vezetőségé
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2008.08.06. 15:16:43

gekkodan írta:Most leszek kíváncsi az eddig nagyon kardoskodó Laporta Úr döntésére. Nem fosztanám meg Messit az olimpiától, akár a Beitar az ellenfél, akár más. Ez neki egy soha vissza nem térő lehetőség, figyelembe kell venni a döntését, főleg, hogy nagyon sokat tett a klubért már.
Egyetértek. Hatalmas pedagógiai hiba lenne visszarendelni Messit. Ha valaki annyira szereti a klubot, annyira kötődik, és annyira
elkötelezett mint Leo, azzal nem szabad ezt megtenni, megérdemli, hogy ott legyen az olimpián.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Ronaldinho 17
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1942
Csatlakozott: 2004.10.17. 18:13:25
Tartózkodási hely: Csepel

2008.08.06. 15:11:57

Ha Pep azt mondaná hogy játsszon az olimpián nyugodtan ,nem hiszem hogy laporta okoskodna! Azért ott sztem az edző dönt egy játékosról hogy játszik/nem játszik...az nem M.o.
ZSOLTI 10 - Hungarian F.C. Barcelona
Avatar
MeNnOn
Jugador del Barça
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2008.07.25. 10:55:05
Tartózkodási hely: topsecret*-*

2008.08.06. 15:09:57

Ronaldinho 17 írta:Pep második hatalmas hibáját követi el pedig még el sem kezdődött a szezon.( az első az hogy "nekem nem kell Eto'o", jah hogy azért nem kell mert nem tudja kezelni...Mourinho sztem nem küldené el, hisz csak kicsit rendet kell tenni az agyában és sorszalagon jönnek tőle a gólok)
Messi meg rohadtul meg fogja utálni Pep-et hogy ha nem játszhat az olimpián, a játékára is hatással lesz ez, nem lesz kedve motivációja stb.... ebből nagyon rosszul fog pep kijönni. Nem őt kellett volna edzőnek! Azért mert katalán és megnyerte a 4-ed osztályt...hűha
szerintem nem Pep nem engedi el ,hanem laportáék ,de lehet rosszul tudom :wink: nekem viszont úgy tűnik ,hogy jó edző ,de ez az eto'os dolog tényleg hiba.. :shock:
Asszem 1értelmű ;-)
Viscaaa Barcaaa ( L )

G.Dos Santos FaN :(
Ronaldinho 17
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1942
Csatlakozott: 2004.10.17. 18:13:25
Tartózkodási hely: Csepel

2008.08.06. 15:07:35

Pep második hatalmas hibáját követi el pedig még el sem kezdődött a szezon.( az első az hogy "nekem nem kell Eto'o", jah hogy azért nem kell mert nem tudja kezelni...Mourinho sztem nem küldené el, hisz csak kicsit rendet kell tenni az agyában és sorszalagon jönnek tőle a gólok)
Messi meg rohadtul meg fogja utálni Pep-et hogy ha nem játszhat az olimpián, a játékára is hatással lesz ez, nem lesz kedve motivációja stb.... ebből nagyon rosszul fog pep kijönni. Nem őt kellett volna edzőnek! Azért mert katalán és megnyerte a 4-ed osztályt...hűha
ZSOLTI 10 - Hungarian F.C. Barcelona
tagore
Barça B
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2007.11.11. 10:23:33

2008.08.06. 14:42:59

barcelinho_5 írta:Nem tudom, mi ez a cirkusz, komolyan nem értem!
Egy sportolónak a legnagyobb esemény az hogy országa színeit olimpián képviselheti! Ez megadatott Leonak is, saját maga választotta, ő maga is menni szeretne, hiszen kijelentette! Nem, annak a nyomorult Laportának vissza kell őt tartania és csinálnia kell ezt a cirkuszt. Aztán majd mindenki csodálkozik, hogy elégedetlen lesz, nem úgy teljesít, és elvágyódik a csapattól ő is! Elmehetnek a fenébe.Gyűlölöm, mikor ezt csinálja a kedves vezetőség!
Teljesen egyetértek Veled. Hatalmas hűhót csináltak, de az egészet főképp a már most agyonajnározott pepikének köszönhetjük, aki Eto'o-t is kidobja az ablakon, mert előre tele van a gatyája, hogy nem fog tudni vele mit kezdeni... Messinek nagyon rosszul indul ez a szezon. Kíváncsi leszek....
Valbali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2008.06.25. 18:07:31

2008.08.06. 14:30:59

Miki00 írta:Sziasztok!

hát lionel m. meg kell hogy mondjam hogy cserben hagyot minket mert ahogy olvastam a barca meg kaphata volna az arsenalt is és azért odda elkelet volna egy messi nevezetü srác sztem!!!!!!
-------------------------------------------
magyar a sziv de messz a lélek messi+barca drukker lesszek amig élek!..
Rosszul tudod, nem kaphatta volna meg az Arsenalt, mert az angol csapat is kiemelt, mint a Barca. Az AtMa nem lett volna kiemelt, de mivel spanyol, ezért nem jöhetett szóba a sorsolásnál. Talán a legveszélyesebb ellenfél a Galatasaray lett volna.
Kép
Avatar
barcelinho_5
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 392
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:07:45
Tartózkodási hely: Veszprém

2008.08.06. 14:30:41

Nem tudom, mi ez a cirkusz, komolyan nem értem!
Egy sportolónak a legnagyobb esemény az hogy országa színeit olimpián képviselheti! Ez megadatott Leonak is, saját maga választotta, ő maga is menni szeretne, hiszen kijelentette! Nem, annak a nyomorult Laportának vissza kell őt tartania és csinálnia kell ezt a cirkuszt. Aztán majd mindenki csodálkozik, hogy elégedetlen lesz, nem úgy teljesít, és elvágyódik a csapattól ő is! Elmehetnek a fenébe.Gyűlölöm, mikor ezt csinálja a kedves vezetőség!
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára barcelinho_5 2008.08.06. 14:32:35-kor.
Avatar
Fricy78
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2008.03.04. 21:40:35

2008.08.06. 14:26:46

Szerintem sem lenne fair, ha visszahívnák, mert minden sportoló vágya, hogy résztvegyen az olimpián. Messi nélkül is tovább kell jutni a BL főtáblára.
Avatar
Balika Gaucho
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 385
Csatlakozott: 2006.03.19. 10:08:35
Tartózkodási hely: Barcelona ; Zalalövő

2008.08.06. 14:26:04

Miki00 írta: mert ahogy olvastam a barca meg kaphata volna az arsenalt is és azért odda elkelet volna egy messi nevezetü srác sztem!!!!!!
Az Arsenalt biztos nem kaphatta volt a Barcelona mert az angol csapat is kiemelt volt. Talán a legerősebb csapat a Galatasaray volt , akivel összekerülhetett volna a csapat.

A török csapat meg mégsem olyan erős mint az Arsenal.
Mes que un Dream Team !

Valdes – Alves, Puyol, Piqué, Abidal – Touré Yaya (Sergi Busquets), Xavi, Iniesta (Bojan) Messi, Eto’o, Henry (Keita) Josep Guardiola
Miki00
Barça C
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2008.08.05. 20:13:03
Tartózkodási hely: van
Kapcsolat:

2008.08.06. 14:18:35

Sziasztok!

hát lionel m. meg kell hogy mondjam hogy cserben hagyot minket mert ahogy olvastam a barca meg kaphata volna az arsenalt is és azért odda elkelet volna egy messi nevezetü srác sztem!!!!!!
-------------------------------------------
magyar a sziv de messz a lélek messi+barca drukker lesszek amig élek!..
nincs
Avatar
Primitive
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2007.06.25. 10:48:23
Tartózkodási hely: Budapest

2008.08.06. 14:03:06

A döntést egyébként teljesen jogosnak tartom. Ennek ellenére nagyon aljas dolognak tartanám, ha mi visszarendelnénk Messit. Simán túl kell jutnunk az aktuális ellenfelünkön Messi nélkül is. Olimpián már valószínűleg nem olyan sokszor szerepelhet a srác.

Remélem, hogy hagyják őt játszani, így sokkal jobb lesz mindenkinek.

Rafinha esetében más a helyzet, ők mondjuk kaptak egy Atl. Madridot ellennek. :roll:
"Non scholae sed vitae discimus"
"Primum nil nocere"
"Lege artis medicinae"
fcbarcelonazsombi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 999
Csatlakozott: 2006.11.21. 14:24:50
Tartózkodási hely: Sepsiszentgyörgy

2008.08.06. 13:23:36

Undorító lenne ha nem engednék el.
Nem csak azért, mert Messi megérdemli. Hanem, mert minden sportoló akit elvisznek az olimpiára megérdemli.
Avatar
Rapika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2040
Csatlakozott: 2004.10.08. 15:10:25
Tartózkodási hely: Vác

2008.08.06. 13:22:19

chi omega írta:
szerinted egy 10es mezen múlik, hogy mekkora a teher a vállán? amikor 3at vágott a realnak, hidegvérrel a legutolsó utáni percben a harmadikat, akkor szerinted mekkora volt a teher?
19esben is mindenki tőle várná a csodát, nem mindegy?

Respect omega,teljesen egyet értek Veled!
Messi a világ legjobb játékosa,miaz,h nem illik hozzá a 10-es mez?! :?
Kép
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2008.08.06. 13:08:15

barca99 írta:Ennek nagyon örülök. Mármint, hogy Messit elengedik. Megérdemli.

Másrészt annak is, hogy a sportbíróság igazat adott a Barcának, tehát akkor csak nem beszéltek olyan/akkora hülyeséget Laportáék, mint ahogy itt egy-két ember állította.
Mindent leírtál amit akartam :wink:
gekkodan al is egyetértek. Megérdemli Messi, hogy ott legyen csak az nem tetszet nekem, hogy a FIFA kötelezi erre a klubot. Nekem csak ez szurt szemet mert nem éreztem jogos döntésnek. Messi pedig egy gyönyörüen csillogó arannyal, egéségesen, és hálásan térjen vissza a klubjához.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Válasz küldése