Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
78
54%
 
Szavazatok száma: 144
Avatar
maxilopez
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2008.05.13. 15:37:32

2008.08.22. 22:31:42

hali!
Lemaradtam mi lesz holnap? :o
tudomka958
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2007.12.15. 23:55:01

2008.08.22. 22:27:27

lionelmessi19 írta:Csak aztán holnap rá ne cáfoljon Pelé szavaira, hamár ilyen korán felkelek miatta...
légy optimista!holnap megmutatja,hogy 2010-ben a vb -döntőben is bírni fogja a terhet...
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2008.08.22. 22:24:29

Csak aztán holnap rá ne cáfoljon Pelé szavaira, hamár ilyen korán felkelek miatta...
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Bogi63
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2008.07.08. 22:56:04
Tartózkodási hely: Villa Complov SC Komló Yeah!

2008.08.22. 22:17:25

tudomka958 írta:most olvasom a goal.com-on:pele szerint messi a világ legjobb futbalistája...
isten tartsa meg az éleslátását!
Ámen! :D
Kép
Nyitva van a pálya! Komló játszik rajta!...
És igen Valdes feneke direkt olyan. Mert így a style-os!8)
tudomka958
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2007.12.15. 23:55:01

2008.08.22. 22:14:37

most olvasom a goal.com-on:pele szerint messi a világ legjobb futbalistája...
isten tartsa meg az éleslátását!
Avatar
tenkl
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 415
Csatlakozott: 2008.01.06. 13:28:25

2008.08.22. 21:56:12

tudomka958 írta:
Capon írta:Az érdekelne, hogy kb. mennyit keres Messi! Nem tudja valaki?
ne kotorássz más zsebében...!
egyébként valahol olvastam a legjobban kereső focisták listáját:messi 3. vagy 4. 23 millio euroval (beckham meg mindig első 32-vel,de itt gondolom minden benne van reklámok stb.)
feléért is ülnék a kispadon...
de szponzorok nélkül kb 10 millió eurót évente.
Kép
Örök kedvencek: Messi, Xavi, Toure, Marquez, Piqué
Avatar
MeNnOn
Jugador del Barça
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2008.07.25. 10:55:05
Tartózkodási hely: topsecret*-*

2008.08.22. 21:45:09

tudomka958 írta:
Capon írta:Az érdekelne, hogy kb. mennyit keres Messi! Nem tudja valaki?
ne kotorássz más zsebében...!
egyébként valahol olvastam a legjobban kereső focisták listáját:messi 3. vagy 4. 23 millio euroval (beckham meg mindig első 32-vel,de itt gondolom minden benne van reklámok stb.)
feléért is ülnék a kispadon...
én ingyen is... :roll:
Asszem 1értelmű ;-)
Viscaaa Barcaaa ( L )

G.Dos Santos FaN :(
tudomka958
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2007.12.15. 23:55:01

2008.08.22. 21:42:48

Capon írta:Az érdekelne, hogy kb. mennyit keres Messi! Nem tudja valaki?
ne kotorássz más zsebében...!
egyébként valahol olvastam a legjobban kereső focisták listáját:messi 3. vagy 4. 23 millio euroval (beckham meg mindig első 32-vel,de itt gondolom minden benne van reklámok stb.)
feléért is ülnék a kispadon...
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2008.08.22. 12:16:25

Az érdekelne, hogy kb. mennyit keres Messi! Nem tudja valaki?
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2008.08.21. 08:45:49

hol láttad azt a videot?
Eurosporton adták .
Kép
Avatar
Bogi63
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2008.07.08. 22:56:04
Tartózkodási hely: Villa Complov SC Komló Yeah!

2008.08.20. 19:06:29

MQuC írta:Nem tudom látta-e már valaki az Aspire-es reklámot Messivel. Nem tudom mennyire új, de aranyos :lol:
Én láttam!!! Csak úgy kapcsolgattam, és egyszer csakk pufff! Ott egy Messi a tükörben! :D Gondoltam magamban: Ilyen nekem is kéne!!! :lol:
Kép
Nyitva van a pálya! Komló játszik rajta!...
És igen Valdes feneke direkt olyan. Mert így a style-os!8)
Avatar
leo andrés messi
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2008.08.02. 18:17:50

2008.08.20. 19:05:17

hol láttad azt a videot? :D
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2008.08.20. 14:57:55

Nem tudom látta-e már valaki az Aspire-es reklámot Messivel. Nem tudom mennyire új, de aranyos :lol:
Kép
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2008.08.19. 14:57:02

Mosquito nem akarlak OFF-olni, de az elmúlt pár hozzászólásodban annyi baromságot írtál, hogy azt inkább nem is boncolgatnám.

Ez meg úgy ahogy van igaz:
vale írta: Msquito bocsáss meg de te szerintem nagyon kívülálló vagy ha ilyeneket gondolsz , néhányan (szvsz te is :oops: ) elájultok attól hogy CRonaldo bicikli cselezik meg ezt azt csinál , meg jó a haja... de azok az angol védők kb annyira képzettek mint a magyarok , de tényleg nem véletlen hogy a magyar támadó focisták is ott játszanak és nem olasz vagy spanyol o.-ba , mivel angliába képzettlenebbek a védők a kis és közép csapatoknál. Van 3 erős csapat és anyi a többi spanyol 2. osztály szintje ez derül ki az UEFAból és BLből is , ez csak azért lényeges mert nem ugyanaz 31 gólt rugni jó csapatnak meg rosznak. A másik különbség az hogy Messi akkor cselez amikor szükséges és arról is szól a cselezés , nem arról hogy megállítom a labdát és csinálok 5 biciklicselt a védő pedig 5 méterre van tőlem , ráadásul CR cseleinek legtöbször nincsen célja ő csak kavarja a s.zart de nem cselez nem jut közelebb a kapuhoz , nem jut át a védőkön nem tud belőlük beadni. De a legnagyobb baj az hogy egyáltalán nincsen játékinteligenciája hogy ezt most mire értem azt nem kezdeném el boncolgatni mert nagyon hosszú , Messinek pedig ebből van a legtöbb és ez a legfontosabb talán a fociban , és Messi ezért lenne jó irányítónak , de megvannak a képességei ahoz hogy előrébb játszon.
És a lényeg az hogy CRonaldó normális csapatok ellen (Milán , Cselzi , Barca...) semmit nem tud mutatni mert egyszerüen eltüntetik a pályáról , Messi viszont azt csinál amit szokott.
http://www.youtube.com/watch?v=z8JZE9cJv8s emlékezhetünk Gattuso mennyire simán eltüntette , az a Gattuso aki Dinho árnyékát sem tudta követni.
Már számtalamszor észrevettem, hogy különös elképzeléseid vannak a fociról, a Barcáról. Ez nem feltétlen baj, hogy máshogy látod a dolgokat, sőt, néha mások szemét is fölnyitod, egy párszor bevallom az enyémet is fölnyitottad, de néha írgalmatlan baromságokat tudsz írni, és néha összefüggéstelen a logikád is. Az egyik mondatoddal ütöd a másikat. MÉG EGYSZER BOCS EZ NEM OFF AKART LENNI, CSAK VÉLEMÉNY, NEM KELL ELFOGADNI!!!

Minden estre értékes tagja vagy a fórumnak, te vagy az akinek örökösen más a véleménye, de ez kell, és lehet, hogy ennek ellenére sokszor neked van igazad, ezt nem tudhatjuk.
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2008.08.19. 14:54:41

Wolfsburg írta:Rivaldo még 28 utáni is klasszis
Sőt, 30 évesen nyert vb-t, ahol a brazilok egyik legjobbja volt. Az ő hanyatlása a vb után kezdődött, a Milanban. Igaz, térdbántalmai 2002-ben szinte végig kínozták, a vb-re hozták igazán rendbe. A Barcában játszott ugyan a félig egészségesen, de az utolsó fél éve emiatt nem volt az igazi.
Messinek pedig reméljük lesz még vagy jó 10 éve...persze ehhez elsődlegesen az kell, hogy a sérülésekkel kevésbé legyen balszerencsés, mint eddig.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Rivaldo11 2008.08.19. 14:58:21-kor.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Wolfsburg
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2008.05.09. 16:07:47

2008.08.19. 14:20:41

Rivaldo még 28 utáni is klasszis
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2008.08.19. 13:46:42

Mosquito írta:
Capon írta:Játékában fejlődött, de más téren nem... miben nem? Mire gondolsz?
Például a jobb lábára(ami ugye neki szinte nincs is), a lövéseire(csak 16méteren belül küldi rá és ennek 99% lapos ami egyébként az egész Barcára jellemző, de nem tudom miért), a csapatjátékára(szélső léttére nagyon kevés beadás, ha cr önző akkor ő is, mert nála többet senki nem cipeli a labdát, aminek ráadásul sérüléseinek többségét is köszönheti).
Persze ettől függetlenül egy kiváló játékos.
Aha... Hát igen sajna nagyon egylábas de bárcsak nekem lenne olyan jobb lábam mint neki :D
Korekt válasz volt köszi.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Xavinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2005.09.24. 22:48:54

2008.08.19. 13:34:15

LG írta:Adriano, Riquelme, Jardel, Ronaldo, Owen, Rivaldo, Raul, Morientes, Recoba, és még sokan mások...sztem meg pont, h inkább a sztárok pár jó év után tönkremennek általában, már akkor leépülnek, mikor még a koruk nem is indokolná...különösen igaz ez a dél-amerikaiakra.
Adriano,Jardel és Recoba sosem voltak akkora sztárok,csak szimplán jó játékosok. Riquelme sem volt szinte soha nagy csapat tagja( a Barcából hamar kikerült). Raul ,Rivaldo és Morientes pedig 28 után kezdtek hanyatlani,bár Raul még meglőtte a góljait az előző szezonban (attól függetlenül,h én nem tartom vmi túl nagy játékosnak). Ronaldo-t és Owent pedig a real csinálta ki,de szépen. Ronaldo a gólkirályi címek ellenére sem volt soha közkedvelt Madridban, Owent pedig csak azért vitték oda,mert aranylabdás. Owen még simán tudna klasszis teljesítményt nyújtani egy nagy csapatban, Ronaldo meg a sérülések miatt már sosem lesz a régi( főleg, h már 30 felett van!)
Szóval én nem hiszem,h az általad felsorolt játékosok "hanyatlása" párhuzamba állítható R10-vel.
Mosquito

2008.08.19. 13:27:55

vale írta:Msquito bocsáss meg de te szerintem nagyon kívülálló vagy ha ilyeneket gondolsz , néhányan (szvsz te is :oops: ) elájultok attól hogy CRonaldo bicikli cselezik meg ezt azt csinál , meg jó a haja...
Nagyon el vagy tévedve. Én nem vagyok egyáltalán elájulva a bicikli és hasonló cselektől. Engem még Ronaldinho trükkjei sem nyűgöztek le, mert felesleges bohóckodásnak tartom az ilyesmit.
A második rész meg reagálásra sem érdemes csak annyit, hogy -úgy tűnik veled ellentétben- nem tini vagyok már, hanem felnőtt családos ember.

vale írta:A másik különbség az hogy Messi akkor cselez amikor szükséges és arról is szól a cselezés , nem arról hogy megállítom a labdát és csinálok 5 biciklicselt a védő pedig 5 méterre van tőlem , ráadásul CR cseleinek legtöbször nincsen célja ő csak kavarja a s.zart de nem cselez nem jut közelebb a kapuhoz , nem jut át a védőkön nem tud belőlük beadni. De a legnagyobb baj az hogy egyáltalán nincsen játékinteligenciája hogy ezt most mire értem azt nem kezdeném el boncolgatni mert nagyon hosszú , Messinek pedig ebből van a legtöbb és ez a legfontosabb talán a fociban , és Messi ezért lenne jó irányítónak , de megvannak a képességei ahoz hogy előrébb játszon.
Itt annyi hülyeséget összehordtál, hogy nincs energiám külön reagálni mindre. Egyedül abban értek egyet, hogy sok felesleges csele van, de ez sem negatívum mivel nem megy a játéka rovására. :twisted:
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2008.08.19. 13:14:48

10Giga10 írta:Sziasztok!!valaki tudna adni egy linket ahol meglehet nézni messi ausztrália elleni gólját???
Tessék

http://www.youtube.com/watch?v=Dzr3KPetgTw

Vamos Argentina! :lol:

Szerk:Csak most jut eszembe, hogy Messi az ausztrálok ellen nem lőtt gólt!Azt Lavezzi szerezte.

Elefántcsontpart ellen talált be: http://www.youtube.com/watch?v=St8kT3xSuww

Ill. a hollandok ellen(és ott gólpaszt is adott): http://www.youtube.com/watch?v=uSB8r3z72_c
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Mosquito

2008.08.19. 13:03:05

Capon írta:Játékában fejlődött, de más téren nem... miben nem? Mire gondolsz?
Például a jobb lábára(ami ugye neki szinte nincs is), a lövéseire(csak 16méteren belül küldi rá és ennek 99% lapos ami egyébként az egész Barcára jellemző, de nem tudom miért), a csapatjátékára(szélső léttére nagyon kevés beadás, ha cr önző akkor ő is, mert nála többet senki nem cipeli a labdát, aminek ráadásul sérüléseinek többségét is köszönheti).
Persze ettől függetlenül egy kiváló játékos.
10Giga10
Barça B
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2008.08.04. 14:41:23

2008.08.19. 13:01:29

Sziasztok!!valaki tudna adni egy linket ahol meglehet nézni messi ausztrália elleni gólját???
Avatar
matyi02
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1322
Csatlakozott: 2008.05.20. 17:14:23
Tartózkodási hely: Nagytétény

2008.08.19. 12:41:01

Elnézést de könyörgök az ördögöt hagyuk a festékes dobozba !
Majd akkor beszéljünk erről ha majd az lesz most arról h vilog az olimpián és h a világ legjobja !És hogy a Barca legnagyob gyémántja !Köszönöm
UI:Ne történjen meg vele :!:
Kép
Avatar
Szakacs
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1880
Csatlakozott: 2004.11.10. 07:51:08
Tartózkodási hely: Gyergyoszentmiklos
Kapcsolat:

2008.08.19. 12:34:40

LG írta: Adriano, Riquelme, Jardel, Ronaldo, Owen, Rivaldo, Raul, Morientes, Recoba, és még sokan mások...sztem meg pont, h inkább a sztárok pár jó év után tönkremennek általában, már akkor leépülnek, mikor még a koruk nem is indokolná...különösen igaz ez a dél-amerikaiakra.
Phuuu Jardelt mennyire birtam...na mindegy....szerintem is Messinek egy olyan 3-4 ev mulva lesz egy oriasi nagy visszaesese...viszont ujja is szulethet mint pl totti...szoval igy ot ismerve ujja is fog, mig ronaldinhonak nem ilyen a mentalitasa addig eselye sincs...
Owen is 21 evesen aranylabdat kapott...es most hol van :roll:
Tiziano Crudeli fan :!:
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.08.19. 12:30:45

Xavinho írta:Azért ami Dinnyével történt az nem mindennapos dolog...A sztárok nagyobb része nem szokott úgy tönkre menni,mint ő. Én talán Kluivert-et meg Maradonát tudnám még említeni(bár ő inkább már karrierje végén volt).
Messivel én úgy érzem,hogy nem lesz gond. Neki nem csak a karrierjét,hanem szinte az életét mentette meg a Barca, szinte saját nevelés.
Idén összeállhat az IGAZI fantasztikus 4-es : Puyol,Xavi,Messi,Eto'o
Ők alkotják a Barca gerincét.
Adriano, Riquelme, Jardel, Ronaldo, Owen, Rivaldo, Raul, Morientes, Recoba, és még sokan mások...sztem meg pont, h inkább a sztárok pár jó év után tönkremennek általában, már akkor leépülnek, mikor még a koruk nem is indokolná...különösen igaz ez a dél-amerikaiakra.
Válasz küldése