Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
78
54%
 
Szavazatok száma: 144
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2008.07.29. 14:18:34

horvimate9 írta:Inkább menjen az olimpiára Messi. Képzeljétak el hogyha nem engedik el még az lesz belőle hogy Messiel akar majd menni a Bacából. :cry:
És akkor itt kezdödne el, hogy az lessz amit a játékosok akarnak. Majd mindenkit megkérdeznek hogy ma be szeretne-e jönni edzeni és esetleg számithaunk-e a szolgálataira a következő meccsen persze csak ha nem nagy gond és éppen ráér? Ez vicc. Nehogy már igy menjen ez. Csinálja amit mondanak neki. Ha minden vágy az olimpián résztvenni akkor örüljön neki ha a negyed döntökre ott lehet.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Carles Puyol Saforcada
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 282
Csatlakozott: 2008.07.02. 13:09:52
Tartózkodási hely: Budapest, 22.

2008.07.29. 14:17:56

horvimate9 írta:Inkább menjen az olimpiára Messi. Képzeljétak el hogyha nem engedik el még az lesz belőle hogy Messiel akar majd menni a Bacából. :cry:
igen ez valószínű! :lol:
szerintem is...
hogy lehet ilyeneket írni??? :?
Avatar
Tomsa
Capitá del Barça
Hozzászólások: 991
Csatlakozott: 2007.10.14. 12:31:53

2008.07.29. 14:15:33

Titinho írta:Állítólag Laporta Úr felajánlott egy olyan lehetőséget az Argentín Szövetségnek hivatalos levél formájában, miszerint Messi augusztus 12-13-ig (attól függ mikor lesz a BL meccs) maradna a Barçánál és lejátszaná az első BL-selejtező meccset és csak ezután csatlakozna az olimpiai kerethez, ahol már valószínűleg a negyeddöntőknél kapcsolódna be a küzdelmekbe.

Feltéve természetesen ha eljutnak eddig az argentínok. Mondjuk egy ilyen kerettel Messi nélkül is túl kell élni a csoportot. :?

Nekem ez a variáció nagyon is tetszene...így az első BL meccset ha megnyomjuk (Messivel) és megnyerjük, akkor le is zárhatnánk a további kérdéseket és Messi is szerepelhetne az olimpián. :wink:

Nem rossz ötlet Laportától...támogatom!
Én is támogatom az ötletet, feltéve, hogy a levél létezik :] Tényleg ez lenne a legjobb megoldás.
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2008.07.29. 14:02:11

Állítólag Laporta Úr felajánlott egy olyan lehetőséget az Argentín Szövetségnek hivatalos levél formájában, miszerint Messi augusztus 12-13-ig (attól függ mikor lesz a BL meccs) maradna a Barçánál és lejátszaná az első BL-selejtező meccset és csak ezután csatlakozna az olimpiai kerethez, ahol már valószínűleg a negyeddöntőknél kapcsolódna be a küzdelmekbe.

Feltéve természetesen ha eljutnak eddig az argentínok. Mondjuk egy ilyen kerettel Messi nélkül is túl kell élni a csoportot. :?

Nekem ez a variáció nagyon is tetszene...így az első BL meccset ha megnyomjuk (Messivel) és megnyerjük, akkor le is zárhatnánk a további kérdéseket és Messi is szerepelhetne az olimpián. :wink:

Nem rossz ötlet Laportától...támogatom!
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
horvimate9
Barça B
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2007.08.23. 19:13:37
Tartózkodási hely: Camp Nou
Kapcsolat:

2008.07.29. 13:46:04

Inkább menjen az olimpiára Messi. Képzeljétak el hogyha nem engedik el még az lesz belőle hogy Messiel akar majd menni a Bacából. :cry:
Campeones 2009
tudomka958
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2007.12.15. 23:55:01

2008.07.29. 13:02:38

danianevem írta:Szerintem is mehetne az olimpiára... Ahogy elnézem a többség úgy számol, hogy mindenképp az argentinok nyernek.... Azért azzal is számolhatnánk, hogy a brazilok sem gyengék, és egy esetleg brazilok elleni vereség nem esne túl jól Leo-nak...
én magam részéről ilyenre gondolni sem merek,de az biztos,hogy egy vereség esetén csak nőne az elszántsága,hogy olyan játékot tudjon nyújtani amivel legyőzhetik az ősellenséget...
vért inna...:)
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2008.07.29. 10:21:33

Szerintem is mehetne az olimpiára... Ahogy elnézem a többség úgy számol, hogy mindenképp az argentinok nyernek.... Azért azzal is számolhatnánk, hogy a brazilok sem gyengék, és egy esetleg brazilok elleni vereség nem esne túl jól Leo-nak...
Avatar
Messi-#19
Capitá del Barça
Hozzászólások: 534
Csatlakozott: 2007.12.17. 09:42:15
Tartózkodási hely: Barcelona

2008.07.29. 10:17:19

Tomsa írta:
chi omega írta:a csapat érdeke kell hogy legyen, hogy messi, aki a klub legfontosabb támadójátékosa, boldog, és elégedett legyen. ezért kell elengedni az olimpiára.
a BL-selejtezőket nélküle is simán abszolválni kell.
Pontosan, és elvileg Bojan azért nem ment az eb-re hogy (részben) a bl selejtezőkre kipihent legyen. Ha pedig Messi nélkül nem képes kvalifikálnia magát a csapatnak akkor meg is érdemeljük.
valóban, akkor megérdemeljük. De a Bojan ügyben helyesbítenék, azért nem ment EB-re, mert a nyáron egy erősítő "tanfolyamon" vett részt hogy ne nyomják el a védők.
Kép
Més que un club
chi omega
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2007.10.31. 11:36:58

2008.07.29. 10:06:57

benjo014 írta:El kell endedni Messit az olimpiára, de amilyen peches az is előfordulhat hogy lerúgják és fél évre kidől a sorból :cry: bár erre még gondolni is rossz!!!
rossz hírem van, sajnos minden meccsen fennáll a veszély, hogy lerúgják, és fél évre kidől a sorból. tehát a legjobb megoldás ezek szerint, ha egyáltalán nem játszik?! wow, nagy ötlet.
Avatar
Tomsa
Capitá del Barça
Hozzászólások: 991
Csatlakozott: 2007.10.14. 12:31:53

2008.07.29. 08:36:53

chi omega írta:a csapat érdeke kell hogy legyen, hogy messi, aki a klub legfontosabb támadójátékosa, boldog, és elégedett legyen. ezért kell elengedni az olimpiára.
a BL-selejtezőket nélküle is simán abszolválni kell.
Pontosan, és elvileg Bojan azért nem ment az eb-re hogy (részben) a bl selejtezőkre kipihent legyen. Ha pedig Messi nélkül nem képes kvalifikálnia magát a csapatnak akkor meg is érdemeljük.
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2008.07.29. 08:05:26

benjo014 írta:El kell endedni Messit az olimpiára, de amilyen peches az is előfordulhat hogy lerúgják és fél évre kidől a sorból :cry: bár erre még gondolni is rossz!!!
De ha nem megy, és itt rúgják le, akkor meg az lesz, hogy miért nem engedték el. Különben is a tavalyi sérülései nagy része többek szerint a Frenk féle nem megfelelő alapozás, és erőnlét miatt van.(nem voltak elég ellenállóak az izmaik). Jó pár videón is láthattuk, és sokan nyilatkozták is, hogy ez a módszer sokkal megterhelőbb, bízzunk abban hogy idén nem lessz ilyen sok sérülés.
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Avatar
Livia Drusilla
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 476
Csatlakozott: 2008.07.06. 03:53:17

2008.07.29. 03:59:38

A FIFA nagyon egyszerűen rövidre zárhatná ezt a vitát....

"az olimpiai labdarúgótorna nem szerepel a FIFA nemzetközi versenynaptárában"

Hát vegyék fel! A női labdarúgásban már megtették, tudtommal....
chi omega
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2007.10.31. 11:36:58

2008.07.29. 03:40:04

a csapat érdeke kell hogy legyen, hogy messi, aki a klub legfontosabb támadójátékosa, boldog, és elégedett legyen. ezért kell elengedni az olimpiára.
a BL-selejtezőket nélküle is simán abszolválni kell.
szele92
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2007.08.22. 23:11:45

2008.07.29. 00:32:38

Hát ha Messi nélkül nem jutunk be a BL-be, akkor meg is érdemeljük... Messi meg megérdemli, hogy elmenjen az olimpiára szvsz.
benjo014
Barça B
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:21:21
Tartózkodási hely: Sopron/Szécsisziget

2008.07.29. 00:11:03

El kell endedni Messit az olimpiára, de amilyen peches az is előfordulhat hogy lerúgják és fél évre kidől a sorból :cry: bár erre még gondolni is rossz!!!
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2008.07.28. 23:46:40

Varga írta:
lui1698 írta:Én mindig úgy voltam vele, hogy egy játékosnak valahol fontosabb a válogatott,mint a klubja.
Hiszen csak a hazája válogatottjában szerepelhet ami nem minden napi esemény senki számára sem.
Messi is szerintem nagyon szeretné Argentínát képviselni az Olimpián.És ha a Barca vezetői kicsit is megértőek és a saját érdekeik elé helyezik a játékosuk érdekeit akkor elengedik.
Arról nem is beszélve, hogy a Messi nélkül lejátszott BL-selejtező remek teszt arra,hogy mennyire is működik csapatként a banda.
Szerintem az nem a saját érdekük hogy Messi maradjon a selejtezőre, hanem a csapat érdeke.
Igen a csapaté is viszont Laportáéké is.Rájuk nézve is elég kínos lenne ha nem lennénk ott a BL-ben és ezért akarják marasztalni Messit!
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Varga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 866
Csatlakozott: 2007.07.28. 09:24:35

2008.07.28. 23:25:57

lui1698 írta:Én mindig úgy voltam vele, hogy egy játékosnak valahol fontosabb a válogatott,mint a klubja.
Hiszen csak a hazája válogatottjában szerepelhet ami nem minden napi esemény senki számára sem.
Messi is szerintem nagyon szeretné Argentínát képviselni az Olimpián.És ha a Barca vezetői kicsit is megértőek és a saját érdekeik elé helyezik a játékosuk érdekeit akkor elengedik.
Arról nem is beszélve, hogy a Messi nélkül lejátszott BL-selejtező remek teszt arra,hogy mennyire is működik csapatként a banda.
Szerintem az nem a saját érdekük hogy Messi maradjon a selejtezőre, hanem a csapat érdeke.
Kép
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2008.07.28. 22:54:59

Én mindig úgy voltam vele, hogy egy játékosnak valahol fontosabb a válogatott,mint a klubja.
Hiszen csak a hazája válogatottjában szerepelhet ami nem minden napi esemény senki számára sem.
Messi is szerintem nagyon szeretné Argentínát képviselni az Olimpián.És ha a Barca vezetői kicsit is megértőek és a saját érdekeik elé helyezik a játékosuk érdekeit akkor elengedik.
Arról nem is beszélve, hogy a Messi nélkül lejátszott BL-selejtező remek teszt arra,hogy mennyire is működik csapatként a banda.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
tudomka958
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2007.12.15. 23:55:01

2008.07.28. 22:39:13

hát szerintem sem lehet ennek jó vége,ha ennyire mindent megtesznek,hogy elkaszálják ...
olyan ovis viselkedés,ami a hosszabbtávú következményekkel nem számol...
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3700
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2008.07.28. 21:45:50

kovinho írta:Az meg a másik, hogyha Argentína megnyerné az Olimpiát, akkor Messinek mi fog járni majd a fejében. Szerintem is el kéne engedni. Ha Messin múlik az, hogy bejutunk-e a csoportkörbe, akkor meg is érdemeljük, hogy ne jussunk be.
És majd akkor mi fog járni a fejében, ha nem mehet el, és Argentína sz.rul szerepel... Az, hogy neki ott kellett volna lennie. :roll:
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
szalu
Barça C
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2006.01.21. 16:38:54

2008.07.28. 21:27:52

Messi nagyon is megérdemli, hogy elmehessen a az Olimpiára. A Barca részéről hatalmas baklövés lenne nem elengedni. A játékosban biztosan tüske maradna, ami hosszú távon senkinek sem jó. A Barca ebben a helyzetben is megmutathatná, hogy több, mint egy klub!
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2008.07.28. 19:11:01

Az meg a másik, hogyha Argentína megnyerné az Olimpiát, akkor Messinek mi fog járni majd a fejében. Szerintem is el kéne engedni. Ha Messin múlik az, hogy bejutunk-e a csoportkörbe, akkor meg is érdemeljük, hogy ne jussunk be.
Avatar
tenkl
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 415
Csatlakozott: 2008.01.06. 13:28:25

2008.07.28. 19:10:47

Varga Tamás írta:Azt gondolom, holnap a FIFA egyértelmű és ma is borítékolható döntést fog hozni Messi ügyében. Azaz: Messit el kell engednie az olimpiára a Barcelonára.
Mire alapozom ezen véleményemet? Nos. A FIFA elsőszámú alelnöke Julio Grondona, aki történetesen az Argentin Labdarúgó-szövetség elnöke. A Barcának pedig nem kellene akadékoskodnia. Bele kellene gondolnia Messi fejébe és akaratába is: Ő menni szeretne. Milyen lesz a szájíze, ha jogi furfang alapján még sem mehet. Én nagyon mérges és csalódott lennék.
sőt tudtommal a 23 éven aluliakat kötelező elengedni...
Kép
Örök kedvencek: Messi, Xavi, Toure, Marquez, Piqué
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.07.28. 19:09:23

Azt gondolom, holnap a FIFA egyértelmű és ma is borítékolható döntést fog hozni Messi ügyében. Azaz: Messit el kell engednie az olimpiára a Barcelonára.
Mire alapozom ezen véleményemet? Nos. A FIFA elsőszámú alelnöke Julio Grondona, aki történetesen az Argentin Labdarúgó-szövetség elnöke. A Barcának pedig nem kellene akadékoskodnia. Bele kellene gondolnia Messi fejébe és akaratába is: Ő menni szeretne. Milyen lesz a szájíze, ha jogi furfang alapján még sem mehet. Én nagyon mérges és csalódott lennék.
Kép
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2008.07.27. 10:09:51

Mintha minden meccsen , meccsre fejlődne egyet :? Ijesztő... Hatalmas ember. És most, hogy ilyen szépen is játszunk. JÁTSZUNK, nem csak tartjuk a labdát ,jöhetnek a címek is remélem.
Kép
Válasz küldése