Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
78
54%
 
Szavazatok száma: 144
Roniee21
Capitá del Barça
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2006.10.03. 14:48:43

2008.08.19. 12:24:46

Nem beszélve arról,hogy egy Liverpool,egy Arsenal,egy Chelsea ellen meg sem bír mozdulni. :wink:
Láthattuk a Barca ellen is.Zambrotta megette kenyér nélkül :D

Off vége.
Avatar
vale
Capitá del Barça
Hozzászólások: 529
Csatlakozott: 2008.07.25. 18:02:12

2008.08.19. 12:20:52

Mosquito írta: Nem, de Messit már elég régóta látom játszani ahhoz, hogy megállapítsam a játéka tökéletesedett ugyan, de más téren semmit vagy legalábbis nem sokat fejlődött, az elmúlt 3 évben.
Msquito bocsáss meg de te szerintem nagyon kívülálló vagy ha ilyeneket gondolsz , néhányan (szvsz te is :oops: ) elájultok attól hogy CRonaldo bicikli cselezik meg ezt azt csinál , meg jó a haja... de azok az angol védők kb annyira képzettek mint a magyarok , de tényleg nem véletlen hogy a magyar támadó focisták is ott játszanak és nem olasz vagy spanyol o.-ba , mivel angliába képzettlenebbek a védők a kis és közép csapatoknál. Van 3 erős csapat és anyi a többi spanyol 2. osztály szintje ez derül ki az UEFAból és BLből is , ez csak azért lényeges mert nem ugyanaz 31 gólt rugni jó csapatnak meg rosznak. A másik különbség az hogy Messi akkor cselez amikor szükséges és arról is szól a cselezés , nem arról hogy megállítom a labdát és csinálok 5 biciklicselt a védő pedig 5 méterre van tőlem , ráadásul CR cseleinek legtöbször nincsen célja ő csak kavarja a s.zart de nem cselez nem jut közelebb a kapuhoz , nem jut át a védőkön nem tud belőlük beadni. De a legnagyobb baj az hogy egyáltalán nincsen játékinteligenciája hogy ezt most mire értem azt nem kezdeném el boncolgatni mert nagyon hosszú , Messinek pedig ebből van a legtöbb és ez a legfontosabb talán a fociban , és Messi ezért lenne jó irányítónak , de megvannak a képességei ahoz hogy előrébb játszon.
És a lényeg az hogy CRonaldó normális csapatok ellen (Milán , Cselzi , Barca...) semmit nem tud mutatni mert egyszerüen eltüntetik a pályáról , Messi viszont azt csinál amit szokott.
http://www.youtube.com/watch?v=z8JZE9cJv8s emlékezhetünk Gattuso mennyire simán eltüntette , az a Gattuso aki Dinho árnyékát sem tudta követni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vale 2008.08.19. 12:27:49-kor.
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2008.08.19. 12:14:02

Nem, de Messit már elég régóta látom játszani ahhoz, hogy megállapítsam a játéka tökéletesedett ugyan, de más téren semmit vagy legalábbis nem sokat fejlődött, az elmúlt 3 évben.[/quote]

Játékában fejlődött, de más téren nem... miben nem? Mire gondolsz?
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Mosquito

2008.08.19. 12:03:07

chi omega írta: komplettebb focisták?
te láttad CR-t 20 évesen játszani?
...
Nem, de Messit már elég régóta látom játszani ahhoz, hogy megállapítsam a játéka tökéletesedett ugyan, de más téren semmit vagy legalábbis nem sokat fejlődött, az elmúlt 3 évben.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2008.08.19. 11:55:13

Kezdetnek az állítólagos barátnője.... aki nem igazán hozzá való...
Kép
Xavinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2005.09.24. 22:48:54

2008.08.19. 11:48:41

Azért ami Dinnyével történt az nem mindennapos dolog...A sztárok nagyobb része nem szokott úgy tönkre menni,mint ő. Én talán Kluivert-et meg Maradonát tudnám még említeni(bár ő inkább már karrierje végén volt).
Messivel én úgy érzem,hogy nem lesz gond. Neki nem csak a karrierjét,hanem szinte az életét mentette meg a Barca, szinte saját nevelés.
Idén összeállhat az IGAZI fantasztikus 4-es : Puyol,Xavi,Messi,Eto'o
Ők alkotják a Barca gerincét.

http://www.youtube.com/watch?v=mnQR3DdA ... re=related
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2008.08.19. 11:02:55

LG írta:Ja, csak nehogy Messivel is ugyanaz történjen, mint Ronaldinhoval. Róla se hittük volna, h 1ik napról a másikra kiég :? Tudom, h itt sokan szentségtörésnek tartják, de én sztem Messi is pár éven belül ugy fog járni.
Persze r10 röl sem gondoltuk volna, hogy egyszer kiéghet, de ez teljesen emberfüggö. Attol h ki milyen életet él, mennyire tud a földön maradni...
Pl: croni már jo uton halad arra felé, h más dolgok kerüljenek elöbbre mint a futball...Csajok, buli, éjszakázás, ugyanugy mint r10nél!!!
Messi remélem más kategoria, és legalább még 8-10évig a futball fog az elsö helyen állni nála, mint pl: xavinál...
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2008.08.19. 10:58:17

Bízom benne hogy akkora szintű visszaesés nem lesz Messivel mint a cimbijével!Hiszek benne hogy más a mentalitásuk és ez sokat jelent!Mert ott inkább azzal volt a baj!De ha mégis így lenne hát akkor tőle is könnyes búcsút kéne venni!De én hiszek benne hogy nagy játékkal szívvel és odaadással fog küzdeni!És innen vonul vissza!!! :D
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.08.19. 10:23:29

Ja, csak nehogy Messivel is ugyanaz történjen, mint Ronaldinhoval. Róla se hittük volna, h 1ik napról a másikra kiég :? Tudom, h itt sokan szentségtörésnek tartják, de én sztem Messi is pár éven belül ugy fog járni.
chi omega
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2007.10.31. 11:36:58

2008.08.19. 02:50:27

Mosquito írta:
Bestbarca írta:És nem azt mondom, hogy Zidane, Figo, Rivaldo, Kluivert.. vagy pl. Ronaldo nem voltak nagyok, csak azt, hogy bár nehéz összehasonlítani, mert más poszt, más kor, de még ők sem voltak képesek ilyen futballt bemutatni, mint eddig ez a 21 éves játékos, egyénileg nem voltak, még ők sem olyan fenomenálisak, mint Messi(mint írtam csak Ronaldinho volt jobb nála, de ez még változhat :D ), na itt a pont. 8) Képességekben csak a Maradona, Pelé, Puskás(utoljára akkor volt nagy játékosotok) szinten lehet emlegetni, ez tény, aki ezt nem így látja, az meg nézzen pl. úszást, hátha ahhoz jobban ért. :)
Először is -bár nagy kedvencem-, Kluivert nem egy szint a másik 3 felsorolttal. Másodszor pedig azt kell mondjam, Messi egyedülálló abban amit csinál, de az általad felsorolt játékosok és CR is sokkal komplettebb focisták. Nincs olyan elem a labdarúgásban amiben ezek a játékosok ne lennének jók, ellentétben Leo-val akinek azért vannak hiányosságai.
Maradonához, Peléhez és a madridista magyarhoz nem hasonlítanám, mert még nagyon a pályafutása elején van és még rettentő sokat le kell tennie ahhoz az asztalra, hogy együtt lehessen velük említeni.
komplettebb focisták?
te láttad CR-t 20 évesen játszani?
...
Mosquito

2008.08.19. 01:55:57

Bestbarca írta:És nem azt mondom, hogy Zidane, Figo, Rivaldo, Kluivert.. vagy pl. Ronaldo nem voltak nagyok, csak azt, hogy bár nehéz összehasonlítani, mert más poszt, más kor, de még ők sem voltak képesek ilyen futballt bemutatni, mint eddig ez a 21 éves játékos, egyénileg nem voltak, még ők sem olyan fenomenálisak, mint Messi(mint írtam csak Ronaldinho volt jobb nála, de ez még változhat :D ), na itt a pont. 8) Képességekben csak a Maradona, Pelé, Puskás(utoljára akkor volt nagy játékosotok) szinten lehet emlegetni, ez tény, aki ezt nem így látja, az meg nézzen pl. úszást, hátha ahhoz jobban ért. :)
Először is -bár nagy kedvencem-, Kluivert nem egy szint a másik 3 felsorolttal. Másodszor pedig azt kell mondjam, Messi egyedülálló abban amit csinál, de az általad felsorolt játékosok és CR is sokkal komplettebb focisták. Nincs olyan elem a labdarúgásban amiben ezek a játékosok ne lennének jók, ellentétben Leo-val akinek azért vannak hiányosságai.
Maradonához, Peléhez és a madridista magyarhoz nem hasonlítanám, mert még nagyon a pályafutása elején van és még rettentő sokat le kell tennie ahhoz az asztalra, hogy együtt lehessen velük említeni.
chi omega
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2007.10.31. 11:36:58

2008.08.19. 01:23:35

tudomka958 írta:messiben hamarosan egy fantasztikus irányító középpályást csodálhatunk,c ronaldo meg elkopik elől...
messiből sosem lesz irányító középpályás. nem kifejezetten csatár, az igaz, de egyértelműen támadó, minél előrébb játszik, annál veszélyesebb. persze mostanában nagyon megtanult passzolni, és egyértelműen agya lesz a csapatnak, inkább előbb, mint utóbb.

aki azt írja, hogy messi jo játékos, de ennyi, azzal meg nem érdemes foglalkozni. messi az első játékos az IGAZI ronaldo (és persze ronaldinho) óta, akinél egyszerűen nem lehet elhinni, hogy miket csinál. c.ronaldo lőtt 40 gólt, de sosem álltam úgy fel a tv elől, ha őt láttam benne, hogy ilyen nincs, ez csoda. csúcsteljesítményű elit játékos, de amikor messit nézem, akkor azt gondolom, hogy egyszerűen felette áll a focinak a maga posztján. egészen máshogy játszik, mint mások.
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2008.08.19. 00:22:09

ultrasur írta:...de vissza térve messi egy naon jo focista de nem több.
Ha valaki ilyet ír, azzal azonnal bebizonyítja, hogy nem ért a focihoz. Aki valaha is látott meccset, egy kicsit is tud gondolkodni, vagy egyszerűen akinek van egy értelemes gondolata, és lát, ilyet nem ír. Mondjuk mit is várjunk egy madriditól, tisztelet a kivételnek, de neked nagyon nem. Messi kb. annyit ér, mint a háromnegyed madrid együttesen. Áhhhhhhhhhh, nem is írok tovább. Nálam innentől a véleményed nem számít, mert nem ér semmit. Egy jó tanács, ilyen hülyeségeket ne írj, mert még a hozzá nem értők is ki fognak röhögni, nemhogy a szakértő szemek. Egy vicc vagy, hihetetlen, még hogy Messi nem több, mint egy jó játékos :shock: :shock: :shock: A real védői évről-évre csak úgy dőlnek előtte, mint a krumplis zsákok, mesterhármas a Real ellen(utoljára Romario 92-ben), végigvitte a Getafe ellen(5 embert lecselezett), kb. kiverte a megmozdulásával a Chelseat 2006-ban(róla állították ki Del Hornot), és tavaly kb. az összes meccsen 5 követték, és nem tudtak még csak a ladba közelébe sem férni :D . Jah és igen túlkoros :D , nem mellesleg 19 évesen már meghatározó taggá nőtte ki magát a Barcában, tudod a Real 00(dulpa nulla, kiírom, hátha nem értenéd :D ) - Barca 3 meccsen, az első gólnál kb. 4 "galaktikus"(viccek voltak :D ) nézte, hogy mit csinál, tudod, mikor Eto'o-val ketten megetették 7 madridit. Hangsúlyozom 19 volt. De tudod mit nézdd meg Casillas arcát a mesterhármasa után, azt a tehetetlenséget ami rajta látszik, azt utánna, hogy Messi egymaga hozta X-re a meccset, ami sima 5-ös lett volna ide, ha 11 emberrel játszunk végig. De persze csak nagyon tehetséges, nem több, neeeeeeeeeeem, csak ott a baj, hogy mondj az utóbbi időben bárki hozzá fogható teljesítménnyel bíró játékost, sőt mondj akár az utóbbi 10 évből bárkit, aki felér hozzá, leszámítva R10-et. Mondj csak egy Messihez mérhető madridit az utóbbi 10 évből, akár az áruló "galaktikusokból" is, de úgy, hogy ne kapjunk röhögő görcsöt! Na ugye, hogy kivételes játékos, pont úgy mint Maradona volt!

És nem azt mondom, hogy Zidane, Figo, Rivaldo, Kluivert.. vagy pl. Ronaldo nem voltak nagyok, csak azt, hogy bár nehéz összehasonlítani, mert más poszt, más kor, de még ők sem voltak képesek ilyen futballt bemutatni, mint eddig ez a 21 éves játékos, egyénileg nem voltak, még ők sem olyan fenomenálisak, mint Messi(mint írtam csak Ronaldinho volt jobb nála, de ez még változhat :D ), na itt a pont. 8) Képességekben csak a Maradona, Pelé, Puskás(utoljára akkor volt nagy játékosotok) szinten lehet emlegetni, ez tény, aki ezt nem így látja, az meg nézzen pl. úszást, hátha ahhoz jobban ért. :)
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
tudomka958
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2007.12.15. 23:55:01

2008.08.19. 00:17:29

messiben hamarosan egy fantasztikus irányító középpályást csodálhatunk,c ronaldo meg elkopik elől...
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2008.08.18. 18:29:06

Messi sokkal többrétű játékos C.Ronaldónál, remélem értitek mire célzok, góllövésben azért nem akkora spíler (egyenlőre), mert eddig nem ő lőtte a 11-eseket meg a szabadokat, és azért c.r szabadot tud lőni(lsd. pompey ellen), de olyan látása és játékintelligenciája nincs mint Messinek. Az a passz a legutolsó meccsen... c.r mikor csinált valaha is ilyet? Messibe még sok van, fejlődhet, de c.r nem hiszem. MESSI!!

Legközelebb töröljük azt a hozzászólásod, amiben több, mint kettőt idézel.
E.
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2008.08.18. 18:23:36

vale írta:
danianevem írta:Most olvastam Cassano egyik nyilatkozatát: a ex-Realos szerint Messi jobb játékos mint C. Ronaldo....

Szerintem nem téved...
Focistától még nem hallotad hogy CRonaldo a legjobb , ők álítják hogy Messi a legjobb , de nyilván ők nem értenek hozzá... :roll: :twisted:
Egyértelmű hogy jobb!!!!!!!!!!!!! :D
Kép
Avatar
vale
Capitá del Barça
Hozzászólások: 529
Csatlakozott: 2008.07.25. 18:02:12

2008.08.18. 18:19:18

danianevem írta:Most olvastam Cassano egyik nyilatkozatát: a ex-Realos szerint Messi jobb játékos mint C. Ronaldo....

Szerintem nem téved...
Focistától még nem hallotad hogy CRonaldo a legjobb , ők álítják hogy Messi a legjobb , de nyilván ők nem értenek hozzá... :roll: :twisted:
Kép
Avatar
vale
Capitá del Barça
Hozzászólások: 529
Csatlakozott: 2008.07.25. 18:02:12

2008.08.18. 18:10:23

ultrasur írta:teljesen érthetö hogy barcásként istenititek és a legjobb formába lévő játékosnál is jobbnak tartjátok de én meg realos vagyok igy én negativ irányba vagyok elfogult de semleges focit néző ismeröseim szerint se az uj maradona vagy isten...
am szerintem CÉ ugy jó ahogy van 42 goljával és flegma stilusával.
és ő az a játékos aki a világ talán két legjobb focicsapatát (real,manu) xopatja mert ahoz van kedve
de vissza térve messi egy naon jo focista de nem több.
Ehez csak anyit fűznék hozzá , hogy CRonaldo egy bekem szintű focista , és megkérek mindenkit , ne emlegesse csak úgy hogy Ronaldó , mert volt egy fenomeno akihez nem mérhető CRonaldo... Messi pedig egy Maradonához vagy Puskáshoz mérhető őstehetség.
Kép
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2008.08.18. 17:16:24

Jah és amúgy CR nem flegma hanem beképzelt majom!
Van különbség!

mind a kettő, de mostmár tényleg hagyjuk ennyiben őt, itt.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2008.08.18. 17:16:04

ultrasur írta:teljesen érthetö hogy barcásként istenititek és a legjobb formába lévő játékosnál is jobbnak tartjátok de én meg realos vagyok igy én negativ irányba vagyok elfogult de semleges focit néző ismeröseim szerint se az uj maradona vagy isten...
am szerintem CÉ ugy jó ahogy van 42 goljával és flegma stilusával.
és ő az a játékos aki a világ talán két legjobb focicsapatát (real,manu) xopatja mert ahoz van kedve
de vissza térve messi egy naon jo focista de nem több.
szerintem is úgy jó Ronaldo, ahogyan van. A flegma stílusa miatt a világ egyik fele utálja, a másik fele pedig ezért nyilván csak a 42 gólja miatt szereti, amiből 30 2.osztályú csapatok ellen született.
És igen Ronaldo az az ember aki két hatalmas klubot és a szurkolóit szivatja, tulajdonképp gerinctelen módon. Messinek az ára és az értéke is nagyobb, többen is vennék mint cét, kettejük közt azonban hatalmas különbség, hogy Messinek mégcsak eszébe sem jutna okot adni bárkinek vagy bárminek arra, hogy a távozásáról írjon.

Ha egy csöppet visszatekintünk, akkor pedig nyilván mindenkinek eszébejut, hogy Ronaldo nagyobb csapatok ellen csak vergődik, míg Messi bárhol képes ficánkolni. Csak példaként említem a BL elődöntő oda-visszát, ahol kirajzolódott rendesen a két játékos közti különbség.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.08.18. 17:14:23

ultrasur írta:1. Bocsi amig nem sértegetleg adig azt írok oda amit akarok és végkép a témához tartotó dologhoz.
2. Te mit tettél le az asztalra hogy egy kb 23 éves köztudottan heteró BL győztes 2.Bajnok EB ezüstérmes valszeg aranylabdás focistát többi ilyen sikeres focistávval együt gyalázol ök valoszinüleg soha le se fogják szarni hogy Varga Tamás eurobarca mit mondott róluk de az ilyen emberek miatt
tart ott ez a fránya világ ahol tart.
3. Én belátom hogy még nekem is vannak hibáim és nem vagyok túl jó helyesíró ha gépelek.
Semleges néző a fociban = fából vaskarika.
Elhiszed, hogy én sem sz...m le Céronaldót, mert még annyira sem tartom. Pedig Angliában a MU a kedvencem. Ezért örültem volna, ha a Realba igazol.
A nemi hovatartozásáról pedig nem lennék ennyire meggyőződve. Nézd meg, ahogy odaáll a szabadrúgásokhoz. Mintha azt üzenné: "Gyertek, b.....tok meg!"
A helyesírás pedig továbbra sem az erősséged.

OFF vége. Tudom Andris ez a Messi topic. Bocsánat.
Kép
ultrasur
Madridista
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2007.08.17. 08:53:26
Tartózkodási hely: Bp

2008.08.18. 17:04:39

1. Bocsi amig nem sértegetleg adig azt írok oda amit akarok és végkép a témához tartotó dologhoz.
2. Te mit tettél le az asztalra hogy egy kb 23 éves köztudottan heteró BL győztes 2.Bajnok EB ezüstérmes valszeg aranylabdás focistát többi ilyen sikeres focistávval együt gyalázol ök valoszinüleg soha le se fogják szarni hogy Varga Tamás eurobarca mit mondott róluk de az ilyen emberek miatt
tart ott ez a fránya világ ahol tart.
3. Én belátom hogy még nekem is vannak hibáim és nem vagyok túl jó helyesíró ha gépelek.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2008.08.18. 17:02:50

Varga Tamás írta:
ultrasur írta:teljesen érthetö hogy barcásként istenititek és a legjobb formába lévő játékosnál is jobbnak tartjátok de én meg realos vagyok igy én negativ irányba vagyok elfogult de semleges focit néző ismeröseim szerint se az uj maradona vagy isten...
am szerintem CÉ ugy jó ahogy van 42 goljával és flegma stilusával.
és ő az a játékos aki a világ talán két legjobb focicsapatát (real,manu) xopatja mert ahoz van kedve
de vissza térve messi egy naon jo focista de nem több.
Szerintem meg a realos véleményed Messiről tartsd meg magadnak, vagy azt a megfelelő helyen publikáld. Egyáltalán nem érdekel - ide képzelj el egy ennél vulgárisabb kifejezést - az elfogult véleményed. És remélem, hogy az a portugál hímringyó egyszer a Realban köt ki, és jól el lesz Gutival meg Sergio Ramossal. Rendezhetnek jó nagy partikat, miközben szétzüllesztik a csapatot.
Ja, és tanulj meg helyesen írni. Három mondatban több a hiba, mint egy tízezer oldalas irományban.
Hát ezt jól odamondtad Tamás! :lol: :lol: :lol:

Amúgy a Realos jómadár meg írkálja az idétlenségeit a madridistán!
Lionel Messi nem az új Maradona!Ez úgy tény ahogy van!Maradona 1 volt . Ő megismételhetlen!
De sztem 1-2 év s az a majomparádé CR a nyomába se érhet neki.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
d.OR
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2008.06.05. 14:50:06

2008.08.18. 17:00:21

Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.08.18. 16:49:51

ultrasur írta:teljesen érthetö hogy barcásként istenititek és a legjobb formába lévő játékosnál is jobbnak tartjátok de én meg realos vagyok igy én negativ irányba vagyok elfogult de semleges focit néző ismeröseim szerint se az uj maradona vagy isten...
am szerintem CÉ ugy jó ahogy van 42 goljával és flegma stilusával.
és ő az a játékos aki a világ talán két legjobb focicsapatát (real,manu) xopatja mert ahoz van kedve
de vissza térve messi egy naon jo focista de nem több.
Szerintem meg a realos véleményed Messiről tartsd meg magadnak, vagy azt a megfelelő helyen publikáld. Egyáltalán nem érdekel - ide képzelj el egy ennél vulgárisabb kifejezést - az elfogult véleményed. És remélem, hogy az a portugál hímringyó egyszer a Realban köt ki, és jól el lesz Gutival meg Sergio Ramossal. Rendezhetnek jó nagy partikat, miközben szétzüllesztik a csapatot.
Ja, és tanulj meg helyesen írni. Három mondatban több a hiba, mint egy tízezer oldalas irományban.
Kép
Válasz küldése