Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
79
54%
 
Szavazatok száma: 145
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.06.24. 12:36:30

Isten éltesse! :)

Haragudtam az argentinokra nagyon az Irán elleni meccs után, ki is jelentettem, hogy puff, nem érdekelnek, de azért legbelül mégis az ő meccsüket várom a legjobban... Remélem, lendít a csapatai meg a saját játékán a jövőben is, és újra tudja hozni majd önmagát a Barcában.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
barcalaci84
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2010.04.12. 12:56:59
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.06.24. 12:28:40

palesz77 írta:Áthozom ide az igazolások topicból, mert ez már csak Messis téma kb.

Szóval. Én is úgy gondolom mint Subinho, nem adnám még el, de azért 1-2 dolog..
barcalaci84 írta: az elmúlt pár évben azért voltak itt klasszis csatárok (Suarezhez hasonló tipusú játékosok) néha-néha középen is szóhoz jutottak...Rosszabbak voltak mint szélen a vonal mellé száműzve...:)
Itt kire gondoltál? Henry egyszer játszott emlékeim szerint a Pep éra alatt középen - még a Valencia ellen 08/09-ben, amikor Tito rakta össze a kezdőt Pep eltiltása miatt.. -, mesterhármast is szerzett. Villa meg szintén nem sziporkázott az oldalvonal mellett, elfogadható volt sokszor, de láthattuk milyen ha középen játszik.. Ibra meg egyenesen szörnyű volt ott. Más középcsatárt meg nem játszattunk a széleken.
barcalaci84 írta: ha Messi menne (szerencsére szó sincs erről) következne szerintem megint min 6-7 szűk esztenő megint... a 200 millió persze jól hangzik, csak olyan durvák az árak h nem sokra lenne elég...főleg h nyilván mellényúlások is lennének...
Egy az, ahogy előttem is írták, hogy Dinho távozását is átvészeltük valahogy.. De a másik, hogy idén akkor volt szinte a legjobb időszakunk, amikor Messi sérült volt. Az tény,hogy néha biztos hiányozna Leo ha távozna, de nem olyan elveszett már a csapat nélküle, mint volt 2 éve. Ezt idén bizonyították a srácok, és ez mindenképp nagy pluszpont Tatának! Meg Neymarnak.
ZolTano írta:eladni Messit, csak mert nem fut annyit min4-5 éve?? a játéka is változik. már feleslegesen nem rohangál ez érthető is, a játékát ennyi idő alatt kiismrték és ehhez mérten játszik, már nem megy bele általa megítélt felesleges szitukba, csakhogy pörögjön mint aaz atom.
Azért a "feleslegesen nem rohangál", meg a "sétálgat a pályán" közt van ám átmenet is.. Amit Leo csinált idén a mezőnyben, az sokszor vérlázító volt. Amikor az Atletico ellen belevezeti a labdát az első védőbe, majd miután az elvette tőle és elindul a kapunk felé, Leo elkezd SÉTÁLNI, és a mögötte 3 m-el levő játékosunk kezd el sprintelni a védő után, az minden, csak nem elfogadható.. És azt se lehet mondani, hogy tartalékol a nagy szólóira a 90. percben, mert idén nincsenek nagy szólói.. 2 védőt is csoda volt ha egymás után megvert idén 1v1-ben, nem hogy többet. Persze volt pár szép megmozdulása, de bőven nem olyan hatásfokkal, mint azt megszokhattuk az évek során.

Ezt meg nem hiszem el, hogy azért van, mert kiismerték a játékát a védők.. Leo játékát már a 08/09-es szezonra is ki lehetett ismerni szinte teljesen, azóta is ugyanúgy cselez. Mégse tudták évekig megállítani a védők. Amióta elkezdett láthatóan veszíteni a dinamikájából, azóta van csak ezzel problémája. Remélhetőleg egy brutális alapozással ez orvosolható lesz a következő szezonra..
ZolTano írta: 27 éves lesz augusztusban, a játéka változik, mintahogy ő is de ez így van rendjén. többet fog irányítani,távolról lőni, kevesebb lesz a szólói az elfutásai....
Az irányító poszthoz meg bőven kevés lesz az a futómennyiség, amit ő produkál. Xavi fut 10-11 km-eket egy meccsen. Leo ettől fényévekre van..
Pl Villára gondoltam, aki nálunk amikor középen játszott pár meccsen akkkor abszolút 0 volt...
Ibra se váltotta meg a világot, bár jól kezdett...persze lehet arra fogni h utána kikerült szélre stb...de szerintem nem véletlenül került ki...mert egyszerűen a mi játékunkban Messi fals 9-esben jóval hatékonyabb volt a csapat számára mint ,akkor bármilyen világklasszis 9-es...

ide lehetne hozni Suarez-t Aguero-t Falcao-t, de ezek a játékosok szerintem még jobban eltűnnének ott középen mint Messi...ha a középpálya rutinból tityi-totyit játszik, akkor ők is
meg lennének lőve...itt kb minden meccsen arra kell készülni h az ellenfél beáll védekezni...ez ellen mindenki szenved...
Aguero is jó kis játékos és klasszis , de teljesen súlytalan, és veszélytelen ha 10 ember védekezik a csapata ellen...Messi azért így kedvetlenül is , egy fásult csapatban is kb egyedüli veszély...néha azért el-el tekergeti a labdát...:)

a középpályánk viszont most mégtovább gyengül , egy korszak lezárul Xavi miatt...Leo-t is elveszítve szerintem igenis komoly gondba kerülnénk...nem nagyon látom h ki jelentene helyette biztos megoldást , aki képes lenne lehozni még egy sétálgató Messi szintet sem...

Ronaldinho-t átvészeltük , bár szerintem ő közel sem volt ennyire kiemelkedően a csapat húzóembere még aranylabdás szezonjában sem...a legjobb volt a csapatból , de közel sem ilyen kiemelkedően ahogy Messi volt az elmúlt 6 évben...
illetve akkor egy Pep jött a padra aki a totális futball-lal tényleg óriási változtatást csinált és a megfelelő emberei is megvoltak hozzá...most én ezt nem látom... sok a lyuk és a kérdőjel a csapatban , és a védelemre is ráfér az erősítés , de a középpálya 0 teljesítménye idén szerintem sokkal nagyobb gond volt...a mi taktikánkat pedig ez határozta volna meg támadásban és védekezésben is...
LE-re kíváncsi vagyok h tényleg változtat-e valamit, szerintem inkább csak sodródik az árral...
Xavi-ra is elvileg számít és ez elgondolkoztató h mennyire lesz itt reform ...szerintem igazi stílusváltás nem lesz sajnos...pedig a középpályánk már alkalmatlan a totális futballra...és ebben gyökerizik a támadóink sokszor súlytalansága...

Leo -nak mindenképpen új poszton találnék helyet jövőre...akár a régi posztján, akár egy érkező igazi 9-es mögött...ez új motivációt is adhatna neki is, illetve az ellnfeleknek is új dologhoz kéne alkalmazkodni...
szóval szerintem ha marad a rendszer akkor a sétágató Leo is sokkal hatékonyabb mint akár egy Suarez...
ha pedig új rendszer lesz , akkor a világ kimagaslóan egyik legjobb játékosának meg kell találni az új szerepét a csapatban...bizonyított ő már más posztokon is akár válogatottban akár ,itt annak idején...ő nem egydimenziós játékos mint a jelenleg a piacon lévő sima klasszis játékosok...
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.06.24. 10:28:06

Messi ma 27 éves!Isten éltesse sokáig a zsenit! \:D/
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.06.22. 12:05:58

Áthozom ide az igazolások topicból, mert ez már csak Messis téma kb.

Szóval. Én is úgy gondolom mint Subinho, nem adnám még el, de azért 1-2 dolog..
barcalaci84 írta: az elmúlt pár évben azért voltak itt klasszis csatárok (Suarezhez hasonló tipusú játékosok) néha-néha középen is szóhoz jutottak...Rosszabbak voltak mint szélen a vonal mellé száműzve...:)
Itt kire gondoltál? Henry egyszer játszott emlékeim szerint a Pep éra alatt középen - még a Valencia ellen 08/09-ben, amikor Tito rakta össze a kezdőt Pep eltiltása miatt.. -, mesterhármast is szerzett. Villa meg szintén nem sziporkázott az oldalvonal mellett, elfogadható volt sokszor, de láthattuk milyen ha középen játszik.. Ibra meg egyenesen szörnyű volt ott. Más középcsatárt meg nem játszattunk a széleken.
barcalaci84 írta: ha Messi menne (szerencsére szó sincs erről) következne szerintem megint min 6-7 szűk esztenő megint... a 200 millió persze jól hangzik, csak olyan durvák az árak h nem sokra lenne elég...főleg h nyilván mellényúlások is lennének...
Egy az, ahogy előttem is írták, hogy Dinho távozását is átvészeltük valahogy.. De a másik, hogy idén akkor volt szinte a legjobb időszakunk, amikor Messi sérült volt. Az tény,hogy néha biztos hiányozna Leo ha távozna, de nem olyan elveszett már a csapat nélküle, mint volt 2 éve. Ezt idén bizonyították a srácok, és ez mindenképp nagy pluszpont Tatának! Meg Neymarnak.
ZolTano írta:eladni Messit, csak mert nem fut annyit min4-5 éve?? a játéka is változik. már feleslegesen nem rohangál ez érthető is, a játékát ennyi idő alatt kiismrték és ehhez mérten játszik, már nem megy bele általa megítélt felesleges szitukba, csakhogy pörögjön mint aaz atom.
Azért a "feleslegesen nem rohangál", meg a "sétálgat a pályán" közt van ám átmenet is.. Amit Leo csinált idén a mezőnyben, az sokszor vérlázító volt. Amikor az Atletico ellen belevezeti a labdát az első védőbe, majd miután az elvette tőle és elindul a kapunk felé, Leo elkezd SÉTÁLNI, és a mögötte 3 m-el levő játékosunk kezd el sprintelni a védő után, az minden, csak nem elfogadható.. És azt se lehet mondani, hogy tartalékol a nagy szólóira a 90. percben, mert idén nincsenek nagy szólói.. 2 védőt is csoda volt ha egymás után megvert idén 1v1-ben, nem hogy többet. Persze volt pár szép megmozdulása, de bőven nem olyan hatásfokkal, mint azt megszokhattuk az évek során.

Ezt meg nem hiszem el, hogy azért van, mert kiismerték a játékát a védők.. Leo játékát már a 08/09-es szezonra is ki lehetett ismerni szinte teljesen, azóta is ugyanúgy cselez. Mégse tudták évekig megállítani a védők. Amióta elkezdett láthatóan veszíteni a dinamikájából, azóta van csak ezzel problémája. Remélhetőleg egy brutális alapozással ez orvosolható lesz a következő szezonra..
ZolTano írta: 27 éves lesz augusztusban, a játéka változik, mintahogy ő is de ez így van rendjén. többet fog irányítani,távolról lőni, kevesebb lesz a szólói az elfutásai....
Az irányító poszthoz meg bőven kevés lesz az a futómennyiség, amit ő produkál. Xavi fut 10-11 km-eket egy meccsen. Leo ettől fényévekre van..
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.06.22. 11:45:23

"Lionel Messi's dramatic late winner in Argentina's World Cup match against Iran rescued one Las Vegas gambler from losing $350,000 (205,000 pounds)."

- ESPN FC

30 ezer dollárt nyert vele :mrgreen:
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.06.22. 11:15:41

Léfe írta:Én nem láttam se küzdeni, se hajtani. Elég sokat sétálgatott. De mindkét meccset Ő döntötte el, és a társai még ennyit sem mutattak. Most a két gól felmenti a lazsálás alól, de ez nem az igazi Messi. Nem tudom miért. Ha olyan sok godnja lenne a Barcában nem hosszabbit. De megtette.
Messi eddig egy zseniális elkényeztett gyerek volt. A fiatal kor múlik, ő maga apa lett - mentalitást kellene váltania. Nem megy könnyen és a zsenialitás nem garancia a váltás sikerére.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21301
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.06.22. 11:06:59

Lionel85 írta:Messze volt a kaputól, nem volt most sem élete formájában, sokszor eltűnt, de azért ő a világ legjobbja (még ilyen klubszezon után is), mert elég neki egy villanás a 90+1. percben és megnyeri a meccset Argentínának! Szerintem ennél már csak jobb jöhet a válogatott és az ő számára, ebből még lehet valami, de jobban kéne játszani.
Pedig jelenleg biztos nem ő a világ legjobbja. Sokan döntöttek el már hosszabbításban meccset, úgy, hogy előtte gyengén játszottak, attól még nem lettek a világ legjobbjai.
Ráadásul nem egy top csapat ellen tette ezt, hanem Irán, a VB egyik leggyengébb csapata ellen. Szóval szerintem érthető, hogy miért nem ajnározzák a kevésbé elfogult emberek.
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2014.06.22. 11:05:59

Én nem láttam se küzdeni, se hajtani. Elég sokat sétálgatott. De mindkét meccset Ő döntötte el, és a társai még ennyit sem mutattak. Most a két gól felmenti a lazsálás alól, de ez nem az igazi Messi. Nem tudom miért. Ha olyan sok godnja lenne a Barcában nem hosszabbit. De megtette.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2014.06.22. 09:50:19

Messze volt a kaputól, nem volt most sem élete formájában, sokszor eltűnt, de azért ő a világ legjobbja (még ilyen klubszezon után is), mert elég neki egy villanás a 90+1. percben és megnyeri a meccset Argentínának! Szerintem ennél már csak jobb jöhet a válogatott és az ő számára, ebből még lehet valami, de jobban kéne játszani.
Kép
Kép
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.06.22. 00:26:20

https://www.youtube.com/watch?v=ydlnSzbROwQ

Már értem miért szeretné itt látni Agüerot, kell valaki akivel labdázgathat edzés közben/meccsek előtt.. :mrgreen:
corol
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1203
Csatlakozott: 2011.04.06. 20:08:57

2014.06.19. 15:15:04

crixus írta:Én nem vagyok ilyen optimista Messi-vel kapcsolatban. Végig láttam a meccset, ami feltűnt az az, hogy ha nem kapja a lábához a labdát, akkor nem hajlandó érte egy cm-t sem megtenni. Ami mondjuk elég unszimpatikus hozzáállás. Lehet valaki rossz formában, de attól futni még nem felejt el - "vízilabdában ki van ez találva..." (csak, hogy klasszikusat idézzek, remélem értik páran rajtam kívül). Messi csodás gólt lőtt ez igaz, de azon a megmozduláson kívül nem igen volt értékelhető momentuma. Volt pár pontos passza, de azt a 2-3 millióra taksált Besic is meg tudja csinálni, nem ettől (volt) zseni Messi. És sajnos azt kell, hogy mondjam, hogy ugyanezt láttam nála a BL-ben, a kupadöntőben, a bajnokságban és most ugye itt is. Nem kell sokat gondolkozni ahhoz, hogy rájöjjön az ember, hogy hol van a gond: fejben, hozzáállásban. Márpedig így nehéz lesz igazán talpra állni, mert ha ezt hosszabb ideig csinálja egy játékos, akkor fizikálisan is meg fog rajta látszani. Nem feltétlenül lesz kövér, csak lassabb. Ronaldinho-nál ez szépen lekövethető volt és nála sem csettintésre következett be a változás, kellett hozzá 1-2 év 2006 után, szépen fokozatosan. Nem csak a bulizás vezethet egy futballista lezülléséhez, elkedvetlenedéséhez.
Továbbra is tartom, hogy el kellett volna adni idén - Sánchezzel ellentétben. Így viszont hogy maradt, remélhetőleg nem rá épül majd a jövő évi csapat, vagy Lucho majd leülteti a padra.
A VB-n pedig nem hiszem, hogy 3 gólnál többet fog produkálni. Talán a következő két csoportmeccsen betalál, de az argentin csapat gyorsan ki fog hullani az egyenes kieséses szakaszban - talán Svájcot még megverik. :roll:
Sajnos egyet kell értsek Veled. Sokan itt - vissza lehet olvasni - a VB-vel magyarázták a gyenge szezont. Na most mit tudnak hozzátenni, - készül már a bajnokságra???
Valami megtört a srácban, úgy a kisfia születését követően (félre ne értsétek még véletlenül sem azzal hozom összefüggésbe, csak időpontilag). Találgatjuk az okát, de a hozzá közelebb állók sem nyilatkoznak, kedvetlenség, unottság, motiválatlanság, hányás stb. Ezek a külső látható jegyek annál az embernél, akinek élete a labda (volt) és egy hónapja kiemelt szerződéssel Ő lett a világ legjobban fizetett labdarúgója.
Nos???? [-X
Itt valami nagyon nem stimmel.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.06.19. 00:44:10

Én nem vagyok ilyen optimista Messi-vel kapcsolatban. Végig láttam a meccset, ami feltűnt az az, hogy ha nem kapja a lábához a labdát, akkor nem hajlandó érte egy cm-t sem megtenni. Ami mondjuk elég unszimpatikus hozzáállás. Lehet valaki rossz formában, de attól futni még nem felejt el - "vízilabdában ki van ez találva..." (csak, hogy klasszikusat idézzek, remélem értik páran rajtam kívül). Messi csodás gólt lőtt ez igaz, de azon a megmozduláson kívül nem igen volt értékelhető momentuma. Volt pár pontos passza, de azt a 2-3 millióra taksált Besic is meg tudja csinálni, nem ettől (volt) zseni Messi. És sajnos azt kell, hogy mondjam, hogy ugyanezt láttam nála a BL-ben, a kupadöntőben, a bajnokságban és most ugye itt is. Nem kell sokat gondolkozni ahhoz, hogy rájöjjön az ember, hogy hol van a gond: fejben, hozzáállásban. Márpedig így nehéz lesz igazán talpra állni, mert ha ezt hosszabb ideig csinálja egy játékos, akkor fizikálisan is meg fog rajta látszani. Nem feltétlenül lesz kövér, csak lassabb. Ronaldinho-nál ez szépen lekövethető volt és nála sem csettintésre következett be a változás, kellett hozzá 1-2 év 2006 után, szépen fokozatosan. Nem csak a bulizás vezethet egy futballista lezülléséhez, elkedvetlenedéséhez.
Továbbra is tartom, hogy el kellett volna adni idén - Sánchezzel ellentétben. Így viszont hogy maradt, remélhetőleg nem rá épül majd a jövő évi csapat, vagy Lucho majd leülteti a padra.
A VB-n pedig nem hiszem, hogy 3 gólnál többet fog produkálni. Talán a következő két csoportmeccsen betalál, de az argentin csapat gyorsan ki fog hullani az egyenes kieséses szakaszban - talán Svájcot még megverik. :roll:
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.06.18. 21:59:10

Na, király. Három dolgod lesz július 13-ig. Csoportmeccseken minél több gólt lőni, hogy harcba lehessen szállni a gólkirályi címért. Németországot sziporkázó játékkal kiejteni. Végül pedig július 13-án, a Maracanában életed legnagyobb küzdelmével Argentínáért megnyerni a világbajnoki címet. Sikerülni fog, hiszek benne. 8) Ahogy abban is, hogy Barcelonában jövőre újra szárnyra kapsz.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Jester
Barça B
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2014.04.30. 08:37:51

2014.06.17. 16:40:38

Sok gólt szerezhet. De gólkirály szerintem nem lesz. Müller komoly riválisa lehet ezen a téren...
100% pure awesomeness
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2014.06.17. 16:26:56

Leon írta:Remélem Leo ezek után beindul és a gólkirályi címig meg sem áll! 8)
Neki van a legnagyobb esélye arra , hogy elnyerje az aranycipőt mivel nagyon könnyű csoportba kerültek de csak akkor nyerheti meg ha nem úgy játsznak ( mint a bosnyákok ellen ) , hogy jó az 1-0
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.06.17. 10:33:33

Remélem Leo ezek után beindul és a gólkirályi címig meg sem áll! 8)
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Pampalini
Jugador del Barça
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2014.04.10. 12:36:22

2014.06.17. 10:32:31

MichaaBee írta:
Gergely írta:Gondolom arra senki sem gondolt , hogy egy rágót vett be a légszomj és a száraz torok elkerülése végett.. Ezért öklendezik és hány néha.... na mindegy...
Simán lehet, hogy rágót vett be, viszont az öklendezésnek és a hányásnak nem a rágózás az oka, hanem fordítva, azért veszi be a rágót/tablettát, mert hányt. Tehát a probléma forrását Te sem találtad meg. :wink: Hogy most tablettával vagy rágóval kúrálja magát az teljesen mindegy szerintem, az viszont egyértelmű, hogy ez a hányásos dolog abnormális.
Aki focizott már rágóval a szájában, az tudja, hogy van annál jobb dolog is a világon...
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.06.16. 14:54:59

pezZy írta:Többet akart, és küzdött ezen a meccsen, mint egész évben a Barcában. A gólörömnél pedig.. rég láttam ezt rajta. Remélem nincs igazam, de olyan, mint ha itt már nem lenne boldog..

Viszont jár a taps, szépet küzdött! =D>
Én sem vagyok boldog, amikor sorra szidják itt Cescet, Init, Xavit, meg mindenkit, kivéve Messit, holott ő még meg se próbálja... Na mind1. Lőtt 1 gólt Boszniának, ismét ő a király.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7487
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.06.16. 14:45:10

Az első félidőben azért az idei "Barca-s" teljesítményét hozta. Ha labdát vesztett lesz..ta, sétálgatott, de a második félidőre azért felpörgött.
Ez az argentin középpálya egy vicc. Neki kellett egyszemélyben ellátnia az irányító/osztogató és góllövő szerepkört is. A második félidei játéka már elfogadható volt, de azért még messze van az "igazi" Messitől.
Remélem a tavalyi szezonja csak egy kisiklás volt. Kb. 6 éve a legmagasabb szinten játszott, Tito alatt is valljuk be ő hozta a bajnoki címet, ennyi embertelen szezon után törvényszerű, hogy becsúszik egy gyengébb. Legalábbis nagyon bízom benne, hogy csak erről van szó.
Forca Barca!!!!
Avatar
pezZy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2010.09.29. 18:34:43
Tartózkodási hely: Békéscsaba
Kapcsolat:

2014.06.16. 12:00:26

Többet akart, és küzdött ezen a meccsen, mint egész évben a Barcában. A gólörömnél pedig.. rég láttam ezt rajta. Remélem nincs igazam, de olyan, mint ha itt már nem lenne boldog..

Viszont jár a taps, szépet küzdött! =D>
Kép
"El fogom feledtetni velük a vereség ízét, ám jól az eszükbe vésem, hogy mindig küzdeniük kell. Én vagyok a vezető, ők követnek engem, együtt pedig sikeresek leszünk…”

Culé per sempre!!
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.06.16. 08:19:37

az első félidei "visszafogott" mozgása alapján a kétségeimet láttam igazolva( a kondícióját illetően)viszont a második félidőben javult a helyzet, azt már el lehet fogadni egy támadó futómennyiségeként, sőt ezúttal a hányás is elmaradt....remélem tévedtem és kutya baja.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2014.06.16. 02:35:01

nem akarom védeni, mert tényleg formán kívül van idén és sokat sétálgat, viszont azért azt még a jó formában lévő messitől sem lehetne elvárni, hogy játssza a saját és "iniesta" játékát is.
az argentinoknál pedig hiányzik a középpályáról az agy, ezért jóval többet lép vissza labdákért, szervezni, stb.
a gól kellett, mint egy falat kenyér, a gólörömből is látszott, mekkora gát szakadt fel benne.
gyerünk. 8)
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.06.16. 02:07:19

Ő lett a MOM.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2014.06.16. 01:27:07

Na vegre, ez egy igazi Messi-s gol volt. :mrgreen:
Kép
na0421
Barça B
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2012.02.11. 22:04:42

2014.06.16. 01:24:32

Ezt honnan húzta ki? :lol:
Gyönyörű gól :)
Válasz küldése