Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
78
54%
 
Szavazatok száma: 144
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4513
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2013.01.08. 12:08:29

Egészen elképesztő ez az ember. A fizika törvényeit hazudtolja meg a testalkatával, és itt a 4. aranylabdája, csodálatos. Sose felejtem el, amikor Rijkaard alatt lehetőséget kapott, olyan gyors volt mint a szél, sose láttam még hozzá hasonló játékost. Szépen sorban mindenki elhitte, igaz amit lát, majd a fiatal piszok gyors kis srác oszlopos tagja lett a mai és jövő kor Barcelonájának. Döbbenetes, hogy még csak 25 éves és már ő a valaha élt legjobb. Kíváncsi vagyok hány laszti van még benne, jelenlegi gárdát tekintve, még 4 simán. :)
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.01.08. 11:42:30

Nem értem, hogy miért kell átmenni a madridistára, ha valakit ennyire érzékenyen érint az ottaniak véleménye. És ezt nem csak rád értem, hanem úgy általánosságban, mert nem Te vagy az első és nem ez az első eset, akár itt, akár facebook csoportban, hogy az a téma, hogy mi megy odaát.

Mindegy nem is az én gondom.

Szerintem ez a Messi aranylabda kb. annyira volt jogos, mint tavaly. Ott többet nyert csapatszinten, itt egyénileg emelkedett jobban ki.
Nyert és pont. Minél többet nyer, annál több lesz az utálója is. Ezt el kell fogadni, aki pedig nem tudja, annak erőt és kitartást és folytonos ismeretlenek elleni értelmetlen sárdobáláshoz.

Amúgy számomra az egész ceremónia legemlékezetesebb képe, az Messi és az öltönye, mint egy gyászoló túrórudi. Az asszony rászólhatott volna. :D
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.01.08. 11:38:55

Mezner2 írta:Felhúztam magam,mert odaát rengeteg ferdítéssel van alátámasztva a Messi nem érdemli meg az aranylabdát téma,ott nem vagyok fennt,de aki az egyik oldalt olvassa,az gondolom követi a másikat is,így ez a vélemény nyilvánítás nem a Barcásoknak szólt.
Így a támadást nem nagyon értem.
Sztem ez esetben nyugodtan vedd igénybe a madridista.hu fórumát, ott így is elég ideges már a hangulat.

Eleve sztem borzalmas nagy feneket kerít mindenki a ki kap díjat és mennyire megérdemelten dolognak, de az aztán tök felesleges, hogy egy másik honlapon írogató madridistákkal, ill. helyettük daffy-val itt vitatkozz.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.01.08. 11:34:06

socio66 írta:Mezner, meg ne ártson az egészségednek ez a sok feszültség.
ne haragudj, de ezt a hozzászólást mintha egy tíz éves írta volna, tele indokolatlan nagybetűkkel, írásjelekkel, mikor láttál régi motorosokat ilyen stílusban írni?
mellesleg érdekelne, hogy milyen moderálási elvek szerint működik ez a fórum, mert mostanában már engem zavarnak kb a gyerekes, minden tiszteletet nélkülöző irományok, szerintem sokat javulna a barca-szurkolók megítélése, ha legalább ezen az oldalon kidobnátok a szemetet.
az meg külön vicc, hogy én anno huszad annyiért, mint amennyit itt naponta megenged magának sok ember, kitiltást kaptam, idegi gyengeségre hivatkozva. :)
Ez igaz, de nekem egyszer elmondták a modik, h Téged utálnak, ezért tesznek ki mindig. :D

Egyet értek a hozzászólás minden mondatával, szerintem is túlzásba estél Mezner. Elmondom neked, hogyan kell levezetni ezt a fajta feszültséget: nézd meg még egyszer a végeredményt (1. Lionel Messi.....), és nagyvonalúan emelkedj felül (alapból is olyan szép kifejezés) azokon a dolgokon, amik zavarnak és eltérnek a ténytől.

A véleményem az, h a régi rendszer szerint Iniesta kapta volna a díjat, nem véletlen, h múltkor neki adták a legjobb Európában játszó játékosnak járó a díjat. "The award's voting format is a return to the old Ballon d'Or, which was decided purely by journalists." by wikipédia

Nem is értem, először összevonják a díjakat, utána meg kitalálnak mégis egy másikat. Érdekes...

Én amúgy nem örülnék neki, ha halomra nyerné Messi az aranylabdát, mert - kicsit tán furán hangzik, de - "amiből kevés van, az mindig értékesebb". És ez valóban így van.
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára recrea 2013.01.08. 11:43:36-kor.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15485
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.01.08. 11:18:04

Mezner,nehogy már neki állj magyarázkodni, meg idegeskedni ezen.
Messi idén is teljes joggal kaptam meg az aranylabdát.
Attól,hogy pár magyar madrid fan nem így gondolja,meg láttak egy látens melegtől egy videóblogot,ahol az ember semmit nem mond,csak félrebeszél, még Messi kapta az aranylabdát,vitathatatlanul.

Nem kell az irigyekkel foglalkozni. Akik nem látják,hogy 2012-ben mennyire a mezőny fölé nőtt Messi,azokkal nem érdemes foglalkozni. (daffy,no offense,nem rád gondolok)

Egy darab aranylabdája van ami talán megkérdőjelezhető, a 2010es.az az egy. de ott is megkaphatta ő,mert remek szezont futott. Ha Xavinak odaadták volna,akkor is ment volna a fikázás,hogy bezzeg Guti soha nem kapott,pedig az a sarok...

E kell fogadni,hogy 209 ország 3-3 képviselője szavaz,akik meggyőző fölénnyel hozták ki Messit. Ennyi a történet.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csababarca 2013.01.08. 11:19:45-kor.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.01.08. 09:06:01

mess2009 írta: szóval: Messi negyedszer az aranylabda jogos tulajdonosa,gratulálok neki és várom az ötödiket.
Nos ez megfordult a fejemben tegnap... Kíváncsian várom a következő Aranylabda átadást... Ha megint Messi nyeri........ :shock:

Tényleg már durva.


BarcaToons:

http://www.youtube.com/watch?v=v9BvpKGQTrM
KépKép
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.01.08. 08:54:40

nem vitatom: vagy szimpatikus egy ember, vagy un... ez nyilván elég inspiráció arra, hogy nyilvánvaló tényeket elkenjünk ! azonban: az aranylabdát létrehozta egy org. rendelt mellé feltételeket, egy bíráló grémiumot, és a dolog el van intézve. gondolom a Portugál Labd.Szöv. ha létrehozna egy "arany zselés flakon" díjat egy hazai zsűrivel azt nagy fölénnyel CR. nyerné.
a gubanc tehát ott van, hogy az a frány értékítélet elég gyakran csorbul (bárkinél) és olyasmit akarunk rápakolni mondjuk egy aranylabda díjra, amihez semmi köze! igen Messi -AZON TÚL!- hogy most(is)nyert egy díjat még lehet sok minden más is, mint ahogy az is, de aki ennek ellenére útálja?! hát szíve joga! de nem fröcskölje, hogy más érdemelte (volna) mert ezt a díjat ezzel a szabályokkal már szabályosan - megnyerték! az persze egészen más tészta, ha valaki azzal áll elő, hogy csalás, tévedés,...stb történt! ennek persze először még igaznak is kellene lenni és azután lehetne reklamálni.
szóval: Messi negyedszer az aranylabda jogos tulajdonosa,gratulálok neki és várom az ötödiket.
sura
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2011.02.06. 08:19:05

2013.01.08. 06:15:06

Aki nem látja meg Messi játékában a kivételes zsenit, az jobb, ha a sportközvetítésekből a sakkot, pókert, legfeljebb a tekét nézi. Viszont az egy jó gesztus volt, hogy személyes díjjal kitűntették előtte Beckenbauert, aki azon felül, hogy aranylabdás focista volt, még edző, kapitány és sportvezető is kimagasló sikerrel. Ebben valószínűleg Messi nem fogja leutánozni, ha egyszer abbahagyja.
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2013.01.08. 01:12:11

Lehengerlően
Intenzív
Oktatófilm-szerű
Nagyszerűsége
Elementáris
Legendává

Magasztalta,
Elképesztő
Sugárzása
Sokmillióknak
Isteníthető!!!

Alkata
Remekbeszabott
Alkotás,
NYerőembere
Ligának,
Argentínának,
Becsülhetetlen
Árfolyamú
Szupersztár!!!

K.
Blaugrana palocista maximalista!
Avatar
Dr.Dre
Capitá del Barça
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2012.08.23. 17:04:58
Tartózkodási hely: Szerbia,Vajdaság (Szaján)

2013.01.07. 23:36:50

Barca+ írta:...
Már bocs, de :
Kép
:lol:
(vicc :) )
Kép

Titi - The Legend!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19604
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.01.07. 23:26:35

Grat neki, idén nem volt kérdés a rekorddöntögetéses évében.Megérdemelte, s így tovább :D
Zakó cserét viszont jövőre javasolnék, ez elég borzasztó volt :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.01.07. 23:04:27

lui1698 írta:Bocsánatot kérek, csak nagyon felment a pumpa.
Tegnap melléültem a WC-nek, egyből bennem is felment a pumpa.
lui1698 írta:Messi szerintem csak a zakója miatt kapta az aranylabdát
Milyen zakóról beszélsz? Ha értenél a focihoz, tudnád, h a Barca még veretlen a bajnokságban, arról nem is beszélve, hogy Messi mivel nem csapat, nem szenvedhet vereséget.

Menjél inkább és játssz a szobabicikliddel a síneken, amíg nem jön a következő vonat Madridba. :wink:
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2013.01.07. 22:58:47

nso-n elkezdtem a fórumot olvasgatni, de ennél megálltam:

"engem tényleg nem az idei bánt, hanem az összesen 4 db aranylaszti. ahhoz nagyon jónak kéne lennie...de valahogy nem a. nem látom benne azt az ösztönös zsenit, akitől megfekszik a világ, akitől mindenki a földhöz veri a kalapot. Valami hiányzik.... túl statikus? őszintén (és nem rosszallóan) kételkedek.... 4 glóbosz sok "

Világ életemben utáltam Messit (és fogom is, sokkal többre tartom Xavit meg Init), én is úgy vagyok vele, hogyha nem Xavi és Iniesta támogatná, lehet fele ennyi gólt se rúgja, de ott vannak és rúgja sorra a gólokat.

El nem ismerni a zsenialitását..... te jó ég. Utálom az elvakult embereket...
Ronaldo az egyik legunszimpatikusabb focista akit valaha láttam tv-ben játszani, mégis mikor fut a Barca kapuja felé, konkrétan kiesik a szívem a helyéről, mert ő is egy mágus.

Na mind1... grat Messi, IDÉN tényleg megérdemelted :) (Tavaly Ini volt jobb, előtte meg Xavi, bárki bármit mond) - 1 nem elvakult Barca drukker.
Avatar
Barca+
Jugador del Barça
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2009.06.06. 12:33:59

2013.01.07. 22:50:37

lui1698 írta:Bocsánatot kérek, csak nagyon felment a pumpa.

Szerettem volna, ha CR kapja az aranylabdát, mert egyrészt anyukám engem is lánynak nevelt, másrészt ugyan olyan szájfényt használok, és még a fociban is hasonló a stílusom. Nagyon jól tudok biciklizni, (főleg szoba) gyors vagyok (egy téglához képest), és nagyot tudok a labdába rúgni.

Messi szerintem csak a zakója miatt kapta az aranylabdát, mert Platini anyukájának a függönyéből lett varrva, úgyhogy innentől semmit nem ér az egész a szememben, és nem is szeretem az aranyat.

Bannoljatok légyszi, majd ezentúl az nso-n rontom a levegőt. :cry:
Nagyot mondtál öblitsél! Ez irónia!...erre inkább nem is mondok semmit!
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Barca+ 2013.01.07. 23:05:27-kor.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2013.01.07. 22:39:49

Bocsánatot kérek, csak nagyon felment a pumpa.

Szerettem volna, ha CR kapja az aranylabdát, mert egyrészt anyukám engem is lánynak nevelt, másrészt ugyan olyan szájfényt használok, és még a fociban is hasonló a stílusom. Nagyon jól tudok biciklizni, (főleg szoba) gyors vagyok (egy téglához képest), és nagyot tudok a labdába rúgni.

Messi szerintem csak a zakója miatt kapta az aranylabdát, mert Platini anyukájának a függönyéből lett varrva, úgyhogy innentől semmit nem ér az egész a szememben, és nem is szeretem az aranyat.

Bannoljatok légyszi, majd ezentúl az nso-n rontom a levegőt. :cry:
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.01.07. 22:33:07

socio66 írta:
Barca+ írta:
ironikusan írta, mert sokan tényleg úgy látják, hogy 'egy spanyol-kupára kapta meg.'
szóval nyugodj meg.
:)
Ne higgy neki, lui itt az egyik legelvakultabb hardcore madridista az eurobarcán, mindig akkora ökörségeket ír, hogy az már fáj, és már nagyon régóta szeretnénk kitenni, de talán most sikerül.
lui MONDJON LE!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sjd 2013.01.07. 22:35:00-kor.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.01.07. 22:33:07

Barca+ írta:Lui1698!
NEm tudom, hogy Te milyen meccseket nézel de az,hogy semmit nem csinált SZÁNALMAS RÁLÁTÁS!!!A rekordok, a csapatban mutatott játék (gólpasszok, GÓLOK SZÁMA)az mind semmi akkor (ha focizol)biztos olyan vagy mint cr7 csak örökölni lehet tőled a labdát!Ne haragudj de ha szerinted az egész világnak szégyenkeznie kell(egy ilyen kijelentés után szerinted neked nem?)mégis ki érdemelte volna meg az aranylabdát?
A cirkuszba cr7 de azon kívűl?...na jó talán a szinészeknél még lett volna esélye de ugye az már nem aranylabda...
Am...Teljesen megérdemelte grat...MESSI!
Elnézést a megnyilvánulásért de nem értem azokat az embereket akik ennyire elvannak szállva és ennyire elvakultak!Vagy, ha nem ért a focihoz akkor inkább ne nyilatkozzon!
Ezt úgy ahogy van, adom :mrgreen:

Lui, nem értesz te ehhez, maradj inkább a filmeknél. A szarkazmus nevű jelenség már teljes mértékben elhomályosította a rálátásodat és az irónia akut tünetei már jelentkeznek, ezért képtelen vagy még ilyen fiatalon megítélni egy játékos képességeit. De legalább most megkaptad a magadét, ideje volt, h a helyedre tegyen valaki.

Ülj le padre, egyes! :twisted:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2013.01.07. 22:31:51

Barca+ írta:Lui1698!
NEm tudom, hogy Te milyen meccseket nézel de az,hogy semmit nem csinált SZÁNALMAS RÁLÁTÁS!!!A rekordok, a csapatban mutatott játék (gólpasszok, GÓLOK SZÁMA)az mind semmi akkor (ha focizol)biztos olyan vagy mint cr7 csak örökölni lehet tőled a labdát!Ne haragudj de ha szerinted az egész világnak szégyenkeznie kell(egy ilyen kijelentés után szerinted neked nem?)mégis ki érdemelte volna meg az aranylabdát?
A cirkuszba cr7 de azon kívűl?...na jó talán a szinészeknél még lett volna esélye de ugye az már nem aranylabda...
Am...Teljesen megérdemelte grat...MESSI!
Elnézést a megnyilvánulásért de nem értem azokat az embereket akik ennyire elvannak szállva és ennyire elvakultak!Vagy, ha nem ért a focihoz akkor inkább ne nyilatkozzon!
Kép
Abi & Tito
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15485
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.01.07. 22:31:23

Barca+ írta:Lui1698!
NEm tudom, hogy Te milyen meccseket nézel de az,hogy semmit nem csinált SZÁNALMAS RÁLÁTÁS!!!A rekordok, a csapatban mutatott játék (gólpasszok, GÓLOK SZÁMA)az mind semmi akkor (ha focizol)biztos olyan vagy mint cr7 csak örökölni lehet tőled a labdát!Ne haragudj de ha szerinted az egész világnak szégyenkeznie kell(egy ilyen kijelentés után szerinted neked nem?)mégis ki érdemelte volna meg az aranylabdát?
A cirkuszba cr7 de azon kívűl?...na jó talán a szinészeknél még lett volna esélye de ugye az már nem aranylabda...
Am...Teljesen megérdemelte grat...MESSI!
Elnézést a megnyilvánulásért de nem értem azokat az embereket akik ennyire elvannak szállva és ennyire elvakultak!Vagy, ha nem ért a focihoz akkor inkább ne nyilatkozzon!
Irónia testvér,irónia.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
socio66

2013.01.07. 22:30:46

[quote="Barca+"][/quote]
ironikusan írta, mert sokan tényleg úgy látják, hogy 'egy spanyol-kupára kapta meg.'
szóval nyugodj meg.
:)
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2163
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2013.01.07. 22:23:03

Nem történt meglepetés, teljesen megérdemelten kapta meg az aranylasztit! Sok sikert neki továbbra is, fogadja gratulációm! :) Ő a legjobb, ez nem vitás.
més que un club
Avatar
Barca+
Jugador del Barça
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2009.06.06. 12:33:59

2013.01.07. 22:22:55

Lui1698!
NEm tudom, hogy Te milyen meccseket nézel de az,hogy semmit nem csinált SZÁNALMAS RÁLÁTÁS!!!A rekordok, a csapatban mutatott játék (gólpasszok, GÓLOK SZÁMA)az mind semmi akkor (ha focizol)biztos olyan vagy mint cr7 csak örökölni lehet tőled a labdát!Ne haragudj de ha szerinted az egész világnak szégyenkeznie kell(egy ilyen kijelentés után szerinted neked nem?)mégis ki érdemelte volna meg az aranylabdát?
A cirkuszba cr7 de azon kívűl?...na jó talán a szinészeknél még lett volna esélye de ugye az már nem aranylabda...
Am...Teljesen megérdemelte grat...MESSI!
Elnézést a megnyilvánulásért de nem értem azokat az embereket akik ennyire elvannak szállva és ennyire elvakultak!Vagy, ha nem ért a focihoz akkor inkább ne nyilatkozzon!
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Barca+ 2013.01.07. 22:26:19-kor.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.01.07. 22:07:13

Számomra teljesen egyértelmű volt, hogy ő kapja. Idén is megérdemelte.
Fantasztikus év, egy fantasztikus játékostól.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
davidvillabest
Jugador del Barça
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2010.05.12. 18:08:45
Tartózkodási hely: Várpalota

2013.01.07. 20:43:04

fantasztikus egyszerüen nem tudom szavakba foglalni mit érzek :) gratulálok Messinek :) Világ legjobb játékosa a csapatunkban van :)
Kép
¡illa, illa Illa, Villa maravilla!
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2555
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2013.01.07. 20:37:53

Szeretném kérvényezni, hogy a topic nevét "Leo Messi - Bad Motherf.cker"-re változtassák a kedves adminok, csak cenzúra nélkül! :lol: :D
Football, bloody hell. /SAF/
Válasz küldése