Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
78
54%
 
Szavazatok száma: 144
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15489
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.12.06. 00:37:20

Sanama írta:Ezt a sérülést nem igazán értem, mibe sérült bele?
Kapussal volt kontakt,de ott még futott tovább simán, a lövésnél meg nem igazán láttam, hogy mi baj lett volna.

Jobbulást!
Pont az ilyen sérülések a legrosszabbak,amikor nem is látszik semmi.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.12.06. 00:34:20

Ezt a sérülést nem igazán értem, mibe sérült bele?
Kapussal volt kontakt,de ott még futott tovább simán, a lövésnél meg nem igazán láttam, hogy mi baj lett volna.

Jobbulást!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2012.12.06. 00:28:30

kisadrian írta:Sajnos meg nem erősített info de jónak hangzik: Messi elhagyta a kórházat és játszhat a Betis ellen!!
nem megerősíteni kell, hanem megadni a pontos forrást.. :) legközelebb!
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
kisadrian
Barça C
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2010.03.23. 19:24:29

2012.12.06. 00:24:51

Sajnos meg nem erősített info de jónak hangzik: Messi elhagyta a kórházat és játszhat a Betis ellen!!
Messi a football Istene!
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2012.12.06. 00:24:34

rivaldo90 írta:Már nagyon régen írtam, de most úgy éreztem, hogy meg kell szólalnom. Sokan írtatok itt anyagi dolgokról, hogy miért játszott, de biztos nem erről van szó. Az indok pedig a következő: Keita ingyen ment el a Barcaból, mert benne volt a szerződésében, ha nem játszik x meccset ingyen elmehet. Keita 8-10 millió eurós játékos, ami veszteség a barcának, hogy ingyen elment. Kérdem én, ha csak a pénz számít, miért nem játszott, minden meccsen legalább 1 percet??
Ha nagyon bele akarnék menni le lehet vezetni ezt is anyagilag,de nme ettől van szó itt sztem...Inkább arról,hogy a klubbvezetés sokszor 100ezer eurókon filléreskedik,sokszor meg szórja a millóikat értelmetlenül...Hogy mikor mit miért nem látunk bele...De simán kinézem hogy semmi pénzekért is kockáztatnának akár...Elképesztően kicsínyesek egyszer,máskor meg rohadtul felelőtlenek...De biztos a déli vírtus... :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bestbarca 2012.12.06. 00:25:23-kor.
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2012.12.06. 00:18:24

Én értem hogy miről beszéltek,és persze a logika meg a profizmus azt diktálta volna hogy nem lép pályára...De mondjon nekem bárki valaha egy sportolót akit életében egyszer legalább nem ragadott el a héve...Ilyen nincs...Ez a hév mi elragadta teszi őt a legjobbá,hogy ő mindíg ott akar lenni,a legjobb akar lenni...Ha ez nem lenne meg benne,akkor sehol nem tartana...Az ember nem lehet tiszta nem csak logika meg profizmus,pláne nem egy sportoló...

Az üzleti részét meg sztem hagyjuk,jó nagy büdös semmit tudunk róla...A közvetítési jogok után a pénz meg nézettség alapon megy,az is tuti...Így vagy úgy de tuti befolyásolja a lóvét...tojnak rá a nagy elemek,hogy nyerünk vagy sem,a lényeg mennyien nézték,mennyit kaszáltak vele...Hogyan vagyunk a leg eladhatóbbak...De ebbe ne menjünk bele ez nem az a topik...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
rivaldo90
Barça B
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2010.05.17. 17:14:05

2012.12.06. 00:10:04

Már nagyon régen írtam, de most úgy éreztem, hogy meg kell szólalnom. Sokan írtatok itt anyagi dolgokról, hogy miért játszott, de biztos nem erről van szó. Az indok pedig a következő: Keita ingyen ment el a Barcaból, mert benne volt a szerződésében, ha nem játszik x meccset ingyen elmehet. Keita 8-10 millió eurós játékos, ami veszteség a barcának, hogy ingyen elment. Kérdem én, ha csak a pénz számít, miért nem játszott, minden meccsen legalább 1 percet??
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.12.06. 00:02:05

Bestbarca írta: Persze fokozza az esélyt,nyílván...Minél többet játszik annál több esélye van hogy megsérül...Ez tény,de minden meccsnél benne van a kockázat...De ilyen alapon akkor ne játszon soha,és akkor sosem sérül meg...
Azért látom még mindig van, aki nem érti. De talán nem kell elmagyaráznom a tétmeccs és a tét nélküli meccs fogalmát, és Messi játékának (és a sérülés kockáztatásának) szükségességét ezeknek függvényében.
Bestbarca írta: ÉS mint írtam azért nem kicsi nyomás volt rajta hogy játszon...mindenki ezt akarta...Azért meg lehet érteni hogyha mi lennénk a helyében ott a stadionban,és 100ezer néző mintek akar látni a pályán,akkor igenis bemegyek...
Ezekre a helyzetekre találták ki szvsz a profizmus nevezetű dolgot. Meg azt az évi 10-12 milliót, amit a játékosok zsebébe tömnek. Nem csak arra kapják, hogy tudnak 3-at dekázni a labdával, hanem mert mentálisan is elég erősek az ilyen helyzetek kezeléséhez.
Bestbarca írta:A második részhez meg...Azon kívül hogy van egy fix szerződés,fix díjért...Miért ne lehetne mellette a szerződésben bónusz kitétel...Teszem azt ha Messi pályára lép,plusz 500euró...Simán benne van...Egy egy bl meccsnél hatalams lóvék mozognak ez aprópénz..
Azért ez sem egészen így van, konkrétan a tv-sek, a Gazprom meg az összes többi cég az UEFA-nak tejel, aki először is leszedik maguknak a sápot, másrészt lefizetik a bírókat, h továbbnyomjanak minket, és ők osztják aztán el ezt utána. Ráadásul ha jól tudom, akkor eredmény alapon, tehát nincs semmi ilyen, hogy "egy győzelem 3 milka, egy győzelem + Messi 3,5 milka"
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2012.12.05. 23:51:45

Andris írta:Azért azt tisztázzuk, hogy nem csak utólag vagyok most könnyen okos, előre vetítettem én és még max 1-2en ezt az egészet, legalábbis azt hogy mindenféle kellemetlenségek esélyét fokozza a helyzet.

Azt nemtudom hogy mit kommunikálnak, de kétlem hogy ha az a hivatalos verzió hogy mondjuk a Barca eladta a közvetítési jogdíjait 7 évre az adott társaságnak 1,1 milliárd euróért, akkor valójában pont a másik szélsőség volna, hogy tízezrével kapják az eurót meccsenként, Messi függően.. :)
Persze fokozza az esélyt,nyílván...Minél többet játszik annál több esélye van hogy megsérül...Ez tény,de minden meccsnél benne van a kockázat...De ilyen alapon akkor ne játszon soha,és akkor sosem sérül meg...Előre meg lehet előre vetíteni de a jövőbe tudtommal senki nem lát,innetől az egész csak spekuláció,ami sajnos most bejött...Pont ennyi esélye volt annak is hogy rúg 2t,és széttépik a szurkolók...A sérülés a játék része...ÉS mint írtam azért nem kicsi nyomás volt rajta hogy játszon...mindenki ezt akarta...Azért meg lehet érteni hogyha mi lennénk a helyében ott a stadionban,és 100ezer néző engem akar látni a pályán,akkor igenis bemegyek...Eleve ha már ennyire szeretnek a szurkolók,akkor megtisztelem őket azzal,hogy megpróbálok ebből vmit visszaadni,és játszok...Nekik...Hidd el a helyében bárki állt volna ott bement volna...

A második részhez meg...Azon kívül hogy van egy fix szerződés,fix díjért...Miért ne lehetne mellette a szerződésben bónusz kitétel...Teszem azt ha Messi pályára lép,plusz 500000euró...Simán benne van...Egy egy bl meccsnél hatalmas lóvék mozognak ez aprópénz...Most egy szezonban kb 10 meccs,5milla plusz ha ott van minden meccsen...Nem tudom miért tűnik ez annyira életidegennek...A labdarúgás világában ehhez hasonló dolgok pl ha egy játékos ennyi meg annyi meccsen pályára lép,akkor plusz x milliót ki kell fizetnie még a klubbnak annak akitől szerződtette...A divatdrukkerek Messire kiváncsiak...Persze mi megnézzük a meccset bármi van,de sok a divat drukker,aki jajjj nem játszik Messi,akkor elkapcsolok...Azért Lionel nem kis sztár,egy csoda,ilyet a világ még kb nem látott,szal abszolút nem lennék meglepődve ha külön kitétel lenne egy szerződésben...Én tuti így szerződnék,és van egy olyan érzésem hogy ez nem csak nekem jutott az eszembe...


De lényegtelen,egy tény hibáztatni itt bárkit is baromság,meg eleve könnyű a fotelból,úgy hogy fogalmunk sincs a valós tényekről...A lényeg hogy hamar játszhasson újra Messi!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bestbarca 2012.12.06. 00:03:38-kor.
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.12.05. 23:38:26

Bestbarca írta:
A szurkolók meg naná hogy rekordot,meg Messit akarják,hisz ezért szurkolók...Ez történt,deha most beáll és lő 2t,akkor senki nem mondta volna hülyséeg votl kockáztatni a játékát,hanem az egekbe emeltük volan őt,meg Titot is.
Nem értek veled egyet. Már lejjebb is írtam. Egyértelmű volt és most is az, hogy Messi meg akarja dönteni a Müller rekordot (ami teszem teljesen normális). De mindenki számára világos volt, ha gólhelyzetbe kerül, akkor nem fog passzolni. EZt megdobta Tito azzal, hogy maradt 30 perce egy olyan csapatban játszani, ami minőségre és az adott napi teljesítményben is talán az egyik legrosszabb volt az évben.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.12.05. 23:38:24

sjd-vel egyet értek amiket leírt, meg talán lui1698 fogalmazta meg jól, hogy Tito szépen azt mondja egyél szaloncukrot oszt csókolom.
Tét nélküli meccsen nem szabad betenni, Murphy lecsapott, de szerintem sem annyira komoly, meg a hírek is erről tanúskodnak.De hozzáteszem azok is nagy blődségek, hogy Úristen elveszett minden, ha jól látom December van, ilyenkor megnyerni és elveszteni sem szoktak semmit egy futballidényben.Úgyhogy keine panik, nem lesz ez komoly, de intő jel, s szintén sjd jól megfogalmazta, ez csapatsport, nem Messisport, a lényeg az eredményesség, s nem az hogy most Messi rekordot dönt, gólt lő, szépen kacsint vagy sem.
Illetve talán most kijött, hogy Tito úgy munkásságra, meg ránézésre nem egy olyan karizmatikus ember mint Pep, de tényleg azért kriptahangulatra nicnsen szükség, ha esetlegesen ki is hagy 5-6 meccset Messi, nem dől össze a világ.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2012.12.05. 23:37:32

Azért azt tisztázzuk, hogy nem csak utólag vagyok most könnyen okos, előre vetítettem én és még max 1-2en ezt az egészet, legalábbis azt hogy mindenféle kellemetlenségek esélyét fokozza a helyzet.

Azt nemtudom hogy mit kommunikálnak, de kétlem hogy ha az a hivatalos verzió hogy mondjuk a Barca eladta a közvetítési jogdíjait 7 évre az adott társaságnak 1,1 milliárd euróért, akkor valójában pont a másik szélsőség volna, hogy tízezrével kapják az eurót meccsenként, Messi függően.. :)
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2012.12.05. 23:34:28

Andris írta:A közvetítési díjak nem meccsenként járnak, minimum 4-5 évre előre el vannak adva, és semmi ekkora méretű dolog nem befolyásolja a szerződéseket, hogy Messi játszik-e egy tét nélküli meccsen v sem.

Persze szurkolók miatt be lehet tenni, meg minden, de igazából itt Messi volt az szerintem, aki mindenáron játszani akart, és jó okunk van (valamennyire ismerve őt, a mentalitását) azt hinni hogy nagyrészben most a rekord miatt.
Az első részhez,hát azért erre nem tenném a fejemet...Okés ezt kommunikálják nekünk kifelé,de semmit nem tudunk a valóságről,csak amit elhitetnek velünk...De persze fene tudja...

Amúgy meg ha félretesszük a mocskos anyagias világot,egyet értek a második résszel...Gondoljunk bele a helyzetébe,mindenki rekordot vár,a, szurkolók az első félidő végén skandálják a nevét,gondolta elfutkároz fél órát hátha sikerül,és most abból mi baj lehet...Meghát imád focizni naná hogy mindíg játszani akar...

Az edzőt is meg lehet érteni,most mit mondjon a motivált sztár játékosának,hogy kussolj azt ülj vissza a helyedre...Másrészről a szurkolókat is ki kell szolgálni ez is egy szempont azért...

A szurkolók meg naná hogy rekordot,meg Messit akarják,hisz ezért szurkolók...Ez történt,deha most beáll és lő 2t,akkor senki nem mondta volna hülyeség volt kockáztatni a játékát,hanem az egekbe emeltük volna őt,meg Titot is...

Szal sztem nem hibás itt senki,egy sérülésről nem tehet senki...Pályán volt ebben az évben kb 65ször most ki tudta,hogy pont most fog megsérülni...Utólag meg könnyű okosnak lenni!
Pont úgy előre vészmadárnak is,az ha nem jön be akkor ja hát semmi...Hát nem úgy lett...De most lehet mondani hogy jajjj én megmondtam...
És eleve ezzel aztán beljebb vagyunk...
Reméljük semmi nagy baj nem történt,és következő meccsen túlszárnyalja a túlszárnyalhatatlant is...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2012.12.05. 23:34:28

De nem vagy a helyében. :) Én is akarnám, de egy profi labdarúgónak nem szabadna. Egyébiránt pedig akarhatja tőlem nagyon, de ha csak feleekkora nyomás van rajta kívülről, lehet hogy jobban felfogja hogy 4 bajnoki alatt még csak lő kettőt és ráér ...
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2012.12.05. 23:33:10

Andris írta: de igazából itt Messi volt az szerintem, aki mindenáron játszani akart, és jó okunk van (valamennyire ismerve őt, a mentalitását) azt hinni hogy nagyrészben most a rekord miatt.
A szituáció amiben megsérült, szintúgy egy borzasztó görcsösen elszúrt ziccer volt, ráadásul máskor is sokszor volt már ilyen, másodjára alapvonalról már sose húzta kapura, most bezzeg igen..

Teljesen mindegy mostmár, túl vagyunk rajta, de ismerve a helyzetet és látva az egészet szerintem legnagyobb részt a rekord miatt volt pályán.
Már nem azért, de ha én a helyében lennék, akkor sajtótól, szurkolóktól függetlenül baromira akarnám azt a rekordot, amit már 40 éve nemhogy senki se döntött meg, de még a közelébe se volt...azért meg szerintem senkit se lehet hibáztatni, hogy akar egy olyan rekordot, amire lehet hogy soha többé nem lesz lehetősége...Ronaldo is 2006ban játszott utoljára VB-n, és az utolsó előtti meccsén rúgta meg azt a gólt, amivel átvette a rekordot...senkinek nem lehetett volna egy rossz szava se, ha egy tétnélküli harmadik csoportmeccsen is pályára akar lépni, mert tudta Ő is, hogy a 06-os lesz az utolsó vb-je...
Kép
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2012.12.05. 23:32:31

lui1698 írta:
sjd írta:OFF:

Amúgy ilyenért csak nekünk megy a strigula a feketelistán, vagy nektek is? :twisted: :wink:
Ezeket hozzád írják be. :D

On.
vannak egyenlőbbek :D

on:
hál ég nem komoly,szalagok nem sérültek,porcok sem.
Abi & Tito
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2012.12.05. 23:30:59

sjd írta:OFF:
Andris írta:3 hónap baszki...
Amúgy ilyenért csak nekünk megy a strigula a feketelistán, vagy nektek is? :twisted: :wink:
Ezeket hozzád írják be. :D

On.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2012.12.05. 23:30:04

Nehéz kérdés ez, szerintem Messi sem igazán könnyen kezelhető, ha játszani akar, szerintem vérig lehet sérteni azzal, hogy nemengedik. Ami meg szintén nem túl jó, sőt...

Mindenesetre ha már játszik, inkább az első perctől kellett volna, hogy úgy érezze bőven van ideje gurítani párat. Ezt valóban érdekesnek találom, és ha valaki, ebben tényleg Tito a hunyó.

Gyanús hogy van egy strigulám akkor :D még szerencse hogy tiszta lappal indulok az elmúlt jó sok időben.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Andris 2012.12.05. 23:32:06-kor.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.12.05. 23:29:44

Deus írta:Inkább arról kellene beszélni, hogy az ütközés után még tovább is próbálkozott: szépen betekerte a labdát a kapu felé amit kifogott a kapus, s csak ezután dőlt el Messi. Figyelemre méltó a harciassága. Tehát nem egyből dőlt el, hanem még játékban volt a labda, ezért folytatta.
Hát bocs, de nekem most tényleg nem ez volt az első, ami az eszembe jutott, de sztem senkinek. :wink:
Na mind1, én leírtam a bajom, többet nem fogom mondani, ha szerintetek ez nem komoly probléma, akkor nyugodtan lehet terelni a témát....

OFF:
Andris írta:3 hónap baszki...
Amúgy ilyenért csak nekünk megy a strigula a feketelistán, vagy nektek is? :twisted: :wink:
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.12.05. 23:27:25

Andris írta:Teljesen mindegy mostmár, túl vagyunk rajta, de ismerve a helyzetet és látva az egészet szerintem legnagyobb részt a rekord miatt volt pályán.
Szerintem meg óriási amatőrség, amit Tito művelt. Ha játszani akart, akkor miért nem tette be a kezdőbe? Ha meg pihentetni, akkor meg nem értem minek tette be a hosszabbításra. Arról volt szó, hogy nem kell görcsösen a rekordra gondolni. Nem tudom mit gondolt, hogy Messi mire gondol, mikor 30 perce van gólt lőni egy olyan csapatban, amelyiknek a felét a 2. ligából szervált...

Az meg remélem mindenki tudja, ha Messi hosszú időre kiesik, akkor idén sok babér nem fog teremni számunkra. Csak legyen kicsi a sérülése! Csak a térdből és az arcából kiindulva...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
atek
Jugador del Barça
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2007.07.01. 22:04:00
Tartózkodási hely: Budapest/Százhalombatta
Kapcsolat:

2012.12.05. 23:25:47

a marca és az el mundo deportivo is azt írja, hogy van egy duzzanat a bal térdén, de nem tűnik annyira komolynak, most mri-n van.
different day, same wasted!
live fast, skate faster!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2012.12.05. 23:24:15

A közvetítési díjak nem meccsenként járnak, minimum 4-5 évre előre el vannak adva, és semmi ekkora méretű dolog nem befolyásolja a szerződéseket, hogy Messi játszik-e egy tét nélküli meccsen v sem.

Persze szurkolók miatt be lehet tenni, meg minden, de igazából itt Messi volt az szerintem, aki mindenáron játszani akart, és jó okunk van (valamennyire ismerve őt, a mentalitását) azt hinni hogy nagyrészben most a rekord miatt.
A szituáció amiben megsérült, szintúgy egy borzasztó görcsösen elszúrt ziccer volt, ráadásul máskor is sokszor volt már ilyen, másodjára alapvonalról már sose húzta kapura, most bezzeg igen..

Teljesen mindegy mostmár, túl vagyunk rajta, de ismerve a helyzetet és látva az egészet szerintem legnagyobb részt a rekord miatt volt pályán.

A másik, hogy én bizony minden héten láttam mostanában Messi-Müller dolgot a sportsajtóban, nem a spanyolban. :) hogy münchenben konkrétan miről tudnak, azt nemtudom.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Andris 2012.12.05. 23:26:37-kor.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.12.05. 23:22:51

Inkább arról kellene beszélni, hogy az ütközés után még tovább is próbálkozott: szépen betekerte a labdát a kapu felé amit kifogott a kapus, s csak ezután dőlt el Messi. Figyelemre méltó a harciassága. Tehát nem egyből dőlt el, hanem még játékban volt a labda, ezért folytatta.
KépKép
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2012.12.05. 23:22:32

Andris írta:
valaki beírt ide egy fcblive-os infot, de eltűnt, lehet hogy nem állta meg a helyét. remélem...
Epic :P
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2012.12.05. 23:20:57

Én továbbra is tartom,hogy a közvetítési díjak miatt lépett pályára...Nem hülye se Tito sem ő,hogy egy ilyen rekordot üldözzön ennyire görcsösen,amikor ha egészséges kb bekötött szemmel is túlszárnyalja,most mi Messinek 1-2 gól...Azt van még 5 meccs ha jól emlélszem ebben a naptári évben,hagyjuk már...A média meg kiforgatja majd rendesen,hogy a rekord miatt sérült le,meg rossz döntés volt...El kell adni vmivel az újságokat...

De amúgy ez a rekord is,a meccs közben mondta a kommentátor,hogy a spanyol lapokon kívül senki nem jegyzi ezt,és hogy münchenben nem is tudnak róla...Nem tudom ez ebben a formában igaz e,én nem mondom hogy ez a rekord nem létezik,hanem csak azt hogy kb leszarja mindenki a futbal világban,csak a sajtó etet minket ezzel...

Tovább gondolva persze ez a klubboknak is kapóra jön,hogy erre fogja nekik a sajtó,hogy mert rekord hajhászás,mert így nem kell bevallani a kellemetlen tényt,hogyha a legnagyobb sztárjuk játszik,akkor az plusz lé...Ami több szempontból kínos lenne,mert kicsit megaláznák pl Init,vagy Xavit meg az összes többi játékost, nyílvánosan ezzel a ténnyel,kicsit megcibálnák a labdarúgás csapatjáték,és az egység a lényeg álomképet...De megértem hogy így van másrészről,ha jól megnézzük mit csinál Messi vagy épp Cr...a legtöbb meccsen,nyílván nagyobb az érdeklődés ha ők játszanak,és akkor nylíván nagyobb nézettség,több pénz...A labdarúgás ilyen,ha jól megnézzük,sjanos a pénzről szól,egyre inkább...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Válasz küldése