Ronaldinho Gaúcho #4

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2008.05.14. 18:46:17

Ez a doki,ahogy védi,az szánalmas. Csak tetézi az egészet :?
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
goda06
Jugador del Barça
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2006.12.11. 19:06:30

2008.05.14. 18:31:31

Messi-#19 írta:
goda06 írta:
Szerintem Roni tisztában van azzal, hogy messze elmarad akkori teljesítményétől. És van egy olyan érzésem -bár nehéz ilyet mondanom, mert nagy kedvencem- hogy már nem is szeretne úgy focizni mint régen. Már korábban leírtam, hogy szerintem elment a kedve vagy a focitól, vagy a Barcelonától. 1,5 év alatt, ha ugyanúgy szeret focizni és szeretne a csúcson lenni, akkor már ott lenne szvsz. Persze tudom, hogy ez nem könnyű, mert kapott ő hideget meleget (jogosan vagy jogtalanul), de szomorú vagyok ha megnézem egy régi videoját, hogy hogyan történhetett ilyen vele? Nagyon jó hozzáállása volt Roninak akkor és értetlenül állok azelőtt, hogy miért...

Persze annak örülnék a legjobban, ha rámcáfolna.
Kérlekszépen azért volt jó hozzáállásáa mert a semmiből jött egy profi csapatba, nameg csóró családban nevelkedezz és pénzéhes volt :wink:
de már sajnos az éhsége lankadt :roll:
Azért ez a csóró családban nevelkedés nem teljesen igaz. Hisz kicsi volt még, mikor a bátyja már sokat keresett a fociból. Az apja is a medencéjükbe fulladt bele ha jól tudom.

Azért volt jó hozzáállása, mert amióta járni tud a foci a mindene. Rá volt írva az arcára. És egy csel után nem "$"-ok voltak a pupillái helyén, hanem mosoly az arcán. és ez döbbent le nagyon, hogy mennyire lelankatt az éhsége (a foci iránt)
Barca, Ronaldinho
Avatar
Messi-#19
Capitá del Barça
Hozzászólások: 534
Csatlakozott: 2007.12.17. 09:42:15
Tartózkodási hely: Barcelona

2008.05.14. 17:57:12

10 írta:
norbert55 írta:Sztem meg Messi,Kaká nem égnek ki mint Ronnie.Ne értsetek férre Ronnie a kedvencem de Messi és Kaká mindig alázatosan játszanak Ronnie pedig mindig sztárolta magát még ha jól is ment neki.Sajnálom h ez lett vele.
nem égnek ki emrt soha nem lesz olyan 2 évük mitn ronaldinhonak volt...
pff... persze!!! Ez nem az éveken múlik, hanem a játékos lelkén, Messi és Kaká mint tudjuk szenvedélyből focizik(Kakának anyagi gondjai gyeremekkorában aligha akadhattak, Messi meg csak simán szeret focizni :) )
néhányan nagyon is túúúúúúúúl elfogultak Ronnival szemben! jó, aláírom hogy nagyszerű játékos volt fénykorában de akkoris...
és ekkora marhaságot írni hogy Messinek v. Kakának nem lesz két olyan éve mint Ronninak.... :oops:
Kép
Més que un club
Avatar
Messi-#19
Capitá del Barça
Hozzászólások: 534
Csatlakozott: 2007.12.17. 09:42:15
Tartózkodási hely: Barcelona

2008.05.14. 17:50:04

goda06 írta:
Szerintem Roni tisztában van azzal, hogy messze elmarad akkori teljesítményétől. És van egy olyan érzésem -bár nehéz ilyet mondanom, mert nagy kedvencem- hogy már nem is szeretne úgy focizni mint régen. Már korábban leírtam, hogy szerintem elment a kedve vagy a focitól, vagy a Barcelonától. 1,5 év alatt, ha ugyanúgy szeret focizni és szeretne a csúcson lenni, akkor már ott lenne szvsz. Persze tudom, hogy ez nem könnyű, mert kapott ő hideget meleget (jogosan vagy jogtalanul), de szomorú vagyok ha megnézem egy régi videoját, hogy hogyan történhetett ilyen vele? Nagyon jó hozzáállása volt Roninak akkor és értetlenül állok azelőtt, hogy miért...

Persze annak örülnék a legjobban, ha rámcáfolna.
Kérlekszépen azért volt jó hozzáállásáa mert a semmiből jött egy profi csapatba, nameg csóró családban nevelkedezz és pénzéhes volt :wink:
de már sajnos az éhsége lankadt :roll:
Kép
Més que un club
messi1995
Barça B
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2008.04.21. 16:59:14
Tartózkodási hely: Siófok

2008.05.14. 17:37:34

Én is sajnáom hogy elmegy a világ egyik legjobb focistiája de ha most elmegy akkor lehet hogy ujra jo formába lesz egy másik klubban és akkor csodálhatjuk a játékát...CSÁÓ R10
Hajrá Barcelona!!! Hajrá Messi !
Olafinho
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2008.04.16. 17:12:24

2008.05.14. 17:21:35

Én kötelezném Dinho-t arra,h az utsó meccsen pályára lépjen.

Mondjuk itt kezdődik a baj, ha egy játékost kötelezni kell erre akkor inkább menjen máshova, pedig a nicknevemből is láthatjátok, h Dinho számomra különlegestet adott. Kár, h vége, de itt az ideje beismerni...

:cry:
Avatar
Karashu
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 451
Csatlakozott: 2007.11.08. 14:17:02
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.05.14. 14:35:39

Kár, hogy ezt lett vele, de nem tud a klub se már mit csinálni! Önfejű, makacs ember, könyöröghetnének neki, esetleg megmozdítaná a s*ggét és pályára lépne, de csak szaladgálna jobbra-balra!

El kell adni, megválnék tőle azért 40 millió €-ért, amit a Man. City adna érte!
VISCA EL BARCA!!! MINDHALÁLIG!!!
2008. május - A Bukás - Rijkaard utolsó napjai
Puyol, Messi, Henry és Alves a legnagyobbaaaaak!! :D
Csakis a saját magam zsoldosa vagyok!
Nyíregyházán beszállnék egy szerepjátékos partiba! M.A.G.U.S. elsősorban, de Vampire-rel és D&D-vel is eljátszok! Msn-n keress meg! Thnx! :)
Eddig jól kenjük Pep! :) Serlegeket és örömkönnyeket a szurkolóknak! :)
Avatar
Ronal.10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2005.12.18. 09:10:35
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2008.05.14. 14:10:48

26.ai meccsen akkor fog játszani elvileg, neeem???
goda06
Jugador del Barça
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2006.12.11. 19:06:30

2008.05.14. 14:07:49

Xavinho írta:Ronaldinhot szépen le kellene ültetni és végignézetni vele egy 1-1,5 órás videót az aranylabda előtti önmagáról( cselek,gólok, passzok, szurkolói vélemények,társak és ellenfelek véleményeivel) utána meg egy ugyanolyan hosszúságú videót az idei önmagáról ( botrányokkal,0 teljesítményes meccsekkel, szurkolók véleményével, football-szakértők véleményével). Utána meg szépen 3 napra egyedül hagyni,hogy gondolkodhasson, ha egyáltalán képes rá. :roll:
Szerintem Roni tisztában van azzal, hogy messze elmarad akkori teljesítményétől. És van egy olyan érzésem -bár nehéz ilyet mondanom, mert nagy kedvencem- hogy már nem is szeretne úgy focizni mint régen. Már korábban leírtam, hogy szerintem elment a kedve vagy a focitól, vagy a Barcelonától. 1,5 év alatt, ha ugyanúgy szeret focizni és szeretne a csúcson lenni, akkor már ott lenne szvsz. Persze tudom, hogy ez nem könnyű, mert kapott ő hideget meleget (jogosan vagy jogtalanul), de szomorú vagyok ha megnézem egy régi videoját, hogy hogyan történhetett ilyen vele? Nagyon jó hozzáállása volt Roninak akkor és értetlenül állok azelőtt, hogy miért...

Persze annak örülnék a legjobban, ha rámcáfolna.
Barca, Ronaldinho
10
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2005.11.26. 20:02:35

2008.05.14. 13:56:21

norbert55 írta:Sztem meg Messi,Kaká nem égnek ki mint Ronnie.Ne értsetek férre Ronnie a kedvencem de Messi és Kaká mindig alázatosan játszanak Ronnie pedig mindig sztárolta magát még ha jól is ment neki.Sajnálom h ez lett vele.
nem égnek ki emrt soha nem lesz olyan 2 évük mitn ronaldinhonak volt...
weathered2
Barça C
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2008.04.02. 00:36:01

2008.05.14. 13:39:35

[quote="norbert55"]Sztem meg Messi,Kaká nem égnek ki mint Ronnie.Ne értsetek férre Ronnie a kedvencem de Messi és Kaká mindig alázatosan játszanak Ronnie pedig mindig sztárolta magát még ha jól is ment neki.Sajnálom h ez lett vele.[/quote]


Na erre kiváncsi vagyok. Hogy sztárolta magánt Ronnie?
Xavinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2005.09.24. 22:48:54

2008.05.14. 13:01:04

Ronaldinhot szépen le kellene ültetni és végignézetni vele egy 1-1,5 órás videót az aranylabda előtti önmagáról( cselek,gólok, passzok, szurkolói vélemények,társak és ellenfelek véleményeivel) utána meg egy ugyanolyan hosszúságú videót az idei önmagáról ( botrányokkal,0 teljesítményes meccsekkel, szurkolók véleményével, football-szakértők véleményével). Utána meg szépen 3 napra egyedül hagyni,hogy gondolkodhasson, ha egyáltalán képes rá. :roll:
norbert55
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1588
Csatlakozott: 2007.11.25. 18:06:00

2008.05.14. 11:40:10

Ronnie-t sajnálom h ez történt de mennie kell.
Avatar
maxilopez
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2008.05.13. 15:37:32

2008.05.14. 11:37:30

sztem meg elszált meglett az aranylabda és utána megált
ha vki kritikát kap már megg kell álni nézd meg mennyi kritika érte heryt h nem érte meg mostpedig a real ellen ö lötte a becsület golt löt ketőt a valenciánam meg eggyet a mallorcának pedig mennyi birálat érte sé mindig otvan a dobogon a v az első 10be az aranylabdáér mostmeg a csapat 2dik lehgeredményesebbje am a messi idén v jövöre megkapja az aranylabdát és nem fog megálni...
Avatar
Dave87
Capitá del Barça
Hozzászólások: 509
Csatlakozott: 2007.12.06. 20:42:02
Tartózkodási hely: Magamon kívül

2008.05.14. 11:30:19

Soha nem sztárolta magát, amikor ment neki. Egyszerűen azt csinálta a lehető legmagasabb szinten, amit a legjobban szeret. Olyan volt, mint egy kisgyerek, aki a grundon focizik apuval kb.
Ugyanúgy, ahogy Messi sem, ő sem az arcával (lásd. C.Ronaldo), annál inkább a játékával tűnt ki. Mindenki tudja, mi lett vele, senki nem örül, de felesleges alaptalan dolgokat állítani róla és hiba lenne rossz példaként emlegetni.
Avatar
maxilopez
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2008.05.13. 15:37:32

2008.05.14. 11:28:05

az egész szezon a ronnie ügy annak köszönhető h marad a rijkaard nézzük meg a realt ott a capello bajnokságot nyert a madriddal és még igyis ment a barcának megkellet tartani a rijkaardot jöhetett volna a wenger de igy most jön a guardiola és egy egész szezont elcsesztünk illetve 2-őt miota elment a tenkate azota mélyrepülésbe a csapat és miota a chelseanál van azot az a csapat most bl dönt játszik + ez a balfék igazolni se tud a torres azt nyilatkozta állandoan h jönne mert ez az álma de nem most ehelyett itt a boján aki egy ifjú csillag de azért azt nemondja senki h nemlenne jo egy messi torres bojan 3as és akkor még henry eto'o is + ronnie de az má 100 h megy.... :?
norbert55
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1588
Csatlakozott: 2007.11.25. 18:06:00

2008.05.14. 11:13:49

Sztem meg Messi,Kaká nem égnek ki mint Ronnie.Ne értsetek férre Ronnie a kedvencem de Messi és Kaká mindig alázatosan játszanak Ronnie pedig mindig sztárolta magát még ha jól is ment neki.Sajnálom h ez lett vele.
Lesy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2007.08.23. 21:50:38
Tartózkodási hely: Liberty City

2008.05.13. 18:59:05

Én nagy tételben mernék fogadni arra, hogy semmi baja sincs. Messi egy súlyos sérülés után 1 hónapon belül megsérült megint. Neki nem kellett 4 hónap arra, hogy felépüljön. És miért? Mert ő játszani akart! Na ez a legnagyobb különbség a két játékos között...

....szerintem....
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2008.05.13. 18:22:17

Hát ebben sok igazság lehet!!!
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
mademan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2004.10.14. 06:48:38
Tartózkodási hely: Dunaújváros, és Szeged

2008.05.13. 18:15:22

számomra egyértelmű hogy az "R10 TEAM"-nek tulajdonítható az gyenge fizikai állapotról szóló hírek. R10 bátyjától simán kitelik ilyen húzás! MEg ugye egy magánklinikán vizsgálták meg.... ami szintén furan, mert szinte ellenőrizhetetlen ennek a hitelessége (pl. $)

azzal hogy nem edz is csak azt akarja elérni hogy a vezetőség eljusson oda hogy inkább szerződést bontsonak vele...

EZ AZ EGÉSZ ÜGY GUSZTUSTALAN
Forca Barca!
Xavi a kedvenc, de MESSI a legjobb!!!
Mert nekem tényleg TÖBB MINT 1 KLUB!!!
goda06
Jugador del Barça
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2006.12.11. 19:06:30

2008.05.13. 18:08:21

Még az is lehet, hogy azok gerjesztik ezeket a híreket, akik meg akarják venni Ronit. Ha az olaszokat vesszük figyelembe akkor ez nem is akkora hülyeség. Vagy mégegy alternatíva, hogy a klub keze van ezekben a hírekben és azért 40 milla R10 ára, hogy nem akarják mindenképpen eladni, csak ha valaki nagy pénzért megvenné. (Bár ennek nemtom mennyi esélye van:D)
Barca, Ronaldinho
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.05.13. 18:00:22

Zozzy 5 írta:Őszintén szólva nem tudom, hogy mennyit fogunk kapni érte :roll: Minden héten lejön egy hír amiben az a legrosszabb, hogy igazak is valszeg, így az árát szépen tornázzák lefele. Mivel maradni tuti nem fog, ha így áll hozzá a dolgokhoz akkor Laporta hiába fogja verni a nyálát a 40 milliójával, annyit nem fognak adni érte. Az lesz a vége, hogy 16ért szépen kivásárolja magát aztán köszi viszlát :oops: Decoért meg örülök ha kapunk majd 15 milcsit...
R10 esetében igazad van. Talán ezért nem kellett volna annyira lehúzni az újságíróknak, a klubnak, a vezetőségnek. 40 milkát kérnénk érte, de közben azt hajtogatjuk, hogy milyen gyenge fizikailag, hogy ilyen [auto_cenzúra], olyan fos. Ez aztán a futballmarketing!
Ha én el akarok adni valamit, akkor úgy vezetem elő, hogy ez a világ legjobb vétele, kész főnyeremény. Még ha tudom is, hogy a minősége közepes vagy annál is gyengébb.
Kép
Devid16
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 275
Csatlakozott: 2008.05.08. 08:32:50
Tartózkodási hely: Kaposvár, Győr

2008.05.13. 17:58:19

Hát igen!Lejön még az EB ig néhány ilyen hír aztán örlünk ha 15ér elviszi má valaki!Egyébként az izgis lesz hogy kapunk a Decóér 15millát!Mert sztem nem olyan nagy ász mint mások mondják!Mondjuk nekem soha nem tetszett...De ez a sok igazolás...Érdekes lesz ha ennyit beleraknak a csapatba...De ők tudják....
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8567
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.05.13. 17:52:15

Őszintén szólva nem tudom, hogy mennyit fogunk kapni érte :roll: Minden héten lejön egy hír amiben az a legrosszabb, hogy igazak is valszeg, így az árát szépen tornázzák lefele. Mivel maradni tuti nem fog, ha így áll hozzá a dolgokhoz akkor Laporta hiába fogja verni a nyálát a 40 milliójával, annyit nem fognak adni érte. Az lesz a vége, hogy 16ért szépen kivásárolja magát aztán köszi viszlát :oops: Decoért meg örülök ha kapunk majd 15 milcsit...
Devid16
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 275
Csatlakozott: 2008.05.08. 08:32:50
Tartózkodási hely: Kaposvár, Győr

2008.05.13. 17:48:34

Érdekes lesz a nyár!Mindenkimegy mindenhová!Egyik nagy kedvencem azért R10 marad mindíg!Csak jó lenne ha nem a mi csapatunkat rontaná a hozzáállásával és az igen frankó mutatott játékával!Remélem azért majd még látom úgy focizni mint abban a pár évben...De igen kicsi rá az esély!Sajna....Ja és sztem a Decoot meg küldjék a rákba!Jöjjön Iniesta...
Válasz küldése