Ronaldinho Gaúcho #4

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
barcaloki
Jugador del Barça
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2007.08.22. 23:19:17

2009.08.23. 11:50:15

Ronaldinhoról:
Sztem nagyon akart, volt hogy visszalépett és letámadásával labdát szereztek. Önzetlen, nem megy bele cselsorozatokba, de zseniális passzokat ad és jók a pontrúgásai. Nincs bombaformában, de ebből a Milanból kiemelkedik.
Avatar
Blest
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2007.04.06. 21:41:50
Tartózkodási hely: Pécs

2009.08.23. 11:44:14

Siena elleni teljesítményét látta valaki:?:
Olvastam hogy nagyon ment neki, de nem szeretnék az elfogult újságíróknak csakúgy hinni egy győzelem után... érdekelne valami viszonylag pártatlan vélemény is :)
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2009.08.05. 11:29:56

balazsfoci írta:A forma az adott mind a kettőnél, csak Ronnienál most jelen pillanatban csiszolódik a gyémánt, míg touré sztem elérte képességei határát.
:shock: :shock: :shock:
Nah jó. Ez sok volt nekem. :lol: Felkészülési időszak van. A meccseken a játékosok még próbálják leadni a nyári súlyfeleslegüket, még nem erőltetik túl magukat, nincsenek kemény belépők. Persze h most úgy látszik mintha Roni javult volna. Majd akkor meglátom mi lesz, amikor simán arrébblökik egy komoly meccsen, vagy 3x körbefutják mire végigér a pályán.
Az pedig tévedés h bárki utálná Ronit. Minden Barca szurkolónak nagy kedvence volt és lesz is, de azt azért el kell ismerni h neki vége!
A Fifa egy szégyen
Avatar
vale
Capitá del Barça
Hozzászólások: 529
Csatlakozott: 2008.07.25. 18:02:12

2009.08.05. 11:29:28

LG írta:
vale írta:Felesleges ilyen dolgokról beszélni hogy eljátszotta az esélyét meg már soha sem lesz a régi... itt arról van szó hogy sokaknak pl nekem a kedvenc játékosa (vagy azok egyike) és szeretem nézni a játékát, még mindig sokkal jobb őt nézni mint 1 Lampardot vagy Ballackot, Pirlot Gagot Tourét... csakhát ugye mindnkinek fáj hogy nem olyan mint régen de ezen túl kell tenni magadat. Ilyen és nem is hiszem hogy ennél jobb lesz, sokan ezt személyes sértésnek veszik hogy nem is akar jobb lenni. Minden esetre miatta vagy Ronaldo miatt leülök a TV elé és nem csak a múltjuk miatt...
Hát én pl. Touré játékát imádom, és ahhoz képest, h ő vkp, több szép megmozdulást lehett tőle mostanában látni, mint a braziltól.
Én is nagyon szeretem Touré játékát, az egyik kedvencem... de egyrészt szvsz nem igaz amit írtál, másrészt nem összehasonlítható a 2 játékos.
Kép
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2009.08.05. 11:27:57

balazsfoci írta:Az lehet h így van amit mondasz de a brazil kicsit jobb játékos, és ezt sztem senki nem is vitatja. A forma az adott mind a kettőnél, csak Ronnienál most jelen pillanatban csiszolódik a gyémánt, míg touré sztem elérte képességei határát.
Jelen pillanatban Yaya jobb, mint a brazil, nem is kicsit.
Az meg, hogy ő még csak csiszolódik egy vicc. Majd 30 évesen még csiszolódik? Ugyanmár... :D
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
balazsfoci
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2006.03.22. 15:18:00

2009.08.05. 11:22:58

LG írta:Hát én pl. Touré játékát imádom, és ahhoz képest, h ő vkp, több szép megmozdulást lehett tőle mostanában látni, mint a braziltól.

Az lehet h így van amit mondasz de a brazil kicsit jobb játékos, és ezt sztem senki nem is vitatja. A forma az adott mind a kettőnél, csak Ronnienál most jelen pillanatban csiszolódik a gyémánt, míg touré sztem elérte képességei határát. Nem tartom rossz játékosnak Tourét de azért kezeljük helyén a dolgot. Ráadásul meg nem is egy a posztjuk, sem a stílusuk. Amúgy meg mindenki tudja h Ronniet nem bírod, a hsz-eiddel meg nem kéne csakazértis támadni. :roll:
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21242
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.08.05. 11:02:26

vale írta:Felesleges ilyen dolgokról beszélni hogy eljátszotta az esélyét meg már soha sem lesz a régi... itt arról van szó hogy sokaknak pl nekem a kedvenc játékosa (vagy azok egyike) és szeretem nézni a játékát, még mindig sokkal jobb őt nézni mint 1 Lampardot vagy Ballackot, Pirlot Gagot Tourét... csakhát ugye mindnkinek fáj hogy nem olyan mint régen de ezen túl kell tenni magadat. Ilyen és nem is hiszem hogy ennél jobb lesz, sokan ezt személyes sértésnek veszik hogy nem is akar jobb lenni. Minden esetre miatta vagy Ronaldo miatt leülök a TV elé és nem csak a múltjuk miatt...
Hát én pl. Touré játékát imádom, és ahhoz képest, h ő vkp, több szép megmozdulást lehett tőle mostanában látni, mint a braziltól.
robag
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2007.02.13. 08:27:53
Tartózkodási hely: a penge élén

2009.08.05. 10:28:43

Én speciel látom Ronin a javulást, sokkal többet fut, ütközik, hajt, mint az elmúlt évben bármikor, de amíg ilyen csapattársai vannak, addig nem sok esélye lesz megmutatni a zsenialítását. Amikor Leonardo a Boca ellen Jankulovskit állította be a középályára Roni mellé, nem tudtam hogy sírjak vagy nevessek...
".. Te csak játszod az istent, de nem lehetsz az, mert isten mindenkit szeret, nem igaz?!.."
balazsfoci
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2006.03.22. 15:18:00

2009.08.05. 10:03:20

Kingának igaza lehet, bár valóban hozzájárult sztem a bulizós élet a formahanyatláshoz, de ennek sztem a nagy nyomás lehetett az oka. A brazilok könnyűvérűek voltak mindig is.
vkinga
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.04.12. 17:06:04

2009.08.04. 20:59:30

balazsfoci írta:
ozsimiki írta:Én se hinném,hogy Dinho valaha utoléri önmagát. 3 év fociban nem kevés idő, nem sok példa volt arra,hogy vki nem sérülés miatt ilyen szép "formahanyatlásba" kezd,és 3-4év után meg ismét oktat...nála se lesz szerintem így.
Ahogy előtte játszott arra sem volt sok példa, és azt is jó pár évig tette. Dinho a szélsőségek emberének tűnik, de most sztem jót tett neki az edzőváltás. Csak járjon edzésre. Én nem is értem hogy hogy nem lehet szeretni edzésre járni. Én azokat még talán jobban szeretem mint a meccseket. És én csak Kiss Pistákkal játszom :lol: Ő meg Pato, Gattu, és egyéb játékosokkal. Bár a Milannak elég nehéz felsorolni olyan hú de kiemelkedő nemzetközi játékost, nemúgy mint a Barcánál.
Úgy tudom, hogy Ronaldinhónak volt sérülése. Az is okozhatta a formahanyatlást. Lehet, egy idő után elege lett a fociból, de most kezdi élvezni, és ez kezdetnek jó. Senkitől ne várjunk hosszú időn keresztül emberfeletti teljesítményt.
balazsfoci
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2006.03.22. 15:18:00

2009.08.03. 16:19:33

ozsimiki írta:Én se hinném,hogy Dinho valaha utoléri önmagát. 3 év fociban nem kevés idő, nem sok példa volt arra,hogy vki nem sérülés miatt ilyen szép "formahanyatlásba" kezd,és 3-4év után meg ismét oktat...nála se lesz szerintem így.
Ahogy előtte játszott arra sem volt sok példa, és azt is jó pár évig tette. Dinho a szélsőségek emberének tűnik, de most sztem jót tett neki az edzőváltás. Csak járjon edzésre. Én nem is értem hogy hogy nem lehet szeretni edzésre járni. Én azokat még talán jobban szeretem mint a meccseket. És én csak Kiss Pistákkal játszom :lol: Ő meg Pato, Gattu, és egyéb játékosokkal. Bár a Milannak elég nehéz felsorolni olyan hú de kiemelkedő nemzetközi játékost, nemúgy mint a Barcánál.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.08.03. 16:03:29

Arra nagyobb az esély,hogy Magdni néni feltámad a Barátok köztben,minthogy Ronaldinho megközelíti a régi formáját.

Ez nem a csodákról szólt akkor sem,mikor a csúcson volt ,és akkor sem mikor jött neki a
" formahanyatlás ".
Csodának ehhez semmi köze.
Azért nem gondoltuk,hogy le fogja zsarni az egészet,mert Ő volt a kevés játékos egyike,akik a foci örömöéért játszottak....
Azután rossz társaságba került,és bulizni járt,nem a focival foglalkozott.
Ennyi a nagy csoda.
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2237
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2009.08.03. 16:00:32

ozsimiki írta:Én se hinném,hogy Dinho valaha utoléri önmagát. 3 év fociban nem kevés idő, nem sok példa volt arra,hogy vki nem sérülés miatt ilyen szép "formahanyatlásba" kezd,és 3-4év után meg ismét oktat...nála se lesz szerintem így.
Azért azt hadd tegyem hozzá, hogy nem sokan gondolták volna, hogy ilyen gyorsan ilyen formahanyatlása lesz- Sztem ez is egy "csoda" volt, akkor miért ne lehetne másik csoda is, hogy megint jó lenne. Félreértés ne essék, olyan jó már sose lesz, mint amilyen volt, max jó. Az meg bárki lehet egy kis látással a pályán, kis passz tudással ( vagy kicsit többel :) ) és normális erőnlétre. Ha esetleg megjönne a kedve a játékhoz, akkor lehetne belőle rendes játékos. Én addig bizakodok, amíg a Milánban játszik, de ha onnan elmegy, akkor én is lemondok róla végleg... :D
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.08.03. 14:32:01

Én se hinném,hogy Dinho valaha utoléri önmagát. 3 év fociban nem kevés idő, nem sok példa volt arra,hogy vki nem sérülés miatt ilyen szép "formahanyatlásba" kezd,és 3-4év után meg ismét oktat...nála se lesz szerintem így.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
balazsfoci
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2006.03.22. 15:18:00

2009.08.03. 14:28:20

Bányász írta:Azt ugye tudod,h egy aranylabdás játékosról beszélünk...

És akkor ilyenekkel jössz,h kiforrási idő meg mittudom én mik? :)

A srác 3 éve időt és bizalmat kap.Ez már rég nem erről szól.

(a szánalmasozást meg legközelebb hanyagold mert valaki magára veszi és abból csak a gond van.)
Nem szánalmasoztam le senkit. :wink: Titi Henrynak is idő kellett amíg visszanyerte a formáját de emlékszem amikor nem ment neki mindenki elküldte volna. ő 1 évig szenvedett. dinhonak van mentális gondja de közel sem lehetetlen h visszatérjen a legjobbak közé. Ezen a meccsen a videóból ítélve elég sokat futott és nem is lassan. középen mindenkire rávert jó néhány métert.
Avatar
barca2010
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2009.06.15. 11:01:33
Tartózkodási hely: Budapest

2009.08.03. 13:25:22

Bányász írta:Azt ugye tudod,h egy aranylabdás játékosról beszélünk...

És akkor ilyenekkel jössz,h kiforrási idő meg mittudom én mik? :)

A srác 3 éve időt és bizalmat kap.Ez már rég nem erről szól.

(a szánalmasozást meg legközelebb hanyagold mert valaki magára veszi és abból csak a gond van.)
Igazad van Bányász.Nekem is nagy kedvencem volt Dinhó,de amit közel 3 éve művel,az egyszerűen idegesít.Nincs lendület a játékában,nem fut!Az, hogy 10 meccsenként eltalál egy szabadrúgást,az nem foci.Senkit nem akarok megbántani ezzel,de ezt a srácot el kell felejteni,vége van.A Barcának onnantól lett ismét folyamatos a játéka, amikor Ő elment.Most úgy tűnik,hogy én nem ismerem el a tudását.Nem így van,mert pontosan tudom,hogy Ő emelte ismét a Barcát ilyen magasságokba,de ez már sajnos a múlt!
Avatar
vale
Capitá del Barça
Hozzászólások: 529
Csatlakozott: 2008.07.25. 18:02:12

2009.08.03. 13:20:38

Felesleges ilyen dolgokról beszélni hogy eljátszotta az esélyét meg már soha sem lesz a régi... itt arról van szó hogy sokaknak pl nekem a kedvenc játékosa (vagy azok egyike) és szeretem nézni a játékát, még mindig sokkal jobb őt nézni mint 1 Lampardot vagy Ballackot, Pirlot Gagot Tourét... csakhát ugye mindnkinek fáj hogy nem olyan mint régen de ezen túl kell tenni magadat. Ilyen és nem is hiszem hogy ennél jobb lesz, sokan ezt személyes sértésnek veszik hogy nem is akar jobb lenni. Minden esetre miatta vagy Ronaldo miatt leülök a TV elé és nem csak a múltjuk miatt...
Kép
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2009.08.03. 13:11:36

Azt ugye tudod,h egy aranylabdás játékosról beszélünk...

És akkor ilyenekkel jössz,h kiforrási idő meg mittudom én mik? :)

A srác 3 éve időt és bizalmat kap.Ez már rég nem erről szól.

(a szánalmasozást meg legközelebb hanyagold mert valaki magára veszi és abból csak a gond van.)
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
balazsfoci
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2006.03.22. 15:18:00

2009.08.03. 13:06:25

Bányász írta:
balazsfoci írta:

Nem kell akkor megnézni és kommentelni a "videjót".
Nem mondta LG,h megnézte a videóját. :)

Én,h őszinte legyek direkt nagyon figyeltem a Milan-Bayern meccsen.Hát valami katasztrófa,h el volt tűnve a srác...Patoval együtt.

Ezekben a vidikben meg vannak ugyan szép dolgok.De hány rossz labdája volt egy egy csele után!?Meg tényleg szép,h egyhelyben megcsinál egy cselt de valahogy nem ugyan az mint régen...még mindig nem. :(

Nem is úgy lett sztár hogy hipp-hopp egyik meccsről a másikra. Ahogy Messi sem egyik pillanatról a másikra lett ekkora labdarúgó. Mindennek van kiforrási ideje. Meccsről meccsre jobb. Egy meccs a 3ból vagy a 4ből amin nem játszott jól az meg eléggé jó arány. Ronnienak idő kell csak sajnos ezt már magyarországon párszor bizonyították hogy nem tudják kivárni. Mindent egyből akarnak. Ez meg szvsz szánalmas. Én értékelem ezt amit most látok tőle és ez már több mint amit az elmúlt pár évben mutatott, és megadnám neki a bizalmat és időt mert láthatóan csak arra van szüksége.
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2009.08.03. 12:38:45

balazsfoci írta:
LG írta:Most minden meccs után lesz róla itt egy videjó :lol: Kicsit túl fanatikusak vagytok, nem? Engem már teljesen hidegen hagy ez az ember, főleg, h abban a csapatban játszik, amit a madrid és a mu melett szivből gyűlölök.

Nem kell akkor megnézni és kommentelni a "videjót".
Nem mondta LG,h megnézte a videóját. :)

Én,h őszinte legyek direkt nagyon figyeltem a Milan-Bayern meccsen.Hát valami katasztrófa,h el volt tűnve a srác...Patoval együtt.

Ezekben a vidikben meg vannak ugyan szép dolgok.De hány rossz labdája volt egy egy csele után!?Meg tényleg szép,h egyhelyben megcsinál egy cselt de valahogy nem ugyan az mint régen...még mindig nem. :(
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
balazsfoci
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2006.03.22. 15:18:00

2009.08.03. 12:35:16

LG írta:Most minden meccs után lesz róla itt egy videjó :lol: Kicsit túl fanatikusak vagytok, nem? Engem már teljesen hidegen hagy ez az ember, főleg, h abban a csapatban játszik, amit a madrid és a mu melett szivből gyűlölök.

Nem kell akkor megnézni és kommentelni a "videjót".
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21242
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.08.03. 12:30:18

Most minden meccs után lesz róla itt egy videjó :lol: Kicsit túl fanatikusak vagytok, nem? Engem már teljesen hidegen hagy ez az ember, főleg, h abban a csapatban játszik, amit a madrid és a mu melett szivből gyűlölök.
balazsfoci
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2006.03.22. 15:18:00

2009.08.03. 12:22:11

bali 15 írta:Tegnap előtt tökjól játszott a Boca ellen. 1:29-nél nagyon jó a passz.
Pokolian sokat futott a régebbi távokhoz képest.
http://www.youtube.com/watch?v=7b-rNe49yqg

Húúú milyen sprinteket nyomott. Szerintem határozottam ki lehet jelenteni h kezdi komolyan venni a munkáját. És javul. Már tényleg elég sokat futott és bevállalta a cseleket ha két ember is volt rajta. már több jó meccse van mint rossz. Újra van kedvem nézni a játékát.


Nyomjad csak Ronnie! Go!
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2009.08.01. 16:57:16

House írta: Amúgy meg nem tudnak egyetlen egy csodapaszt sem befejezni??
Ez az én csőrömet is nagyon piszkálja. Nyugdíjasok veszik körül. Kivéve Pato de még ő sem képes mihez kezdeni.
House
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1548
Csatlakozott: 2007.10.14. 08:23:26
Tartózkodási hely: Budapest

2009.08.01. 16:47:14

Sanama írta:Már sokszor leírtam,de leírom megint.
Szép látni a sok bizakodó embert,de elhisiztek,hogy nem lesz belőle semmi extra?
Egy csúfosan rossz Milanban, néha lesz 1-2 villanása,ami eddig is volt,de z most jobban ki fog tűnni,semmi több.

Bizakodni szabad,de szerintem az Ő esetében felesleges,már eljátszotta az esélyeket eléggé...
A videóban látni, hogy miért lehet bizakodni, és hogy miért nem.
A kevesebb is megteszi, ez egyszerűen már nem az a Ronaldinhó.
Történelem - 2008-2009
¡Gracias, Pep!
Kép
Válasz küldése