Ronaldinho Gaúcho #4

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
robbyt
Barça B
Hozzászólások: 93
Csatlakozott: 2008.03.05. 09:51:02
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou!

2008.07.10. 10:23:30

chi omega írta:szerintem meg szimplán nagyon unalmas, hogy két éve csak beszél és beszél, közben meg egyre rosszabb formában van. ki hisz ezek után neki? sok szerencsét.
Igen,de ennél rosszabb formában már úgy sem nagyon lehet,szvsz innen már reménykedjünk,hogy csak felfele vezet az út!
chi omega
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2007.10.31. 11:36:58

2008.07.09. 23:08:39

ronaldinho azt mondta, újra a legjobb akar lenni!
dunga azt mondta, ronaldinho leadhatja a súlyát!

szerintem meg szimplán [auto_cenzúra] unalmas, hogy két éve csak beszél és beszél, közben meg egyre rosszabb formában van. ki hisz ezek után neki? sok szerencsét.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21237
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.07.09. 23:06:27

Ronaldinho&Barca írta:Pep is össze tudja szedni, ha edzőnek vallja magát.
Pep mex segiteni tud ebben, de ahhoz azt kell, h Ronie is akarja. A nyilatkozatainak meg én már nem tudok hinni. Az utóbbi 2 évben bizonyos időközönként mindig ua. lenyilatkozza, aztán nem lesz semmi javulás, sőt 1re mélyebbre sülyed. Ő is a régi akar lenni, csak épp nem akar ezért semmit tenni, sztem.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.07.09. 23:06:03

Ronaldinho&Barca írta:Én mondjuk a mai nyilatkozatba, amit olvastam elég határozottnak tűnt. Eldöntötte hogy vissza akar térni, edzeni akar keményen. Én hiszek benne, miért ne, hisz ő a kedvenc játékosom, de ha nem játszik jól, vagy alibizik elismerem. De most érzem benne a tüzet és az akaratot. Lássuk meg mit csinál az olimpián, aztán utána pár bl-selejtezőn és döntsünk..
Mer küldhetitek bárhova, bárkihez, Pep is össze tudja szedni, ha edzőnek vallja magát. No meg el ne felejtsük, R10 ha formába lendül bármelyik csapatba... ellenfél felhúzhatja a gatyáját. Néha csak egy megmozdulás, vagy egy passz elég, hogy eldöntse a mérkőzést, de ha formába van akkor...
Én bízok benne, szeretném látni ha nem is teljesen a régi, de megközelítő Ronaldinhot a pályán. ;)
Szerintem az az egyik baj ( a sok közül, mert sajnos rengeteg baj van Ronaldinhoval kapcsolatban) hogy Pep meg sem akarja próbálni, mert fél hogy belebukna. Ezt már kifejtettem egyszer Eto'o-val kapcsolatban is, hogy Guardiola fél a sztároktól. Attól hogy nem tudja majd őket kezelni. De hát kérem. Ez a Barcelona. Itt sok sztár van. Akkor minek kellett elvállalni ezt a melót?

Amúgy témánál maradva Ronaldinho most elég nagy falat lenne akármelyik edzőnek. Mert lesz vele munka bőven. Azért visszahozni a formáját mind fizikailag, mind a játékát tekintve.

Illetve én lehet hogy most bemagyarázom magamnak, azért mert nem nagyon tudok benne már hinni, de nekem az is felmerült a gondolataim közt hogy lehetséges hogy ez csak ilyen púder. Látja Ő is hogy nem kell senkinek. Megjelentek ugye a képek is amiken nem igazán jól festett. És most lehet hogy ilyen hozzáállást mutatva, mégiscsak azt gondolják majd a klubok vezetői, hogy hát tényleg akar a srác meg minden, mégiscsak igazoljuk le. Szóval lehet hogy ez is csak ilyen (csúnya szó de ne a köztudatban elterjedt jelentésében értsétek) képmutatás.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.07.09. 22:58:36

Monti írta:Mihu!
Ugyan arról beszélünk csak nem értjük egymást :wink:

Azt akartam kihozni ,hogy amilyen cuccaik ott vannak+amilyen orvosaik ,ha tényleg sérült lett volna észreveszik.

/arról az eszközről egy orvos ismerősöm mesélt és nagyon meggyőzően tette :D ennek ellenére lehet kamu/

U.i:Tetszik az avatárod :D
Na jó akkor ezt is tisztáztuk :D Csak annyi itt a fanatikus Ronaldinho fan, hogy már tiszta üldözési mániám van. Ha valaki valami félreérthetőt ír, akkor egyből azt hiszem már hogy nagy R10 fannal van dolgom :D De akkor téma tisztázva ;)

Ui: Kösz, még akkor raktam ki mikor bemutatták :D Le kéne cserélni valami frissebbre de lusta vagyok hozzá :lol:
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4513
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2008.07.09. 22:58:21

Én mondjuk a mai nyilatkozatba, amit olvastam elég határozottnak tűnt. Eldöntötte hogy vissza akar térni, edzeni akar keményen. Én hiszek benne, miért ne, hisz ő a kedvenc játékosom, de ha nem játszik jól, vagy alibizik elismerem. De most érzem benne a tüzet és az akaratot. Lássuk meg mit csinál az olimpián, aztán utána pár bl-selejtezőn és döntsünk..
Mer küldhetitek bárhova, bárkihez, Pep is össze tudja szedni, ha edzőnek vallja magát. No meg el ne felejtsük, R10 ha formába lendül bármelyik csapatba... ellenfél felhúzhatja a gatyáját. Néha csak egy megmozdulás, vagy egy passz elég, hogy eldöntse a mérkőzést, de ha formába van akkor...
Én bízok benne, szeretném látni ha nem is teljesen a régi, de megközelítő Ronaldinhot a pályán. ;)
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21237
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.07.09. 22:37:45

Azt se felejtsük el, h a "sérült" lábával a buliban táncolt. Annyira csak nem fájt neki. Nem volt ő sérült.
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2008.07.09. 22:37:30

KAPITÁNY TE NORMÁLIIIIS VAGY???? XAVI ÉS INIESTA NEM A BARCÁBA VALÓ????????????????

Egyrészt ne foglalkozzunk azzal órákig, hogy valki valami marhaságot ír. Másrészt nem ebbe a topicba tartozik a téma, harmadrészt ne írj légyszi pirossal, mert az a moderálás színe, és a caps lookot is kapcsold ki, akármennyire is megértem és osztom a felháborodásod. Röviden ennyi.
L.
:)
Monti
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2008.06.15. 17:56:12
Tartózkodási hely: Budapest

2008.07.09. 22:30:06

Mihu!
Ugyan arról beszélünk csak nem értjük egymást :wink:

Azt akartam kihozni ,hogy amilyen cuccaik ott vannak+amilyen orvosaik ,ha tényleg sérült lett volna észreveszik.

/arról az eszközről egy orvos ismerősöm mesélt és nagyon meggyőzően tette :D ennek ellenére lehet kamu/

U.i:Tetszik az avatárod :D
Barca,Barca,Baaarca!

Ibra-Messi-Henry-Xavi-Ini jujujuuuu!!!
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.07.09. 22:16:55

Monti írta:Állítólag van egy olyan szerkezete a nagy klubbok orvosi stábjának (a Barcának is) ami kimutatja ,hogy a szervezet mennyire fáradt mikor várható egy izomsérülés és ennek megfelelően mikor kell pihenni.
Ha igazak a hírek amiket hallottam akkor Messi sérülése elkerülhető lett volna ,ha Rijkard pihenteti.Ő nem tette mert épp Leo vitte a hátán a csapatot és lám lesérült,aztán megint,szinte ugyan ott.

Tehát ha ez igaz akkor biztos Ronnie sérülését is valahogy észre lehetett volna venni,nagy nehezen :wink:
Szerintem akkor nem egyről beszélünk. Én arról beszélek, amikor azzal az indokkal hagyta ki az edzéseket, hogy fáj a combja. Megvizsgálták, de az égegyadta világon sem találtak. Se húzódás, se szakadás, se izomfáradtság. Aztán csak hajtotta hogy hát de neki akkor is fáj, megvizsgálták megint és megintcsak nem találtak semmit. Én erről a sztoriról beszélek.

Nem arról beszélek hogy nem vették észre, és egyszercsak bumm. Hanem a fájdalom már megvolt, csak éppen a műszerek nem mutattak semmiféle sérülést.
Avatar
vaLe5
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 422
Csatlakozott: 2007.06.25. 19:17:35
Tartózkodási hely: tartózkodom a sugárveszéjtől

2008.07.09. 22:09:31

Hát Monti ez itt 21. század de én őszintén nem hiszem hogy van ilyen gép , másrészt persze egy orvos azzal megmondoja hogy mien az állapotod hogy megtapogat... nem kell ahoz gép. De hogy egy sérülést előre jelezni... azt nem lehet.
Ronival ez az olimpiás dolog , hát szerintem simán el kellene engedni.
Főleg hogy el akarják adni , ha nem akkor tényeg fogják itt az alapozáson. De ez , két vasat tartanak a tűzben , és majd amelyik jobb lesz azt veszik elő... de ez így gerinctelenség , nem tudom , nem szinpatikus.
A sérülését nem csak ő állította hanem a klub is , abba mond a ketten benne voltak , valamit eltusoltak vele ennyi.
Kép
Kép
Kép
ge3yra
Jugador del Barça
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2007.07.26. 13:09:53
Tartózkodási hely: mélykút
Kapcsolat:

2008.07.09. 22:09:05

Szerintem az lenne a legokosabb ha Ronaldinhót elengednék pekingbe mert Dunga azt mondta h a túlsúlyát nagyon keményen le fogja dolgozni.Aztán jöhet vissza Barcába és mutassa mit tud :D
Monti
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2008.06.15. 17:56:12
Tartózkodási hely: Budapest

2008.07.09. 21:59:53

Mihu írta:
weathered2 írta:Ez annyira hülyeség, hogy nem akar játszani. Meg hogy tettette a sérülést. Nem hitték el, azt mégis csak komolyabb lett a sérülés. Lehet szándékosan csinálta?:)
Mit nem hittek el? Azért 21. század. Az orvostudomány olyan léptekben halad hogy hihetetlen. Napjainkban nincs olyan sérülés amit ne tudnának kimutatni különféle vizsgálatokkal. Egy sérülés vagy van vagy nincs. Ha van akkor ki lehet mutatni a gépekkel, ha nincs akkor meg nem. Olyan nincs hogy sérült egy játékos, de semmilyen rendellenességet nem mutatnak nála a vizsgálatok. Úgyhogy nem olyan nagy hülyeség az :roll:
Állítólag van egy olyan szerkezete a nagy klubbok orvosi stábjának (a Barcának is) ami kimutatja ,hogy a szervezet mennyire fáradt mikor várható egy izomsérülés és ennek megfelelően mikor kell pihenni.
Ha igazak a hírek amiket hallottam akkor Messi sérülése elkerülhető lett volna ,ha Rijkard pihenteti.Ő nem tette mert épp Leo vitte a hátán a csapatot és lám lesérült,aztán megint,szinte ugyan ott.

Tehát ha ez igaz akkor biztos Ronnie sérülését is valahogy észre lehetett volna venni,nagy nehezen :wink:
Barca,Barca,Baaarca!

Ibra-Messi-Henry-Xavi-Ini jujujuuuu!!!
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.07.09. 21:51:13

weathered2 írta:Ez annyira hülyeség, hogy nem akar játszani. Meg hogy tettette a sérülést. Nem hitték el, azt mégis csak komolyabb lett a sérülés. Lehet szándékosan csinálta?:)
Mit nem hittek el? Azért 21. század. Az orvostudomány olyan léptekben halad hogy hihetetlen. Napjainkban nincs olyan sérülés amit ne tudnának kimutatni különféle vizsgálatokkal. Egy sérülés vagy van vagy nincs. Ha van akkor ki lehet mutatni a gépekkel, ha nincs akkor meg nem. Olyan nincs hogy sérült egy játékos, de semmilyen rendellenességet nem mutatnak nála a vizsgálatok. Úgyhogy nem olyan nagy hülyeség az :roll:
kapitány
Jugador del Barça
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2008.01.06. 11:38:29

2008.07.09. 21:48:13

[quote="Monti"][quote="Dabas"]Ez is csak a BArcát minősíti hogy ők ketten voltak tavaly a legjobbak bár Bojan sztem is jó volt néhány meccsen jah és ne vedd sértésnek sztem Iniesta Xavi nem barcába való. És sztem is R10 jobb lenne még így is Iniestánál[/quote]

iniesta és xavi nem a barcába való??????????????????? tudod te, hogy miről beszélsz?????? inkább hagyjuk ...

a későbbiekben ha meglátom a neved inkább átugrom!
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.07.09. 21:47:46

robben írta:
milko írta:Ha R10et nem engedik el az olimpiára, akkor Messit vajon miért?
Messit nem tarthatják vissza, mivel 23 éven aluli, így elvileg kötelesek elengedni ( sajnos ).Roni pedig 27 éves...
Nem kötelesek elengedni mert mint volt a rövidhírben is, mivel nem FIFA naptárban bejegyzett esemény, így semmiféle kötelezettsége nincs a klubcsapatoknak. Ők döntik el hogy megy-e a játékos vagy sem. FIFA által jegyzett meccsekre viszont kutya kötelességük elengedni a játékosokat.


Szerk: "Az FC Barcelona közzétette, hogy Ronaldinhónak jövő hétfőn jelentkeznie kell edzésre Pep Guardiolánál, s ennek okán a támadó nem lehet ott a brazil olimpiai válogatott összetartásán. Ronaldinho a három „túlkoros" között bekerült Carlos Dunga keretébe a pekingi olimpiára, ugyanakkor a Barcelona nem engedi el a játékokra a futballistát. A klub kiemeli, hogy az olimpiai labdarúgótorna nem számít bele a FIFA hivatalos nemzetközi menetrendjébe, ezért a Barcelonát semmiféle kötelezettség nem terheli, és nem köteles elengedni a játékosait az olimpiára. "

forrás: Eurobarca
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mihu 2008.07.09. 21:55:16-kor.
Avatar
tenkl
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 415
Csatlakozott: 2008.01.06. 13:28:25

2008.07.09. 21:47:16

barcaloki írta:Nah ezaz R10 az akit leginkább elengednék Messit meg sehova és pont fordítva sül el
Messinek az utolsó lehetősége hogy nem túlkorosként kimennyen az olimpiára, és ezért szeretett volna. És Pep és a vezetőség kicsit gatyába akarja rázni Ronniet.
Kép
Örök kedvencek: Messi, Xavi, Toure, Marquez, Piqué
robben
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2007.04.13. 14:54:44
Tartózkodási hely: Budapest

2008.07.09. 21:44:29

milko írta:Ha R10et nem engedik el az olimpiára, akkor Messit vajon miért?
Messit nem tarthatják vissza, mivel 23 éven aluli, így elvileg kötelesek elengedni ( sajnos ).Roni pedig 27 éves...
Avatar
barcaloki
Jugador del Barça
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2007.08.22. 23:19:17

2008.07.09. 21:44:01

Nah ezaz R10 az akit leginkább elengednék Messit meg sehova és pont fordítva sül el
Avatar
milko
Barça B
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2008.03.29. 20:03:52
Tartózkodási hely: Barcelona, Camp Nou

2008.07.09. 21:39:33

Ha R10et nem engedik el az olimpiára, akkor Messit vajon miért?
chi omega
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2007.10.31. 11:36:58

2008.07.09. 21:13:43

Mihu írta:
lopakodo írta: sztem nagy hiba h nem engedjük el az olimpiára...látom rajta azt h újra a világ legjobbja akar lenni....ha jól játszana(sok az esély rá)akkor sokkal drágában eladhatnánk... :roll: :oops:
Hol láttad? Találkoztál vele és láttad a szemén azt a hatalmas elszántságot? Volt már egyszer hogy külön edzővel dolgozott nagyon kemény edzésprogrammal azért hogy megint a régi legyen, ezt le is nyilatkozta. És valahogy én nem vettem rajta észre hogy olyan nagy javuláson ment volna keresztül. Úgyhogy én már nem tudok neki hinni.

"ha jól játszana(sok az esély rá)"


Ezt honnan veszed, hogy sok az esély rá? :roll: Miért vagy ebben olyan biztos?
biztos azért, mert olyan kiválóan lőtte a szabadrúgásokat a free kick mastersen
Avatar
vilmso94
Capitá del Barça
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2008.07.09. 10:43:57
Tartózkodási hely: Eger
Kapcsolat:

2008.07.09. 20:55:56

weathered2 írta:Ez annyira hülyeség, hogy nem akar játszani. Meg hogy tettette a sérülést. Nem hitték el, azt mégis csak komolyabb lett a sérülés. Lehet szándékosan csinálta?:)
Hát azért nem hinném hogy szándékosan csinálta !!! :? :!: :!: :!:
Magyar a szív, de Katalán a lélek, Barcelona drukker leszek amíg élek!!!,
Kép
Kép
weathered2
Barça C
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2008.04.02. 00:36:01

2008.07.09. 20:54:26

Ez annyira hülyeség, hogy nem akar játszani. Meg hogy tettette a sérülést. Nem hitték el, azt mégis csak komolyabb lett a sérülés. Lehet szándékosan csinálta?:)
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.07.09. 20:48:13

robag írta:Én amondó vagyok, hogy ne engedjük el!

Semmi értelme annak, hogy esetleg lesérüljön, blamálja magát, és pláne kihagyja a Barca Pep féle alapozását. Akkor biztos apróért fogjuk eladni,
és ha megint nem lesz szem előtt, ki tudja mit fog művelni.
Alapozzon csak le velünk, aztán ha nem fizeti ki senki érte az értékének megfelelő összeget, jó lesz még ő nekünk is.
Ne féljetek, 10 meccs után a kispadon már égni fog a vágytól, hogy kiharaphasson egy darabot a gyepből!
Tavaly saját maga döntött úgy hogy nem játszik. Gondolok itt a rejtélyes sérülésére ami 21. századi módszerekkel nem kimutatható. Tudjátok Ti melyikre gondolok. Akkor szerinted ezek után égni fog a vágytól? :roll:
robag
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2007.02.13. 08:27:53
Tartózkodási hely: a penge élén

2008.07.09. 20:09:26

Én amondó vagyok, hogy ne engedjük el!

Semmi értelme annak, hogy esetleg lesérüljön, blamálja magát, és pláne kihagyja a Barca Pep féle alapozását. Akkor biztos apróért fogjuk eladni,
és ha megint nem lesz szem előtt, ki tudja mit fog művelni.
Alapozzon csak le velünk, aztán ha nem fizeti ki senki érte az értékének megfelelő összeget, jó lesz még ő nekünk is.
Ne féljetek, 10 meccs után a kispadon már égni fog a vágytól, hogy kiharaphasson egy darabot a gyepből!
".. Te csak játszod az istent, de nem lehetsz az, mert isten mindenkit szeret, nem igaz?!.."
Válasz küldése