Josep Guardiola

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Vissza fog még térni Pep a Barca edzőjeként?

Igen
164
50%
Nem
161
50%
 
Szavazatok száma: 325
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.01.16. 18:08:46

Az elírásoktól eltekintve eléggé besírtam ezen :lol:

Kép
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2013.01.16. 18:05:08

Szerintem Pep nagyon jól döntött amikor a Bayern München-t választotta.
1. Olyan helyre fog menni, ahol nem egy milliárdos futballszurkoló irányítja a csapatot, hanem Hoeneß, aki maga is profi futballista volt, sőt nem is akárhol és akárkivel ért el sikereket.
2. Münchenben is támogatják az utánpótlást, lehet nem olyan sok ifista van az első csapatban, mint nálunk, akadnak bőven.
3. Német játékosok alkotják a Bayern keretének nagy részét, összetartó a kertet.
4. általában 4-3-3-as felállásban játszanak, ami azért nem az a 4-3-3,ami nálunk van (főleg mert ők nem hamis 9-est, hanem előretolt éket használnak), de nem áll olyan távol tőle.
5. A bajnokság. A német bajnokság feljövőben van, Pep pedig az egész német foci fejlődésére kihatással lehet
6. Ha Angliába ment volna, akkor (nagy eséllyel) újra médiaháborút vívhatna Mourinho-val. Ha spanyolba jött volna, akkor vagy tőlünk kellett volna "kitúrnia" a legjobb barátját, vagy ellenünk kellett volna harcolnia. . Végülis egy évben maximum 2 meccsen kell Mourinho vagy a Barcelona ellen felvennie a versenyt, azt pedig ki képes bírni, elvégre profi edzőről van szó.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.01.16. 18:00:02

socio66 írta:jó döntésnek érzem, minden szempontból.
németországban nem lesz akkora reflektorfényben, nyugodtan tud dolgozni, nincsenek a csapatban megzabolázhatatlan sztárok, illetve alapvetően egy intelligens, jó focit játszó keretről beszélhetünk.
pep egy okos ember. :)
Szerintem is.
Hazai környezetben talán a legkönnyebb eredményt elérni a Bayern-nel, főként ha időnként szétkapják a többi csapatot. Münchenből meg lehetetlen igazolni, plusz azért van ott pénz, mert mindig bedobnak valami igazolást. A BL meg amúgy is lutri.
Alexander Mahone
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.12.10. 18:48:57
Tartózkodási hely: Abu-Dhabi

2013.01.16. 17:58:27

Csalódott vagyok. Titkon nagyon bíztam benne, hogy idefog visszajönni. :( Csak én voltam ezzel egyedül? Sok sikert neki Münchenben!
"Akár azt gondolod képes vagy képtelen vagy rá, igazad van."
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4516
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2013.01.16. 17:56:19

csababarca írta: Az egy óriási kamu volt, hogy elfáradt,maszlag,semmi több. valami más volt a háttérben,talán érezte,hogy nem fogja tudni motiválni a játékosokat,és ezért váltott.

Viszont gratulálok és sok sikert az új csapatához, jól választott!
Hajrá Pep!
Hasonlóra gondolok én is, illetve talán még a felsőbb vezetéssel voltak nézet eltérései, nem egyeztek meg a gondolataik, ezt sose fogjuk már megtudni. Mert ahogy a mondás tartja, van az a pénz, amiért korpás a hajam. Aztán lehet az amit Te mondasz, örök titok.

Kiegészítve a hozzászólásomat még azzal, a sikeresség mellett arra is kíváncsi leszek, hogy tud olyan játékosokat majd kezelni, mint pl. Robben, aki önzősége mellett 2 lábbal a föld felett jár mindig. Azért nálunk is akadt gondja Eto'o-val és Ibrával nem kevés, hiába működött egy ideig nem is akárhogyan, időzített bombaként előbb utóbb megbukott. Nagy fába vágta azért a fejszét.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15488
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.01.16. 17:50:49

Ronaldinho&Barca írta:Hosszabb pihenőre gondoltam, amennyire fáradtan távozott tőlünk, ez is felvet pár érdekes kérdést..
Az egy óriási kamu volt, hogy elfáradt,maszlag,semmi több. valami más volt a háttérben,talán érezte,hogy nem fogja tudni motiválni a játékosokat,és ezért váltott.

Viszont gratulálok és sok sikert az új csapatához, jól választott!
Hajrá Pep!
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2013.01.16. 17:45:51

Amúgy, így belegondolva, mi lehet jobban jártunk vele, mert ugye mikor úgy tűnt, hogy a City-hez igazol akkor féltek páran, hogy majd kifosztja a "B"-t.
Na, most szerintem ez a Bayern-nél kevésbé valószínű, mivel egyrészt annyira bika a keret, hogy nem nagyon van rá szüksége, másrészt pedig az ő utánpótlásuk is nagyon jó.

szerk:

Jupp #Heynckes will finish his successful career by the end of this season. Pep #Guardiola will take over as FC Bayern head coach in July.

A Bayern twitterén írták most.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2013.01.16. 17:44:00

csodálkozom.
mindenesetre a b. monacoban sokkal normálisabb körülmények között fog tudni dolgozni, mint egy milliárdos gyökerek által összevásárolgatott kuplerájban.
kívánom, h sikeres legyen, de azért ez a bugi lehet, h nem a barca-éra megismétlése lesz.
PUYOL-XAVI-INIESTA
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.01.16. 17:40:42

Hát majd remélem sikeres lesz Pep, de csak persze, ha a BLben nem rajtunk keresztül vezet az út.
Azt kicsit furának tartom, h míg nálunk mindig 1 éves szerződéseket írt alá, arra hivatkozva, hogy sosem tudjhatja az ember mi, miként alakul, itt most egyből egy 3 évest. Nyilván megérte a pénz miatt, de attól még furának tartom.

szerk.: Ronaldinho&Barca: http://www.fcbayern.telekom.de/en/news/ ... /39382.php
Ez a hivatalos oldaluk, ott aligha hoznak le kamu hírt :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bence-barca 2013.01.16. 17:55:16-kor.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4516
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2013.01.16. 17:40:38

Megannyi pletyka, fotó, és egyéb kacsa ellenére én most se hiszem el. Hosszabb pihenőre gondoltam, amennyire fáradtan távozott tőlünk, ez is felvet pár érdekes kérdést.. amibe ilyenkor felesleges lenne belemenni. Furcsa lesz látni máshol nagyon. Ha engem megkérdeznek, hogy mondjak egy edző nevet, azt felelem Pep. Nagyon námbör ván, a tudása és a személyisége, az a család amit tud alkotni egy csapatból. Mellette a számok is őt igazolják, 4 év 14 kupa, utánozhatatlan.
Mint választás jó döntés volt, nyugisabb a német liga, és talán maga a bajnokság is egy "játékosabb" mint az angol vagy az olasz.. sokkal inkább tudja tenni a teendőit a saját szája íze szerint. Kevésbé lesz reflektorfényben, nyugodtan alakíthatja a masszát, vezetés pedig egy emberként fog mögötte állni. Nagyon kíváncsi leszek, milyen játékot fog alkotni, azért itt adott volt a hagyományokkal együtt egy stílus, szerénység, kíváncsi vagyok mire fog ott menni ezek hiányában. Belegondolva, hogy egy BL kiírásban évente min. 70-80% össze futunk a bajern'-el, érdekes lesz nagyon.

Egy óriási kalappal Pep!
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.01.16. 17:40:13

remélem tető alá hoz egy VV-neuer cserét. münchenben nagy szükség van most egy jó kapusra :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.01.16. 17:40:08

Szerintem hihetetlenül jó lesz ő a Bayern-ben, bár az igaz, hogy találhatott volna nagyobb kihívást is.

:lol:
Tot El Camp:
Nade a világ legrövidebb könyvei sorozat asszem új elemmel bővül: Robben és a tiki-taka titkai.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2013.01.16. 17:37:10

salas9 írta: Nyár végén befejezi az edzősködést.
És akkor nem lett volna korrektebb vele szemben addig várni? Nem értek hozzá, lehet hogy már nem bírta az öreg addig, meg lehet, hogy Pep-re is most akart a Bayern lecsapni míg tuti fogható, minden esetre fura nekem.

Amúgy természetesen egy kalappal, a jelenlegi Bayern játékfelfogásban hasonló Pep stílusához, úgyhogy sikeres lehet velük is.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.01.16. 17:37:00

Varatrix írta:A felsorolt nevek közül Robben az egyetlen akit szerintem eltávolíthat. De én Guardiolától függetlenül küldeném a levesbe. Müller, Gomes parádés!
Én talán Ribéryvel vagyok úgy, hogy kicsit zűrös fazon és lehet nem jönnek ki jól. De kitudja...
Kép
Avatar
SuperMessi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2008.07.17. 20:08:27

2013.01.16. 17:32:36

"Guardiola a City edzője lesz, ez 100%. És amikor azt mondom hogy 100%, akkor nem 99%-ra gondolok."

Jól eladták itt már egyesek Messit a City-nek :) Szerintem jó döntést hozott Pep. Meglátjuk, sok sikert kívánok neki!
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.01.16. 17:32:14

CsacsMate írta:A német liga áll talán a legközelebb a spanyolhoz. Szerintem nem okoz neki gondot.
Nemhinném :roll:
Ha mindenáron akkor csak a Brazil jöhet szóba, esetleg Portugál.
CsacsMate írta:Bár teljes csatársor reformot fog tartani, én úgy gondolom. :D
Gomez, Müller, Robben nem az ő emberei. Aztán lehet, hogy alkalmazkodik.


Baromi nagy kreténség lenne, ha ugyanazt akarná játszani velük mint a barcelonai fiúkkal. Neuert nem kéne leváltania mert "csak" egy kapus. Meg talán Kroos az aki némileg paszzolgatós játékos. Ja meg Martinez.

A felsorolt nevek közül Robben az egyetlen akit szerintem eltávolíthat. De én Guardiolától függetlenül küldeném a levesbe. Müller, Gomes parádés!

Izgatottan várom, az igazolásait stb... Nem hinném hogy arculat változás lesz. Pont ezért lesz érdekes, hogy elkapja e a fonalat. Jól iagzol e, és hozza e az eredményeket.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Varatrix 2013.01.16. 17:33:34-kor.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
socio66

2013.01.16. 17:30:13

jó döntésnek érzem, minden szempontból.
németországban nem lesz akkora reflektorfényben, nyugodtan tud dolgozni, nincsenek a csapatban megzabolázhatatlan sztárok, illetve alapvetően egy intelligens, jó focit játszó keretről beszélhetünk.
pep egy okos ember. :)
Avatar
REMY
Madridista
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2012.05.22. 20:26:40

2013.01.16. 17:29:06

herlius írta:de szvsz pl az olasz bajnokság sok szempontból még mindig közelebb áll a spanyolhoz, mint a német.
:lol: :lol: :lol: az olasz?? az nem foci amit csinálnak, hanem vmi s*ar. Spanyoloknál legalább van tényleges foci, kreativitás.... de olaszban??? Xd... lassan már NB1 szint...
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1434
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2013.01.16. 17:25:46

CsacsMate írta:A német liga áll talán a legközelebb a spanyolhoz. Szerintem nem okoz neki gondot.
Azért ez erős túlzás. Legfeljebb a 4 topliga közül, de még ebben sem vagyok biztos. A németek soha nem a látványos focijukról voltak híresek, mindig az erő, sok futás, ütközés dominált náluk. Tény, hogy az utóbbi években ez némileg változott, de szvsz pl az olasz bajnokság sok szempontból még mindig közelebb áll a spanyolhoz, mint a német.
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.01.16. 17:20:09

visca el barca írta:érthetelne... minek kell leváltani heynkesst?
Nyár végén befejezi az edzősködést.
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2013.01.16. 17:20:05

kanty írta: Ez igaz. Csak valahogy én nem tudom elképzelni, hogy Pepet a sejkek ugráltatják, s ezzel ő is tisztában van. Más karakter, erőteljes, nem hiszem, hogy valaha is bábú lesz. Nem könnyű eset, csak itt nagyon jöttek az eredmények, éppen ezért pár dolog el volt nézve neki.

Manchester kék felében pedig jelenleg bábuk kellenek. Persze sokkal nagyobb kihívás lett volna őket választani és esetlegesen Európa trónjára feljuttatni. Csak sokkal nagyobb az esély a bukásra is. Ha nyersz, akkor azt mondják, hogy ilyen kerettel szinte kötelező, ha nem, akkor mindenki lúzernek néz.
ez is igaz,bár a bukás esély itt is megvan. a csapat mint írtam a világ 3 legjobbja közt van. muszáj lesz bl-t nyernie velük
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára daffy 2013.01.16. 17:21:06-kor.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.01.16. 17:17:52

daffy írta: mint kihívás,szerintem a city nagyobb lett volna
Ez igaz. Csak valahogy én nem tudom elképzelni, hogy Pepet a sejkek ugráltatják, s ezzel ő is tisztában van. Más karakter, erőteljes, nem hiszem, hogy valaha is bábú lesz. Nem könnyű eset, csak itt nagyon jöttek az eredmények, éppen ezért pár dolog el volt nézve neki.

Manchester kék felében pedig jelenleg bábuk kellenek. Persze sokkal nagyobb kihívás lett volna őket választani és esetlegesen Európa trónjára feljuttatni. Csak sokkal nagyobb az esély a bukásra is. Ha nyersz, akkor azt mondják, hogy ilyen kerettel szinte kötelező, ha nem, akkor mindenki lúzernek néz.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.01.16. 17:17:37

érthetelne... minek kell leváltani heynkesst?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
CsacsMate
Capitá del Barça
Hozzászólások: 791
Csatlakozott: 2005.11.19. 12:42:29
Tartózkodási hely: Zala
Kapcsolat:

2013.01.16. 17:17:20

A német liga áll talán a legközelebb a spanyolhoz. Szerintem nem okoz neki gondot.
Bár teljes csatársor reformot fog tartani, én úgy gondolom. :D
Gomez, Müller, Robben nem az ő emberei. Aztán lehet, hogy alkalmazkodik.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.01.16. 17:16:21

Szeressék úgy ahogyan mi szerettük. Örülök hogy munkába áll nyáron, és vége lesz a sajtó spekulációnak.

Bayern-Barca BL finálét jövőre. És a tanítvány persze lépjen túl a mesterén. :twisted:
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Válasz küldése