Josep Guardiola

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Vissza fog még térni Pep a Barca edzőjeként?

Igen
164
50%
Nem
161
50%
 
Szavazatok száma: 325
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.27. 10:58:57

ha elmegy, nagy csalódás!!! egyszer győzte le őt murinnyó és nem lett meg a liga, erre egyből lelép, itthagyja a csapatát a [auto_cenzúra]... ez nekem nagyon nem szinpatikus!!! itt kéne maradnia és felemelnia a csapatát a helyükre!!!!!!! remélem érzi ezt ő is és marad!!! ha elmegy mélységes nagy csalódás....
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.04.27. 10:58:53

Piszkáltam párszor,tudjátok,de most még remélem marad. így nem teljes a sztori. a csúcson kell,hogy elmenjen,dicsőségben,ez illik hozzá.

De remélem,ha el is megy,akkor pár év múlva visszatér még ide!
És jó utódja lesz. (Tito,meg LE nálam nem opciók)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Marcustork
Barça B
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2008.10.14. 13:11:54
Tartózkodási hely: Pécs

2012.04.27. 10:56:09

Ha elmegy szerintem azért mert elfáradt,épp ezért az lenne a legjobb ha addig Tito Vilanova átvenné a helyét amíg Pep pihen....jövőre visszajön és minden a régi lenne :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.04.27. 10:47:06

Nem jelentették be, s nem akarok pletykákat írni, de Wenger nyilatkozata:

Wenger: 'I would have liked to see Guardiola stay and persist with his philosophy at that club'
Jó látni, hogy más rivális edzők is tudják, persze ez játék, s kőkeményen le kell győzni a másikat, de ez azért több mint csak egy játék!
Wengernek pacsi =D>
Kép
Kép
Kép
Avatar
kas7as
Jugador del Barça
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2009.04.30. 12:14:28
Tartózkodási hely: Csíkszereda

2012.04.27. 10:45:53

Szerintem, most jobb, ha megy mert ha meg marad egy evet megjobban belopja magat a szivunkbe es akkor nehezebb lessz mint most! Mint tudjuk, h elobb vagy utobb menni akar, mert elfaradt os is es pihenni akar a csaladjaval!

Most lelepik es a kovi edzot menesztjuk 1 evmulva es ot visszahozzuk a vakaciojarol !!! :wink:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára kas7as 2012.04.27. 10:51:00-kor.
"Szabadidejében gombát szed - és aki gombát szed, rossz ember nem lehet."
Guardiola állítása Xaviról.
kakasugynok007
Capitá del Barça
Hozzászólások: 555
Csatlakozott: 2011.01.26. 22:28:59

2012.04.27. 10:42:02

Az a sprint amit akkor levágottFelemelő...
fuss Peeep fussááá.....lefőtt a kávé!-Horti Gábor

http://www.youtube.com/watch?v=s8hboXcrRKg

Kössz PEP!
Kép
Visçค Єℓ Bคrçค Visçค Єℓ кคтคℓuภyค!
Avatar
xbalix
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2005.04.21. 10:18:16
Tartózkodási hely: London, Bow

2012.04.27. 10:41:28

Meg be sem jelentettek, de itt mar joparan az utodjat keresik... Hajra! Amugy meg sztem marad.
This is what I want to be...DRUG FREE
FC BARCELONA - Szerelem '94 óta
Avatar
papek89
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2008.12.07. 01:15:47
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.04.27. 10:41:14

Szerintem távozik.. Nagyon fogom sajnálni, hisz egy korszakos csapatot épített fel. Kíváncsi vagyok az utódra. Azon se lepődnék meg, ha Rafa Benítezt hoznák
Avatar
kas7as
Jugador del Barça
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2009.04.30. 12:14:28
Tartózkodási hely: Csíkszereda

2012.04.27. 10:37:27

Hat meg a reggel azt olvastam, a Deportivon, h marad, de mar egyre tobb lap irja, h megy! Nagyon fog hianyozni!
Kosz pep!
"Szabadidejében gombát szed - és aki gombát szed, rossz ember nem lehet."
Guardiola állítása Xaviról.
mrlevy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 202
Csatlakozott: 2006.05.14. 13:12:39

2012.04.27. 10:29:58

Tdavid írta:
mrlevy írta: Villas Boas (nem biztos hogy jól írom, bocsi) meg szerintem igen nagy lutri.
Portugáliában a Portoval még talán és is tudnék nagyot alkotni.
Az még annak a tolmács gyereknek is sikerült , nem jut eszembe most a neve :D
Azért ennyire nem kellene semmibe venni Villas-Boas munkáját.Amit a Portoval csinált az igen is nagy dolog.Abszolút jó edzőnek tartom, csak még fiatal.
Lehet szidni Murinnyót de akkor is jó mentora volt AVB-nek.
Az hogy a Chelseanél megbuktatták az nem egészen az ő hibája.Lehetett előre sejteni hogy neki több év kell ahhoz hogy ebből a Chelseaből normális csapatot csináljon.De tudjuk az az orosz nem a türelméről és az elnézéseiről híres...
Szóval igen is jó edző a portugál, csak még fiatal.Hamar lépett le a Portotól.

Bocs az offért.
Teljes mértékben elfogadom amit írtál , DE ettől még "lutri".
Ahogyan abban is egyetértünk (gondolom) , hogy Guardiola is jó edző de attól még bármelyik csapatnak "lutri" , mert máshol még nem bizonyított.

Szerintem AVB menjen a Portoba vissza , Guardiola meg maradjon és akkor mindenki jól jár ;)
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.04.27. 10:23:07

Ameddig nem hivatalos, én bízok benne, hogy marad... :oops:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
barka
Jugador del Barça
Hozzászólások: 218
Csatlakozott: 2008.04.01. 12:56:28
Tartózkodási hely: Vác

2012.04.27. 10:20:05

Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.04.27. 10:04:11

KépKép
Avatar
Senyera
Jugador del Barça
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2011.07.06. 15:23:15

2012.04.27. 10:01:48

El se tudom képzelni hogy nem ő lesz az edzőnk. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Avatar
Tdavid
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2009.05.09. 13:26:14
Tartózkodási hely: Itt is, ott is.

2012.04.27. 09:50:40

mrlevy írta: Villas Boas (nem biztos hogy jól írom, bocsi) meg szerintem igen nagy lutri.
Portugáliában a Portoval még talán és is tudnék nagyot alkotni.
Az még annak a tolmács gyereknek is sikerült , nem jut eszembe most a neve :D
Azért ennyire nem kellene semmibe venni Villas-Boas munkáját.Amit a Portoval csinált az igen is nagy dolog.Abszolút jó edzőnek tartom, csak még fiatal.
Lehet szidni Murinnyót de akkor is jó mentora volt AVB-nek.
Az hogy a Chelseanél megbuktatták az nem egészen az ő hibája.Lehetett előre sejteni hogy neki több év kell ahhoz hogy ebből a Chelseaből normális csapatot csináljon.De tudjuk az az orosz nem a türelméről és az elnézéseiről híres...
Szóval igen is jó edző a portugál, csak még fiatal.Hamar lépett le a Portotól.

Bocs az offért.
Kép
mrlevy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 202
Csatlakozott: 2006.05.14. 13:12:39

2012.04.27. 09:38:03

Csak meg kéne várni az a 11 órás sajtótájékoztatót.
Azért mert a skysports vagy egyéb lapok leközlik előre a verziójukat az még nem 100%.
Találgatnak , következtetnek mint mindenki más (velünk együtt) , azt vagy bejön vagy nem.

Ha viszont megy én nem szeretném Bielsat.
Elismerem a munkáját és az érdemeit amit a Bilbaoval csinál , de az is tény hogy mit csinált az argentin válogatottnál.

Mi a garancia hogy a "bilbaos" Bielsa lesz és nem a "Batistuta meg Crerspo nem lehet egyszerre a pályán mert két egyforma játékos minek ...aztán meg a csoportból sem jutunk tovább" féle idióta ?

Capello érdekes lehet főleg mivel nincs neki csapata most ...bár a madridi kötődés... nem tudom.

Villas Boas (nem biztos hogy jól írom, bocsi) meg szerintem igen nagy lutri.
Portugáliában a Portoval még talán és is tudnék nagyot alkotni.
Az még annak a tolmács gyereknek is sikerült , nem jut eszembe most a neve :D

A legnagyobb kérdés hogy mi a cél.
Ha ez a csapat marad akkor nem feltétlen jó ha túl "erős" karaktert hozunk.

Mint pl vanGhal vagy Bielsa (de akár mondhatnám Guardiolat is).
Túl nagy sztárok lettek ezek a srácok hogy valaki megpróbálja "izomból" irányítani őket.

Azt meg mégsem várhatjuk el tőlük hogy ugyanúgy tiszteljék és elfogadják az új "agresszort" mint Guardiolat.
Max ha Luis Enriquenek hívják.

Mondjuk Vicente del Bosque vagy Capello tudná kezelni a helyzetet.
Na lehet a végén mégiscsak kiegyezünk Fabioba :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.04.27. 09:23:30

Én eddig nem szóltam hozzá, mert még ugye biztos hír nincs, de nem tudom megállni, s ahogy mások úgy én is idegeskedést érzek magamon így 25 éves fejjel is, hogy elmegy!
Ha megy én a döntését abszolút megértem, s egyáltalán nem megfutamodásról van szó, ismét csak Pep emberi nagyságát mutatná meg, igenis ha már valami nem megy, be kell látni az embernek a hibákat, s Pepnek a legfontosabb, hogy a klubnak jó legyen!Lehetne órákig magasztalni, én játékosként is nagyon szerettem, ritka játékintelligenciával rendelkezett, s edzőként is bizonyított!Mindig van mit tanulni, s val. nem ő szakmailag a legjobb edző!De vele vált tökéletes szimbiózissá a csapat!

Persze ahogy mindenki én is örülnék ha maradna, de ha megy annak nem hiszem, hogy a bajnokság elvesztése vagy a BL kiesés esetleg Mourinho vagy bármi más lenne az oka!Pep egy hihetetlen maximalista ember, ha ő úgy érzi nem tud megújulni, nem tud megint egy kicsivel többet nyújtani, akkor elmegy, s mint írtam a döntése érthető!

Ha maradna az is érthető lenne, de miután minden jel arra mutat, hogy megy akárcsak ha arra gondolok eddig csend volt ekörül (érzésem szerint, mert ő ezt már évközben eldöntötte csak nem akarta esetleg egy bejelentéssel padlóra küldeni a csapatot).

Lehetséges utódjának borzasztó nehéz dolga, az elvárások hihetetlen magasak lesznek!
Tito nem tudnám elképzelni valaki felvetette, szerintem ő nem olyan karizmatikus, hogy eltudja kormányozni a csapatot, s Mourinho meg ha megérzi a vérszagot kicsinálná!Hiddink-Wenger és természetesen Bielsa!Bár mint múltkor is amit írtam vicces lenne a tökéletes ing-zakó kombó után egy Bielsa tréngatyóban-melegítőben :D

szerk: belegondolva Capello is nagyon érdekes lehetne, szakmai tudása egyértelműen megvan, ráadásul mi is tudnánk szerezni egy eléggé motivált ember a RM szemben!
Kép
Kép
Kép
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2012.04.27. 09:20:15

Marad! :wink:
Avatar
barcami
Jugador del Barça
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2008.07.25. 12:09:18

2012.04.27. 09:16:34

Én is furcsállom ezt a tálalást.
Meg az időzítést is.
Az egész annyira távozása annyira valószínűtlen, amikor újra sikeres lehet.
Volt már BL elődöntős kiesésünk vele, meg otthon se jött össze minden évben a bajnokság és a kupa, így nem hiszem, hogy az eredmények bármit i számítanak.
A játékosokkal való kapcsolata annál inkább.

Az elmúlt hetek hírei miatt az ilyen vagy olyan döntés mindenképp meglepetés lesz.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.27. 09:10:10

Furcsa nekem ez a nagy felhajtás. Meg az is, hogy eddig kihúzta, most meg Királykupa döntő előtt még elárulja.

Egyébként akárhány újság írhat akármit, nyilván semminek nincs alapja, minden csak találgatás a körülmények alapján.


Még tovább gondolva a tegnapiakat, ha Hiddink nem lehet, megnéznék egy olyan edzőt, aki főként a védelmek edzőjeként van számon tartva, aki abban a legjobb. és bizony akkor Capello neve cseng nagyon érdekesen.

És ha már itt ez a Bielsa, nem is tudom. Pellegrini is van olyan jó.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
barcami
Jugador del Barça
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2008.07.25. 12:09:18

2012.04.27. 08:49:16

Nehéz lesz megemészteni, ha elmegy.
Miért ne maradna, most több ideje lenne pihenni, stb stb.
A fene tudja.

Két dolgot érzékeltem a szezon során.
Egyrészt a tavaszi nyilatkozatai és egyes pálya melletti megnyilvánulásai, nem az előző éviekre hasonlítottak.
Másrészt Cesc-el és Pique-vel nem ok a kapcsolata, és ez lehet rossz irányba terelte a dolgot.

Meg lehet kis pihenésre is szüksége van.

Egy szubjektív dolog még: az ő generációja már más gondolkodású mint akár az 50-es, 60-as éveiket taposó edzőké. Máshogy 'szocializálódott'. Egy idősebb edző, különösen ha nincs rajta külső nyomás, képes elücsörögni a padon hosszú évekig, bár az is igaz, hogy manapság könnyen útilaput kötnek mindenki talpára. Ennél és koránál fogva talán úgy érzi, hogy ebből most ennyi elég.

Ha megy, majdnem biztos, hogy ez kihatott az eredményességre, koncentrációra. Ezt pár napja írtam.

Fogalmam sincs ki az az edző, aki karakterével és játékrendszerével 'elég' jó, hogy azonnal eredményt érjen el. Én visszaesésre számítok a csapatnál, különösen, ha egy (újabb?) sérülésekkel tarkított szezon következik, mert néhány volt most is, és Villa-Abidal-Pique igencsak hiányzott.
Avatar
barka
Jugador del Barça
Hozzászólások: 218
Csatlakozott: 2008.04.01. 12:56:28
Tartózkodási hely: Vác

2012.04.27. 08:38:32

Bár tudom, hogy egy szennylap, de már itt is tényként közlik. :(

http://www1.skysports.com/football/news ... -Barcelona
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2012.04.27. 08:26:21

Replay írta:Most már a két katalán lap is egyértelmüen azt irja, hogy el fog menni.

Ez olyan szintü csapás lehet, amivel lehet, hogy évekig sem tudunk megbirkozni.

Félelmetes, hogyan jutottunk idáig.

Madridban pezsgőt fognak ma bontani.
teljesen az ellenkezője történik mint amit vártam/vártunk pep m1, (ha) J5M marad... pffff
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2012.04.27. 08:19:19

Most már a két katalán lap is egyértelmüen azt irja, hogy el fog menni.

Ez olyan szintü csapás lehet, amivel lehet, hogy évekig sem tudunk megbirkozni.

Félelmetes, hogyan jutottunk idáig.

Madridban pezsgőt fognak ma bontani.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2012.04.27. 07:40:23

Azért ki ne szeretne ennek a Barcának az (új) edzője lenni? Úgy értem, itt nem kell az "üres csekkel" dobálózni, mint Milanoban vagy Londonban, nem kell edzőpápák kegyeiért versenyezni.

Sztem minden edző ilyen csapatra és kihívásra vágyik (kivéve aki direkt arra megy, h a semmiből építsen csapatot, biztos ilyen is van vagy csak aki a pénzre megy).

Legyünk őszinték, nyilván a korából fakadóan, de vannak sikeresebb edzők Pepnél, és ezek között vannak olyanok, akik sokkal gyengébb csapattal érték el ezeket a sikereket. Amúgy is, egy szinten ezzel a csapattal talán a ezredfordulós real meg a 80-as évek végi milan ér fel.

Ha ezen edzők között van olyan, aki tud idomulni a Barcához, a játékosokhoz, lehet, hogy visszaszerezzük mindkét címünket, esetleg szebb focit játszunk vagy helyreteszi a védelmünket.

Érdemes lehet kipróbálni, úgyis a sok ellen szerint Pep egy közepes edző, most kiderülne. Plusz kíváncsi lennék mit művelne egy Unitednél vagy Citynél. Én valamiért nagyon biztos vagyok benne, az tuti, hogy nem esne ki egy Basel ellen, meg az is, h Balotelli-féle retardáltak rég nem rontanák a levegőt a klubnál.

Ennek ellenére szerintem marad, ezt diktálja az érzésem. Bár vannak logikus ellenérvek is. Mindjárt kiderül.
Válasz küldése
cron