Josep Guardiola

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Vissza fog még térni Pep a Barca edzőjeként?

Igen
164
50%
Nem
161
50%
 
Szavazatok száma: 325
cps46
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2005.09.21. 15:39:17
Tartózkodási hely: Agárd

2010.04.21. 15:16:32

Eazzy írta:Egz rovidke megjegyzes ahhoz, hogy nem hasznalta ki a csereket:

Par eve olvastam, hogy vegeztek egy kutatast, amiben hatranyban levo csapatoknal vizsgaltak, hogy a cserek utan mi a jobb, megvaltoztatni a felallast, vagy ugyanabban a szisztemaban folytatni. Meglepetesre az eredeti felallasban tobb eredmenyt sikerult elerni...

Pep az elmult meccseket rendre elhibazza, sot rengeteg meccset ront nagzon csunyan el, csak Messi nagyon sokszor kihuzta a meretes kakibol. Nem vagyok halatlan, es nem vitatom el tole hogy motivalni tud. De sokszor tunik ugy, hogy mast egyaltalan nem tud csinalni. Ha jovore sem tud ezen valtoztatni, fuggetlenul attol, hogy iden nyerunk e valamit vagy sem, el kell gondolkodni mas opcion. Rendkivul sok csalodast okozott mar. Nem a csapat, hanem o. Sok megnyert meccs nem rajta mulott. Persze nehany elvesztett sem, de egyelore a szakmai tudasa az en szememben eroteljes melyrepulesben van...

(bocs az ekezetek miatt, angol billrol tolom....)
Elég érdekes felfogás, hogy ha veszítünk, az Pep hibája, ha meg nyerünk, akkor Messi nyerte meg a meccset. Ilyen nincs. Egy csapat teljesítményéért legnagyobb részben az edző a felelős. Ha Messi 4-et rúg egy meccsen, az nem csak azért van, mert zseniális játékos, hanem azért is, mert végrehajtja az edzőjének utasításait, illetve a csapat többi tagja elvégzi a piszkos (bár látványos) munkát. Nemhiába olyan a helyzet az argentin válogatottnál, amilyen. Ha a vb-n Maradonának annyi mondanivalója lesz Messi felé, hogy menj ki és nyerd meg nekünk a meccset, akkor már egy csoportból való továbbjutás is jó eredménynek számítana.
Innen könnyű azt hinni, hogy Pepnek annyi a dolga, hogy összeállítja a kezdőt meg cserél amikor esedékes. Itt a legnagyobb munka nem akkor van, amikor meccsre kerül sor, hanem pont 2 meccs között. Igaz, hogy mi pont csak az előadást látjuk, de ez elég keveset mutat egy csapat életéből.
Mára már divattá vált Peppel kapcsolatban, hogy azért kell sárral dobálni, mert nem játszatja Tourét meg nem tud cserélni. Én ebből a szempontból maximálisan Pep pártját fogom, mert sokkal több logika van az ő döntéseiben, mint az olyan klisékben, mint hogy "hozz be csatárt, ha gólt kell rúgni" vagy "azért van 3 cserelehetőség, hogy kihasználják". Például jelenleg sokkal nagyobb potenciált látok Busquetsben, mint Touréban, akivel kapcsolatban gyakorlatilag csak annyit lehet felhozni, hogy valamikor tök jó volt. Cserélni pedig nincs értelme akkor, ha csak gyengülne vele a csapat, és csak azért mert mások szoktak. Ha van egy jó kezdőcsapat, amiben a nem túl jó játék ellenére is érzed a potenciált, akkor ha fizikálisan bírják, nincs értelme változtatni.
CPS46 - Régi tippjáték fan!!!

THE DOCTOR
Avatar
xatary
Jugador del Barça
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2005.12.09. 12:33:59

2010.04.21. 13:17:35

A második félidőben az Inter jobb oldala Maicon-nal nagyon feljavult, ezt akarta Pep ellensúlyozni a cserével. Sajnos jött a harmadik gól a csere előtt, de ettől függetlenül ott változtatni kellett. Ibra lehozatala szerintem jó döntés volt, sérülés után van és láthatólag elfáradt. Lehetett volna erőltetni még, de azzal már egy újabb sérülést kockáztatott volna, ami a hátralévő meccsekre katasztrófa lett volna.
Be lehett volna hozni még Bojan-t, de mit gyengített volna meg cserébe, a középpályát? Szerintem pont azért hagyta bent Maxvell-t, h a középpályát erősítse és a széleken próbáljunk meg támadni vonal mellett, mert középen nagyon betömörültek (erre Maxell a legalkalmasabb). A csere után láthatóan fölénybe is kerültünk a középpályán és ezért tudtuk beszorítani őket (nem ők álltak vissza tudatosan!!).
Toure becserélése lett volna még lehetőség, de az Abidal csere után igazából már nem volt szükség rá, mert a középpálya nélküle is megerősödött. Valószínűleg azért hagyta fent Keitát és Busit, mert fejjátékban erősebbek, mint Toure és ez az esetleges beíveléseknél (szöglet, szabi) szempont lehetett volna. Az más kérdés, h Toure kezdhetett volna, de szerintem Pep a távozni akarókat (pl. Titi) egyszerűen nem erőlteti már, csak ha nagyon muszáj (pl. pihentetni akar).

Szóval nem érzem, h a cseréken ment volna el. Első félidő okés volt, a másodikban megint volt egy 20 perces rövidzárlat (pont mint az arsenal ellen) és ezt ilyen szinten már könyörtelenül kihasználják. Ennyiben másabb a BL egyenes kiesési szakasza, mint a liga.
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2010.04.21. 11:40:21

Én annyiban megvédeném Pep-et, hogy a bírói tevékenység nem tette lehetővé azt, hogy egy nagyot húzzon:
Abidal becserélése fantasztikus ötlet volt és ezzel együtt Maxwell előretolása, láthatóan teljesen megbolondultak az Inter játékosok, nagyot erősödött a középpályánk.
Az már csak egy hihetetlen pech volt, hogy pont a 3.ik (és durván szabálytalan) gól után közvetlenül tudta meghúzni ezt a cserét Pep. Most nem volt szerencséje.
Onnantól kezdve eszméletlen fölényt produkáltunk.
Avatar
Eazzy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1971
Csatlakozott: 2009.11.14. 00:14:35

2010.04.21. 11:40:13

Egz rovidke megjegyzes ahhoz, hogy nem hasznalta ki a csereket:

Par eve olvastam, hogy vegeztek egy kutatast, amiben hatranyban levo csapatoknal vizsgaltak, hogy a cserek utan mi a jobb, megvaltoztatni a felallast, vagy ugyanabban a szisztemaban folytatni. Meglepetesre az eredeti felallasban tobb eredmenyt sikerult elerni...

Pep az elmult meccseket rendre elhibazza, sot rengeteg meccset ront nagzon csunyan el, csak Messi nagyon sokszor kihuzta a meretes kakibol. Nem vagyok halatlan, es nem vitatom el tole hogy motivalni tud. De sokszor tunik ugy, hogy mast egyaltalan nem tud csinalni. Ha jovore sem tud ezen valtoztatni, fuggetlenul attol, hogy iden nyerunk e valamit vagy sem, el kell gondolkodni mas opcion. Rendkivul sok csalodast okozott mar. Nem a csapat, hanem o. Sok megnyert meccs nem rajta mulott. Persze nehany elvesztett sem, de egyelore a szakmai tudasa az en szememben eroteljes melyrepulesben van...

(bocs az ekezetek miatt, angol billrol tolom....)
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2010.04.21. 11:32:37

Pepnek ebben az évben kiütköztek a hibái. Ő sem tökéletes edző, sőt nem is legjobb. Csak remélni tudom hogy ahogyan öregszik úgy lesz bölcsebb.
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
Avatar
Riquelme10
Barça B
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2009.05.18. 19:41:16

2010.04.21. 10:47:39

Ez a világ legjobb csapata és Pep a legjobb a játékosok motiválásában és felkészítésében. Ameddig jó az amit kiatalál addig a Barca verhetetlen de ez a 4 4 1 1 Messivel csatárként ráadásul sokszor jön vissza labdáért tehát cs nélkül, katasztrófális. Nincs labdajártás ... tegnap is volt egy csomó "[auto_cenzúra]" alves beadás amire messi érkezett 300 kg tiszta hús között???? Egy alves pique millito maxwell Toure( és nem aza sovány B) xavi előttűk messi irányít elől Bojan Henry Pedro. Már olyan támadó létszám amivel egy sima 5-0 is reális és Pep fel tudja rá készíteni a csapatot. am egyetértek az előttem szólókkal, és nem értem h pep miért nem látja ezek????

Megrángatták a fáradt oroszlán bajszát!
"Ők nem a DreamTeam2, hanem a BestTeam(1)."

Csukás Róbert
Avatar
chonggy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 959
Csatlakozott: 2008.06.03. 22:23:36
Tartózkodási hely: nagybecskerek (szerbia)

2010.04.21. 10:38:43

gekkodan írta:Hát azért 2 gólos hátránynál behozni Ibra helyett még egy hátvédet, így 7-re emelve a védekező szemléletű játékosok számát, majd kihasználatlanul hagyni 2 cserét... Hát gratulálok mester a tegnapi trükkökhöz :roll: :roll:

Ja és a befejezőcsatár az utolsó 10 percben: Gerrard Piqué...

No comment kategória.
hát igen.Titi,Bojan és Yaya mellőzése már vicc kategória...az európai csapatok 98% minden héten áldozatot mutatna fel,úgy adna hálát az Istennek,hogy ilyen kaliberű játékosok játszhatnak ott,mi pedig kerek perec padozdatjuk őket... :shock:

azt pedig,hogy Piqué középcsatárt játszott,vmilyen szinten meg is tudod érteni,hisz a szélekről próbálkoztunk,és Ő volt az egyetlen,aki fejelni is tudott volna,Ibra és TITI hiányában...

engem kicsit kezd idegesíteni Pep csökönyössége...nem játszik Touré,Messi árnyékcsatár...miért nem veszi már valaki észre a vezetőségből,hogy ez így nem lesz jó?!

bocs,ha hosszúra sikeredett..
Kép

„Madrid, cabron, salude al campeón”-Samuel Eto`o
Entonii8
Barça B
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2009.03.30. 20:58:31
Tartózkodási hely: Vác

2010.04.21. 10:35:05

menczel írta: Azért ne sírd el magad még :). Ez ugyanis az a Barcelona amelyik tavaly BL elődöntőn a 90.percben jutott tovább, az a Barca amelyik a klubvb-n a hosszabításban lött gólt, majd nyert, és ezek a nehéz meccsei voltak, ezenkivűl mindenki aki szembe jött meg lett csapva.
Vagy nézd abból a szempontból az eredményt,hogy ha egy inter tud nyerni 3-1 re otthon egy Barcelona ellen, akkor pont a világ legjobb csapata ne tudna nyerni otthon kettővel?!

Szerintem annyit értek el hogy felpiszkálták az alvó oroszlánt.
Ilyen hozzáállás kell, és akkor ledolgozzuk a hátrányt! :twisted:
Guardiola nagyon jól reagált a numero 0 beszólására..:D
Tipikusan az az eset, amikor nem szabad leállni a "hülyével" vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjére, és megver a rutinjával...
Nem álmodozni kell...
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2010.04.21. 10:04:44

Lehiggadva azért bízom benne, hogy otthon odacsaphatunk nekik!Sztem egy 2-0-ás győzelem teljesen reális!Na nem ezzel a játékkal!De azért Guardiolanak illene már kicsit változtatnia a szemléletén!Arról nem is beszélve hogy a nyáron meg zsebbe kell nyúlni és minőségi igazolásokat hozni!És könyörgöm ne Pep kéréseit teljesítsék mert Csigrinszkijeket, Keirrisonokat stb. nem kérünk!Velük nem vagyunk előrébb!!!
Kép
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2010.04.21. 09:50:56

Rumig írta:Amellett, h egyértelműen sovány a keret (a keret zárásakor, szeptemberben nem gondoltam volna, h eddig jutunk a Bl-ben és 5 fordulóval a vége előtt vezetjük a bajnokságot), nem bírom felfogni, h miért nem használja Pep legalább azt a keveset, aki van.
Hát ezt én sem értem! Eleve azzal jött nyáron, hogy mélységet kell adni a keretnek, erre csak fogytunk. Télen sem igazolt, mondván teljesen bízik a keretben, de rengetegszer hagy benn cserét, túlontúl merev bizonyos emberekkel, így Ibrával, Pedroval, Sergivel, Keitával, míg olyan embereket érthetetlenül mellőz, mint Bojan, Touré vagy éppen az az Henry akinek kb az egyetlen esélye az lett volna ha lefutott meccseken kap 30 perceket és esetleg formába lendül.

Nem tudja megfogni a meccseket, nem tudta az Arsenal ellen sem, tegnap sem, nem tudja használni a keretet, nem tud időben változtatni egy-egy taktikai húzásán, túl merev ezekhez az elképzeléseihez (lsd Messi középen). Csak arra alapozni, hogy otthon lekaszaboljuk lendületből az Intert az több mint necces.
Avatar
horybazs
Barça B
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2008.09.30. 15:03:36

2010.04.21. 09:35:24

Sajnos eltaktikázta a meccset Pep, ugyanis messi gyakorlatilag vkp-t játszott piqué meg csatárt az uccsó 10 percben. A szélső hátvédek nem helyettesíthetik a szélső csatárt !!!!!!! Eredményesebb, lendületesebb támadójáték kell a visszavágóra!!! Én hiszek benne, még nincs lefutva a továbbjutás kérdése!!!!!!!!!!! Hajrá Barca!!
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2010.04.21. 09:13:40

Hát azért 2 gólos hátránynál behozni Ibra helyett még egy hátvédet, így 7-re emelve a védekező szemléletű játékosok számát, majd kihasználatlanul hagyni 2 cserét... Hát gratulálok mester a tegnapi trükkökhöz :roll: :roll:

Ja és a befejezőcsatár az utolsó 10 percben: Gerrard Piqué...

No comment kategória.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2010.04.21. 09:06:27

zsivany írta:Köszönöm Pepnek a tavalyi évet, és az ideit is, még úgy is, hogy nagyon kevés esélyét látom a bajnoki cím elnyerésének, a BL-től pedig tegnap gyakorlatilag el is köszöntünk.

Ja, és ezt nem ironikusan írom.

Idén láttam azt a Barcát, amelyik idén oda-vissza verte a Madridot.
Meg azt is, amelyik a bajnokság és a BL győzelem kapujában megbotlott.

Persze, imádkozom azért, hogy mind a kettő cím meglegyen.

De a realitás az, hogy nagyon kevés esélyét látom a bajnoki cím elnyerésének, a BL-től pedig tegnap gyakorlatilag el is köszöntünk.

De remélem, hogy Guardiolával hosszú távon számolnak a klub vezetői.

Nyilván a hozzászólásom lényege kevés embert érint,Guardiolát meg pláne kevéssé, de jó volt leírni...
Azért ne sírd el magad még :). Ez ugyanis az a Barcelona amelyik tavaly BL elődöntőn a 90.percben jutott tovább, az a Barca amelyik a klubvb-n a hosszabításban lött gólt, majd nyert, és ezek a nehéz meccsei voltak, ezenkivűl mindenki aki szembe jött meg lett csapva.
Vagy nézd abból a szempontból az eredményt,hogy ha egy inter tud nyerni 3-1 re otthon egy Barcelona ellen, akkor pont a világ legjobb csapata ne tudna nyerni otthon kettővel?!

Szerintem annyit értek el hogy felpiszkálták az alvó oroszlánt.
zsivany
Barça C
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2009.04.24. 23:56:26

2010.04.21. 01:48:50

Köszönöm Pepnek a tavalyi évet, és az ideit is, még úgy is, hogy nagyon kevés esélyét látom a bajnoki cím elnyerésének, a BL-től pedig tegnap gyakorlatilag el is köszöntünk.

Ja, és ezt nem ironikusan írom.

Idén láttam azt a Barcát, amelyik idén oda-vissza verte a Madridot.
Meg azt is, amelyik a bajnokság és a BL győzelem kapujában megbotlott.

Persze, imádkozom azért, hogy mind a kettő cím meglegyen.

De a realitás az, hogy nagyon kevés esélyét látom a bajnoki cím elnyerésének, a BL-től pedig tegnap gyakorlatilag el is köszöntünk.

De remélem, hogy Guardiolával hosszú távon számolnak a klub vezetői.

Nyilván a hozzászólásom lényege kevés embert érint,Guardiolát meg pláne kevéssé, de jó volt leírni...
Rumig
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2005.08.26. 21:49:04
Tartózkodási hely: EU

2010.04.21. 00:31:13

Amellett, h egyértelműen sovány a keret (a keret zárásakor, szeptemberben nem gondoltam volna, h eddig jutunk a Bl-ben és 5 fordulóval a vége előtt vezetjük a bajnokságot), nem bírom felfogni, h miért nem használja Pep legalább azt a keveset, aki van. Egy ilyen meccsen, amikor szinte semmi nem jön össze, amikor nem megy az egész csapatnak, csak egyet változtatni? :evil: Mondjuk nagyon nem lepett meg, mert a necces meccseken legtöbbször már tavaly sem használta ki a 3 lehetőséget, holott mindig hangoztatja, mennyire bízik a játékosaiban.

Na de azért még nincs veszve semmi, csak sokkal nagyobb lelkesedés, koncentráció és hajtás kell.
2006. május 17., 2009. május 27.,
2011. május 28., 2015. június 6.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.04.20. 23:55:43

Fecooo írta:nem ide tartozik, de remélem láttátok, h Samu mit művelt a meccsen... és egy ilyen játékos mindössze cserealapot jelentett Pep-nek...
már régi lemez, de még mindig nem lehet kidobni a szemétbe sajnos, mert ma láttuk, mire képes még mindig, amikor formában van...
Igen jól játszott, csak épp ilyen játékra itt sosem volt tőle szükség.
Barcelonában ő nagyrészt bejfezett, nem előkészített.
Ma pedig a forditottját láthattuk.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.04.20. 23:48:51

nem ide tartozik, de remélem láttátok, h Samu mit művelt a meccsen... és egy ilyen játékos mindössze cserealapot jelentett Pep-nek...
már régi lemez, de még mindig nem lehet kidobni a szemétbe sajnos, mert ma láttuk, mire képes még mindig, amikor formában van...
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15474
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.04.20. 23:47:43

Marci írta:Engem totálisan meglepett azzal hogy védőt cserélt csatár helyett. Ok, Maxwell felment, de nem éreztem annyira hogy ez olyan nagyot változtatott volna a játék képén. Touré kellett volna Ibra helyett sztem már félidőben, hogy stabil legyen a középpálya.
Nem értek hozzá,de szerintem már leadta a cserelapot Pep.Szóval 3-1nél nem cserélte volna ezt,de akkor már nem tudott mit tenni.
Hiba viszont,hogy utána nem reagált,és nem hozta be az Henry/Bojan kettős egyikét,akár Pedro helyett.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.04.20. 23:43:17

kompalor írta:Pep akkor hibázta a legnagyobbat, mikor elengedte Eto'o-t!
És tényleg Bojant túl sokat mellőzi, indokolatlanul!
Sajnos a támadószekció gyengébb, mint tavaly. Kevesebb gólt lőnek mind a bajnokságban, mind a BL-ben! Ibra pedig nagy melléfogás volt!
Igen az Espanyol ellen is azért lőttünk 0 gólt,meg ma Ibra nélkül 0-t mert Ő az aki a mumusa a csapatnak.Térj már észhez ember...
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.04.20. 23:41:27

kompalor írta:Pep akkor hibázta a legnagyobbat, mikor elengedte Eto'o-t!
Ibra pedig nagy melléfogás volt!
Itt a pont! Ugyanez a személyes véleményem!
Kép
Kép
Kép
Avatar
Marci
Capitá del Barça
Hozzászólások: 828
Csatlakozott: 2005.09.16. 20:19:45
Tartózkodási hely: /home/marci

2010.04.20. 23:36:04

Engem totálisan meglepett azzal hogy védőt cserélt csatár helyett. Ok, Maxwell felment, de nem éreztem annyira hogy ez olyan nagyot változtatott volna a játék képén. Touré kellett volna Ibra helyett sztem már félidőben, hogy stabil legyen a középpálya.
Marci 3 - Hungarian F.C. Barcelona
messi70
Jugador del Barça
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2009.08.31. 18:56:30

2010.04.20. 23:33:27

szücsi14 írta:lehet itt kritizálni pepet,kit lehetett volna behoznia meg kit lecserélni,de szerintem a mostani barcát tekintve felesleges.Az én véleményem,hogy henry az idei szezonban csak jó epizódjai voltak sajnos.szerintem nem kellett volna beállítani.Bojanon lehet,hogy gondolkodott viszont ilyen meccseken még nem igazán láttam jól teljesíteni.ibrán látszódott a meccshiány,sajnos gyengén játszott.xavi és messi sem tudott kiugró teljesítményt nyújtani talán emiatt is kaptunk ki.kevés jó formában lévő támadóink vannak mostanában.Ez igazolja azt is hogy piqének kellett előre mennie, szinte centert játszani.valahogy hiányzik a csapatunkból egy jó csere csatár aki varázsütésre megváltoztatja a játékunkat.Egy jó larsson féleség.
viszont én még mindig biztosan állítom,ott leszünk a döntőben!!!!!!
Bar sikerulne en is nagyon bizom benne Hajra BARCA'
Avatar
kompalor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2007.08.06. 11:44:15

2010.04.20. 23:30:56

Pep akkor hibázta a legnagyobbat, mikor elengedte Eto'o-t!
És tényleg Bojant túl sokat mellőzi, indokolatlanul!
Sajnos a támadószekció gyengébb, mint tavaly. Kevesebb gólt lőnek mind a bajnokságban, mind a BL-ben! Ibra pedig nagy melléfogás volt!
Kép
Kép
Kép
Visca El Barça! Sempre Barça! Més Que Un Club!
szücsi14
Barça C
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2008.12.23. 23:01:32

2010.04.20. 23:26:14

lehet itt kritizálni pepet,kit lehetett volna behoznia meg kit lecserélni,de szerintem a mostani barcát tekintve felesleges.Az én véleményem,hogy henry az idei szezonban csak jó epizódjai voltak sajnos.szerintem nem kellett volna beállítani.Bojanon lehet,hogy gondolkodott viszont ilyen meccseken még nem igazán láttam jól teljesíteni.ibrán látszódott a meccshiány,sajnos gyengén játszott.xavi és messi sem tudott kiugró teljesítményt nyújtani talán emiatt is kaptunk ki.kevés jó formában lévő támadóink vannak mostanában.Ez igazolja azt is hogy piqének kellett előre mennie, szinte centert játszani.valahogy hiányzik a csapatunkból egy jó csere csatár aki varázsütésre megváltoztatja a játékunkat.Egy jó larsson féleség.
viszont én még mindig biztosan állítom,ott leszünk a döntőben!!!!!!
szücsi
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2010.04.20. 23:12:12

danko94 írta:Azt hogy az egész csapat kapna egy hét pihit és frissek lennének. Busi kell 7végére, de a többiek nem. Ma azon múlott nagyon sok, hogy iszonyat fáradtak voltunk. Ami változik még, az-az, hogy a 3 csatárbol 2 más mint ma volt. Ibra amikor kezd, beleszürkül könnyen a mezőnybe, csereként sokkal többet tudna hozzátenni a játékhoz. Bojan meg bizonyította, hogy mit tud.
Nem a pihentetéssel van problémám, de nehogy már egy ilyen töketlen Keitat kezdőbe követeljünk már... Thiago, JdS ilyenkor kell bedobni a mélyvízbe többet nyújtanának mint a mali...
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
Válasz küldése