Carles Puyol

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
BritishKnight
Capitá del Barça
Hozzászólások: 684
Csatlakozott: 2012.07.01. 14:39:04
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2012.10.12. 17:03:49

El kell egyszer ennek is jönnie!Sajnos ez az idő nagyon közeleg!
:cry: :cry: :cry:
http://barcanoticias.blog.hu/2012/10/12 ... n=blhshare
"Gloria Victis, dicsőség a legyőzötteknek, kik győzhetetlenek."
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.10.07. 09:27:15

Kapitányunk

Angol nyelvű a cikk, szerintem egy fordítást megérdemelne a főoldalon is :) Kötelező olvasmány, nem nehéz a nyelvezete.
"And my heart will leave you never."
Avatar
BritishKnight
Capitá del Barça
Hozzászólások: 684
Csatlakozott: 2012.07.01. 14:39:04
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2012.10.06. 22:17:57

csababarca írta:
BritishKnight írta:Puyol tette ki a facebookra:

Hola a todos, hoy he coincidido con Rivaldo, uno de lo más grandes y gran ejemplo a seguir por su profesionalidad, fue un placer compartir vestuario con este crak. Bona nit!

kár hogy nem lehet egy-két ilyen legendát reaktiválni...még mindig tudna újat mutatni a Camp Nounak. 8)
Ha Puyolt meg lehetne fiatalítani 10évvel akkor én a klub helyébe akár 50-55 millió eurót is kiadnék :D
Egyszerűen ha ép és játszik akkor hihetetlen jó teljesítményt nyújt!Csak sajnos ritkán ép! :(

Sajnos Rivaldot nem láttam játszani élőbe! :(
"Gloria Victis, dicsőség a legyőzötteknek, kik győzhetetlenek."
Avatar
nagyiibarca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2012.08.28. 13:38:29
Tartózkodási hely: Magyarország.

2012.10.06. 22:16:56

csababarca írta:
BritishKnight írta:Puyol tette ki a facebookra:

Hola a todos, hoy he coincidido con Rivaldo, uno de lo más grandes y gran ejemplo a seguir por su profesionalidad, fue un placer compartir vestuario con este crak. Bona nit!

kár hogy nem lehet egy-két ilyen legendát reaktiválni...még mindig tudna újat mutatni a Camp Nounak. 8)
Énis azon gondolkodtam el hogy mi lenne Rivaldót ujra itt látni.
Persze fiatalabba. :D
Kép
"Apuval készítettünk egy ilyen szalmazsákot, egy ember méretűt oszt aszt köllöt, azon gyakorúltam."-Almási Kristóf
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15460
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2012.10.06. 22:11:51

BritishKnight írta:Puyol tette ki a facebookra:

Hola a todos, hoy he coincidido con Rivaldo, uno de lo más grandes y gran ejemplo a seguir por su profesionalidad, fue un placer compartir vestuario con este crak. Bona nit!

kár hogy nem lehet egy-két ilyen legendát reaktiválni...még mindig tudna újat mutatni a Camp Nounak. 8)
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
BritishKnight
Capitá del Barça
Hozzászólások: 684
Csatlakozott: 2012.07.01. 14:39:04
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2012.10.06. 22:00:19

Puyol tette ki a facebookra:

Hola a todos, hoy he coincidido con Rivaldo, uno de lo más grandes y gran ejemplo a seguir por su profesionalidad, fue un placer compartir vestuario con este crak. Bona nit!

http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-a ... 4599_n.jpg
"Gloria Victis, dicsőség a legyőzötteknek, kik győzhetetlenek."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19596
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.10.03. 22:31:01

ferninho írta:Bob, te összeakarsz hasonlítani egy amerikai kosarast, akinek kicsit komolyabbak az izmai a karján, erősebb ott minden benne (tudom, hogy az ízület a gázos, de azért csak nem ártanak azok ottan), mert ő azt használja, meg az egész felépítése, (már genetikailag is,) egy Focistával, aki már bőven benne van a korban és sokkal súlyosabban is sérült meg.

itt nem csak rátámaszkodott és úgy hajlott neki vissza és ment ki a könyöke...
teljes testsúlyával nagyon magasból ráesett és maga alá gyűrte... szted a szalagok mit kaphattak???
Rondoé azért közel se volt ilyen vészes.
és azt megnézném, ahogy Puyol tolja nem tudom hány meccses kihagyás után egy Real Madrid ellen egy ilyen sérülés után...
Enyhítsek a körülményeken :D Nem összehasonlítottam hanem felhoztam példaként hogy volt már ilyen a történelem során (s igen valóban más sportág más izomzat erre én nem tértem ki, teljesen igazad van ) s "túl élték".

Sajnos a hírek viszont arról árulkodnak több hetes kihagyás, nem lehet erre mit írni, ilyen balszerencse nem létezik :?
Jobbulást a kapitánynak az ő szerepe iszonyat fontos a csapatnak, hihetetlen hogy nem tud 2 egymás követő meccset lejátszani :?
Kép
Kép
Kép
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2012.10.03. 18:55:44

Hihetetlen balszerencsés pasas, alig hogy visszatér, megint lesérül. És nem először. Sajnos a kora miatt is van, az ifjanti hév viszi előre minden meccsen, csak a teste nem olyan fiatal már, így könnyen sérül. Remélem nem kell két hónap hozzá, hogy visszatérjen.

Ánimo Puyí!
Kép
Kép
Kép
ge3yra
Jugador del Barça
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2007.07.26. 13:09:53
Tartózkodási hely: mélykút
Kapcsolat:

2012.10.03. 17:40:10

Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.10.03. 16:42:08

Ez nagyon durva volt, tátott szájjal néztem, hogy ez most mi?! Nagyon sajnálom a Kapitányt, tényleg brutális már, amit sérülések terén elszenved... De ami még brutálisabb, hogy mindig mindent legyőz, visszatér, és nyomja tovább.
Jobbulást!

Avagy lehet, hogy mégis kellett volna egy középhátvéd?...
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2012.10.03. 15:01:47

Ezt az embert a szíve teszi majd tönkre....Komolyan mondom ennél az állásnál az utolsó percekben minek ment oda ilyen elánnal....Szerintem felesleges volt...de az horror látvány volt...ááá
Kép
Avatar
maister6000cm3
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2008.12.11. 21:50:12
Tartózkodási hely: otthon
Kapcsolat:

2012.10.03. 13:57:19

Nagyon gyermeteg gondolat volt akárkitől, aki azt hitte hogy hamar meggyógyul. Egyszerűen látszott a videón, hogy nagyon súlyos.

Itt a hivatalos megerősítés: 8 hétre esett ki a kapitány :S

http://www.fcbarcelona.com/football/fir ... -the-pitch
Kép
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2012.10.03. 13:12:53

Bob, te összeakarsz hasonlítani egy amerikai kosarast, akinek kicsit komolyabbak az izmai a karján, erősebb ott minden benne (tudom, hogy az ízület a gázos, de azért csak nem ártanak azok ottan), mert ő azt használja, meg az egész felépítése, (már genetikailag is,) egy Focistával, aki már bőven benne van a korban és sokkal súlyosabban is sérült meg.

itt nem csak rátámaszkodott és úgy hajlott neki vissza és ment ki a könyöke...
teljes testsúlyával nagyon magasból ráesett és maga alá gyűrte... szted a szalagok mit kaphattak???
Rondoé azért közel se volt ilyen vészes.
és azt megnézném, ahogy Puyol tolja nem tudom hány meccses kihagyás után egy Real Madrid ellen egy ilyen sérülés után...
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19596
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.10.03. 12:42:02

neobarca írta: Félek Bob, hogy a Kapitány nem lesz ilyen szerencsés. Emlékszem Rondónak erre a meccsére. Javíts ki ha tévedek mégis csak te vagy a Celtics de utána ő is kihagyott pár meccset nem?

Egyébként azért gondolom, hogy komolyabb Puyi esete, mert sokkal nagyobbat esett. Ha megnézed, Rondo "csak" eldőlt, míg a Kapitány viszonylag magasról, teljes testével rázuhant a karjára. Én este nem hittem, hogy megússza törés nélkül... De még most sem vagyok biztos benne... :cry:

A kommentátor jól mondta. Sajnos az idő vas foga, Őt sem kíméli... Ezt el kell fogadnunk... :cry:
Rondo anno nem hagyott ki 1 meccset sem, kiestünk majd utána műtette meg magát.
Azért hoztam fel ezt példának, mert még ha Puyol effektíve magasabbról esett meg nyilván testesebb is mint Rondo ezért valóban nagyobb erő hatott rá a földre érésekor, de a sérülés ugyanaz visszahajlott könyékből a karja.
Ha nagyon akarja szerintem Classicora összetudják rakni , s utána műtik, jobbulást neki, hihetetlen peches.
Én bízom benne hogy talán nem olyan súlyos a dolog, ezért is hoztam fel a Rondos esetet, ő fél karral nyomott le 1,5 meccset Puyol lelki ereje meg mindenkinél nagyobb aki a földön él :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2012.10.03. 12:18:23

Alcantara írta:Ez az eset kb. a szezonban a tizedik figyelmeztetés, hogy nyáron szükség lett volna középső védőre. Puyol hihetetlen sérüléssorozata, Piqué olykor formán kívüli téblábolása, Bartra játékának mellőzése állítólagos rutintalansága miatt,ha nem elegendő ok arra, hogy télen pénzt kell áldozni középső védőre, akkor szégyellem magam, bevallom nem értek semmit a focihoz!
Ja,ott volt Vanczák Vili...most már mind1,de jó áron ellehetett volna hozni.... :D :D
Viccet félretéve Hummels-el hoztak minket szóba bőven megérte volna azt a 10-15 millió ejrót..ha meg Tito ennyire nem akarja bevetni a fiatalokat,akkor lassan ott fogunk tartani,hogy Villanak kell centerhalfot játszania,mert annyi sérültünk van :?
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2012.10.03. 12:13:37

Ez az eset kb. a szezonban a tizedik figyelmeztetés, hogy nyáron szükség lett volna középső védőre. Puyol hihetetlen sérüléssorozata, Piqué olykor formán kívüli téblábolása, Bartra játékának mellőzése állítólagos rutintalansága miatt,ha nem elegendő ok arra, hogy télen pénzt kell áldozni középső védőre, akkor szégyellem magam, bevallom nem értek semmit a focihoz!
Kintaro
Barça B
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2012.04.25. 01:07:04

2012.10.03. 09:10:39

ennek semmi köze ahhoz, hogy "fokozatosan" kellett volna visszarakni. Ez egy nagyon szerencsétlen esés volt, bárkivel megeshetett volna. Persze én sem tettem volna a csapatba még Puyit, de ez van :-(
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.10.03. 09:10:06

Bob_Marley írta:Erre nem lehet mit írni, valaki nagyon woodoozza a kapitányunkat.
Kicsit megnyugtassak mindenkit 2 éve Rondonak hasonló sérülése volt:
http://www.youtube.com/watch?v=qNpHqqbZ ... re=related
Még visszajött a meccsen :D
Hozzáteszem több nyugtatót meg fájdalomcsillapítót kapott mint egy lócsorda de visszajött :D Puyol erejét és lelki dolgait ismerve Classicon akár még játszhat is, természetesen elsődleges az egészség, de talán ez még ha iszonyat csúnyán is nézett ki az esés de talán össze lehet drótozni.

Rondonak is a könyöke kificamodott állítása szerint nem tudta felemelni a karját, s ezen kívül még lenyomott még 2 meccset így pár napon belül úgyhogy van remény.
Félek Bob, hogy a Kapitány nem lesz ilyen szerencsés. Emlékszem Rondónak erre a meccsére. Javíts ki ha tévedek mégis csak te vagy a Celtics de utána ő is kihagyott pár meccset nem?

Egyébként azért gondolom, hogy komolyabb Puyi esete, mert sokkal nagyobbat esett. Ha megnézed, Rondo "csak" eldőlt, míg a Kapitány viszonylag magasról, teljes testével rázuhant a karjára. Én este nem hittem, hogy megússza törés nélkül... De még most sem vagyok biztos benne... :cry:

A kommentátor jól mondta. Sajnos az idő vas foga, Őt sem kíméli... Ezt el kell fogadnunk... :cry:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2012.10.03. 09:08:41

azért az hihetetlen, hogy sérülés sérülés hátán mostanában Puyolnál... alig tér vissza minden esetben és újra megsérül és hónapokra kidől... nagyon hasonlít ebben Nestára. a csapata egyik legjobbja, ha egészséges, de utóbbi időben szinte mindíg sérült...
azért érdemes lett volna Inihez, vagy Villához hasonlóan folyamatosan visszarakni a csapatba!!! hétvégén nagyon fog hiányozni!!! már előre félek song szerepeltetésétől hátul....
jobbulást neki!!!
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2012.10.03. 07:10:34

először is jobbulást neki, komolyan rossz volt visszanézni mi történt vele, nagyon csúnyán maga alá gyűrte...

másodszor azért Bob, ez egy pöppet súlyosabb volt, mint Rondoé...
Badi
Isten császár
Hozzászólások: 4611
Csatlakozott: 2004.10.08. 21:17:02
Kapcsolat:

2012.10.03. 07:04:05

6 hét
Avatar
FCBarca88
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2006.02.24. 15:35:59
Tartózkodási hely: Isaszeg

2012.10.03. 06:59:57

Ha a Kapitányon múlna, szerintem már ma edzésbe állna, a hétvégi meccsről nem is beszélve. :) Viszont nem kell sietni, fő az egészség. Gyógyuljon meg minél előbb, hogy ismét 100%-s legyen.

Puyol és a szíve:
http://www.youtube.com/watch?v=_9SeI1HbwUU
I am a Runner![...]
FCBarcelona, Fradi, Schumi, Németország!
Barcelona UnityIsStrenght
Jugador del Barça
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2012.04.15. 15:04:50

2012.10.02. 23:59:33

Amikor megláttam a keretben, hogy ott van... elkezdett dobogni a szívem. Carles Puyol(L) Gyógyulj meg Carles! Én továbbra is hiszek abban, hogy ott tud lenni vasárnap. (Bár Tito azt mondta, hogy biztosan ki kell hagynia) Sok sikert a gyógyuláshoz, várunk vissza!!!
Barcelona Unity is Strenght!
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2012.10.02. 23:48:00

Ez borzalmas látvány volt. Percekkel az eset után még mindig az izzadtságomat töröltem.
Jobbulást Puyi!!!
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
IvánC
Madridista
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2008.12.10. 15:55:24
Tartózkodási hely: Brno, Osztrák-Magyar Birodalom

2012.10.02. 23:43:08

19Messi19 írta:A TV3 úgy tudja, Puyol karja kificamodott, körülbelül 2-3 hétig nem játszhat!
Szegény öreg, az utóbbi időben durván nincs szerencséje. A lehető legjobbakat !
Kép
Válasz küldése