Xavi Hernandez

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Szerinted maradjon még egy szezont?

Igen
4
22%
Nem
14
78%
 
Szavazatok száma: 18
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7506
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.05.17. 13:42:16

NewNagyatyesz írta:
2024.05.17. 13:35:41
Ha csak alibi kell,hogy kirúgják az edzőt, akkor ez a nyilatkozat lehet elég. Bár kizártnak tartom, hogy ez legyen a valós ok. Csak azt nem értem, hogy akkor miért kellett a hosszabbítást bejelenteni néhány hete?!

Nekem mondjuk gyanús, hogy Roque pont tegnap beállt 15 percre, holott előtte vannak sokat a sorban, nem ismeri a pozíciós játékot...mintha raszóltak volna fentről
Rengetegszer nyilatkozta már le Xavi, hogy rossz a gazdasági helyzetünk, így lehetetlennek tartom, hogy ez volt az ok, hisz eddig semmi baj nem volt vele. Megváltozott a vélemény, elegük lett fent, talán megint ki akart lépni valaki a vezetőségből, mert elegük lett, és Laporta úgy döntött (ha tényleg így van), hogy ebből elég volt. Ürügynek meg jó, ja.

Viszont ha jól sejtem, Xavi nem fogja állni a szavát, miszerint lemond az utolsó éves fizetéséről.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
gránit
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2539
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2024.05.17. 13:36:34

soadroli írta:
2024.05.17. 12:22:59
Names on the table to replace Xavi:
• Sergio Conceição
• Hansi Flick
• Rafa Marquez [@sport]
Andrsika írta:
2024.05.17. 09:34:16
Dejó is lenne! Végül csal Grànitnak lessz igaza:-)
Alakul, alakul :D

Én Scalonit hoznám, Messi is őt ajánlotta nemrég.

https://www.telecomasia.net/news/footba ... h-scaloni/

Messire mondjuk nem nagyon szoktunk hallgatni, pedig atomjó középpályánk lenne most, ha kicsit is ezt tettük volna.

Conceicao-nak most nincs olyan nagy szezonja, otthon nagyon elpáholja most őket a Sporting, bár a 16 idén is összejött neki a BL-ben. Ez mindenképp mellette szól, hogy a nemzetközi porondon egy kisebb csapattal, underdogként évről évre helyt tud állni. Az Arsenal kiütésétől is hajszálnyira voltak. Hogy ő vagy Flick? Igazából nem tudom.

Motta is a jelöltek között volt, nagyon nagy szezont fut a Bolognával, 3. helyen állnak azzal a költségvetéssel, ez azért nagyon kemény, és ők is abszolút underdogként nyerik a meccseiket. Most is úgy verték 2-0-ra a Napolit, hogy 40%-ban volt csak náluk a labda. Nekünk pont ebben kellene fejlődnünk, mert nem nagyon van forgatókönyvünk arra, hogy mit csinálunk, ha nem mi birtokoljuk a labdát.
NewNagyatyesz
Barça B
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2024.01.14. 23:53:37

2024.05.17. 13:35:41

Ha csak alibi kell,hogy kirúgják az edzőt, akkor ez a nyilatkozat lehet elég. Bár kizártnak tartom, hogy ez legyen a valós ok. Csak azt nem értem, hogy akkor miért kellett a hosszabbítást bejelenteni néhány hete?!

Nekem mondjuk gyanús, hogy Roque pont tegnap beállt 15 percre, holott előtte vannak sokat a sorban, nem ismeri a pozíciós játékot...mintha raszóltak volna fentről
hau30
Capitá del Barça
Hozzászólások: 851
Csatlakozott: 2008.05.19. 19:31:35
Tartózkodási hely: Pécs

2024.05.17. 13:31:21

Nem értem ezt az embert! Bejelenti, hogy elmegy. Megindul a szekér. Aztán mikor kezdenek szállingózni a hírek a maradásáról minden is összedől. Végül bejelentik, hogy mégis marad. A játék ugyanolyan eredménytelen és nihil. Majd végül most előre mosdatva a várható eredményeket bele száll a vezetőségbe és közvetve a játékosokba is, mert azt érzékelteti, hogy a gárda minőségben kevés egy rendkívüli eredményhez. Ez a gárda nem kevés ehhez. Csak jól kellene használni őket, váltani kellene erről a poziciós játékról (bármit is jelentsen ez) és kellene végre egy komoly fizikai állapot. Andris hsz-t olvasva én személy szerint nagyon várom már a Xavi nélküli világot. Lehet még lejjeb kerülünk, de adjuk meg a lehetőséget valami újnak, mert az szerintem biztos, hogy Xavi itt most megbukott és ez nem vezet sehova.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21254
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2024.05.17. 13:31:07

menczel írta:
2024.05.17. 11:31:23
Csináljunk már egy szavazást!

Én amikor felmondott még marasztaltam volna, mikor maradt már átálltam a másik táborba, másik edzőt szívesebben látnék
Hasonló volt a dolog nálam. Korainak tartottam a bejelentést, de érezni, hogy elkattant nála valami azóta. Ez a történet jobb, ha most befejeződik. Talán majd a jövőben, ha addig fejlődik néhány dologban, sikeres lehet még a klubnál edzőként.

Nálam egyébként Laporta szénája is kifelé áll jelenleg. Azzal mentheti meg a bőrét, ha elküldi Xavit, és belenyúl az új edzővel a tutiba. Máskülönben nehéz lesz jól kijönnie belőle. De hogy Xavival folytassa a mostani cirkusz után, az számomra már elképzelhetetlen.

Mondjuk azzal nagyon nem értek egyet, hogy ezt a csapatot Xavi tartotta a víz felett. Azért elég erős volt az idei keret is, min. top 10 európában, és olyan hatalmas lemaradás nincs senkihez képest, max. a mélységben a City-hez képest, de idén ők sem voltak annyira mélyek, mint tavaly. Azért lehet ezzel a csapattal eredménnyeket elérni, az idei sorsolásunkkal BL-döntőig lehetett volna menni különösebb bravúr nékül. :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára LG 2024.05.17. 13:36:15-kor.
dingdong
Jugador del Barça
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2023.09.01. 13:34:04

2024.05.17. 13:30:44

Andris jól összefoglalta ezt az egészet.
Teljesen méltatlan ez az egész crikusz a klubhoz a szurkolókhoz a játékosokhoz és a klub legenda edzőhöz. A nyilatkozat lehet, hogy nem volt optimista de a valóságot mondta ki. Ha ez fáj neki akkor milyen lesz ha mostantól folyamatosan körbe röhögnek minket meg laportát? Milyen lesz ha marquez vagy akárki nem hozza az eredményeket és ujra megy a magyarázkodás? Azzal előrébb leszünk?
Legalább a becsülete megmaradhatna ennek a helynek hogy a hónapokon át tartó könyörgés után ne vágják ki Xavit egy olyan nyilatkozat miatt amiben senkinek semmilyen uj vagy kompromitáló info nem hangzott el.
Andrisnak van igaza abban is hogy most majd ujra kiesik pár csontváz a szekrényből és kiderül hogy valóban Xavi volt-e az oriási probléma. Attól félek nem és csak folytatódik a lefele spirál amiben már jóval a covid elött belekerültünk.

Elég nehéz volt ez a szezon a szurkolóknak enélkül a bohóckodás nélkül is de ez már tényleg a legalja kategória függetlenül a szakmai részétől, hogy jó lenne egy komoylabb edző.
Avatar
Camp Nou99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2020.05.31. 14:32:47
Tartózkodási hely: Surány

2024.05.17. 13:23:19

Mindegy is hogy megy vagy marad. Megint sikerült az egész klubból bohócot csinálniuk. Megy, marad, megy, marad. Tényleg erre van szüksége egy ekkora csapatnak? Nem hinném hogy ez használna a játékosoknak, egyszer úgy tudják hogy Xavi marad aztán felröppenek a pletykák hogy mégse marad. Gratulálok Laportának és az egész sleppjének.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7506
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.05.17. 13:22:43

Szerintem elértünk bőven arra a pontra, ahol mindegy ki jön helyette, ha Marquezre fanyalodunk rá, az is jobb, mintha maradna. Csak nem ideális. De szerintem a két nagyobb név közül jön az egyik, ha Conceicaonak sikerül bontania a szerződését, akkor ő lehet a favorit, ha nem, akkor Flick.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3796
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2024.05.17. 13:13:48

soadroli írta:
2024.05.17. 12:22:59
Names on the table to replace Xavi:
• Sergio Conceição
• Hansi Flick
• Rafa Marquez [@sport]

gondolom Marquez lesz.

közben Romano is lehozta:
Internal talks ongoing right now at Barça, tense situation with president Laporta unhappy with Xavi.

Xavi’s recent words on financial situation and also on Vitor Roque, key points.

Rafa Márquez remains high on club’s list, still waiting for final decision on Xavi.
Ha ennek az egésznek a vége az lesz, hogy Marquez lesz az utódja, azzal sikerül még az eddiginél is nevetségesebbé és szánalmasabbá tenni magunkat. Mi ráció van abban, hogy Marquezre cserélnénk le könyörgöm? Ó te jó ég...

Ebből az egészből csak úgy lehetne arcvesztés nélkül kiszállni, ha Flicket sikerülne idehozni.

Persze ha belegondolok abba a pletykába, miszerint Laporta és Deco reménykednek benne, hogy Lucho nem hosszabbítja meg a 2025 nyarán lejáró szerződését a PSG-nél, akkor össze is áll a kirakós. Ő lesz a "sztáredző", akit a választások előtt idehoznak, Marquez pedig 1 évre kvázi beugrósként kis fizuért ellébecol itt.

Amennyire örültem Laporta visszatérésének, most annyira örülnék ha menne. Ez nem koncepció, ez nem vízió. Ez kapkodás, bohóckodás.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5205
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2024.05.17. 12:22:59

Names on the table to replace Xavi:
• Sergio Conceição
• Hansi Flick
• Rafa Marquez [@sport]

gondolom Marquez lesz.

közben Romano is lehozta:
Internal talks ongoing right now at Barça, tense situation with president Laporta unhappy with Xavi.

Xavi’s recent words on financial situation and also on Vitor Roque, key points.

Rafa Márquez remains high on club’s list, still waiting for final decision on Xavi.
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6730
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2024.05.17. 12:11:08

menczel írta:
2024.05.17. 11:31:23
Csináljunk már egy szavazást!

Én amikor felmondott még marasztaltam volna, mikor maradt már átálltam a másik táborba, másik edzőt szívesebben látnék
Kint is van!
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1626
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2024.05.17. 11:31:23

Csináljunk már egy szavazást!

Én amikor felmondott még marasztaltam volna, mikor maradt már átálltam a másik táborba, másik edzőt szívesebben látnék
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2024.05.17. 10:41:22

Sziasztok!
Egy hozzászólás erejéig visszatértem, mert érdekes az újabb fordulat.
Eredetileg a Laporta topikba akartam írni, mert szerintem a friss hírek százszor inkább oda valók relevanciájában és következményeiben, mintsem a Xavi topikba, de láttam, hogy ez az aktív, szóval jöttem ide.
Nem követtem a fórumot az elmúlt hónapokban, így nem tudom, mi volt a reakció Xavi maradásánál, mi volt a reakció arra, hogy egészen közel kerültünk a BL top4hez, meg a madrid megszorongatásához is, mi volt a reakció arra, hogy végül ez mégse jött össze (bár szerintem banánhéjakon elcsúszva), és most se fogom végigolvasni a hozzászólásokat.

Gondolom sokan örülnének, ha Xavi mégis menne, sokan meg nem. Előbbieknek azt kívánom, hogy teljesüljön a vágyuk, és lássák meg, hogy hova jut ez a klub jelen állapotában, nélküle. Igazán megérdemelnék, hogy végre kilátszódjanak a realitások a Xavi nevű tűzpajzs mögül, mert a nagy gyűlöletcunami és a feszültségek kocentrált levezetésének igénye szerintem ezt mind elhomályosította a hangadó szurkolói és újságírói rétegben.
A Xavit kedvelőknek, marasztalóknak is azt kívánom, hogy Xavi távozzon:
Egyrészt egy bukott elnök nem fog soha visszatérni, de egy ilyen fiatal, vegyes történetű edző még később bármikor visszajöhet, konkrétan 1-1 kivétellel csak ilyen edzők vannak a piacon (mindig). És amúgy se a klubikonokon csapódjon le az évtizedes vezetőségi inkompetencia teljes egésze, ilyen szempontból még Koemant is sajnálom utólag.
Másrészt meg minél hamarabb megy Xavi, annál hamarabb lesz "meztelen a király", és elindulhatunk egy szisztematikus, nem pedig egy állandó kármentésen alapuló építkezési folyamatban. Persze az is lehet, h minden jóra fordul majd, és hát semmit nem kívánok jobban (a személyiségemtől általánosságban eléggé idegen módon), mint hogy ne legyen igazam.

Ami miatt a Laporta topikba akartam írni, az tulajdonképp a hírek szerinti kontextus. Jelenleg szerintem a kontextus (ha igaz), sokkal messzemenőbb következtetésekre ad okot, mint a tény, hogy Xavi távozik. Edzőt váltunk, oké, bumm, de aztán aki nem teljesen a fejével a homokban töltötte az elmúlt éveket, tudhatja: vele vagy nélküle, de nagyságrendileg ugyanott leszünk a rendelkezésre álló erőforrásokat és a klub körüli vezetőségi, szakmai, lélektani, sajtói és szurkolói klímát illetően is.
Szóval a kontextus az, hogy Xavi kiköhögte a sajtótájékoztatón a NYILVÁNVALÓT, ami politikailag Laportának legkevésbé sem megfelelő. Ezért meneszti az edzőt.
Lefordítva, vagy inkább a bulvár színezést lemetszegetve: Az történik, hogy a Barcelona elnöke sportszakmai okokból nem látta indokoltnak ÉS/VAGY anyagi-piaci okokból nem látta előremutatónak az edző leváltását, de hirtelen felindulásból, politikai okokból viszont meglépte.
Kezeljük fenntartásokkal a híreket minden tekintetben, de ha ez valóban így alakul, az szerintem nagyon sötét jövőt vetít a Barcára, amíg Laporta az elnök. Ritka kétségbeejtő az, ha tényleg így működik, gondolkodik az elnök(ség). Mert az edző hiába megy el, ez nem fog megváltozni. Eddig se voltam oda Laportáért, aztán konkrét bizonyos döntései és megnyilvánulásai is nagyon rossz irányba mutattak az elmúlt évekből, de szerintem ez most mindennek a kicsúcsosodása lenne.
Lehet hogy a katalánok ezt benyalják, fene tudja. De nekem ennél rosszabb optikája sehogy se lehetne a klub körüli tevékenységeknek, mint hogy ezt határozzák meg a Xavi menesztésével kapcsolatos indoknak/körülménynek/tényezőnek.
Szerintem most annak is nagyon de nagyon aggódni kéne a klubért (jobban mint eddig), aki amúgy a pokolba kívánta már Xavit.

Szép napot kívánok mindenkinek, ősszel, vagy talán csak Laporta távozása után találkozunk! :)
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7506
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.05.17. 10:38:34

Engem a BS része amúgy nem érdekel, diplomatikusnak kell lenni, az odáig rendben van, én sem mondanám ki, hogy valamiért utálom a srácot, vagy félek berakni, mert nem ismerem, vagy tudomisén miért lett jegelve. Ha meg az 5 misi miatt, azt pláne nem mondanám ki, de nem hiszem, hogy az az ok, mert akkor több percet kapott volna csak kevés meccsen.

Én most Conceicaora tippelnék, ha Xavi tényleg megy. A Milan megy nagyon érte meg mi, és bár csórók vagyunk, az semmi hozzájuk képest, jobb feltételeket tudunk adni szerintem. De leginkább Deco és Mendes miatt, Deco most volt Portóban, és a főbb lapok szerint találkozott Conceicaóval, ez már persze a pletyi része.

Én odáig leadtam az igényeimet, hogy mindegy, ki jön, csak normálisan bánjon a kerettel. Idén kb tényleg annyit köszönhetünk Xavinak a jövőre való tekintettel, felhőtlenül, hogy Fermínt felhozta.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bence0330 2024.05.17. 10:41:37-kor.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3352
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2024.05.17. 10:31:41

A nyilatkozat valóban butaság volt, de én nem lepődök meg azon, hogy ilyeneket mondott, amit Roquéról is nyilatkozott, teljes bullshit, hogy azért nem játsszik, mert az előtte lévők jól teljesítenek. Gyakorlatilag szemébe hazudik mindenkinek, ez minden csak nem korrekt, inkább ne válaszolna semmit.

Laporta korábban azt mondta, hogy nem is kerestek edzőt, annyira biztosak voltak Xaviban. Most ha ez valóban igaz, és most fogják elkezdeni, annak megint egy Setien vonal lesz a vége, szóval olyan nagyon jól nem jártunk. De már kezdek abban is kételkedni, hogy Laportának bármit hinni szabad.
Mascherano14
Capitá del Barça
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2018.01.04. 00:19:27

2024.05.17. 10:25:14

Nagyon mérgező Xavi hozzáállása. Azt mondhatná, hogy nehéz meg a madridnak sok a pénze, de hogy nem vagyunk versenyképesek? A filléres Girona hogyan volt az?
Avatar
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2743
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2024.05.17. 10:11:53

Könyörgöm legyen már vége ennek a haláltusának. Mint egy döglődő állat az út mentén, olyan a hangulat. Lassan visszasírják Koemant.
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 758
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2024.05.17. 10:07:41

bence0330 írta:
2024.05.17. 09:55:21
Emlékeim szerint Xavi ezt már nagyon sokszor hozta fel sajtótájékoztatón. Emiatt gondolom, hogy ez csak ürügy, és a naiv verzióban Laporta rájött a sportszakmai tévedésre, a kevésbé naivban pedig rájött, hogy neki személy szerint is pozitív lenne, ha elválnának útjaink.
Nem gondolod inkább, hogy a Xavi-Deco ellentét éleződött ki és ezt tette Xavi nyilvánossá a nyilatkozatával?
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7506
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.05.17. 09:55:21

Emlékeim szerint Xavi ezt már nagyon sokszor hozta fel sajtótájékoztatón. Emiatt gondolom, hogy ez csak ürügy, és a naiv verzióban Laporta rájött a sportszakmai tévedésre, a kevésbé naivban pedig rájött, hogy neki személy szerint is pozitív lenne, ha elválnának útjaink.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 758
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2024.05.17. 09:53:32

Ilyen előzmények után vajmi nehéz lesz (lenne) olyan kívülről érkező edzőt találni, aki valóban felfelé ívelő pályára állítja a csapatot. Ha Marquez feljuttatja az Atleticet, az isten sem menti meg a nagycsapat kispadjától.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3979
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2024.05.17. 09:39:18

Mondjuk a klub anyagi helyzetéről egy edzőnek nyilatkoznia az üzleti életben szerintem végtelen ostoba és meggondolatlan megnyilvánulás, annak ellenére, hogy nem titok. Egy edzőnek nem ez a dolga, ráadásul alkupozíciókat rombol előre. Nem hiszem, hogy ehhez engedélyt kapott volna az igazgatótanácstól, elnöktől. A civil életben is az ilyen megnyilvánulás miatt simán lapát lehet.
Andrsika
Barça B
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2023.01.01. 15:27:06

2024.05.17. 09:34:16

Alcantara írta:
2024.05.17. 09:28:34
https://www.sport.es/es/noticias/barca/ ... -102500500

Áthozom ide a témát az igazolások topikból, itt folytassátok. A sport.es szerint is vége a dalnak nagy valószínűséggel.
Remélem igaz a hír, itt az ideje, hogy távozzon.
Dejó is lenne! Végül csal Grànitnak lessz igaza:-)
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3979
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2024.05.17. 09:28:34

https://www.sport.es/es/noticias/barca/ ... -102500500

Áthozom ide a témát az igazolások topikból, itt folytassátok. A sport.es szerint is vége a dalnak nagy valószínűséggel.
Remélem igaz a hír, itt az ideje, hogy távozzon.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7506
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2024.05.14. 01:41:32

Ha már itt marad a nyakunkon, próbálok szurkolni neki, hogy tovább fejlődjön. Szerintem fog is, de a nagy meccses témát nem fogja megugrani, ez a "bármit teszünk, úgyis kikapunk valahogy" madrid inverz téma már kezd beleivódni az új generációba is.

Ami pozitív volt, az az utolsó nyilatkozatában az a sor, amiben elismerte, hogy az ő hibájuk volt a középpálya stabilitásának visszaesése, mert nem nagyon akarták átszervezni a dolgot, és vkp-t berakni, és emiatt kaptunk végtelen mennyiségű gólt. Első lépésként a hiba belátása és a felelősségvállalás jó dolog. (Már ha így értette, mert a "stábunk" alatt mondhatta azt is, hogy nem hoztak neki elitet nyáron, az már gázos lenne, mert előtte nyáron viszont hoztak.) Remélem, ez nem Zubimendiben csúcsosodik majd ki, hanem egy igazi vkp-ban, ő is látja látszólag, mit jelent Christensen jelenléte a pályán. Egy ilyen profilú, de kicsit mozgékonyabb, kicsit jobban passzoló játékos lenne az igazi. 2-3 éve még rárepültem volna Höjbjegre mint olcsó, de jó lehetőségre, de teljesen leépült a fickó. Abban viszont biztos vagyok, hogy a L1-ben van ilyen játékos, minden évben elvisznek 1-2-t.
Elég sokára érkezett meg a felismerés, kb 2 év késéssel, de legalább megérkezett. Ha eszerint adja le a kívánságlistáját nyáron, az nagy pozitívum lesz a szememben. De ez nem Kimmich, és nem Zubimendi, még ha egyik sem rossz játékos.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3335
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2024.05.13. 14:34:08

gránit írta:
2024.05.13. 00:12:29
És ha már egyszer bejött a tippünk, akkor nem zárom ki annak a lehetőségét, hogy Xavi története hozhat még újabb fordulatot, és kerülhet ő még lapátra, ha a szezon végéig kapunk még egy-két verést.
Végülis igen, nekünk nem áll semmiből a tippelgetés és sokba sem kerül.... :lol:
A klub nevében azonban súlyos árcédulával és komoly romlandó termék cédula rizikójával is járnak ezek a fordulatok.

Jópofi ez a kezünkben a sorunk szlogen (Xavi nyilatkozat), mely az idő haladtával egyre alacsonyabb tétekért hangzik el.
Válasz küldése