Xavi Hernandez

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7278
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.12.14. 01:41:44

Feast4 írta:
2023.12.14. 00:25:01
Kövezzetek meg, de mivel a játékunk megint csak visszafele fejlődik, lehet most kéne elgondolkozni azon kell-e ezt vele tovább csinálni? Amit az utolsó két hónapban leműveltünk az kabarénak is sovány.
Pont az elmúlt hónapban focizunk végre Barca-szinten. A mai brahimeccset levéve, mert ez siralmas volt, és látványosan nem érdekelt senkit a pályán 1-1 fiatalon kívül, de szerintem az önmagában is elég jó hír, hogy az utolsó fordulóra már biztos csoportelsők voltunk. 3 rangadó közül kettőt gyönyörű játékkal behúztunk, egyet meg nagyon jó játékkal buktunk, a 3 rangadón 65 kapuralövéssel. Ebben nem tudom, mi a kabaré. A helyzetkihasználáson kívül, mert a mai nap kivételével az tényleg gyenge volt.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.12.14. 01:11:25

soadroli írta:
2023.12.14. 00:52:16
magas színvonalú meccsek? hát én nem tudom mikor láttam olyat a madridi 0-4 óta.
Be kell kapcsolni a televiziot! :)

Egyebkent garantalom neked, hogy a nagy irammal, a kb 50 golszerzesi kiserlettel es a 4-2es eredmennyel a Barca Girona volt az egyik, ha nem a legjobb meccs a hetvegen a top5 ligakban.
Persze nekunk Barca szurkolokent az eredmeny es a jatek is elmaradt az idealistol, de hat nem is errol beszelunk ugye.
Az Atletico elleni meccsunk is abszolut felso polcos volt, csak ott a hasonlo jatekkal egyutt jobban dominaltunk es nyertunk is.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5178
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2023.12.14. 00:52:16

magas színvonalú meccsek? hát én nem tudom mikor láttam olyat a madridi 0-4 óta.
Kép
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.12.14. 00:32:00

Nezzuk a tenyeket, de csak azokat a tenyeket, amik az én igazamat támasztják alá, hogy kvittek legyunk! :)

- 3 ev utan eloszor tovabbjutottunk a BLben
- csoportelsokent
- az utolso fordulonak mar tetje se volt
- a bajnoksag elmezonyeben vagyunk
- a pontkulonbsegek tobb mint ledolgozhatoak az elso helyhez is
- europa szinten is rendkivul erosnek szamito csapatokkal versenyzunk a dobogo kulonbozo fokaiert
- elkezdtunk rengeteg helyzetet teremto meccseket, es a partatlan szurkolok szamara magas szinvonalu meccseket jatszani
- mindezeknek az egyik kulcsa eppen az elmult nehany het teljesitmenye, es mit ad isten, pont egybeesik azzal, amikor a kezdocsapat nagyobbik fele felepult es visszatert
- vegre megteremtodott a lehetoseg valodi pihentetesre, es vegul egyaltalan nem szamit hogy az eredmeny rovasara ment
- rayo dontetlen (csak az optika kedveert.)
Ha nem szamolom el, akkor ez bizony 9/10, ez bizony 90%
Wow!

Hat mindenki el tudja donteni szerintem… :mrgreen:

Komolyra forditva a szot:
Leirtak itt a lenyeget elottem a kollegak. A csapat egyertelmuen fejlodest mutat szezonrol szezonra, pedig az elerheto jatekoskeretben epp esszel alig felfoghato eves es havi szintu fluktuaciok vannak. Irany tovabb Xavival!
Elobb utobb eldol, hogy alkalmas lesz e egy europai elit csapatot menedzselni, de ettol meg evekre vagyunk, ahogy arra szamitani is lehetett.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2023.12.14. 00:25:01

Kövezzetek meg, de mivel a játékunk megint csak visszafele fejlődik, lehet most kéne elgondolkozni azon kell-e ezt vele tovább csinálni? Amit az utolsó két hónapban leműveltünk az kabarénak is sovány.
Kép
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1245
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2023.12.13. 23:47:04

Nézzük a tényeket a nagy Sahtar pofon fogadkozások öltözőbe bezárkózás sérültek visszatérése stb utan:
1/0 Rayo
2/1 Porto
3/2 ATM
4/2 Girona
5/2 Antwerpen

Ez 40% !
La Liga 4. hely , BL csoport ( keserves ) továbbjutás
Hat mindenki el tudja dönteni szerintem…
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3291
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.12.13. 21:18:34

La Masia1 írta:
2023.12.13. 01:24:59
Nem tudom mire kellene kezet fogni: ez most valami fogadás vagy "békekötés"? :)
.
Ha van egy edző 65%-os győzelmi mutatóval, de semmit nem nyer a csapat, a másik meg 62%-ossal bajnokságot nyer, akkor melyik a jobb edző...?
Ha nem tudod, hát vagy nem volt érthető, amit írtam, vagy nem akartad megérteni, de ez már maradjon is így.

Egy harmadik a jobb edző, mégpedig az, aki a 65%-os semmit sem nyert edzőt megelőzve nyert, mert azé a legjobb mutató..... :mrgreen:
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1867
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2023.12.13. 20:26:43

Cseri írta:
2023.12.13. 20:07:57
A bajnokságot Stéga nyerte meg,ebből a csoportból Csertőivel a padon is továbbjutott volna a csapat, következő körben úgy is kiesünk,rajtunk röhög a világ,elköltött egy csomó pénzt,nincs koncepció,nincsenek gólok,helyzeteink sincsenek,a haverokat játszatja, az öccse a másodedzője, állandóan kifogásokat keres :)
kihagytad, hogy mindenkit megkapott, akire csak ranezett
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7278
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.12.13. 20:15:40

Mert zsinórban 3 baromi jól lejátszott, dominált rangadóból csak kettőt nyertünk meg, és ez már szégyen. Asszem konkrétan ezt a szót is olvastam.

Vannak hibái, 1-2 nem is olyan kicsi (támadók feje a kapu előtt, emberanyaggal való bánásmódja (Lewy használata számomra a döbbenet kategória még mindig, meg a 2-3-4 elküldött elég jó játékos), illetve jelen pillanatban a védelem nem olyan, mint tavaly volt, de azért a minapi messze nem az átlag védelmi teljesítmény volt, mindenki borzasztó rossz napot fogott ki hátul, ezért emiatt nem aggódom hosszútávon.

De nálam az összkép még mindig pozitív. És nem vagyok róla meggyőződve, hogy 2-3 sztáredző kivételével bárkivel jobban járnánk. Eredmények terén évről évre lépünk valamit előre.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2023.12.13. 20:11:23

La Masia1 írta:
2023.12.13. 19:52:48
Totál érthetetlen, hogy mivel indokolná bárki is, hogy el kellene küldeni.
A beugró szezonjában a 8-9. helyről feljött a csapat a 2.-ra.
Az első teljes szezonban bajnokok lettek.
Idén szintén az élmezőnyben van a csapat, a bajnokság harmada ment le.
A BL csoportkör megvan.

Mi az ember bűne?! :D

Szerintem full komolytalan vele kapcsolatban, hogy az elküldése akár elvi szinten is szóba kerül jelenleg.
Megy a zene a háttérben és annyira ideillőnek érzem:
Victory has one thousand fathers, defeat is an orphan...
A győzelemnek ezer atyja van, a vereség árva...
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1073
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2023.12.13. 20:10:30

Cseri írta:
2023.12.13. 20:07:57
A bajnokságot Stéga nyerte meg,ebből a csoportból Csertőivel a padon is továbbjutott volna a csapat, következő körben úgy is kiesünk,rajtunk röhög a világ,elköltött egy csomó pénzt,nincs koncepció,nincsenek gólok,helyzeteink sincsenek,a haverokat játszatja, az öccse a másodedzője, állandóan kifogásokat keres :)
A testbeszéde katasztrofális a német sztáredzőkéhez képest.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1801
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2023.12.13. 20:07:57

La Masia1 írta:
2023.12.13. 19:52:48
Totál érthetetlen, hogy mivel indokolná bárki is, hogy el kellene küldeni.
A beugró szezonjában a 8-9. helyről feljött a csapat a 2.-ra.
Az első teljes szezonban bajnokok lettek.
Idén szintén az élmezőnyben van a csapat, a bajnokság harmada ment le.
A BL csoportkör megvan.

Mi az ember bűne?! :D

Szerintem full komolytalan vele kapcsolatban, hogy az elküldése akár elvi szinten is szóba kerül jelenleg.
A bajnokságot Stéga nyerte meg,ebből a csoportból Csertőivel a padon is továbbjutott volna a csapat, következő körben úgy is kiesünk,rajtunk röhög a világ,elköltött egy csomó pénzt,nincs koncepció,nincsenek gólok,helyzeteink sincsenek,a haverokat játszatja, az öccse a másodedzője, állandóan kifogásokat keres :)
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
La Masia1
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2022.09.23. 18:42:36

2023.12.13. 19:52:48

Totál érthetetlen, hogy mivel indokolná bárki is, hogy el kellene küldeni.
A beugró szezonjában a 8-9. helyről feljött a csapat a 2.-ra.
Az első teljes szezonban bajnokok lettek.
Idén szintén az élmezőnyben van a csapat, a bajnokság harmada ment le.
A BL csoportkör megvan.

Mi az ember bűne?! :D

Szerintem full komolytalan vele kapcsolatban, hogy az elküldése akár elvi szinten is szóba kerül jelenleg.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3291
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.12.13. 17:05:30

drobika írta:
2023.12.13. 17:03:23
Én Dembelére gondoltam, amikor a támadásaink lendületére, az 1-1 ezésekre, mások helyzetbe hozását említettem. Most ez nagyon hiányzik.
Tudom, de Busi volt az ő és a csapat origója
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2023.12.13. 17:03:23

Peter írta:
2023.12.13. 17:00:49
drobika írta:
2023.12.13. 16:28:50
Azt is hozzátenném, hogy dupláztunk ok, de a sokat szidott, már nem látott játékosunk
Elég régóta tudott tény, hogy az évek múlása az élsportban mit jelent.
Erre volt idő felkészülni. Nem készült fel semennyire, sőt a ahhoz alkalmazkodott a komplett csapat.
Jól sikerült, mert még ma is azt a tempót alkalmazzuk.

Utólag értelmet kap sokminden. A tavalyi szezon volt a komfortzóna. Nagyon óvatosan, lassan, de biztosnak tűnően haladtunk.
Célt is ért a Ligában, de azon kívül eélytelenek voltunk.
Romeuban látta ezt a vonalat folytatni, de nem sikerült.
A nyílt foci pedig már konfortzónán kívüli, kihívásokat, kockázatokat jelent, amire nem képes megfelelően reagálni. Ezt látja, tapasztalja az öltöző.....és innentől kezdve már minden inogni kezd....elfogy a hit, a bizalom, a tekintély.....
Én Dembelére gondoltam, amikor a támadásaink lendületére, az 1-1 ezésekre, mások helyzetbe hozását említettem. Most ez nagyon hiányzik.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3291
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.12.13. 17:00:49

drobika írta:
2023.12.13. 16:28:50
Azt is hozzátenném, hogy dupláztunk ok, de a sokat szidott, már nem látott játékosunk
Elég régóta tudott tény, hogy az évek múlása az élsportban mit jelent.
Erre volt idő felkészülni. Nem készült fel semennyire, sőt a ahhoz alkalmazkodott a komplett csapat.
Jól sikerült, mert még ma is azt a tempót alkalmazzuk.

Utólag értelmet kap sokminden. A tavalyi szezon volt a komfortzóna. Nagyon óvatosan, lassan, de biztosnak tűnően haladtunk.
Célt is ért a Ligában, de azon kívül eélytelenek voltunk.
Romeuban látta ezt a vonalat folytatni, de nem sikerült.
A nyílt foci pedig már komfortzónán kívüli, kihívásokat, kockázatokat jelent, amire nem képes megfelelően reagálni. Ezt látja, tapasztalja, érzi az öltöző.....és innentől kezdve már minden inogni kezd....elfogy a hit, a bizalom, a tekintély.....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Peter 2023.12.13. 17:03:58-kor.
Avatar
Rdinho10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 411
Csatlakozott: 2014.07.08. 20:12:26

2023.12.13. 17:00:20

Azert az a tavalyi bajnoksag..nagyban koszonhettuk Stegennek ,vedelemnek meg a botladozo rivalisainknak,megerdemeltuk es nyilvan szep teljesitmeny volt,de mar tavaly is gondunk volt a gollovessel szvsz,csak Lewa meg vmilyen szinten elfedte.Eleg sok 1 golos gyozelmeink voltak.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2023.12.13. 16:48:52

Deluigi írta:
2023.12.13. 16:40:58
drobika írta:
2023.12.13. 16:28:50
Ezt is illene az edző úrnak pl. látnia.
latja is es eleg sok mindent meg, amit mi nem

hagyjuk az edzo urat dolgozni es ev vegen majd elo lehet venni, ha nem jol teljesitett
Ha látná, hogy Raphinha nem a jobbszélen tud játszani hasznosan, akkor nem ott játszatná az esetek 90%-ban. A fennmaradó 10%-ban láthatta volna mennyivel hasznosabb volt középpályásként labdát osztva, távolról lőve, nem mellesleg Lewy nyakán lévőket is megosztva.
Felőlem dolgozhat... Csak találná meg az embereknek a posztjait, és hogy mire alkalmasak játékban. Nem egyedül nem látom ezt.
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1867
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2023.12.13. 16:40:58

drobika írta:
2023.12.13. 16:28:50
Ezt is illene az edző úrnak pl. látnia.
latja is es eleg sok mindent meg, amit mi nem

hagyjuk az edzo urat dolgozni es ev vegen majd elo lehet venni, ha nem jol teljesitett
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2023.12.13. 16:28:50

Peter írta:
2023.12.13. 16:23:09
bence0330 írta:
2023.12.13. 14:40:24
mert dupláztunk, és kész.
Igen, dupláztunk, amiért méltó elismerésben is részesült. Az a versenykiírás lezárult, elmúlt, elkezdődött egy teljesen új, egy másik, ami jelenidőben zajlik.

Rómában elbuktunk, de ezek a fiúk micsoda legendák, korábban alázták a világot, "ne báncsuk" őket, tudják ők, hogy mitől döglik a légy, összeszedik magukat.....ismerős?....folytassam?....fokozhatom, de talán rémlik számodra is hova vezetett.

Minden tendencia elkezdődik valahol. A csúszás vagy kapaszkodás is.

Xavi a bajnoki kerethez képest erősítést kapott, amivel jelenleg hektikusan, ingadozva, bizonytalanul, kapkodva keresi az utat, holott az erősítések miatt egyértelműen fejlődést kellett volna elérjen.

Jelenlegi állapotok alapján - ha tetszik, ha nem - a tények azt mutatják, hogy a tavaly elértekhez képest a pályán nincs előrelépés, egyáltalán nem ura a helyzetének, nincs pozitív ráhatása a pályán történtekre.

Vissza Rómához. Róma után minden maradt a régiben, ma már lehet tudni, hogy ez milyen kézzelfogható károkat okozott.
Xavi élvezheti a vezetés bizalmát, de nem kell majd egyszer, valamikor a későbbiekben azon csodálkozni, hogy minden út Rómába vezet... :mrgreen:
Azt is hozzátenném, hogy dupláztunk ok, de a sokat szidott, már nem látott játékosunk minőségi különbséget mutatott abban a tavalyi szezonban...A támadásaink tempója , az 1-1 ellenik, a helyzetbehozatal sokkal jobban működött a jelenleginél. Nem véletlenül nem akarta Xavi elenfedni...A helyén játszó sokszor helyette követelt Raphinha pedig enyhén szólva meg sem közelíti a jobboldalon a srácot...
Neki Lewy mögött középpályán kellene tolnia, szerveznie,lőnie stb. mert ebben van az ő potenciálja. Viszont Xavi kirakja a szélre, ott meg vége is a dalnak. Ezt is illene az edző úrnak pl. látnia.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3291
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.12.13. 16:23:09

bence0330 írta:
2023.12.13. 14:40:24
mert dupláztunk, és kész.
Igen, dupláztunk, amiért méltó elismerésben is részesült. Az a versenykiírás lezárult, elmúlt, elkezdődött egy teljesen új, egy másik, ami jelenidőben zajlik.

Rómában elbuktunk, de ezek a fiúk micsoda legendák, korábban alázták a világot, "ne báncsuk" őket, tudják ők, hogy mitől döglik a légy, összeszedik magukat.....ismerős?....folytassam?....fokozhatom, de talán rémlik számodra is hova vezetett.

Minden tendencia elkezdődik valahol. A csúszás vagy kapaszkodás is.

Xavi a bajnoki kerethez képest erősítést kapott, amivel jelenleg hektikusan, ingadozva, bizonytalanul, kapkodva keresi az utat, holott az erősítések miatt egyértelműen fejlődést kellett volna elérjen.

Jelenlegi állapotok alapján - ha tetszik, ha nem - a tények azt mutatják, hogy a tavaly elértekhez képest a pályán nincs előrelépés, egyáltalán nem ura a helyzetének, nincs pozitív ráhatása a pályán történtekre.

Vissza Rómához. Róma után minden maradt a régiben, ma már lehet tudni, hogy ez milyen kézzelfogható károkat okozott.
Xavi élvezheti a vezetés bizalmát, de nem kell majd egyszer, valamikor a későbbiekben azon csodálkozni, hogy minden út Rómába vezet... :mrgreen:
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2472
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.12.13. 16:11:54

brazilfan írta:
2023.12.13. 15:46:05
Ha viszont a szőnyeg alá söprést a fórumozókra érted, akkor muszáj megint hozzátenni, hogy senki sem állított olyat, hogy minden szép és jó.
Ha elhangzik, hogy relativizáljuk a problémákat, azzal nem értek egyet. Az xG is azért szúrja sokak szemét, mert egyesek a hibák félremagyarázására használják, pedig, ahogy többen leírták, pontosan a hiányosságainkra mutat rá (bár a módszertanával, kiszámításával sok problémám van, ezért nem is hiszem, hogy bármi haszna lenne).
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1073
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2023.12.13. 15:46:05

gránit írta:
2023.12.13. 14:43:37
Szerintem sosem elég annyit mondani, hogy lejátszottak minket, ennyi. A tanulságokat kell levonni és javítani rajtuk, ami nem egyenlő a problémák szőnyeg alá söprésével (itt van a töréspont a két tábor között).
Ezeket kire érted, Xavira és a klubra vagy a szurkolói fórumra? A tanulságok egy részét nyilván a fórumozók is levonhatják (bár a lehetséges okok egy része, pl. öltözői vagy magánéleti gondok stb. rejtve van előttük), viszont a bajok kijavítása nyilván nem itteni feladat, hanem a stábé és a csapaté.
A problémák szőnyeg alá söprése a stáb részéről szerintem kizárt, más kérdés, hogy a klub helyében én sem kötnék mindent a gyakran felelőtlennek és felületesnek mutatkozó sportsajtó orrára.
Ha viszont a szőnyeg alá söprést a fórumozókra érted, akkor muszáj megint hozzátenni, hogy senki sem állított olyat, hogy minden szép és jó.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2472
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.12.13. 14:43:37

Szerintem sosem elég annyit mondani, hogy lejátszottak minket, ennyi. A tanulságokat kell levonni és javítani rajtuk, ami nem egyenlő a problémák szőnyeg alá söprésével (itt van a töréspont a két tábor között). Ez a pozitív tanulságokra is vonatkozik, lásd Cancelo jól játszik baloldalon, érdemes inkább őt játszatni ott, mint Baldét.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7278
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.12.13. 14:40:24

Hát egy vereséget kötelező pedig relativizálni. Néha nem nagyon lehet, csak annyit mondani, hogy ja, lejátszottak minket, ennyi. Néha meg ennek az ellenkezője az igaz. Amúgy sokszor a győzelmet is is kötelező, tettük is a Soci ellen bőven pl, vagy a Porto első mecce után.

Ha nem tennénk, tényleg semmi értelme nem lenne az egésznek, a tv-t sem kéne bekapcsolni, sőt, a meccset sem lejátszani, csak egy random, valószínűsíthető eredményt közölni valami AI-alapú programmal és kész. Ha tényleg semmi más nem számít, csak az eredmények.

Ja, és akkor viszont akkor se számítson más, mikor csupa 1 gólos eredménnyel duplázunk, mert dupláztunk, és kész.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Válasz küldése