Xavi Hernandez

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2023.11.08. 06:58:52

Gündogan nyilatkozata teljesen egyértelmű, nyílt és őszinte volt. Napnál világosabb. Xavi kifelé nyilatkozata pedig kényszerű magyarázkodás ezzel kapcsolatban. Megjegyzem nem is tehetne mást kifelé. Befelé azonban motiválni kellene az embereket.
De ez úgy nem megy, ha ennyi idő után nincs egy kép, hogy mit akarunk játszani, és nincsenek megoldóképletek más és más helyzetekre. Szerintem a játékosok nem hisznek ebben a stílusban. Canelo az, néha Gündogan, aki még a hozott anyagból főz, azaz direktebben támad, egyénileg támadja a kaput. Offenzív. A többiek jelentős része odapasszolja a legközelebbihez a labdát, abból baj nem lehet.Gavi harcol, néha túl vehemensen is, és ezzel hozza magát és a csapatot is nehéz helyzetbe. MATS meg véd majdnem mindent. Araujo meg próbálja megoldani a hátsó kuplerájt. Lewy kétségbeesetten jön hátra labdáért. Raphinha hajt, de messze nincsenek olyan képességei, mint amit képzelünk róla. A fiatalokra pedig egyedül nem tisztességes számítani.
Egyénileg jók a játékosaink zömmel, de nincs kitalálva a játék. Mikor mit kellene csinálni. Ez pedig hosszú távon frusztrál mindenkit.
Kimondom, ha nem a mi kutyánk kölyke és a testvére volna az edző, más volna az Elnök úr véleménye is...
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1245
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2023.11.08. 00:17:42

Troym írta:
2023.11.07. 23:28:32
Marha gyorsan ki kéne találnia valamit.
Szerintem nem 100%, hogy kihúzza a szezont.

Ez a menetrend:
November vége - december közepe:
11.25 idegenben Rayo - oda nem nyerni járunk
11.28 otthon Porto - inkább nem mondok semmit
12.03 otthon Atletico - még az X sem lesz egyszerű
12.10 otthon Girona - ugyanaz
12.13 idegenben Antwerp - attól függ van-e tét

Szerintem ez az 5 meccs dönti el marad-e. Ha elszállunk a bajnokságban és/vagy BL-ben, akkor nem egyértelmű.
Na Ez viszont egy kiváló menetrend h megmutassa nem csak a csip csip csókát gyakoroljak edzésen naponta 2x .. :-)

De Jonggal teljes lesz a kerete is , 3 ilyen meccs utan … nem is kell több motiváció h helyre tegye a dolgokat ( apropó Gundogan nyilatkozata , egyre inkább neki hiszek )

Rayo : Iszi Palacio es barátai kutya nehez de LaLIga kuszkodos 3 pont 0-1

Hazai pálya:
- Porto : csoportrangado az első helyért , tokeletes alkalom ellenfél es helyszín egy 3-4 :0 s kötelező bizonyításra h meg fogja oldani a támadó játékot januárig mas nem elfogadható a mai nap utan pláne

- Atletico: bajnoki rangadó, rivális … csak a 3 pont vesztes klassziko utan 3:1

- Girona: katalán derby , rivális nincs mese 3 pont 3:1

- Antwerpen: orom játék a fiataloknak

Ha ez ennek közelébe se lesz full kerettel akkor szerintem …
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2615
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.11.07. 23:28:32

Marha gyorsan ki kéne találnia valamit.
Szerintem nem 100%, hogy kihúzza a szezont.

Ez a menetrend:
November vége - december közepe:
11.25 idegenben Rayo - oda nem nyerni járunk
11.28 otthon Porto - inkább nem mondok semmit
12.03 otthon Atletico - még az X sem lesz egyszerű
12.10 otthon Girona - ugyanaz
12.13 idegenben Antwerp - attól függ van-e tét

Szerintem ez az 5 meccs dönti el marad-e. Ha elszállunk a bajnokságban és/vagy BL-ben, akkor nem egyértelmű.
Mascherano14
Capitá del Barça
Hozzászólások: 661
Csatlakozott: 2018.01.04. 00:19:27

2023.11.07. 23:14:58

Hát, sajnos a hiba az ő készülékében van. Ez azért egy jó keret, bár nagyon rövid. Erre a meccsek nagy részében eseti, egyéni akciókból szerzünk gólt. Nincsenek kulcspasszok, nincsenek 3-4 gyorspasszos játékok. Ugyan gyorsabb a labdajáratás, mint nagy öregek idején, meg végre vannak jó fordítások (Gavi, Gündogan), meg azért reagál a játék helyzetére, de így is kevés. Ennél jobb a keret. Van valahol részletesebb elemző videó a játékunkról, mert általában nem értem, mit akarunk.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2473
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.11.07. 23:05:41

Peter írta:
2023.11.07. 22:31:25
Lövésünk sincs, hogy mi lehet az öltözőben, de ez simán elment egy tipikus edzőbuktató meccsnek.
Az a baj, hogy ez nem egy rendkívüli eset volt. A többi meccsünkön is ugyanilyen ötlettelen a játékunk. Áthozzuk a térfélen, aztán fogalmunk nincs, hogyan tovább. Adogatunk-adogatunk, és ennyi. Írtál a fellángolásokról is, ez az, amit nem értek. Néha, nagyon néha megvillantunk valamit a játékunkból, lásd a Madrid elleni gólunkat. Aztán tíz meccsnek kell eltelnie ahhoz, hogy újra lássunk egy igazi, barcás csiki-csukit. Ezt a szintet nem tudjuk állandósítani, ma gyakorlatilag teljesen elfogyott a tudomány a támadóharmadban, kétségbeesetten ívelgettünk, ami sosem volt a mi játékunk, és nem is volt pontos.

Egy korábbi hozzászólásodra reagálva, de ja vu ez a javából. Amikor Koeman jött, pont arra gondoltam, hogy végre valaki rendbe teszi a védelmet (annyi érdeme volt, hogy kb 20 év után ő dobta be újra a három belső védős felállást). Két éve ugyanazt gondoltam Xavival kapcsolatban, hogy egykori remek középpályásként helyre hozza azt a csapatrészt, amiben ő maga is remekelt, és újra visszatér a kreativitás a játékunkba. Nem így történt. Mivel semmi előrelépés nincs, nem kérdés, hogy korlátozottak az edzői képességei. Annyi enyhítő körülmény van, hogy a keret nagy része sem alkalmas arra a játékra. De ilyen szintű ötlettelenségre nincs mentség.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3291
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.11.07. 22:44:30

Sonoma írta:
2023.11.07. 22:36:52
Augusztusban volt vitám pár Xavi hívővel, mert azt mertem írni, ez a játék nagyon kevés ettől a csapattól és ezt Xavi számlájára írtam.
Sajnos az idő bebizonyította Xavi képességeinek hiányát.
Nem gondoltam én sem másképp, de bennem volt, ha már vele folytatjuk, nézzük mi lesz tovább. Írtam is néhány óhajt, sóhajt, miben lenne előnyére, ha változna.
Aztán valami október elején elkezdett pislákolni, némi reményteljes pillanat, de ez most már nagyon úgy fest, hogy a véletlenek játéka volt, valami kis alkalmi lángocska....

Kínos volt nézni a tekintetét meccs közben, amikor mutatta az arcát a kamera.
Sonoma
Capitá del Barça
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2021.05.25. 10:00:54

2023.11.07. 22:36:52

Augusztusban volt vitám pár Xavi hívővel, mert azt mertem írni, ez a játék nagyon kevés ettől a csapattól és ezt Xavi számlájára írtam.
Sajnos az idő bebizonyította Xavi képességeinek hiányát.

Ezt nem lehet már/még a rutintalanság számlájára írni, mert nem látunk semmi koncepciót, hová is tart a fejlődésben a csapat (spojler: szakadékba).
Nem látni a játékosok egyéni és csapatként való fejlődését, de a taktikában se látom, mi az elképzelése ( mert az édeskevés, hogy ne kapjunk gólt, meg biztonságosan hozzuk fel a labdát, abból nem lehet baj).
Az nem taktika, hogy variálom a felállást lassan hétről hétre. Ez csak nagyobb káoszt okoz a játékosok fejében.

Én nem szidnám a játékosokat gyengébb teljesítményükért.
Lehet egyes játékosoknak rossz periódusa egy szezonban, ha viszont szinte az összesnek az, az már edző hibája.
Hogy lehet, hogy minden támadónk elfelejt focizni?
Hogy senki nem mer messziről kapura lőni?
Hogy az ívelgetéseinken kívűl nincs semmi elképzelésünk az ellenfél kapujának támadására?
Hogyhogy egy támadó sem tud konstans jó teljesítményt nyújtani az elmúlt 1 évben?
Egy lesajnált Ancelotti, hogyan tudott egy romokban lévő Viniciusból (Torres szinten levőt) gólerős csatárt faragni? Ezt miért nem látjuk Xavitól?

A Sociedad elleni meccs után írtam, hogy a csapatnak nincs taktikája, max. az egyéni teljesítményekre lehet építeni, és ez egy erősebb csapattal szemben kevés lesz.
Ma kiderült elég ehhez egy középszintű csapat, jó taktikával és erőnléttel.

Írom mindezt úgy, hogy én is örültem amikor Koeman helyére jött 2 éve.
Bíztam benne, hátha ő lesz a következő Pep, aki ha nem is BL-t, de egy Top 4 csapatot rak össze. Sajnos ebből semmit nem látni eddig.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3291
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.11.07. 22:31:25

gránit írta:
2023.11.07. 21:47:03
Persze, maradni fog, hosszabbítottak vele.
Lövésünk sincs, hogy mi lehet az öltözőben, de ez simán elment egy tipikus edzőbuktató meccsnek.
bence0330 írta:
2023.11.07. 21:43:29
Én még annyit hozzátennék, hogy Xavitól egy dolgot nem lehet elvenni, hogy kovácsolt egy csapatot, nagybetűvel,.
Erre mindent lehet mondani, csak egyedül azt nem, hogy focicsapat.
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1245
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2023.11.07. 21:55:11

bence0330 írta:
2023.11.07. 21:43:29
Én még annyit hozzátennék, hogy Xavitól egy dolgot nem lehet elvenni, hogy kovácsolt egy csapatot, nagybetűvel, ilyen sok éve nem volt nálunk. Alapvetően ezzel hoztuk a kupákat, szűkös meccseket. Ez is egy módja. A probléma az, hogy most kezdem érezni azt, hogy kicsit kezdi elveszteni a csapatot, és a bizalmat. Ez persze nem végleges, de jelenleg így érzem.

Kár, mert idénre Xavi több dologban fejlődött, de az összkép mégsem javult.

Kovácsolt egy csapat hangulatot ( bar nem értem g BL meccsen Barki ellen h engedheti ezt a tötyi hizzaallast es felkeszuletlemseget meg magának )es szakmailag meg egy fel csapatot …
A baj az h a másik feléről az elejéről fogalma nincs h lehetne minosigileg fejleszteni 1,5 -2 távlatban ez mar egyértelmű !
Akkor mire várunk !?!
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2473
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.11.07. 21:47:03

Peter írta:
2023.11.07. 21:33:50
Nyilván nem fog felállni és Laporta sem fogja elküldeni, de ez már most olyan szinten reménytelen, hogy a szezon végéig maradása nem más, mint a klub jelenlegi kilátástalan helyzetének a beismerése.
Persze, maradni fog, hosszabbítottak vele. Én nem hosszabbítanék előre egy edzővel, a szerződése csak az aktuális szezonra szólna, hagy érezze a nyomást, hogy teljesítenie kell a maradáshoz. Az nagyon ciki, hogy egy támadást nem tudunk felépíteni. Sok játékos nem ide való, de nem hiszem el, hogy ennél többet nem lehet az edzéseken begyakorolni.

Amúgy bárki is jönne, ebbe a lagymatag tempóba belesimulna, belekényelmesedne, leeresztene. Nyáron csatárposztra Lewandowski mellé Füllkrugot hoztam volna 15 millióért (inkább, mint Felixet). De ha nem tudunk egy támadást felépíteni, ha egy csatár nem kap labdát, akkor igazolhatunk akárkit, el fogja veszteni a korábbi formáját.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7285
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.11.07. 21:43:29

Én még annyit hozzátennék, hogy Xavitól egy dolgot nem lehet elvenni, hogy kovácsolt egy csapatot, nagybetűvel, ilyen sok éve nem volt nálunk. Alapvetően ezzel hoztuk a kupákat, szűkös meccseket. Ez is egy módja. A probléma az, hogy most kezdem érezni azt, hogy kicsit kezdi elveszteni a csapatot, és a bizalmat. Ez persze nem végleges, de jelenleg így érzem.

Kár, mert idénre Xavi több dologban fejlődött, de az összkép mégsem javult.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2023.11.07. 21:36:28

Rég nem írtam ide, de eljött az ideje kiadni magamból…

Nagyon remélem, hogy legkésőbb jövő májusban, de elköszönünk Xavitól. Most jelenleg ott tartok hogy remélem a tavaszt se éri meg, és egy új lendülettel mehetünk majd a Ligáért legalább.

Ez a mai “teljesítmény” volt nálam az utolsó szög. Ez ISMÉT minősíthetetlen volt, és ez Xavi sara, sérülések és rotálás ide vagy oda. Lehet akármilyen rotálás, klasszisokkal a pályán ilyen játék nem megengedett egy Barcában. Lewa az első félidőt 0 lövéssel és 5!!! db passzal hozta le! Van végre egy ilyen klasszis csatárunk és hót fogalmatlan hónapok óta. És ez nem Lewa hibája.

Olvastam valakitől az első félidőben, hogy “majd jön Yamal és majd megveri baloldalon a béna ukránt”.(ne vegye magára aki írta, nem neki szól) Ez ma a Barcelona gyerekek…vàrunk egy 16 éves suhancra akinek volt 3 jó meccse és oldja meg egyénileg. Klasszisokkal a pályán nem tudtunk kapura lőni, de még helyzetünk sem volt 1 db sem…megint! Ter Stegenen múlt, hogy nem 3-0 lett. Csakis rajta.

A napokban volt az évfordulója, hogy Xavi 2 éve van itt. A játékunk abból áll, hogy beadásokkal operálunk egy Shakhtar ellen is. Mint minden meccsen. Ez a nagy Barca foci. Beadások. Bedobják a labdát középre ahol egyedül Lewa van ott jóformán meg mellette 6 védő. Ez a nagy Barcelona taktika kérem szépen 2023-ban a modern foci korában. 20 európai meccsen 7!!! meccsen nyertünk Xavival. Gratulálok!

Totális 0-ák vagyunk minden fontos meccsen, a hétvégén volt Xavi 19. 1-0-ás meccse. Több van neki mint Simeonenak az Atleticnél.

Minősíthetetlen, felhàborító, nézhetetlen nulla a csapat. 2 év alatt teljesen kicserélte a csapatot Xavi és Laporta és ennyire futja a nagy Barca foci.

Ha ez marad továbbra is, egy totàl szürke spanyol csapat leszünk akik nem hogy minden címért, de csak a bajnokságért fog szenvedve játszani, kupa és BL meccseket el lehet felejteni. Bár ha az utóbbi 5-6 évünket nézem már itt tartunk…ez egy Barcelonától édes kevés.

De abban is biztos vagyok, hogy más NAGY edző ezzel a kerettel menne a BL-ért. Minden poszton van klasszis játékosunk, csak játékunk nincs hozzá. És ez bizony Xavi sara akárki, akármit mond. Kevés ő ehhez, nagy kabát ez neki. A játékosokat olyan szinten építi le, hogy csak kapkodjuk a fejünket ki megy ès ki jön a helyére mindig. Nincs egy állandó taktikánk, nincs egy állandó kezdőnk, hogy mi értelme volt a Clásicón is olyan felàllásban játszatni a csapatot amiben sosem játszottunk. Senki nem érti, de már a jàtékosok sem. Ferran jól, magabiztosan kezdte a szezont, azóta minden mecccsen más pozícióban játszik, hol jobb, hol középen, ma megint bal oldalon. De ugyanez Gündogan is, meccsenként 3 pozícióban játszik. Ma is támadó kpként kezdte majd szűrő lett belőle az 55. perctől. Mindenkinek van egy posztja ahol a legjobbat tudja folyamatosan kihozni magából. De tegyük be Cancelot is jobb támadónak a Calásicón is, majd ott feltalálja magát…na jah azóta se tudja hol kell játszani. Megnézném mondjuk Viniciust vagy Bellinghamet ha minden meccsen más poszton játszana, vagy még meccs közben is 3 másikon. Van egy taktika ahova poszt szerint illenek.

Közünk nincs se Európához, se a modern focihoz, mind csapatként, mind taktikával. És ez még egyszer mondom, Xavi sara, nem a játékosoké.

Idegbaj vége, köszi ha elolvastad…

SZERK: Ja fun fact…a Shakhtar játékosok 11 órát buszoztak végig a mai meccsre mert Ukrajnából nem jött repülő csak busz, 3 átszállással. Ha már a fáradtságot vagy a fű dőlésszögét megemlítené Xavi mester.
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3291
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.11.07. 21:33:50

Nagybarcelona írta:
2023.11.07. 20:57:16
Èv vègèn távoznia kell Xavinak, ha nem lesz gyökeres változás.
gránit írta:
2023.11.07. 20:58:12
Ha szezon végéig nincs változás, elküldeném Xavit.
Nyilván nem fog felállni és Laporta sem fogja elküldeni, de ez már most olyan szinten reménytelen, hogy a szezon végéig maradása nem más, mint a klub jelenlegi kilátástalan helyzetének a beismerése.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2023.11.07. 21:33:14

Nagybarcelona írta:
2023.11.07. 21:22:46
Fernando írta:
2023.11.07. 21:15:41
Ennyire nem sotet azert a kep. En bizom benne, hogy megtalaljuk a jatekunkat ev vegeig, mert minden adott hozza. Viszont ha ez nem tortenik meg akkor meg kell neki koszonni, mert ez igy nem mehet tovabb. Van azert most par eleg topszintnek mondhato edzo aki szerintem mozdithato lenne, elukon de Zerbivel.
Szerintem ennyire sötèt a kèp. Eltelt 2 èv. Nèzzük már meg a győzelmeink 90%-át. Lesül a bőr a kèpemről, hogy már a kommentátor is arról beszèl, hogy alig akad nagyarányú győzelem. Xavi alatt szűk (mákos?) győzelmekkel hozzuk a meccseket.
En nem is varok nagyaranyu gyozelmet, engem az se erdekel ha 1-0-val hozunk le mindent, csak lenne valami elkepzeles a jatekunkban. Alapvetoen ugyanezt gondolom, lejjebb le is irtam. 2.5 ev eleg kell, hogy legyen egy generaciovaltassal egyutt is, hogy jol lathato legyen a palyan egy edzo elkepzelese. Ez eddig nem tortent meg. Az embernek kis tulzassal az az erzese, hogy barki fel tudja pakolni ezt a csapatot minimalis instrukciokkal (ivelj at, passzolj a pivotnak, told ki a szelre, kakiban vagy add haza, stb).
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 750
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2023.11.07. 21:31:02

Sajnos ez mindenképpen Xavi sara. 3 átigazolási szezonban már ő volt itt, tehát ez az ő kerete. Ő állí-
totta össze a mai csapatot, ő cserélt. Hagyta a csapatot egy félidőn át lazsálni és a második félidőben se követelt meg őrült iramot. Nem talált ki ennek a csapatnak tudatos focit.
Nagybarcelona
Capitá del Barça
Hozzászólások: 777
Csatlakozott: 2021.02.19. 17:41:31

2023.11.07. 21:22:46

Fernando írta:
2023.11.07. 21:15:41
Ennyire nem sotet azert a kep. En bizom benne, hogy megtalaljuk a jatekunkat ev vegeig, mert minden adott hozza. Viszont ha ez nem tortenik meg akkor meg kell neki koszonni, mert ez igy nem mehet tovabb. Van azert most par eleg topszintnek mondhato edzo aki szerintem mozdithato lenne, elukon de Zerbivel.
Szerintem ennyire sötèt a kèp. Eltelt 2 èv. Nèzzük már meg a győzelmeink 90%-át. Lesül a bőr a kèpemről, hogy már a kommentátor is arról beszèl, hogy alig akad nagyarányú győzelem. Xavi alatt szűk (mákos?) győzelmekkel hozzuk a meccseket.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2023.11.07. 21:15:41

Ennyire nem sotet azert a kep. En bizom benne, hogy megtalaljuk a jatekunkat ev vegeig, mert minden adott hozza. Viszont ha ez nem tortenik meg akkor meg kell neki koszonni, mert ez igy nem mehet tovabb. Van azert most par eleg topszintnek mondhato edzo aki szerintem mozdithato lenne, elukon de Zerbivel.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1245
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2023.11.07. 21:14:15

Na ha Most húznank egy vonalat mert mert ne … az elmúlt szűk 1,5 ev ezzel Real Madrid Sociedad Sahtar utolso harma meccsel egyutt :

Kezdjük azzal ma De Jong kívül már az összes prime játékosunk pályára lépett !

Lehetne most egyesével boncolgatni a játékosokat ( pl. Lewat csak mondom Kane üres kapukra gurigatja a góljait a bajoroknal vajon hogyan ?) de tok folosleges mindenki tudja ki mire képes nyári erődítések stb…


Akkor az van ha nagy kepet nezem h Xavi tisztességesen osszerakta a védelmet a védekezést sőt még q dupla pivotot is + megmutatta a La Masia gyémántjait !!!
Ez vitathatatlan DE ami ezután jön az ellenfél kapuja irányába …. ENNYi ido meccs edzés utan az gyakorlatilag értelmezhetetlen bárhonnan nezem !!!

Akkor nem tudok másra jutni mint h … koszi Xavi a hátulját a dupla szűrőt es a tehetségeket de a csapat elejét már masnak kell összerakni !!!! ( mert neki nem fog menni )
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Nagybarcelona
Capitá del Barça
Hozzászólások: 777
Csatlakozott: 2021.02.19. 17:41:31

2023.11.07. 21:05:55

Aki szóvá teszi a játèk tempóját: ez 90%-ban Xavinak köszönhető. Ha nem olvastam 10* nyilatkozni arról, hogy türelmesen kell játszanunk, akkor egyszer sem. Ez a nihill jellemző a Barcára. Aki ide èrkezik, mindenki alkalmazkodik, válaszolva dèlutáni kèrdèsemre. Nem èrzi, hogy szègyent hoz a klub nevère? Mèg passzoljunk 10* oldalra, ès hátra Stegenhez hátrányban, mikor tèt a továbbjutás, egy háború elől idegenben menekülő csapat ellen.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2023.11.07. 21:02:18

Senki sem próféta a saját hazájában!
Nem volt nemzetközi, csak olajos tapasztalata.
Szocializálódott egy olyan játékhoz, amiben a világ legjobbjaival játszott , amiben maga is klasszis volt.
Ebből így nincs kiút.
Nem is tartom igazán hibásnak, mert tőle ezt lehet elvárni.
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2615
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.11.07. 21:01:24

Igyekeztem védeni pont a napokban, de erre nincs mentség.
Szerintem idénre befejezem a meccsek és csapat követését, elég volt ebből az okádék színvonalból.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2473
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.11.07. 20:58:12

Peter írta:
2023.11.07. 20:47:07
Motiváció?
Erőnlét?
Koncentráció?
Szervezettség?

Feladtam Gyerekek. ez szánalmas. Lehajolni képtelenek vagyunk az előttünk fekvő lehetőségért.
Reménytelen az egész.
Együttérzek. Többször szóvá tettem, hogy az igényeimet már olyan szinten leadtam, hogy mindegy, hogy hogy, bárhogy, csak nyerjünk. Hol vannak már azok az idők, amikor a meccsenkénti 3 gólos átlag volt az elvárásom, meg a szép játék. Már csak az az elvárásom, hogy bárhogy, de nyerjünk. A játéktól már nem várok semmit, olyannyira egy helyben toporgunk.

Ha szezon végéig nincs változás, elküldeném Xavit. Nem csak az ő hibája, tartom, hogy tele vagyunk túlértékelt játékosokkal, akiket csak mi gondolunk nagy játékosnak, nemzetközi szinten máshol nem veszik őket komolyan.
Nagybarcelona
Capitá del Barça
Hozzászólások: 777
Csatlakozott: 2021.02.19. 17:41:31

2023.11.07. 20:57:16

Peter írta:
2023.11.07. 20:47:07
Motiváció?
Erőnlét?
Koncentráció?
Szervezettség?

Feladtam Gyerekek. ez szánalmas. Lehajolni képtelenek vagyunk az előttünk fekvő lehetőségért.
Reménytelen az egész.
Ugyanilyen elkeseredett vagyok. Èv vègèn távoznia kell Xavinak, ha nem lesz gyökeres változás. Itt már nincs èrtelme mentegetni, magyarázni a bizonyítványát. Ez SZÁNALMAS egy ilyen minősègű kerettől. Erre utalgatok egy jó ideje, de mindig megy a magyarázkodás. Nem èrdekel az sem, hogy mennyi időt kellene neki adni. Itt van kèt ève, ès egy nulla a játèkunk, nulla kaput eltaláló lövèssel.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2023.11.07. 20:48:54

A szezon vegeig kapna tolem idot, ha addigra nem tud korvonalazodni 2.5 ev alatt, hogy mit is akarunk jatszani, trofeaktol fuggetlenul megkoszonnem neki a munkajat. Nulla arculatunk van es nulla jatekunk. Az hogy nagyjabol minden 7.-8. Meccs egy kicsit jobban sikerul az nem Barca szintu elvaras.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3291
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.11.07. 20:47:07

Motiváció?
Erőnlét?
Koncentráció?
Szervezettség?

Feladtam Gyerekek. ez szánalmas. Lehajolni képtelenek vagyunk az előttünk fekvő lehetőségért.
Reménytelen az egész.
Válasz küldése