Xavi Hernandez

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2402
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.04.06. 01:05:01

A La Gazzetta dello Sport elég patinás, persze mindenkinek az számít éppen annak, ami a véleményével megegyezőt írja meg. Azt mindenesetre leszögezhetjük, hogy nekik velük még Niki Lauda is osztott meg kulisszatitkokat, pedig nem tartozott a sztorizgató szószátyárok közé.

https://www.gazzetta.it/Calciomercato/2 ... 1465.shtml

Van felelőssége Xavinak abban, hogy ennyien vagyunk, és ahogy írták egy másik topic-ban, a középpálya pedig csalódás ebben az évben. A csatársort azért nem említem, mert olyanunk nincs. Egy szem Lewandowskink van, így a 27 ligameccsen szerzett 53 gól nem olyan meglepő. Kiscsapatok ellen elmegy a sok 1-0, magasabb szinten ez sajnos még nem elég. Nyáron lehet majd tenni ez ellen.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.04.06. 00:56:16

Ezek az informaciok idonkent elokerulnek, hogy Xavi kerte ezt vagy azt, meg o utasitott vissza ezt vagy azt.. de nem tudom hogy megis milyen forrasbol szarmaznak ezek, es miert ad nekik barki is hitelt.

Xavi a legkevesbe felelos azert, hogy ilyen sovany a keretunk. Meg hogy akikre penzt koltottunk, azok is olyanok, amilyenek.

Nem vagyunk abban a helyzetben, hogy az edzo hozasson meg visszautasitson barkiket. Meg boldog bekeidokben se volt jellemzo Laportara, hogy nem a sajat feje utan megy es igazol.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2402
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.04.06. 00:52:04

Andris írta:
2023.04.06. 00:32:14
Az nem az o hibaja, hogy nincs tartalek a keretben, egyszeruen sokkal kevesebbel dolgozhat, mint Ancellotti. Mar a hainyzokat se nagyon birjuk el, nem hogy meg erre frissitsunk meccs kozben a padrol.
Nagy felelőssége van abban, hogy kevesebb emberrel dolgozhat. Több játékos érkezését is ő utasította vissza, például Dybaláét. Nem állítom, hogy ő lenne a megmentő, de hogy ennyien vagyunk, az Xavi hibája is. Julian Alvarez helyett Ferran Torres-t hozatta stb. Ez persze nem csak Xavi hibája, nagyon hosszú idők óta nagyon karcsú keretekkel vágunk neki a szezonoknak, de ő is hozott rossz döntéseket. Elküldeni persze nem kellene, sokat javult a csapat, miután ő átvette
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.04.06. 00:32:14

Akiben csak felmerul Xavi jovojenek kerdese, arra csak annyit tudok mondani, hogy ideje aludni menni. Aztan majd sikerul tisztan gondolkodni.

Viszont hiaba igaz, hogy esszeruen, higgadt fejjel gondolkodo ember nem kerdojelezi meg Xavi helyet csak emiatt a meccs miatt, meg ugy altalanossagban sem, attol meg mint edzonek, igenis megvan a felelossege a vereseget illetoen.
Hibazni lehet. Szerintem hibazott is, meghozza nagyot.
Az nem az o hibaja, hogy nincs tartalek a keretben, egyszeruen sokkal kevesebbel dolgozhat, mint Ancellotti. Mar a hainyzokat se nagyon birjuk el, nem hogy meg erre frissitsunk meccs kozben a padrol. 2-0tol egyszeruen nem is lehetett eselyunk.
De ma akkor is lehetett volna maskepp.
Meg a felidoben leirtam (mikor nem festett olyan katasztrofalisan a helyzet), hogy nincs tamadojatekunk. Azt is leirtam, hogy nem csak a csatarokrol van szo, hanem mintha tudatosan nem lepne fel masodik hullamban a kozeppalya es a szelso vedok. Egyszeruen az alkalmak feleben nem indultunk elore a labdas tamadoink utan. Nekem tudatosnak tunt, a vezetes birtokaban. Sulyos hiba volt. Annal is inkabb, mert szerintem 2-0nal es kb 10 percig meg 3-0 utan is latszott, hogy alapvetoen meg ezzel a gyengelkedo 11el is zavarba tudnank hozni a madrid vedelmet.
Egyszeruen nem csinaltuk a totalis focit. Egyutt vedekeztunk, de nem tamadtunk egyutt. Pedig ugy szoktunk tobbnyire, es van is erre kepessegunk. Sot, reszben ennek koszonhetjuk a bajnoksagot, mert bizony a 2023as evben nem a tamadoink nyerik a meccseinket.

Szoval tudatos dontesnek tunt, es hibas dontesnek.
De megegyszer mondom, hibazni lehet.
Egy masodperc ketseg sem ferhet hozza, hogy a nagy, kupakiesest eredmenyezo hiba ellenere is o az edzonk jovore.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2456
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.04.05. 23:52:34

Kb a bajnoki cím, ha meglesz, még akkor is elgondolkodtató merre tovább.
Egész ma estig a pártján álltam, de ez iszonyú csúnya volt.

Szerintem egyszerűen nem tud kiélezett párharcokat meccselni. Tavaly bukta Benfica ellen (BL), BM ellen (BL), Frankfurt ellen (EL), Bilbao (CdR), idén BM (BL), Inter (BL), MU (EL), Real (CdR). Ez 1,5 szezonra 8.
A 0 jelentőségű szuperkupa megvan, de komolyabb kupákban elvérzik.
A bajnoki meccsek nagy része 1-0 és Valverde szintjén játszik a csapat, fiatalokat nem építi be, Lewa 0 teljesítmény nagy meccseken, többi támadó is, SR mindig bizonyítja, hogy alkalmatlan ide mégis hosszabbítunk vele, Alonso szintén zenész.
Várnék még a szerződés hosszabbítással télig, csak akkor lépném meg, ha képes BL-ben továbbjutni.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6151
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2023.04.05. 23:15:04

Ugyan annyi lett volna a feladat, mint a Bernabeuban....azert az a vilag vicce, hogy kontra golt kapnak ugy, hogy ok allnak tovabbjutasra.
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1458
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2023.04.05. 23:11:02

davi10 írta:
2023.04.05. 22:58:42
Mikor volt utoljára, hogy előnnyel fordultunk egy hazai visszavágóra és kiesés lett a vége? Nekem nem ugrik be most hirtelen semmi.
Jah én úgy értettem hogy elönyről kiesni nagyon megy nekünk. Roma, Liverpool, stb...
Csak is Puyol
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2023.04.05. 23:09:26

Ezt benézte Ő is. Csúnya lett,így nem szabad kiesni! Csak tanuljon belőle! Kár érte...
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2023.04.05. 23:02:19

Ez az ő sara egyértelmű. Azért az első meccs is a madridnak állt, szóval megérdemelték. De azért előnyről így nem lehet...ez csúnya lett.
De Jong rettenetesen hiányzott.
Rosszkor jött az első gól, mert nekünk volt helyzetünk, ebből jött a kontra és a gól. rosszul jött ki, de nem volt jobb a Madrid. Simán játszani kellett volna ugyanazt és biztos lett volna helyzetünk. De így kinyitni egy olyan csapat ellen amelynek a fő fegyvere a kontra...hát ez megye 3as szintű hiba
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2456
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.04.05. 22:59:51

Legfőképp Xavié a vereség.
A félidőben még egál volt, mégis mi a frászt mondott / tett, hogy mit csináljunk valamit a 2. félidőben?
Mi volt a terv mára? Egy 0-0? Mit akar SR hányszor bizonyítsa még, hogy gyenge ide?
1963 óta nem kaptunk ki ennyire a Madrid ellen otthon.
Plusz összességében is a full 2. ligás Elche elleni meccsen kívül egyre nézhetetlenebbek a meccsek, 1-1 mozdulat miatt tudunk nyerni vért izzadva még egy Girona ellen is.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.04.05. 22:58:42

Nyiri81 írta:
2023.04.05. 22:53:15
davi10 írta:
2023.04.05. 22:51:38
Hazai pályán, előnyről nem lehet kiesni, pláne nem egy "sima" spanyol kupában.
Ebben vagyunk profik már évek óta
Mikor volt utoljára, hogy előnnyel fordultunk egy hazai visszavágóra és kiesés lett a vége? Nekem nem ugrik be most hirtelen semmi.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1458
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2023.04.05. 22:53:15

davi10 írta:
2023.04.05. 22:51:38
Hazai pályán, előnyről nem lehet kiesni, pláne nem egy "sima" spanyol kupában.
Ebben vagyunk profik már évek óta
Csak is Puyol
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1458
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2023.04.05. 22:52:51

Ez elég ciki volt...
Csak is Puyol
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.04.05. 22:51:38

Ez a mai megint nevetségesre sikerült.

Sérülések ide vagy oda, sokadik komolyabb tettel bíró meccs ahol leszerepel a csapat. Én az Ő nyakába varrom, hogy a támadóink hónapok óta egymást múlják alul, de Depay-t azért el kellett küldeni.

Hazai pályán, előnyről nem lehet kiesni, pláne nem egy "sima" spanyol kupában.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.03.21. 20:41:58

Pep óta az első, aki sorozatban 3 Clásico-t meg tudott nyerni =D>
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2023.03.20. 09:26:00

bence0330 írta:
2023.03.19. 23:19:50
Már nem is tudom, hányadik módon meccselte szét az edzőlegendát a túloldalon. Vannak hibái, fejlődnie kell pár dologban bőőőven, de azért le a kalappal.
Nem akarom Ancelottit szidni, de nem nagy dolog lemeccselni, nem véletlenül sok Madridista pipa rá. Benzema és Carvajal pályán hagyása pl eléggé érthetetlen, ahogy az is, hogy jobb oldali támadása nem is volt a Madridnak kb, Vinicius-t pedig meccsek óta meg fogja az uru(igaz tegnap kevésbé, mint az előző meccseken) még sem sikerült semmit változtatni, sem a csapaton, sem a taktikán, pedig ez a Madridnak eléggé fontos meccs volt. Kroos és Modric együtt pedig szerintem már nem működik, olyan mint nálunk volt a Rakitic-Busi kp, egyszerűen 20 évesek ellen mint Baldé vagy Gavi vagy akár De Jong lehetetlen 90 percen keresztül futni. Az olasz amilyen tapasztalt és sikeres edző, olyan butaságokat csinál, egész szezonban. Na de mindegy :D

Xaviról pedig annyit, hogy a védekezést azt valóban összerakta idénre, és ehhez nem csak az jön, hogy elit védőink vannak, hanem a csapatvédekezés is sokkal jobb. Viszont cserélhetett volna hamarabb is szerintem, talán ezt hoznám fel hibának.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.03.20. 00:00:22

Egyetértek, de a támadók az ő felelőssége is. Nekem erős véleményem, hogy a mindenkori (legalábbis a Pep-korszak óta) Barcának van egy olyan iszonyatos nyomása, amit a támadók nem bírnak el, de az, hogy minden támadó maga alatt van hosszabb távon, már az ő felelőssége is. Ez neki egyelőre nem megy, a hátvédekből és középpályásokból szép dolgokat hoz ki, de elöl ez nincs így. Erre kellene most már talán egy külön embert hozni. Valahogy fura a pedagógiája, túljátszat embereket, nem játszat eleget, Lewy 34 évesen 16 kihagyott percnél tart január vége óta, ez egyszerűen nem normális dolog. Az egész 2023-as időszak legjobb támadóját kivétel nélkül minden egyes alkalommal lehozni, sok esetben elsőként, sem túl jó jelzés. A két spanyol önbizalmával sem tud mit kezdnei, de Raphinháé is nagyon mélyen van még, csak ő intelligenciával megváltoztatta az egész játékstílusát, és alkalmazkodott.

Ez a részleg Xavinak nagyon nem megy. Nem gázos, fiatal edző, középpályás volt, senki sem tökéletes, de valamit lépni kell. Ez tipikusan a Carlo papás téma, aki odamegy valahová, és a támadók jobban teljesítenek, nyugodtabbak lesznek. Nyilván minden idők legsikeresebb BL-edzőjéről beszélünk, igazságtalan az összehasonlítás, de biztos sok edző lenne, akinek ez a része jobban menne, mint Xavinak.

És mondom, ez nem baj (mármint baj, csak nem szégyen), imádom, amit véghezvitt 1 és negyed év alatt, csak a hibákat is be kell látnia neki is előbb utóbb, illetve azt is, ha valami egyszerűen nem megy. A sztárcsatárunk kinyírta, a két spanyol lejtmenetben nála, Raphinha szerintem önerőből jött fel a hatalmas akaratával, és ellenpéldának ott van Dembélé, aki nála talán a legjobb.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2456
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.03.19. 23:58:03

Andris írta:
2023.03.19. 23:52:09

3. Dembi visszateresevel ki kell talalni, mit kezdunk Raphival, tudunk e valahogy harom jol teljesito tamadot produkalni vegre..

+1 lenne Torre.. sztem o kifejezetten ugyes. Multkor raneztem a capologyra, es az az osszeeskuves elmeletem, h Xavi keze meg van kotve. A gyerekert 5 misit fizettunk, viszont +20 fuggo resz van. Szerintem ezt iden nem tudjuk kifizetni, ezert nem jatszhat sokat egyszeruen. Nem lehetnek jatekpercei. Csak ezt nem verjuk nagy dobra.
Minden másban egyetértek, de Dembele ha visszatérne, akár csúcsformában, akkor is 2 jól teljesítő támadó lenne, mert Lewy vagy nem illik ebbe a rendszerbe, vagy egyszerűen elfáradt 35 évesen ennyi meccsben,de már csak mometumai vannak, góljai meg nincsenek.

Torre gondolom ténlyeg így van, tavaly Demir esetén is ilyesmit éreztem, amíg vissza nem küldtük.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.03.19. 23:52:09

Azt gondolom, hogy ahol tenyleg van minosegi jatekos-sora, azokon a csapatreszeken egeszen kivaloan teljesitunk. Osszessegeben nagyon stabil, nagyon eros alap kezd kialakulni, es nem hatrany, hogy a madrid elleni meccsekkel szepen jon visszafele az onbizalmunk. Nagyon fontos, fontosabb mint pontok!

A szezon hatralevo reszere nagy feladatai lesznek viszont:
1. Kessienek egeszen finom labdas mozdulatai vannak neha, a mai befejezes labfej technikaja, vagy volt multkor az a golpassza… ha ilyeneket tud, el kene kezdeni atformalni a jatekstilusat, foleg ha tervezzuk megtartani.
2. Gavinak kevesbe megy mostanaban, es sztem frusztralt. Nagyon impulziv es fiatal, ami eddig reszemrol oke volt, sot, de most az utobbi 2-3-4 meccsen azt erzem, hogy neha tulmegy az agyvize. Surgosen meg kell fogni ot, 18 evesen siman lehetseges is.
3. Dembi visszateresevel ki kell talalni, mit kezdunk Raphival, tudunk e valahogy harom jol teljesito tamadot produkalni vegre..

+1 lenne Torre.. sztem o kifejezetten ugyes. Multkor raneztem a capologyra, es az az osszeeskuves elmeletem, h Xavi keze meg van kotve. A gyerekert 5 misit fizettunk, viszont +20 fuggo resz van. Szerintem ezt iden nem tudjuk kifizetni, ezert nem jatszhat sokat egyszeruen. Nem lehetnek jatekpercei. Csak ezt nem verjuk nagy dobra.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.03.19. 23:19:50

Már nem is tudom, hányadik módon meccselte szét az edzőlegendát a túloldalon. Vannak hibái, fejlődnie kell pár dologban bőőőven, de azért le a kalappal.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.03.05. 14:56:04

visca el barca írta:
2023.03.05. 14:28:16
LG írta:
2023.03.05. 12:32:42
Ebben az a jó, hogy már nem először látszik, hogy Xavi nem ragaszkodik mindenáron a tiki-takához, pedig sokan ettől féltek, amikor kinevezték.
Semmi koze nem volt ehhez a taktikahoz. 100x lenyilatkozta h nem ez volt a terv, csak ennyit tudtak a pályán lévők. Semmi tudatosság nem volt ebben.
Várható volt, hogy nem fogja azt nyilatkozni, hogy úgy küldte fel a játékosokat a pályára, hogy adják át a területet és álljanak be védekezni. Biztos díjazták volna a szurkolók, főleg egy Real ellen.
Azon kívül pedig túl szervezett volt a csapat, hogy ez a véletlen műve legyen.
Forca Barca!!!!
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.03.05. 14:48:15

Nem tudom, azért az, hogy TS meg a védők is sokszor egyből a támadókat keresték a teljes kp átívelésével nekem elég tudatosnak tűnt.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2023.03.05. 14:28:16

LG írta:
2023.03.05. 12:32:42
Ebben az a jó, hogy már nem először látszik, hogy Xavi nem ragaszkodik mindenáron a tiki-takához, pedig sokan ettől féltek, amikor kinevezték.
Semmi koze nem volt ehhez a taktikahoz. 100x lenyilatkozta h nem ez volt a terv, csak ennyit tudtak a pályán lévők. Semmi tudatosság nem volt ebben.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2023.03.05. 12:32:42

nagyatyesz írta:
2023.03.04. 12:49:59
Én lehet nem leszek népszerű, de szerintem nem volt ez a stratégia teljesen tudatos Xavitol. A Madrid beszorított minket, de nagyon meddő volt támadásban. Viszont mi nem tudtuk sokáig tartani a labdát, ami biztos nem volt betervezve. Ettől függetlenül jár a nagy gratuláció a srácoknak, mert tényleg megtanulták védekezni és küzdeni.

Nekem külön öröm volt a védelemben Kounde és Alonso, akik kifogástalanul játszottak, mint ahogy Araujo is.

Azért remélem Gavival majd elbeszélget kicsit, mert egy szigorúbb bíró már leküldte volna a pályáról. No meg a zsákként bevetődős ütközéseit is hanyagolhatna ;-)
Ebben az a jó, hogy már nem először látszik, hogy Xavi nem ragaszkodik mindenáron a tiki-takához, pedig sokan ettől féltek, amikor kinevezték. Okos edzőnek tűnik, aki jól képes felmérni, hogy éppen milyen erőban van a csapat, most a Klasszikuson is ez történt. A megfelelő taktikát választotta, és az eredmény őt igazolja. És mennyire kellett most jó eredmény a két vereség után!

Sokan írták, hogy a MU ellen lemeccselte őt az ellenfél edzője, de én nem így láttam. Szerintem ott is jól gondolkodott, de most egy jobb formában lévő csapat ellen csak arra volt elég, hogy szorossá tegye a párharcot. Egy Setiénnel, Koemannal megint belefutottunk volna egy nagy verésbe, úgy gondolom.

Ezek biztató jelek arra nézve, hogy egy európai szinten is sikeres edző lehet belőle idővel.
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2023.03.05. 09:50:01

bunga írta:
2023.03.04. 17:04:43
Kiváncsi vagyok, hogy biztos vezetésnél Xavinak lenne/lesz -e elég mersze becserélni Torrét, Alarcon t és Estanist?
BIZTOS vezetésnél miért ne lenne, inkább az a kérdés, egygólosnál meri-e lecserélni fiatalokra a fáradókat/rotálandókat... Eddig úgy tűnt, nem igazán...
Válasz küldése