Xavi Hernandez

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2022.10.28. 11:45:57

Deluigi írta:
2022.10.28. 11:22:26
szerintem vissza akarjak hozni Messit
nem kellene :(
Ingyen max :D
Csak is Puyol
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2022.10.28. 11:45:41

Feast4 írta:
2022.10.28. 08:23:53
A másik marha nagy gond az, hogy ő is ezt a Cruijff féle nyomassuk a labdajáratást, passzolagssunk egymillió-háromszázhuszonnégyezer-kettőszázötvenkilencet és majd lesz rés valahol játékot szereti.
Xavitól elvárni hogy mást játszon azért fura, mert 1991 óta ebben él. 91-ben jött a Barcához és csak ezt ismeri. Miért játszana mást? Na itt jön a sarkalatos pont. Akkor derülne ki igazán az edzői zsenialitása ha ezt el tudná engedni és a kerethez igazítja a taktikát és játékot. Na ez sajnos most nem látszik még. Mármint a zsenialitás. Kérdéses hogy fog e tudni változtatni ezen.
Csak is Puyol
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1860
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2022.10.28. 11:22:26

davi10 írta:
2022.10.28. 10:16:53
Én arra számítok, hogy ha lesz is anyagi probléma, azt a kapitányok távozása meg fogja oldani. Busi-ról hónapok óta hallani, hogy nem hosszabbít, SR-nek is csak 1 éves szerződése van asszem, Alba-t már most is el akarták elvileg passzolni, Pique-t pedig a SPORT szerint rugdossák, hogy már Januárban lépjen le.
Túl szép lenne, hogy igaz legyen, de én tényleg azt érzem, hogy ha most nem engedjük el őket, akkor soha.
szerintem vissza akarjak hozni Messit

nem kellene :(
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21125
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2022.10.28. 10:57:39

davi10 írta:
2022.10.28. 10:16:53
Rdinho10 írta:
2022.10.28. 09:21:28
Egyebkent akkor mi lesz,ha a penzugy miatt majd nyaron lelep 1-2 jobb jatekos?! Megint hozunk valami c kategoriasat ingyen aztan varunk?ez egy ordogi kor lesz igy,ha nem tud Xavi gyorsan valamifele eredmenyt felmutatni.
Én arra számítok, hogy ha lesz is anyagi probléma, azt a kapitányok távozása meg fogja oldani. Busi-ról hónapok óta hallani, hogy nem hosszabbít, SR-nek is csak 1 éves szerződése van asszem, Alba-t már most is el akarták elvileg passzolni, Pique-t pedig a SPORT szerint rugdossák, hogy már Januárban lépjen le.
Túl szép lenne, hogy igaz legyen, de én tényleg azt érzem, hogy ha most nem engedjük el őket, akkor soha.
Legyen így! Remélem most már mindenki belátta, hogy muszáj ezt megúzni.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.10.28. 10:16:53

Rdinho10 írta:
2022.10.28. 09:21:28
Egyebkent akkor mi lesz,ha a penzugy miatt majd nyaron lelep 1-2 jobb jatekos?! Megint hozunk valami c kategoriasat ingyen aztan varunk?ez egy ordogi kor lesz igy,ha nem tud Xavi gyorsan valamifele eredmenyt felmutatni.
Én arra számítok, hogy ha lesz is anyagi probléma, azt a kapitányok távozása meg fogja oldani. Busi-ról hónapok óta hallani, hogy nem hosszabbít, SR-nek is csak 1 éves szerződése van asszem, Alba-t már most is el akarták elvileg passzolni, Pique-t pedig a SPORT szerint rugdossák, hogy már Januárban lépjen le.
Túl szép lenne, hogy igaz legyen, de én tényleg azt érzem, hogy ha most nem engedjük el őket, akkor soha.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Rdinho10
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 407
Csatlakozott: 2014.07.08. 20:12:26

2022.10.28. 09:21:28

Egyebkent akkor mi lesz,ha a penzugy miatt majd nyaron lelep 1-2 jobb jatekos?! Megint hozunk valami c kategoriasat ingyen aztan varunk?ez egy ordogi kor lesz igy,ha nem tud Xavi gyorsan valamifele eredmenyt felmutatni.
Avatar
vidra
Capitá del Barça
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2018.05.06. 23:33:21

2022.10.28. 08:43:50

Olcha írta:
2022.10.28. 03:29:34
https://www.youtube.com/watch?v=yeHcD_viwYg --> Egy nagyon jó elemzés a meccsről.
Ja, de túl bizakodó.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2022.10.28. 08:23:53

Én Xavinak eddig két marha nagy gyengéjét látom és ezek tavaly az EL továbbjutásba kerültek most pedig a BL.

Nem tud meccselni. Már a főoldali cikk előtt is 100x elmondtam, hogy felépít egy taktikát, ami ha ül akkor verünk bárkit, ha nem ül akkor pedig levernek mint vak a poharat.

Ez hibája kevésbé jön ki a ligában, mert a keretek nagy része annyira gyenge, hogy hiába tudja egy jobb edző, hogy mit kéne ellenünk a keretek nem tudják megvalósítani. De volt mér nem egy nem két meccsünk ahol a valakinek a klasszisa kellett, hogy behúzzuk mert taktikailag Xavinak nem sok köze volt ahhoz ami történt.

A másik marha nagy gond az, hogy ő is ezt a Cruijff féle nyomassuk a labdajáratást, passzolagssunk egymillió-háromszázhuszonnégyezer-kettőszázötvenkilencet és majd lesz rés valahol játékot szereti. Annyi különbség van ahhoz a játékoz amit Pep játszatott 15 éve, hogy itt gyors széljátékot próbálunk befejező emberrel. Ami tök jó, de sokszor nálunk a labda és 0 presszingünk van. Ugyanakkor középpálya meg full körülményessé válik néha ledadog a labdajáratás. Érdemes volt tegnapelőtt megnézni a Bayern milyen játékbeli különbséget tudott kihozni, csak azzal, hogy pontosan játszottak. Mert tényleg semmi különlegesen nem csináltak, csak atomgyors pontos passzokkal kijátszották a csapatot és minden hibát egyből kegyetlenül megtoroltak. Mi erre nem vagyunk képessek jelenleg.

Nem a keret tudásához van szabva a taktika, hanem a taktikához akarja a játékosokat odatenni, amit lehetne is csinálni ha még mindig mi lennén az FC BARCELONA és sorban állna a fél világ hátha ide akarjuk hozni és bárkit megvehetünk. De ilyen City levetett rongyaival ez nem fog működni. Mindemellett azt látom, hogy sok játékosunk fejbe is szét van hullva. Itt pedig megint kellene az edző, aki rendbe teszi őket. Mert ha tavasszal megint valami gány csapat kiüt a EL-ből az már olyan szintű égés lesz, hogy abból nem tudom hogy állunk fel.
Kép
Avatar
Olcha
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2018.06.28. 19:31:15

2022.10.28. 03:29:34

https://www.youtube.com/watch?v=yeHcD_viwYg --> Egy nagyon jó elemzés a meccsről.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2022.10.27. 21:56:12

NovaProspekt írta:
2022.10.27. 20:40:33
Tuchelre én rápróbálnék, pedig bírom Xavit. De ez a Barca-DNS bohóckodás egy zsákutca, és egyre mélyebbre vezet. Rossz nézni, ahogy gyökkettővel felépítjük a támadásankat olyan csapatok felállt védelmei ellen, akik ettől tízszer gyorsabb focihoz szoktak. Azt remélve, hogy majd kipasszoljuk őket.
Vagy azt remélve, hogy elalszanak
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1431
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2022.10.27. 21:49:39

visca el barca írta:
2022.10.27. 20:47:59
Valaki írta, hogy nem a koncepcióval van baj, hanem nincs minőségi keret. LOL. Akkor nem a koncepción kéne változtatni? Dehogynem.
Amíg a gombhoz akarjuk a zakót, addig a 3:0 eredmények simán jönnek majd Bayern szintű csapatok ellen.
Nem errõl van szó. A csapat egyénenként alkalmas erre a típusú játékra. Sõt, bármilyen szinten lehet ugyanezt játszatni. Korábban láttunk hasonlót pl. egy Las Palmastól is. A kérdés az, hogy ezzel a játékoskerettel lehet-e eredményesen is játszatni ugyanezt? Van-e olyan minõségi plusz a játékosainkban, ami ezzel a játékfelfogással együtt pl. BL címet hozhatna 2-3 éven belül?
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2022.10.27. 21:23:01

visca el barca írta:
2022.10.27. 20:47:59
NovaProspekt írta:
2022.10.27. 20:40:33
Tuchelre én rápróbálnék, pedig bírom Xavit.
En kb barkire raprobalnek aki nem ezt a szrt játszatná...
Kb.
Valaki írta, hogy nem a koncepcióval van baj, hanem nincs minőségi keret. LOL. Akkor nem a koncepción kéne változtatni? Dehogynem.
Amíg a gombhoz akarjuk a zakót, addig a 3:0 eredmények simán jönnek majd Bayern szintű csapatok ellen.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1950
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2022.10.27. 20:50:50

visca el barca írta:
2022.10.27. 20:47:59
NovaProspekt írta:
2022.10.27. 20:40:33
Tuchelre én rápróbálnék, pedig bírom Xavit.
En kb barkire raprobalnek aki nem ezt a szrt játszatná...
A Bayern elleni uccsó 5 meccsünk összesített eredménye: 2-19.

Ha ez nem árazza be a napnál is világosabban ezt az idejétmúlt focit, akkor semmi sem
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.10.27. 20:47:59

NovaProspekt írta:
2022.10.27. 20:40:33
Tuchelre én rápróbálnék, pedig bírom Xavit.
En kb barkire raprobalnek aki nem ezt a szrt játszatná...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1950
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2022.10.27. 20:40:33

Tuchelre én rápróbálnék, pedig bírom Xavit. De ez a Barca-DNS bohóckodás egy zsákutca, és egyre mélyebbre vezet. Rossz nézni, ahogy gyökkettővel felépítjük a támadásankat olyan csapatok felállt védelmei ellen, akik ettől tízszer gyorsabb focihoz szoktak. Azt remélve, hogy majd kipasszoljuk őket.
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2022.10.27. 20:31:17

herlius írta:
2022.10.27. 17:38:52

Szerintem alapvetõen nem a koncepcióval van gond, hanem hogy ezt a fajta focit csak olyan magas szintū technikai és fizikai képességekkel lehet hatékonyan mūvelni, ami jelenleg nincs meg a csapatban.
Amennyiben ez tényleg így van, akkor miért erőltet olyan játékot amire a keret nem alkalmas ? :D Ha így közelítjük meg méginkább az ő sara.
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1860
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2022.10.27. 19:06:11

Troym írta:
2022.10.27. 17:49:30
Idén ha nincs trófea, azt mondta távozik, szerintem nem viccelt és valahol logikus is lenne. Az a minimum, hogy kb utolsó fordulóig harcolunk a bajnoki címért és behúz egy EL / spanyol kupát. Ez alatt kár bármiről gondolkodni.
nem hinnem, hogy ezt mondta volna

szerintem hosszutavon gondolta
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2022.10.27. 18:48:25

Troym írta:
2022.10.27. 17:49:30
Idén ha nincs trófea, azt mondta távozik, szerintem nem viccelt és valahol logikus is lenne. Az a minimum, hogy kb utolsó fordulóig harcolunk a bajnoki címért és behúz egy EL / spanyol kupát. Ez alatt kár bármiről gondolkodni.

Amúgy a szememben a legnagyobb hiba, hogy nem bízik eléggé a La Masiaban. Pedri és Gavi már addigra alapjátékos volt mire a csapathoz került, de nem hitt Baldeban, azért van itt 3 bhv, nem hitt Nicoban ezért jött egy Kessie, nem hitt Abde, vagy Akhomach esetleg Ferran fejlődésében, erre hoznak egy Raphinhát.
Nem hiszem, hogy mindegyik 20 körüli saját nevelés befutna, de pont tőle várnám, hogy igenis használja őket és kezelje helyén.
Szerintem tök mindegy lenne, hogy milyen kupa, csak legyen idén. Az talán felrázná végre a csapatot.
Szerintem is hiba, hogy ilyen Belleríneket kell nézni, ennél még én is jobban játszom, pedig 7 éve nem rúgtam labdába.
Hiba volt elengedni Aubát és Luukot, inkább őket kellett volna megtartani, mint hozni Bellerínt, EG-t. Lenne Lewának alternatívája.

Most, hogy Pedri kidőlt, és Gavi is kipukkadt, ki kellene próbálnia valami mást.
Én simán felállnék egy 4-5-1-be. Vagy- ha már úgy sincs szélső védőnk- egy 3-5-2-be.

Lewa
Fati Torres Dembelé
FdJ Kessié

Vagy
Lewa Torres
Fati Gavi Dembelé
FdJ Kessié
Balde valaki Koundé

Tegnap első félidőben volt egy jelenet. Mutatták Xavit, kiabál valakinek be a pályára, hogy mit csináljon, aztán csapkodja a térdét, úgy kiabál vele- láthatóan nem azt csinálta, végül dühösen elfordult, de azt még le lehetett olvasni a szájáról, hogy "putamadre", és ott dühöngött és mondta a magáét.
Nagyon beszédes jelenet volt.

Valamelyik meccs előtt mondta, hogy többet kell távolról lőni. A kövi meccsen volt pár próbálkozás, de leálltak vele.
Ez az egész szellemi, mentális, testi leépülés a Romával kezdődött. Abból a csapatból öten vannak még itt: TS, Dembelé és a három öreg.
Egy játékos, aki Koeman alatt ment el, nyilatkozta, hogy a cserejátékosok edzésére ki se ment Koeman, teljesen külön volt az edzésük- ami számomra érthetetlen.
Fizikálisan kezdi a csapat összekapni magát. A tegnapi ólomlábakat nem nézem- szerintem ez a mentális ko-nak köszönhető.
Lelkileg képtelenek összeszedni magukat. Talán ha lenne legalább egy-két séma, amit rogyásig gyakorolnának, vagy nem tudom.
Én pl gyakoroltatnám velük ezerrel a beadásokat, és érkezéseket második hullámban, kipattanóra figyelést, vagy akár nem beadás, hanem lövőre gurítás.
Szögleteket, szabadokat- bár szabival sem vagyunk nagyon eleresztve.
Védekezés meg... lehet, helyében megkérném Puyolt, tanítsa meg őket védekezni.

DE amíg fejben nem lesznek rendben, addig ez a csapat kuka. Jöhet ide bárki, még egy Lewát is képesek leamortizálni.
Ha tavasszal akár a szuperkupát behúznák, biztos dobna rajtuk egyet.
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.10.27. 17:49:30

Idén ha nincs trófea, azt mondta távozik, szerintem nem viccelt és valahol logikus is lenne. Az a minimum, hogy kb utolsó fordulóig harcolunk a bajnoki címért és behúz egy EL / spanyol kupát. Ez alatt kár bármiről gondolkodni.

Amúgy a szememben a legnagyobb hiba, hogy nem bízik eléggé a La Masiaban. Pedri és Gavi már addigra alapjátékos volt mire a csapathoz került, de nem hitt Baldeban, azért van itt 3 bhv, nem hitt Nicoban ezért jött egy Kessie, nem hitt Abde, vagy Akhomach esetleg Ferran fejlődésében, erre hoznak egy Raphinhát.
Nem hiszem, hogy mindegyik 20 körüli saját nevelés befutna, de pont tőle várnám, hogy igenis használja őket és kezelje helyén.
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1431
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2022.10.27. 17:38:52

Sanama írta:
2022.10.27. 17:14:49
Mondhat bármit, amíg:

1. Nála is az indokok között első két helyen a rossz bírói itéletek és a sérülések vannak, ja meg hab a tortán az "unlucky" meccsek
2. Amíg nem felejti el a Pique, Busquets duót, és igazítja a játékot a meglévő állományhoz, és szab egy elképzelést annak hogy 11 ember mi műveljen a pályán.


Amíg ez a kettő nincs meg, tök mindegy mi van, lehet mondani akármit, keresni a kifogásokat, addig az nem önreflexív, miközben a hibák belül vannak, nem a játékvezetésben ,meg a 2mm-el magasabb fűben.
El lett tapsolva annyi pénz, ami nagyon rég nem, mióta itt van. (Éljen a 45 darab lever, amivel hosszú távon vágták haza a klubot) Annyit sikerült felmutatni, hogy ugyanott van a csapat, mint egy éve, plusz a hatalmas igazolások rendre a padon, kiéve Lewandowski és Koundé, akik olyan hiányposztra jöttek hogy csak na.

Összességében nekem eddig hatalmas csalódás az, amit ő művel edzőként. Volt néhány ígéretes meccs, de kezdem belátni az kb azért volt, mert kijött a lépés, és egyszerre 3-4 játékos is jobb napot fogott ki. Nincs koncepció.
Szerintem alapvetõen nem a koncepcióval van gond, hanem hogy ezt a fajta focit csak olyan magas szintū technikai és fizikai képességekkel lehet hatékonyan mūvelni, ami jelenleg nincs meg a csapatban. Egy kicsit olyan, mint pl. Bielsa Bilbao-ja vagy Verebes Eto-ja. Amíg hasonló képességū csapatok ellen kell focizni, addig hengerelni lehet ezzel a játékkal. De amint jön egy fizikálisan és/vagy taktikailag érettebb csapat, az egész szerkezet dominóként omlik össze. Ezért voltak Bielsanak és Verebesnek is a kiugró eredményeik mellett hatalmas pofonjaik is, elsõsorban a nemzetközi porondon. Nyilván idõbe telik összecsiszolni a játékosokat egy ilyen precíziós játékhoz, de a nagyobb kérdés az, hogy van-e olyan technikai szinten a csapat magja, hogy ez hosszabb távon is eredményes legyen.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2022.10.27. 17:14:49

Mondhat bármit, amíg:

1. Nála is az indokok között első két helyen a rossz bírói itéletek és a sérülések vannak, ja meg hab a tortán az "unlucky" meccsek
2. Amíg nem felejti el a Pique, Busquets duót, és igazítja a játékot a meglévő állományhoz, és szab egy elképzelést annak hogy 11 ember mi műveljen a pályán.


Amíg ez a kettő nincs meg, tök mindegy mi van, lehet mondani akármit, keresni a kifogásokat, addig az nem önreflexív, miközben a hibák belül vannak, nem a játékvezetésben ,meg a 2mm-el magasabb fűben.
El lett tapsolva annyi pénz, ami nagyon rég nem, mióta itt van. (Éljen a 45 darab lever, amivel hosszú távon vágták haza a klubot) Annyit sikerült felmutatni, hogy ugyanott van a csapat, mint egy éve, plusz a hatalmas igazolások rendre a padon, kiéve Lewandowski és Koundé, akik olyan hiányposztra jöttek hogy csak na.

Összességében nekem eddig hatalmas csalódás az, amit ő művel edzőként. Volt néhány ígéretes meccs, de kezdem belátni az kb azért volt, mert kijött a lépés, és egyszerre 3-4 játékos is jobb napot fogott ki. Nincs koncepció.
ignier
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2022.04.18. 16:03:58

2022.10.27. 16:29:57

Troym írta:
2022.10.27. 15:13:41
1. Lehet Zidane tényleg jobb edző, majd elválik hosszú távon. Egyenlőre ő is nehezen megítélhető, mert még csak 1 nagycsapatot vitt, igaz azt pazarul, megnézném pl a Juventusban mit csinálna.
Zidane edzői karrierje a legmagasabb szinten tulajdonképpen azzal kezdődött, hogy átvette Beníteztől az akkor eléggé rottyon lévő Realt, majd behúzta a BL-t, utána még kétszer. Viszont tény, hogy a Real akkori kerete és a mostani Barca keret között zongorázni lehet a különbségeket.
Taktikailag amellett, hogy nagyrészt tipikus olaszos biztosra menős focit játszatott, több látványos taktikai győzelme is volt például Allegri vagy éppen Klopp fölött, utóbbi esetben úgy, hogy az agyonjátszatott, kezdő védelme nem állt rendelkezésre, míg például Tuchel csapataival egyszer sem tudott mit kezdeni. A sérültek pótlását is az esetek többségében nagyon jól kezelte, Dupont nem is hagyott neki más opciót.
Amúgy már a csúcson kijelentette, hogy még középtávon sem igazán számol az edzősködéssel, emiatt nem hiszem, hogy bárhol is megfordulna még. Esetleg a francia vagy az algériai válogatott élén.
Troym írta:
2022.10.27. 15:13:41

2. Milyen érdekes, hogy ezt a 2 csapatot senki nem képes vezetni 4-5 évnél tovább. (Se Zidane, se Schuster, se Mourinho, se Guardiola, se Lucho, se Rijkaard stb stb.) Ezért éreztem anno problémának Xavi kinevezését, mert a rendszer a Real és a Barca környékén felemészt pár év alatt, ha építkezni is jött és még ha sikerül is neki, akkor is mire eljut(hat) a csúcsra felemészti a rendszer.
Mondjuk lehet én élek álomvilágban és a világ összes sportcsapata ilyen már.
Nem élsz álomvilágban, ahol a vezetőségnek felelnie kell bárki felé, ott ez van. A Real Madrid és a Barcelona a szurkolók tulajdonában van, ők nevezik ki a boardot is, emiatt folyamatos az eredménykényszer, különben leváltják az elnököt és a stábját is. A Manchester United szintén hasonló, csak ott random részvényesek felé kell felelnie a vezetőségnek, ha pedig nem jönnek eredmények, akkor leváltás helyett a részvényárak esésétől kell tartani. A legtöbb csapat viszont szimplán magánkézben van, ahol a tulaj azt csinál, amit akar, sem a szurkolók, sem a részvényesek nyomásának nem kell megfelelniük, a drukkerek ha belegebednek, akkor is azt csinál a tulaj, amit akar. Ha úgy érzi, hogy egy edzőnek a haláláig szavaz bizalmat, akkor megteheti, míg van rá pénze.
A legtöbb német csapat ugyan teljesen szurkolói kézben van, de ott meg a hibrid modellt alkalmazó Bayern miatt nincsenek komoly elvárások. Osasuna és Bilbao esetén szintén nyugisabb a helyzet.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3937
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2022.10.27. 16:18:34

Játékosként nálam egy szinten voltak.
Edzőként Zidane mágneses tábláját sem vihetné.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2022.10.27. 15:27:33

Egy BL csoportkörnyi türelmem van meg vele szemben kb.

A BL statisztikáját nehéz megmagyarázni ilyen kerettel.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.10.27. 15:13:41

Kassandra írta:
2022.10.27. 12:04:47
bence0330 írta:
2022.10.27. 11:52:16
Azért megnézném Zidane-t, ha múlt novemberben ő került volna ide. :D Ezzel pláne nem akarom Xavit mentegetni, de ne csináljunk már úgy, mintha jogos lenne az összehasonlítás bármilyen téren is... alma és körte.
Teljesen igaz, nem lehet őket összehasonlítani. :) Ez csak egy kis érdekesség a margóra.
2 dolog:
1. Lehet Zidane tényleg jobb edző, majd elválik hosszú távon. Egyenlőre ő is nehezen megítélhető, mert még csak 1 nagycsapatot vitt, igaz azt pazarul, megnézném pl a Juventusban mit csinálna.
2. Milyen érdekes, hogy ezt a 2 csapatot senki nem képes vezetni 4-5 évnél tovább. (Se Zidane, se Schuster, se Mourinho, se Guardiola, se Lucho, se Rijkaard stb stb.) Ezért éreztem anno problémának Xavi kinevezését, mert a rendszer a Real és a Barca környékén felemészt pár év alatt, ha építkezni is jött és még ha sikerül is neki, akkor is mire eljut(hat) a csúcsra felemészti a rendszer.
Mondjuk lehet én élek álomvilágban és a világ összes sportcsapata ilyen már.
Válasz küldése