Xavi Hernandez

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.10.27. 20:47:59

NovaProspekt írta:
2022.10.27. 20:40:33
Tuchelre én rápróbálnék, pedig bírom Xavit.
En kb barkire raprobalnek aki nem ezt a szrt játszatná...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1946
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2022.10.27. 20:40:33

Tuchelre én rápróbálnék, pedig bírom Xavit. De ez a Barca-DNS bohóckodás egy zsákutca, és egyre mélyebbre vezet. Rossz nézni, ahogy gyökkettővel felépítjük a támadásankat olyan csapatok felállt védelmei ellen, akik ettől tízszer gyorsabb focihoz szoktak. Azt remélve, hogy majd kipasszoljuk őket.
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2022.10.27. 20:31:17

herlius írta:
2022.10.27. 17:38:52

Szerintem alapvetõen nem a koncepcióval van gond, hanem hogy ezt a fajta focit csak olyan magas szintū technikai és fizikai képességekkel lehet hatékonyan mūvelni, ami jelenleg nincs meg a csapatban.
Amennyiben ez tényleg így van, akkor miért erőltet olyan játékot amire a keret nem alkalmas ? :D Ha így közelítjük meg méginkább az ő sara.
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1857
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2022.10.27. 19:06:11

Troym írta:
2022.10.27. 17:49:30
Idén ha nincs trófea, azt mondta távozik, szerintem nem viccelt és valahol logikus is lenne. Az a minimum, hogy kb utolsó fordulóig harcolunk a bajnoki címért és behúz egy EL / spanyol kupát. Ez alatt kár bármiről gondolkodni.
nem hinnem, hogy ezt mondta volna

szerintem hosszutavon gondolta
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2022.10.27. 18:48:25

Troym írta:
2022.10.27. 17:49:30
Idén ha nincs trófea, azt mondta távozik, szerintem nem viccelt és valahol logikus is lenne. Az a minimum, hogy kb utolsó fordulóig harcolunk a bajnoki címért és behúz egy EL / spanyol kupát. Ez alatt kár bármiről gondolkodni.

Amúgy a szememben a legnagyobb hiba, hogy nem bízik eléggé a La Masiaban. Pedri és Gavi már addigra alapjátékos volt mire a csapathoz került, de nem hitt Baldeban, azért van itt 3 bhv, nem hitt Nicoban ezért jött egy Kessie, nem hitt Abde, vagy Akhomach esetleg Ferran fejlődésében, erre hoznak egy Raphinhát.
Nem hiszem, hogy mindegyik 20 körüli saját nevelés befutna, de pont tőle várnám, hogy igenis használja őket és kezelje helyén.
Szerintem tök mindegy lenne, hogy milyen kupa, csak legyen idén. Az talán felrázná végre a csapatot.
Szerintem is hiba, hogy ilyen Belleríneket kell nézni, ennél még én is jobban játszom, pedig 7 éve nem rúgtam labdába.
Hiba volt elengedni Aubát és Luukot, inkább őket kellett volna megtartani, mint hozni Bellerínt, EG-t. Lenne Lewának alternatívája.

Most, hogy Pedri kidőlt, és Gavi is kipukkadt, ki kellene próbálnia valami mást.
Én simán felállnék egy 4-5-1-be. Vagy- ha már úgy sincs szélső védőnk- egy 3-5-2-be.

Lewa
Fati Torres Dembelé
FdJ Kessié

Vagy
Lewa Torres
Fati Gavi Dembelé
FdJ Kessié
Balde valaki Koundé

Tegnap első félidőben volt egy jelenet. Mutatták Xavit, kiabál valakinek be a pályára, hogy mit csináljon, aztán csapkodja a térdét, úgy kiabál vele- láthatóan nem azt csinálta, végül dühösen elfordult, de azt még le lehetett olvasni a szájáról, hogy "putamadre", és ott dühöngött és mondta a magáét.
Nagyon beszédes jelenet volt.

Valamelyik meccs előtt mondta, hogy többet kell távolról lőni. A kövi meccsen volt pár próbálkozás, de leálltak vele.
Ez az egész szellemi, mentális, testi leépülés a Romával kezdődött. Abból a csapatból öten vannak még itt: TS, Dembelé és a három öreg.
Egy játékos, aki Koeman alatt ment el, nyilatkozta, hogy a cserejátékosok edzésére ki se ment Koeman, teljesen külön volt az edzésük- ami számomra érthetetlen.
Fizikálisan kezdi a csapat összekapni magát. A tegnapi ólomlábakat nem nézem- szerintem ez a mentális ko-nak köszönhető.
Lelkileg képtelenek összeszedni magukat. Talán ha lenne legalább egy-két séma, amit rogyásig gyakorolnának, vagy nem tudom.
Én pl gyakoroltatnám velük ezerrel a beadásokat, és érkezéseket második hullámban, kipattanóra figyelést, vagy akár nem beadás, hanem lövőre gurítás.
Szögleteket, szabadokat- bár szabival sem vagyunk nagyon eleresztve.
Védekezés meg... lehet, helyében megkérném Puyolt, tanítsa meg őket védekezni.

DE amíg fejben nem lesznek rendben, addig ez a csapat kuka. Jöhet ide bárki, még egy Lewát is képesek leamortizálni.
Ha tavasszal akár a szuperkupát behúznák, biztos dobna rajtuk egyet.
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.10.27. 17:49:30

Idén ha nincs trófea, azt mondta távozik, szerintem nem viccelt és valahol logikus is lenne. Az a minimum, hogy kb utolsó fordulóig harcolunk a bajnoki címért és behúz egy EL / spanyol kupát. Ez alatt kár bármiről gondolkodni.

Amúgy a szememben a legnagyobb hiba, hogy nem bízik eléggé a La Masiaban. Pedri és Gavi már addigra alapjátékos volt mire a csapathoz került, de nem hitt Baldeban, azért van itt 3 bhv, nem hitt Nicoban ezért jött egy Kessie, nem hitt Abde, vagy Akhomach esetleg Ferran fejlődésében, erre hoznak egy Raphinhát.
Nem hiszem, hogy mindegyik 20 körüli saját nevelés befutna, de pont tőle várnám, hogy igenis használja őket és kezelje helyén.
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1431
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2022.10.27. 17:38:52

Sanama írta:
2022.10.27. 17:14:49
Mondhat bármit, amíg:

1. Nála is az indokok között első két helyen a rossz bírói itéletek és a sérülések vannak, ja meg hab a tortán az "unlucky" meccsek
2. Amíg nem felejti el a Pique, Busquets duót, és igazítja a játékot a meglévő állományhoz, és szab egy elképzelést annak hogy 11 ember mi műveljen a pályán.


Amíg ez a kettő nincs meg, tök mindegy mi van, lehet mondani akármit, keresni a kifogásokat, addig az nem önreflexív, miközben a hibák belül vannak, nem a játékvezetésben ,meg a 2mm-el magasabb fűben.
El lett tapsolva annyi pénz, ami nagyon rég nem, mióta itt van. (Éljen a 45 darab lever, amivel hosszú távon vágták haza a klubot) Annyit sikerült felmutatni, hogy ugyanott van a csapat, mint egy éve, plusz a hatalmas igazolások rendre a padon, kiéve Lewandowski és Koundé, akik olyan hiányposztra jöttek hogy csak na.

Összességében nekem eddig hatalmas csalódás az, amit ő művel edzőként. Volt néhány ígéretes meccs, de kezdem belátni az kb azért volt, mert kijött a lépés, és egyszerre 3-4 játékos is jobb napot fogott ki. Nincs koncepció.
Szerintem alapvetõen nem a koncepcióval van gond, hanem hogy ezt a fajta focit csak olyan magas szintū technikai és fizikai képességekkel lehet hatékonyan mūvelni, ami jelenleg nincs meg a csapatban. Egy kicsit olyan, mint pl. Bielsa Bilbao-ja vagy Verebes Eto-ja. Amíg hasonló képességū csapatok ellen kell focizni, addig hengerelni lehet ezzel a játékkal. De amint jön egy fizikálisan és/vagy taktikailag érettebb csapat, az egész szerkezet dominóként omlik össze. Ezért voltak Bielsanak és Verebesnek is a kiugró eredményeik mellett hatalmas pofonjaik is, elsõsorban a nemzetközi porondon. Nyilván idõbe telik összecsiszolni a játékosokat egy ilyen precíziós játékhoz, de a nagyobb kérdés az, hogy van-e olyan technikai szinten a csapat magja, hogy ez hosszabb távon is eredményes legyen.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2022.10.27. 17:14:49

Mondhat bármit, amíg:

1. Nála is az indokok között első két helyen a rossz bírói itéletek és a sérülések vannak, ja meg hab a tortán az "unlucky" meccsek
2. Amíg nem felejti el a Pique, Busquets duót, és igazítja a játékot a meglévő állományhoz, és szab egy elképzelést annak hogy 11 ember mi műveljen a pályán.


Amíg ez a kettő nincs meg, tök mindegy mi van, lehet mondani akármit, keresni a kifogásokat, addig az nem önreflexív, miközben a hibák belül vannak, nem a játékvezetésben ,meg a 2mm-el magasabb fűben.
El lett tapsolva annyi pénz, ami nagyon rég nem, mióta itt van. (Éljen a 45 darab lever, amivel hosszú távon vágták haza a klubot) Annyit sikerült felmutatni, hogy ugyanott van a csapat, mint egy éve, plusz a hatalmas igazolások rendre a padon, kiéve Lewandowski és Koundé, akik olyan hiányposztra jöttek hogy csak na.

Összességében nekem eddig hatalmas csalódás az, amit ő művel edzőként. Volt néhány ígéretes meccs, de kezdem belátni az kb azért volt, mert kijött a lépés, és egyszerre 3-4 játékos is jobb napot fogott ki. Nincs koncepció.
ignier
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2022.04.18. 16:03:58

2022.10.27. 16:29:57

Troym írta:
2022.10.27. 15:13:41
1. Lehet Zidane tényleg jobb edző, majd elválik hosszú távon. Egyenlőre ő is nehezen megítélhető, mert még csak 1 nagycsapatot vitt, igaz azt pazarul, megnézném pl a Juventusban mit csinálna.
Zidane edzői karrierje a legmagasabb szinten tulajdonképpen azzal kezdődött, hogy átvette Beníteztől az akkor eléggé rottyon lévő Realt, majd behúzta a BL-t, utána még kétszer. Viszont tény, hogy a Real akkori kerete és a mostani Barca keret között zongorázni lehet a különbségeket.
Taktikailag amellett, hogy nagyrészt tipikus olaszos biztosra menős focit játszatott, több látványos taktikai győzelme is volt például Allegri vagy éppen Klopp fölött, utóbbi esetben úgy, hogy az agyonjátszatott, kezdő védelme nem állt rendelkezésre, míg például Tuchel csapataival egyszer sem tudott mit kezdeni. A sérültek pótlását is az esetek többségében nagyon jól kezelte, Dupont nem is hagyott neki más opciót.
Amúgy már a csúcson kijelentette, hogy még középtávon sem igazán számol az edzősködéssel, emiatt nem hiszem, hogy bárhol is megfordulna még. Esetleg a francia vagy az algériai válogatott élén.
Troym írta:
2022.10.27. 15:13:41

2. Milyen érdekes, hogy ezt a 2 csapatot senki nem képes vezetni 4-5 évnél tovább. (Se Zidane, se Schuster, se Mourinho, se Guardiola, se Lucho, se Rijkaard stb stb.) Ezért éreztem anno problémának Xavi kinevezését, mert a rendszer a Real és a Barca környékén felemészt pár év alatt, ha építkezni is jött és még ha sikerül is neki, akkor is mire eljut(hat) a csúcsra felemészti a rendszer.
Mondjuk lehet én élek álomvilágban és a világ összes sportcsapata ilyen már.
Nem élsz álomvilágban, ahol a vezetőségnek felelnie kell bárki felé, ott ez van. A Real Madrid és a Barcelona a szurkolók tulajdonában van, ők nevezik ki a boardot is, emiatt folyamatos az eredménykényszer, különben leváltják az elnököt és a stábját is. A Manchester United szintén hasonló, csak ott random részvényesek felé kell felelnie a vezetőségnek, ha pedig nem jönnek eredmények, akkor leváltás helyett a részvényárak esésétől kell tartani. A legtöbb csapat viszont szimplán magánkézben van, ahol a tulaj azt csinál, amit akar, sem a szurkolók, sem a részvényesek nyomásának nem kell megfelelniük, a drukkerek ha belegebednek, akkor is azt csinál a tulaj, amit akar. Ha úgy érzi, hogy egy edzőnek a haláláig szavaz bizalmat, akkor megteheti, míg van rá pénze.
A legtöbb német csapat ugyan teljesen szurkolói kézben van, de ott meg a hibrid modellt alkalmazó Bayern miatt nincsenek komoly elvárások. Osasuna és Bilbao esetén szintén nyugisabb a helyzet.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3935
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2022.10.27. 16:18:34

Játékosként nálam egy szinten voltak.
Edzőként Zidane mágneses tábláját sem vihetné.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2022.10.27. 15:27:33

Egy BL csoportkörnyi türelmem van meg vele szemben kb.

A BL statisztikáját nehéz megmagyarázni ilyen kerettel.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.10.27. 15:13:41

Kassandra írta:
2022.10.27. 12:04:47
bence0330 írta:
2022.10.27. 11:52:16
Azért megnézném Zidane-t, ha múlt novemberben ő került volna ide. :D Ezzel pláne nem akarom Xavit mentegetni, de ne csináljunk már úgy, mintha jogos lenne az összehasonlítás bármilyen téren is... alma és körte.
Teljesen igaz, nem lehet őket összehasonlítani. :) Ez csak egy kis érdekesség a margóra.
2 dolog:
1. Lehet Zidane tényleg jobb edző, majd elválik hosszú távon. Egyenlőre ő is nehezen megítélhető, mert még csak 1 nagycsapatot vitt, igaz azt pazarul, megnézném pl a Juventusban mit csinálna.
2. Milyen érdekes, hogy ezt a 2 csapatot senki nem képes vezetni 4-5 évnél tovább. (Se Zidane, se Schuster, se Mourinho, se Guardiola, se Lucho, se Rijkaard stb stb.) Ezért éreztem anno problémának Xavi kinevezését, mert a rendszer a Real és a Barca környékén felemészt pár év alatt, ha építkezni is jött és még ha sikerül is neki, akkor is mire eljut(hat) a csúcsra felemészti a rendszer.
Mondjuk lehet én élek álomvilágban és a világ összes sportcsapata ilyen már.
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2022.10.27. 15:05:32

“It’s a revenge match and for Roberto too.” Melyik meccsre gondolt a mester? (Roberto itt nem más mint Lewy és az Ő csatája Bayernnel szemben). Minkdettőjüket szépen kikapcsolta Bayern tegnap. Arc az volt, teljesítmény az kevésbé.
Csak is Puyol
hapci
Barça B
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2019.01.30. 20:32:23

2022.10.27. 12:05:13

Kovbal88 írta:
2022.10.27. 11:15:36
Grimaldo írta:
2022.10.27. 10:45:13
...
... Nem váltanám le Xavi-t csinálja végig az évet. De azért, tavasszal szét kell nézni, hogy merre tovább. Azért ez a játékosállomány még mindig hézagos a Bajnokok Ligájához.
Szerintem ideje lenne végre eldönteni, hogy mit akarunk:
- amilyen gyorsan lehet eredményeket elérni, trófeákat nyerni - mindegy milyen áron: ehhez a játékoskeret inkább
alkalmas (nagyjából), mint Xavi. Ha ez a cél, akkor kell ide egy komoly szaktudású edző, aki kézivezérli a játékosokat, és
akkor hagyjuk ezt a "Barca DNS" marhaságot, azt kell játszani, amire a keret alkalmas
- vagy építsük a jövő aranycsapatát: ekkor a matuzsálemek még a kispadra sem jöhetnek, és pár évig semmilyen
trófeára nem lehet reális igény (nem tudom, ehhez vajon Xavi jó választás-e...)
Kassandra
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2020.07.14. 22:13:30

2022.10.27. 12:04:47

bence0330 írta:
2022.10.27. 11:52:16
Azért megnézném Zidane-t, ha múlt novemberben ő került volna ide. :D Ezzel pláne nem akarom Xavit mentegetni, de ne csináljunk már úgy, mintha jogos lenne az összehasonlítás bármilyen téren is... alma és körte.
Teljesen igaz, nem lehet őket összehasonlítani. :) Ez csak egy kis érdekesség a margóra.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2176
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2022.10.27. 12:04:38

bence0330 írta:
2022.10.27. 11:52:16
Azért megnézném Zidane-t, ha múlt novemberben ő került volna ide. :D Ezzel pláne nem akarom Xavit mentegetni, de ne csináljunk már úgy, mintha jogos lenne az összehasonlítás bármilyen téren is... alma és körte.
Azért Xavi ezekből az idei BL meccsekből többet is kihozhatott volna, nem volt ez olyan rossz, mert a Bayern tényleg Top3-4 csapat, de azért ennél több kell. Viszont, a meccsbe se nagyon tudott belenyúlni, mert nem igazán volt kit beküldeni. Azonban azt látni kell hogy ez a 4-3-3 Gavi, Pedri, Busquets/de Jong középpálya nem működik. Valamit csinálni kell vele.
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2022.10.27. 12:03:54

Kovbal88 írta:
2022.10.27. 11:15:36
De ez a feltolt védekezés nagyon nincs jól. Szó szerint könnyű préda a csapat. Nem váltanám le Xavi-t csinálja végig az évet. De azért, tavasszal szét kell nézni, hogy merre tovább. Azért ez a játékosállomány még mindig hézagos a Bajnokok Ligájához.
Én (is) a feltolt védekezésben látom a fő problémát, amitől (egyelőre) Xavi nem tud eltávolodni...
Koundé, Araujo, Christensen középen, Baldé balon jók ehhez - de a jobb oldal alapból hiányos, illetve amikor hiányzók vannak és a maradék védők játszanak, megtoldva Busi-val VKP-ként, akkor egyszerűen átjáróház a védelem!!! És ha az ellenfél jó/szerencsés/stb - ebből gólokat kapunk...
Nem kéne stílust váltani, csak az aktuális védő kerethez finomhangolni...
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7174
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.10.27. 11:52:16

Azért megnézném Zidane-t, ha múlt novemberben ő került volna ide. :D Ezzel pláne nem akarom Xavit mentegetni, de ne csináljunk már úgy, mintha jogos lenne az összehasonlítás bármilyen téren is... alma és körte.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Kassandra
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2020.07.14. 22:13:30

2022.10.27. 11:48:35

Troym írta:
2022.10.27. 09:39:26
Szerintem Xavi egyszerűen nem tud meccselni nemzetközileg otthon.

Ez a mérlege:
BL 2021 vs Benfica 0-0
EL 2022 vs Napoli 1-1
EL 2022 vs Galatasaray 0-0
EL 2022 vs Frankfurt 2-3
BL 2022 vs Inter 3-3
BL 2022 vs Bayern 0-3

Emellé van 1 db győzelem a Plzen ellen.

1 győzelem, 4 döntetlen, 2 vereség.
Xavi has already lost 5 European games as the Barcelona manager. Zidane three-peated the UCL before his 5th defeat.
@mundo
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2176
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2022.10.27. 11:15:36

Grimaldo írta:
2022.10.27. 10:45:13
Nyilván nem csak Xavi a hibás, de bőven lehet őt hibáztatni, itt nem csak a játékosok mentalitásáról, egyéni hibájáról van szó, a tegnapi meccsen konkrétan megalázták a csapatot, olyan meccstervvel küldte fel a srácokat, hogy speciel, bármilyen teljesitménnyel esélytelen lett volna, a legrosszabb, hogy még bele se nyúlt, hagyta azt a semmit amit kitalált.
Az Inter elleni első meccsen szintén egy nudli volt az elképzelése, nevetve lemeccselték ott is...
Nem lehet, csak őt hibáztatni, de legnagyobb részben ő a hibás.
Egyébként érdemes utána nézni az ázsiai Bl-ben nyújtott produkciójának, hasonlóan eredményes volt az is.
Sajna lemeccselték, ez igaz. De azért, a játékosokat is érheti kritika. Például Busquets tisztán lőhetett 18 ról és csúnyán felévágta. Mi ilyen helyzetből kaptunk gólokat, Inter és a Real ellen is.
De ez a feltolt védekezés nagyon nincs jól. Szó szerint könnyű préda a csapat. Nem váltanám le Xavi-t csinálja végig az évet. De azért, tavasszal szét kell nézni, hogy merre tovább. Azért ez a játékosállomány még mindig hézagos a Bajnokok Ligájához.
Grimaldo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2013.01.20. 19:26:59

2022.10.27. 10:45:13

Nyilván nem csak Xavi a hibás, de bőven lehet őt hibáztatni, itt nem csak a játékosok mentalitásáról, egyéni hibájáról van szó, a tegnapi meccsen konkrétan megalázták a csapatot, olyan meccstervvel küldte fel a srácokat, hogy speciel, bármilyen teljesitménnyel esélytelen lett volna, a legrosszabb, hogy még bele se nyúlt, hagyta azt a semmit amit kitalált.
Az Inter elleni első meccsen szintén egy nudli volt az elképzelése, nevetve lemeccselték ott is...
Nem lehet, csak őt hibáztatni, de legnagyobb részben ő a hibás.
Egyébként érdemes utána nézni az ázsiai Bl-ben nyújtott produkciójának, hasonlóan eredményes volt az is.
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6153
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2022.10.27. 10:37:42

Ha nem birja kezelni a nyomast ne legyen a Barca eddzoje, simple.
Gondolom az is a stab feladata, hogy gatyaba razza a csapatot fejben. Bar a tegnapi meccs mar tokmindegy volt eredmeny szempontjabol, az a teny meg akkor is ott van, hogy szembekoptek megint a szurkoloikat ezzel a lelektelen semmivel.
Gondolom felelos megint nem lesz, majd lehet mantrazni h a Bayern ellen idegenben milyen jok voltak, vagy Milanoban elvettek 2 golt a csapattol. Lehet jonni ezekkel a ha es volna dolgokkal, csak a tenyeken ez semmit se valtoztat!
Jo az irany, egesz europa rajtuk rohog, ide s tova 6-7 eve.:)
Azonnal hoznam Tuchelt, vagy barkit aki nem ebben az urulekhalmaz barcas fociban gondolkodik, mert igy csak egyre melyebbre kerulnek.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7174
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.10.27. 09:56:29

Troym írta:
2022.10.27. 09:39:26
...
Ez igaz. Csak nem tudom, mi az igazság, ez Xavi vagy a srácok BL fóbiáját tükrözi...? Vagy mindkettő, a srácok okait nem kell magyarázni, Xavinál meg a tapasztalatlanság, nagy nyomás talán.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.10.27. 09:39:26

Szerintem Xavi egyszerűen nem tud meccselni nemzetközileg otthon.

Ez a mérlege:
BL 2021 vs Benfica 0-0
EL 2022 vs Napoli 1-1
EL 2022 vs Galatasaray 0-0
EL 2022 vs Frankfurt 2-3
BL 2022 vs Inter 3-3
BL 2022 vs Bayern 0-3

Emellé van 1 db győzelem a Plzen ellen.

1 győzelem, 4 döntetlen, 2 vereség.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3280
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2022.10.25. 22:02:29

csababarca írta:
2022.10.25. 20:23:47
De igenis szerepe volt benne, mert a lúzereket pályára engedte. Ott kellett volna vagánynak lenni, és a leszerepelt játékosokat elfelejteni.
Ebben nagyon nagyon kisebbségi véleményt képviselünk, én már szóba sem hoztam volna ezt a témát.
Ha majd lesz egyszer egy tiszta lappal induló öltöző, az új generáció önmaguk közül megválasztatott csk-val, na onnantól kezdődhet az új időszámítás.
Válasz küldése