Fc Barcelona - A Hátország

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
ocsike83
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2022.01.05. 21:10:37
Tartózkodási hely: Győr

2023.03.23. 14:32:45

fanbarca írta:
2023.03.23. 13:59:45
:!: Hivatalos: Az UEFA vizsgálatot indított a Barca ellen a Negreira eset kapcsán.
Tebas, te vagy az? :evil: :evil: :evil:
Valdes - Puyol, Touré, Pique, Sylvinho - Iniesta, Busquets, Xavi - Henry, Eto'o, Messi
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2163
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2023.03.23. 13:59:45

:!: Hivatalos: Az UEFA vizsgálatot indított a Barca ellen a Negreira eset kapcsán.
més que un club
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2023.03.23. 13:03:21

Stalkyard írta:
2023.03.23. 12:48:03
Azért ez valahol diszkréten undorító annak fényében, amit az idei BL csoportkörben műveltek velünk VAR mellett. Ja és nemrég volt egy jelentés, hogy VAR nélkül hogy nézne ki jelenleg a tabella, pontegyenlőséggel állnánk a Real mögött (egymás ellen ieredmények miatt). :lol: Azt már meg sem említem, hány BL cím lett volna meg Zidane-nak a triplából ha van már akkor VAR. :lol:

És akkor azt kell hallgatni, hogy tulajdonképpen az elmúlt 20 évben mindent a bíróknak köszönhetünk. Pofám leszakad.
Nap fénypontja volt mikor megkérdezték De Jongtól a Clasico után hogy mit gondol arról hogy szerencsésen nekünk ítélt a VAR a lesügyben, és válaszolta hogy ez nem szerencse kérdése, a les az les :lol: :lol:
Az olyan sorozatos hibák mint a méteres gólok megnemadása és hogy szökőévente kapunk meg jogos tizit nem számít.

Imádom hogy próbálják beállítani hogy a VAR nekünk kedvez= csalás, ami valójában pont azt jelenti hogy a bíró kárunkra téved/ellenünk fúj a pályán, de a VAR ezúttal kisegít és helyes döntés születik.

Remélem Tebast is jól szétperlik Laporta papáék amiért olyanokat magyarázott hogy Laportának le kell mondania a Negreira-ügy miatt [-X
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2023.03.23. 13:00:11

Amikor a Valencia és a Betis ellen a gólvonal mögött fél méterrel volt a labda, de nem ítéltek gólt, azzal mi a helyzet? Vagy az Atlético elleni bajnoki döntőn lőtt győztes gólt vették el les miatt, miközben nem volt az?
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2023.03.23. 12:48:03

Azért ez valahol diszkréten undorító annak fényében, amit az idei BL csoportkörben műveltek velünk VAR mellett. Ja és nemrég volt egy jelentés, hogy VAR nélkül hogy nézne ki jelenleg a tabella, pontegyenlőséggel állnánk a Real mögött (egymás ellen ieredmények miatt). :lol: Azt már meg sem említem, hány BL cím lett volna meg Zidane-nak a triplából ha van már akkor VAR. :lol:

És akkor azt kell hallgatni, hogy tulajdonképpen az elmúlt 20 évben mindent a bíróknak köszönhetünk. Pofám leszakad.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.03.23. 12:30:47

Lassan ott tartunk, hogy hajtani kell ezerrel a bajnokságot, hogy további 4 ponttal menjünk a real előtt, mert még azt is elveszik tőlünk.
Forca Barca!!!!
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1801
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2023.03.23. 12:07:49

Chino írta:
2023.03.23. 11:36:06

Egy-két dolog már kezd bohózatba átmenni. Most megvizsgálták a PSG elleni 6:1-et és Suarez tizenegyesénél és Mascherano "szabálytalanságánál" tévedett a bíró, úgyhogy igazságtalan eredmény született. (azt azért zárójelben odateszik, hogy volt egy Neymar és egy Messi elleni eset is, ahol szintén vétett a bíró, de ez nem lényeges)
Ezek nagyon vicces dolgok. Akkor megvizsgálhatnák mondjuk Milito három méteres lesét az Inter elleni odavágón vagy Krkic szabályos góljának elvételét, a CR-nek ítélt 2 kamu tizenegyest stb. Vagy ne menjünk messze, a legutóbbi Inter elleni oda-visszavágó.
Egyszerűen annyi bírói hiba történik még így is, hogy működik a VAR, hogy képtelenség megállapítani, hogy bármi szándékos lett volna.
Nagyon helyes,sőt, remélem,hogy a valaha volt összes hivatalos futball meccset átnézik VAR-ral és átértékelik az eddigi eredményeket.(bajnoki címeket,kupa győzelmeket,keket,beket,bl-t,vb-t,eb-t,stb.) :)
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
theszmolarR
Barça C
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2022.10.09. 11:52:29

2023.03.23. 11:49:28

Chino írta:
2023.03.23. 11:36:06

Egy-két dolog már kezd bohózatba átmenni. Most megvizsgálták a PSG elleni 6:1-et és Suarez tizenegyesénél és Mascherano "szabálytalanságánál" tévedett a bíró, úgyhogy igazságtalan eredmény született. (azt azért zárójelben odateszik, hogy volt egy Neymar és egy Messi elleni eset is, ahol szintén vétett a bíró, de ez nem lényeges)
Ezek nagyon vicces dolgok. Akkor megvizsgálhatnák mondjuk Milito három méteres lesét az Inter elleni odavágón vagy Krkic szabályos góljának elvételét, a CR-nek ítélt 2 kamu tizenegyest stb. Vagy ne menjünk messze, a legutóbbi Inter elleni oda-visszavágó.
Egyszerűen annyi bírói hiba történik még így is, hogy működik a VAR, hogy képtelenség megállapítani, hogy bármi szándékos lett volna.
Off:
(Az a meg nem adott Krikic gól a mai napig a legfájdalmasabb pont nálam mióta a csapatot követem…)
Socio del Barça
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2023.03.23. 11:42:53

Én azért teljesen nem dolnek hátra,mikor kijelentik vége a nyomozásnak és nem találtak semmit,akkor at lehet értékelni mi is történt.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.03.23. 11:36:06

dinhopuyol írta:
2023.03.23. 11:10:32
Andris írta:
2023.03.23. 10:54:42
Nem véletlen indítja a klub a pereket, muszáj kierőszakolni a lehető legtöbb helyreigazítás lehozását.

Hatalmas károkat okozott ez az ügy, pedig nem kellett volna.

Az ügy maga több szempontból is sajátos, de ettől függetlenül nem értem azokat, akik ezen komolyan fennakadtak a saját szurkolóink közül. Én is megfogalmaztam a kétségeim többször, de azért az mindvégig nyilvánvaló volt, hogy ha akartuk is volna esetleg, soha nem sikerült semmiféle befolyást szerezni a bírókkal kapcsolatban. Egyszerűen nem tudok olyan szezont, még nagyon olyan meccseket se mondani, ahol kifejezetten nekünk kedveztek volna valaha. Sőt. És nagyon nagyon sok a sőt.
De hát nem érted, hogy majdnem két évig nem fújtak ellenünk büntetőt, egy IGAZSÁGOS világban Messi aranylabdáinak 90%át CR-nek kéne adni és csak a szegény madridot mocskolja még a Kiskegyed is!!4!4!


Laporta áprilisban, a Girona meccs előtt tart egy sajtájt, ott fog beszélni a Negró ügyről. Remélem törtfehér mezes testvéreink addigra soook százas zsepit beszereznek. :D
Egy-két dolog már kezd bohózatba átmenni. Most megvizsgálták a PSG elleni 6:1-et és Suarez tizenegyesénél és Mascherano "szabálytalanságánál" tévedett a bíró, úgyhogy igazságtalan eredmény született. (azt azért zárójelben odateszik, hogy volt egy Neymar és egy Messi elleni eset is, ahol szintén vétett a bíró, de ez nem lényeges)
Ezek nagyon vicces dolgok. Akkor megvizsgálhatnák mondjuk Milito három méteres lesét az Inter elleni odavágón vagy Krkic szabályos góljának elvételét, a CR-nek ítélt 2 kamu tizenegyest stb. Vagy ne menjünk messze, a legutóbbi Inter elleni oda-visszavágó.
Egyszerűen annyi bírói hiba történik még így is, hogy működik a VAR, hogy képtelenség megállapítani, hogy bármi szándékos lett volna.
Forca Barca!!!!
dinhopuyol
Barça B
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2020.10.23. 20:09:41

2023.03.23. 11:10:32

Andris írta:
2023.03.23. 10:54:42
Nem véletlen indítja a klub a pereket, muszáj kierőszakolni a lehető legtöbb helyreigazítás lehozását.

Hatalmas károkat okozott ez az ügy, pedig nem kellett volna.

Az ügy maga több szempontból is sajátos, de ettől függetlenül nem értem azokat, akik ezen komolyan fennakadtak a saját szurkolóink közül. Én is megfogalmaztam a kétségeim többször, de azért az mindvégig nyilvánvaló volt, hogy ha akartuk is volna esetleg, soha nem sikerült semmiféle befolyást szerezni a bírókkal kapcsolatban. Egyszerűen nem tudok olyan szezont, még nagyon olyan meccseket se mondani, ahol kifejezetten nekünk kedveztek volna valaha. Sőt. És nagyon nagyon sok a sőt.
De hát nem érted, hogy majdnem két évig nem fújtak ellenünk büntetőt, egy IGAZSÁGOS világban Messi aranylabdáinak 90%át CR-nek kéne adni és csak a szegény madridot mocskolja még a Kiskegyed is!!4!4!


Laporta áprilisban, a Girona meccs előtt tart egy sajtájt, ott fog beszélni a Negró ügyről. Remélem törtfehér mezes testvéreink addigra soook százas zsepit beszereznek. :D
Avatar
theszmolarR
Barça C
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2022.10.09. 11:52:29

2023.03.23. 11:02:21

Andris írta:
2023.03.23. 10:54:42
Nem véletlen indítja a klub a pereket, muszáj kierőszakolni a lehető legtöbb helyreigazítás lehozását.

Hatalmas károkat okozott ez az ügy, pedig nem kellett volna.

Az ügy maga több szempontból is sajátos, de ettől függetlenül nem értem azokat, akik ezen komolyan fennakadtak a saját szurkolóink közül. Én is megfogalmaztam a kétségeim többször, de azért az mindvégig nyilvánvaló volt, hogy ha akartuk is volna esetleg, soha nem sikerült semmiféle befolyást szerezni a bírókkal kapcsolatban. Egyszerűen nem tudok olyan szezont, még nagyon olyan meccseket se mondani, ahol kifejezetten nekünk kedveztek volna valaha. Sőt. És nagyon nagyon sok a sőt.
Érthető,egy percig nem fordult meg a fejemben hogy bírókat vettünk volna vagy bármi, de hazudnék ha azt mondanám hogy nem tartom borzalmasan amatőrnek az esetleges játékvezetői jelentések “intézését” a mindenkori vezetők részéről ( ki kinek hova utal stb).
Socio del Barça
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.03.23. 10:54:42

Nem véletlen indítja a klub a pereket, muszáj kierőszakolni a lehető legtöbb helyreigazítás lehozását.

Hatalmas károkat okozott ez az ügy, pedig nem kellett volna.

Az ügy maga több szempontból is sajátos, de ettől függetlenül nem értem azokat, akik ezen komolyan fennakadtak a saját szurkolóink közül. Én is megfogalmaztam a kétségeim többször, de azért az mindvégig nyilvánvaló volt, hogy ha akartuk is volna esetleg, soha nem sikerült semmiféle befolyást szerezni a bírókkal kapcsolatban. Egyszerűen nem tudok olyan szezont, még nagyon olyan meccseket se mondani, ahol kifejezetten nekünk kedveztek volna valaha. Sőt. És nagyon nagyon sok a sőt.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Nagybarcelona
Capitá del Barça
Hozzászólások: 777
Csatlakozott: 2021.02.19. 17:41:31

2023.03.23. 10:32:54

theszmolarR írta:
2023.03.23. 10:19:37
bence0330 írta:
2023.03.22. 21:14:52
Én csak a közmegítélésről beszéltem, mert a klub szempontjából szerintem az nagyon erősen számí, szponzori bevételek, stb. Egyébként eddig nincs arról szó, hogy más IS, mert úgy tűnik, alapos vizsgálódás után sem találtak semmi kézzelfoghatót, ha tényleg így végződik, akkor még jobb is, hogy megtörtént a feljelentés, mert ha senki nem talált semmit, az jobb, mintha mindenki rebesgetné, mert akkor sosem szűnne meg a gyanú hivatalosan.
Ettől függetlenül igazán véget érhetne már az évek óta minket sújtó sz**lavina minden irányból,mert ugyan a végén az esetek döntő többségében kiderül hogy ártatlan a klub,az elképesztő adósság mennyisége sem temetett be minket,de már szívesen olvasnék valami pozitív hangvételű dolgot is a sajtóban.


Nagyon-nagyon durván megtépázta az elmúlt 5-8 év a klub imidzsét,és van egy olyan sejtésem hogy itt még nem ért véget a dolog,jön a nyár,Gavi,Araujo kb szabadon igazolható stb….
Az FC Barcelona tegnap 5, ma további 5 ès a napokban mèg 4 újságíró ellen indít pert. Továbbá lètrehoz egy nyilvános e-mail címet, ahol a szurkolók jelenthetik azokat az írásokat, amik megpróbálták bemocskolni az FC Barcelona hírnevèt. NSO? Van ott pár (vagy egy) fèlnótás a kommentszekcióban is. Apropó láttátok a Jay ès Nèma Bob visszavág című filmet? :)
Avatar
theszmolarR
Barça C
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2022.10.09. 11:52:29

2023.03.23. 10:19:37

bence0330 írta:
2023.03.22. 21:14:52
Én csak a közmegítélésről beszéltem, mert a klub szempontjából szerintem az nagyon erősen számí, szponzori bevételek, stb. Egyébként eddig nincs arról szó, hogy más IS, mert úgy tűnik, alapos vizsgálódás után sem találtak semmi kézzelfoghatót, ha tényleg így végződik, akkor még jobb is, hogy megtörtént a feljelentés, mert ha senki nem talált semmit, az jobb, mintha mindenki rebesgetné, mert akkor sosem szűnne meg a gyanú hivatalosan.
Ettől függetlenül igazán véget érhetne már az évek óta minket sújtó sz**lavina minden irányból,mert ugyan a végén az esetek döntő többségében kiderül hogy ártatlan a klub,az elképesztő adósság mennyisége sem temetett be minket,de már szívesen olvasnék valami pozitív hangvételű dolgot is a sajtóban.


Nagyon-nagyon durván megtépázta az elmúlt 5-8 év a klub imidzsét,és van egy olyan sejtésem hogy itt még nem ért véget a dolog,jön a nyár,Gavi,Araujo kb szabadon igazolható stb….
Socio del Barça
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5178
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2023.03.22. 21:16:10

Some journalists and media outlets are apparently deleting informations regarding the 'Negreira case' since it was leaked that Barça intend to sue for defamation. [Relevo]
Kép
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7274
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.03.22. 21:14:52

Én csak a közmegítélésről beszéltem, mert a klub szempontjából szerintem az nagyon erősen számí, szponzori bevételek, stb. Egyébként eddig nincs arról szó, hogy más IS, mert úgy tűnik, alapos vizsgálódás után sem találtak semmi kézzelfoghatót, ha tényleg így végződik, akkor még jobb is, hogy megtörtént a feljelentés, mert ha senki nem talált semmit, az jobb, mintha mindenki rebesgetné, mert akkor sosem szűnne meg a gyanú hivatalosan.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Magnus
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2022.08.04. 20:16:17

2023.03.22. 20:37:22

és nekünk attól mivel lesz jobb, ha kiderül xy-ról hogy bűnösök? Az akkor felment minket? Hihetetlen ahogy néhányan ki tudjátok színezni a 'mit is' ?.
Arra is kíváncsi lennék, hogy a játékosok közül ki-kik voltak beavatva (piké úr khm).
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7274
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.03.22. 19:48:10

csababarca írta:
2023.03.22. 19:30:42
bence0330 írta:
2023.03.22. 15:32:19
A Madrid nem véletlenül tartózkodott sokáig az üggyel kapcsolatban, nem akartak a céltáblánk lenni, de szerintem most ha kisebbek is, de mégiscsak azok lesznek, kezdődnek ott is befolyásolási ügyek pl. a Iturrald Gonzalez esete. Akár ürügyekkel, akár igaziakkal,, de a nevük szerintem nekik is be lesz mocskolva a következő hónapokban.
Sokáig? Azért nem olyan sokáig tartózkodtak, jött a hivatalos közlemény.
Ettől nekünk nem lesz jobb, ha náluk is kiderül valami (amit kétlek, hogy kiderülne), vagy bárkinél.

Engem elszomorít ez az egész, és már az szégyen, hogy vádemelés történt, szerintem már ez problémás és gáz.
Lehet konteokat gyártani, hogy miért minket hurcolnak meg, de hogy van valami ebben az ügyben, az 100%. Vádemelés se történik bemondásra, se csak meghurcolás céljából.
Nem a rákosi-korszakban vagyunk.
Rosszul rémlik, hogy ők csak pár napja csatlakoztak? Abban biztos vagyok, hogy messze megelőzte őket minden csapat a LL-ban.
Persze, hogy szégyen, de lehet, hogy annyira rosszul nem jövünk ki belőle, mint ahogy az eddig tűnt. Ha semmilyen vád nem fog megállni, és tényleg kiderül, hogy pl. ezek az "ajándékok" csak annyit jelentettek, hogy vacsoráztak egyet - márpedig jelenleg úgy tűnik - akkor azért valamelyest tisztázódik a nevünk, és még ha volt is valami benne, inkább fog kívülről lejárató kampánynak tűnni, és ha a törvény szemében ártatlanok vagyunk, az sokat nyom a latban. Vádemelés meg gyanú alapján megy, az önmagában semmit nem jelent, csak amennyire felkapja a média, és lehet fröcsögni egy ideig.

Ha lesz a Madrid ellen is valami, akkor szerintem annyiban jobban járunk, hogy egy adok-kapokot talán máshogy ítéli meg a közvélemény. Ha tényleg volt bírói befolyásolás, akkor vélhetően volt mindkét oldalról is, ez logikus amúgy.
Kb olyan ez, mint ha két miniszterelnök-jelöltről is kiderülnek kisebb stiklik. Amíg csak az egyikről van, addig nagy a figyelem, megbotránkozás, ha mindkettő részétől, akkor az... jobb híján azt mondom rá, hogy megbocsáthatóbbnak tartják az oda-vissza adok kapok téma miatt, mert nem tudják eldönteni, ki kezdte, miért kezdte, valaki csak válaszcsapást mért-e a másikra, ráadásul mindketten előnyt akartak szerezni, ésatöbbi. Nem tudom, érthetően írtam-e meg, amire gondolok. :)
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2023.03.22. 19:30:42

bence0330 írta:
2023.03.22. 15:32:19
A Madrid nem véletlenül tartózkodott sokáig az üggyel kapcsolatban, nem akartak a céltáblánk lenni, de szerintem most ha kisebbek is, de mégiscsak azok lesznek, kezdődnek ott is befolyásolási ügyek pl. a Iturrald Gonzalez esete. Akár ürügyekkel, akár igaziakkal,, de a nevük szerintem nekik is be lesz mocskolva a következő hónapokban.
Sokáig? Azért nem olyan sokáig tartózkodtak, jött a hivatalos közlemény.
Ettől nekünk nem lesz jobb, ha náluk is kiderül valami (amit kétlek, hogy kiderülne), vagy bárkinél.

Engem elszomorít ez az egész, és már az szégyen, hogy vádemelés történt, szerintem már ez problémás és gáz.
Lehet konteokat gyártani, hogy miért minket hurcolnak meg, de hogy van valami ebben az ügyben, az 100%. Vádemelés se történik bemondásra, se csak meghurcolás céljából.
Nem a rákosi-korszakban vagyunk.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7274
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.03.22. 15:32:19

A Madrid nem véletlenül tartózkodott sokáig az üggyel kapcsolatban, nem akartak a céltáblánk lenni, de szerintem most ha kisebbek is, de mégiscsak azok lesznek, kezdődnek ott is befolyásolási ügyek pl. a Iturrald Gonzalez esete. Akár ürügyekkel, akár igaziakkal,, de a nevük szerintem nekik is be lesz mocskolva a következő hónapokban.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
dinhopuyol
Barça B
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2020.10.23. 20:09:41

2023.03.22. 13:08:47

Nagybarcelona írta:
2023.03.22. 11:58:08
A spanyol mèdiában megjelent a hír, hogy az ügyèszsèg nem talált arra bizonyítèkot, hogy az FC Barcelona, vagy Negreira befolyásolta volna a bírók döntèseit
https://barcauniversal.com/negreira-cas ... -referees/
Ennek ellenère a köztudottan Real Madrid szurkoló Tebas követeli az RFEF-től Laporta leváltását.
https://barcauniversal.com/la-liga-pres ... barcelona/
A mèdiában megjelent Negreira vallomása is, miszerint az FC Barcelona a szakèrtői vèlemènyèt kèrte a bírók kielemzèsèben, mert úgy èreztèk, hogy bizonyos csapatokat előnyben rèszesítenek a bírók, ès ezáltal szerettèk volna elèrni a "semleges bíráskodást", ès ezt a kiszivárgott bírói elemzèsek is megerősítik
Közben èrkezett a hír, hogy a Real Madrid az utóbbi hetekben a saját TV csatornájukon az őket negatív itèletekkel súlytó bírók hibáit videókban bírónkènt kiemelve nyomást gyakorolnak az RFEF-re, hogy az általuk kiválasztott bírókat ne küldjèk a Real Madrid meccseire sem bírókènt, sem VAR bírókènt.
https://www.football-espana.net/2023/03 ... rfef-grows
Közben fèny derült Iturrald Gonzalez hivatalos panaszára is, miszerint Perez bezárta egy szobába, hogy ezzel befolyásolja az ítèlkezèsèt a Real javára.
Egyre èrdekesebb lesz ez a spanyol ügy. Aztán nehogy visszaüssön a kis áskálódás, mert egyre nyilvánvalóbbá válik a szereplők helyzete ebben az ügyben.
Tegnap akartam én is írni, megállt a Barca álláspontja a ügyészség előtt, úgy néz ki! Nagyon erőlködnek persze a madridi médiumok, de nagyon izzadságszagú az egész..sztem nem állunk már annyira rosszul, főleg, hogy a hírek szerint az egyik legjobb ügyvéd képviseli a klubot.
Nagybarcelona
Capitá del Barça
Hozzászólások: 777
Csatlakozott: 2021.02.19. 17:41:31

2023.03.22. 11:58:08

A spanyol mèdiában megjelent a hír, hogy az ügyèszsèg nem talált arra bizonyítèkot, hogy az FC Barcelona, vagy Negreira befolyásolta volna a bírók döntèseit
https://barcauniversal.com/negreira-cas ... -referees/
Ennek ellenère a köztudottan Real Madrid szurkoló Tebas követeli az RFEF-től Laporta leváltását.
https://barcauniversal.com/la-liga-pres ... barcelona/
A mèdiában megjelent Negreira vallomása is, miszerint az FC Barcelona a szakèrtői vèlemènyèt kèrte a bírók kielemzèsèben, mert úgy èreztèk, hogy bizonyos csapatokat előnyben rèszesítenek a bírók, ès ezáltal szerettèk volna elèrni a "semleges bíráskodást", ès ezt a kiszivárgott bírói elemzèsek is megerősítik
Közben èrkezett a hír, hogy a Real Madrid az utóbbi hetekben a saját TV csatornájukon az őket negatív itèletekkel súlytó bírók hibáit videókban bírónkènt kiemelve nyomást gyakorolnak az RFEF-re, hogy az általuk kiválasztott bírókat ne küldjèk a Real Madrid meccseire sem bírókènt, sem VAR bírókènt.
https://www.football-espana.net/2023/03 ... rfef-grows
Közben fèny derült Iturrald Gonzalez hivatalos panaszára is, miszerint Perez bezárta egy szobába, hogy ezzel befolyásolja az ítèlkezèsèt a Real javára.
Egyre èrdekesebb lesz ez a spanyol ügy. Aztán nehogy visszaüssön a kis áskálódás, mert egyre nyilvánvalóbbá válik a szereplők helyzete ebben az ügyben.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3290
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.03.20. 12:50:54

gy írta:
2023.03.20. 07:45:44
2.5, a Monaco volt a bajnokságban harmadik, játszott a csoportkörért de a PSV kitette..
Köszönöm, ezek szerint a harmadik selejtezik.
Avatar
gy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2010.07.07. 10:14:16

2023.03.20. 07:45:44

Peter írta:
2023.03.20. 04:11:46
Ugyanakkor pl sportszakmai oldalról, ha nézzük, a la liga első 4 indulhat BL-ben, míg a franciából kettő.(ha rosszul tudom, sorry....)
Kiemelések és sok olyan lehet még, ami most eszünkbe sem jut....a pénzek elosztása sem puszira történik
2.5, a Monaco volt a bajnokságban harmadik, játszott a csoportkörért de a PSV kitette..
Válasz küldése