Pierre-Emerick Aubameyang

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Jó ötletnek tartod a szerződtetését?

A szavazás 2022.02.21. 17:08:56-kor befejeződött.

Igen
51
89%
Nem
6
11%
 
Szavazatok száma: 57
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1827
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2022.02.21. 09:53:45

bandihawk írta:
2022.02.21. 08:51:42
80 milliobol 20-at kolthetunk, vagy max 40-et mert nem tudom ilyenkor bele veszik-e hogy mekkora a berkoltseguk. Haaland azert is kene mert jelenleg nincs nevunk a marketinghez. A hatterbe mondjuk biztos van valami kulonben a spotify sem irt volna ala.
az csak erre a szezonra vonatkozott, nyartol korlatlanul koltekezhetunk
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2022.02.21. 08:37:23

Rinku írta:
2022.02.20. 22:51:30
visca el barca írta:
2022.02.20. 19:46:03
Auba, depay, luuk boven eleg ide. Haaland penzbol inkabb vennek 3 vedot, tobbre mennenk vele.
Haaland pedig kell ide, kell egy ember, akire lehet számítani, legalábbis a gyerek annyira antihumor, hogy rögtön igent mondanék rá. 75 millió belefér, a Spotify dealből megleszünk. A fizetésén meg az a görény raiola közjátékán viszont nem hiszem, hogy megállapodik a klub, ezen fog elmenni. Azpilicueta, Tagliafico amúgy is ingyen lesznek.

Auba jó lesz ide két és fél évre, ha tartja a száját, mint anno Vidal is. Jól nyomta ma, Nápoly ellen is elrakhatna egy erőset. Portón kívül eléggé gyenge a mezőny, ha a Nápolyon átmegyünk, illene meg is nyerni.
Szerződésbe foglalnám hogy akkor is ő nyilatkozzon ha sérült mert kegyetlenül tolja :mrgreen:
Coutinho és Griezmann eladásából már meg is lehet a vételára, ha Laportáék ügyesen kavarják a kártyákat akkor anyagilag se lesz túl nagy teher, szimpatikus a mostani csapat de ha középtávon vissza akarunk térni az elitbe akkor kell egy ilyen figura a csapatba, és azt se felejtsük el hogy a túloldalt egy bizonyos Mbappé fogja rúgni a bőrt jövőre.
Amúgy Laporta esetében Raiola pont hogy még előny is, nagy haverok ezért nem az lesz mint Bartoéknál hogy ha már asztalhoz ülnek akkor 2X-ről indul a szorzó.

Auba: Nagyon nagy volt tegnap, én örültem a leigazolásának mégha kérdéses is volt, de ha továbbra is a másodvirágzását fogja itt tölteni akkor fontos tagja lesz a csapatnak még 2-3 évig biztosan, de ehhez kell hogy ne pukkanjon ki 2 hónap után.
Haalandot is a kora miatt kellene hozni, ez a 75 millió diszkont ár manapság, és ha most lecsúszunk róla akkor 1-2 év múlva ki tudja kit fogunk tudni szerezni és milyen áron, újból ilyen Paco-Braith szintet 30 millióért nem érdemes hozni
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.02.21. 08:25:03

Azert ne szalljunk el, Napoli ellen Auba is lelatora kuldott annyi labdat, mint Dembelé egy erosebb honap alatt. Nyilvan tulzok, de a lenyeg, hogy jo lenne az uj arcokrol nem megallapitani 2 vagy 4 meccs utan, hogy ki tudja eltalalni a kaput es ki nem. Külön-külön egy meccsek alapján meg (miközben az előző pl teljesen más képet mutatott) végképp nem.

A Haaland ugyhoz nem tudok hozzaszolni. Szerintem nagyon kene egy ember nekunk oda, es nem Auba meg Depay lesz az. De attol nagyon idegenkedek, hogy 100 millio felett koltsunk megint egy jatekosra.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2022.02.21. 07:56:05

Rinku írta:
2022.02.20. 22:51:30
Haaland pedig kell ide, kell egy ember, akire lehet számítani, legalábbis a gyerek annyira antihumor, hogy rögtön igent mondanék rá. 75 millió belefér, a Spotify dealből megleszünk. A fizetésén meg az a görény raiola közjátékán viszont nem hiszem, hogy megállapodik a klub, ezen fog elmenni. Azpilicueta, Tagliafico amúgy is ingyen lesznek.
Hát ha olyan kell, akire lehet számítani, az szerintem pont nem Haaland. Amellett, hogy nem olyan biztos az, hogy beilleszkedne ide, túl sokat sérült. És mindezt egy olyan csapatba, ahol ez nem "divat". Bele se merek gondolni nálunk, ahol állandóan ki van esve a fél csapat mi lenne.

Baromi jó játékosnak néz ki, de ráfér az erősítés a csapatra, nem kéne az egész büdzsét eltolni 1 játékosra, aztán alkudozhatunk a szabadúszókkal.
Ha belefér, akkor jöjjön, gondolom Xavi se vétózna meg.

ON: Auba meg baromi bíztató, a korához képest végképp. Kicsit tanítgathatná Ferran-t, mert a befejezések nagyon nem mennek a spanyolnak, neki meg úgy néz ki, még mindig jól megy.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.02.20. 23:38:12

Rinku írta:
2022.02.20. 22:51:30
visca el barca írta:
2022.02.20. 19:46:03
Auba, depay, luuk boven eleg ide. Haaland penzbol inkabb vennek 3 vedot, tobbre mennenk vele.
Haaland pedig kell ide, kell egy ember, akire lehet számítani, legalábbis a gyerek annyira antihumor, hogy rögtön igent mondanék rá. 75 millió belefér, a Spotify dealből megleszünk. A fizetésén meg az a görény raiola közjátékán viszont nem hiszem, hogy megállapodik a klub, ezen fog elmenni. Azpilicueta, Tagliafico amúgy is ingyen lesznek.

Auba jó lesz ide két és fél évre, ha tartja a száját, mint anno Vidal is. Jól nyomta ma, Nápoly ellen is elrakhatna egy erőset. Portón kívül eléggé gyenge a mezőny, ha a Nápolyon átmegyünk, illene meg is nyerni.
Pedig ha valami/valaki miatt van esélyünk Haalandra az Raiola. Ha nem ő lenne az ügynöke kb. semmi esélyünk. Nem hiszem, hogy bárki bármikor azt gondolta, hogy 75-ért meg lehet szerezni. Ha Laporta jól ügyeskedik ezt a maradék kb. 45 milliót valahogy meg lehet oldani, de nagyon sokat függ attól, hogy az ügynöke milyen uutat szán a norvégnak, az ügynököknek is nagy szavuk van ezekben az esetekben.

De Aubara visszatérve nagy pacsi neki, ráadásul ennyi kihagyás után ilyen jól visszatérni, egy új csapatban nem semmi. Végre olyan gólokat láttunk, amit egy igazi csatárnak kell lőni, kíméletlen volt. Ha a végén azt a labdát nem Torresnek akarja mindenképp letenni meg lehetett volna a mesterhármasa.
Mindenesetre így tovább, nyilván nem egy hosszútávú megoldás, de amennyi időre kell arra tökéletes.

Depaytól szerintem nyáron elköszönünk, nem hiszem, hogy Laporta hosszabbítani akar vele, ha pénzt akarunk még látni belőle azt csak idén tehetjük meg. Van egy olyan sejtésem, hogy a Dest-Depay eladás lenne a része Haalandnak (+Azpilicueta)
Forca Barca!!!!
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2022.02.20. 22:51:30

visca el barca írta:
2022.02.20. 19:46:03
Auba, depay, luuk boven eleg ide. Haaland penzbol inkabb vennek 3 vedot, tobbre mennenk vele.
Haaland pedig kell ide, kell egy ember, akire lehet számítani, legalábbis a gyerek annyira antihumor, hogy rögtön igent mondanék rá. 75 millió belefér, a Spotify dealből megleszünk. A fizetésén meg az a görény raiola közjátékán viszont nem hiszem, hogy megállapodik a klub, ezen fog elmenni. Azpilicueta, Tagliafico amúgy is ingyen lesznek.

Auba jó lesz ide két és fél évre, ha tartja a száját, mint anno Vidal is. Jól nyomta ma, Nápoly ellen is elrakhatna egy erőset. Portón kívül eléggé gyenge a mezőny, ha a Nápolyon átmegyünk, illene meg is nyerni.
Football, bloody hell. /SAF/
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2022.02.20. 22:13:23

Tök jó, hogy itt van, örüljünk neki, de a Haaland sztori kicsit hosszabb távra szólna.
Auba 33 lesz nyáron.....ezt a tavaszt túl kell élni, utána viszont már kezdődik egy komolyabb időszak.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.02.20. 20:00:19

LG írta:
2022.02.20. 19:34:53
Ma hozta, amit kell egy igazi befejezőnek. Én még megnézném, hogy szezon végéig mit hoz, aztán aszerint döntenék csatárkérdésben. Mert ha szépen fog termelni, szerintem teljesen felesleges sok pénzért idehozni valakit. Persze Haalandról így lecsúszunk, de szerintem róla amúgy is, meg nem is hiszen, hogy oriási áldozatokat kellene hozni érte, az elmúlt meccseken azért komoly támadóerőt tudtunk felmutatni. Hátulra sokkal inkább ráférne az erősítés.
Teljesen egyetértek. Eleve elkezdtünk csapatként működni, és ez szerintem még javulni is fog, Vannak (Ferrán esetében lesznek :D ) potenciális góllövők elöl, és Pedri, DJ illetve Gavi is elkezdtek termelni második hullámban meg átlövésekből. BW el, helyette hozhatnánk egy jó fiatalt, és meglennénk Aubával még továbbra is. Már persze ha továbbra is rúgja majd őket szépen.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2022.02.20. 19:46:03

Auba, depay, luuk boven eleg ide. Haaland penzbol inkabb vennek 3 vedot, tobbre mennenk vele.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2022.02.20. 19:34:53

Ma hozta, amit kell egy igazi befejezőnek. Én még megnézném, hogy szezon végéig mit hoz, aztán aszerint döntenék csatárkérdésben. Mert ha szépen fog termelni, szerintem teljesen felesleges sok pénzért idehozni valakit. Persze Haalandról így lecsúszunk, de szerintem róla amúgy is, meg nem is hiszen, hogy oriási áldozatokat kellene hozni érte, az elmúlt meccseken azért komoly támadóerőt tudtunk felmutatni. Hátulra sokkal inkább ráférne az erősítés.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2022.02.04. 11:54:11

sansz írta:
2022.02.03. 23:16:56
Chino írta:
2022.02.03. 10:17:20


,
,

Kicsit Aubameyanggal is ez a helyzet. Ha arra akarjuk használni, hogy lendületből megverje az ellenfelét és bevágja,amit be kell, akkor nyerünk vele.
Ha az a feladata, hogy álljon meg, passzoljon hátra Messi emlékfotójának és várja meg míg egy katalán felsétál mellé, akkor majd rá is lehet mondani, hogy nem való ide.
hát igen, valami ilyesmi elé nézünk én is ezt gondolom.
Abu (és DEMBÉLÉ!!) egy villámgyors játékkal berobbanó csapatban tűnt fel, kiválóan érkezik, jól megjátszható , jól kezeli a gyors lasztikat és a gól érzéke is innen ered.
a nagy kérdés, hogy mi maradt egyáltalán ebből mára? és egyáltalán szükség lehet e ilyesmire a lassan, a még jobb pozíciót keresgélő barcelonai támadójátékban?! reménykedjünk.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2022.02.04. 09:01:20

Griezmann szerintem borzalmasan rosszkor is jött. Előtte már megvettük a nagy duót, akik már akkor is befuccsolni látszottak, erre vettünk egy harmadikat is. Közben ugyan úgy voltak kp problémáink és védő is, szóval nem csodálom hogy az emberek nagy része Griezmann minden mozdulatát nagy figyelemmel kísérték. Én nem voltam rajongója, de ha már most elment Messi vagy Coutinho és félig Dembelé is , akkor már maradhatott volna, csak hát neki is óriás fizuja volt. Na mindegy,ez off.

Aubáról meg én azt hittem legalább 7-8 éve az Arsenalban van, erre tegnap tudtam meg, hogy csak 18-ban igazolt oda. Nem tudom miért élt ez a fals kép bennem :D
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2022.02.03. 23:16:56

Chino írta:
2022.02.03. 10:17:20


A Griezmannal való összehaonlítás több szempontból is fals. Mielőtt pályára lépett volna tudta mindenki, hogy a francia profilja és posztja nem való ide, bármennyire jól teljesített az Atma-ban itt nem fog még hasonlót sem hozni.
De pont ezt mondom, hogy utolsó szezonjában a bajnokságban lőtt 13 gólt és 8 gólpasszt. Mindez a mezőnymunkája mellett, több, mint korrekt. És mindezt úgy,hogy még jópár gól maradt benne, kapufa pech stb.

Szóval már itt megdőlt, hogy az Atletihez képest hasonlót se fog hozni. Messi mellett, egy csapatban,ahol kb a szigorú hierarchiát ki kell szolgálni, ez már oké és még az Atletis teljesítményéhez is lehet hasonlítani, pedig semmit nem tettek az edzők,hogy kihozzák nem csak Grizesből, de sokakból a maxot.

Igen, van jogosság,hogy a profilja nem volt idevaló, DE, abba a csapatba a világon nem lett volna megfelelő játékos, max az akkori játékosok fiatal verziói.
Valójában halálra volt ítélve már Valverde alatt az az erős öltöző által elvárt játék akármilyen igazolással is. Megfelelő tökös edzővel és elnökséggel viszont pont Grizes-féle játékosokra szükség lett volna, akik fáradhatatlanul, lendületből támadtak volna, Messi egy sorral előrébb,ahol nem kell annyit futni, Dembelé beindulásaira meg a társak reagálhattak volna. És akkor a játékunk picit hasonlított volna arra, amit a modern fociban más topcsapatok is csinálnak.
Én anno, a galaktikus korszakban szerettem a Real játékát, RC, Zidane, Figo, a brazil Ronaldo, ők varázslók voltak. És sajnáltam mikor utánuk teljesen leépült a szép játékuk, pragmatikusabb döntéseket hoztak, szerintem ocsmány, de eredményesebb játékkal, tükrözve a modern foci trendjeit.
Mi meg arról prüntyögtünk, hogy a játékosoknak nem idevaló a profilja, nincs helyük, akikkel pont egy modern foci irányba lehetett volna menni szép óvatosan, meghagyva azért a nem kevés extránkat. Kicsit fordítva ülünk a lovon.

Kicsit Aubameyanggal is ez a helyzet. Ha arra akarjuk használni, hogy lendületből megverje az ellenfelét és bevágja,amit be kell, akkor nyerünk vele.
Ha az a feladata, hogy álljon meg, passzoljon hátra Messi emlékfotójának és várja meg míg egy katalán felsétál mellé, akkor majd rá is lehet mondani, hogy nem való ide.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2022.02.03. 11:19:48

fanbarca írta:
2022.02.03. 10:45:41
Amúgy még tavaly és idén sem hozott olyan rossz mutatókat. Bajnokságra vonatkozó statok:

2017/18 – Lejátszott meccs (nem pályáralépés, hanem hányszor 90 percet játszott összesen) / Gól: 11.7 / 10
2018/19 – Lejátszott meccs / Gól: 30.3 / 22
2019/20 – Lejátszott meccs / Gól: 34.8 / 22
2020/21 – Lejátszott meccs / Gól: 25.9 / 10
2021/22 – Lejátszott meccs / Gól: 11.5 / 4

Tehát még tavaly és idén is max 2-3 meccsenként gólt lőtt, amivel nálunk olyan 7-8 gólt lőne tavasszal, ami nem rossz.
Attól függ mennyit fog játszani. Fatinak is marha jó arányos arányos mutatói vannak, csak ugye alig játszik.
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2022.02.03. 10:45:41

Amúgy még tavaly és idén sem hozott olyan rossz mutatókat. Bajnokságra vonatkozó statok:

2017/18 – Lejátszott meccs (nem pályáralépés, hanem hányszor 90 percet játszott összesen) / Gól: 11.7 / 10
2018/19 – Lejátszott meccs / Gól: 30.3 / 22
2019/20 – Lejátszott meccs / Gól: 34.8 / 22
2020/21 – Lejátszott meccs / Gól: 25.9 / 10
2021/22 – Lejátszott meccs / Gól: 11.5 / 4

Tehát még tavaly és idén is max 2-3 meccsenként gólt lőtt, amivel nálunk olyan 7-8 gólt lőne tavasszal, ami nem rossz.
més que un club
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.02.03. 10:17:20

sansz írta:
2022.02.02. 22:58:17
Bob_Marley írta:
2022.02.02. 21:55:26
Fizetésben más, de egy Griezmann aki sokkal jobb játékos, s rengeteg melót itt is letett, s már ideerkezesnel le volt írva,ez apróbetűs megjegyzés.

Lényeg,hogy tegye oda magát, de nehogy Aguero 2 legyen, félek a csavotol nagyon.
Jó az összehasonlítás, de szerintem itt most meglehet érteni a szurkolói lelket.
Grizes úgy jött, hogy egy Barca szurkolónak a támadó az egy Etoo, Ronaldonho, fiatal(abb) és boldog Messi, egy harapós (hehe) Lajos vagy egy Neymar volt a fejében.
Így nem csoda, ha Grizesnek kevesen örültek. Én amúgy azt hittem, hogy egy elkényeztetett ficsúr, de hamar rám cáfolt, és kiderült, hogy egy fantasztikus mentalitású melós ember, aki amúgy az utolsó szezonjában már-már az atletis góljainak számát is hozta, mellé gólpasszok és kb annyi védekezés,amennyit Busi nem csinál. Nem visszasírom, de egyetértek,hogy utólag sem értékelte őt ez a klub.
A Griezmannal való összehaonlítás több szempontból is fals. Mielőtt pályára lépett volna tudta mindenki, hogy a francia profilja és posztja nem való ide, bármennyire jól teljesített az Atma-ban itt nem fog még hasonlót sem hozni. Ehhez még hozzájött, hogy irdatlan pénzt fizettünk érte, mikor számos poszton iszonyatosan nagy lyuk volt.
Az szép és jó, hogy rengeteget melózott és az egész hozzáállása példás volt, de minden másban bukó volt.
Nagy valószínűséggel egy gazdasági beruházás volt az egész játékos, sok ember jól járhatott a leigazolásával. Talán most ki is fog derülni .

Aubameyang ezzel szemben hiányposztra jött egy olyan pozíciót kell betölteni, amire úgy kell ember, mint egy falat kenyér. És minőségében azért nem gyenge játékos, a tavalyi szezonja nem sikerült jól (bár Griezmannál még így is jobb számokat hozott), de a megelőző években rendre 30 gól fölött termelt, sőt néhány éve közel haalandi szezonja is volt, mindenképp az elitbe tartozott.
Ráadásul nem hosszútávra szereztük és tervezünk vele, nem fog évekig a nyakunkon maradni.
A magatartásbeli problémák persze ott vannak, de én bízom benne, hogy ezeket egy új közegben, egy kellő tekintéllyel bíró edző kezei alatt le tudja vetkőzni és felfogja, hogy ez a másfél év az, amikor még az elitben focizhat.
Forca Barca!!!!
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2022.02.02. 23:22:46

Ja, fantasztikus mentalitású melós volt... Kár hogy nem kölcsönöztük ki azt a kutyaütő franciát valami építkezésre, akkor talán hasznot is hajtott volna.
Auba meg... Először nyomjon le pár meccset. Én bízom benne, hogy össze tudja szedni magát. 8-10 gólt várok tőle.
Rivaldo-A Legnagyobb.
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2022.02.02. 22:58:17

Bob_Marley írta:
2022.02.02. 21:55:26
Fizetésben más, de egy Griezmann aki sokkal jobb játékos, s rengeteg melót itt is letett, s már ideerkezesnel le volt írva,ez apróbetűs megjegyzés.

Lényeg,hogy tegye oda magát, de nehogy Aguero 2 legyen, félek a csavotol nagyon.
Jó az összehasonlítás, de szerintem itt most meglehet érteni a szurkolói lelket.
Grizes úgy jött, hogy egy Barca szurkolónak a támadó az egy Etoo, Ronaldonho, fiatal(abb) és boldog Messi, egy harapós (hehe) Lajos vagy egy Neymar volt a fejében.
Így nem csoda, ha Grizesnek kevesen örültek. Én amúgy azt hittem, hogy egy elkényeztetett ficsúr, de hamar rám cáfolt, és kiderült, hogy egy fantasztikus mentalitású melós ember, aki amúgy az utolsó szezonjában már-már az atletis góljainak számát is hozta, mellé gólpasszok és kb annyi védekezés,amennyit Busi nem csinál. Nem visszasírom, de egyetértek,hogy utólag sem értékelte őt ez a klub.

Auba meg totál az ellentétje. A Barca szurkoló fejében EL meccsen egy olyan Barca támadósor rémlik fel, hogy MB, LDJ, Ferran.
Na, ezekután már bárkinek lehet örülni. Nem kérdés,hogy a srác túlvan a legjobbján, de azért nem is csak teázásra érkezik,mint Aguero.
Nem hosszútávú manőver, de simán benne van,hogy másfél szezonra ő lesz a gólfelelősünk. Egy Dembele, Auba, Adama, Ferran villámgyors négyes megfelelő variálásából fantasztikus dolgokat lehetne kihozni.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2022.02.02. 21:55:26

Én így ertelmeztem a sok infobol,hogy az Arsenal kifizette,így szabadon igazolhatóvá vált. Ez azért szerintem intő, figyelembe véve,hogy voltak sérülések, talán még szívproblémák is. Egyre inkább aggályos nálam ez az ember, kis területen nem túl hatékony, mentálisan kétséges, sérülékeny. És lekotottuk egy csomó időre. Legyen jó,nyilván,de baromira meglepő a szavazás. Fizetésben más, de egy Griezmann aki sokkal jobb játékos, s rengeteg melót itt is letett, s már ideerkezesnel le volt írva,ez apróbetűs megjegyzés.

Lényeg,hogy tegye oda magát, de nehogy Aguero 2 legyen, félek a csavotol nagyon.
Kép
Kép
Kép
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2022.02.02. 21:25:30

MQuCsabi írta:
2022.02.02. 19:30:30
LG írta, áthozom ide, mert az angol topikban lehet elveszne.😁
Elvileg Aubameyanggal is ezt történt Londanban, de ha a gaboni nem mondott le a hátralévő fizetéséről, már pedig az eddigi hírek szerint nem tette, akkor rohadtul nem értem, miért volt ez jó biznisz az Arsenalnak. :shock: De ez itt már off.
Szóval szerintem Arteta elèg karakán ahhoz, hogy ezt meglèpje. Ha nem működik köztük valóban vapami, akkor itt volt a lehetősèg válni. Plusz a Senalból nem nagyon jönnek iylen hírek, hogy nagyon potyára kellett volna kifizetni valakit a múltban, gondolom most az egyszer belefèrt.
Pont az Arsenal volt erre évekig jó példa Özillel. :D
Igen. én Arsenal szurkoló haveromtól azt hallottam, hogy Arteta ott fegyelmi/hozzáállásbeli okokból kijelentette, hogy nem akarja játszatni többet. Innentől már igazából a klubnak mindegy volt a dolog, mindenképp buktak volna rajta. Így viszont a klub maga emelt fővel szállhatott ki a dologból, hogy belement a szerződésbontásba.
(Ettől függetlenül meglepne, ha a háttérben ne lett volna vagy a játékos részéről fizuengedés, vagy a Barca nem tett volna valamilyen szóbeli ajánlatoto pl. valaki elővásárlási jogára cserébe, mert gyanúsan gyorsan történtek meg a dolgok. :D )
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2022.02.02. 19:30:30

LG írta, áthozom ide, mert az angol topikban lehet elveszne.😁
Elvileg Aubameyanggal is ezt történt Londanban, de ha a gaboni nem mondott le a hátralévő fizetéséről, már pedig az eddigi hírek szerint nem tette, akkor rohadtul nem értem, miért volt ez jó biznisz az Arsenalnak. :shock: De ez itt már off.
Szóval szerintem Arteta elèg karakán ahhoz, hogy ezt meglèpje. Ha nem működik köztük valóban vapami, akkor itt volt a lehetősèg válni. Plusz a Senalból nem nagyon jönnek iylen hírek, hogy nagyon potyára kellett volna kifizetni valakit a múltban, gondolom most az egyszer belefèrt.
Kép
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.02.02. 17:15:27

Az ilyen idősebb csatárok ilyenkor általában még megrázzák magukat és futnak 1-2 jó szezont. Ld Suarez, Raul, Morientes, Larsson stb stb. Erre a szezonra 7 gólra tippelek, következőre meg olyan 18, és azután kezdenek majd visszaesni a számai.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2022.02.02. 16:50:21

Varatrix írta:
2022.02.02. 13:07:39
brazilfan írta:
2022.02.02. 13:02:59
A probléma az, hogy nemcsak az elmúlt hónapokban volt vele gond, hanem már a Dortmundban is.
Lehet ezen rúgózni, de a gyakorlat azt diktálja, hogy ha jó a teljesítménye, akkor senkit nem fog érdekelni, ha meg nem, akkor tovább csámcsogunk rajta, de akkor sem befolyásolja, hogy hogyan játszik.

Aztán még járhatunk vele úgy, mint Arthuróval, hogy itt problémamentes lesz és alázatos és a végén szép emlékekkel gondolunk rá!
Pont, hogy nála nemcsak magatartási problémái voltak, hanem a teljesítménye is nagyon visszaesett az utolsó 1,5 évben. Szóval más a helyzet, mint Vidallal volt.
Avatar
Camp Nou99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2020.05.31. 14:32:47
Tartózkodási hely: Surány

2022.02.02. 13:41:53

Én azért jobban örülök az ő érkezésének mintha Morata jött volna.
Isten hozott a csapatban. Reméljük már így 32 évesen benőtt a fejed lágya és hasznára leszel a csapatnak.
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2022.02.02. 13:32:45

Én alapvetően nem örültem volna az érkezésének, figyelembe véve az elmúlt 1 évét az Arsenálnál. Góltalanság, formán kívüliség, és viselkedési problémák. Nem láttam mitől lenne más a viselkedése vagy hozzáállása itt Xavinál, aki elvileg ugyanolyan szigorral dolgozik, mint Arteta.

Viszont az, hogy elintézte a szerződése felbontását, bevállalt egy fél év alacsony fizut és személyesen elment Barcelonába intézni a dolgokat jó jel lehet. Kicsit több lett így most reményem az irányába, hogy észbe kapott és még egy utolsó nagy lehetőségként fogja fel és bizonyít. Ha komolyan veszi a dolgokat és nem bulizza szét magát, nagy erősítés lehet.

Sok sikert neki!
Válasz küldése