Joan Laporta

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Hányasra értékelnéd az első évét?

5
21
29%
4
29
40%
3
14
19%
2
3
4%
1
5
7%
 
Szavazatok száma: 72
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2021.05.20. 13:32:38

Szépek ezek a hírek, de a tapasztalat azt mondatja velem, hogy hiszem ha látom. Nehéz helyzetben van Laporta, mert nincs pénz, de még ha lenne sincs akit lehetne hozni. Minőségben nagyon gyenge a felhozatal, aki meg megüti a szintet vagy 80 milliónál kezdődik vagy mozdíthatatlan.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2021.05.20. 13:32:19

culinho írta:
2021.05.20. 13:10:30
És szintén a Sporton friss hír, hogy eladjuk Sergi Robertot.. [-o<
*elengedjük ingyen.
culinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 543
Csatlakozott: 2008.03.02. 09:38:26
Tartózkodási hely: budapest

2021.05.20. 13:10:30

És szintén a Sporton friss hír, hogy eladjuk Sergi Robertot.. [-o<
Res
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2014.08.06. 15:39:22

2021.05.20. 12:20:06

Camp Nou99 írta:
2021.05.20. 09:13:16
Szerintem isteni csoda lenne ha a német minket választana és nem a válogatottat.
Ez egyáltalán nem a csoda, hanem a pénz kérdése. :-)
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2021.05.20. 11:52:47

A SPORT kiválasztott random néhány sociót, és feltették nekik a kérdést, hogy a jelenlegi keretből kik maradjanak.

Ter Stegen - 95%
Dest - 80%
Piqué - 50%
Araújo - 96%
Busquets - 49%
Griezmann - 26%
Dembélé - 53%
Braithwaite - 7%
Messi - 82%
Pjanic - 7%
Puig - 63%
Neto - 18%
Coutinho - 7%
Lenglet - 25%
Pedri - 97%
Trincao - 49%
Jordi Alba - 63%
Matheus - 9%
Sergi Roberto - 23%
De Jong - 97%
Ansu - 97%
Umtiti - 4%
Firpo - 12%
Mingueza - 90%
Ilaix - 93%

— Sport

De hogy még Matheust is többen megtartanák mint Pjanicot... :lol:

Jövő héten találkozik a vezetés néhány játékos képviselőjével, akiket mindenképpen eladnának. Ez most kb 10 játékost érint.
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2021.05.20. 10:46:59

Ha jól tudom, épp Xavi tüzelte fel Messit 2015 januárjában egy öltöző monológgal. Aztán Leo olyan fél szezont tolt, hogy végül behúztunk mindent.
Ebből nekem nem az jön le, hogy Xavi bratyizgatna, ellenben nagyon is jól tudja kihez hogyan kell szólni. Bizakodó lennék, ha Ő venné kézbe a dolgokat.
Flickről meg annyit, hogy a kezdetektől Lőw segítője volt, és hatalmas érdemei voltak az elért sikerekben. Tehát nem csak most, már korábban is lehetett látni, hogy nem akármilyen szaki. Az más tészta, hogy előtérbe igazán most került.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2021.05.20. 10:31:42

Camp Nou99 írta:
2021.05.20. 09:13:16
Szerintem isteni csoda lenne ha a német minket választana és nem a válogatottat.
Reméljük, hogy a Paella, meg a Churroz jobban vonza a tengerparton elfogyasztva, mint a Brathwurst Hamburgban :D
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.05.20. 09:51:32

Balinho írta:
2021.05.20. 08:48:07
Akkor lehet mégsem az egyének szintjén volt probléma...
Így-így.. nagyon szép összefoglalás.
Subinho pedig tökéletes összefoglalta hogy milyen lehetőségek vannak az edzői piacon - kb. semmi :D
Nekem mind1 hogy Xavi vagy Flick. Amúgy nekem Ten Hag is ok.
Mindnek van előnye, hátránya, csak élesben derülne ki hogy ki jó-e vagy sem. Tudnék szorítani mindnek hétről-hétre, ami Koemanra már nem igaz, szóval a lényeg hogy váltsunk és kész.
Xavi mellett +-ban annyi szól minden más edzővel ellentétben hogy katalán, ismeri a bajnokságot, beszél spanyolul, és ismeri a klubot :lol:
Avatar
Camp Nou99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2020.05.31. 14:32:47
Tartózkodási hely: Surány

2021.05.20. 09:13:16

Szerintem isteni csoda lenne ha a német minket választana és nem a válogatottat.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2021.05.20. 09:05:41

Igen, maximálisan egyetértek azzal, hogy Flick gyakorlatilag egy 1,5 éves rutinnal és 1 jó évvel lehet, hogy zsákbamacska, de az a helyzet, hogy nem nagyon van más lehetőségünk. Ő elérhető és jobb megoldás - reméljük - mint Koeman, aki gyakorlatilag annyit hibázott idén, mint egy kezdő edző.
Tuchel nem elérhető, Pep sem jön vissza, ahogy Luchonak is megvan az állása. Ha nem akarunk egy ilyen Setien féle középszert (nálam sajnos Arteta is az lenne), akkor nem nagyon van más választás, mint Flick.
Persze sanszos, hogy a "Laporta akarja" nem elég ahhoz, hogy ne a válogatott padot válassza inkább. Ebben az esetben kik jöhetnek számításba?
Allegri? Neeee. Valverde2 csak taktikusabban, Klopp? Neeee. Mourinho? :D :D :D No comment! Tuchel? Elérhetetlen. Ancelotti? Talán. Ten Hag? Esetleg, de zsákbamacska ő is. Ezeknél a neveknél jobb Flick, kivéve talán Tuchel, őt megnéztem volna itt.
De amitől mentsen meg a jóisten minket: Löw elköszön a német válogatottól.... olvastam, hogy ő is a kalapban van. Na ha valaki, akkor ő lenne a legrosszabb megoldás. Ezer éve válogatottat irányít, köze nincs a klub focihoz!
És szándékosan hagytam a végére Xavit, a legendát. Nagyon szeretném egyszer ott látni a pálya szélén, de nem ennek van még itt az ideje. Lucho, vagy Pep is később jött, amikor az ő generációjuk már kifutott. Xavinak is ezt kell tenni. Látjuk, hogy nem marad itt egy edző sem évtizedekig. Ha jön Flick nála is a 3-4 év várható. Na akkor fog eljönni Xavi ideje, amikor már Messi, Busquets, Alba, Piqué kanapéból nézik a meccseket.
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2021.05.20. 08:48:07

Flick a szabad edzők közül a jobb megoldások közé tartozna, de azért maradjunk annyiban, hogy nem sokkal kisebb zsákbamacska, mint Xavi.

56 éves, van 1,5 év vezetőedzői tapasztalata (jó, igazságtalan vagyok, van még vagy 3-4 szezonja az akkor 3-4. ligás Hoffenheim élén még az évezred elejéről), igen a lélekben teljesen szétesett Bayernnel beugróként megnyert mindent a COVID-féle oroszrulett évben, de aztán ez az év már inkább volt átlagos, mintsem kiemelkedő.

Ezzel nem azt akarom mondani, hogy rossz választás lenne, mert bőven látok benne én is potenciált, és benne bőven meglenne legalább az esély (szemben a Valverde-Setien-Koeman-vonallal) a nagy robbantásra, de azt most még egyáltalán nem lehet tudni a következő Guardiola lesz, vagy a következő Di Matteo...
visca el barca írta:
2021.05.19. 19:56:02
Xavitol mentsen az isten. Az osszes hulye haverja (pique, busi) meg barca dns-es jatekosa (sr) kezdo lenne még vagy 5 evig.
(Megvan a vicc a nyuszikáról meg a rókáról, aminek az a vége, hogy "Akkor b+ róka a porszívódat!" - kicsit ez jutott eszembe erről)

Ezt miért veszi mindenki olyan biztosra? Xavi maga az élő példa, amit az említetteknek követnie kellene. A Lucho-éra sikerének egyik kulcsa egyrészt Xavi háttérbe húzódása volt, másrészt az, hogy LE jól menedzselte, hogy mikor kellett behozni az "öreget", hogy a rutinjával, kontrolljával meg-megfogjon egy-egy meccset. Xavi ezt szó nélkül elfogadta, tűrte a padot, miért alapvetés, hogy bérelt helye lesz mondjuk Pique-nek?

Xavi ráadásul az az ember, akinek a tiki-takából nem csak annyi jött le, hogy sokat kell passzolni... A jelenlegi problémáink zöme nem a csatárok töketlenségéből adódik (bár valóban vannak ott is bajok), és nem, a védőink sem annyira gyengék, mint amennyire egy-egy meccsen tehetetlennek látszanak.

A baj azzal van, hogy azon túl, hogy járatjuk a labdát, és amúgy néha-néha Jordi Alba beindul a baloson, semmi elképzelésünk nincs arról, hogy mit kéne csinálni, azon kívül, hogy majd Messi valahogy megoldja. A baj azzal van, hogy letáborozunk az ellenfél térfelén, totál ötlettelenül passzolgatunk, valós nyomás nincs, ellenben a törvényszerű labdavesztés után van majdnem egy komplett üres térfél, ahol aztán a védőinknek hátrafelé sprintben kell védekezniük. Ebben a rendszerben nincs az a csúcsformában lévő van Dijk, akit ne forgatnának meg párszor. Tudom, eretnekség lesz, amit mondok, de Pique még mindig nem rossz védő (és ezt úgy mondom, hogy kevesek személyisége irritál úgy, mint az övé), csak ha a taktika ennyire magára hagyja a védelmet, akkor abból rendre baki lesz.

Ezt kellene az új edzőnek kikalapálnia, és erre nem volt esélyünk sem az olyan edzőkkel, akik ódák voltak a középszerhez. Flickkel és Xavival is megvan az esély. A meddő tötyi-lötyi senkinek nem kell, de a kontrollra épülő focijával Guardiola épp most nyerte meg a PL-t, és most játszhat BL-döntőt (konkrétan a Barca csúcskorában is játszatott középpályást/passer-t minden posztra felfogással).

Piquet, Busquetset és a többi saját nevelésű játékost sem kell köpködve kivágni, csak a helyükön, kiegészítő emberként limitált szerepben kell használni őket. Tavaly is találtunk 3-4 bűnbakot, aztán Suarez jó eséllyel bajnokot csinál az Atleticoból, Rakitic a Sevillával konkrétan odaért a nagy hármashoz, és ha a végén nem pukkadnak ki, még akár dobogósak is lehettek volna, Vidal az Interrel megtörte a Juve majd évtizedes uralmát. Akkor lehet mégsem az egyének szintjén volt probléma...
Res
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2014.08.06. 15:39:22

2021.05.20. 07:42:59

Részemről még egy szavazat Flick-re. Jelen helyzetben a legjobb választásnak tűnik. Persze a játékoskeret az edzőváltástól még nem lesz erősebb.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2021.05.20. 07:15:17

Xavi csövön van vezetői képességekkel, nagyjából 20 éves kora óta lerí róla :roll: :D Úgy volt vezér a pályán, h nem kellett hozzá megszólalnia. Higgadt és megfontolt, ami tekintélyt parancsoló tulajdonság (lásd Zidane), nem egy ripacs. Puyol telibe konfliktuskerülő volt, nem generálta sosem, sőt, ő simította el őket.

Biztos vagyok benne, h komoly szakmai céljai vannak vezetőedzőként Xavinak, nem fogja ezt kockáztatni azért, h játszon Piqué haverja, ha ő nem úgy látja jónak. Ha valaki így gondolja, az eléggé félreismerte a fickót.

Btw: nálam évek óta Tuchel azisten :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára recrea 2021.05.20. 07:53:22-kor.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.05.19. 23:08:12

Feast4 írta:
2021.05.19. 21:38:51
Barca_10 írta:
2021.05.19. 20:06:37
[
intelligensebb ő ettől, ettől függetlenül egyetértek. Flicknek örülnék.
Sokan elfelejtitek, hogy Xavi nem a vezetői képességei miatt volt csk. hanem azért mert neki volt a legtöbb esze. Mindig Puyol kezelte a konfliktusokat utána meg amikor Puyol elment már nem sokáig volt itt Xavi sem.

Az összes Xavi mekkora vezér volt story mindig kikerekedik Puyolra.

Xavi nem az a fajta volt aki odaállt badasskedni. Jó össze lehet ollózni egy két ilyen pillanatából egy 3 perces videót de a Youtubra magamat is össze tudom vágni úgy hogy azt hiszi az ember én vagyok Ronaldhino, de néha labdakezelési gondom is van.

Azt akarom ebből kihozni, hogy Xavi konfliktuskerülő volt.Valahogy nem látom, hogy odaáll és azt mondja Gerald bocs szeretlek, imádlak, nagy dolgokat nyomtunk együtt, de most már nem vagy kezdő.
[/quote]

Azért azt nem lehet elvitatni, hogy komoly tekintélye volt, elsősorban csapaton belül. Mivel nagyon sikeres időszak volt sokan elfelejtik például, hogy Lucho és Messi viszonya eleinte közel sem volt felhőtlen, ezt Xavinak sikerült elsimítani, lehet hogy nem gyűltek volna úgy a kupák, ha nem így van.
Fordítva is elsülhet a dolog, minthogy a volt társait nyomatja. Egy Valverde, Setien, Koeman például nem merné lekapni Messit a pályáról, Ellenben Xavival nem hiszem, hogy komoly neheztelés lenne.

Ugyanakkor én sem örülnék, ha ő jönne, de inkább a tapasztalatlansága miatt. Az, hogy egy katari klubban gyakorolgatott azért nem ugyanaz. Ha Európában lehúzna két évet vagy akár átvenné a B-csapatot az ideális lenne.
-
Laportaval el tudok képzelni egy nagytakarítást, de ilyen 8-9 embert nem hiszem, hogy elpasszolna. Ha akarná is hatalmas falat. Ha négyen--öten távoznak és pár játékos fizetését sikeresen megvágná, kezdésnek tökéletes lenne. Emellett egy nagy igazolás szerintem mindenképp lesz. Az hogy ki, a távozók függvénye is lesz, ha Griezmann és Coutinho is köztük lenne az komoly sansz lehetne. Ha pár ballasztot elsóz és posztra sikerül valakit hozni én tökéletesen elégedett leszek.
Forca Barca!!!!
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2021.05.19. 21:38:51

Barca_10 írta:
2021.05.19. 20:06:37
visca el barca írta:
2021.05.19. 19:56:02
Xavitol mentsen az isten. Az osszes hulye haverja (pique, busi) meg barca dns-es jatekosa (sr) kezdo lenne még vagy 5 evig.
intelligensebb ő ettől, ettől függetlenül egyetértek. Flicknek örülnék.
Sokan elfelejtitek, hogy Xavi nem a vezetői képességei miatt volt csk. hanem azért mert neki volt a legtöbb esze. Mindig Puyol kezelte a konfliktusokat utána meg amikor Puyol elment már nem sokáig volt itt Xavi sem.

Az összes Xavi mekkora vezér volt story mindig kikerekedik Puyolra.

Xavi nem az a fajta volt aki odaállt badasskedni. Jó össze lehet ollózni egy két ilyen pillanatából egy 3 perces videót de a Youtubra magamat is össze tudom vágni úgy hogy azt hiszi az ember én vagyok Ronaldhino, de néha labdakezelési gondom is van.

Azt akarom ebből kihozni, hogy Xavi konfliktuskerülő volt.Valahogy nem látom, hogy odaáll és azt mondja Gerald bocs szeretlek, imádlak, nagy dolgokat nyomtunk együtt, de most már nem vagy kezdő.
Kép
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.05.19. 20:58:57

Ez a Flick sztori túl szép, hogy igaz legyen..... :roll:
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2021.05.19. 20:56:08

Flick jó választás lenne. Jelenleg ő és Tuchel lenne a 2 befutó nálam (igen, Klopp nálam nem), de Tuchel 100% mozdíthatatlan. Vész megoldásnak Ten Hag, de tőle azért félek kicsit, nehogy egy újabb Setien legyen.
Xavi meg... Nagyon szeretem, tisztelem, de ha van esze nem most jön. Megvárja amíg kifut a "haver" pakk.
Félek, hogy bármennyire szeretné Laporta Flicket, megy a válogatotthoz.
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2021.05.19. 20:06:37

visca el barca írta:
2021.05.19. 19:56:02
Xavitol mentsen az isten. Az osszes hulye haverja (pique, busi) meg barca dns-es jatekosa (sr) kezdo lenne még vagy 5 evig.
intelligensebb ő ettől, ettől függetlenül egyetértek. Flicknek örülnék.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2021.05.19. 19:56:02

Xavitol mentsen az isten. Az osszes hulye haverja (pique, busi) meg barca dns-es jatekosa (sr) kezdo lenne még vagy 5 evig.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2021.05.19. 19:20:11

Álomszerű lenne, ha idehozná Flicket. Jöhetne vele akkor Gnabry is :D
Amúgy szerintem Xavi lesz ebből, és én neki is örülni fogok.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2021.05.19. 19:04:25

vidra írta:
2021.05.19. 18:35:52
Mennyire vehető komolyan ez a Flick hír? Engem azért kicsit ledöbbentett :D
Mint ötlet nem rossz, de a német válogatott edzője akarsz lenni, vagy a széthullott Barcáé.

Másrészt mire a mi keretünk alkalmas lesz arra amit játszatni akar...
Kép
Avatar
vidra
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2018.05.06. 23:33:21

2021.05.19. 18:35:52

Mennyire vehető komolyan ez a Flick hír? Engem azért kicsit ledöbbentett :D
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2021.05.19. 17:28:10

Meglátjuk mi lesz. Szkeptikus vagyok én is, de nem értem azokat akik Firpot is eldobnák. Amikor játszott,az utolsó meccsein nem volt gyengébb Albáéknál. A fizetése se lehet magas. Trincao ballaszt? Rá is igaz,hogy mutatta jó oldalát is,ezután került ki a csapatból.
Na mindegy. És keveset tudunk a dolgokról valójában. Nekem üres pofázásnak tűnik,de ne legyen igazam. Valójában nekünk jó volna,ha mindenki fizuját megfeleznék? Majd Messiékből attólmég nem csinál hülyét a Bayern? Piquét érdekli a fizuja,akinek a nagy bevétele nem is ebből jön?
Lehet,hogy Laporta a haverjait rábeszéli,hogy húzódjanak háttérbe, de lehet pont ők maradnak a nyakunkon, csökkentett fizuval,még hősök is lesznek. BW,meg Firpot meg majd jól kidobják. De az a helyzet,hogy élő szerződések vannak, azért ez így nem egyszerű. Remélem a színfalak mögött azért ennél konkrétabb tervek is vannak.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.05.19. 16:08:13

recrea írta:
2021.05.19. 08:50:01
Titinho írta:
2021.05.18. 15:26:04
Na ja, többet keres, mint Jordi Alba pl. Ő "csak" 8,5 milla. 4. Csk ugye a csapatban, közelebb kellett SR fizuját hozni annó a többi csk-hoz.

De ha már itt tartunk akkor említsük meg a többi jómadár fizuját is:
Busi: 15 milla
Piqué: 15 milla (ebben nincs benne a fizucsökkentés, idén valami 12 körül kap)
Umtiti: 12 milla
Dembelé: 12 milla
Mondjuk Busi - 2-3 szezon kivételével - klasszis szinten játszik 12 éve, sérülés, piros lapok nélkül és általában 90 percet, nem ugat, nem panaszkodik, nem lógja a meccset. Szóval, ha valaki, akkor ő megérdemli a fizut, nem úgy, aki 2-3 éve van itt, teljesítmény nélkül.
Na, azért Busuqtesnek messze nem csak 2-3 rossz szezonja volt. Pep alatt volt egy jó iődszaka 2008-2012 között, aztán volt másodvirágzása 2015 környékén, aztán kb. ennyi. Meg idén hozott viszonylag korrekt szezont, de inkább a többiekhez képest, mest azért a rangadókon nála is kijött, hogy ez már nem az ő szintje. Az előző években meg sokszor fájdalom volt, és kb. akkora hátrány a pályán, mint idén Pique.

A 15 milliós fizut nála is viccnek tartom, ahogy a többiekét is, akiről beszéltünk, + ugye Griezmann, akié szintén vérlázító. Aztán meg mind töltelék játékosok ezek. Itt Messi, ter Stegen és de Jong, akinek a távozását megéreznénk, a többieket (a jelenlegi koncepcióban) simán lehetne pótolni egy olcsóbb megoldással, úgy, hogy jelentős visszaesés ne legyen.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.05.19. 13:54:46

hau30 írta:
2021.05.19. 08:02:20
Ha behúzzuk a bajnokságot, akkor nehezen lehetne magyarázni a következő hét döntéseit! Aztán majd meglátjuk mik is lesznek azok
Kiváncsian várom, hova fog kilyukadni Laporta, de ezek olyan akut és régi problémák, melyeket már ma is késő megoldani.
A bajnokság behúzását csak tippmixen nyertük volna és nem a pályán mutatott játék alapján, tehát semmi sem indokolt volna más jövő tervezését.
Nyilván néhányan szájhősködtek volna, de ennek a lehetőségét is elvették saját maguktól, hiszen a két madridi hatalmas tálcán kínálta, még a szánkba is helyezte, megrágni sem kellett volna, csak lenyelni..... #-o
Az csak nekünk szurkolóknak fáj, hogy a csapat még erre is képtelen volt.
Válasz küldése