Joan Laporta

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Hányasra értékelnéd az első évét?

5
21
28%
4
29
39%
3
14
19%
2
4
5%
1
6
8%
 
Szavazatok száma: 74
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2021.10.01. 15:28:17

jclayton írta:
2021.10.01. 13:43:50
...
Ezt én is láttam az ESPN-en. Viszont https://www2.deloitte.com/uk/en/pages/s ... eague.html ha ezt megnézed elvileg tavaly a legnagyobb bevételünk volt.

Egy másik cikket is keresek, amit most nem találok, de amint megvan linkelem, lényeg az hogy szerint a Madrid adósság állománya valami 350 millióval kevesebb csak, igaz azok csak az elkövetkező 4-5 évben esedékesek. Ennek a fényében fullra nem értem ezt a keretmegvágást. Annyival nem áll jobban a Madrid, mint a Barca.

szilva írta:
2021.10.01. 13:20:59
...
Nagyon köszönöm épületes hozzászólásod #-o , és mint olyan gyerek aki a jelentős életét falun töltötte és egyébként járt is piacra árulni a nagymamájával tudom mondani, hogy a példád fullra nem jó!

A piacon látod, hogy mit adsz el, mit veszel. Tiszta ügy. Megszabod az árát akinek tetszik az megveszi. Itt viszont nem látod mit veszel csak van egy kép a fejedben és azt gondolod annak megfelelő amit meg akarsz venni.

Egy kocsiadvét, talán jobb párhuzam. Egy kocsit nem úgy hirdetsz, hogy figyi le vagyok égve, rohad is, meg amúgy csak két henger jár, meg szerintem kiszakad a gömbcsukló egy héten belül, de nekem pénz kell, de annyira le vagyok égve, hogy 300 forintért is odaadom, de belegondolva az is jó ha elviszed ingyen csak ne fizessem már a súlyadót. Igazából teljesen ez volt a mentalitása az idei nyárnak.

És ez szerintem vezetői hiba.
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.10.01. 15:16:51

Kalapos írta:
2021.10.01. 15:03:08


Igen, arabok, kína, USA ez a 3 "bank" létezik.
És ezek is olyan szinten vannak összegabalyodva, hogy az arabok pénze se az ő pénzük, meg a kínai se kínai pénz, stb.
Tök mindegy, mentőövet dobnak, mérlegelni kell, hogy pénzügyileg jó-e vagy sem, a morális oldala tök mindegy ebben a helyzetben, amikor ilyen rosszul áll a klub.
Azt nem szabad engedni, hogy befolyást is gyakoroljanak.
Egy sima kölcsön/hitel nem ördögtől való, ha csak annyiról szól, hogy vissza kell fizetni kamattal együtt.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.10.01. 15:03:08

vinszentvega írta:
2021.10.01. 14:50:45
Kalapos írta:
2021.10.01. 09:12:11

Először is legyen egy jó elnökünk. Laporta eddig próbálkozott, de semmit se ért el. Nem kell még üldözni, de lassan villantson valamit, először pénzt, aztán a többit.

Ha nem teszi ki Koemant a hétvégi meccs után akkor Laportával se leszünk bentebb az tuti és mehet tovább a süllyedés.
Az a baj, hogy rendelkezésre álló tőke csak a sivatagban, vagy kínában van… Gondolom a socioi nyomásra nem ment erre fele még…. Vagy nem tudom. De arra az esély hogy máshonnan pénzt találjon… vajmi kevés az esély
Igen, arabok, kína, USA ez a 3 "bank" létezik. Nekem mind1, a stadion neve se szent jelenleg mert óriási a baj. Egyedül a socio rendszer, a klub tulajdonos nélkülisége fontos, hogy ne legyen külső társaságnak belül döntő szava, de hogy mit reklámozunk és mennyit és hogyan az már nem érdekel, azt el kell engedni sajnos. Direkt hoztam fel a példákat, másoknál is volt financiális vészhelyzet együtt a szakmai vészhelyzettel, és ők is megoldották. Egy befektető egy ekkora brandben csak lehetőséget lát, önmagát halhatatlanná tenni, vagy még több pénzt csinálni, vagy csak szereti a focit és ezzel akkor játszadozni, tök mind1 a motivációja, csak ügyeljünk a hátunkra szerződés íráskor és legyen pénz.
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2021.10.01. 14:50:45

Kalapos írta:
2021.10.01. 09:12:11

Először is legyen egy jó elnökünk. Laporta eddig próbálkozott, de semmit se ért el. Nem kell még üldözni, de lassan villantson valamit, először pénzt, aztán a többit.

Ha nem teszi ki Koemant a hétvégi meccs után akkor Laportával se leszünk bentebb az tuti és mehet tovább a süllyedés.
Az a baj, hogy rendelkezésre álló tőke csak a sivatagban, vagy kínában van… Gondolom a socioi nyomásra nem ment erre fele még…. Vagy nem tudom. De arra az esély hogy máshonnan pénzt találjon… vajmi kevés az esély
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1801
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2021.10.01. 14:21:32

szilva írta:
2021.10.01. 13:20:59
Jó reggelt!
Ehhez egyébként nem kell nyakkendős főokosnak lenni, elég lett volna gyerekkorodban a nagyival kimenni a piacra...
Egyébként most sem az a legjobb a klub számára, ha mindent a nyilvánosság előtt játszanak le. Az csak az újságíróknak, meg a gazdáiknak jó.
Miből gondolod, hogy nem járt a nagyival a piacra? Aki járt, az nem lehet a későbbiekben tanult ember vagy mi? Ezért a stílusért kár volt regisztrálni...
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
jclayton
Jugador del Barça
Hozzászólások: 230
Csatlakozott: 2021.08.11. 10:49:30

2021.10.01. 13:43:50

Feast4 írta:
2021.10.01. 09:32:17
Nézzétek meg a Realt. Valahol olvastam a héten, hogy 800 milla fölötti adósságuk van. Mit csinálnak, mi vagyunk a Real Madrid mi vagyunk a királyiak, minden király. Jönnek ezek a megvesszük Mbappé, Håland kamu hírek, úgy csinálnak, mint aki alkudozik de egy vasuk nincs rá. Két éve egy centet nem adtak játékosért,
nyilván mert minden olyan faja. De nem ez jön le a nagyvilágnak, pedig annyival nincsenek bentebb. mint mi. A stadion projektjük áll, a komplett védelmet eladták mégse az jön le, hogy itt ténylegesen gázt van.
A Real egyszerűen sokkal jobb anyagi helyzetben van, mint a Barcelona, az általad vázolt stratégiájuk nem kamuzásra épít, tényleg megengedhetik maguknak.

Magyar fórumokon sehol nem volt hír a La Liga által központilag meghatározott, idén elkölthető keretösszeg csökkentéséről (https://www.espn.com/soccer/barcelona-e ... ending-cap), pedig ebből világosan látszik az egyes csapatok mozgástere: a Barcelona a pénzügyi szabályozás megsértése nélkül konkrétan 97 millió euróból gazdálkodhat(na) idén hivatalosan, a Real Madrid esetében ez 739 millió euró. A gazdálkodás stabilizálásával ez viszonylag gyorsan vissza fog pattanni. Az egyes csapatok pénzügyi lehetőségei amúgy nem az adósságuktól függenek, hanem leginkább az éves mérlegtől, az a Barcelonánál 481 millió eurós mínusz, 200 millióval több, mint számítottak rá.

edit: ez nagyon tömören azt jelenti, hogy a Real tudna szabályosan százmilliókat kifizetni játékosokért, ha akarna, a Barcelona pedig az idén jelen állás szerint sehogy sem. Az már más kérdés, hogy a madridiak nem akarnak túlköltekezni, ha nem muszáj.
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.10.01. 13:42:49

Feast4 írta:
2021.10.01. 09:32:17
...
Én köszönöm a sztorit és szerintem jó a hasonlat, és jó a kritika a vezetők és vezető jelöltek felé.
A Reallal való párhuzam is helyénvaló szerintem. Ők ráadásul lenyelték a békát és visszakönyörögték Ancelottit. Nem semmi.
szilva
Barça B
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2021.09.29. 22:46:05

2021.10.01. 13:20:59

Feast4 írta:
2021.10.01. 09:32:17
Szerintem ez nagy hiba volt. Reklámértéket, reputációt vesztettünk, ráadásul az egész világ látja, hogy kb. másfél éve dagasztjuk a semmit.
Jó reggelt!
Ehhez egyébként nem kell nyakkendős főokosnak lenni, elég lett volna gyerekkorodban a nagyival kimenni a piacra...
Egyébként most sem az a legjobb a klub számára, ha mindent a nyilvánosság előtt játszanak le. Az csak az újságíróknak, meg a gazdáiknak jó.
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5178
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2021.10.01. 12:26:33

Belgium coach Roberto Martinez to HLN: “There is absolutely nothing - and there has been no contact with Barcelona. I want to fulfill my contract, but many things may arise along the way”
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2021.10.01. 09:32:17

Egyébként én valahol Laportát és Fontot illetve az embereiket is hibásnak tartom a jelenlegi helyzetünkért.

Mesélek egy kicsit magamról.

Egy olyan irodában dolgozom ami, leginkább cégjoggal, cégjogi perekkel, gazdasági büntetőjoggal foglalkozik.

Most lett rám bízva először, hogy egy felszámolás szélén lévő cég felvásárlásának a jogi oldalát bonyolítsam le, menedzseljem le a csődvédelmet stb. nem megyek bele baromi záraz annak aki nem jogász. Lényeg az, hogy tulajdobképp minden döntés az enyém, de az üzleti tárgyalásaink úgy zajlanak, hogy megyek én, megy az irodavezető és megy a felvásárló cég ügyvezetője/tulaja. Ilyenkor ők beszélnek én meg klasszikusan sugdosok, ha valami nem tiszta.

Rengeteget találkozom, hitelezőkkel, partnerekkel, a cég egyéb tulajdonosaival. És most baromi sokat tanultam a fellépésről. Az irodánk vezetője és az új tulaj is folyamatosan azt a kommunikációt nyomatja mindenkinek, hogy "a cég helyzete átmenetileg megingott, jelentős bevételeik lesznek x hónapon belül és hamarosan ismét visszaérünk oda ahol a cégünknek tartania kell, utána pedig ismét a nagyok útjára lépünk. Ez maximum egy-két év." Ezt olyan magabiztossággal mondják, hogy ha nem tudnám, hogy mik a valós számok állítom én is elhinném. Pedig ott tartunk, hogy a felvásárló cég tőkeinjekciója nélkül a csődbiztos után, már a felszámoló jön.

Ahogy mondták nem kell kiteregetni ország világ előtt a szennyest. Ez a mi dolgunk és az érintettek dolga. Senkin ne fog segíteni, az ha lenyilatkozzuk, hogy gyerekek csődbe megyünk nekünk bármi van pénz kell, hitel kell.

Értékesítettünk a cég forgóeszközeiből jó pár tételt az elmúlt hetekben, öt a vevő és mondott egy árat, mi meg nagy stilűen azt mondtuk nem. És el kellett, hogy kezdje srófolni az árat, mert az volt a szitú neki kell, nem pedig nekünk kell eladni. Pedig nagyon el kellett sózni.

Ez kopp ugyanez. Nem mindegy, hogy a játékosaid el akarod adni, vagy meg akarja valaki venni. Az igazság az, hogy az elnökségért folyó hatalmi harcban semmi értelme nem volt, ország világ elé tárni a szennyest, mert Bartoéknak úgyis vége volt, Font és Laporta harca pedig nem indokolta a vergődést. Sőt a győzelem után baromira le kellett volna tiltani az ilyen önfényező nyilatkozatokat, hogy a csődtől mentette meg a felvett hitel a csapatot stb.

Nézzétek meg a Realt. Valahol olvastam a héten, hogy 800 milla fölötti adósságuk van. Mit csinálnak, mi vagyunk a Real Madrid mi vagyunk a királyiak, minden király. Jönnek ezek a megvesszük Mbappé, Håland kamu hírek, úgy csinálnak, mint aki alkudozik de egy vasuk nincs rá. Két éve egy centet nem adtak játékosért,
nyilván mert minden olyan faja. De nem ez jön le a nagyvilágnak, pedig annyival nincsenek bentebb. mint mi. A stadion projektjük áll, a komplett védelmet eladták mégse az jön le, hogy itt ténylegesen gázt van.

Nyilván a focivilág berkein belül akinek van rálátása erre arra az tudja mi a szitú, legalábbis tisztába van vele, de tényleges számokat nyilvánosságra hozni...

Szerintem ez nagy hiba volt. Reklámértéket, reputációt vesztettünk, ráadásul az egész világ látja, hogy kb. másfél éve dagasztjuk a semmit.
Kép
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.10.01. 09:12:11

Van Liverpool szurkoló barátom.

Közel 15 évig hallgattam, hogy majd idén! Aztán az év 1/3ánál már azt hogy még van remény, és az év felénél már azt hogy ezt éljük túl és majd jövőre!
Alapemberek elvesztése, középszer edzők, igazolások, volt de már letűnt legendák visszatérése, aztán sok pénz elszórása a legnagyobb aktuális sztárokra rosszul.. minden volt ott az utóbbi 15 évben.
2008-ban még másodikak lettek, nem voltak rosszak.
2011-ben már ott volt Suarez, de még rossz edzőik és keretük volt. Suarez se volt egy világcsászára támadó, egy fiatal volt az Ajaxból.
2015-ben jött Klopp és kezdődött az igazi munka, de előtte Rodgers már majdnem bajnok lett (híres Gerrard elcsúszás a Chelsea ellen).
Szóval 2005-ös BL cím után, 2007 BL döntő, aztán 2008 még ezüst és aztán mélyrepülés, és 2012-14 már fellendülés és 2015től jelentős javulás és 19 BL cím.

Van Milan szurkoló barátom is.

Eléggé hasonlít a korai része a Poolra, nyílván két BL döntőt játszottak egymással. 2011 még bajnoki cím aztán semmi. Nekik is volt vagy 7-10 év a süllyedés és visszatérni a térképre. Még messze vannak a top csapatoktól, de visszatértek a színpadra. Ott is csődről volt szó. Kölcsönök, eladni a klubbot, vezetők börtön közelben/börtönben stb.

Van Arsenal szurkoló barátom is...

Na ezt nem kell részletezni :D Mi lehet a különbség? A vezetés, a pénzek költése, az építkezés. Pedig vannak fiatalok, vannak "sztárok" is.

Mi legyen a tanulság?
Közel sem vagyunk Jovanich, Charlie Adam és Downing, vagy Andy Carrol mélységben. Mr. Sir Kenny Dalglish egy isten ott, nem is volt rossz, de kellett az a Rodgers és Klopp hogy legyen valami.
Nem vagyunk (?) még olyan mélyen, mint az Inzaghi vezette Milan a De Jong-gal (Ironic..), Pazzinivel és Honda-val, Nocerino Balotelli, Suso..
Ott az Inter példája is. A Juve is 2. osztályból jött vissza és nyert 9 bajnokságot zsinorban.
Minden ilyen csapatnál gyakori volt az edző váltás, nem mindig jó irányba.. de addig próbálkoztak míg nem találtak rendes vezetőt.
Nem vagyunk még olyan mélyen mint az említett csapatok legmélyebb pontja. Még megakadályozható hogy egyáltalán legyen olyan mély a válság, de akkor gyorsan kell cselekedni.

A tanulság, hogy a fejétől bűzlik a hal. Minden fent dől el és lecsorog a pályáig, hétről hétre.
Laporta jó lesz ha most már csinál valamit. Nincs pénz oké, volt pénzszerzései lehetőség ami nem jött össze, ok, próbálkozzon tovább és találjon pénzt. Adjon el mindent amit el lehet anélkül hogy elveszne a klub öntudata. Hozzon egy olyan edzőt aki akkora mentalitásbeli változást ér el, mint ami az említett klubboknál történt.


Van mit takarítani a kereten is. A veterán katalánok itt lehetnek, ha nem játszanak folyton. Egy fiatal meccse, ha eredményben rosszabb is, hosszú távon százszorosan is jobban megéri mint egy öreg meccse. Középszerű jó korban lévő játékosok játszottak máshol is, de velük nem voltak beljebb az említett csapatok. De egy fiatal akiből klasszis lehet az játsszon amennyit csak tud hogy kiderüljön mi lesz belőle. SR a tökéletes példa. Mert ő stabil... Stabilan nem viszi sehova a klubbot az ő játéka. Bírom a tagot, legyen itt, egészítse ki az 1000 sebből vérző csapatot ott ahol kell, de ne játszon már minden meccsen valamilyen poszton csak mert.. LDJ 1 szezonra se kell. Minek??? Rúg majd 5 gólt de minek? Semmivel se vagyunk beljebb vele hosszú távon, és rövid távon sem ér semmit az a pár gól, nem számít egyszerűen csak hátráltatja az építkezést. Hozni egy 20 éves senkit ugyanennyiért, aki lehet hogy bejön sokkal jobban megéri, ezt mutatják a példák is. Nem biztos hogy megtaláltuk volna az új Suarezt, de ha meg se próbáljuk akkor tuti nem leszünk beljebb BW-vel és LDJ-vel. Az hogy 1 ilyen támadó van a keretben is óriási hiba, de 2 az tényleg az említett klubbok legrosszabb időszakának mélysége. Szerencsére más posztokon egész jók vagyunk.
Van előttünk 5 klub akik ugyanilyen korszak váltáson keresztül mentek. Lehet tanulni hogy lehet jól és hogy lehet rosszul csinálni.

Először is legyen egy jó elnökünk. Laporta eddig próbálkozott, de semmit se ért el. Nem kell még üldözni, de lassan villantson valamit, először pénzt, aztán a többit.
Legyen egy jó edzőnk. Nem kell 5-10 évre megoldani a feladatot. Klopp már 6 éve ott van, de előtte Rodgers már majdnem bajnok lett és ő rövid időt kapott, és nem is egy top edző. De tud építkezni, máshol is bizonyította. Lehet a legmagasabb szintre kevés, de ért hozzá. Nekünk is ilyen edző kell, aki tud építkezni és a kapaszkodás folyamatát végzi, nem stagnál. Ezek a BL meccsek a stagnálást mutatják.

Már mondtam, Koeman meg az elmélete.. hogy várni.. az idő telik magától, ez nem cél hogy várunk hogy teljen az idő. Töltsük úgy az időt hogy megyünk valamire. Amíg SR és LDJ játszanak, a BW szintű igazolások, amíg a padon van Mingu, a 17 éves kp-k, Puig, amíg Pedri és FDJ nem értik egymást és nem jók együtt, amíg itt van egy Busi de nem tudja a még meglévő erényeit kihozni addig csak telik az idő, de semmire se leszünk jók. Ez dettó ugyanaz az időszak, mint az említett csapatoknál. Még sajtoljuk ki valahogy a sztárokból (Messi) az eredményt, és hozzunk valakit, akit be lehet dobni, mert érett kész játékos, lyuktömködés. Miért ugyanaz a taktikánk mint tavaly Messivel, rá építve, úgy hogy már nincs itt?? Ez az idő elmúlt. Vége. Nem fogjuk megmentei a szezont azzal hogy Messi megoldja. Senki se fogja megoldani. Csapatot kell építeni, és az ússzuk meg mentalitás, a 2-0ig jók voltunk mentalitás olyan hozzáállás, ami nem megengedhető.

Mindenki sír hogy nincs támadónk csak 1 szem Depay. Egész nyáron én sírtam, hogy hozzunk támadót és ki voltam nevetve, hogy KP meg védő kell :D Védőnk van elég ha nem is top mind, és KP-nk létszámra és minőségre is ok egy átlagos szintnek. Akik ott ülnek is láthatták volna ezt előre.

Ha már lesz egy edzőnk akivel ugyanúgy nem nyerünk meg minden meccset, csak a meccsek nem a mágnes táblán hanem a pályán dőlnek majd el, amikor a fiatalok tényleg játszanak, amikor lesz egy focink amire rá lehet mondani hogy igen ez az idei taktika, jövőre is ez lesz csak kicsit jobb emberekkel, akkor leszünk olyan állapotban hogy folyik a munka és várni kell hogy beérjen a gyümölcse. Az is lehet pár év, de ha el se kezdjük akkor sose jön el. A BM elleni meccsen megpróbálta, nem jött be. Ha ott nem tanulta meg, és most a Benfica ellen újra megtette, akkor itt vége, ebből se fog tanulni. Ez az edző egy bolond öregember, a tettei alapján.

Laportának pénzt kell szereznie, edzőt kell szereznie, aztán az edző kérésére építő jellegűen igazolnia. (neeem nem Haaland meg ilyenek, és Messi se fog visszajönni). Ha Laporta egyikre se képes akkor heló csáó bella lehet lépni mert vannak más jelöltek akiknek volt terve, akiknek volt kész edző jelöltje, akiknek voltak szponzoraik és jövő képük. Font programját nem ismerem oldalról oldalra, de határozottnak és megtervezettnek tűnt. Kampányolni nem tud és kis hal Laportához képest, aki a klub legeredményesebb elnöke ezek tények de terve az van. Laporta-nak nem volt terve. A szuper liga annyira volt az ő terve mintha bárki más ült volna az elnöki székben..

Ha nem teszi ki Koemant a hétvégi meccs után akkor Laportával se leszünk bentebb az tuti és mehet tovább a süllyedés.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.10.01. 01:23:01

Feast4 írta:
2021.10.01. 00:27:28
Nero. írta:
2021.09.30. 22:47:49
A BL indulás a hollanddal is meglesz, az meg tökmindegy hogy a 16 között szétaláz minket valaki, vagy a csoporkört nem éljük túl.
Igazából pénzügyileg a két dolog közt van egy jó 30 milla különbség...
De mi nem tudjuk kezelni a pénzt. Úgyis elszórnánk felesleges igazolásokra.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2021.10.01. 00:27:28

Nero. írta:
2021.09.30. 22:47:49
A BL indulás a hollanddal is meglesz, az meg tökmindegy hogy a 16 között szétaláz minket valaki, vagy a csoporkört nem éljük túl.
Igazából pénzügyileg a két dolog közt van egy jó 30 milla különbség...
Kép
1994barca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2020.08.25. 12:44:00

2021.09.30. 22:56:01

Nem annyira gyenge ez a keret amennyire te írod! Hiányposztok vannak és nincs egy vezér( nagyon rég)


Nero. írta:
2021.09.30. 22:47:49
soadroli írta:
2021.09.30. 22:04:43
The relationship between Laporta and Koeman right now would be non-existent. The President was surprised by yesterday's lineup. [Gerard Romero]
És? Ma már aprópénz az a 15 millió amit Koemannak kellene fizetni ha kirúgnánk, de nekünk annyi sincs. És akkor az új edző béréről ne is beszéljünk. Ha egyáltalán bárki is akar most jönni edzősködni ide. Ráadásul tele vagyunk tartozásokkal, illene azokat előbb visszafizetni mielőtt újból csak költünk és költünk.

Egyébként meg ezzel a nagyon gyenge kerettel más edző se tudna többet.

A BL indulás a hollanddal is meglesz, az meg tökmindegy hogy a 16 között szétaláz minket valaki, vagy a csoporkört nem éljük túl.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.09.30. 22:47:49

soadroli írta:
2021.09.30. 22:04:43
The relationship between Laporta and Koeman right now would be non-existent. The President was surprised by yesterday's lineup. [Gerard Romero]
És? Ma már aprópénz az a 15 millió amit Koemannak kellene fizetni ha kirúgnánk, de nekünk annyi sincs. És akkor az új edző béréről ne is beszéljünk. Ha egyáltalán bárki is akar most jönni edzősködni ide. Ráadásul tele vagyunk tartozásokkal, illene azokat előbb visszafizetni mielőtt újból csak költünk és költünk.

Egyébként meg ezzel a nagyon gyenge kerettel más edző se tudna többet.

A BL indulás a hollanddal is meglesz, az meg tökmindegy hogy a 16 között szétaláz minket valaki, vagy a csoporkört nem éljük túl.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5178
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2021.09.30. 22:04:43

The relationship between Laporta and Koeman right now would be non-existent. The President was surprised by yesterday's lineup. [Gerard Romero]
Kép
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3290
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.09.30. 20:48:46

Cseri írta:
2021.09.30. 17:47:59
Szerintem ki sem kellett volna nevezni😂
Sajnos igen. Ez nem a " könnyű utólag okoskodni " eset.
Első lépéseitől kezdve látszott.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2021.09.30. 20:08:56

aszim írta:
2021.09.30. 17:09:05
Ma már ötödszörre nyitom ki izgatottan a topikot, de semmi, meddig várjunk még ????? :oops:
Nem lesz elküldve. Már be lenne jelentve.
Kép
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2021.09.30. 20:02:44

Cseri írta:
2021.09.30. 17:47:59
Vakmacska írta:
2021.09.30. 17:30:00
Szerintem ki sem kellett volna nevezni😂
Szerintem se, de ez van
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1801
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2021.09.30. 17:47:59

Vakmacska írta:
2021.09.30. 17:30:00
Szerintem régóta keresik az utódját, csak még nem biztos, hogy meg van.
Szerintem ki sem kellett volna nevezni😂
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2021.09.30. 17:30:00

Szerintem régóta keresik az utódját, csak még nem biztos, hogy meg van. Az nem lenne senkinek se jó, ha kirúgnák, és gyorsan kukáznának valakit
aszim
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2019.02.11. 21:19:48

2021.09.30. 17:09:05

Ma már ötödszörre nyitom ki izgatottan a topikot, de semmi, meddig várjunk még ????? :oops:
Avatar
Olcha
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2018.06.28. 19:31:15

2021.09.30. 17:08:42

Kalapos írta:
2021.09.30. 14:48:18
Itt nem címekért megy a sírás, reformálni kéne és újítani, de ez a barom edző nem képes 1-ről a 2-re lépni. 1,25ig sikerült neki azzal hogy a fiatalokat felhozta, de hogy nem bízik bennük azzal már vissza is esett igazából 1 alá...
Na, ez a mondat összefoglalja amit én is véleményezek - bízom abban, hogy ezt Laporta is sejti/tudja egy ideje és most cselekszik.
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2021.09.30. 16:36:51

Valaki említette a River edzőjét. Ő már nem opció? Azért lehet nem is lenne olyan rossz választás. A Pirlo Martinez duonál mindenképp jobb lenne
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2021.09.30. 15:46:31

soadroli írta:
2021.09.30. 15:07:42
na jöhetne már valami jó hír.
Ha kiteszik azt akkor is csak este jelentik be.

Egyébként én azt gondolom azon megy a vita, hogy jön ki a matek ha most váltunk...
Kép
Válasz küldése