Moussa Wagué

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.10.27. 19:01:35

barca0417 írta:
2021.10.27. 18:05:46
Kár érte amúgy,mert ügyes kis átékos volt. Azon az Inter elleni bl meccsen Valverdenel, nagyon jól tolta. Pedig ott az olaszoknak volt még tétje.
Azon a meccsen többen is "életük meccsét" tolták. Todibo-t és Alena-t se nagyon láttuk azután úgy játszani.

Megtippelni se tudom mi lesz Wague-val, ekkora kihagyás után nem hiszem, hogy lenne rá jelentkező, de ez nem is feltőtlenül baj. Maradjon csak, edzzen a felnőtt csapattal, esetleg szálljon be egy kicsit az utolsó fordulókba, aztán majd nyáron meglátjuk hogyan tovább. 23 éves, lehet innen még visszaút.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2021.10.27. 18:45:05

Cacerest is így képzeltem el például anno. Guardiola azért jegelte, mert már az ő kinevezése előtt létre jött a transzfer. Valamelyik öreg javítson ki, vagy helyeseljen :)
"And my heart will leave you never."
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2021.10.27. 18:05:46

Kár érte amúgy,mert ügyes kis átékos volt. Azon az Inter elleni bl meccsen Valverdenel, nagyon jól tolta. Pedig ott az olaszoknak volt még tétje.
Lendületes, jó focit tolt.
De sajnos valószínűleg ő is úgy lesz elengedve hogy igazi esélyt nem kapott.
Mindig sajnálom az ilyen játékosokat, mert mellette meg rengeteg kutyaütő szaladgált a csapatban az elmúlt években.
Kép
Avatar
Norton
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2008.03.05. 13:35:46
Tartózkodási hely: Pécs

2021.10.27. 17:37:22

Messidona10 írta:
2021.10.27. 06:49:23
bence0330 írta:
2021.10.26. 22:39:23
Vele mi van? Elvileg a csapat tagja, semmi új infót nem találok az állapotáról...
Tavaly év végén elszakadt a térdszalagja, a Transfermarkt szerint október végére várható a felépülése. A keretben (egészen pontosan inkább azon kívül) jelenleg ugyanazt a státuszt tölti be, mint Collado: nem nevezték egyik versenysorozatba sem.
A 25 fős keretbe elvileg még 2 játékos nevezhető a felnőtt csapatból, tehát januárban ő is és Collado is beférnének, ha nincs egyéb érkező. Mielőtt az előző szezonban kölcsönadtuk hivatalosan ő is felkerült a felnőtt keretbe, tehát ahogy Collado, ő sem sorolható vissza a B-be. A realitás viszont mindkettejük esetében inkább egy kölcsön. Waguét én biztosan a bajnoki tabella alsóházának egyik csapatába adnám kölcsön hogy szem előtt legyen (mondjuk még 1-2 vereség és akkor ilyen elven maradhat is), vagy a másodosztályba. Jobb hátvéd posztján úgy sincs vállalható alternatívánk Dest helyett, fél év fokozatos, de folyamatos terhelés mellett kiderülne mennyire jött helyre és hogy egyáltalán folytathatja-e a pályafutását, mert a sérülését követő első hírek szerint ez is kétséges volt.
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2021.10.27. 06:49:23

bence0330 írta:
2021.10.26. 22:39:23
Vele mi van? Elvileg a csapat tagja, semmi új infót nem találok az állapotáról...
Tavaly év végén elszakadt a térdszalagja, a Transfermarkt szerint október végére várható a felépülése. A keretben (egészen pontosan inkább azon kívül) jelenleg ugyanazt a státuszt tölti be, mint Collado: nem nevezték egyik versenysorozatba sem.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.10.26. 22:39:23

Vele mi van? Elvileg a csapat tagja, semmi új infót nem találok az állapotáról...
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Sindic de Socis
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2020.11.27. 15:48:37

2020.12.22. 01:41:13

Kedves Gránit, a vasárnap esti sörözésnél többek között ez volt a téma. Elképesztően pihent agyú és roppant pozitív "troll" vagy te, nem a negatív, hanem a szó pozitív értelmében. Nekem gépészmérnökként eszembe nem jutott volna csak úgy ezen agyalni. Nincs olyan ötleted, amit meg ne tudnék valósítani a csapatommal, de az ötletek mindig a Hozzád hasonló, pihent agyú és a szó legpozitívabb értelmében értendő konstruktív "trolloktól" jönnek.

1) A saját megoldásomat írom le. Testhő + sebesség + távolság kombó érzékelése alapján megvalósítható, hogy a sínbe ágyazott kapu közvetlenül a becsapódás előtt visszatolasson, így a becsapódás elkerülhető. A játék ilyenkor persze megállna, de azt most is illik megszakítani és kirúgni a labdát, ha lesérül valaki. Mivel ez a három tényező lenne mérve, egy kapufától nem tolatna vissza a kapu, csak ha egy játékos csapódna bele. Valamint akkor sem, ha egy játékos egyszerűen csak nekitámaszkodik a kapufának, mondjuk egy szöglet alkalmával, vagy amikor a kapus egy szabadrúgásnál a sorfalat igazgatja. Csak akkor tolatna vissza, ha egy játékos sérülésesélyes sebességgel csapódna bele a kapufába.

Hogy a kapufának ott kéne-e lennie vagy sem, ehhez nem szólok hozzá, ebben nem foglalok állást, mert nem érdekel. Csak a műszaki felvetések.

2) A lézerkaput nagyon adom. Látványos is lenne, a nép nagyon kajálná. Egy nagy előnye lenne, a játékosok a periférikus látásukkal akkor is jobban látnák a kaput, ha a labdát figyelik lövés vagy beadás közben. Egy ilyen megoldás sokkal jobban láttatná a kaput. Ilyet a Nike a laser projected soccer fields cuccával már csinált, csak ott még van szilárd váza a kapunak. De jól ki van világítva, pont az említett okok miatt.

Az kézenfekvő megoldás, hogy ha bemegy vagy mellémegy, akkor ilyen és olyan színnel legyen egyértelművé téve. Ilyet most is lehetne csinálni, hogy ha a labda teljes terjedelmével bent van, akkor a kapu kiviláglik és máris nincs vita hogy bent volt-e vagy sem.

Ezek persze mind megmaradnak a kocsmai kávéházi szinteken, de jobb volt erről írnom most, mint a csapat gyengélkedő teljesítményén dühöngenem legalább egy kicsit elterelte arról a figyelmemet amin csak bosszankodnék.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2020.12.21. 20:36:15

Nero. írta:
2020.12.21. 17:26:46
Sőt lézer kardot is lehetne adni a játékosokat, és akkor a CR vs Messi vita is végül eldőlhetne egy final duel keretében. Hangszóróról mehetne a “Duel of the fates”, megtudnánk hogy ki a “Chosen One.”
Megyeiben már rég a profi foci előtt járnak, egy-egy "sötétebb" település elleni meccsen előkerült bizony a kés a sípcsontvédő alól olykor. Csak hát igen, lézerkardra nem telik, de az ötlet nem új. :mrgreen: Gránit, valami javaslat? Ebben az irányban kellene tovább gondolkodni, van benne potenciál.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2020.12.21. 17:26:46

Sőt lézer kardot is lehetne adni a játékosokat, és akkor a CR vs Messi vita is végül eldőlhetne egy final duel keretében. Hangszóróról mehetne a “Duel of the fates”, megtudnánk hogy ki a “Chosen One.”
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2020.12.21. 17:04:15

Ha egy támadó eltöri a labdát, és bedobásra menne, de véletlen megpattan egy védőn és gól lesz, az sem számít kaput eltaláló lövésnek.

Javasolnám a védelmet lézeresen vagy hologramosan kivetítetni a pályára, hogy ne legyen megpattanó lövés, mert az idegrendszeremet szétszedi, amikor számolnom kell, hogy 12 vagy 13 kaput eltalaló lövés van egy meccsen.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.12.21. 14:33:48

MatyiG írta:
2020.12.21. 14:22:57
És a tv nézők hogy látják, hogy egy lövés a lézer mellett balra vagy jobbra ment el? Tehát gól vagy sem.
Alapból legyen kék a lézer. Ha gól, zöldre vált, ha miss, piros lesz. :mrgreen:

Egyébként vmelyik adón mát napok óta folyamat adják a Star Wars filmeket :D
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2020.12.21. 14:22:57

És a tv nézők hogy látják, hogy egy lövés a lézer mellett balra vagy jobbra ment el? Tehát gól vagy sem.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2020.12.21. 12:26:42

Varatrix írta:
2020.12.21. 11:58:14
az első esetben csak feltételezni tudsz, ezért gondolom, hogy méltányossági alapon úgy veszik, hogy azért nyúlt bele a kpaus
Nem csak feltételezni tudunk, ez elég sok esetben tisztán látható.
Varatrix írta:
2020.12.21. 11:58:14
így van és kész!
Nyilván így van... :roll:

Részemről nem "meddő vita", én csak beszélgetek.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2020.12.21. 11:58:14

gránit írta:
2020.12.21. 11:38:39
Védésnek védés, egyetértek. Viszont beleszámítják a "shots on target"-kategóriába azt is, ami nem biztos, hogy bement volna. Így még inkább azt támasztottad alá, hogy nem feltétlenül kell azt a targetet eltalálni, hogy "shots on target" legyen, a kapu"fa" mégsem az, így az értelmezésed szerint is idegen test a pályán. Jelen értelmezés szerint ott van, de nem kéne ott lennie (és ehhez jön a tárgyas példa). Logikailag.
Igen ezt mondtam, hiszen arra utaltam, hogy az első esetben csak feltételezni tudsz, ezért gondolom, hogy méltányossági alapon úgy veszik, hogy azért nyúlt bele a kpaus, mert gólba ment volna. Ha kapufát talál a labda, akkor onnan már bizonyossággal állíthatod, hogy gól lett vagy sem... Nem tudom, hogy ez mit támaszt alá. Szerintem jól van ez így, vagy legalábbis nem világos, hogy miért jobb ha a kapufát átveszem a kaput eltataláló lövések közé, hiszen ott tudom, hogy nem lett gól... :roll:

Meddő vita, így van és kész! Továbra sem látom különösebb jelentőségét, viszont az én olvasatomban több logika van mögötte. Ilyen volna a közmegegyezés!

Bocsi Wague...
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2020.12.21. 11:38:39

Varatrix írta:
2020.12.21. 11:15:13
Ha a kapus beavatkozik, nem lehet megmondani, hogy merre pattant volna. Én is védésnek venném...
Védésnek védés, egyetértek. Viszont beleszámítják a "shots on target"-kategóriába azt is, ami nem biztos, hogy bement volna. Így még inkább azt támasztottad alá, hogy nem feltétlenül kell azt a targetet eltalálni, hogy "shot on target" legyen, a kapu"fa" mégsem az, így az értelmezésed szerint is idegen test a pályán. Jelen értelmezés szerint ott van, de nem kéne ott lennie (és ehhez jön a tárgyas példa). Logikailag.
Varatrix írta:
2020.12.21. 11:15:13
Nem lehet csak statisztikák alapján eldönteni, hogy ki "játszott jobban". Viszont nem pontozásos sport, tehát hagsúlyozandó, hogy az eredményen nem változtat ki hogyan szertné értelmezni az adott mutatót.
Ilyet nem is mondtam.
A rajzfilmet nagyon köszönöm, youtube-on fent van, akit érdekel. Bár mostanában Dragon Ball-nosztalgiázok.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2020.12.21. 11:15:13

gránit írta:
2020.12.21. 10:58:54
Pontosan, a kapu"fa" jelenleg nem számít a gól részének, de azért bepattanhat róla a labda. Ennyi erővel fogok egy tárgyat, és azzal csapom be a labdát a kapuba. A last line block-ot kivéve meg a blokkok sem tartoznak "gólra tartó" lövésnek, ellenben beleszámítják azokat a védett lövéseket, amelyek nem biztos, hogy bementek volna.
Értem, hogy mire gondolsz, viszont amikor csattan a kapufán, akkor utána egyértelműen eldől, hogy ki vagy be pattan. Ezzel ugye megkapod a választ, hogy "target" volt e vagy sem. Ha a kapus beavatkozik, nem lehet megmondani, hogy merre pattant volna. Én is védésnek venném...

Mondjuk továbbra is egy olyan dologról beszélünk ami magát a játékot nem befolyásolja! Értékelhetsz egy meccset más statisztikai szempontok alapján is. Nyilván téma is szokott lenni egy olyan meccs során, amikor mondjuk egy vesztes csapat kikap egy góllal, de lőtt jónéhány kapufát. Mindenki megállapítja, hogy nem volt szerencséjük, és győzhettek volna, talán jobban is játszottak, de az eredmény ettől jogos.

Egy mellé küldött lövésnek sok fajtája lehet. Kilőheted egy méterre a kaputól a lelátóra, és lőhetsz 40 méterről egy óriási kapufát, más-más megítélése lesz a meccsnek. Nem lehet csak statisztikák alapján eldönteni, hogy ki "játszott jobban". Viszont nem pontozásos sport, tehát hagsúlyozandó, hogy az eredményen nem változtat ki hogyan szertné értelmezni az adott mutatót.

Mondjuk szerintem Te is érted miről beszélek, szóval inkább nem szaporítom a szót!
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.12.21. 11:04:38

Linkelj már egy bemutató meccset, ahol ilyen "lézerkapu" van, kíváncsi vagyok hogyan valósítják meg.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2020.12.21. 10:58:54

Varatrix írta:
2020.12.21. 10:30:02
angolul "shot on target", és a kapufát ugye nem cél eltatláni... :roll: A definicó szerint is azt vizsgálják, hogy gólba tart e egy lövés. Ha a kapufáról kifelé pattan, akkor nem tartott gólba a lövés
Pontosan, a kapu"fa" jelenleg nem számít a gól részének, de azért bepattanhat róla a labda (elvileg nem kéne ott lennie, de ott van). Ennyi erővel fogok egy tárgyat, és azzal csapom be a labdát a kapuba. A last line block-ot kivéve meg a blokkok sem tartoznak "gólra tartó" lövésnek, ellenben beleszámítják azokat a védett lövéseket, amelyek nem biztos, hogy bementek volna.

Ez nem akcióterv volt, csak egy röpke felvetés. :D De azért látom, megmozgatja az emberek fantáziáját. Többen jelezték nekem üzenetben, hogy ilyen egyébként már van - ezt nem én találtam ki, bár mivel másoktól függetlenül gondolkoztam el ezen, természetesen magamnak tulajdonítom :D -, bemutató meccseken, nem hivatalos meccseken. A rajzfilmajánlót pedig köszönöm, belekóstolok.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gránit 2020.12.21. 11:14:34-kor.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2020.12.21. 10:48:53

Chino írta:
2020.12.21. 10:44:12


Ennél a "lézeres" megoldásnál hogyan oldanák meg, hogy egy kapufát érintő lövés befelé vagy kifelé pattan a labda, vagy a felső lécről a gólvonal mögé/elé pattan a labda?

Sehogy.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2020.12.21. 10:44:12

Varatrix írta:
2020.12.21. 10:30:02
Akik lézeres kaput szeretnének, azoknak ajánlom a Galactik Football nevű rajzfilmsorozatot, és ha ezek után is aggódna a játékosok épségéért, akkor a South Park hasonló megközelítésű "Szarkasztalaszti" című epizódját. Játszuk habszivacs labdával, és kontakt helyett legyen azé a labda aki udvariasabban kérte....

Sajnálatos eset, de amíg sport a sport, addig lesz sérülés. Ezt minden játékos tuja, és vállalja is! Nem gondolom, hogy oylan gyakori eset, hogy előre kéne venni a megoldandó feladatok sorában!

Btw nekem hiányoznának a kapufán csattanó, iszonyú erős lövések. Része a játék izgalmának.

Végül pedig, hogy kapura tartó lövés-e? Magyar nyelven értelmezhető a vita, de ugye angolul "shot on target", és a kapufát ugye nem cél eltatláni... :roll: A definicó szerint is azt vizsgálják, hogy gólba tart e egy lövés. Ha a kapufáról kifelé pattan, akkor nem tartott gólba a lövés, tehát engem nem zavar, szerintem jól értelmezik.
Ennél a "lézeres" megoldásnál hogyan oldanák meg, hogy egy kapufát érintő lövés befelé vagy kifelé pattan a labda, vagy a felső lécről a gólvonal mögé/elé pattan a labda? Vonatkozik ez a "puhább" anyagra is.
Ilyen esetek benne vannak a játékban, szerencsére iszonyatosan ritkák, főleg ilyen, mint most Waguénál.
Ennyi erővel esőben ne rendezzenek mérkőzést, mert elcsúszhat egy játékos és kifordul a bokája, vagy ne legyen reklámtábla, mert áteshetnek rajta, mint a legutóbbi meccsen.
Forca Barca!!!!
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2020.12.21. 10:30:02

Akik lézeres kaput szeretnének, azoknak ajánlom a Galactik Football nevű rajzfilmsorozatot, és ha ezek után is aggódna a játékosok épségéért, akkor a South Park hasonló megközelítésű "Szarkasztalaszti" című epizódját. Játszuk habszivacs labdával, és kontakt helyett legyen azé a labda aki udvariasabban kérte....

Sajnálatos eset, de amíg sport a sport, addig lesz sérülés. Ezt minden játékos tuja, és vállalja is! Nem gondolom, hogy oylan gyakori eset, hogy előre kéne venni a megoldandó feladatok sorában!

Btw nekem hiányoznának a kapufán csattanó, iszonyú erős lövések. Része a játék izgalmának.

Végül pedig, hogy kapura tartó lövés-e? Magyar nyelven értelmezhető a vita, de ugye angolul "shot on target", és a kapufát ugye nem cél eltatláni... :roll: A definicó szerint is azt vizsgálják, hogy gólba tart e egy lövés. Ha a kapufáról kifelé pattan, akkor nem tartott gólba a lövés, tehát engem nem zavar, szerintem jól értelmezik.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2020.12.21. 00:39:03

Szuper hír, remélem nem megy rá a karrierje, vagy ha netalán mégis, akkor is teljes életet tud élni, és nem lesz komoly problémája a térdével.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2020.12.20. 10:27:06

Ha túlvagyunk a szokásos gránitos cicaharcon, akkor itt egy jó hír:
Tegnap reggel Dr Ramon Cougat megműtötte a srácot, már csak 9 hónap kihagyásról írnak.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2020.12.19. 22:55:30

Nero. írta:
2020.12.19. 22:02:34
Infantinot bekellene számoltatni a lézeres kapufa ötletéről, szóban és írásban is.
Köszönöm kedves fórumtársak, a meccsel ellentétben legalább itt tudok szórakozni :lol:

Szerk. mielőbbi felépülést a palinak, rendkívül szerencsétlen. Emlékszem gyerekkoromban a pályán is sok sérülést okoztak a kapuk, rádőlt emberre meg neki is estek páran, volt minden. Sajnos benne van. Lehetne puhább külső anyaga, és belső váz, nem élből rossz ötlet ez, csak nehéz lenne megszokni. Egyébként persze hogy egy nagy meccsen egyből téma lett belőle, de sokkal több sérülés/baleset van kis/hobbi meccseken, ahol sose lesz lézerkapu. Emlékszem volt is haláleset hogy valakit agyonütött a kapu, ami feldőlt, évekkel ezelőtt. Arra is megoldást jelentene egy új kapu kialakítás, tehát mondhatni minden szinten, de még a gyerekek tornatermében a leginkább fontos elgondolkodni ezen. Egyébként kizártnak tartom hogy bármit változtassanak a jelenlegi kapukon.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2020.12.19. 22:02:34

Infantinot bekellene számoltatni a lézeres kapufa ötletéről, szóban és írásban is.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Válasz küldése
cron