Philippe Coutinho

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Eladnád már télen (pl. a Newcastlenek)?

Simán
45
85%
Inkább nem
0
0 szavazat
Majd nyáron
6
11%
Egyáltalán nem.
2
4%

Szavazatok száma: 53
sansz
Capitá del Barça

2021.09.29. 01:09:21

Barcaforever írta:
2021.09.27. 16:55:33

Esküszöm nem értem, hogy mit szeretnél itt most megfogalmazni. Akkor most jó vagy nem, vagy igen vagy mégse. Kb ilyen sorrendben váltakozik a hsz-ben a Coutinhoról alkotott véleményed.

Lényeg a lényeg, amit ő lehoz, csinál a pályán, mondhatjuk, már évek óta sajnos, annyit a saját neveléseink is megcsinálnak, most még bagóért.

Elsősorban a Pedri, Puig, Gavi 3as fixen lehozza bármikor amit a brazil, az utóbbi 2 meg kapura is veszélyes, Pedri impotens kapura veszélyes játékától én is kivagyok mondjuk.

De a lényeg, h ilyen kaliberű játékosnak, ilyen fizetés mellett, sokkal sokkal többet kéne mutatnia, vszínű idén látjuk itt utoljára, totál feleslegesen lesz kifizetve a Poolnak az az extra összeg. 20M € ugye? :roll:
Igazából jól érted,hogy nem érted, pont ezt akartam kifejezni,hogy ezer ok miatt lehetne ekézni Coutinhot, de pont a pénz miatt szerintem nem. Az elmúlt időszak miatt a Barcaszurkoló menedzser módban tolja a szurkolást már, de szerintem ezt el kell már engedni.
Bőven kispórolta magát a klub, ahhoz,hogy ne örökké a fizetések tükrében értékeljük a játékosainkat.

Nekem annyiban nem tetszik ez a Pedri, Gavi, Nico (Busi) vonat, hogy totál veszélytelenek a kapura. Pedig ezerszer könnyebb a csatársor dolga, ha a középpálya valós gólveszélyt jelent a kapu húszméteres vonzáskörzetében.
Én nem tudom miért tartod Puigékat kapura veszélyesebbnek,mint Pedrit, szerintem ugyanaz a kategória.

Cou bármennyire is nem hozza azt,amit szeretnénk, neki legalább van egy-két lövése, ami baromi kevés, de pont kettővel több,mint ami a többiektől várható sajnos. Hogy ez a plusz két lövés egy meccsen megér-e 20 milliót,ez nem szurkolói kérdés,mert nem látjuk a pénzügyeket.
De szerintem amíg a középpályánkban semmi vállalkozás/veszély nincs távolról, addig mr kétlövésnek is van keresnivalója a pályán sajnos,bármennyire is többet várnánk tőle.
Faramuci69
Barça C

2021.09.27. 18:34:10

Rivaldo11 írta:
2021.09.27. 16:42:47
Nekem aztán tényleg semmi bajom vele, de borzasztó nagy nulla. Nagyon kellene ennek a csapatnak egy jó Cou, de azt a Coutinhot itt látni sajna nem fogjuk. Talán az angoloknál meg tudna újulni, nekünk meg jól jönne az érte kapott lóvé, meg a felszabaduló fizu keret.
Egy árva fillért nem fogunk látni érte. Nincs az a lúzer aki kifizetné a fizetése felét. A pali konkrétan nem ér 20 M€-t, így ha eléri a 100 meccset nálunk, akkor a vezetőségünk dilettáns.
Barcaforever
Director del Fútbol

2021.09.27. 16:55:33

sansz írta:
2021.09.27. 14:03:47
LG írta:
2021.09.26. 22:00:29
Egyetértek az előttem szólóval. Ő a legdrágább igazolása a klubnak, ehhez képest a fiatalok simán überelik a teljesítményét.
Tudom,hogy válság van és nincs pénz, de szurkoló szemmel ez az érvelés értelmetlen. Már azért is,mert nagyon kevés dologra látunk rá,hogy mi mennyire éri meg. Pl tök jó, hogy Messi bérét már nem kell fizetni, de az utolsó pillanatban kölcsönadtuk Grizest is, úgy,hogy nem volt elérhető Fati és Dembelé. Messi és Grizes rúgta majdnem az összes gólt a bajnokságban tavaly. Egy-egy játékost el lehet adni, még akkor is ha gólfelelős, de egyszerre kettőt, úgy,hogy az ő kiváltóik sem elérhetőek,azért az minimum érdekes, ha cél,hogy nyerjen a csapat.
Annyira gólokra és helyzetekre van szükségünk,hogy bárki aki eggyel több lövést lead, nem mondanám,hogy a fizetését kellene most nézegetni. Amellett,hogy énis mindennek tartom Coutinhot most, csak jónak nem. Ugyanazt a halvány kis semmi szikrát adja,mint Gaviék, pont mindegy mennyiért.

A fiatalok cukik, gondolom Gavi, Demir, Nico, Puig négyesre gondolsz elsősorban. Melyikük volt kicsit is veszélyes a kapura? Mármint Gavi és Nico a miénkre minden meccsen azok voltak egy-két alkalommal, Gavinak a jó irányba is volt egy szem helyzete. Coutinho pedig legalább néha rálő és nagyon kellenek nekünk ezek a lövések.
Esküszöm nem értem, hogy mit szeretnél itt most megfogalmazni. Akkor most jó vagy nem, vagy igen vagy mégse. Kb ilyen sorrendben váltakozik a hsz-ben a Coutinhoról alkotott véleményed.

Lényeg a lényeg, amit ő lehoz, csinál a pályán, mondhatjuk, már évek óta sajnos, annyit a saját neveléseink is megcsinálnak, most még bagóért.

Elsősorban a Pedri, Puig, Gavi 3as fixen lehozza bármikor amit a brazil, az utóbbi 2 meg kapura is veszélyes, Pedri impotens kapura veszélyes játékától én is kivagyok mondjuk.

De a lényeg, h ilyen kaliberű játékosnak, ilyen fizetés mellett, sokkal sokkal többet kéne mutatnia, vszínű idén látjuk itt utoljára, totál feleslegesen lesz kifizetve a Poolnak az az extra összeg. 20M € ugye? :roll:
Kép
Chino
Llegenda del Barça

2021.09.27. 16:50:02

sansz írta:

A fiatalok cukik, gondolom Gavi, Demir, Nico, Puig négyesre gondolsz elsősorban. Melyikük volt kicsit is veszélyes a kapura? Mármint Gavi és Nico a miénkre minden meccsen azok voltak egy-két alkalommal, Gavinak a jó irányba is volt egy szem helyzete. Coutinho pedig legalább néha rálő és nagyon kellenek nekünk ezek a lövések.
Riqui alig játszik néhány percet mégis veszélyesebb. Tegnap is magát hozta ziccerbe, Gavi is helyzetbe került plusz már van egy gólpassza, Nico posztját pedig ne keverjük már ide. Ezt a saját magunkra veszélyeset se értem. Nincs nálam statisztika, de nem hiszem, hogy kevesebb labdát vesztene , ha erre gondolsz. Coutinho mit csinált tegnap. Kétszer belelőtte a kapus kezébe és kb. annyi. Se egy kulcspassz se egy komolyabb helyzet, se egy olyan labda ami gondot okozott volna a kapusnak, pedig elég támadó pozícióban játszott.
De ha ennyire veszélyre gondolsz, Ini hány gólt szerzett egy szezonban mikor már alapember volt. 1-2-3? Körülbelül. És itt most olyan embereket hasonlítasz össze, akiknek minimális vagy éppen szinte 0 rutinjuk van, csak most kezdik felvenni a profi liga ritmusát egy olyannal szemben akinek kb. 10 szezon van a háta mögött. És nem igazán látni különbséget köztük.

Én nagyon szeretem a brazilt, imádtam a játékát nagyon bíztam benne, hogy az Ini hagyta űrt valamennyire képes lesz majd betölteni, igazi játékmester lesz, meg rugdalja majd az olyan távoli bombákat, mint a Poolban, de sajnos ezt nyomokban sem látni. Olyan érzésem vele kapcsolatban, mintha ő sem hinne már magában, megcsömörlött volna.
Forca Barca!!!!
Rivaldo11
Llegenda del Barça

2021.09.27. 16:42:47

Nekem aztán tényleg semmi bajom vele, de borzasztó nagy nulla. Nagyon kellene ennek a csapatnak egy jó Cou, de azt a Coutinhot itt látni sajna nem fogjuk. Talán az angoloknál meg tudna újulni, nekünk meg jól jönne az érte kapott lóvé, meg a felszabaduló fizu keret.
Rivaldo-A Legnagyobb.
stickman
Barça C

2021.09.27. 15:02:06

sansz írta:

Bármelyikük veszélyesebb a kapura coutinhonál. Ez a pali semmit nem ér, kb mintha beraknál egy fadarabot és néha rárúgnád a labdát és visszapattanna hozzád. És akkor itt ki is fújt. Hihetetlen nagy lúzer lett, engem rettentően idegesít ha pályán van. Kajak ezt a szintet szerintem a szertáros is lehozná amit ez az ember alibizik.
sansz
Capitá del Barça

LG írta:
Egyetértek az előttem szólóval. Ő a legdrágább igazolása a klubnak, ehhez képest a fiatalok simán überelik a teljesítményét.
Tudom,hogy válság van és nincs pénz, de szurkoló szemmel ez az érvelés értelmetlen. Már azért is,mert nagyon kevés dologra látunk rá,hogy mi mennyire éri meg. Pl tök jó, hogy Messi bérét már nem kell fizetni, de az utolsó pillanatban kölcsönadtuk Grizest is, úgy,hogy nem volt elérhető Fati és Dembelé. Messi és Grizes rúgta majdnem az összes gólt a bajnokságban tavaly. Egy-egy játékost el lehet adni, még akkor is ha gólfelelős, de egyszerre kettőt, úgy,hogy az ő kiváltóik sem elérhetőek,azért az minimum érdekes, ha cél,hogy nyerjen a csapat.
Annyira gólokra és helyzetekre van szükségünk,hogy bárki aki eggyel több lövést lead, nem mondanám,hogy a fizetését kellene most nézegetni. Amellett,hogy énis mindennek tartom Coutinhot most, csak jónak nem. Ugyanazt a halvány kis semmi szikrát adja,mint Gaviék, pont mindegy mennyiért.

LG
Az Év fórumozója 2016

Egyetértek az előttem szólóval. Ő a legdrágább igazolása a klubnak, ehhez képest a fiatalok simán überelik a teljesítményét. Azt meg nem szeretném, ha előlük venné el a perceket, csak azért, mert anno a Liverpoolban jó volt. A sérülések miatt jelenleg támadóként befér a kezdőbe, de ha minenki (vagy legalébb majdnem mindenki) egészséges, akkor neki lefőtt.

Ha valami hatalmas formajavulás nem következik be nála, már télen mehetne felőlem. A Tottenham érdeklődéséről még mindig hallani. Ha megvenni nem is akarják, legalább kölcsönbe mehetne, hogy a fizetését ne nekünk kelljen addig is állni, és ne vegye el a lehetőséget mások elől.
Barcaforever
Director del Fútbol

2021.09.26. 21:43:29

Hosszú még a szezon, de ennél több bizalmat, meg lehetőséget nem igazán lehet adni egy játékosnak, mint amit ő kap, kapott.

Valahogy úgy érzem, olyan ez, mint egy rossz házasság, ami elromlott egy ponton és mindegy hogyan próbálják, csűrik, csavarják, vhogy nem megy, nem működik. Az van, hogy egy 100M+ játékos, ami vonz magával egy elvárást, egy pluszt, de egyszerűen az istenért nem akar ez előjönni belőle. A legnagyobb baj az esetében, hogy nem érezzük soha, ha nem ő hanem Pedri, Puig vagy Gavi játszik a helyén, de legalább ilyen szempontból is helyére kerül a csapat.

Egy igazi sztárnak, úgy kell beszállnia egy meccsbe, mint Fatinak ma, lendületet adván a csapatnak, de a brazilnál sosincs ilyen, de bízzunk a pozitív fejlődésben. :?
Kép
Feast4
Director del Fútbol

2021.09.21. 10:58:09

Rivaldo11 írta:
2021.09.21. 10:12:27
Ez teljesen igaz, de az egyéni kvalitást azért lehetne látni. Egy-egy megindulás, ütempassz, cselek, stb. Nála ebből semmi nem létezik.
Coutinho esetében szerintem a gond az, hogy felültünk a Klopp jelenségnek.

Ha megnézitek a Dortmundot, vagy a Poolt rengeteg olyan játékos volt, aki akkor abban amit kitalált, abban a rendszerben egy isten volt. Götze, Sahin, Kagawa, de szerintem Salah, vagy Firmino is ilyen. A kirakósba pont ők kellenek az a legjobb pozíció a legjobb szerepkör amiben ott és akkor vannak.Elkerültek és gamo.

Szerintem Coutinho is pontosan ugyanez.
Kép
Rivaldo11
Llegenda del Barça

2021.09.21. 10:12:27

Ez teljesen igaz, de az egyéni kvalitást azért lehetne látni. Egy-egy megindulás, ütempassz, cselek, stb. Nála ebből semmi nem létezik. Mindegy, nem Ő a legnagyobb gondunk jelen pillanatban, ellenben talán még piacképes valamennyire.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Arthur8
Jugador del Barça

2021.09.21. 10:04:56

Szerintem meg ez továbbra is egy csapatsport lenne, de ahogy látjuk, nulla a játékunk. Fölösleges egyes emberektől várni a megváltást, ha ott kell imprózni a pályán és semmilyen játék nincs begyakorolva. Majd akkor lehetne jól megítélni egyes játékosokat, ha jönne egy Barca szintű edző.
Rivaldo11
Llegenda del Barça

2021.09.21. 09:58:21

Ez a csóka állandóan mentegetve van. Mindig mindenki hibás, ahelyett hogy belátnánk hogy kumma kevés. Sajnos, mert én is azt hittem, óriási erősítés lesz, de totál beleszürkült, itt szerintem lefőtt neki. Lehet adni neki még pár meccset, de nagy csodát én nem várnék már tőle. Talán máshol meg tud újulni, nekünk meg jól jönne az érte kapott lóvé.
Rivaldo-A Legnagyobb.
BakuraB
Barça C

2021.09.21. 09:43:33

Kalapos írta:
2021.09.21. 08:28:25
Ha ő kap perceket az legalább nem felesleges, ő legalább már egyszer megmutatta hogy képes klasszis lenni, már csak újra ki kell hozni belőle.
Sajnos tanácstalan a pályán, mint a többiek, és neki magától nem megy kitalálni mit csináljon, nem érzi a társakat egyáltalán.
BM ellen jó volt, most gyenge, lássuk tovább.
Ha így folytatja a bónusz feltétel teljesítét jelentő meccs mennyiséget azért ne kapja meg, inkább padozzon végig, ezzel nem érdemli meg.
Teljesen egyetertek. Kapja meg az eselyt mert ordit a csapat egy ilyen tipusu kozeppalyasert akiben van finesz stb… de epp ez az h kozeppalyaskent es nem baloldali tamadokent kene jatszatni. A 8-as poziban valodi segitseg tudna lenni, de ra is ervenyes az ami amugy mindenkire: latszik h amint hozzakerul a labda fogalma sincs hogyan tovabb. Teljesen ad-hoc minden es igy nehez. Egy karizmatikus edzo ot is gatyaba razna 1 honap alatt
Zsolti
Llegenda del Barça
Kapcsolat:

2021.09.21. 08:31:45

Total csod az ember. A BM ellen volt par ertekelheto megmozdulasa, de benne meg annyit se latok, mint Griezmannba, hogy legalabb akarna.
Kalapos
Capitá del Barça

2021.09.21. 08:28:25

Ha ő kap perceket az legalább nem felesleges, ő legalább már egyszer megmutatta hogy képes klasszis lenni, már csak újra ki kell hozni belőle.
Sajnos tanácstalan a pályán, mint a többiek, és neki magától nem megy kitalálni mit csináljon, nem érzi a társakat egyáltalán.
BM ellen jó volt, most gyenge, lássuk tovább.
Ha így folytatja a bónusz feltétel teljesítét jelentő meccs mennyiséget azért ne kapja meg, inkább padozzon végig, ezzel nem érdemli meg.
Barcaforever
Director del Fútbol

2021.09.21. 08:06:47

Rivaldo11 írta:
2021.09.21. 07:49:12
Adhatna érte egy 30-40 millát a télen valamelyik hülye angol. Ki kéne találni, hogy igazából portugál, hátha lecsap rá a Wolverhampton.
Még egy Granada ellen sincs semmi hatása a játékra.
Istenem, ugyanezt akartam írni, csak már arra se volt reggel erőm, hogy előkeressem a topicját. Tény azért, hogy 1 év kihagyás nem múlik el csak úgy, de vki vegye már meg. A Spurs am se indult még be rendesen, megvehetnék. :roll:
Kép
Rivaldo11
Llegenda del Barça

2021.09.21. 07:49:12

Adhatna érte egy 30-40 millát a télen valamelyik hülye angol. Ki kéne találni, hogy igazából portugál, hátha lecsap rá a Wolverhampton.
Még egy Granada ellen sincs semmi hatása a játékra.
Rivaldo-A Legnagyobb.
davi10
Llegenda del Barça

2021.09.08. 19:34:31

Nyomtak ma egy edzőmeccset valami 4. osztályú csapat ellen. Coutinho góljával lett a vége 2-1, 60 percet játszott és elvileg MOTM, jelentsen ez bármit is egy edzőmeccsen.
Fati nem játszott egyáltalán, Koeman nem akart kockáztatni vele.

Baromira várom már mindkettő visszatérését. Mondjuk azt még nem látom, hogy 4-3-3-ban hol lesz Coutinho helye.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
recrea
Llegenda del Barça

2021.08.19. 12:27:44

Chino írta:
2021.08.19. 11:43:15
Sajnos ott van a kutya elásva, hogy nincs más ilyen hülye csapat mint mi, kivéve a PSG, City, de talán még a MU sem, aki boldog-boldogtalannal ilyen szerződést kötött volna. A csapat túlnyomó részének a fizetése reálisan vagy más klubokban a fele, esetleg háromnegyede lenne. Ezért tudnak mások sokkal könnyebben szabadulni játékosoktól. Pl. Pjanicnak nincs az az elvetemült csapat, aki ilyen összeget adott volna vagy Griezmannak, de még Messinek sem. De lehetne sorolni napestig. Pont azok a játékosok vannak többnyire alul vagy reálisan fizetve, akik megérdemelik.
Beszédes, h Messit ingyen szerezte meg a Psg, és így is sokkal kevesebbet fog ott keresni, mint nálunk. Nyilván kifelé megy a fickó, de akkor is. Pedig, ha valahol van zseton...
LG
Az Év fórumozója 2016

2021.08.19. 12:04:11

Ha tényleg magkapja a 10-es mezt, az jelen helyzetben inkább büntetés, mint jutalmazás. A szurkolóknál nagy valószínűleg már most az egyik bűnbak Messi távozása miatt, ha még a 10-es mezt is ráadják, szétszedik. Bár lehet, hogy ez is a cél. A kapitányok nem hajlandóak elvinni a balhét, lásd Alba nyilatkozata, Umtiti menni fog, Griezmann úgy néz ki, felülemelekdik és hajt a pályán, neki így előbb-utóbb meg lesz bocsátva, marad a brazil. :roll:
Chino
Llegenda del Barça

2021.08.19. 11:43:15

csababarca írta:
2021.08.19. 10:59:11
Chino, én Moribáról nem ejtettem szót.
Ezek meg szép dolgok, hagy majd a juve, inter, roma viszi, ezeket olvastam már júliusban is, done deal meg mifene. Most éppen Ramsey a kulcs, előtte mrg komolyabb emberek azt írták (Romano pl), hogy ha nem jön össze Locatelli, akkor Pjanic a plan b.
Tudom, hogy Moribáról nem ejtettél szót, én csak Pjanic kapcsán hoztam szóba, hogy egy 31 éves játékos, aki már simán ellébecolhatna egy valag pénzért inkább azt választja, hogy kevesebb bérért inkább elmegy, hogy több játékpercet kapjon. Egy saját nevelésű 18 éves, pedig egy teljesen kihagyott szezont választ, mert nem tetszik neki az amúgy se gyenge pénz. Pjanic csupán egy példa volt hogy milyen szakadék van a játékosok hozzáállása között.

A Juvenál korábban is Ramsey-t tették kulcsfigurának a transzferben. Ha jól tudom ő keresi CR után a legtöbbet, de Allegri még mindig a bosnyákot akarja és a walesinek még mindig csapatot keresnek.
csababarca írta:

A tény az, hogy elindult a szezon és hiába jöttek pozitîv hírek, nyakunkon vannak a játékosok.
Ahogy telik az idő egyre nehezebb lesz szabadulni tőlük.

Különböző a helyzetük, viszont az azonos hogy nem számítanak rájuk itt. Mégis itt vannak.
Ahogy Puig is pl, akire szintén nem számítanak, max epizodistaként.
Sajnos ott van a kutya elásva, hogy nincs más ilyen hülye csapat mint mi, kivéve a PSG, City, de talán még a MU sem, aki boldog-boldogtalannal ilyen szerződést kötött volna. A csapat túlnyomó részének a fizetése reálisan vagy más klubokban a fele, esetleg háromnegyede lenne. Ezért tudnak mások sokkal könnyebben szabadulni játékosoktól. Pl. Pjanicnak nincs az az elvetemült csapat, aki ilyen összeget adott volna vagy Griezmannak, de még Messinek sem. De lehetne sorolni napestig. Pont azok a játékosok vannak többnyire alul vagy reálisan fizetve, akik megérdemelik.
Forca Barca!!!!
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021

Chino, én Moribáról nem ejtettem szót.
Ezek meg szép dolgok, hagy majd a juve, inter, roma viszi, ezeket olvastam már júliusban is, done deal meg mifene. Most éppen Ramsey a kulcs, előtte mrg komolyabb emberek azt írták (Romano pl), hogy ha nem jön össze Locatelli, akkor Pjanic a plan b.

A tény az, hogy elindult a szezon és hiába jöttek pozitîv hírek, nyakunkon vannak a játékosok.
Ahogy telik az idő egyre nehezebb lesz szabadulni tőlük.

Különböző a helyzetük, viszont az azonos hogy nem számítanak rájuk itt. Mégis itt vannak.
Ahogy Puig is pl, akire szintén nem számítanak, max epizodistaként.
“In times of crisis, the wise build bridges, while the foolish build walls.” fucking actual
LG
Az Év fórumozója 2016

2021.08.19. 10:49:31

fanbarca írta:
2021.08.19. 09:02:28
Barca_10 írta:
2021.08.19. 08:16:09
nehezen hiszem el hogy Barcelonában nem látták milliós fizetésért amit sokan itt is a fotelból-mégpedig hogy Ő Liverpoolban sem húzóember volt hanem csak egy játékos a sok közül Klopp kirakósában. Ott Mané-Salah-Van Dijk voltak a sztárok és a Liverpool semmit nem gyengült a távozásával. Egy szó mint száz, le lettünk húzva.
Ez mondjuk nem igaz. Abszolút húzóember volt. Suárez távozásával kb. Coutinho volt a csapat sztárja, Van Dijk-kal nem is játszottak együtt (kb. az érte kapott pénzből vették meg a hollandot), míg Salah és Mané igazán Cou távozása után lépett elő. Az viszont igaz, hogy a távozásával a Liverpool jobb lett, mert rendszerszinten erősebbek lettek.
Én is így látom. És az a baj, hogy ha még valamilyen szinten ő össze is kapná magát, rendszerszinten akkor sem lennénk jobbak.
Chino
Llegenda del Barça

2021.08.19. 10:48:47

csababarca írta:
2021.08.19. 09:43:32
Itt se Coutinho se Puig nem fog sokat játszani, Orrvérzésig lesz a klasszikus kp erőltetve, majd esetleg egy sérülés közbeszólhat, de akkor meg Roberto lesz beerőltetve, sokat bizonyított, stabil kis játékos :lol:

Puig előtt 5en vannak a sorban, recrea leírta, felejtsétek el.

Coutinhot meg nem lehet eladni, nem tudom meddig van szerződése de ingyen fog elmenni, mint ahogy kb mindenki.
Iszonyat béna a klub eladások terén, több összetevős a dolog, kezdve a rossz formával, magas fizuval, de a menedzsment is hibás, nem elég rámenős.

Umtiti, Pjanic, Coutinho, bent áll alsóhangon 30 milla nettó fizu a semmiért.
Szegény Pjanicnál is elhittük, hogy majd a juve elviszi, inkább vettek egy fiatalabb Locatellit, mint sem Pjaniccal foglalkoznának.
Ezeknek a játékosoknak a helyzete elég különböző. Pjanic gyakorlatilag egy példa lehetne Moriba felé. A Juveval kapcsolatban mind a négy fél nagyon szeretné a váltást és ez független Locatelli leigazálásától. Itt Ramsey lehet a kulcs. Ha őt nem sikerül eladni akkor a bosnyák lehetetlen. De ha a Juve nem jön össze, akkor jó esély van, hogy bércsökkentéssel az Interben köt ki ki akik szintén érdeklődnek iránta, de a Roma is bejelentkezett. A bosnyák 31 évesen is inkább a játékot választaná, mint a komoly pénzt. A karrierjéből van még vagy 2, max . 3 év simán végiglelátózhatná a hátralévő időt egy vagyonért, de inkább kevesebb pénzért eligazolna oda ahol játéklehetőséget kap. Moriba ezzel szemben szintén elég jó fizetésért inkább vállalja azt, hogy még egy barátságos meccset sem játszik, csak a B-ben edzeget egy évig. Nem akarok senkinek rosszat kívánni, de nem sajnálnám, ha jövőre nem tolonganának érte a klubok és még a jelenlegi kondícióknál is rosszabb szerződést kapna. És ezt még tetézi, hogy Moriba Pjaniccsal szemben saját nevelés, kicsit másképp kellene a klubhoz állnia, főleg tudva milyen állapotok uralkodnak.

A Mundo szerint Umtiti kezd hajlani a távozás felé, elsősorban a Lyon lenne a cél, de a Roma is benne van a kalapban. Inkább eladni akarják, de ha ez nem lehetséges, akkor a kölcsön is járható út lehet. Ellenkező esetben pedig indulhat a per.

Coutinho nagy kérdés. Koeman azért többnyire elmondta, hogy kik azok akikkel nem fog számolni, a brazillal pedig vannak tervei. Hogy ez pozitív vagy negatív azt nem tudni vagy így lesz-e egyáltalán azt majd megtudjuk.
Forca Barca!!!!
Válasz küldése