Sandro

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!

Hány pontra értékeled az idei szezonját?

1
3
17%
2
2
11%
3
2
11%
4
6
33%
5
4
22%
6
1
6%
7
0
0 szavazat
8
0
0 szavazat
9
0
0 szavazat
10
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 18
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.03.11. 20:57:19

TripleH írta:Nem bánnám ha nyáron valaki 6-7 milláért elvinné, egy középcsapatban lehetne jó is akár.
A feléért maximum. De könnyen lehet, hogy ingyen megy. :roll:
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.03.11. 20:48:44

Nem bánnám ha nyáron valaki 6-7 milláért elvinné, egy középcsapatban lehetne jó is akár.
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2016.03.11. 19:06:33

Akkor lehet el is dőlt, hogy nem lép többet pályára Barca mezben. Május elején már fejeződik a bajnokság, ha szerencséje van talán beugorhat egy utolsót lötyögni.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.03.11. 17:07:40

Sandro 6-7 hetre kidolt, vadliserulest szenvedett. Nem mintha befolyasolna ez barmit is a perceit illetoen, de azert remelem semmi komoly.
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2016.02.05. 18:59:32

Nero. írta:Nem hiszem, hogy bármennyire is magyaráznom kéne miért nem tartom őket Barca-szintnek, a teljesítményük önmagukért beszélnek.
Ez egy tök megfoghatatlan dolog, hogy Barca-szint. Mi az? Mert ha a támadósort nézzük akkor hozzájuk képest ki az? Abban biztos vagyok, hogy ennél sokkal többre hivatottak, csak folyamatos játéklehetőség kellene nekik. Ennyi pénzért és évi ennyi játékpercért nem fog idejönni senki, tény, hogy lehetne hozni jobb cseréket, de az ő fizetésük sokkal borsosabb. Munir megítélése kicsit változott itt a fórumon, mert az utóbbi meccsein gólokat szerzett, én mindig is jobban preferáltam őt, és tényleg el/kölcsönbe kéne adni Sandrot, mert ez a kapcsolat nem vezet sehova.
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.02.01. 22:20:24

Részemről mehet isten hírével, egy butított Pedro, Munír legalább mostmár mutat biztató dolgokat, de sok sikert kívánok neki, ha elmenne innen, de nincs rá szükség, max a B keretben.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2016.02.01. 21:48:21

Kovbal88 írta:
Nero. írta:Mindegy, csak menjenek már Munir haverjával együtt.
Ilyen hozzászólásokra semmi szükség, nem az Nb3 -ban játszik, hanem az FC Barcelonában.
Abban a csapatban, ahol Neymarnak is kellett egy év míg elérte a stabil formáját. Pedig ő már akkor a brazil válogatott húzóemberének számított.
Persze jót tenne neki egy kölcsönszerződés, nem is értem miért lép
:D Azért Neymart ne hasonlítsuk már ehhez a két jómadárhoz. A brazil már az első évében is csinált komoly dolgokat, főleg a fontos meccseken. Ez a két srác meg gyakorlatilag 2 év alatt semmit, ami tavaly még nem volt probléma mert volt egy Pedronk, idén viszont nincs úgy hogy elég sokat kell nézegetni őket sajnos. :roll: Nem hiszem, hogy bármennyire is magyaráznom kéne miért nem tartom őket Barca-szintnek, a teljesítményük önmagukért beszélnek. Én a csapat összes tagját kedvelem mert első sorban Barca szurkoló vagyok, amikor őket szidom az inkább kicsit a vezetőségnek szól, hogy miért nem lehet normális cseretámadót igazolni. :)

Mindenféle elfogultság nélkül kimondhatjuk, hogy az Enrique-féle Barca ottvan minden idők legnagyobb csapatai közt. Az meg hogy egy ilyen sokra hivatott csapatnak nincs kispadja az teljesen nonszensz és olyan amatőr hiba amire inkább nem írok semmit mert kiégne a monitor.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.02.01. 19:37:45

Normandia írta:
Bob_Marley írta: Többet vártam tőle, akaratban is visszaesett és ez intő jel.
Nem az akarattal van volt a probléma, hanem a kevés játéklehetőséggel. Nem tartom Barca szintnek, de így kutyanehéz bekerülni, vagy csak megragadni, ennyi játékperccel.
Oké, hogy kevés percet kap, de nem látom rajta, hogy kiakarna tűnni. Ez farkasvilág, itt ha 5 percet kapsz akkor annyi alatt kell alakítani, nem hibázni. Tavaly Sandro pörgött csinálta, gólt lőtt, akart. Idén ezt nagyon nem érzem rajta, kupameccset tolta és ott ez nagyon látszódott. Elvitték mellette szinte vállat vont....Egy tavalyi Sandro kettéharapta volna az ellenfél torkát...Nagy volt a kontraszt.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2016.02.01. 17:18:49

Bob_Marley írta: Többet vártam tőle, akaratban is visszaesett és ez intő jel.
Nem az akarattal van volt a probléma, hanem a kevés játéklehetőséggel. Nem tartom Barca szintnek, de így kutyanehéz bekerülni, vagy csak megragadni, ennyi játékperccel.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.02.01. 12:54:44

Kovbal88 írta:Persze jót tenne neki egy kölcsönszerződés, nem is értem miért lép
Mert Lucho csak akkor engedné, ha Nolito vagy bárki más jött volna. Majd lelép nyáron.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2016.02.01. 11:15:05

Nero. írta:Mindegy, csak menjenek már Munir haverjával együtt.
Ilyen hozzászólásokra semmi szükség, nem az Nb3 -ban játszik, hanem az FC Barcelonában.
Abban a csapatban, ahol Neymarnak is kellett egy év míg elérte a stabil formáját. Pedig ő már akkor a brazil válogatott húzóemberének számított.
Persze jót tenne neki egy kölcsönszerződés, nem is értem miért lép
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2016.02.01. 10:48:19

Úgy látszik, ittragadt. Ez nem jó se neki, se a csapatnak. De hát ilyen a piac. ha nincs megfelelő vevő, nem lehet eladni.
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2015.12.23. 02:45:16

Mindegy, csak menjenek már Munir haverjával együtt.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.12.23. 01:06:15

palesz77 írta:Sport ismét ír a Tottenhamről vele kapcsolatban, elvileg januárban el is engednénk hozzájuk.
Többet vártam tőle, akaratban is visszaesett és ez intő jel.
Kép
Kép
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.12.23. 01:00:48

Sport ismét ír a Tottenhamről vele kapcsolatban, elvileg januárban el is engednénk hozzájuk.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.12.12. 17:10:37

#-o Az Internet Explorer reakcióideje jobb mint az övé. #-o

Kicsit összegezve a mai játékát, összehasonlítva Suarezével.
Suarez kb 3-4 védő között vívott ketrecharcot, mindemellett szabadrúgásokat hozott össze, lőtt egy meg nem adott, de szabályos gólt, próbálkozott folyamatosan. Mindezt úgy h sokszor került ki a szélre, mert Sandro kb semmit nem nyújtott bal támadóként.

Sandro viszont. Egy átlag öregasszony a buszon többet lökdösődik az ülőhelyért, mint Sandro az egész meccs alatt. Megállt 2 védő között, szinte kerülte a labdát, amikor bevonták egy kombinációba, akkor rendszerint elszúrta azt. Ehhez képest is volt 2-3 labda, amire csak annyi lett volna a dolga h lecsapjon, de mindannyiszor gyorsabb volt nála az összes védő, a kapus, a partjelző, de még a labdaszedő is. Egy 5 méterre a kapu előtt elguruló labdára úgy kell lecsapni h ott lábak törjenek, nem pedig úgy, mintha edzésen lenne kék vs. sárga pólósok közti meccs.

Szörnyű volt. Kupában végre mutatott valamit, erre még a régi produktumait is alulmúlta. Kell valaki télen.
A Fifa egy szégyen
MR. TROMORT777

2015.12.02. 23:41:37

Ha már a gólpassza...

Emlékeztek amikor Guti odaát a mennybe ment a sarkazós asszisztjáért és kikiáltották sokan, hogy símán jobb mint Xavi? Akkor Sandro ezzel a gólpasszal kit überel? :D

#szívjukamadridvérétnap
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.12.02. 21:56:29

Na, ez egész vállalható volt.. :D Második gólja tetszett a legjobban, az igazi csatármunka volt, többihez pici makk is kellett, de ott kell lenni és beverni, szóval nem veszem el az érdemeit. A gólpassza meg egészen szenzációs volt, jó látni, hogy a jegelés ellenére sem öncélúak a srácok annyira.. Szép volt!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.11.08. 18:27:22

zsoltfree írta:Ő szerintem soha nem fog itt gólt lőni:)

Neymarnak ez az év gólja volt, de mögötte egyébként Sandro teljesen üresen volt, majd a Suarez mellélövésénél is eléggé üresen volt. Nem nagyon veszik emberszámba:) Munirnál már nem érzem ezt, de őt valamiért nem fogadják be.
Lőtt már, nem is egyet. :)
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2015.11.08. 18:22:54

Ő szerintem soha nem fog itt gólt lőni:)

Neymarnak ez az év gólja volt, de mögötte egyébként Sandro teljesen üresen volt, majd a Suarez mellélövésénél is eléggé üresen volt. Nem nagyon veszik emberszámba:) Munirnál már nem érzem ezt, de őt valamiért nem fogadják be.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.10.29. 15:18:39

játszani magát.
Gareth Tello írta:Sosem tartottam olyan jó játékosnak, mint Munirt, és tény, hogy nincs is nagy formában, de a védelmében annyit azért megjegyeznék, eddig gyakorlatilag alig kapott lehetőséget az igazi posztján (Munirral egyetemben). Ha balszélsőként futballozhat, az még annyira nem rossz, mert a B-ben tavaly rendszeresen szerepelt ott, de a jobbszélső pozíciója teljesen idegen tőle, így nem is érdemes jó teljesítményeket várni tőle, amikor ott játszatja Enrique. Ettől függetlenül persze nem gondolom azt, hogy középcsatárként minden meccsen parádézna, mert sok hiányossága van, de abban biztos vagyok, hogy meggyőzőbb játékot mutatna, mint a szélen (ugyanez igaz Munirra is).

Na mindegy, januárban szerintem úgyis távozni fog, valószínűleg kölcsönben. Nálunk szvsz nincs igazán jövője, de annak örülnék, ha egy La Liga-csapatba be tudná
Sandronak annyira azért nem idegen a balszél, mint Munirnak a jobb. Akik nézték a tavalyi B-meccseket szerintem láthatták, hogy elég otthonosan mozog ott, legalábbis sokkal inkább fekszik neki, mint Munirnak.
A marokkói-spanyol viszont nagyon érzi a játékot középen,ezért annyiban megvédeném, hogy neki sokkal nehezebb dolga van. Az A-csapatban kell egy számára elég idegen posztra átállni (3 gólpasszt azért kiosztott, 2 pedig pontot ért). A válogatottban is centerként játszik, nem is akárhogy. Neymar is, hogy szenvedett a jobb oldalon, mikor oada tolták ki, alig volt jó megoldása, pedig klasszisokkal jobb, mint Munir.

Amellett Sandronál azt a küzdést, hajtást sem érzem már. Tegnap is elég belesz..ok stílusban tolta vagy összeesett egy leheletnyi kontakttól, vagy reklamált a helyzeteit meg elcseszte. (pedig kapott jó labdákat, Samper is szépen odatett neki kettőt) Pedig Munirral szemben mindenki ezt hozta fel pozitívumnak, ahhoz képest tegnap Munir volt az aki folyamatosan küzdött, próbált helzetet kialakítani csak nem volt társa. Ezért sem értettem, hogy amikor Aitor bejött miért Adriano helyét vette át. Ő abszolút jobbszélső, elfoglalhatta volna Munnir helyét aki bement volna középre, Sandro pedig a balosra.
LE helyében, ha Messi felépül én Munirt simán megtartanám Suarez cseréjének és inkább Sandrot adnám kölcsönbe valahová. Persze ha nem igazol télen valakit.
Forca Barca!!!!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2015.10.29. 09:39:59

Sosem tartottam olyan jó játékosnak, mint Munirt, és tény, hogy nincs is nagy formában, de a védelmében annyit azért megjegyeznék, eddig gyakorlatilag alig kapott lehetőséget az igazi posztján (Munirral egyetemben). Ha balszélsőként futballozhat, az még annyira nem rossz, mert a B-ben tavaly rendszeresen szerepelt ott, de a jobbszélső pozíciója teljesen idegen tőle, így nem is érdemes jó teljesítményeket várni tőle, amikor ott játszatja Enrique. Ettől függetlenül persze nem gondolom azt, hogy középcsatárként minden meccsen parádézna, mert sok hiányossága van, de abban biztos vagyok, hogy meggyőzőbb játékot mutatna, mint a szélen (ugyanez igaz Munirra is).

Na mindegy, januárban szerintem úgyis távozni fog, valószínűleg kölcsönben. Nálunk szvsz nincs igazán jövője, de annak örülnék, ha egy La Liga-csapatba be tudná játszani magát.
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2015.10.29. 09:29:52

Szerintem neki és Munirnak lehetne egy topicja is:)

Lehetne egy olyan szavazás is, hogy Ön szerint melyik talál be előbb VÉGRE?:)

Nem tudom mit mutathatnak edzésen a fiúk, de tavalyi szezonban legalább volt mind a kettőnek gólja év elején. Egy év alatt sajnos nagy fejlődést nem látok. 1-1 gólpasszt igen, de azokat sem tudom mennyire tudatos. Lehet, hogy nem bírják a nyomást, mert nyilván tehetséges mind a kettő, DE:
1, a világ legjobb, és a Barca valaha volt leghatékonyabb támadóhármasából kell helyettesíteniük valakit.
2, Ez a valaki most ráadásul Messi, aki a valaha létezett legjobb játékosok között van, és még ki tudja mit alkot.
3, Azt is tudják, hogy jelenleg Messi sérülése az egyetlen út, hogy kettőjük közül valaki megragadjon Barcelonában. Ha most nem dobbantanak, akkor januárban már játszhat a +2 játékos, (talán még igazolunk is) és ők mehetnek isten hírével.

Tehát tudják, hogy az El Classicóig van kb. idejük bizonyítani. Az esélyt meg is kapják az edzőtől. Messivel, max egy Neymar/Suarez 5 perces csere lehet valamelyik, és talán a kupa visszavágón, + következő fordulón játszhat valamelyik.

Azért az sem kis mák, hogy hirtelen ennyi játéklehetőséget kapnak: 1: Messi lesérül, 2: Rafinha is, mert őt szerintem játszatná elől Lucho, 3: Iniesta sem elérhető, mert ő is játszott sokat bal oldali támadóként, tehát ő is lehetőség lenne, 4: Pedro utolsó pillanatban elment, és akkor már nem tudtunk senkit igazolni (meg ugye akkor sem játszhatott volna, de talán ha Pedrót korábban tudják akkor talán nem engedik el Delafeut?). Ha ezek közül bármelyik nem lett volna, akkor a 2 csatár összesen nem kapna annyi percet egész évben, mint amennyit mostanában külön-külön is megkapnak.

Lehet, hogy jók ők, csak a nyomás miatt nem jön össze nekik. Lehet, hogy a Getafe ellen valamelyik lő egy gólt végre és totál felszabadul.

Egyelőre a mutatott játék alapján tényleg jobb volt tőle az utóbbi években az összes cserecsatár, még Jeffren is:) Egyelőre a Bojan, Dos Santos, Tello szintektől is messze vannak, Pedróról ne is beszéljünk.

Én drukkolok, hogy valamelyik rúgjon végre egyet, az sokat lendíthet rajta (viszont a másikon ezzel még nagyobb teher lesz).
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.10.28. 23:49:19

Azért szerintem volt 1-2, pl amikor balról indulva behúzta szélre, és kapura lőtte...Pontosabban próbálta, mert lecsúszott a labda, és kilőtte a stadionból.( ezesetben lehet szó szerint, mert eléggé alacsony ahhoz a stadion :mrgreen: )
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.10.28. 22:32:53

Ez a srác megindult a fejlődésben. Visszafelé! Rendben van, ez egy himihumi kupameccs volt, de hogy valakit 20 évesen ennyire ne érdekeljen, az enyhén szólva csalódást keltő. Egy jó megmozdulása nem volt. Tavaly óta rengeteget vesztett a motivációjából, pedig alig játszott még, és lehetne ez jobb is. Szevasz, Sandro, később találkozunk egy spanyol vagy olasz középcsapatnál... :)
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Lezárt