Josep Maria Bartomeu

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.23. 20:26:14

Normandia írta:Mert kapkodnak és ezt nem kellett volna. Ney lépése óta kényszerpályán mozognak, nem tudnak "rendesen" tervezni, mert az események után futnak. Szerintem minden tervüket borította Ney eligazolása és én simán elhiszem, hogy nem hitték el azt, hogy el tud menni. Minden innen indult.
Neymar távozására lett volna 1 hónapjuk felkészülni, de alapból egy Verratti helyettese Paulinho lett, szerintem ez többet mond ezer szónál arról, ami jelenleg itt folyik..
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.08.23. 20:16:47

Samper írta:
Bob_Marley írta: Azzal nem értek egyet, hogy a játékosok azért nyissák ki a szájukat, hogy leváltsák a vezetőjüket. Nyilván ingyen ne menjen el soha senki. Ahelyett, hogy a helyzet megoldásán gondolkoznánk, olajat öntök a tűzre? Utóbbival járunk rosszabbul.
Bartoék nem veszik észre magukat és nap mint nap újabb hülyeséget csinálnak. A játékosok és a szurkolók rovására.
Mert kapkodnak és ezt nem kellett volna. Ney lépése óta kényszerpályán mozognak, nem tudnak "rendesen" tervezni, mert az események után futnak. Szerintem minden tervüket borította Ney eligazolása és én simán elhiszem, hogy nem hitték el azt, hogy el tud menni. Minden innen indult.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.08.23. 19:10:00

Bob_Marley írta: Azzal nem értek egyet, hogy a játékosok azért nyissák ki a szájukat, hogy leváltsák a vezetőjüket. Nyilván ingyen ne menjen el soha senki. Ahelyett, hogy a helyzet megoldásán gondolkoznánk, olajat öntök a tűzre? Utóbbival járunk rosszabbul.
Bartoék nem veszik észre magukat és nap mint nap újabb hülyeséget csinálnak. A játékosok és a szurkolók rovására.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.08.23. 18:42:01

LG írta:Bob! Van igazság abban amit mondasz. De melyik jobb szerinted nekünk? Az, ha játékosok kinyissák a szájukat, és kinyilvánítják a nemtetszésüket, elősegítve ezzel a vezetőség lemondását/leváltását, vagy inkább maradjanak szembe, ne hosszabbítsanak szerződést, és lépjenek le ingyen. Melyikkel járunk rosszabbul?
Azzal nem értek egyet, hogy a játékosok azért nyissák ki a szájukat, hogy leváltsák a vezetőjüket. Nyilván ingyen ne menjen el soha senki. Ahelyett, hogy a helyzet megoldásán gondolkoznánk, olajat öntök a tűzre? Utóbbival járunk rosszabbul.
Kép
Kép
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.08.23. 16:57:48

Bob! Van igazság abban amit mondasz. De melyik jobb szerinted nekünk? Az, ha játékosok kinyissák a szájukat, és kinyilvánítják a nemtetszésüket, elősegítve ezzel a vezetőség lemondását/leváltását, vagy inkább maradjanak szembe, ne hosszabbítsanak szerződést, és lépjenek le ingyen. Melyikkel járunk rosszabbul?
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2017.08.23. 16:56:30

engem elsősorban végtelenül elszomorít ez a vircsaft! nem vitás, hogy Bartonak el kell vinnie a balhét, még akkor is ha az első nagy hibát akkor követte el amikor eltűrte - elnézte - hogy LE. ajánlására összehordták a sok szemetet, alá ásva (mint láthatjuk)hosszú időre a csapat jövőjét.
LE. és az ilyen -olyan sportigazgatói aztán jött Neymar csavarja ami végképp padlóra küldte őket.
a mostani viselkedéseket (játékosok-kontra vezetőség) ki-ki a saját nézőpontja alapján értékelheti de a klub helyzetét nézve (engem elsősorban ez aggaszt) ez egyszerűen: szomorú, vagy ha úgy tetszik tragikus. elsősorban azért mert alig van jó megoldás ha egyáltalán még van? az, hogy Messi erősködik és zsarol, nemigen érdekli a piacot!! sőt, éppen hogy a klubja ellen dolgozik mert nem hülyék az eladók: látják, hogy még emiatt is egyre inkább létkérdés a két játékos megvétele. és ha jön gyorsan egy új elnök? akkor majd olcsóbbak lesznek? (persze ez így abszurd, addigra már oka fogyott lesz bárhogy dől is el...)
szóval ...nehéz ügy várom a csodát, hogy ne süllyedjünk végképp a mocsárba.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2017.08.23. 16:24:20

S.Agüero írta:
Iniesta csodálatos játékos, nagy kedvenc, de eljárt felette az idő, nem képes teljes szezonokat full kezdőbe nyomni. Tetszik, nem tetszik ez van. Lehetne őt hasznosítani úgy, mint ahogyan LE Xavit utolsó évében.
Igen, de ehhez igazolni kellene egy kezdőszintű középpályást. :)
Matyikám, nekem hiába írod, nem az én feladatom megtalálni. :wink:
Mondjuk annyi pénzért én is tudnám úgy tenni a dolgomat, mint Roberto.
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2017.08.23. 16:13:37

Elvileg az egész öltöző elégedetlen a jelenlegi helyzettel (vezetőség), és Messivel az élen tartottak egy közös ebédet, ahol Valverde is részt vett. Lehet találgatni, hogy mi lehetett a téma.
Nem tudom igaz-e, a sport feltett 1-2 képet. Lehet csak egy összekovácsoló ebéd volt, aztán lehet, hogy nem. De egyre kuszálódik a helyzet. Elkezdődött a szezon és nálunk meg most hágnak a csúcsra a belső viszályok. Nem lesz ez így jó...
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.23. 16:07:50

Alcantara írta:
Ronaldinho&Barca írta:Kezd olyan lenni a felfogás mint anno a madridnál volt, Raúlt el se búcsúztatták, hanem megmutatták a hátsó ajtót.
Ez jó példa. Utána jött Casillas. Csak mondjuk éppen Perez regnálásának első évében rakták ki az első "szent tehenet".

Az eredmény viszont hosszú távon őt igazolta. Más kérdés, hogyan lehetett volna kicsit másképpen elküldeni, ha volt ilyen opció egyáltalán és nem volt a játékos részéről sértődés.

Iniesta csodálatos játékos, nagy kedvenc, de eljárt felette az idő, nem képes teljes szezonokat full kezdőbe nyomni. Tetszik, nem tetszik ez van. Lehetne őt hasznosítani úgy, mint ahogyan LE Xavit utolsó évében.
Ez lehet hogy így van, de Casillas utódjának legalább hoztak egy Navast már pl aki azóta is rengetegszer nyerőember.
Ehhez képest Iniestának az utóda még a közelben sincs, és ez a legnagyobb probléma, és ezt évek óta lehetett tudni hogy nemsokára már nem fogja(sajnos) bírni, erre Gomes és Ardával igyekezték főként megoldani a posztot...

Olyanokkal, akikről az első másodperctől lesüt hogy még a leghalványabb esély sincs arra hogy stílusban megegyezzenek, és ellássák Iniesta szerepkörét, vagy egyáltalán illeszkedjenek a Barca focijába.


palesz77: A hírek és képek szerint a fél csapat egy étteremben közös kajálást szervezett Valverdével, akivel megbeszélték a dolgot, és megkérték hogy továbbítsa nemtetszését a vezetőség felé az igazolások és koncepció elmaradása miatt
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.08.23. 16:04:39

Iniesta csodálatos játékos, nagy kedvenc, de eljárt felette az idő, nem képes teljes szezonokat full kezdőbe nyomni. Tetszik, nem tetszik ez van. Lehetne őt hasznosítani úgy, mint ahogyan LE Xavit utolsó évében.
Igen, de ehhez igazolni kellene egy kezdőszintű középpályást. :)
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2017.08.23. 16:02:58

visca el barca írta:
Normandia írta:Nincsen jó döntés, mert mind két opció bukást eredményez. Le kellene mondania, azzal mindenki jobban járna.
neki egyetlen esélye van: elhozza a két játékost akit hetek óta hajkurászunk és mellette valverde összerántja a csapatot és veszünk vmi mágikus villámrajtot. akkor talán picit lenyugodnának a kedélyek.
Aztán januárban robban a bomba, hogy Messi megegyezett a cityvel/psgvel. :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.23. 16:00:17

Normandia írta:Nincsen jó döntés, mert mind két opció bukást eredményez. Le kellene mondania, azzal mindenki jobban járna.
neki egyetlen esélye van: elhozza a két játékost akit hetek óta hajkurászunk és mellette valverde összerántja a csapatot és veszünk vmi mágikus villámrajtot. akkor talán picit lenyugodnának a kedélyek.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.08.23. 15:52:09

hajnesz írta:Szerintem arra gondol, hogy nem az ő dolguk az egész. Ha Messi annyira ért az igazolásokhoz, akkor hozzon létre egy stábot, és nyerje meg a választást, akkor senkinek se lehet egy szava sem. Nem azzal van a gond, hogy mit mondanak, hanem azzal, hogy kik mondják.
Ez minden, csak nem profizmus, egyik fél részéről sem. És most itt nem védeni akarom Barto csapatát, se fikázni a játékosokat, de mindenki foglalkozzon a saját dolgával, nemsokára elnökválasztás, akkor meg lehet mutatni, hogy van népszerübb elnök nála, meg aki nála mindent jobban csinál,de addig kuss a neve mindenkinek, hagyják szegény embert, hogy végezze a dolgát.
Amúgy a maradék renoménkat is elveszitjük, a játékosok a sajtón keresztül üzengetnek az elnökségnek, van még lejjebb?
Teljesen adom, amit írsz. Nem ez a feladata, nem ez a módja. Azzal tud nyomást gyakorolni, hogy nem ír alá, ez az opció Messinek is rendelkezésére áll. És nem lebecsülve egyetlen játékost sem, de igen csak irányítottnak tűnik ez az egész.
Valamint, hogy az ördög ügyvédje legyek, Bartonak tényleg lépnie kell ez ellen, mert ő a klubot képviseli, mint elnök. Ha hagyja az a gyengeségét mutatja. Viszont, ha sankcionálja, akkor meg a népharag fogja elmosni. Nincsen jó döntés, mert mind két opció bukást eredményez. Le kellene mondania, azzal mindenki jobban járna.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2017.08.23. 15:50:04

Ronaldinho&Barca írta:Kezd olyan lenni a felfogás mint anno a madridnál volt, Raúlt el se búcsúztatták, hanem megmutatták a hátsó ajtót.
Ez jó példa. Utána jött Casillas. Csak mondjuk éppen Perez regnálásának első évében rakták ki az első "szent tehenet".

Az eredmény viszont hosszú távon őt igazolta. Más kérdés, hogyan lehetett volna kicsit másképpen elküldeni, ha volt ilyen opció egyáltalán és nem volt a játékos részéről sértődés.

Iniesta csodálatos játékos, nagy kedvenc, de eljárt felette az idő, nem képes teljes szezonokat full kezdőbe nyomni. Tetszik, nem tetszik ez van. Lehetne őt hasznosítani úgy, mint ahogyan LE Xavit utolsó évében.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2017.08.23. 15:42:23

Szerencsétlen képet így kiforgatni, erről szól manapság a média és a reklám, a bolhából elefántot csinálni. A vicc az egész történetben hogy Rosell féle banda már rég járja a bíróságot a kétes ügyletei révén és itt vette át a stafétát Barto, ergo vitte tovább a "hagyományt". Az hogy Iniesta, akinek az élete a klub a szó szoros értelmében és válaszol a riportba feltett kérdésekre, mint egyébként Busquets is, hogy szerintük nem jó irányba haladnak a dolgok, én mondjuk inkább neki, nekik hiszek, akik bizonyítottak a pályán és azon kívül is, mint aki itt van pár éve - elődeinek pedig már generálják a kódot a börtönben. Kezd olyan lenni a felfogás mint anno a madridnál volt, Raúlt el se búcsúztatták, hanem megmutatták a hátsó ajtót.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Primitive
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2007.06.25. 10:48:23
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.23. 15:35:41

hajnesz írta:Szerintem arra gondol, hogy nem az ő dolguk az egész. Ha Messi annyira ért az igazolásokhoz, akkor hozzon létre egy stábot, és nyerje meg a választást, akkor senkinek se lehet egy szava sem. Nem azzal van a gond, hogy mit mondanak, hanem azzal, hogy kik mondják.
Ez minden, csak nem profizmus, egyik fél részéről sem. És most itt nem védeni akarom Barto csapatát, se fikázni a játékosokat, de mindenki foglalkozzon a saját dolgával, nemsokára elnökválasztás, akkor meg lehet mutatni, hogy van népszerübb elnök nála, meg aki nála mindent jobban csinál,de addig kuss a neve mindenkinek, hagyják szegény embert, hogy végezze a dolgát.
Amúgy a maradék renoménkat is elveszitjük, a játékosok a sajtón keresztül üzengetnek az elnökségnek, van még lejjebb?
Konkrétumot egyikük sem említett, nem tervekkel álltak elő, csak általánosan mondták, hogy meg kellene erősíteni a keretet. Ezzel azt hiszem nem hazudtak, és semmi rosszat nem is mondtak.

Ha nem lennének ennyire infantilisek Bartoék, akkor senki nem üzengetne senkinek. Szépen megerősítik a keretet, mindenki boldog. Akció, reakció. Ha nincs Bartokék töketlensége, mi sem vitáznánk ezen, és Messiék is kussolnának, a Te szavaiddal élve.
Ettől csak az van lejjebb, amit a vezetőség művel, és ha ugye azt normálisan csinálnánk, akkor nincs ez az egész herce-hurca.

A vezetőség szúrta ezt el, innentől azt hiszem a játékosok csak sodródnak az árral, és próbálnak segítségért kiáltani, aminek nagyon örülök, mert így talán versenyképes maradhat a csapat.

És én még mindig azt hiszem, hogy, ha jogosan kritizálok valakit, akkor az nem bűn, és az viszi/viheti előre a dolgot, persze, ha a kritizált fél nem annyira egoista, és elismeri a hibáit, sőt, ki is javítja azt.
"Non scholae sed vitae discimus"
"Primum nil nocere"
"Lege artis medicinae"
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.08.23. 15:34:34

Gaboo írta: Tehát, ha mondjuk szavaznak 50.000-en, akkor durván 34.000 embernek kell a nemre voksolnia?
A minimum 10% és vagy afeletti résztvevők 2/3-a. Tehát igen.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.08.23. 15:21:18

palesz77 írta:
Bob_Marley írta:A jövős dologgal viszont nem értek egyet, mert szerződése van, bére van, jövője biztosított.
Világos, sportszakmai szempont minek foglalkoztassa őket végülis. Tökmindegy hova romlik a keret színvonala, vagy mennyit esik a klub renoméja, ha megvan a csekk, neved kuss. Értem. :D
Amit először írtál teljesen más, mint most. Ha nem tetszik neki, akkor kérjen átigazolási kérelmet, aztán a klub eldönti megéri vagy sem. hajnesz jól megfogalmazta, egész egyszerűen nem a játékos feladata eldönteni, hogy a keret mire alkalmas és mire nem és társai. És én se Bartot védem, de lassan már a kákán is csomót keresnek páran, minden rossz, amit ő csinál. Ha nem csinál akkor meg próbáljuk konspirálni, hogy de biztos hogy rossz, mert Bartomeu biztos benne kell legyen. Egyik fél részéről sem jó, ami megy. Nem lehet normálisan készülni és dolgozni se.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2017.08.23. 15:19:43

Lol úgy beszéltek mint ha a játékosok hívtak volna össze a sajtot hogy elmondhassák a véleményüket. Kötelező interjú megjelenés során feltett kérdésekre válaszoltak kulturált és viszonlag őszinte módon. Biztos jobb lenne ha a szerződésükben benne lenne hogy csak olyat m9ndhatnak amit a vezetőség add a szájukba, és minden kellemetlen kérdésre "no comment" lenne a válasz. :roll:

Sztem mindenki számára egyértelmű kell hogy legyen mostanra hogy ez a vezetőségben alkalmatoan a szerepükre, remelhetoleg a szavazó sociók jól dontenek majd.
Avatar
Primitive
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2007.06.25. 10:48:23
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.23. 15:13:10

Bob_Marley írta:Mondja el a véleményét, de szerintem nyilvánosan kiállni a sajtó elé és olyannal foglalkozni, ami nem rá tartozik az szimplán hülyeség és mint láthatjuk csak belső konfliktusokat okoz. Olyan mintha én elkezdeném osztani az észt, hogyan alakítsa ki a NASA az új űrsiklóját.

Véleményét az urnáknál tegye meg, ha szavazásra kerül a sor.
Attól, hogy kiállt a sajtó elé, és elmondta a véleményét, nem lesz kisebb zűr a csapat háza táján, mint amekkora valójában van. Legjobb tudomásom szerint senkit nem sértett meg, nem kampányolt senki ellen.

De kicsit gondold túl ezt a dolgot. Van egy csapat, ahova haza jársz, amit a családodnak tekintesz, amit mindennél jobban szeretsz. Tényleg semmi reakció nélkül, bármilyen kommunikáció hiányában hagyod, hogy teljesen leépítsék?
Néma gyereknek az anyja sem érti a szavát, tehát mindenki nézze végig, némán, ahogy bekövetkezik a nihil?!

Nem kell véres torokkal, habzó szájjal nekimenni Bartoéknak, de azt gondolom, hogy igenis mondják ki, ha baj van. Meggyőződésem, hogy nem a sajtó volt ez első kommunikációs eszköz, ahova fordultak a problémáikat illetően. Hiszem, hogy ezt közölték a vezetőséggel is, a sajtó bevonása nélkül, csak éppen eredménytelenül.

Ezt hívják szerintem kritikának, ami mindkét felet jó irányba kellene, hogy terelje. Láthatóan a kritikát megfogalmazó oldalt (játékosok) semmibe veszi a kritizált fél (Barto és a többi semmirekellő).

És én ezt el tudom fogadni, sőt, üdvözlendő ez a hozzáállás a játékosaink részéről. Mert érdekli őket a klub, nem szeretnék, ha a semmibe veszne. Legyen ennek akár az is az ára, hogy a médiumot hívják segítségül. Annyiban szerintem megegyezhetünk, hogy ez a cél eléggé nemes ahhoz, hogy a hithű katalánok kinyissák a szájukat. Mert a cél részükről egyértelmű: egy versenyképes Barcelona. A vezetőség részéről egyelőre nem látom a célt, illetve de. Csak sajnos az nem egyértelműen támassza alá a játékosok akaratát: versenyképes Barcelona!

Világbéke!
"Non scholae sed vitae discimus"
"Primum nil nocere"
"Lege artis medicinae"
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2017.08.23. 15:10:57

Szerintem arra gondol, hogy nem az ő dolguk az egész. Ha Messi annyira ért az igazolásokhoz, akkor hozzon létre egy stábot, és nyerje meg a választást, akkor senkinek se lehet egy szava sem. Nem azzal van a gond, hogy mit mondanak, hanem azzal, hogy kik mondják.
Ez minden, csak nem profizmus, egyik fél részéről sem. És most itt nem védeni akarom Barto csapatát, se fikázni a játékosokat, de mindenki foglalkozzon a saját dolgával, nemsokára elnökválasztás, akkor meg lehet mutatni, hogy van népszerübb elnök nála, meg aki nála mindent jobban csinál,de addig kuss a neve mindenkinek, hagyják szegény embert, hogy végezze a dolgát.
Amúgy a maradék renoménkat is elveszitjük, a játékosok a sajtón keresztül üzengetnek az elnökségnek, van még lejjebb?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hajnesz 2017.08.23. 15:13:48-kor.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.23. 15:04:02

Bob_Marley írta:A jövős dologgal viszont nem értek egyet, mert szerződése van, bére van, jövője biztosított.
Világos, sportszakmai szempont minek foglalkoztassa őket végülis. Tökmindegy hova romlik a keret színvonala, vagy mennyit esik a klub renoméja, ha megvan a csekk, neved kuss. Értem. :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.08.23. 15:01:22

Rossz példa volt, elismerem. Remélem csak túlreagálom, soha nem tetszik ha egy játékos a klub dolgait akarja magyarázni, akár edzőkérdésben akár másban. Kussolni kéne és dolgozni.

A jövős dologgal viszont nem értek egyet, mert szerződése van, bére van, jövője biztosított.
Kép
Kép
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.23. 14:54:15

Bob_Marley írta:Olyan mintha én elkezdeném osztani az észt, hogyan alakítsa ki a NASA az új űrsiklóját.
Ez akkor lenne olyan, ha te is náluk dolgoznál a szerelőműhelybe mondjuk, és hungarocellből akarnának űrhajót építeni, te meg megmondanád a sajtónak, hogy ez egy hülye ötlet. De igazából még ez se jó példa, mert a játékosok még csak közel se voltak ilyen durvák egyelőre.. Azért ne csináljunk már úgy, mintha nekik nem lenne belelátásuk az ottani dolgokba, és nem kéne ezekkel foglalkozniuk, végülis csak az ő jövőjükről is van szó.. :roll:
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.08.23. 14:52:56

Olyan mintha én elkezdeném osztani az észt, hogyan alakítsa ki a NASA az új űrsiklóját.
Hát, egyáltalán nem. Hacsak nem a NASA-nak dolgozol. :)
Válasz küldése