Josep Maria Bartomeu

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.08.25. 21:56:46

Fizetések csökkentése, itt meg továbbra is világi bénaság, hogy tavaly 15 ért vették Dembelét.
El kéne fogadni, jelenleg ezek a racionális számok sajnos, ilyenek a körülmények, ez van.
RM legutóbbi pár év mozgásait nyugodtan lehet alapul venni. Kezdeném azzal, hogy a reklámszerződések áttárgyalása, nagyon jó struktúra van náluk. Fizetési rendszer meghatározása, olcsó spanyol/vagy Spanyolországban játékosok keresése, ennek kiterjesztése globálisan.
Kép
Kép
Kép
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.08.25. 21:51:53

Bob_Marley írta:Pont, hogy ilyen igazolások miatt máglyán elégetném. Legszebb Laporta féle pénzszórást idézte. Benedittoban legutóbb is láttam perspektívát, a gazdasági modell jó, amit lehet követni. Költekezés racionalizálása lehet a feladat.
Igazából az lenne jó, ha minél kevesebb pénzből tudna a vezetőség minél erősebb csapatot csinálni. Világsztárt olcsón venni manapság lehetetlen dolog.
Vagyis ki kell nevelni, minden évben 1-2 tehetséget. Nagyon komolyan foglalkozni az utánpótlással.
És még időben észrevenni a tehetséges játékosokat és fiatalon a klubhoz kötni.

Az, hogy most drágán vásároltunk Dembelé-t az nem a vezetőség hibája, ha Neymar nem lép le, nincs rá szükség. Ez most kényszer helyzet volt. Kb 70-90 et ér simán, a jelenlegi piaci árakat nézve. Szóval nem volt olyan rossz üzlet.

Az a rossz amikor 40 millióért jön Paulinho, meg Matthieu 20 ért és megy ingyen.
A játékosoknak is piszok magas a fizetésük, ami megint csak nem szerencsés, viszont nyertek is bőven kupákat az évek alatt, vagyis többségük elismert szakember, és ha nem emeljük a pénzt, bőven van hova távozniuk. City, PSG, MU, Chelsea

Nem kedvelem Bartomeu-t, sőt de másnak is meggyűlne a baja a jelenlegi helyzettel.
Dembele miatt tőlem piros pontot kap. Bár már van az ellenőrzőjében 3 fekete pont.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2017.08.25. 21:50:58

Bob_Marley írta:Pont, hogy ilyen igazolások miatt máglyán elégetném. Legszebb Laporta féle pénzszórást idézte. Benedittoban legutóbb is láttam perspektívát, a gazdasági modell jó, amit lehet követni. Költekezés racionalizálása lehet a feladat.
Még komolyan ezen pörögsz továbbra is?
A jelenlegi körülmények (piaci,csapat,neymar összeg) mellett egyáltalán nem pénzszórás az, hogy Dembele 105+bónusz összegért jött.

Költekezés racionalizálása? Vázold fel kérlek hogyan lehetne ezt a jelenlegi piacon megtenni? Ezek gyönyörű szavak, de azt érzem csak dobálod ezeket, vagy majd azt mondod ez a vezetőség feladata.
El kéne fogadni, jelenleg ezek a racionális számok sajnos, ilyenek a körülmények, ez van.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.08.25. 21:24:06

Pont, hogy ilyen igazolások miatt máglyán elégetném. Legszebb Laporta féle pénzszórást idézte. Benedittoban legutóbb is láttam perspektívát, a gazdasági modell jó, amit lehet követni. Költekezés racionalizálása lehet a feladat.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2017.08.25. 20:10:55

Mennie kellene, de úgysem fog. Még az a szerencse, hogy személyesen neki köszönthetjük Dembele leigazolását is. :D Hamár az általa kinevezett embereknek majdnem 1 hónapig tartott, még jó hogy ő neki azért összejött.=D>
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2017.08.25. 20:08:56

csababarca írta:Engem csak egy Verratti-Thiago-MBappé trióval tudott volna kiengesztelni. :mrgreen:
nagyok az elvárásaim, sajnálom.
Kifelejtetted, hogy téged nem érdekel a pénz, te néző vagy :lol: Az év végén meg szépen hamisitsa úgy a pénzügyi mérleget, ahogy akarja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :mrgreen:
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.08.25. 20:03:37

Engem csak egy Verratti-Thiago-MBappé trióval tudott volna kiengesztelni. :mrgreen:
nagyok az elvárásaim, sajnálom.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2860
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.08.25. 19:58:58

Ha jön Coutinho, felőlem maradhat.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
Tivornya
Capitá del Barça
Hozzászólások: 736
Csatlakozott: 2008.10.14. 17:39:21
Tartózkodási hely: Dunabogdány

2017.08.25. 19:56:51

Szerintem a saját anyját is odaadta a Dortmundnak, csakhogy erősítse a saját pozícióját és üzleteit. Annyira ismerős ez a féle fasiszta mentalitás itthonról is...nem kellessz, akármilyen aranyembert hozol akármilyen olcsón!
„Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."
„Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!"
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.08.25. 19:05:56

Nem szavazok, mert nem látom az ellenjelöltet és programját, noha Bartékról nagyon rossz a véleményem.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.25. 18:56:28

Szavazás. Kíváncsi vagyok a véleményekre.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.24. 23:47:02

Normandia írta:Mármint ez az egy, vagy az egészre gondolsz?
Nem vagyok 100%-ig biztos, hogy minden lapnál, de a Sportnál pl vannak szintén olyanok, akik őket "védik" folyton. Mundo egyértelmű, ez a két lap meg a "leghangosabb" a katalán médiában.

De nem az igazolásokról beszélek csak, bár ott is vicces, hogy olyat írnak, hogy Paulinho azért jött, mert Messit lenyűgözte egy válogatott meccsen.. :D De a Mundo le se hozta Benedito bizalmatlansági szavazását pl, ez úgy nagyjából jól leírja a tevékenységüket e téren.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.08.24. 19:56:09

palesz77 írta:Nem tudom mennyit olvasod a spanyol lapokat, de a Mundo egyértelműen az ő kezükben van pl. A sajtó miatt pont nem kell annyira tartaniuk..
Mármint ez az egy, vagy az egészre gondolsz?
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
dentomi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2017.08.12. 16:30:16

2017.08.24. 17:00:32

palesz77 írta:
visca el barca írta:Bartomeu was the key during the talks with Dortmund about Dembélé which lead to an agreement. [sport] :mrgreen:
Köszönöm, erről beszéltem pont.. :D Neki a sajtó pont nem az ellensége. :D
Ez a sajtó éppen nem :) , de van másik 25 aki ahol tudja köpködi és gyártja a hülyeségeket és ezzel nem azt mondtam: a cikk igaz és korrekt!

Mindenkinek az a lap a szimpatikusabb aki megközelítőleg azt a híráradatot nyomja ami neki és az érzéseinek megfelelő, ez ennyire egyszerű.
Kihasználják a végtelenségig mert így tudnak nézettséget növelni, egyszerű szisztematika :)

Az más kérdés, az emberek mikor unják még és bohóc válagatottnak tartják.

Tényleg, miből állna ha a cikk íroja oda firkantaná:
xxxy tól vettem át, kétségeim vannak a hitelességgel kapcsolatosan!
Hupsz, aki akarja elolvassa, aki nem az nem olvassa el.
Egyszer elmentem egy Fradi-Újpestl mérkőzésre, 2 hónap múlva hazaértem, csengettem az asszony kírúgott, ma sem értem miért tette!
zknym
Jugador del Barça
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2017.06.13. 15:56:37

2017.08.24. 16:56:41

palesz77 írta:
visca el barca írta:Bartomeu was the key during the talks with Dortmund about Dembélé which lead to an agreement. [sport] :mrgreen:
Köszönöm, erről beszéltem pont.. :D Neki a sajtó pont nem az ellensége. :D
lehet hétvégi munkát vállalt, egy kis pázsit gondozást dortmundban :D
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.24. 16:49:38

visca el barca írta:Bartomeu was the key during the talks with Dortmund about Dembélé which lead to an agreement. [sport] :mrgreen:
Köszönöm, erről beszéltem pont.. :D Neki a sajtó pont nem az ellensége. :D
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.24. 16:47:24

Na, megy az önfuttatás, ezt hogy érték el, hogy leírják? :D:D
Kép
Avatar
dentomi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2017.08.12. 16:30:16

2017.08.24. 16:45:29

visca el barca írta:Bartomeu was the key during the talks with Dortmund about Dembélé which lead to an agreement. [sport] :mrgreen:
No comment :mrgreen: :mrgreen:
Egyszer elmentem egy Fradi-Újpestl mérkőzésre, 2 hónap múlva hazaértem, csengettem az asszony kírúgott, ma sem értem miért tette!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.24. 16:42:24

Bartomeu was the key during the talks with Dortmund about Dembélé which lead to an agreement. [sport] :mrgreen:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
dentomi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2017.08.12. 16:30:16

2017.08.24. 16:28:48

palesz77 írta:Nem tudom mennyit olvasod a spanyol lapokat, de a Mundo egyértelműen az ő kezükben van pl. A sajtó miatt pont nem kell annyira tartaniuk..
Olyankor nézek bele az sajtóba amikor itt megjelenik valami bekopizott tartalom, egyébként akkor lássam Őket amikor a hátam közepét.
Nem csak a Mundo ír agyatlan hülyeségeket, ez majd minden spanyol lapra igaz, és pesrze a magyar NSO is előszeretettel vesz át minden cikket amitől kicsit látogatottabb lesz az oldaluk.
NSO "Botrány az átigazolási piacon, A PSG megpróbált kiszúrni a katalánokkal"(vele meg a toll az ami kuszúrt és a főnőke hogy felvette , de alaposan) érdemes elolvasni.. Bőbeszédű értelmes cikk (le a kalappal, engem meggyőztek: ott sem éppen értelmes emberek alkotják az írói közösséget")
Egyszerűen hihetetlen már , az egyik ennek a kezében van a másik a Real kezében van a 3. isten tudja kinek a fennhatósága alatt, minden van csak korrekt tájékoztatás nincsen!
Ahányszor ez elhangzott: Már csak órák kérdése és igazolunk...

Az ember agyhalott lesz a sok baromságtól.

Nem tetszik amit a vezetőség csinál, alkalmatlannak tartom az egész bagázst úgy hogy van, de nem azért fogom Őket elítélni, mert egy elmebeteg firkász percenként kitalál baromságokat.

Szóval, tényleg nem tudom, ki az igazán unkorrekt haszonleső bohóc.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára dentomi 2017.08.24. 16:50:12-kor.
Egyszer elmentem egy Fradi-Újpestl mérkőzésre, 2 hónap múlva hazaértem, csengettem az asszony kírúgott, ma sem értem miért tette!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.24. 16:13:50

Nem tudom mennyit olvasod a spanyol lapokat, de a Mundo egyértelműen az ő kezükben van pl. A sajtó miatt pont nem kell annyira tartaniuk..
Avatar
dentomi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2017.08.12. 16:30:16

2017.08.24. 15:58:57

Nem akarom védeni a vezetőséget, nekem sem tetszik ez a huzavona ami itt megy, de azért jó lenne meghallgatni Őket is , nem csak a (korrekt) spanyol újságírás után ítélkezni.

Valamelyik idióta kitalál egy sztorit hogy ma minden olvasót meghülyítsen és persze azonnal ugrik mindenki és a világ végéig lehordják a cikk főszereplőjét, aztán lehet az igazságnak vajmi köze az egészhez.

Még egyszer mondom, nem akarom Őket védeni, de a sok szennylap amit összehord az is egy katasztrófa, leváltani az egész vezetőséget, aztán nagyon gyorsan az egész Spanyol mediát, mert ez amit művelnek: bohózatnak is sok!

Nem tudom ki az unkorrektebb, a Barca vezetősége vagy a firkásznak nevezendő bohócok.

El kell ítélni azt aki csal, lop, hazudik, de nem egy szennylap kitalált bohóc irománya alapján.
Egyszer elmentem egy Fradi-Újpestl mérkőzésre, 2 hónap múlva hazaértem, csengettem az asszony kírúgott, ma sem értem miért tette!
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.08.24. 13:04:28

palesz77 írta: Neymar távozására lett volna 1 hónapjuk felkészülni, de alapból egy Verratti helyettese Paulinho lett, szerintem ez többet mond ezer szónál arról, ami jelenleg itt folyik..
De éppen az a gond, hogy akikre rárepültünk, azok mind foglaltak voltak. Vagy nem adták, vagy nem akarták adni, vagy nem annyiért. Az egyéb opciókat lezongorázták, de az ágyúkat nem sikerült, amiben nyilván szerepe volt Ney eligazolásának és az érte kapott horrorisztikus lóvénak is.
Verattit egyszerűen nem engeték el és ezt nem mosnám össze Paulinhoval sem, mert nem lehet. Dembele már talán 150, de 130 alatt nem fogjuk hozni. Cuth meg már szerintem nem is realitás. Ezek a besült igazolások egy eleve rossz koncepció eredményei, mert nem most és nem egy ilyen környezetben kellett volna rápróbálnunk. Minden más a kapkodás eredménye.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.24. 08:42:58

Okés, csak előtte egy vezető kimondta, hogy Piquén ment el a meccs, mert öngólt rúgott. Tehát beleszólt / beszólt.

Milrt nem azt mondta, hogy a támadók nem lőttek több gólt? Mert Piqué a hangadó, gondolta kiheréli, hát nem jött össze
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.23. 21:37:17

palesz77 írta:
Normandia írta:Mert kapkodnak és ezt nem kellett volna. Ney lépése óta kényszerpályán mozognak, nem tudnak "rendesen" tervezni, mert az események után futnak. Szerintem minden tervüket borította Ney eligazolása és én simán elhiszem, hogy nem hitték el azt, hogy el tud menni. Minden innen indult.
Neymar távozására lett volna 1 hónapjuk felkészülni, de alapból egy Verratti helyettese Paulinho lett, szerintem ez többet mond ezer szónál arról, ami jelenleg itt folyik..
Ráadásul tényleg az a gáz, hogy ehelyett még július 20-adika környékén is azzal voltak elfoglalva hogy olyanokat nyilatkozzanak mint hogy 200% hogy Neymar marad...

Tényleg durván vakon vannak..

Neymar döntése már szinte biztos hogy július utolsó napjaiban eldőlt, azóta már eltelt 4 hét, és még mindig ott tartanak hogy alkudozgatnak és sajnálják azt a +20 milliót egy Dembeléért..
Válasz küldése