Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
78
54%
 
Szavazatok száma: 144
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.05.16. 18:14:07

Szerintetek egy PSG vagy City milyen fizut adta Messinek? Tuti többet, mint 20at. Hát nem gyenge számok az biztos. Egy jókora alvás alatt annyit keres, hogy vehet egy vadonatúj bmw-t :D
Avatar
pitta19
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2006.08.25. 09:59:59
Tartózkodási hely: Acélváros

2014.05.16. 17:10:50

Az arabok és az oroszok beszállásával a fociban elszabadultak az árak. Úgy néz ki, hogy ez a tendencia már nem csak a játékosok árárára, hanem a fizetésekre is hatással van.
Eto'o mikor az Anzsihoz igazolt, ha jól emlékszem 20 millió eurós fizetést kapott és ezt nyilatkozta: ennyiért a Holdon is fociznék. És a foci csak egy sport, ugye...
Visszakanyordva Messihez, elképzelhető, sőt biztosra veszem, hogy megkörnyékezték más klubbok, lehetett is olvasni róla. Véleményem szerint erre lépett a klub és tárgyalóasztalhoz hívta a bolhát, ahol szóba kerültek ilyen-olyan összegek az ígéretekből és erre adtuk ezt a [auto_cenzúra] nagy fizetést.
A vezetőség gyakorlatilag ide láncolta és bebiztosította magát Messivel, mert ahhoz hogy, elcsábítsák innen le kell perkálni 250 milliát és ettől nagyobb fizetést, ezt az ég világon senki nem fogja megtenni.
Az megint más kérdés, hogy az idei teljesítményével nem szolgált rá, legfőképpen a tavasszal mutatott hozzáállása miatt, de azért én még nem temetném Leot.
Viszont engem is elszomorít, ha egy sportembert csak a pénzzel lehet motíválni. :cry:
Jester
Barça B
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2014.04.30. 08:37:51

2014.05.16. 15:43:36

Szóval ha elmegy egy kiadósat sz.rni, keres közel 130.000 ft-ot. E mellé neki Barcelonában a klub állja a lakását, a kocsiját, illetve ruhákra sem kell költeni, mert a szponzora adja, ráadásul a ruhák hordásáért is kap egy valag pénzt, e mellé jönnek a közszereplések, tv, stb reklámok. Oké, hogy a messiás, de ennyit nem ér. Elképesztő. Tényleg nem éri meg tanulni, focistának kellett volna mennem.. Na majd ha lesz fiam óvodába se fogom járatni :D
Hát igen. Bár engem nem nagyon érdekel, mert nem mások zsebéből húzza ki.
De azért mégis: ez legalább 3 védőjátékos fizetése...
Tényleg nem éri meg tanulni
Hogy ez nekem is mennyiszer átfutott a fejemen :D
22 évesen sajna már késő. De ha meg kiskorom óta csak a focival foglalkoznék akkor egy kis hülye páwaláma lennék...
Messi amúgy szokott adakozni valakiknek? Erről nem tudni? Nem kötekedésképpen írnám, ha gazdag lennék valószínűleg a kutyákon kívül 1 Ft-ot sem adnék egyetlen egy embernek sem (kivéve család).
Úgy tudom elég sokat adakozik. Én ilyenkor belegondolok abba, hogy milyen lennék én.
Én ha profi játékos lennék kb. 3 millió euró is elég lenne. Ez tőlem nem puritán álszentség csupán azon rideg megállapításból indulok ki, hogy 3 millió ajró az azért mégiscsak 1 milliárd forint basszus...már ebből meg tudok teremteni magamnak egy színvonalas életet.
100% pure awesomeness
Avatar
trey88
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2009.09.24. 00:11:19
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/Budapest
Kapcsolat:

2014.05.16. 15:40:09

zola8787 írta:Szóval ha elmegy egy kiadósat sz.rni, keres közel 130.000 ft-ot. E mellé neki Barcelonában a klub állja a lakását, a kocsiját, illetve ruhákra sem kell költeni, mert a szponzora adja, ráadásul a ruhák hordásáért is kap egy valag pénzt, e mellé jönnek a közszereplések, tv, stb reklámok. Oké, hogy a messiás, de ennyit nem ér. Elképesztő. Tényleg nem éri meg tanulni, focistának kellett volna mennem.. Na majd ha lesz fiam óvodába se fogom járatni :D
"illetve ruhákra sem kell költeni" :D :P
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.05.16. 15:09:15

Szóval ha elmegy egy kiadósat sz.rni, keres közel 130.000 ft-ot. E mellé neki Barcelonában a klub állja a lakását, a kocsiját, illetve ruhákra sem kell költeni, mert a szponzora adja, ráadásul a ruhák hordásáért is kap egy valag pénzt, e mellé jönnek a közszereplések, tv, stb reklámok. Oké, hogy a messiás, de ennyit nem ér. Elképesztő. Tényleg nem éri meg tanulni, focistának kellett volna mennem.. Na majd ha lesz fiam óvodába se fogom járatni :D
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15494
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.05.16. 15:03:29

visca el barca írta:kiváncsi leszek h akkor mi lesz ha besül az egész válogatott meg ő is a vb-n...
Mi lenne?
Erre elég nagy esély van, csoportból továbbmennek, aztán svájc vagy francia, egyből ki-ki meccs nekik. Ha 8ba jutnak akkor az már jó eredmény, pláne hogy utána portugál-német jöhet.
Szóval nem hiszem,hogy egy rossz vébé szereplés visszavetné,vagy erre akartál célozni?
2010ben is bukták, pedig akkor nagyobb remények voltak, aztán tudjuk milyen évet hozott...azt aláírnám simán.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.05.16. 14:51:33

kiváncsi leszek h akkor mi lesz ha besül az egész válogatott meg ő is a vb-n...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.05.16. 14:44:26

Remélem sikerült megegyezni Messivel az új edző kérdéséről, a játékosigazolásokról és a jövő évi célokról is...
Nevetséges, hogy egy ilyen szezon után kap újra emelést. Mintha olyan sokat tett volna érte tavasszal a pályán... :roll:
Nem azt mondom, hogy el kellene adni, de nem ő a fontosabb, hanem a klub...
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.05.16. 14:34:03

Ez a 20 millió, ami akár lehet 23 is ugyebár(és akkor még nem beszéltünk a szponzori bevételeiről stb...) sok. Eddig is csillagászati összegek repkedtek a fizetéseket illetően, de ez már tényleg irreálisan sok szerintem. :roll:

És sok kérdést is felvet...Nem vagyok tökéletesen képben a dolgokkal és gondolom ezzel nem vagyok egyedül, de ha Messi kezdeményezte a huzavonát az összeget illetően, akkor már régen rossz úton jár és felesleges azon ábrándozni, hogy fog még olyan önfeledt és zseniális teljesítményt nyújtani, mint korábban. Ez esetben kezd elszaladni vele a ló és sajnos már idén sem lehetett felfedezni túl sok örömöt a játékában, ami a legnagyobbakhoz hasonlóan őt is jellemezte fénykorában.
De egyébként is, az már alapjáraton gond, ha attól várjuk a javulást Messi esetében, hogy 15 millió helyett innentől kezdve már 20-at fog megkeresni. Továbbra sem a jó úton haladnak a dolgok a klub a háza táján szvsz. :roll:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2014.05.14. 18:31:26

Chino írta:Azért kezdünk már átesni a ló túlsó oldalára. Nagyon érdekes, hogy két éve senki sem fújt Messire, pedig akkor is benne volt a szerződésében ez a záradék és ugyanúgy évente újították. Amúgy meg nem is hallottam igazán követelőzésről vagy hasonlóról. Alvest se szapulta itt mindenki, amikor sírt a fizuemelésért, mert kevesellte a gázsiját.
A mostani herce-hurcában bennejátszik a szponzori pénzek változása stb. Én inkább amiatt reménykedem hogy változhat, mert ezzel egy újabb nyűggel lehet kevesebb számára.
Az elmúlt években történelmet írt a Barcelonával, akkor űrfocit játszott, megérdemeltnek tűntek az akkori szerződés-javítások. Azonban idén gyatra (28 gól azért nem kutya...) teljesítményt nyújt, az egész csapattal karöltve, szerintem most ezért érezhető annyira, hogy nem érdemli meg a több pénzt és a jobb kondíciókat. Ezért írtam pár napja, hogy mutassa meg a pályán, hogy megérdemli a jó szerződést és ne csak az legyen a cél, hogy többet keressen, mint a portugál zselékirály és ő legyen a világ legjobban kereső játékosa. A legszomorúbb az, hogy a vezetőség kezdeményezte elvileg a szerződés javítását. Legalábbis a legelső hírek szerint.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19631
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.05.14. 01:00:19

Zozzy 5 írta:Gáz.
Ettől nem lesz motiváltabb, ez millió százalék. Ezt a vezetés is tudja, úgyhogy kétlem, hogy puszta jókedvből tolták oda elé a pénzt, sokkal valószínűbb, hogy Messi részéről szájhúzás volt, és beszaratta az öltönyös emberkéinket. Ez meg már nagyon régen rossz, főleg annak tekintetében, hogy olyan időszakban ugrottak a kívánságára rögtön, amikor inkább egy fejmosást érdemelne.
Kezd egy kissé antipatikussá válni, legalábbis az biztos, hogy az ártatlan, önzetlen és szerény jelzőket, melyeket ráaggattak, elfelejthetjük nyugodtan. Ezzel együtt az elsődleges az, hogy teljesítsen és mutasson be végre valamit abból, amit valójában tud, de ha ezt meg is teszi jövőre, az nem emiatt a szerződés miatt lesz.
Nagyon rossz előérzetem van most emiatt, egyáltalán nem kecsegtető az út, amin jár a Barca mostanság. Nem az én pénzem adják oda neki, soha nem érdekelt, hogy mennyit keresnek, de ez a mostani szerződés jól szimbolizálja azt a negatív utat, amin rajta vagyunk.
Végre valaki, aki nem az unszimpatikus szót használja, hanem az antipatikust. Amúgy meg én is úgy gondolom, hogy egyszerűen a vezetőség adott esetben még 30 milliót is megadott volna neki. Én Messi részéről megértem a dolgot, annyit sajtol ki amennyit tud, viszont jön a túloldal, hogy megéri-e nekünk. Nyilván reklám eladott mezek satöbbi dolgokat figyelembe veszik a gazdasági elemzők, de ez akkora pénz, hogy nem biztos, hogy ez már megéri. Ha daffy számai igazak és bruttó 50+, abból már azért kijön 1-2 játékos. :D Tudom Messiről van szó balblabla, de itt a klub a lényeg, és hogy neki mi a jó, nekem is kételyeim vannak, hogy ez a gigaszerződés az ő és a klub szempontjából is pozitív kicsengéssel bír a jövőben.

Ezt a nem a mi pénzünk dolgot már egyszer írtam, hogy közvetve valóban nem (illetve lehet) közvetve is), de pl mezeket mi is veszünk, meccsre is kimegy pár ember, ahogy nőnek a kiadások valahogy bevételre is szert kell tenni, nőnek a jegyárak. Növekszik a mez ára. És akkor még jönnek olyan dolgok, hogy eljön az idő, mikor délben fogunk játszani (már pedzegették nem egyszer) mert kell az ázsiai piac pénze, vagy említhetném a bajnokság előtt 2 héttel lévő amerikai túrákat. Vagy írjátok, hogy nincs szurkolás, van csak rengeteg a külföldi meg a turista, akik kimennek de lehet nem is tudják mi a les. Vagy ugye Barca-s esküvő meg tudom is én. A világ ilyen meg kell ezzel békélni, viszont meg kell találni egy aranyközéputat, s mint írtam pl ez a szerződés már lehet hogy a ló túlsó oldala.
Kép
Kép
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.05.13. 22:45:07

Barcaman1993 írta:
Eddig is az volt. Ha rosszul játszott, akkor suttyó volt, ha jól, akkor semmi különös. De tényleg. Remélem érted, hogy ezzel mire gondolok. :wink: Tegye oda magát és kész, csodáljuk ez a lényeg. Ezek az összegek meg a hihetetlen kategóriák. Emlékszem pár éve a 10 milliónál is tátottuk a szánkat. Az már aprópénz ehhez képest.
Én is ezen gondolkoztam most pont, hogy vajon egy 10 év múlva ez már átlagfizu lesz..? :roll: Azért nem tetszik amúgy főként nekem ez most, mert megint kezdenek elszállni a dolgok.. Kéne valami fizetési korlátot bevezetni, mert 30 év múlva ha így haladunk 80 milliót fog keresni évente egy átlagos nagy klubban játszó focista.. Amihez igazából közünk nem lenne, meg ha szép a játék igazából okunk sincs panaszra, de azért ezt az ember gyomra nehezen viseli.. Legalábbis az enyém. Na de mindegy is, ez itt off már, sorry érte.

Messiről meg annyit, hogy a sétálgatását már akkor se szerettem amikor sok gólt lőtt és 12 milliót keresett, így meg aztán végképp szúrni fogja a szemem ha lélektelenül játszik esetleg. De ha hozza a 2-3 évvel ezelőtti formáját mondjuk, akkor egy rossz szavam nem lesz felé. Tudom, hogy akkoriban se futott sokkal többet, de a hatékonysága egy pöttyet jobb volt mint az utóbbi időben, mind mezőnyben, mind kapu előtt. A kedvencem sose volt, ezután se lesz, de ha van játékos, aki csúcsformában megérdemli ezt a pénzt, akkor az tényleg ő. Csak szerintem senki nem érdemelne ennyit, ezért zavar a dolog..
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.05.13. 22:30:40

daffy írta:arra gondolt már valaki,hogy ebből az egészből messi hogy jön ki jól? értem ezalatt a média dolgait. ha most jól fog játszani,akkor pénzéhes suttyó. ha a vb-n jól játszik,akkor magasról tett a barcára,suttyó. ha nem játszik jól,akkor suttyó,el kell adni. megoldás?
szerk: igen,írás közben palesz77 pont erre gondolt :)
Hát akkor inkább tartsuk pénzéhes suttyónak ha hozza az eredményeket, majd én jövök és szidom :mrgreen:

Chino: ez nem igaz, nekem már 2 éve is unszimpatikus volt :mrgreen:

Ronal.10: oké, hogy nagyon drága holmikba jár és nem a kínaiba veszi, de a ruhái nagy részét kapja a vele leszerződött márkáktól (gondolom én, ha meg nem így van, adjunk neki még 1-2 milkát, nehogy ne tudjon szerencsétlen felöltözni :lol: )

Messi amúgy szokott adakozni valakiknek? Erről nem tudni? Nem kötekedésképpen írnám, ha gazdag lennék valószínűleg a kutyákon kívül 1 Ft-ot sem adnék egyetlen egy embernek sem (kivéve család).
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3733
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.05.13. 22:26:23

daffy írta:arra gondolt már valaki,hogy ebből az egészből messi hogy jön ki jól? értem ezalatt a média dolgait. ha most jól fog játszani,akkor pénzéhes suttyó. ha a vb-n jól játszik,akkor magasról tett a barcára,suttyó. ha nem játszik jól,akkor suttyó,el kell adni. megoldás?
szerk: igen,írás közben palesz77 pont erre gondolt :)
Eddig is az volt. Ha rosszul játszott, akkor suttyó volt, ha jól, akkor semmi különös. De tényleg. Remélem érted, hogy ezzel mire gondolok. :wink: Tegye oda magát és kész, csodáljuk ez a lényeg. Ezek az összegek meg a hihetetlen kategóriák. Emlékszem pár éve a 10 milliónál is tátottuk a szánkat. Az már aprópénz ehhez képest.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7472
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.05.13. 22:20:58

Azért kezdünk már átesni a ló túlsó oldalára. Nagyon érdekes, hogy két éve senki sem fújt Messire, pedig akkor is benne volt a szerződésében ez a záradék és ugyanúgy évente újították. Amúgy meg nem is hallottam igazán követelőzésről vagy hasonlóról. Alvest se szapulta itt mindenki, amikor sírt a fizuemelésért, mert kevesellte a gázsiját.
A mostani herce-hurcában bennejátszik a szponzori pénzek változása stb. Én inkább amiatt reménykedem hogy változhat, mert ezzel egy újabb nyűggel lehet kevesebb számára.
Forca Barca!!!!
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2014.05.13. 22:09:55

arra gondolt már valaki,hogy ebből az egészből messi hogy jön ki jól? értem ezalatt a média dolgait. ha most jól fog játszani,akkor pénzéhes suttyó. ha a vb-n jól játszik,akkor magasról tett a barcára,suttyó. ha nem játszik jól,akkor suttyó,el kell adni. megoldás?
szerk: igen,írás közben palesz77 pont erre gondolt :)
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.05.13. 22:05:46

Nekem az a vicces, hogy Thiago Silvára fújt a fórum java, mert nem jött el ide kevesebbért focizni. Most mi Messinek adjuk a segge alá a nagyobbnál nagyobb fizetéseket, hogy újra hajlandó legyen focizni, ez mennyivel jobb..? Szerintem nagyon szánalmas ez az egész dolog, az én szememben Messi mindenképp leírta magát valamelyest - biztos nagyon bánja :lol: -, mert ha most hirtelen majd ismét elkezd önfeledten játszani, akkor az valószínű az új szerződésének köszönhető.. Ha meg nem fog jól játszani, akkor nem kell magyaráznom miért.

Persze nincs ezzel se baj, elvégre ez a munkája, én is szívesebben dolgozok, ha több pénzt kapok. Meg amíg ennyire agyhalott a vezetőség, hogy ekkora fizukat szór oda neki, addig tényleg hülye lenne nem elkérni ezt az összeget. Csak én Messit nagyon sokáig másnak hittem, de amilyen irányba változott az évek alatt, az számomra kicsit csalódást keltő. Persze mindez nem nagyon fog érdekelni majd ha a hátára veszi ismét a csapatot és parádés szezonokat fog még lehozni a jövőben, de azért sajnálom, hogy ennyit változott pár év alatt a hozzáállása a focihoz meg úgy az egészhez.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15494
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.05.13. 22:00:54

Leon írta:Persze tisztában vagyok vele,hogy nem teszkós májast esznek meg hasonlók,de könyörgöm, ne mondjátok már,hogy évi 4-5 milliárd forintot csak úgy el lehet verni!Pláne Messi,aki nem bulizik,nem duhaj életmódot folytat. Én kb a havi fizujából egész életemre kényelmesen elélnék. :)
Nem évenként akarja elverni, gyűjti a zsetont,jól fog az még jönni a dédunokáinak is.
De amúgy, vesz egy ilyen házat: http://www.prestige-spain.com/en/barcel ... me/v1077ba" target="_blank
10 misi rögtön, fenntartani meg évente még mondjuk 2-3M.

El tud menni az a pénz is ha nem bánnak jól vele.

Egyébként daffynak van igaza,amíg hülye a vezető,aki ennyit ad neki,addig használja is ki,hülye lenne nem megtenni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2591
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.05.13. 21:50:11

Persze tisztában vagyok vele,hogy nem teszkós májast esznek meg hasonlók,de könyörgöm, ne mondjátok már,hogy évi 4-5 milliárd forintot csak úgy el lehet verni!Pláne Messi,aki nem bulizik,nem duhaj életmódot folytat. Én kb a havi fizujából egész életemre kényelmesen elélnék. :)
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
na0421
Barça B
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2012.02.11. 22:04:42

2014.05.13. 21:43:17

Igazából nekem nem kerek ez a történet.

Kb. tavaly ősszel lenyilatkozta Rosseltől kezdve az egész vezetőség (CR emelése után gyakorlatilag rögtön), hogy Messinek már készül az új szerződése a rekodrfizuval, ez a nyilatkozat pedig sokszor elhangzott folyamatosan is. Azóta eltelt fél év. Nekem ne mondja senki, hogy arról megy a vita Messi szerződésével kapcsolatban 6 hónapja, amiről már megegyeztek a felek október tájékán. Szerintem Messinek valami más problémája van/volt (valszeg sosem tudjuk meg, hogy mi, a sajtó "találgat" folyamatosan, mindenki azt hisz el belőle, amit gondol gyakorlatilag :) ) Persze lehet, hogy az a rekordfizu, amit ajánlottak neki nem volt elég, és azóta is a plusz két misiért küzd, de én kétlem..aztán lehet, hogy nagyot tévedek :)

Nekem mindegy mi baja van, de oldják meg végre, mert én azt a Messit akarom látni játszani, aki parádézott a múlt héten a Getafe ellen, aki márciusban játszott, és nem azt a Messit, aki végigsétálta az egész áprilisi hónapot. Azért a sérülések is remélem elkerülik a jövőben, durva hogy majdnem gólkirály lett úgy is, hogy kihagyott a szezonból gyak 3 hónapot. :D Persze az "igazi" Messi így is gólkirály lett volna :wink: Sőt hétvégén tripla az Atletico ellen és gólkirály a gyengélkedő Messi is :)
Avatar
Ronal.10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2005.12.18. 09:10:35
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2014.05.13. 21:38:16

Leon írta:
S.Agüero írta:Ha nem tudja elkölteni a pénzét, akkor minek kellett neki több? :)
Szerintem ez nála presztizs kérdés;nehogy már Cr legyen a legjobban kereső játékos! :)
Fele annyi aranylabdája van és többet keres? :mrgreen:
De most tényleg,mire költesz annyi pénzt?Veszel még 3 pagani zondát meg 2 R8at?Egyszerre úgy is csak egybe tud beülni.
Hát ők nem 10 ezer ftos farmergatyókba járnak hanem miliós értékűekbe. Meg mindenük drágább.. egész életmódjuk
Arányba nézve keresel napi 10 ezret..abból veszel egy gatyát ő napi 2 milliót keres ő vesz kb annyiért gatyát. De a kaja meg a wc papir meg ezek h tényleg drágábbak lennének? :lol:
Pl. ki kell fizetni azt aki érte megy a kajáért, na már drágább :lol:
Viccet félretéve lehet fogunk mi még ennek a fizetésnek örülni ;)
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2014.05.13. 21:36:34

S.Agüero írta:Ha nem tudja elkölteni a pénzét, akkor minek kellett neki több? :)
én is elkérném,a dupláját is(ahogy jövőre ő is többet kér majd). aztán ha van olyan hülye aki megadja,az így járt.
Nem tudom mit kell ezen fent akadni, a profi boxban pl 12 menet alatt keresnek legjobbak 10-20 millió dollárokat... :roll:
Tiger Woods gólfozóként (most őszintén,ki néz gólfot?honnan jön oda pénz?nincs se eladott mezek,se stadion,se semmi!) keresett egy év alatt 70 milllió dollárt!!!
De pl a sportnak csúfolt amerikai fociban vagy a baseballban (egyik röhejesebb mint a másik :lol: ) is sokkal többet keresnek mint Messi.
de nem is kell 60 milliókért játékosokat igazolniuk és a klubok értéke minimum vetekszik a focicsapatokéval,a helyi nézettségről meg ne is beszéljünk.
De most tényleg,mire költesz annyi pénzt?Veszel még 3 pagani zondát meg 2 R8at?Egyszerre úgy is csak egybe tud beülni.
nézd meg a rappereket. gyémánt fogsor,arany kakukkos óra a nyakban medál helyett,stb. akkor inkább az autók. bár messi helyében a többletet inkább új könyvelőkre költeném
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2591
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.05.13. 21:26:21

S.Agüero írta:Ha nem tudja elkölteni a pénzét, akkor minek kellett neki több? :)
Szerintem ez nála presztizs kérdés;nehogy már Cr legyen a legjobban kereső játékos! :)
Fele annyi aranylabdája van és többet keres? :mrgreen:
De most tényleg,mire költesz annyi pénzt?Veszel még 3 pagani zondát meg 2 R8at?Egyszerre úgy is csak egybe tud beülni.
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.05.13. 21:17:53

Ha nem tudja elkölteni a pénzét, akkor minek kellett neki több? :)
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2591
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.05.13. 21:15:00

Nem tudom mit kell ezen fent akadni, a profi boxban pl 12 menet alatt keresnek legjobbak 10-20 millió dollárokat... :roll:
Tiger Woods gólfozóként (most őszintén,ki néz gólfot?honnan jön oda pénz?nincs se eladott mezek,se stadion,se semmi!) keresett egy év alatt 70 milllió dollárt!!!
De pl a sportnak csúfolt amerikai fociban vagy a baseballban (egyik röhejesebb mint a másik :lol: ) is sokkal többet keresnek mint Messi.
De engem nem izgat,hogy 10-20 vagy ezer milliót szakít-e Messi,mert egyrészt úgyse tudja elkölteni,másrészt meg csak az érdekel amit a pályán tesz a csapat érdekében. :)
De ha jövőre ezek után sem szedi össze magát akkor azért elbeszélgetnék vele a vezetőség helyében. :twisted:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Válasz küldése