Ronald Koeman

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Örülünk a menesztésének?

a. Igen
43
78%
b. Nem
4
7%
c. a
8
15%
 
Szavazatok száma: 55
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5242
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2021.09.01. 16:49:09

Azt hittem fix hogy már jövőre Xavi lesz az edző. Valahogy jobban örülnék neki.
Kép
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2021.09.01. 16:40:40

Kiváló döntés lenne, de csak ha Pintér Attila nem elérhető nyártól.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3974
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.09.01. 16:29:54

Nem akarok senkit shockolni a Griezmann utáni örömmámor után, de Laporta 1 éves hosszabbításról tárgyalt vele és az ügynökével 2 hete, bizonyos feltételek teljesülése esetén lépne életbe, ha meg tudnak egyezni. :lol:
Kép
Rezisto95
Jugador del Barça
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2020.05.18. 15:59:40

2021.09.01. 09:29:53

Szerintem a sevillából kihagytál néhány igen fontos játékost, vagy lehet a drámaiság kedvéért túloztál hogy gyenge a kerestük. Mondjuk szerintem rajtam kívül sok barcelona szimpatizáns örülne egy Diego Carlosnak vagy Koundénak. Sőt egy Jesus Navas vagy Papu Gomez, Rakitic hármas se rosszabb mint egy Alba, Busquets, Aguero hármas. Azt is nézni kell milyen az összhang meg a játékosok csapaton belüli együttműködése, hiába van nekünk több nagy nevünk pl Coutinho, Dembele, Pjanic, Aguero ha nem is játszanak vagy ha igen akkor is maguk alatt vannak.
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.08.31. 16:46:54

Rezisto95 írta:
2021.08.31. 16:14:05
Eskü nem értem miért ilyen elégedetlen mindenki Koemannal, válogatott szünet előtt egy szoros győzelem jobb mint egy vereség.
Egyébként meg ezzel a kerettel én alapból Sevilla szintre tenném magunkat. Majd meglátjuk mi lesz a derbiken.
lehet hogy nem érted, de akkor olvass el minden hsz-t még párszor és próbálkozz, mert le van írva. Ismételni meg tényleg felesleges, ahogy ilyeneket kérdezni is.

https://www.eredmenyek.com/csapat/sevil ... Ts/csapat/

na akkor nézzük meg a Sevillát. Suso, Rakitic, Jesus Navas, Delaney, Gudelj, Oscar Rodriguez :D Ez az aztán a keret. Edzőben még ők is előttünk vannak Lopetegivel, de a keret... Ezt meg én nem értem hiába írja le több ember is 1000x.

Tes Stegen, Araujo, Alba, De Jong, Pedri, Depay ilyen kaliberű emberek nincsenek a ligában rajtunk kívül csak a Real/Atléticó kettősben. Sevilla.. Betis.. áh.
és akkor ezek még azok akik tényleg jók, de az átlag alatti vagy kérdéses Fati, Busi, Eric Garcia, Aguero, Dembelé, Coutinho, Griezmann, Lenglet, SR, Puig, Nico, Gavi stb vonal is kb olyan hogy ez máshol a féltve őrzött kincs lenne. Dembelé ha a Sevillába játszana körbe lenne táncolva hogy hűűű de gyors meg milyen bátor, lőne nekünk 1 gólt aztán menne a bőgés hogy nálunk miért a mittudomén ki játszik helyette. Persze ha nem lenne konstans sérült, meg formán kívül mindenki HÁLA A SZERENCSÉTLEN SZAKMAI STÁBNAK. Lenglet is Sevillából hoztuk el mert a legjobb védőjük volt, Rakitic Sevillából hoztuk el és küldtök vissza mert öreg volt. De biztos jobb a keretük tényleg. Sevillába a Jesus Navas mint jobb hátvéd aztán tényleg sokkal jobb mint nálunk Alba mint balhátvéd, tuti :D
Inaki Williams is kb egy Dembelé csak hosszú évek alatt őt felépítették, Dembelét meg leépítettük(a körülmények). Bilbao-ból nem tudom rajta kívül kit lehet kiemelni.

Komolytalan össze hasonlítani a kereteket így, akik nálunk játszanak sztárok még ha formán kívül vannak akkor is jók, csak jó edző kéne hozzájuk.
Ne hogy már a 33 éves Papu Gomezékre irigykedjünk.

Csak a két madridi csapattal hozható párhuzamba a keretünk, mindenki más felett állunk. Hogy megverjük-e őket és megelőzzük-e őket? Hát ilyen edzővel és szakmai felkészítéssel nagy kihívás lesz az tuti. Ennyi sérültünk és mentálisan leépült emberünk csak nekünk van, és ez óriási baj, csak hogy az ő bruttó erejük simán bajnok esélyes, csak kéne valaki aki kihozza belőlük. Koeman szégyene hogy ilyen szorosak a meccseink.
És a keretek összehasonlítása szépen mehet tényszerűen, posztról posztra akár, ki fog jönni hogy a miénk jobb. Az edzői munka megítélése nehezebb, de 1 év után amit tavaly már sokan hangoztattunk de még csak vélemény volt, az már kijelenthető.

Mindenki ezért várja Xavit vagy bárkit, a megmentőt, mert ez ami most van, az gáz.
Rezisto95
Jugador del Barça
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2020.05.18. 15:59:40

2021.08.31. 16:14:05

Eskü nem értem miért ilyen elégedetlen mindenki Koemannal, válogatott szünet előtt egy szoros győzelem jobb mint egy vereség.
Egyébként meg ezzel a kerettel én alapból Sevilla szintre tenném magunkat. Majd meglátjuk mi lesz a derbiken.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4006
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2021.08.30. 15:50:20

Itt van vége a további személyeskedésnek a topikban! Alcantara
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.08.30. 11:22:48

Guille írta:
2021.08.29. 22:52:22
Tehetne, de valószínűleg nem tud, pont ezért, ami már 1000x ki lett vesézve, ahogy az is, hogy miért nem jön jelenleg más helyette.
És pont ezért unalmas leírni/olvasni minden héten 228x, hogy milyen alkalmatlan, bárki jobb lenne helyette, bármilyen kezdőt is rakjon fel, bármit is csináljon.
Amúgy meg igen, pl. Griezmannhoz is felesleges lenne minden héten 50x beírni, hogy mennyire gyenge és nem idevaló, mert evidencia sajnos.
Ebben egyetértünk.

Chino írta:
2021.08.30. 10:37:32
..
Áthoztam ide.
A Koeman helyzet lerágott csont, de a Reallal összehasonlítani megéri most egy két Koemant védő hsz miatt.

Tavaly Koeman védelme az volt hogy hát első év, nehéz mert beugrós, stb. Most meg az hogy hát EB/Copa volt, nem lehet így előszezont csinálni.
Hát gyerekek :D A Realnál Ancelotti most mind a kettőt együtt kapta meg mint hátrányt, és 3 idegenbeli meccsel nyitott, úgyhogy elveszette a két alap védőt (Varane/Ramos), a két alap kp pedig sérült (Modric/Kroos). Egy Betis ellen idegenbe szerintem csak kicsit könnyebb, mint a Bilbao ellen, kb ugyanaz. De mi kettőt játszottunk otthon. Egyébként szép hogy ennyi csapat van 7 ponttal jelenleg a ligában, és a Sociedad/Bilbao/Getafe 3as nem gyenge, de előnyös volt a hazai pálya, a 7 pont eredménynek ok.

Chino, írtam is hogy miért voltunk gyorsabbak a Getafe ellen, itt a Koeman topikban is kifejtettem, és hogy tök jó hogy variál. Én nem dicsérném meg a meccs képe miatt, ahogy te se tetted, és tényleg jó hogy próbálkozik. Ma pont lassítani kellett volna. Szerintem a teljes csapattal már nem fogja ezt a játékot erőltetni. Most úgy játszunk mint egy reménytelen kis csapat, de ez látja a hadrafogható keretben Koeman. Majd talán lát mást is teljes csapatban, és akkor lesz foci, ebben bízok.
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1872
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2021.08.29. 22:59:56

Sonoma írta:
2021.08.29. 21:54:27
Két hét múlva jön a Sevilla elleni, majd a BM elleni bl meccs.
Félek ilyen kondival és taktikával újabb nagy pofonokba szaladunk bele.
A BM nem fog kegyelmezni nekünk (újra). Annyit rúg majd amennyit bír.
a sevilla meccset kozos megegyezessel elhalasztottak, a kovetkezo meccsunk a BM ellen lesz
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2021.08.29. 22:52:22

Tavaly kb minden meccs után ki lettek vesézve Koeman dolgai. Ezek ismétlődnek, nincs új a nap alatt a kritika tekintetében.
A játékosok egyéni topicjában is sok unalmas ismétlődés van.
Koeman tehetne ellene, hogy ne kelljen ennyire unalmasan írni róla.
Tehetne, de valószínűleg nem tud, pont ezért, ami már 1000x ki lett vesézve, ahogy az is, hogy miért nem jön jelenleg más helyette.
És pont ezért unalmas leírni/olvasni minden héten 228x, hogy milyen alkalmatlan, bárki jobb lenne helyette, bármilyen kezdőt is rakjon fel, bármit is csináljon.
Amúgy meg igen, pl. Griezmannhoz is felesleges lenne minden héten 50x beírni, hogy mennyire gyenge és nem idevaló, mert evidencia sajnos.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3405
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.08.29. 22:39:01

Guille írta:
2021.08.29. 22:24:18
Tavaly kb minden meccs után ki lettek vesézve Koeman dolgai. Ezek ismétlődnek, nincs új a nap alatt a kritika tekintetében.
A játékosok egyéni topicjában is sok unalmas ismétlődés van.
Koeman tehetne ellene, hogy ne kelljen ennyire unalmasan írni róla.
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2021.08.29. 22:24:18

Lehet, hogy unalmas Koeman szapulását olvasnod, de újra és újra bizonyítja mennyire alkalmatlan ehhez a csapathoz.
Ma is bizonyította a " rátermettségét".
Elmaradt ( megint) a nyári formábahozás, plusz egyre jobban kijön, nincs taktika se. Rotálni nem is akar, cserélni továbbra sem tud.
De ne szidjuk, mert beépíti a fiatalokat. Ja, kényszerből legtöbbször.
Én tavaly is vártam, hogy elküldjék, most is.

Két hét múlva jön a Sevilla elleni, majd a BM elleni bl meccs.
Félek ilyen kondival és taktikával újabb nagy pofonokba szaladunk bele.
A BM nem fog kegyelmezni nekünk (újra). Annyit rúg majd amennyit bír.
Segítek: Nem azért fárasztó Koeman folyamatos fikázása, mert mások szerint annyira nagyszerű edző, csak kábé annyi értelme van jelenleg, mint minden nap panaszkodni az időjárásra. Számtalanszor meg lett már fogalmazva, hogy Koeman nem egy nagy edző, inkább közepes, persze ezen belül lehet vitázni, hogy annak az alja/teteje, vagy mennyire jó/rossz, és szídni is lehet, teszik is sokan és sokszor joggal, de minden nap minden topicban leírni, hogy mennyire sz*r, ez már tényleg unalmas. Ez most épp más, mert ez a topikja, de próbáltam kapcsolódni az eredeti felvetéshez is.
pl. Kalapos kritikája tetszett, mert ott érdemi konkrét dolgokat próbált elemezni.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3405
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.08.29. 22:19:06

NovaProspekt írta:
2021.08.29. 13:51:38
ezzel csak magadat nevetteted ki, h ismételgeted ugyanezeket a blődségeket, mintha beakadt volna a lemez.
Ha én kinevettetem magam, attól még a csapat nem fog jobban játszani és Koeman sem lesz jobb edző

Sokkal nagyobb gáz, ha Koeman nevetteti ki magát vagy a csapatát. Nem szokásom károgni, hogy a szavaiddal éljek, de jelenleg éppen azon az úton tartja a csapatot, mely a kinevettetés irányába halad.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3974
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.08.29. 22:04:47

barca0417 írta:
2021.08.29. 21:57:22
Èn szívesen látnám újra Luchot itt. Szerintem ez a keret jobban is illik az ő elképzeléseihez mint az akkori. De biztos jobban látszana az elképzelése a csapaton, mint Koemané.
Utána jöhetne Xavi.
Pep 23-ig van/lesz a City-nél, azt nyilatkozta, hogy utána már szívesen lenne a válogatott edzője.

Utána max visszajöhetne, de nagyon-nagyon sok embert el kéne tüntetni még.
Kép
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2041
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2021.08.29. 21:57:22

Èn szívesen látnám újra Luchot itt. Szerintem ez a keret jobban is illik az ő elképzeléseihez mint az akkori. De biztos jobban látszana az elképzelése a csapaton, mint Koemané.
Utána jöhetne Xavi.
Kép
Sonoma
Capitá del Barça
Hozzászólások: 628
Csatlakozott: 2021.05.25. 10:00:54

2021.08.29. 21:54:27

NovaProspekt írta:
2021.08.29. 13:51:38
Peter írta:
2021.08.29. 13:44:01

Elszabjuk az éveket, a fiatalokat.
Szomorú és számomra felfoghatatlan.
Élni kellene tudnia a klubnak a lehetőségekkel az adott pillanatokban és nem pató pál módjára reagálni.
Egy elkésett mozdulat a pályán is lehet végzetes, de a klubházban is.
Kumma fárasztó valóban, h ugyanerről az egyetlen dologról regéltél az elmúlt szerintem 200 hsz-edben. De komolyan, elolvasom bármelyik hozzászólásodat bármelyik topikban, és mindig lesz egy kis kitekintőd Koemanra. Tedd már magadat takaréklángra. Elhiszi mindenki, h nagyon fáj ez neked. Tedd bele az aláírásodba, hogy Koeman egy sz.ar, vagy kérj magadnak No1 Koeman hater megjelölést a nickneved alá, de ezzel csak magadat nevetteted ki, h ismételgeted ugyanezeket a blődségeket, mintha beakadt volna a lemez. Ja meg arról az edzőről beszélsz még mindig, aki az elmúlt években a legtöbb lehetőséget adta a fiataloknak (tudom, sérült volt izé meg hozé, és csak azért, magyarázd meg pls) :D
Lehet, hogy unalmas Koeman szapulását olvasnod, de újra és újra bizonyítja mennyire alkalmatlan ehhez a csapathoz.
Ma is bizonyította a " rátermettségét".
Elmaradt ( megint) a nyári formábahozás, plusz egyre jobban kijön, nincs taktika se. Rotálni nem is akar, cserélni továbbra sem tud.
De ne szidjuk, mert beépíti a fiatalokat. Ja, kényszerből legtöbbször.
Én tavaly is vártam, hogy elküldjék, most is.

Két hét múlva jön a Sevilla elleni, majd a BM elleni bl meccs.
Félek ilyen kondival és taktikával újabb nagy pofonokba szaladunk bele.
A BM nem fog kegyelmezni nekünk (újra). Annyit rúg majd amennyit bír.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3974
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.08.29. 21:47:11

Közben megtaláltam, már csak idén marad. Nem is baj, semmilyen elvárás nincs vele szemben, max, hogy maradjon az első osztályban a csapat. :lol:

Utána majd elkezdődik itt vmi egy új edzővel, de ez egy hosszú folyamat lesz, átmegy egy ilyen korszakon minden nagy csapat, ez van.
Kép
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3405
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.08.29. 21:28:38

Kalapos írta:
2021.08.29. 20:22:07
Százszor gondold át, hogy miket írsz, mert Te is Koeman - fóbiás jelzőket kapsz pikk pakk.
Amúgy Marco Rossi szervezettség és tudatosság tekintetében egységesebb szerkezetbe volt képes összerakni néhány hét alatt az EB-re készülő magyar fiúkat. Willi és Gulácsi kivételével a kiscsapatoknál is kisebb csapatokból érkező játékosokból.
A Koeman fan csapat majd azt fújja erre, hogy a kiscsapat az más, mi a Barcelona vagyunk, Dembelé vagy Lenglet vagy bárki más rossz döntéseiért, hogyan lehet Koeman a hibás stb, stb, stb.
Kalapos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: 2020.12.10. 09:48:11

2021.08.29. 20:22:07

Barcaforever írta:
2021.08.29. 20:02:42
Beszéljünk inkább kézzel fogható problémákról, mert minden más felesleges energia pazarlás meg idegeskedés.

Meddig tart a szerződése?
[-o< [-o< :lol: :lol:

Igazad van, úgyhogy bocsi, de én részletezem a véleményem a mai alapján. Koeman mást játszat a csapattal mint tavaly, ami érdekes.

Ezt a csapatot és szezont úgy érzem nagyon tudnám élvezni, ha más ülne a padon, olyan aki forgatja a csapatot, és sokat variál, de jól. Koeman nem rég nyilatkozta hogy: "tudni kell mikor kell rövidpasszosat játszani." - Ennek megfelelően ma is felküldte a csapatot azzal a taktikával hogy a 3 támadó, amiből 2 gyenge 1v1-ben legyen jó magasan fent, húzza szét az ellenfelet, és rúgjuk fel rájuk a labdákat mint valami angol kis csapat a 2000-es években. Nem akart középpályát Koeman. Azt akarta látni hogy fent van néhány emberünk, meg hátul is, játszuk át a pálya közepét a leggyorsabban, és bízott benne hogy nyerni fogják a párharcokat a fiúk elől is hátul is. Nem nagyon jött össze. Rosszul meccselt. A játékosok fejetlenül rohangáltak, azt se tudták mi merre van, nincsenek erre felkészülve és nem is alkalmasak rá. Tavaly mondjuk nem játszottunk ilyet, szóval tud változtatni, csak basszus hát rossz irányba minek?
Szerencse hogy a fiúk küzdöttek és valahogy meg tudták oldani hogy nyerjünk. Koeman azon kívül hogy rossz taktikát választott, nem is volt hajlandó változtatni amikor nem működött, és nem reagált semmit. Aki 0 volt azt is túl későn cserélte le.
Emerson - Dest helyzetéből arra szabad következtetni hogy két egyenlő rangú embert szívesen forgat.
Na már most ezek szerint jól látszik, hogy a korábbi évek hiearchikus rendszere továbbra is életben van. Griezmann ha leülne és semmit se csinálna is játszana 85 percet. Piké is tuti játszana végig. SR csere lenne, de abból elsőszámú, kb poszttól és szereptől függetlenül mind1 kit kell lehozni, SR az aki először bekerül a padról. Busi is sokkal előbb le kellett volna jöjjön. Mondjuk nála a teljesítmény nyílván azért volt trágya mert Koeman nem akarta hogy a csapat tartogassa a labdát, hanem magas labdákkal akarta hogy játszanak az egymástól távolra helyezkedő csapatrészek. Hát ehhez Busi annyit tud hozzá tenni mint bármelyik sörhasas fotal drukker, rossz volt nézni. Griezmannról is azt hiszi hogy valami izomcenter. Rúgjuk fel rá majd megoldja. Haha.
Asszem az Atleticóban ez úgy nézett ki hogy volt a center aki megtartotta és letette neki a labdát, voltak szélsők akik cipelték és lyukra futottak, neki meg kb csak 1-2 passzot és lövést kellett csinálni, sokszor úgy hogy a 2. vonalban volt, és a kapu irányából visszaérkező/lekészített labdákat gyűjtögette össze, és osztotta el egy sokszor óriási területen. Most azt kérjük tőle hogy legyen a szélen, vagy fent a falban, és tegye le a labdákat másoknak, akik majd kezdenek vele valamit. Itt teljesen más rendszer van jelenleg amiket Griezmann régen kapott labdák azokat most neki kéne adnia. Ma pl. De Jong kapott olyan labdákat amiket szerintem a franciáknál és az atletinél régen Griezmann kapott és osztott tovább. Teljesen vakon van Griezmann is, meg Koeman is hogy ezt erőltetik még ma is. Semmire se jó. Koemant tudom okolni a gyenge játékért, ha van hatalma akkor azért mert rosszul használja, ha meg nincs, akkor azért mert nincs neki és hagyja hogy a szerződések mérete és a név számítson a csapatba kerülésért, plusz szakmailag teljesen indokolatlan személyes okokból nem használja Puigot pl, de akiket használ, azokat is túl későn és keveset. Áh, úgy rossz ahogy van.

Tavaly is sok mindent kipróbált, attól függően ki volt bevethető. Ez tök jó, már csak az kéne hogy amit kitalált és nem jött be, arról belássa hogy nem jó. Hát mindenesetre bízok benne hogy idén is fog még mást is erőltetni amikor lesz Pedri, Fati, Aguero, Countinho és Dembelé. Elég szomorú hogy bennük kell bízni, de nem maradt más remény.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3974
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.08.29. 20:02:42

Beszéljünk inkább kézzel fogható problémákról, mert minden más felesleges energia pazarlás meg idegeskedés.

Meddig tart a szerződése?
Kép
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2021.08.29. 17:28:47

Nekem tovabbra is kesz homaly, hogy edzsseken milyen taktikat gyakoroltat, ha mar csinal is ilyent egyaltalan.

Odarakja az embereket 1 orat szaladni, meg passzolgatni, meg mittudom mit csinalni? Ertem en, hogy kiszamithatatlansag, de ennyire, hogy meg a jatekosoknak sincs fogalmuk, hogy kb mi legyen a kovetkezo lepes?

( a mai meccs eredmenyetol fuggetlen gondolom ezt, egy Getafet illene megverni otthon)

Valverde felfogasa nagyjabol az volt, hogy ne kapjunk golt, aztan egyet guritunk.
Koemannal pedig, eggyel rugjunk tobbet kb... ha osszejon valahogy jo, ha nem, akkor nincs Messi...
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2021.08.29. 13:51:38

Peter írta:
2021.08.29. 13:44:01
davi10 írta:
2021.08.29. 13:03:51
Elképesztő, hogy mennyi mindent bele tudsz magyarázni. Komolyan kóros már ez a Koeman-fóbia.
Elszabjuk az éveket, a fiatalokat.
Szomorú és számomra felfoghatatlan.
Élni kellene tudnia a klubnak a lehetőségekkel az adott pillanatokban és nem pató pál módjára reagálni.
Egy elkésett mozdulat a pályán is lehet végzetes, de a klubházban is.
Kumma fárasztó valóban, h ugyanerről az egyetlen dologról regéltél az elmúlt szerintem 200 hsz-edben. De komolyan, elolvasom bármelyik hozzászólásodat bármelyik topikban, és mindig lesz egy kis kitekintőd Koemanra. Tedd már magadat takaréklángra. Elhiszi mindenki, h nagyon fáj ez neked. Tedd bele az aláírásodba, hogy Koeman egy sz.ar, vagy kérj magadnak No1 Koeman hater megjelölést a nickneved alá, de ezzel csak magadat nevetteted ki, h ismételgeted ugyanezeket a blődségeket, mintha beakadt volna a lemez. Ja meg arról az edzőről beszélsz még mindig, aki az elmúlt években a legtöbb lehetőséget adta a fiataloknak (tudom, sérült volt izé meg hozé, és csak azért, magyarázd meg pls) :D
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3405
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.08.29. 13:44:01

davi10 írta:
2021.08.29. 13:03:51
Elképesztő, hogy mennyi mindent bele tudsz magyarázni. Komolyan kóros már ez a Koeman-fóbia.
Elszabjuk az éveket, a fiatalokat.
Szomorú és számomra felfoghatatlan.
Élni kellene tudnia a klubnak a lehetőségekkel az adott pillanatokban és nem pató pál módjára reagálni.
Egy elkésett mozdulat a pályán is lehet végzetes, de a klubházban is.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3974
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.08.29. 13:20:43

Peter írta:
2021.08.29. 12:48:28
Zseniális a pali.
Felismerte annak a lehetőségét, hogyan képes eladni magát a Barcelonának, majd egy elnökválasztást is túlélve megtartani a pozicióját.
Felült a Barca lengedák vonatjára, de az élősködők kocsijában jutott neki hely, amihez elnök úr is asszisztált persze. Nehogy bárki is azzal védje őket, hogy a kassza üres. Laporta nagy zsugás képességeivel simán lapátra tehette volna valami "kölcsönös megegyezés" kommunikációval. Esetleg hőssé is avathatták volna, "mártírként feláll" a klub jövöje mindenekelőtt szöveggel.
Egy éve ilyenkor már ugyanis a napnál is világosabbá váltak edzői képességei.

Az újságcikk 2001-es.
2020 őszétől lapasztaljuk a csapaton, hogy milyen szakmai fejlődésen ment kersztül Koeman 19 év alatt.
Stílszerűen most 19-re lapot húz .... ?!
Én már csak arra lennék kíváncsi, hogy kit hoztunk volna a helyére? A jelenlegi pénzügyi helyzetben és a csapatháttér mellett.
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.08.29. 13:03:51

Peter írta:
2021.08.29. 12:48:28
Zseniális a pali.
Felismerte annak a lehetőségét, hogyan képes eladni magát a Barcelonának, majd egy elnökválasztást is túlélve megtartani a pozicióját.
Felült a Barca lengedák vonatjára, de az élősködők kocsijában jutott neki hely, amihez elnök úr is asszisztált persze. Nehogy bárki is azzal védje őket, hogy a kassza üres. Laporta nagy zsugás képességeivel simán lapátra tehette volna valami "kölcsönös megegyezés" kommunikációval. Esetleg hőssé is avathatták volna, "mártírként feláll" a klub jövöje mindenekelőtt szöveggel.
Egy éve ilyenkor már ugyanis a napnál is világosabbá váltak edzői képességei.
Elképesztő, hogy mennyi mindent bele tudsz magyarázni. Komolyan kóros már ez a Koeman-fóbia.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Válasz küldése