Daniel Alvés

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Mire számítasz tőle?

Kiszorítja Dest-et és SR-t
21
34%
Fele-fele arányban osztoznak majd a perceken
17
27%
Csereember lesz
11
18%
Nem sokat fog játszani, inkább az öltözőben fog segíteni a csapatnak
13
21%
 
Szavazatok száma: 62
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.05.23. 16:15:23

Több az annál. Keresett ő már 9-et is. Évente bónuszokkal, reklámokkal együtt simán kijött neki a 10 millió. Valszeg több is.
A Fifa egy szégyen
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.05.23. 15:46:11

itt van 7 éve, keres évi 6 millát, jó mondjuk az első két évben legyen a fele, az is 36 milla összesen, ehhez jön mondjuk ilyen olyan-reklám, bónusz, stb. évi min. +2 milla, az már 50, a sevillában sem tescos párizisért tolta 6 évig, +15 milla. van 70 millió eurója... azért szorítok neki h éhen ne haljon a későbbiekben.

(a 35 éves koráig kell megszednie magát kommenteket, hagyjuk, azok viccesek, nem tudom komolyan venni.)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.05.23. 15:28:10

Hát, én komolyan inkább végigszenvedném az őszt normális jobbhátvéd nélkül, minthogy ezek után még meg is adjam a fizetésEMELÉST neki.. Utóbbi 3 hónapra feljavult baromira, de láthatjuk miért, kell neki a zsírosabb szerződés. Miután megkapta, biztos ugyanígy teperne, nem az őszi formája jönne.. Vicc komolyan, nem fogadja el a mostani ajánlatot, mert nem kapna több fizetést, csak amennyit most. Tényleg, ez példás hozzáállás.. =D> Így is olvasni olyan híreket, hogy gázos a szitu már majdnem anyagilag a túl magas fizetések miatt, akkor nehogy már pont neki adjunk még többet. Áh, hagyom is komolyan, csak felhúzom magam.

Persze amúgy érthető, utolsó nagy szerződése, nagyot akar kaszálni, mielőtt elmegy arabékhoz levezetni, de ne minket fejjen meg akkor már könyörgöm.. :roll:
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2015.05.23. 15:15:39

LG írta:
Feast4 írta:Az a marha nagy baj, hogy Alves ezer évesen félbénán is jobb mint a 3 emberünk együttvéve aki jobbon játszhat. Télen mindenképp igazolni kell szélső védőt, mert Adriano, Montoya, dozglas... Anyám! #-o Adrianoval semmi baj, de ő balos a másik kettő meg... jó ég! Vicces lesz a Montoya is le akar lépni. :D

Azt nem tudom kit. Eleve nem Bl iduló csapatot kell majd nézni és nem is átmeneti megoldást, mert nincs ember a posztra.
A másik kettőt meg szerintem nem láttuk annyit játszani, hogy ilyen lesúlytó véleményt írjunk róluk.
Pedig korrekt a megfogalmazás.
Alves amit a rosszabb napjaiban ad a csapatnak , Montoya még ahhoz a szinthez sem fog felérni.(legalábbis itt biztos nem) Én semmi elképzelést nem látok abban a srácban. Lehet , hogy dicséretes a hozzáállása , meg az edzésen elvégzett munkája , de ő ide kevés.
Montoya ha játszik , a félpályán megáll , és megállt a tudomány , Messinek nincs játszótársa , és egyáltalán nincs jobboldalunk.
Ő szerintem egy olasz bajnokságban állná meg a helyét.

Douglasról nem szeretnék véleményt formálni , mert az a kupameccs nem tétel.

Remélem , hogy marad Alves , nagy szüksége van rá a csapatnak. Kijelentette , hogy szeretne maradni , mivelhogy a gyerekei ide járnak iskolába , ezen nem szeretne változtatni , valamint az üzletei miatt is , jó lenne ha maradna.
Nem akar ő elmenni máshova , csak több pénz kell neki , ennyi. Kisírja ő magának , remélem a klub pedig engedni fog.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2015.05.23. 14:10:18

kristop írta:
noname írta:Egyszerű Alves kb 3 évet tervez még játszani(magasabb szinten), mielőtt visszavonul/elmegy az USÁba vagy máshova. A klub azonban tisztában van vele, hogy nincs benne 3 év. Ha a Barca 3 évet adna neki, lehet maradnak. Remélem nem lesz olyan hülye a vezetőség. Az 1+1 év lenne a korrekt, mert még 1 jó év van Alvesben biztosan(ha odateszi magát).
hát de ez az, hogy elvileg a legutóbbi ajánlatunk 2+1 éves volt.

mindenesetre kíváncsi vagyok, hogy mit mond hétfőn. ha a kihívásos sztorit, hogy új kihívásra vágyik máshol, akkor teljesen biztos vagyok a kamuban. ha viszont arról lesz szó, hogy nem érezte magát eléggé megbecsülve, akkor oké, azt elfogadom. a klubot nem érdekelte a szerződéshosszabbítása, nem foglalkoztak vele addig a pillanatig, amíg nem lettünk kakiban.
A legutóbbi hírek arról szólnak, hogy azért nincs egyesség, mert a pénzt keveseli, ugyanis máshol állitólag többet kapna. Szóval nincs itt szó arról, hogy nem becsülnék meg, vagy, hogy új kihívásokat akarna. Csak a pénzről.
Tudja ő is, hogy a klub kényszerhelyzetben van, hisz nem igazolhat, házon belül meg nincs konkurenciája. Szerintem nem akar ő elmenni, csak fenyegetőzik, hogy így csikarja ki a nagyobb fizetést. Nem először játsza el ezt.
Valószínűleg végül engedni fog a klub, úgy gondolom, hisz akkor is engedtünk, mikor igazolhattunk volna a helyére.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2015.05.23. 12:33:28

noname írta:Egyszerű Alves kb 3 évet tervez még játszani(magasabb szinten), mielőtt visszavonul/elmegy az USÁba vagy máshova. A klub azonban tisztában van vele, hogy nincs benne 3 év. Ha a Barca 3 évet adna neki, lehet maradnak. Remélem nem lesz olyan hülye a vezetőség. Az 1+1 év lenne a korrekt, mert még 1 jó év van Alvesben biztosan(ha odateszi magát).
hát de ez az, hogy elvileg a legutóbbi ajánlatunk 2+1 éves volt.

mindenesetre kíváncsi vagyok, hogy mit mond hétfőn. ha a kihívásos sztorit, hogy új kihívásra vágyik máshol, akkor teljesen biztos vagyok a kamuban. ha viszont arról lesz szó, hogy nem érezte magát eléggé megbecsülve, akkor oké, azt elfogadom. a klubot nem érdekelte a szerződéshosszabbítása, nem foglalkoztak vele addig a pillanatig, amíg nem lettünk kakiban.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2015.05.23. 12:26:07

Azért, az elmúlt 3 hónapos teljesítménye után sajnálom egy kicsit, hogy legalább 1 évet nem marad még. Nagyon rég láttam ilyen jól játszani. Az ökörségei továbbra is ott vannak, de tényleg néha már a 3-4 évvel ezelőtti önmagát idézte, nyilván egy idősebb kivitelben.

Amikor jöttek a hírek, hogy sikerült 2 évre megegyezni, azért kicsit örültem, nem lennék nyugodt, ha egy Douglas-Montoya duóval kezdenék az évet. Monotya-ban én nagyon sokáig bíztam, de nem tényező sajnos.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3550
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.05.23. 12:02:35

LG írta:
Feast4 írta:Az a marha nagy baj, hogy Alves ezer évesen félbénán is jobb mint a 3 emberünk együttvéve aki jobbon játszhat. Télen mindenképp igazolni kell szélső védőt, mert Adriano, Montoya, dozglas... Anyám! #-o Adrianoval semmi baj, de ő balos a másik kettő meg... jó ég! Vicces lesz a Montoya is le akar lépni. :D

Azt nem tudom kit. Eleve nem Bl iduló csapatot kell majd nézni és nem is átmeneti megoldást, mert nincs ember a posztra.
A másik kettőt meg szerintem nem láttuk annyit játszani, hogy ilyen lesúlytó véleményt írjunk róluk.
Montoyát azért láttud, Douglasról meg sokat lmond, hogy egy olyan kkupameccsre tette be ahol nem csinálhat bajt.

100% szónak is egy a vége a csapatban nincs Alvesnek megfelelő opciója akármilyen is Alves... :(
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2015.05.23. 11:48:41

Feast4 írta:Az a marha nagy baj, hogy Alves ezer évesen félbénán is jobb mint a 3 emberünk együttvéve aki jobbon játszhat. Télen mindenképp igazolni kell szélső védőt, mert Adriano, Montoya, dozglas... Anyám! #-o Adrianoval semmi baj, de ő balos a másik kettő meg... jó ég! Vicces lesz a Montoya is le akar lépni. :D

Azt nem tudom kit. Eleve nem Bl iduló csapatot kell majd nézni és nem is átmeneti megoldást, mert nincs ember a posztra.
A másik kettőt meg szerintem nem láttuk annyit játszani, hogy ilyen lesúlytó véleményt írjunk róluk.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3550
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.05.23. 11:39:40

Az a marha nagy baj, hogy Alves ezer évesen félbénán is jobb mint a 3 emberünk együttvéve aki jobbon játszhat. Télen mindenképp igazolni kell szélső védőt, mert Adriano, Montoya, dozglas... Anyám! #-o Adrianoval semmi baj, de ő balos a másik kettő meg... jó ég! Vicces lesz a Montoya is le akar lépni. :D

Azt nem tudom kit. Eleve nem Bl iduló csapatot kell majd nézni és nem is átmeneti megoldást, mert nincs ember a posztra.
Kép
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.05.23. 08:06:22

Egyszerű Alves kb 3 évet tervez még játszani(magasabb szinten), mielőtt visszavonul/elmegy az USÁba vagy máshova. A klub azonban tisztában van vele, hogy nincs benne 3 év. Ha a Barca 3 évet adna neki, lehet maradnak. Remélem nem lesz olyan hülye a vezetőség. Az 1+1 év lenne a korrekt, mert még 1 jó év van Alvesben biztosan(ha odateszi magát).

Lehet itt amúgy azzal jönni, hogy öreg és később nem fog keresni sok pénzt, érthető, hogy többet akar, de ez marhaság. Alves egy éves fizetése elég lenne, hogy szinte élete végéig gazdagon éljen. Ez csak a sima Etoo szindróma. Minden a pénz számára. Ezt bizonyította már nem egyszer.
A Fifa egy szégyen
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2015.05.23. 06:41:14

ideje volt már a távozásának, de ez most akkor se jön jól. az a fél év (vagy több, ha nem találunk nyáron se megfelelő embert) kínkeserves lesz akárki is játszik majd ott. adriano, montoya, douglas, hajrá, ott lesz egy egész felkészülési időszak harcolni a kezdőpozícióért.

egyébként akkor mi volt az a bullshitelés, hogy igazából csak a szerződés hossza a problémája?
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.05.23. 06:12:30

Alves pótlása: Palencia? http://www.transfermarkt.co.uk/sergi-pa ... ler/268176" target="_blank
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.05.22. 16:17:33

Stalkyard írta:
Leon írta:Ha PSG-be megy akkor legalább tud majd pénzt kölcsön adni az éhező Thiago Silvának!
Majd szombatonként összefutnak a diszkontáruházban.
aztán hétfőn meg olvassuk, hogy Daniel A. nagykorú gyanusított összeverekedett Thiago S-el egy kiló akciós csirkefarháton
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2015.05.22. 16:13:08

Leon írta:Ha PSG-be megy akkor legalább tud majd pénzt kölcsön adni az éhező Thiago Silvának!
Majd szombatonként összefutnak a diszkontáruházban.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2015.05.22. 16:09:15

Ha PSG-be megy akkor legalább tud majd pénzt kölcsön adni az éhező Thiago Silvának!
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.05.22. 16:00:19

valoszinu h azért megy a psg-be mert annyira vágyik a francia bajnoki sikerre. nem hinnéém h a pénz motiválja, mint a focisták 99%-át :D

párizsban legalább jobban hódolhat a divatszenvedélyének
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2015.05.22. 15:54:00

Igen, ő pont az akinek a kihívások jelentik a fő mozgatórugót a karrierjében. :D Nem bántásból, de ő a tipikus "karrierista" focista, csak akkor hajlandó értékelhetőt nyújtani az utóbbi években, amikor új szerződésre hajt. Ettől eltekintve mindig csak akkor hallani a nevét a klub körül, amikor gondja van a fizetéssel. Valamikor lehet, hogy a kihívások hajtották, például amikor idejött, de egyrészt agyonnyerte magát, másrészt brazil.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
gg86
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2008.05.09. 12:12:49

2015.05.22. 15:02:00

Szeretném ha maradna, de ha mindent megnyerünk idén, megérteném, hogy távozik. Jövőre talán már nem lenne ennyi motiváció benne mint idén, logikus, hogy új kihívásra vágyik. A "takarodjon innen", "húzzon el" szurkolóink is végre fellélegezhetnek.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2015.05.22. 13:29:23

whitecule írta:Szomorú belegondolni, hogy az elmúlt hetek feljavult formája is csak azért lehetett már, hogy egy kicsit felvigye a saját ázsióját.
az utolsó meccse után éppen azon tűnödtem, hogy ...megvan az új szerződés és lám újra szórja a használhatatlan beadásait.... :!: de úgy néz ki ez nem jött be...
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2015.05.22. 13:09:41

Normandia írta:A pozìciója a jelenlegi barcában kulcspozìció volt Leo oldalán. Raktical kiegészülve elég kól nyomták hárman. Sajnálom, hogy elmegy, de megértem. Neki már igencsak behatárolt a pályafutása és gondol a jövőjére. Őszintén gondolom, hogy neki ezen a szinten már nem lenne egy éve sem a barcában, vagy max annyi. Jövőre itt mindenki alázná és elküldené. A kérdés az, hogy ki helyettesítheti. a Montoya, Adriano párosból én jelenleg a brazilt játszatnám, mert jobban támogatja a támadásokat, viszont sérülékeny. A tilalom után igazolnunk kell mindenféleképpen valakit, de kit. Na mind1, hátha beválik a Döglesz.
Szerintem bőven lenne itt jövője, ha a mostani formáját tudná tartani.
Amúgy szvsz fontosabb tagja ő ennek a Barcának, mint gondoljuk azt most.
Labdakihozatalban és labdatartásban is nagyon fontos ember és szinte egyedül játsza be az egész jobb oldalt, mivel Messi hiába jobbszélső, sokkal beljebb helyezkedik, ezért Alvesnek kell a helyére lépni, hogy széthúzza a pályát és több terület nyíljon középen.
Én mindenképpen marasztalnám, főleg, hogy nem tud igazolni a csapat nyáron. Rakitical szvsz is kiválóan oldják meg, hogy Messi ilyen szabadon játszik és ők védekeznek helyette.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3991
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2015.05.22. 12:41:43

whitecule írta:Szomorú belegondolni, hogy az elmúlt hetek feljavult formája is csak azért lehetett már, hogy egy kicsit felvigye a saját ázsióját.
Tényleg az. Főként őt ismerve, aki bármilyen ellenszenves néha, képes meghalni a pályán, mindent kiad magából.
Belegondolni sem merek, mi lett volna, ha gyengén játszik tavasszal.
Nagyjából ilyen: magasról tesz rá(más, obszcénabb szavakkal) mi lesz a csapattal, nem érdekli semmi, jól el van a fizetéséért stb...
Avatar
whitecule
Barça B
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2015.01.05. 22:17:49
Kapcsolat:

2015.05.22. 11:13:42

Szomorú belegondolni, hogy az elmúlt hetek feljavult formája is csak azért lehetett már, hogy egy kicsit felvigye a saját ázsióját.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.05.22. 10:23:44

A pozìciója a jelenlegi barcában kulcspozìció volt Leo oldalán. Raktical kiegészülve elég kól nyomták hárman. Sajnálom, hogy elmegy, de megértem. Neki már igencsak behatárolt a pályafutása és gondol a jövőjére. Őszintén gondolom, hogy neki ezen a szinten már nem lenne egy éve sem a barcában, vagy max annyi. Jövőre itt mindenki alázná és elküldené. A kérdés az, hogy ki helyettesítheti. a Montoya, Adriano párosból én jelenleg a brazilt játszatnám, mert jobban támogatja a támadásokat, viszont sérülékeny. A tilalom után igazolnunk kell mindenféleképpen valakit, de kit. Na mind1, hátha beválik a Döglesz.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.05.21. 23:41:07

megmondta multkor az exfeleseg ugynok, hogy szomoruak a kolykok. psg es city a ket fo celpont.
egyebkent felkinaltuk neki a 2+1-et, amit kert, csak nem kapott volna fizuemelest, csak egy korrektebb alairaspenzt.
ha igy dontott, hat igy dontott, fel evet fel labon is kibirunk, addig fel kell kutatni egy ertelmes jobbhatvedet.
Kép
Válasz küldése