Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
11
12%
Ambarabat
5
5%
Nico
25
27%
Más
34
37%
Nem hoznék senkit
18
19%
 
Szavazatok száma: 93
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2011.07.26. 00:48:37

Leomessi14 írta:Szoval aa Barca csak Fabregas leigazolasat tervezi,de remelem nem lesz tobb igazolas foleg nem Fabregas es ilyen Sakho-k.
Guardiola igazolásokról beszélt az eggyik sajtótájékozrarón. Szőval több embert sejtet. Majd eldől.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
xavee6
Barça C
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2009.06.05. 12:58:55

2011.07.25. 23:51:59

petomi írta: Nemtom miert erzem ugy hogy az egesz "eurobarca"-n csak en orulnek ha leigazolnank, de nyugi en orulok mindenki helyett =D
Rossz a megérzésed, én is díjaznám a transzfert!
Visca el Barca y Visca el Catalunya!
petomi
Barça C
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2007.01.17. 20:10:35
Tartózkodási hely: Zugloow

2011.07.25. 22:39:49

Jol kivagytok gecooo!
Ennyire sok a penzehes ember?! =D
Ilyet meg kitalalni is rossz hogy 16 evesen a penz miatt ment el Fabregas... Nem azert mert Wenger szemelyesen hivta az arsenalba (ahol koztudottan a fiatalokra epitenek) nem azert mert 5ev helyett fel ev alatt a felnott csapatba kerulhet...
Vinne a M City is (szerintem ott keresne annyit amennyit az arsenalban es a barcelonaban egyutt...) megse megy el oda...
A masik amin jot derultem az a hirnev volt... Igen vegulis egy vilag, es europa bajnok , az egyik top4-es angol csapat kapitanyanak igen csak sok szuksege lehet ra hogy nepszerusitse magat, foleg ugy hogy kozben a sajat szurkoloival megutaltatja magat....
Ha az lenne amit ti mondtok, akkor balhezott volna de elfogadta volna az uj szerzodeset amit iden toltak az orra ala +2millio-val megemelne a fizujat... de nem fogadta el sot....

Nagyobb dolgok vannak a hatterbe minthogy csak ugy bejelentse hogy "csa leptem"...
csak ott volt 8evig , o a csk, stb nem teheti meg...
viszont wenger sem adhatja el csak ugy mert akkor meg a szurkolok olik meg...
Az en velemenyem, hogy megmaradjon a hus is meg a leves is kb ugy lehet az arsenal mint mi a bojan-><-alexis transferrel
Amint biztos lesz cesc helyettese masnap mar bemutatjak barcelonaban...


Nemtom miert erzem ugy hogy az egesz "eurobarca"-n csak en orulnek ha leigazolnank, de nyugi en orulok mindenki helyett =D
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2011.07.25. 22:15:15

Leomessi14 írta:Szoval aa Barca csak Fabregas leigazolasat tervezi...
Ezt kitől tudod ilyen biztosan?:D
Zibra16
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2010.07.02. 19:01:04
Tartózkodási hely: Mo.

2011.07.25. 21:56:13

Leomessi14 írta:
Zibra16 írta:szóval a barca most nyáron úgy 3-4 igazolást tervez?
Szoval aa Barca csak Fabregas leigazolasat tervezi,de remelem nem lesz tobb igazolas foleg nem Fabregas es ilyen Sakho-k.
Mi a baj Sakho őt énis ide hoznám hatalmas játékos válhat belőle
Leomessi14
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2009.03.04. 08:18:38

2011.07.25. 21:48:23

Zibra16 írta:szóval a barca most nyáron úgy 3-4 igazolást tervez?
Szoval aa Barca csak Fabregas leigazolasat tervezi,de remelem nem lesz tobb igazolas foleg nem Fabregas es ilyen Sakho-k.
Kép
Lui1698:Ibra ugy kovetkezmenyei!

2011 Nyar:Dani Alves az Inter játékosa! A milánói klub 15+4 köbméter homokot és Alexandre Pato e-mail címét adja a braziért cserébe.
2012:az angolok valamivel több, mint 6 liter málnaszörpöt fizetnek az argentínért
B. Tamás
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.02.25. 21:20:32
Kapcsolat:

2011.07.25. 21:43:11

Fabregas szerződéshosszabbításáról annyit, hogy ezt még akkor hosszabbította meg, amikor Txiki volt a technikai igazgató, aki kijelentette, hogy nemhogy 40 milliót, de még 20-at sem fog kiadni érte. Na most, ilyen kilátásokkal mért ne hosszabbítsa meg? Az már az ő pechje, hogy ezután egy olyan menedzsment jött, és egy olyan edző, mely benne látja a tökéletes embert a középpályára, s mely áldozni is hajlandó komolyabban rá.

Persze, ezek után is lehet utálni, csak azért a történések mögött mindig vannak komolyabb okok.
.
Zibra16
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2010.07.02. 19:01:04
Tartózkodási hely: Mo.

2011.07.25. 21:38:14

szóval a barca most nyáron úgy 3-4 igazolást tervez?
mrMimo
Barça B
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2011.04.21. 14:43:02
Tartózkodási hely: Destination Unknown

2011.07.25. 18:30:03

noname írta:
Bob_Marley írta: Igazából erről eszembe jut valami....Egy bizonyos Cesc!Nem akarom elindítani a palota forradalmat, de vele szembe meg sokszor az a támadási felület, hogy nem bírta kivárni a sorát...Na akkor hogy is van ez!Eddig nem szóltam hozzá, míg biztossá nem vált a dolog, borzasztóan sajnálom, hogy elmegy Romeu, legnagyobb kedvencem volt az Atleticből!Nagyon labdabiztos, nem vállalja túl, okosan leosztogatja oldalra, s védőként is megállta a helyét!Nagyon remélem, hogy őt is visszahozzuk, mert az első csapatban is pl a Sevilla ellen kifejezetten jól mozgott, s süt róla a magabiztosság!

szerk: persze hogy nem teljesen azonos a 2 történet, mert pénzügyileg más, de én nem is ezt mondtam, hanem egyikük sem tud várni, de míg az egyik "köz utálatnak örvend", a másik meg jó lesz ott....Más korban is pénzben is, de mégis
Cescet nem csípem, de egyáltalán nem azért, mert lelépett. Ha 16 éves lennék és valaki olyan pénzt ajánlana(2-3 évre), amit lehet h ha maradok lehet csak egy élet alatt keresek meg, gondolkodás nélkül lépnék. Cesc azért ellenszenves, mert 2 segget nyal egyszerre. A Barca álmai csapata, szeretne visszatérni, szeretne itt játszani, de azért az Arsenalos szerződését meghosszabbítja és egyszer se erősködött Wengernél h leléphessen. Nem haragszom azért, mert annak idején lelépett, hanem azért, mert most nem mondja meg mit akar. Ha annyira itt akarna játszani, akkor már itt lenne. Neki kényelmes h istenítik az Arsenalnál, azokat h csak itt szeretne azonkívül játszani meg azért mondta, mert ez a világ legjobb csapata. Ha nem lenne a Barca ennyire erős, csak mondjuk egy Arsenal-szint, biztos vagyok benne h nem érdekelné a csapat.
Szemétség amit csinál az Arsenal szurkolókkal szemben, hiszen azok megértenék ha le akarna lépni, de ehelyett minden évben stresszeli őket a bizonytalanságával és szemétség, amit a Barcával csinál, hiszen úgy tesz, mintha nagyon jönni akarna, jönnek az ajánlatok, mert a klubvezetők számítanak arra h ezt Wengernek is megmondja, de aztán semmi.

Neki tökmindegy h hol játszik. Nem érdekli a Barca, csak a hírnév. Emiatt is nehéz döntenie, hiszen míg az Arsenalnál istenítik, itt közel se lenne olyan fontos, de jönnének legalább a kupák.

Épp emiatt semleges nekem. Ha jön, jó, erősödünk, ha nem jön, az se baj, nem lesz túlzsúfolva a kp.
Pontosan emiatt utálom én is a Fabre kölyköt!! És én is Fabre szagot érzek Romeu körül...mondjuk normális opcióval mehet. Csak azzal!!!
"Mond, hogy lehet édes fiam, hogy egy olyan sz*r csapaté, a Real Madridé?!?! Ne b*sszál már!!" -José Luis Torrente=)

"A Barca legyőzéséhez az évszázad meccsét kell játszani" -Gregorio Manzano
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2011.07.25. 17:38:24

bence-barca írta:
K900 írta:Millitó és Henrique helyére kellene két védő és készen vagyunk.Remélem hogy az egyik Sakho lesz. :)
Nem kell ide senki :)
Henrique eddig sem játszott itt, miért kéne a helyére igazolni? :-k
Militot meg már idény közben Fontás is megelőzte, helyére sem kell senki, majd maximum Bartra-t hívjuk fel, ha nagyon foghíján leszünk védőkből.

Amúgy lehet tudni valami újat Milito helyzetéről? Úgy értem, melyik csapatról lehet mostanában hallani, mint lehetséges érdeklődő? :)
Lazio
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Avatar
K900
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.07.19. 19:10:29
Tartózkodási hely: "My heart is in Brazil, and the Nou Camp stadium".

2011.07.25. 17:24:30

Zibra16 írta:
K900 írta:Millitó és Henrique helyére kellene két védő és készen vagyunk.Remélem hogy az egyik Sakho lesz. :)

Sakho jó védő?
A Francia válogatottban alapember.Hasonlit a játéka Thuraméhoz.Viszonylag erős ütköző játékos,és emelett még csak 21 éves. :wink:
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.07.25. 17:21:45

K900 írta:Millitó és Henrique helyére kellene két védő és készen vagyunk.Remélem hogy az egyik Sakho lesz. :)
Nem kell ide senki :)
Henrique eddig sem játszott itt, miért kéne a helyére igazolni? :-k
Militot meg már idény közben Fontás is megelőzte, helyére sem kell senki, majd maximum Bartra-t hívjuk fel, ha nagyon foghíján leszünk védőkből.

Amúgy lehet tudni valami újat Milito helyzetéről? Úgy értem, melyik csapatról lehet mostanában hallani, mint lehetséges érdeklődő? :)
Avatar
K900
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.07.19. 19:10:29
Tartózkodási hely: "My heart is in Brazil, and the Nou Camp stadium".

2011.07.25. 16:13:54

Millitó és Henrique helyére kellene két védő és készen vagyunk.Remélem hogy az egyik Sakho lesz. :)
Zibra16
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2010.07.02. 19:01:04
Tartózkodási hely: Mo.

2011.07.25. 16:10:03

zsoltman írta:Én inkább igazolnám le Forlánt előre mint Fabregas-t középre és Forlán ára 10 millio euro körul mozog!Emlékeztek a Larsson féle időkre évek óta nincs egy ilyen cserénk aki a padrol beálva könyörtelenul kihasználná a gollehetőséget! Alex elég lesz??
jöhetne forlán elférne itt a csapatban rendkívűl jó lenne csere csatárnak
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2544
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2011.07.25. 16:07:28

Fabregas kell a fenének. Egy védő kell azt megvagyunk.
Azért látom, hogy felütötte a fejét a Forlán hype :roll:
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2011.07.25. 15:53:21

a mostani játékrendszerben Forlan Messi helyére férne be, de nem hinném, hogy Messit lecseréli a mester és azt sem, hogy visszateszi szélre. pont ezért nem volt hely pl. Bojannak és pont ezért lesz jó Alexis, mert alapból szélső, de ha pl. Messi megsérül, akkor akár ő, akár Villa tud a helyén játszani... de pl. Forlan tudna szélen???
ennek ellenére azt mondon nem kell nekünk Fabregas!!! minek? hova? majd Thiago megoldja a cserét!!!
zsoltman
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2005.08.21. 17:52:56

2011.07.25. 15:19:04

Én inkább igazolnám le Forlánt előre mint Fabregas-t középre és Forlán ára 10 millio euro körul mozog!Emlékeztek a Larsson féle időkre évek óta nincs egy ilyen cserénk aki a padrol beálva könyörtelenul kihasználná a gollehetőséget! Alex elég lesz??
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21325
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.07.25. 09:13:03

Tocy írta:
Game90 írta:Az Arsenal még az Emirates Cup, azaz a hétvége előtt le szeretné rendezni Fab ügyét: LINK.
Hány ilyet olvashattunk már...hogy eddig vagy addig eldől hogy mi lesz...
Ja, aztán lehet, h még jövőre ilyenkor ugyan ezeket fogjuk olvasni. :lol:
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.07.25. 07:32:58

Game90 írta:Az Arsenal még az Emirates Cup, azaz a hétvége előtt le szeretné rendezni Fab ügyét: LINK.
Hány ilyet olvashattunk már...hogy eddig vagy addig eldől hogy mi lesz...
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.07.25. 03:57:19

Az Arsenal még az Emirates Cup, azaz a hétvége előtt le szeretné rendezni Fab ügyét: LINK.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.07.24. 13:34:53

Bob_Marley írta: Igazából erről eszembe jut valami....Egy bizonyos Cesc!Nem akarom elindítani a palota forradalmat, de vele szembe meg sokszor az a támadási felület, hogy nem bírta kivárni a sorát...Na akkor hogy is van ez!Eddig nem szóltam hozzá, míg biztossá nem vált a dolog, borzasztóan sajnálom, hogy elmegy Romeu, legnagyobb kedvencem volt az Atleticből!Nagyon labdabiztos, nem vállalja túl, okosan leosztogatja oldalra, s védőként is megállta a helyét!Nagyon remélem, hogy őt is visszahozzuk, mert az első csapatban is pl a Sevilla ellen kifejezetten jól mozgott, s süt róla a magabiztosság!

szerk: persze hogy nem teljesen azonos a 2 történet, mert pénzügyileg más, de én nem is ezt mondtam, hanem egyikük sem tud várni, de míg az egyik "köz utálatnak örvend", a másik meg jó lesz ott....Más korban is pénzben is, de mégis
Cescet nem csípem, de egyáltalán nem azért, mert lelépett. Ha 16 éves lennék és valaki olyan pénzt ajánlana(2-3 évre), amit lehet h ha maradok lehet csak egy élet alatt keresek meg, gondolkodás nélkül lépnék. Cesc azért ellenszenves, mert 2 segget nyal egyszerre. A Barca álmai csapata, szeretne visszatérni, szeretne itt játszani, de azért az Arsenalos szerződését meghosszabbítja és egyszer se erősködött Wengernél h leléphessen. Nem haragszom azért, mert annak idején lelépett, hanem azért, mert most nem mondja meg mit akar. Ha annyira itt akarna játszani, akkor már itt lenne. Neki kényelmes h istenítik az Arsenalnál, azokat h csak itt szeretne azonkívül játszani meg azért mondta, mert ez a világ legjobb csapata. Ha nem lenne a Barca ennyire erős, csak mondjuk egy Arsenal-szint, biztos vagyok benne h nem érdekelné a csapat.
Szemétség amit csinál az Arsenal szurkolókkal szemben, hiszen azok megértenék ha le akarna lépni, de ehelyett minden évben stresszeli őket a bizonytalanságával és szemétség, amit a Barcával csinál, hiszen úgy tesz, mintha nagyon jönni akarna, jönnek az ajánlatok, mert a klubvezetők számítanak arra h ezt Wengernek is megmondja, de aztán semmi.

Neki tökmindegy h hol játszik. Nem érdekli a Barca, csak a hírnév. Emiatt is nehéz döntenie, hiszen míg az Arsenalnál istenítik, itt közel se lenne olyan fontos, de jönnének legalább a kupák.

Épp emiatt semleges nekem. Ha jön, jó, erősödünk, ha nem jön, az se baj, nem lesz túlzsúfolva a kp.
A Fifa egy szégyen
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.07.24. 12:13:13

Igen, Romeu is a mi kutyánk kölyke és talán, ha nem érkezett volna tavaly Mascherano, akkor verném én is a tamtamot, hogy micsinálnak ezek, de most így előre láthatólag nem nagyon lenne helye a srácnak még jó pár évig, a Busquets és az argentin kitartanak, ne csesszen ki magával se a csapat, se a játékossal, amondó vagyok.

Az üzlet nagyon előnyös, szép summa egy tehetségért, a visszavásárlási opciót MINDENKÉPP bele kell venni a szerződésbe, de úgy látom ez teljesen evidens az ezért felelősek számára is.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2011.07.24. 11:55:48

Kiváló üzlet ismét. Ha beválik a premiershipben, és fejlődni tud, 8 milla aprópénz lesz egy minőségi játékosért, aki saját nevelés.
Rivaldo-A Legnagyobb.
barcalaci84
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2010.04.12. 12:56:59
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.07.24. 11:54:44

azért Cesc és Oriol esete közt van egy lényegi különbség:
Oriol legalább addig várt amíg valaki kivásárolja, s így a klub tudott egy opciós lehetőséget is kötni nyitva hagyva ezzel a visszatérés lehetőségét
Cesc pedig lelépett nagyon fiatalon kvázi feladva az álmát hogy aBarcában játszhasson....

megjegyzem ennek ellenére szerintem Cesc annak idején jól döntött , és nem tartom árulónak , de két eset közel sem azonos...
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.07.24. 11:42:35

noname írta:
barcaaa91 írta:Barcelona B midfielder Oriol Romeu (19) will sign a 4-year contract at Chelsea, that will pay 5M for the player. Barcelona will be able to buy Oriol Romeu back from Chelsea in the first 2 years for 8M. In the 3rd year they will have a 1st option [sport]
Ez is jó üzlet! Oriolnak nincs esélye évekig az első csapatra, továbbá nem is nagyon volt felhívva, de 5 milliót kapunk érte. A 8 milliós visszavásárlási opció is korrekt. Így már 24+12+3(+2)+5=44(46)mlliót kerestünk játékoseladásból.Remélem még sikerül elpasszolni Hlebet és Keirrissont mihamarabb!
Igazából erről eszembe jut valami....Egy bizonyos Cesc!Nem akarom elindítani a palota forradalmat, de vele szembe meg sokszor az a támadási felület, hogy nem bírta kivárni a sorát...Na akkor hogy is van ez!Eddig nem szóltam hozzá, míg biztossá nem vált a dolog, borzasztóan sajnálom, hogy elmegy Romeu, legnagyobb kedvencem volt az Atleticből!Nagyon labdabiztos, nem vállalja túl, okosan leosztogatja oldalra, s védőként is megállta a helyét!Nagyon remélem, hogy őt is visszahozzuk, mert az első csapatban is pl a Sevilla ellen kifejezetten jól mozgott, s süt róla a magabiztosság!

szerk: persze hogy nem teljesen azonos a 2 történet, mert pénzügyileg más, de én nem is ezt mondtam, hanem egyikük sem tud várni, de míg az egyik "köz utálatnak örvend", a másik meg jó lesz ott....Más korban is pénzben is, de mégis
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bob_Marley 2011.07.24. 12:01:56-kor.
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése