Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
11
12%
Ambarabat
5
5%
Nico
25
27%
Más
34
37%
Nem hoznék senkit
18
19%
 
Szavazatok száma: 93
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2014.03.05. 16:54:38

visca el barca írta:és a belga mivel rutinosabb? egy évvel időseb, ráadásul a ő hummelssel ellentétben nagyrészt a holland bajnokságban edződött, az meg baromi messze van a bundesligától...
Aztán meg első szezonjában olyan játékot hozott le a PL-ben, mintha már évek óta ott játszott volna. Kellően rutinos szerintem, és jelenleg az egyik legjobb a posztján, jól fejel, a fizikuma abszolút rendben van, kiválóan passzol, technikailag simán Barça-szint, és emellett mentálisan is ott van a topon, mindig higgadt, nyugodt, magabiztos, hatalmas pluszt ad a csapatnak - ez szerintem itt sem lenne másként.

Egyértelműen neki örülnék a legjobban, ami a bekkeket illeti.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.03.05. 16:53:20

visca el barca írta:
Chino írta:A német kiváló képességű védő, de még nem olyan rutinos, nem alkalmas amolyan "vezér" szerepre. A belga ellenben képes ezt megtestesíteni
és a belga mivel rutinosabb? egy évvel időseb, ráadásul a ő hummelssel ellentétben nagyrészt a holland bajnokságban edződött, az meg baromi messze van a bundesligától...
Oleguerről senki sem beszél! Nála rutinosabb khv nincsen, aki nem zsákbamacska, hiszen a Bl győztes Barcából már fiatalon is kirobbanthatatlan volt!!! Ráadásul azóta még rutinosabb lett :mrgreen:

Igazoljuk le mind a kettőt, aztán majd meglátjuk, hogy négyük közül kik lennének a legjobba (Piqué + Bartra mellé értem). Amúgy ez a Hummels háááááááááááááááááááát, vak vagyok tudom, de szerintem ő nem lenne erősítés, sőt.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.03.05. 16:44:55

Chino írta:A német kiváló képességű védő, de még nem olyan rutinos, nem alkalmas amolyan "vezér" szerepre. A belga ellenben képes ezt megtestesíteni
és a belga mivel rutinosabb? egy évvel időseb, ráadásul a ő hummelssel ellentétben nagyrészt a holland bajnokságban edződött, az meg baromi messze van a bundesligától...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7511
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.03.05. 15:55:49

visca el barca írta:
védők terén fogalmam nincs ki lenne jó, elég szegényes most a piac. talán hummels, bár az is folyamatosan sérült. mangalákkal meg vertonghenekkel nem leszünk sokkal beljebb... :?

Ezt nem értem. Szerintem Verthongennel beljebb lennénk mint egy Hummelssel. A német kiváló képességű védő, de még nem olyan rutinos, nem alkalmas amolyan "vezér" szerepre. A belga ellenben képes ezt megtestesíteni és azt se lehet mondani, hogy kutyaütő lenne, mert ő is a top védők között foglal helyet. Nem látom rendszeresen a Spurs meccseit, de annyiból is fel tudtam mérni, mire képes. Bővebben GT tudna erről mesélni.
Nem azzal van a gond, hogy a védőink bénák lennének, mert a képességeket tekintve Piqué is az elitbe tartozik, ezt bizonyította már és ilyen téren Bartraval sincs gond, de ha nincs mellettük egy tapasztalt, magabiztos pár, akkor jönnek az orbitális hibák. Ezért se lenne jó választás David Luis, mert hiába nagyon tehetséges, fejben nem erős. Nem véletlenül nyújt jobb teljesítményt Silva párjaként a válogatottban. A legjobban egy Martinez-Verthongen párosnak örülnék. Velük be lennénk biztosítva jó időre.

A Ter Stegen bakiból pedig ne induljunk ki. De Gea is olyan potyákat kapott első Manchesteri évében, hogy mindenki paterolta volna el, aztán most a világ legjobb kapusai közt tartják számon.
Forca Barca!!!!
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.03.05. 11:35:36

ZolTano írta:emlékeim szerint azért, ennyire durva bakit nem csinált Valdes. lehet tévedek.
most, hogy elmegy, akkor fogjuk majd megérezni igazána hiányát. persze szídjuk meg minden, de valójában nemigen tudok máés kapust ide elképzelni, még a legnagyobbakat sem. lesz még itt Ter Stegen átkozása az biztos.
Hiába várom Neuert, sajnos nem fog jönni. :roll:

ON: Bartomeu lenyilatkozta, hogy 2 igazolásunk minimum lesz, 1 védő, 1 kapus. Remélem az a minimum 2-ből gyorsan 3 lesz, mert 1 középhátvéd nem fogja megoldani a problémáinkat. Bele se merek gondolni mi lesz, ha esetleg az az 1 sem válik/válna be...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
ZolTano
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2012.03.12. 12:49:39

2014.03.05. 11:12:28

LM10 írta:https://v.cdn.vine.co/r/videos/BB67E6BC ... rkTac.WIIQ

ter Stegen hétvégi bakija :?
emlékeim szerint azért, ennyire durva bakit nem csinált Valdes. lehet tévedek.
most, hogy elmegy, akkor fogjuk majd megérezni igazána hiányát. persze szídjuk meg minden, de valójában nemigen tudok máés kapust ide elképzelni, még a legnagyobbakat sem. lesz még itt Ter Stegen átkozása az biztos.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.03.05. 10:30:55

én annak örülök leginkább, hogy nem 4278.65 millioért jön, igy ha nem válik be, akkor lehet cserélni másikra. remélem nem köszönt ránk egy ujabb enke/dutruel/bonano korszak :lol:

huh azok voltak csak a szép idők :lol: reizigerrel, abelardoval, overmarssal, andersonnal, cocoval és a töbiekkel :lol: nah, nosztalgia vége :lol:

nyáron még kell venni egy bika középső védőt, rafinhát visszahozni és kész. dölöfu még maradhat egy évet kölcsönben. :D amugy az a pali totál alkalmatlan a csapatjátékra. nagyobb arca van annál h beálljon a sorba.

védők terén fogalmam nincs ki lenne jó, elég szegényes most a piac. talán hummels, bár az is folyamatosan sérült. mangalákkal meg vertonghenekkel nem leszünk sokkal beljebb... :?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.03.05. 09:25:01

Kahn szerintem csak részigazságot mondott. PErsze igaza van abban, hogy nem felelősséget vállal Ter-Stegen és megfelelő érettség szükséges ahhoz, hogy megfeleljen, de szerintem pont, hogy rossz példát hozott azzal, hogy a saját Karsruherből Bayernbe igazolásával húzott párhuzamot. Előtte elmondja, hogy Ter csak német tapasztalattal rendelkezik és nehéz lesz neki más futballközegben, majd a saját példáját hozza fel, ahol is német csapatból igazolt egy másik német csapatba. Csak jóval nagyobba.
Kép
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.03.02. 19:56:58

LM10 írta:https://v.cdn.vine.co/r/videos/BB67E6BC ... rkTac.WIIQ

ter Stegen hétvégi bakija :?
A Barcának úgy is olyan kapus kell aki jó lábbal. :mrgreen:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2014.03.02. 19:40:21

https://v.cdn.vine.co/r/videos/BB67E6BC ... rkTac.WIIQ" target="_blank

ter Stegen hétvégi bakija :?
Avatar
gg86
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2008.05.09. 12:12:49

2014.03.02. 17:41:42

S.Agüero írta:Az ilyeneknek mi értelme? De most komolyan. :)
Csak ironizálni próbáltam (még nem megy :) ) Lám nem csak Valdes képes potyázni, hanem a sokak által megváltóként várt utódjelölt is. :)
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2041
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2014.03.02. 17:31:11

Egyébként egy Vidalhoz hasonló játékos nem lenne rossz. Nem pont ő, ő jó helyen van, de egy olyan középpályás, aki fizikálisan erős, sokat fut, támad, védekezik. Nem egy klasszisra gondoltam, hanem egy Keita típusú kiegészítő emberre. A jövőre esetlegesen idekerülő fiatalok mind jók és frissességet hozhatnak, de kell egy másmilyen típusú középpályás is. Csatár meg a padra kéne nem a kezdőbe, de egy olyan aki azért még nem nyugdíjas, de szintén csak kiegészítőnek, illetve a variációs lehetőségek növelése miatt jönne. Nem mondjuk Alexis helyére.
Számolnunk kell azért hogy Neymar is esetleg sokat lesz sérült mert faragják azért, és ha Fabregas végre nem támadót fog játszani, akkor a padon nincs már sok lehetőség.
Ide egy Milito, Fred, Forlán, féle támadót tudnék elképzelni.
Semmiképp sem Müllert. Hihetetlenül semmilyen egy játékos, nem való ide, nagyon nem.
Keita típusú játékosnak meg Guarínt is el tudnám képzelni.
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.03.02. 17:23:33

gg86 írta:
Stoichkov írta:http://sportgeza.hu/futball/2014/03/02/ ... szemeltje/
Ez a hír nem igaz, szemfényvesztés. Ilyet csak Valdes tud csinálni. Ha Ter Stegen ide jön egy gólt sem fog kapni.
Az ilyeneknek mi értelme? De most komolyan. :)
Avatar
gg86
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2008.05.09. 12:12:49

2014.03.02. 16:27:23

Stoichkov írta:http://sportgeza.hu/futball/2014/03/02/ ... szemeltje/
Ez a hír nem igaz, szemfényvesztés. Ilyet csak Valdes tud csinálni. Ha Ter Stegen ide jön egy gólt sem fog kapni.
Avatar
Stoichkov
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2004.10.09. 12:24:19

2014.03.02. 15:58:48

Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3816
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2014.03.02. 15:37:28

Petr írta:Vidal (Juventus): "Barça rumours? I thank all clubs interested in me, but I'm more motivated than ever to continue at Juve." [tuttosport]
Nem kéne ide, ő az a tipikus darálós, kemény, beton kvk. Citybe simán el tudnám képzelni, de még a Realban is előbb, mint itt.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2014.03.02. 14:38:19

Vidal (Juventus): "Barça rumours? I thank all clubs interested in me, but I'm more motivated than ever to continue at Juve." [tuttosport]
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.03.02. 12:31:21

Chino írta:Támadósort nem kell piszkálni. Egy Tello-Deulofeu csere egyelőre elég nem az a poszt a kritikus.
Halilovic érkezésével a középpályát is felesleges megbontani. Igaz, hogy még 1-2 év kell legalább, de ha tényleg beválik, akkor egy Gündögan leigazolásával és Rafinha visszahozatala mellett egy ideig nem lenne helye, főleg, ha Denis-el is számolni akarnak. Sergi Roberto és JDS teljesen felesleges ha jön Rafinha, neki ,se lesz egyszerű Xavi-Iniesta-Cesc mellett elég lehetőséget biztosítani 3-4 milliót kaphatnánk kettejükért.

Én még mindig bízom benne, hogy egy klasszis megbízható kh-t próbálunk meg hozni. Sajnos egy Mangala kevés lesz, bérmennyire is tehetséges, ide már nem az kell. Én még mindig bízok egy Vertonghenben, de ha fiatal, akkor én inkább Inigo Martinezben gondolkodnék. Fiatal kora ellenére kellően rutinos és nagyon jó képességű játékos, amellett spanyol, könnyebb lehet az akklimatizálódás. A megoldás viszont továbbra sem egy ilyen védő lenne.

Montoya sajnos amilyen biztatóan indult, olyan csalódás lett. És már igazán azt se lehet mondani, hogy nem kapott elég lehetőséget. Támadásban nem túl erős és védekezésben is rendre megverik. Egy második számú jobbhátvédnek viszont tökéletes.

Kíváncsi vagyok mennyit invesztál majd a vezetőség nyáron játékosvásárlásba. Ez a fiatalítás jól hangzik, de nem szabad túlzásba vinni.
Nekem Deulofeu-val kapcsolatban valamiért vannak kétségeim, de remélem rám cáfol.
A támadósorral egyetértek, ott van a legkisebb gond, ezzel együtt Müllert azonnal elhoznám ha lehetőség van rá, de én nem hiszem hogy ez komolyan felvetődött, a Bayern meg nem lesz hülye hogy eladja, főleg nem olcsón és pont egyik nagy ellenlábasának. Alighanem pénz sem lenne rá most, szóval a támadósort én is hanyagolnám most mikor igazolásokról van szó.
A középpálya, bár néha úgy érzem csak én látom így, de szerintem meghatározó lesz a következő 3-4 évre a Barca jövőjét illetően, hogy mit kezdünk ott. Már azért is mert egy meccs többnyire ott dől el, bár ezt sokan elfelejtik néha. Igazolhatunk védőt hármat is ( és lehet hogy kellene is annyit, de egy középső védőt minimum ), meg jöhet elől Müller is, ha a középpályát nem tudjuk uralni, már pedig sok meccsen nem tudjuk már lassan egy éve, de legalábbis messze nem úgy mint korábban, sokszor még a gyengébb ellenfelek ellen sem, akkor nagy reményeink nem lehetnek. Most időzőjelben persze, szóval a Barca szintjén értem a nagy reményeket, magyarul: a Real megelőz itthon, a BL-ben meg kiüt majd valaki a negyeddöntőben kb.
A Barca mivel nyert korábban? Legyen nálunk a labda állandóan, járassuk a középpályán sokat, húzzuk szét az ellenfél védelmét és így megnyílnak passzsávok ahova be lehet játszani beinduló játékosoknak, vagy Messi egyedül is néha megoldotta lebontva a védelmet lendületből rájuk vezetve, utána meg bepasszolta azok helyére akik rá kiléptek és vagy befejezte más vagy neki tették vissza és ő. Ha véletlenül labdavesztés történt akkor azonnal kíméletlenül visszatámadott mindenki még az ellenfél védőharmadában. De: ehhez a játékhoz iszonyat labdabiztos, sokat futó, nagyon jól passzoló játékosok kellenek + motiváció. Ez nincs meg olyan szinten mint korábban. Xavi és Iniesta akik ennek az egész játékrendszernek a kulcsfigurái voltak nem tudják sem gyorsaságban, sem motivációban, sem labdabiztosságban, sem futómennyiségben lehozni azt amit korábban. Nem az a baj hogy ez így van, persze hogy így van, emberekről van szó nem gépekről. De ha látjuk hogy így van, akkor kellene valamit kezdeni a helyzettel, nem megvárni míg rosszabbodik még. Óriási hibának tartanám nekimenni a következő szezonnak teljesen változatlan középpályával.
Szóval én azt mondom jöjjön Göndogan is akár, Rafinha is vagy nem tudom milyen tervei vannak a vezetésnek, de érdekes lesz a nyár az biztos.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7511
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.03.02. 01:16:51

Támadósort nem kell piszkálni. Egy Tello-Deulofeu csere egyelőre elég nem az a poszt a kritikus.
Halilovic érkezésével a középpályát is felesleges megbontani. Igaz, hogy még 1-2 év kell legalább, de ha tényleg beválik, akkor egy Gündögan leigazolásával és Rafinha visszahozatala mellett egy ideig nem lenne helye, főleg, ha Denis-el is számolni akarnak. Sergi Roberto és JDS teljesen felesleges ha jön Rafinha, neki ,se lesz egyszerű Xavi-Iniesta-Cesc mellett elég lehetőséget biztosítani 3-4 milliót kaphatnánk kettejükért.

Én még mindig bízom benne, hogy egy klasszis megbízható kh-t próbálunk meg hozni. Sajnos egy Mangala kevés lesz, bérmennyire is tehetséges, ide már nem az kell. Én még mindig bízok egy Vertonghenben, de ha fiatal, akkor én inkább Inigo Martinezben gondolkodnék. Fiatal kora ellenére kellően rutinos és nagyon jó képességű játékos, amellett spanyol, könnyebb lehet az akklimatizálódás. A megoldás viszont továbbra sem egy ilyen védő lenne.

Montoya sajnos amilyen biztatóan indult, olyan csalódás lett. És már igazán azt se lehet mondani, hogy nem kapott elég lehetőséget. Támadásban nem túl erős és védekezésben is rendre megverik. Egy második számú jobbhátvédnek viszont tökéletes.

Kíváncsi vagyok mennyit invesztál majd a vezetőség nyáron játékosvásárlásba. Ez a fiatalítás jól hangzik, de nem szabad túlzásba vinni.
Nekem Deulofeu-val kapcsolatban valamiért vannak kétségeim, de remélem rám cáfol.
Forca Barca!!!!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2014.03.01. 20:34:13

Ennyi baromságot hogy lehet összehordani itt... #-o

Teljesen egyértelmű, hogy a támadósorban kell a legnagyobb átalakítás a nyáron. Alexis, Pedro, Tello out, Reus, Agüero, Griezmann in, és még anyagilag is jobban járnánk. Én Neymart is eladnám, nagy flop eddig... Jöhetne a helyére Suárez. A középpályára nem kell nagyon vérfrissítés, maradhat szinte minden úgy, ahogy van. Xavit egyre többet kellene játszatni, Fabregast pedig egyre kevesebbet, láthatóan kevés ide a tag. Rafinhában én nem látok sokat, eladhatjuk a Celtának, viszont Roberto lesz az új Iniesta, ő maradhat. Busquetset eladnám, középkategóriás játékos, jöhet a helyére Vidal. A védelemmel tökéletesen elégedett vagyok, főleg a Piqué-Mascherano párossal, remélem, még sokáig egymás mellett játszanak majd a védelem tengelyében. Viszont Alba kevés, adjuk el, jöhetne a helyére Alaba, Danny Rose, Clichy, Marcelo vagy Evra. Kapusposzton nincs kérdés, jön Ter Stegen második számú kapusnak, elé meg az évtized talán legjobb kapusa, Reina.

Reina, Ter Stegen

Piqué, Mascherano, Alaba, Alves, Bartra, Adriano, Montoya

Vidal, Xavi, Iniesta, Song, Fabregas, Sergi Roberto

Messi, Suárez, Agüero, Reus, Griezmann

8)

Komolyra fordítva a szót, Halilovicnak nagyon örülök, remélem, beválik majd. Tetszik ez a fiatalítási irányvonal, Rafinha, Halilovic, Denis Suárez, Deulofeu, jó lesz ez.

Vertonghenről egyáltalán nem hallani, róla le is mondtam már, Hummels szerintem szintén esélytelen... Úgyhogy nem sok lehetőség marad, Mangalát párszor láttam játszani csak, de akkor tetszett, Musacchio szintén, kettejük közül az egyiket szívesen látnám Barcelonában.

Vidalt hagyjuk is, felesleges lenne. Halilovic érkezésével és Rafinha visszahozatalával én Gündogant sem erőltetném.

Ter Stegen, Vertonghen/Hummels/Mangala/Musacchio, Rafinha, Deulofeu, és oké.
Daweed
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2011.03.13. 23:25:18

2014.03.01. 20:33:35

bence-barca írta:
Már máskor is csinált ilyet, remélem nálunk már nem fog.

Ugye a Barcának pont lábbal is ügyes kapusra van szüksége :lol:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.03.01. 20:20:34

bence-barca írta:
Már máskor is csinált ilyet, remélem nálunk már nem fog.
:lol: :lol: nem baj, nála majd mehet legalább a "szoknia kell még a légkört", meg a többi hülyeség.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.03.01. 20:19:19

Már máskor is csinált ilyet, remélem nálunk már nem fog.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.03.01. 20:05:39

Honnan tudod, hogy az a csatár kezdőszintű lesz?
Alexist meg egyébként is szereti Martino, nem hinném, hogy eladnánk a nyáron, maximum, ha Tata is távozik.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.03.01. 19:23:52

S.Agüero írta:
Sanama írta:Monotyával nem tudom mi a bajotok. Sokkal megbízhatóbb már most, mint Dani Alves az elmúlt 2 évben. Rendre visszaér védekezni, nem kolbászol elől, mint Alves, vagy éppen Adriano.(Sociedad ellen 2.gólról inkább ne is beszéljünk) Az más kérdés, hogy még bátortalan, és mintha kicsit önbizalom hiánya lenne, de szerintem teljesen korrekt meccseket hoz le. Hibázni persze hibázik ő is, de semmivel sem többet és nagyobbakat, mint Adriano vagy Alves, így nem értem mi a baj vele. Sőt, azt nem tudom észrevettétek-e, hogy a beadásai rendre pontosak, és mondjuk Messi egyenlítő góljánál a Sociedad ellen nyakig benne volt az akcióban.

Alexis meg szerintem amúgy lassan csomagolhat. Ha nyáron tényleg kell Martinonak 1 támadó, akkor hamarabb fog menni Sanchez, mint Pedro, ebben biztos vagyok.
Montoya védekezésben is hadilábon áll, mint támadásban. Bizonytalan.

Utolsó két sort kifejtenéd?
Martino akar egy középcsatárt ugye elvileg. az +1fő. Neymar-Messi alapkezdők, a Pedro-Sanchez-új csatár hármasból 1 játszhat. Pedrot nem fogják eladni, mert saját kölyök, és meggyőzőbb, mint Sanchez.
Válasz küldése