Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
11
12%
Ambarabat
5
5%
Nico
25
27%
Más
34
37%
Nem hoznék senkit
18
19%
 
Szavazatok száma: 93
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2014.07.31. 11:10:10

Zozzy 5 írta:szerk: a főoldali cikkben azt írják, hogy Mangala az ára miatt sosem volt igazán képben. na most nekem úgy rémlik, hogy 45-öt kérnek érte, amit mi elvileg sokallunk, de Marquinhosért 43-at ajánlunk. ezt magyarázza már el valaki...
A legszebb az egészben az, hogy a City tudomásom szerint 35-ért vitte a portói bekket.


ui.: Utánanéztem, a felettem írónak van igaza, még(!) nem igazolt oda.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Petr 2014.07.31. 11:32:09-kor.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.07.31. 11:00:13

zseniális, végre leakadunk Marquinhos-ról, aki semmivel nem jobb játékos Bartra-nál, de még ha hozni is akartuk, akkor is tavaly kellett volna.
nem tudom, hogy ki ragaszkodott hozzá ennyire idén. ha Zubi, akkor semmi meglepő nincs benne, hogy így alakult, hozta a szokásos amatőrizmust, mert semmire nem jutott az ügyben, csak elment egy csomó idő. ha LE, az egy fokkal pozitívabb történet, mert legalább az edző szavára adtak, viszont az szerintem nem jó jel, ha igazolások terén ennyire rugalmatlan, hogy kinéz magának egy embert és nem tud másban gondolkodni (lásd a szerencsére nem láncdohányos Matyiő), csak akkor, ha a PSG száznegyvenhetedjére is elküld minket a vérbe. na mind1, szerencséjük van, hogy ennyire hosszú az átigazolási szezon...

szerk: a főoldali cikkben azt írják, hogy Mangala az ára miatt sosem volt igazán képben. na most nekem úgy rémlik, hogy 45-öt kérnek érte, amit mi elvileg sokallunk, de Marquinhosért 43-at ajánlunk. ezt magyarázza már el valaki...
Sylvinho
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2014.05.08. 13:07:14

2014.07.31. 10:58:23

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... eu-2353653" target="_blank

Mathieu hetek óta nem dohányzik, ilyen korban sokan átállnak a pipázásra:) Valamiért nekem ez furcsa a profi sportban.:/ ÉN jobban örültem volna egy olyan védőnek, aki valóban minőségi javulást jelentene a hátsó alakzatban, hisz nem quantitatív hanem qualitatív problémák vannak...
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2014.07.31. 09:02:49

Az biztos, hogy a mi vezetőségünk alkalmatlan az igazolások normális és ésszerű lebonyolítására. Ez sajnos tény, és ennek a vezére a fogalmatlan Zubi, akit már rég el kellett volna küldeni, de a lemondását el kell volna fogadni.
Az eladások is viccesek, mert mi mindenkit olcsón, szinte ingyen odaadunk, esteleg kölcsönbe, aztán a fizuja nagy részét mi álljuk. Ilyen szinten már csoda, hogy a Chelseanak, vagy Arsenalnak nem mondtuk azt, hogy vigyétek el Cesct, illetve Alexist kölcsönbe, a fizuja felét álljátok, jövőre meg meglátjuk mi lesz...Nekem ez a kölcsönadás a tehetetlenség jele. Nem tudnak szabadulni, még áron alul sem a játékokotól, ami nagyrészt szintén a vezetőség hibája, mert horrorfizetést adott ezeknek a srácoknak, így nem akarnak kevesebbért elmenni máshova. Amúgy zen a téren maga a csoda, hogy mi kaptunk pénzt Cescért és Alexisért. De egy jó "kereskedő" a sánta, félvak, kiöregedett vagy tehetségtelen játékosból is pénzt csinál, mi meg még a jó játékoktól sem tudunk megszabadulni ormális haszonnal. Ott a Real. Tavaly a Nápoly úgy le tudták húzgálni azért a 3 közepes képességű játéksért, mintha világklasszisok lennének. A Bravo, Callejon, Higuain trióért 100 millió körül kaptak. Mi szerintem max 40-ért adtuk volna őket, vagy mehettek volna kölcsönbe. A Real csinált abból a botlábú semmit nem bizonyított csatárából 25 millió körüli pénzt, míg mi Tellot odaadjuk kölcsön a Portonak, holott simán hasonló összegért is el lehetett volna passzolni.
Az eladás mellett a vétel is vicc. Megvettük Suarezt, elvileg áron alul. Bár pontos adatok nincsenek, de a balhéja, viselkedése miatt simán el kellett volna hozni 60 körül. mi 80 körül fizettünk. Matyin egy hónap huzavona után egy fillért sem sikerült fognunk. Marqintosért alkudozunk, és a végén el fogjuk hozni 50-ért. Kb 40 %-al drágábban, mint amennyiért bárki más vinné.
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.07.31. 08:46:40

Subinho írta:Az a baj, hogy mindenki hulyére vesz minket, mivel tudják, hogy úgyis odaadunk mindenkit, akire nincs szükség, bagóért, ugyanakkor akit meg akarunk venni, nem engednek belőle mert úgyis megveszi a vezetőség.
Végig fel lehetne sorolni az Eto'o-Ibra transzfereket, a Villa, Cesc, Thiago, stb. eladásokat és a vásárlásokat: Alexis alkudozás az Udinesevel, a Matyiő saga és a lehetséges vásárlások pl. Marquinhos ára... 20 éves kispados még semmit le nem tett ifjú tehetségért nem elegendő 43 millió! :shock: Persze, hogy elég lenne, ha pl. a MU, Bayern, vagy bárki más akarná megvenni... Nekünk nem fognak engedni!!! Ha a Milan akarná megvenni, elengednék 1 év kölcsönbe, utána 20 milla 4 részletben 8 év alatt... :lol: Komolyan Gallianit kéne leigazolni! :D
Ennyiért Laportet símán meg lehetne venni. Vajon miért nem?
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3551
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.07.31. 08:45:14

Subinho írta:Az a baj, hogy mindenki hulyére vesz minket, mivel tudják, hogy úgyis odaadunk mindenkit, akire nincs szükség, bagóért, ugyanakkor akit meg akarunk venni, nem engednek belőle mert úgyis megveszi a vezetőség.
Végig fel lehetne sorolni az Eto'o-Ibra transzfereket, a Villa, Cesc, Thiago, stb. eladásokat és a vásárlásokat: Alexis alkudozás az Udinesevel, a Matyiő saga és a lehetséges vásárlások pl. Marquinhos ára... 20 éves kispados még semmit le nem tett ifjú tehetségért nem elegendő 43 millió! :shock: Persze, hogy elég lenne, ha pl. a MU, Bayern, vagy bárki más akarná megvenni... Nekünk nem fognak engedni!!! Ha a Milan akarná megvenni, elengednék 1 év kölcsönbe, utána 20 milla 4 részletben 8 év alatt... :lol: Komolyan Gallianit kéne leigazolni! :D
Egyáltalán Marquinhos kivásárlási ára mennyi? Vagy van neki egyáltalán?
Kép
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2014.07.31. 07:42:08

Az a baj, hogy mindenki hulyére vesz minket, mivel tudják, hogy úgyis odaadunk mindenkit, akire nincs szükség, bagóért, ugyanakkor akit meg akarunk venni, nem engednek belőle mert úgyis megveszi a vezetőség.
Végig fel lehetne sorolni az Eto'o-Ibra transzfereket, a Villa, Cesc, Thiago, stb. eladásokat és a vásárlásokat: Alexis alkudozás az Udinesevel, a Matyiő saga és a lehetséges vásárlások pl. Marquinhos ára... 20 éves kispados még semmit le nem tett ifjú tehetségért nem elegendő 43 millió! :shock: Persze, hogy elég lenne, ha pl. a MU, Bayern, vagy bárki más akarná megvenni... Nekünk nem fognak engedni!!! Ha a Milan akarná megvenni, elengednék 1 év kölcsönbe, utána 20 milla 4 részletben 8 év alatt... :lol: Komolyan Gallianit kéne leigazolni! :D
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2014.07.30. 21:33:05

Erxy írta:Cuadrado ügynöke elmondta, hogy ugyan érdeklődünk a játékos iránt, de tárgyalás még nem volt a két klub között.
Mindeközben a RAC1 úgy tudja, hogy egyelőre hanyagoljuk a Cuadrado ügyletet, mivel a Fio túl sok pénzt kér érte. Továbbá szerintük a jelenlegi legfőbb célpontunk Marquinhos.
A brazil Globoesporte értesülése szerint a PSG visszautasította a 43 millió eurós ajánlatunkat a védőért...
Szerintem nem kérnek érte sokat, vannak csapatok akik nem herdálják el a jo focistáikat mint mi pl: Fabregas 33 millio David Villa szotyi pénz..Ibrahimovic is vicc kategoria !
Ezért is nevetséges hogy amikor venni akarunk akkor pedig 1 honapon kersztül alkudozunk egy Matyion hogy aztán semmit se alkudjunk..

Suareznek is ugy lement az ára hogy az valami hihetetlen :)) Bár igy tudnánk eladni mint venni nem volna itt gond!
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.07.30. 21:27:33

lamademon írta:
tibor1158 írta:úgy fogunk nekifutni a szezonnak hogy majd több gólt kell rúgni mint az ellenfél
ezt a merőben új felfogást kéne az edzőnek beleverni a fejekbe
a legutóbbi edző aki így gondolkodott és sikert is ért el az Guttmann Béla volt.
azóta eltelt egy-két év... :D
Kép
lamademon
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2007.06.25. 09:41:48

2014.07.30. 20:55:02

tibor1158 írta:úgy fogunk nekifutni a szezonnak hogy majd több gólt kell rúgni mint az ellenfél
ezt a merőben új felfogást kéne az edzőnek beleverni a fejekbe
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.07.30. 20:20:35

Cuadrado ügynöke elmondta, hogy ugyan érdeklődünk a játékos iránt, de tárgyalás még nem volt a két klub között.
Mindeközben a RAC1 úgy tudja, hogy egyelőre hanyagoljuk a Cuadrado ügyletet, mivel a Fio túl sok pénzt kér érte. Továbbá szerintük a jelenlegi legfőbb célpontunk Marquinhos.
A brazil Globoesporte értesülése szerint a PSG visszautasította a 43 millió eurós ajánlatunkat a védőért..

Barca B: Dani Nieto hamarosan aláír a frissen feljutó Eibarhoz.
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.07.30. 18:55:46

Bob_Marley írta:Suraez ára valóban nagyon fogfájós
:mrgreen:


Barcelona have pre-deal regarding transfer of Liverpool defender Daniel Agger (29). Will be executed if they can't sign Marquinhos. [sport]
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.07.30. 17:02:34

Barcaman1993 írta:
Ha csak ugyanaz a csapatunk lenne EGÉSZ ÉVBEN, mint tavaly ősszel, akkor arról beszélnénk, hogy ki előzhetne meg minket a BL-ben... A tavalyi se volt egyáltalán rossz csapat. A szezont végig kell bírni mentálisan és fizikálisan is. Ha ez a csapat nem törik össze a tavasz elejére, akkor itt több kupáról beszélhetnénk a tavalyi szezon kapcsán. És ez a csapat elől erősödött, a kp-n nagy változás nem volt, a 2 kapusunkkal tuti, hogy előrébb leszünk és a védelem, ha tetszik, ha nem, de Mathieuvel erősebb lett. És még jöhet ember. Nem látom okát, hogy miért ne számítsunk sok jóra? Lehet, hogy nem fogunk triplázni, de jó csapat lesz ez, figyeld meg. :wink:
Én is így látom, ráadásul sokakkal ellentétben szerintem az igazolások mind jók voltak. Ambiciózus, győzelemre törő emberek, rengeteg variációs lehetőség. Nem "sztárok" jöttek, hanem csapatemberek. Suraez ára valóban nagyon fogfájós ezért mínusz a vezetésnek, viszont ő is olyan típusú ember, hogy meghal a csapatért. Sokan írták, hogy nehezen fogja elbírni a csapat, hogy hárman nem védekeznek, ezzel egyetértek. Viszont Neymar a szezon elején aktív volt védekezésben, aztán teljesen leült, amikor Alves oldalára tették, akkor meg meghalt a jobboldalunk, meg kell találnia a helyes utat. Suarez meg egy abszolút hajtós emberke, tuti hogy kőkeményen kifogja venni a részét a védekezésből is. Messitől meg több kell.

Én bizakodó vagyok, lehet írni a Real erősödött (igaz is), de mi is. Ráadásul 38 forduló van, elegendő fizikai erő (végén sok pontot elhagytunk Elche, Valladolid stb ellen), mentális erő kell és odaérhetünk. Ez a csapat több lehetőséget rejt magában, Lucho meg játékosként egy fanatikus volt, ezt várom tőle most is, hogy "égjen" a csapat. Egy agresszív, kiismerhetetlen csapat lehet ebből a lehetőségek adottak, onnantól kezdve meg jöhet bárki szembe. Leírom újra én bizakodok, mert úgy gondolom, hogy Enrique mint itt írtam egy fizikailag erős, agresszív és kiismerhetetlen csapatot akar építeni. Az igazolások számomra erre engednek következtetni. Na de majd meglátjuk, de én azt mondom keine panik. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2014.07.30. 16:58:53

Most olvastam a goal.comon, természetesen a sportra hívatkozva azt írja hogyha a marqinnyosz ügy befulladna akkor fog jönni agger. Cuadradót pedig nagyon megakarják szerezni LE-ék. :) Remélem hogyha ez így lesz akkor alvéstől megszabadulnak. :roll:
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.07.30. 16:10:42

csababarca írta:Itt szerintem mi már nem igazolunk, megoldjuk ezzel a kerettel amennyire lehet, de nem számítok sok jóra, ha hozzuk az idei szintet legalább, akkor már elégedett leszek. Még akkor is,ha kapus és támadóposzton erősebbek lettünk, védelem viszont stagnál, kp meg lutri.
De reméljük a legjobbakat, és hogy még becsúszik egy vérbeli középsővédő itt aug elején.
Ha csak ugyanaz a csapatunk lenne EGÉSZ ÉVBEN, mint tavaly ősszel, akkor arról beszélnénk, hogy ki előzhetne meg minket a BL-ben... A tavalyi se volt egyáltalán rossz csapat. A szezont végig kell bírni mentálisan és fizikálisan is. Ha ez a csapat nem törik össze a tavasz elejére, akkor itt több kupáról beszélhetnénk a tavalyi szezon kapcsán. És ez a csapat elől erősödött, a kp-n nagy változás nem volt, a 2 kapusunkkal tuti, hogy előrébb leszünk és a védelem, ha tetszik, ha nem, de Mathieuvel erősebb lett. És még jöhet ember. Nem látom okát, hogy miért ne számítsunk sok jóra? Lehet, hogy nem fogunk triplázni, de jó csapat lesz ez, figyeld meg. :wink:
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
tibor1158
Barça B
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2008.10.27. 11:37:22

2014.07.30. 15:39:11

hát nekem az a sanda gyanúm hogy itt befejeztük az igazolásokat. úgy fogunk nekifutni a szezonnak hogy majd több gólt kell rúgni mint az ellenfél. közben a Reál nagyon ki fog combosodni. azt hiszem fel kell kötni a gatyát.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.07.30. 14:28:44

crixus írta:Vermaelen az egyetlen alternatívánk, akkor igazoljuk le
azért ne igazoljuk le mert ő az egyetlen alternatíva. nagy erősítés amugy sem lenne. bár matyiő után... :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.07.30. 14:00:06

Feltéve, hogy nem érkezik senki és LE nem változtat a felálláson, én egy ilyen kezdőt látok körvonalazódni:
Kép
Kép
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.07.30. 13:39:38

Én lassan jobbnak látnám Vermaelen-ért letenni a pénzt és befejezni ezt a szenvedést. Marquinhos-t a büdös életben nem fogjuk leigazolni, mert Luiz és Silva mögött szinte egyedül ő van csak a PSG-nek ráadásul nagy a potenciál is benne, hogy a jövőben klasszis lesz. A PSG nem fog megválni egy ilyen játékostól 50 millióért sem. Előbb adják el szerintem Cavani-t. Pénz sem kell nekik égetően... Egyedül akkor jöhetne a brazil, ha annyira de annyira akarna és követelőzne. De ezt nem hiszem, hogy megtenné, eddig sem tette.
Innentől kezdve HA Vermaelen az egyetlen alternatívánk, akkor igazoljuk le, fizessük ki aztán lehet bedobni a csapatba. Annyira nem rossz védő ő, bár nem néztem minden Arsenal-meccset, de az utóbbi szezonban sokat is volt sérült, azért sem játszott annyit. Simán kiállnék egy Vermaelen-Bartra kezdővel...
Más kérdés, hogy nem egy és nem is öt jobb lehetőség is lenne a belgánál, de ha nem akarunk igazán erősíteni, csak foltozni, akkor még ő a legjobb. Csak Cuadrado-t felejtsük már el... :roll:
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21325
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.07.30. 13:19:00

barca0417 írta:Simán fel lehetne ajànlani Songot egy az egyben Vermaelenért. Mindenki jól jàrna. Meglennénk létszámban hátul és Song is jó helyre kerülne. A belga pedig jó védő.
Jó védő, csak az utóbbi két szezonban pocsék formában volt. Kár ilyet hozni, ilyen van itt is.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2041
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2014.07.30. 11:41:11

Simán fel lehetne ajànlani Songot egy az egyben Vermaelenért. Mindenki jól jàrna. Meglennénk létszámban hátul és Song is jó helyre kerülne. A belga pedig jó védő.
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.07.30. 10:07:57

A 'Mundo' szerint vagy Marquinhos jön, vagy Vermaelen. Agger elméletileg nincs a képben.
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.07.30. 09:30:44

Cooh írta:M. Reus 35millió...Cuadrado helyett miért nem őt próbáljuk meg?!
Mert nem annyi, meg Cuadradót akarják, mivel hátvéd kell nekik... Reus csak 2015-től lesz 35 millió, nem is értettem az eddigi vele kapcsolatos pletykákat, addig meg a Dortmund annyit kérhet érte, amennyit nem szégyell.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.07.30. 09:27:21

azért reggel, mikor félkómásan megláttam a sport címlapján csigrinszkijt barca mezben, egy pillanatra átfutott az agyamon, hogy kiugrok a 4. emeletről :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Cooh
Jugador del Barça
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2008.11.18. 11:06:46

2014.07.30. 09:23:37

M. Reus 35millió...Cuadrado helyett miért nem őt próbáljuk meg?!
Válasz küldése