Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
11
12%
Ambarabat
5
5%
Nico
25
27%
Más
34
37%
Nem hoznék senkit
18
19%
 
Szavazatok száma: 93
Avatar
barka
Jugador del Barça
Hozzászólások: 218
Csatlakozott: 2008.04.01. 12:56:28
Tartózkodási hely: Vác

2014.08.11. 18:45:44

http://www.origo.hu/sport/focivilag/201 ... -city.html" target="_blank

Csak gratulálni tudok Zubiéknak, hogy sajnáltak 40 milliót erre a 23 évesen is tapasztalt hátvédre. Inkább vettünk ugyanennyiért két legényt, ahol az 31éves két éve játszik középső védőt és egy 28 v. 29 éves több, mint egy éve padozó porcelánt. Szerintem akárhogy nézzük jár a taps: =D> =D> =D> #-o
Minek is ide egy olyan játékos, aki legalább 10 évre megoldotta volna a hátsó problémát. :evil:
Szívesen elcserélném Zubiékat egy zacskó fűmagra is inkább. Annak nagyobb hasznát venné a csapat, mint a munkájuknak.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.08.11. 18:27:54

nem szeretnék következetlen lenni, ami Zubiék munkáját illeti,(nem végeznek jó munkát) de itt jó néhányan ugy kezelik a saját ábrándjaikat mint a " venni egy sört a boltban..." ennél azért többről van szó, nem agyatlan barmok dolgoznak ott sem.
a -"nem a valós értékesek"- most focizhatnak Marquihos valós értékével - helyette - mert ugye Zubi itt az ő igényeiket vette figyelembe - kvázi - valós értéket kínált! és pofára esett, mint ahogy pofára eshetett volna Mathieu- vel is a ti értékítéletetek szerint.
valós érték?? kinek az és miért annyi?? és hogy jön ki a 6M és a 12M amivel itt dobálóztok? a francia valós értéke azért alakult ki mert valaki eladta és megvette azon az áron! az valóság volt a többi spekuláció.
ami pedig az adás vétel menedzselését illeti: a hibáikra már rá mutattam, az eladó nem volt kényszerben, míg a vevő (mindenki tudta abban volt!) ilyen szituációba nem kellett volna bele hajszolni magukat, akkor lehetett volna MÁS valós érték! a piacon rengeteg manpulációs stratégia létezik, maga a transzfermakt is ilyen ahol kvázi hivatalos értékeket rendelnek a játékosokhoz ezzel orientálják a piaci szereplőket, de a valós érték a tényleges adás vétel nyomán jön létre.
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2014.08.11. 18:27:22

Nervo írta:Tottenham right back Kyle Walker (24) is one of Barcelona's alternative options to replace Alves. Tottenham have no desire to sell. [dmail]
Az eddig szóba került nevek közül szerintem talán ő lehetne a legjobb választás. :) De nem hiszem hogy lesz belőle valami. :cry:
2019-ig van szerződése, tehát Levy annyit kérne érte, amit Zubiék úgysem fizetnének meg.

Barcelona will this week try to sign Fiorentina's Juan Cuadrado. They could offer to let him stay at Fiorentina for another season. [md]

Ennek viszont semmi értelmét nem látom. Amennyiben leigazoljuk, jöjjön most, ne pedig jövőre.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.08.11. 18:04:26

Nervo írta:Tottenham right back Kyle Walker (24) is one of Barcelona's alternative options to replace Alves. Tottenham have no desire to sell. [dmail]
Az eddig szóba került nevek közül szerintem talán ő lehetne a legjobb választás. :) De nem hiszem hogy lesz belőle valami. :cry:
Kiváló védőjátékos. Az egész védelmet magasabb szintre hozná.
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2014.08.11. 17:21:57

Nervo írta:Tottenham right back Kyle Walker (24) is one of Barcelona's alternative options to replace Alves. Tottenham have no desire to sell. [dmail]
Az eddig szóba került nevek közül szerintem talán ő lehetne a legjobb választás. :)
Sztem meg Walker Cuadrado 2-vel gyengébb kiadása.De inkább Ő mint Piszczek vagy Juanfran.
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2014.08.11. 17:20:58

Tottenham right back Kyle Walker (24) is one of Barcelona's alternative options to replace Alves. Tottenham have no desire to sell. [dmail]
Az eddig szóba került nevek közül szerintem talán ő lehetne a legjobb választás. :) De nem hiszem hogy lesz belőle valami. :cry:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nervo 2014.08.11. 17:22:16-kor.
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7511
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.08.11. 17:16:38

defender3 írta:Alves most már csak akkor fog elmenni idén ha fizetünk vkinek, h nála játszon. Kicsit el van tájolódva. Nem hinném, h lesz még egy olyan klub ahol ennyi pénzt fizetnének neki.

Ha elmenne Song és Alves Robertot meg kölcsön adnánk akkor lenne jó a keret. Cuadrado meg nem biztos, h hozzánk jön hanem lehet a nagyobb fizetést választja.

Sokan rinyálnak, h milyen kv-ket vettünk. Kérdem én mennyivel lett volna értelmesebb 100-150 millióért venni 2-őt? Ha ezt tesszük az egész világ rajtunk röhög, h ennyi pénzt adni 2 védőre. Ha jön Hummels D Luiz akkor akkor 120 simán lenne, hisz Hummelst elvileg 60 alatt nem engedik D Luizért meg licitháborút kezdhettünk volna a PSG-vel meg Mou is beleszólhatott volna szóval ott is 60 minimum lett volna az átigazolási díj. Thiago Silva is kb ennyi lett volna de ő szokak szerint már öreg hisz idén 30, bár ha jön ilyet úgyse hallottunk volna hisz legalább nagy név jött. Meg azért nem árt elfelejteni, h egy játékosnak fizetést is kell adni és a 2 brazil esetében 10 millió éves alatt biztos nem ússzuk meg Hummels 5 körül meg állt volna szerintem.
Szerintem nem azért "rinyálnak" sokan, mert nem két elit védőt vettünk, hanem volt elég pénzünk és elég lett volna egy, aki kimagasló a posztján. Ehelyett vettünk kettőt akik sajnos mondjuk ki, középszerűek. TV talán képességei alapján nem, de két éve már nem tud stabil tagja lenni egy Arsenalnak és folyton sérült. Gyakorlatilag már úgy is vettünk. Lehet mondani, hogy a tavalyihoz képest előreléptünk, de ahhoz képest szinte bármi előrelépés lett volna. Nem kellett volna ehhez közel sem 100 milliókat kiadni, főleg, hogy Mathieu is 20 millió volt. Lehet azzal jönni, hogy nem akar mindenki nálunk játszani, de könyörgöm az sem lehet igaz, hogy senki nem akar. Marquinhosért mennyit szenvedtünk és adtunk volna ki kb. annyit, mint Mangala-ért kellett volna (csak egy példa). Szóval a pénz nem lett volna akadály. Cuadrado-ért is készülünk kiadni 40-45 milliót pedig nem a létszükséglet kategória.
De vegyük azt, hogy kis túlzással gyakorlatilag minden csapatrészt jobban erősítettünk meg, mint azt amelyiket a legjobban kellene és kb. 3 éve már szükséges lenne.
Ebből a szempontból azért érthetőbb, hogy sokakban elég nagy hiányérzet van és nem feltétlenül örülnek ennek a szitunak. Persze ez van, ezt kell szeretni, de a véleménye mindenkinek megvan a helyzetről és nem tartom rinyálásnak. Főleg nem jogtalannak.


Sokakkal ellentétben én Cuadradot nem igazán várom. Inkább azt remélem, hogy Piszczek nem csak egy kacsa. lehet, hogy drága lesz, mert a Dortmund nem fog könnyen szabadulni tőle, de a kolumbiainál jóval olcsóbb és a fizetése sem hiszem hogy annyi lenne, mint Cuadrado-é vagy Alvesé.
Az elmúlt szezonban olyan sokat nem láttam, de a 12/13-asban elég sok BVB meccset néztem. Nagyon intelligens játékos, be tud segíteni a támadásokban, viszont rendre jól zár vissza, amellett jó a fejjátéka is, ami szögletnél, beívelésnél jól tud jönni. Ha Cuadrado, Montoya, Alves, Juanfran vagy Piszczek közül kellene választani én mindenképp a lengyel mellett tenném le a voksomat. Az egyetlen hátránya, hogy nem mai gyerek (29)
Forca Barca!!!!
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2014.08.11. 15:20:46

Capon írta:
defender3 írta:
...bár a belgától tartok, hogy többet lesz a betegszobán mint edzésen.
Sajnos a combizom sérülése miatt fizioterápiás kezelésekkel kezd edzések helyett és örüljünk, ha már szeptember elején hadra fogható lesz.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2014.08.11. 15:13:27

A stadionnal csak a két játékosért kifizetett pénzt és az arányokat akartam szemléltetni. Amire akartak arra bármennyit kifizettek.
Látod Soldadoval elég jól szemléltettem a középszerűséget.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Capon 2014.08.11. 15:25:01-kor.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.08.11. 15:06:02

Capon írta:Neymar és Suárez kb. 150-200 misibe fájt, ha helyettük, hasamra ütök, Soldado meg Mata jön, akkor már meglenne a stadionra szánt pénz harmada-negyede mennyit spórolunk és ők sem esnek el a labdában.
mondjuk a szurkolokat legkevésbé sem érdekli honnan van stadionra pénz. őket a csapat érdekli, meg a sztárok. isten ments a soldado féle középszerektől csak azért h legyen pénz építkezni...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2014.08.11. 15:01:04

defender3 írta:Sokan rinyálnak, h milyen kv-ket vettünk. Kérdem én mennyivel lett volna értelmesebb 100-150 millióért venni 2-őt? Ha ezt tesszük az egész világ rajtunk röhög, h ennyi pénzt adni 2 védőre. Ha jön Hummels D Luiz akkor akkor 120 simán lenne, hisz Hummelst elvileg 60 alatt nem engedik D Luizért meg licitháborút kezdhettünk volna a PSG-vel meg Mou is beleszólhatott volna szóval ott is 60 minimum lett volna az átigazolási díj. Thiago Silva is kb ennyi lett volna de ő szokak szerint már öreg hisz idén 30, bár ha jön ilyet úgyse hallottunk volna hisz legalább nagy név jött. Meg azért nem árt elfelejteni, h egy játékosnak fizetést is kell adni és a 2 brazil esetében 10 millió éves alatt biztos nem ússzuk meg Hummels 5 körül meg állt volna szerintem.
Neymar és Suárez kb. 150-200 misibe fájt, ha helyettük, hasamra ütök, Soldado meg Mata jön, akkor már meglenne a stadionra szánt pénz harmada-negyede mennyit spórolunk és ők sem esnek el a labdában. Nem őket akartam csak példaként hoztam fel.
Én nem azt vártam 3 év után, hogy a védelmen fogunk spórolni, pont a legégetőbb posztokon ahova évek óta nem jött egy épkézláb ember sem és közben milyen játékosok távoztak onnan sorba.

Ennek ellenére nekem szimpatikus mindkét új játékosunk, semmi ellenszenvem nincsen velük szemben és szurkolok nekik. Remélem Piquét szépen a padra ültetik, bár a belgától tartok, hogy többet lesz a betegszobán mint edzésen.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.08.11. 14:36:37

ZBarca írta:Hát.., ööö... én jkh-ként számolnék Juanfrannal... 8-[
Én is, de jobbhátvédek közt is van olyan, akinek nem erőssége a támadás, de baromi jól védekezik, aztán van aki inkább a támadásokat preferálja, de a védekezés annyira nem erőssége. Erre értettem, hogy ő szeret-e/tud-e támadni is, vagy az annyira nem az erőssége?
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.08.11. 14:25:45

palesz77 írta:Meg Juanfran? Bár ő emlékeim szerint az egész jobboldalt bejátssza, de ZBarca most elbizonytalanítottál.. :D
Hát.., ööö... én jkh-ként számolnék Juanfrannal... 8-[ Jó tudom, nem az az ő igazi posztja, de ha tényleg elhoznánk és Alves kezdő lenne, csak ott játszhatna.
Most egy jó időre megpecsételődött a sorsom... #-o :lol:
Kép
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2014.08.11. 14:07:00

Alves most már csak akkor fog elmenni idén ha fizetünk vkinek, h nála játszon. Kicsit el van tájolódva. Nem hinném, h lesz még egy olyan klub ahol ennyi pénzt fizetnének neki.

Ha elmenne Song és Alves Robertot meg kölcsön adnánk akkor lenne jó a keret. Cuadrado meg nem biztos, h hozzánk jön hanem lehet a nagyobb fizetést választja.

Sokan rinyálnak, h milyen kv-ket vettünk. Kérdem én mennyivel lett volna értelmesebb 100-150 millióért venni 2-őt? Ha ezt tesszük az egész világ rajtunk röhög, h ennyi pénzt adni 2 védőre. Ha jön Hummels D Luiz akkor akkor 120 simán lenne, hisz Hummelst elvileg 60 alatt nem engedik D Luizért meg licitháborút kezdhettünk volna a PSG-vel meg Mou is beleszólhatott volna szóval ott is 60 minimum lett volna az átigazolási díj. Thiago Silva is kb ennyi lett volna de ő szokak szerint már öreg hisz idén 30, bár ha jön ilyet úgyse hallottunk volna hisz legalább nagy név jött. Meg azért nem árt elfelejteni, h egy játékosnak fizetést is kell adni és a 2 brazil esetében 10 millió éves alatt biztos nem ússzuk meg Hummels 5 körül meg állt volna szerintem.
Avatar
Mental_Theo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2005.09.11. 11:38:40
Tartózkodási hely: Árnyékszék

2014.08.11. 14:06:04

http://www.totalbarca.com/2014/opinion- ... d-at-last/" target="_blank

ezt én is mindenkinek ajánlom, nagy igazságok vannak benne. Főleg az olvassa el, akinek nem tetszik a védelem :)
---=FORCA BARCA=---
ELADÓ DEDIKÁLT Barcelona mezek Certificate-tel, továbbá dedikált Spanyol,Barcastb fotók,kártyák. Iniesta és Messi KLUBVB-s logóval MEZ és NADRÁG!
ha érdekel írj: batikaa@freemail.hu
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.08.11. 13:53:01

ZBarca írta:Lehet, hogy LE 5-2-3-ban gondolkozik, mert ugye Juanfran védekezőbb felfogású (ha jól tudom). Ezzel csak az az egyetlen gond, hogy egyszerűen életképtelen felállás lenne...
Lement már szinte az egész előszezon úgy, hogy a szélsőhátvédeink inkább voltak támadók, mint védők. Ezek után kétlem, hogy LE megváltoztatna mindent, egy Juanfraf vagy Piszczek miatt..

Amúgy a lengyel mennyire támad jól? (szerk.: transfermarktos posztjai alapján eléggé, de azért olyan véleménye jobban érdekel, aki látta is játszani..) Meg Juanfran? Bár ő emlékeim szerint az egész jobboldalt bejátssza, de ZBarca most elbizonytalanítottál.. :D Mert az alapján amit LE eddig játszat a csapattal, az szinte fontosabb lesz a szélső bekkeknél, hogy jól be tudjanak kapcsolódni a támadásokba, mint az, hogy a védőmunkájuk kifogástalan legyen.. Úgyhogy ezek után nem lenne sok értelme egy olyan játékost idehozni, akinek a támadás nem az erőssége - szerintem.

A 23 fős keret meg valóban érdekes lesz, elég lenne 22 is szerintem, és akkor mehetne a Song-Alves-SR trió, ha meg kellenek akkor jöhetnek a fiatalok.. Viszont ha jön Cuadrado, akkor kíváncsi leszek, hogy ki fog távozni a kamerunin kívül. Nem lepődnék meg, ha Roberto lenne a maradó - bár örülni nem örülnék neki.. Viszont ha Dani is és Cuadrado is marad, akkor Montoya nagyon megszívhatja, az meg nem lenne túl nyerő maradjunk annyiban..
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.08.11. 13:22:59

Petr írta:
ZBarca írta:A klub tervezi egy jobbhátvéd igazolását, Alves maradásától függetlenül. Cuadrado a fő opció, Juanfran és Piszczek az alternatívák. [sport]

Nem értem.. Nagyon sokan lennének egy posztra. Azt tudnám elképzelni így, hogy Alvessel feljebb is számolnak támadóként, de ez abszurd.
Lehet, hogy LE 5-2-3-ban gondolkozik, mert ugye Juanfran védekezőbb felfogású (ha jól tudom). Ezzel csak az az egyetlen gond, hogy egyszerűen életképtelen felállás lenne...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.08.11. 13:19:28

ZBarca írta:Zubi szerint lehetnek még érkezők.
Én személy szerint még mindig nagyon bízom a Cuadrado transzferben, de őszintén szólva nem szeretném, ha a Chelsea-val kéne egymásra licitálnunk... :roll:
A Daily Express az alapja a Chelseanek.. Nem nagyon hinnék neki, José tudtommal már kijelentette, hogy részükről lezárult az átigazolási szezon.

Sergi Roberto lehet kölcsönbe távozik Xavi maradásával. Nem tudom mennyi alapja van, de nagyon jó lenne..

A 'Mundo' azt írja, hogy 7-10 napon belül eldől Cuadrado sorsa. És egy nagyon érdekes - szerintem totál ostoba - ötletet is pedzegetnek, hogy Cuadradot idén megvesszük, a 14/15-ös szezonban még marad a Fionál kölcsönbe, nálunk marad Alves, aztán jövőre meg Dani el, Guillermo be..
Ez totál baromság lenne szerintem, ha már veszünk valakit idén, akkor építsük be rögtön, a ballaszttól meg szabaduljunk..
ZBarca írta:A klub tervezi egy jobbhátvéd igazolását, Alves maradásától függetlenül. Cuadrado a fő opció, Juanfran és Piszczek az alternatívák. [sport]
Én még mindig nem hiszem el, hogy ennyire ragaszkodunk Alveshez.. Legalábbis nem értem.

Az én verzióm úgy néz ki, hogy ezek csak gesztusok, szimplán a sajtónak szólnak, hátha nem igazolunk senkit, és akkor ne tűnjön úgy, hogy csak azért maradt, mert nem találtunk mást.. Viszont ha jön Cuadrado - és jönni fog, érzem! 8) -, akkor Alvest ingyér elengedjük - akárcsak Songot.
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2014.08.11. 13:17:06

ZBarca írta:A klub tervezi egy jobbhátvéd igazolását, Alves maradásától függetlenül. Cuadrado a fő opció, Juanfran és Piszczek az alternatívák. [sport]

Nem értem.. Nagyon sokan lennének egy posztra. Azt tudnám elképzelni így, hogy Alvessel feljebb is számolnak támadóként, de ez abszurd.
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.08.11. 13:13:41

A klub tervezi egy jobbhátvéd igazolását, Alves maradásától függetlenül. Cuadrado a fő opció, Juanfran és Piszczek az alternatívák. [sport]
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.08.11. 12:27:48

Subinho írta:Olvasom ezt a Vermalen transzfert és hát kb. így képzeltem el egy 3. számú védő igazolását, kb. ennyi pénzért. 10 milla+egyéb... Ez egy jó igazolás volt! Matyiővel sem a személye a problémás, hanem az ára. 4. védőnek jött, ezt tudja ő is és még így is egy 20-ast kiperkáltunk érte... No ez ami miatt sokan fanyalognak Matyiő miatt... Ilyan Vermalen árért senki nem emelte volna fel a szavát. Úgy gondolom, kettejük közül egyikük kellett volna csak (szerintem Vermalen) és egy igazi klasszis és drága védő kellett volna a kezdőbe... Jelenleg van 4 egész jó védőnk, lehet rotálni, helyettesíteni ha valaki kiesik, de azért arra kíváncsi leszek, ki lesz a 2 alap védő??? A tankhajó Piqué, aki 2 éve nincs formában, a fiatal Bartra, akit Bale úgy megforgatott, hogy még azóta is szédül, a 31 éves Mathieu, vagy az Arsenal padjáról érkező Vermalen??? Nem kell lehurrogni, de valahogy hiány érzetem van. Konkrétan első számú védő kellett volna, mellette mondjuk Piqué és tartaléknak Bartra ill. Vermalen VAGY Mathieu. Meglátjuk mi lesz... Remélem mindkét védő nagyon motivált lesz és imádni fogja mindenki őket itt még évekig!!!
Sztem ezt még senki sem tudja. 15-20 meccs múlva okosabbak leszünk. Előre ezt nem lehet megmondani.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.08.11. 12:27:08

Zubi szerint lehetnek még érkezők.
Én személy szerint még mindig nagyon bízom a Cuadrado transzferben, de őszintén szólva nem szeretném, ha a Chelsea-val kéne egymásra licitálnunk... :roll:
Kép
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2014.08.11. 12:23:43

Olvasom ezt a Vermalen transzfert és hát kb. így képzeltem el egy 3. számú védő igazolását, kb. ennyi pénzért. 10 milla+egyéb... Ez egy jó igazolás volt! Matyiővel sem a személye a problémás, hanem az ára. 4. védőnek jött, ezt tudja ő is és még így is egy 20-ast kiperkáltunk érte... No ez ami miatt sokan fanyalognak Matyiő miatt... Ilyan Vermalen árért senki nem emelte volna fel a szavát. Úgy gondolom, kettejük közül egyikük kellett volna csak (szerintem Vermalen) és egy igazi klasszis és drága védő kellett volna a kezdőbe... Jelenleg van 4 egész jó védőnk, lehet rotálni, helyettesíteni ha valaki kiesik, de azért arra kíváncsi leszek, ki lesz a 2 alap védő??? A tankhajó Piqué, aki 2 éve nincs formában, a fiatal Bartra, akit Bale úgy megforgatott, hogy még azóta is szédül, a 31 éves Mathieu, vagy az Arsenal padjáról érkező Vermalen??? Nem kell lehurrogni, de valahogy hiány érzetem van. Konkrétan első számú védő kellett volna, mellette mondjuk Piqué és tartaléknak Bartra ill. Vermalen VAGY Mathieu. Meglátjuk mi lesz... Remélem mindkét védő nagyon motivált lesz és imádni fogja mindenki őket itt még évekig!!!
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2014.08.11. 12:11:13

norc9
Barça C
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2011.05.31. 09:03:48

2014.08.11. 12:06:55

Válasz küldése