Ronaldinho Gaúcho #4

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4095
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.07.09. 19:17:06

lopakodo írta:
LG írta:Az viszont érthető, h a klubb miért nem engedi el. Ha lesérül v. rosszul játszik :arrow: amire bőven megven az esély, akkor nyakunkon marad a sok milliós fizetésével. Ugye az nem lenne jó...
sztem nagy hiba h nem engedjük el az olimpiára...látom rajta azt h újra a világ legjobbja akar lenni....ha jól játszana(sok az esély rá)akkor sokkal drágában eladhatnánk... :roll: :oops:
Hol láttad? Találkoztál vele és láttad a szemén azt a hatalmas elszántságot? Volt már egyszer hogy külön edzővel dolgozott nagyon kemény edzésprogrammal azért hogy megint a régi legyen, ezt le is nyilatkozta. És valahogy én nem vettem rajta észre hogy olyan nagy javuláson ment volna keresztül. Úgyhogy én már nem tudok neki hinni.

"ha jól játszana(sok az esély rá)"


Ezt honnan veszed, hogy sok az esély rá? :roll: Miért vagy ebben olyan biztos?
Avatar
lopakodo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 650
Csatlakozott: 2008.06.16. 15:07:57
Tartózkodási hely: inkább vegyük meg Fabregast,ha kell 45ért

2008.07.09. 19:04:55

LG írta:Az viszont érthető, h a klubb miért nem engedi el. Ha lesérül v. rosszul játszik :arrow: amire bőven megven az esély, akkor nyakunkon marad a sok milliós fizetésével. Ugye az nem lenne jó...
sztem nagy hiba h nem engedjük el az olimpiára...látom rajta azt h újra a világ legjobbja akar lenni....ha jól játszana(sok az esély rá)akkor sokkal drágában eladhatnánk... :roll: :oops:
matador
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2008.06.02. 15:43:35

2008.07.09. 18:51:42

Iniesta tavaly a bajnokság egyik legjobbja volt, Xavi nem véletlen lett az eb legjobbja...Ronaldinho amit idén művelt, az kritikán aluli a saját tudásához képest, és ezzel a teljesítménnyel a Zaragozába se férne be...nagy barom vagy Dabas...
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2008.07.09. 18:24:21

Dabas írta:Ez is csak a BArcát minősíti hogy ők ketten voltak tavaly a legjobbak bár Bojan sztem is jó volt néhány meccsen jah és ne vedd sértésnek sztem Iniesta Xavi nem barcába való. És sztem is R10 jobb lenne még így is Iniestánál
Te szent gatyaadzag!Ekkora baromságot írni! :lol: :lol: :lol: Egy bizonyos Xavi volt az Eb legjobbja és egy bizonyos Iniesta is a legjobbak közt volt.em véletlenül messze a spanyol kp volt a legjobb.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Szed
Barça B
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2007.12.08. 12:13:03
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg-Szombathely

2008.07.09. 18:17:31

Ez is csak a BArcát minősíti hogy ők ketten voltak tavaly a legjobbak bár Bojan sztem is jó volt néhány meccsen jah és ne vedd sértésnek sztem Iniesta Xavi nem barcába való. És sztem is R10 jobb lenne még így is Iniestánál
Rotflol :D néha komolyan azthiszem hogy az ilyen emberek valójában madridisták akik barcásnak vallják magukat, és azér regisztráltak hogy belülről bomlasszák a rendszert :D bocs az off ért de ez szemetszúrt amelyik madridosnak nem inge az ne vegye magára
All My Best Friends Are MetalHeads
goda06
Jugador del Barça
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2006.12.11. 19:06:30

2008.07.09. 18:09:23

LG-nél a pont.

A klubb már csak azt nézi, hogy hogyan tudna többet kérni érte, ha el lesz adva.

Pep lemondott róla (legalábbis a jelenlegi énjéről), a vezetőség is.
Ő se nyilatkozza, hogy mindenképpen maradni akar...
Barca, Ronaldinho
Monti
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2008.06.15. 17:56:12
Tartózkodási hely: Budapest

2008.07.09. 18:04:25

Dabas írta:Ez is csak a BArcát minősíti hogy ők ketten voltak tavaly a legjobbak bár Bojan sztem is jó volt néhány meccsen jah és ne vedd sértésnek sztem Iniesta Xavi nem barcába való. És sztem is R10 jobb lenne még így is Iniestánál
Xavi,Iniesta,Bojan--ők azok akikre egy rossz szót nem lehet mondani a tavalyi év után.Nem barca szintűek?Csak gratulálni tudok. :roll:

Imádom R10et,zseniális amit csinálT , de jelenlegi állapotában a Barca B-be sem nagyon tenném be,és nem hiszem ,hogy egyik napról a másikra megint csak fele olyan jó lenne mint 2006ban .
Barca,Barca,Baaarca!

Ibra-Messi-Henry-Xavi-Ini jujujuuuu!!!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21326
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.07.09. 18:00:28

Az viszont érthető, h a klubb miért nem engedi el. Ha lesérül v. rosszul játszik :arrow: amire bőven megven az esély, akkor nyakunkon marad a sok milliós fizetésével. Ugye az nem lenne jó...
Avatar
Robi_Santiago7
Barça B
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2008.05.25. 15:41:21
Tartózkodási hely: Sényő

2008.07.09. 17:51:52

:D :D :D :D :D :D :D :D

visszatérve a topichoz

én szeretem a barcát naon de most naon köc sög h nem engedi el ronniet az olimpiára
Ronaldinho nem egy ember ő az az ember aki egyedül felemelte a barcát oda ahol most áll de most vége


köszönyük Ronnie
Avatar
Nóbi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 588
Csatlakozott: 2005.02.03. 13:28:54
Tartózkodási hely: Budapest

2008.07.09. 16:14:38

Dabas írta:... Iniesta Xavi nem barcába való. És sztem is R10 jobb lenne még így is Iniestánál
hát öregem, ez aztán ritka értelmes hozzászólás volt... látszik sok Barca meccset láttál az elmúlt években... :evil:
köszönjük, hogy felvilágosítottál minket ](*,)
Richi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 349
Csatlakozott: 2005.06.12. 18:32:16

2008.07.09. 15:32:34

a legjobb az lenne ha elengednénk és jól játszana...legalább kifizetné érte a Milan a 40milliót vagy már nem is tudom meddig süllyedtünk a 150ről:D:D
Avatar
vilmso94
Capitá del Barça
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2008.07.09. 10:43:57
Tartózkodási hely: Eger
Kapcsolat:

2008.07.09. 15:11:32

Fernando írta:Ronaldinho: "Nem szeretnék lemondani az Olimpiáról"

Vhogy ez most senkit sem érdekel.
Hagy menjen az olimpiára . :!: :!: Majd elválik hogy szerepel . Szerintem csoda lenne ha nem bőgne ott is le . Sajnos ezt kell hogy mondjam !Ronaldinho a kedvencem de hát...
Magyar a szív, de Katalán a lélek, Barcelona drukker leszek amíg élek!!!,
Kép
Kép
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8706
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2008.07.09. 15:01:17

Ronaldinho: "Nem szeretnék lemondani az Olimpiáról"

Vhogy ez most senkit sem érdekel.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
vilmso94
Capitá del Barça
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2008.07.09. 10:43:57
Tartózkodási hely: Eger
Kapcsolat:

2008.07.09. 14:59:20

klement7 írta:Ezt egyszerűen nem hiszem el, hogy vannak olyan emberek akik azt állítják Xavi és Iniesta nem Barca szintű játékosok... :shock: VICC
ja hát ez már viccbe illik !!! :!: :D
Magyar a szív, de Katalán a lélek, Barcelona drukker leszek amíg élek!!!,
Kép
Kép
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2008.07.09. 14:53:37

barca0417 írta:Ronaldinho-t miért nem engedik az olimpiára? Most mégis számolnak vele, hogy kell jönnie edzésre? De akkor meg miért érdeklődünk Silva iránt. Nem mintha nem férnének meg együtt is akár, de azért ez nem valószínű.
vagy lehet hogy az a cél Ronnie-val hogy formába hozzák egy kicsit, és úgy próbálják meg eladni? igazából ennek se látom túl sok értelmét.
saját véleményem szerint én megnézném Guardiola kezei alatt, hogy mire képes. mert ha "csak" az lenne vele a probléma hogy belassult, azt még lehetne kompenzálni egy poszt váltással, mondjuk egy irányítói posztra helyezéssel. olyan Riquelme-Totti posztra gondoltam. egyikőjük se arról híres hogy gyors, mégis a legjobbak a posztjukon. Ronnie-nak meg azért nem rosszak a passzai, lát a pályán.
Szvsz azért nem engedik az olimpiára, m,ert ott nem tudna formába lendülin.MIt ér azzzal h 90 percet sétál a pályán viszonylag gyenge focistákkal körülvéve?!Neki most igenis nagyon kemény edzések kellenek!
Az viszont h ezután mit terveznek vele, arról tippem sincs.Vagy megpróbálják formába hozni és megtartani, hogy hátha produkál vmit, vagy egyszerűen lefogysztják h ne nézzen ki ilyen szörnyen és ezáltal legalább el tudják adni. :roll:
A Fifa egy szégyen
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21326
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.07.09. 14:46:01

Ronaldinho&Barca írta:Ki szereti, és ki utálja mindenki maga dönti el. Én ajánlom inkább figyelmetekbe a képes sportba a nyilatkozatát. Elég határozottnak tűnik, és sok kérdésre választ kap mindenki..sőt mindenre talán. Én kitartok mellette, minden focistának vannak hullámvölgyei, de kilábal belőle mindig.
Ezzel az a baj, h szegény Ronie nem hullámvölgyben, hanem szakadékban van már....A nyilatkozatai meg hiába elszántak, 2 éve folyamatosan ezt játsza már, de csak javul semmi :cry:
Nem mondom, h nem lendülhet jó formába, de a jelenlegi állapotát nézve, ahhoz idő kell neki, sok edzés, és sok pályán töltött perc. Ja, és sztem uj környezet, ahol garantált az állandó játéklehetőség.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2008.07.09. 14:27:17

Ki szereti, és ki utálja mindenki maga dönti el. Én ajánlom inkább figyelmetekbe a képes sportba a nyilatkozatát. Elég határozottnak tűnik, és sok kérdésre választ kap mindenki..sőt mindenre talán. Én kitartok mellette, minden focistának vannak hullámvölgyei, de kilábal belőle mindig. Kíváncsi vagyok, mire lesz képes az olimpián.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2008.07.09. 14:02:01

Most nézem a Sport Klubbon a 2005-ös? Mallorca - Barça meccset. Ronaldinhon látszik igazán, hogy mi a különbség a mostani, illetve az akkori teljesítménye között. Amikor már kb. hatszor rúgtak neki oda, akkor sem esett el, illetve nem reklamált folyamatosan a bírónak az első löket után... Egy ember hogy tudja magát tönkretenni... :?
Avatar
vilmso94
Capitá del Barça
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2008.07.09. 10:43:57
Tartózkodási hely: Eger
Kapcsolat:

2008.07.09. 13:57:22

Ronaldinho - Free Kick Masters 2008 : Ronaldinho azon is jó lebőgött 8-ból egy gólt se rúgott be annak a felét is a sorfalba lőtte : http://www.youtube.com/watch?v=KPDEyXwzEBA



Lionel Messi - Free Kick Masters 2008 : Messi jobban rúgta a szabadokat de ő semm tudott betalálni sajnos : http://www.youtube.com/watch?v=fVMV0eZwe7I



Rafael Marquez won Free Kick MASTERS 2008 : http://www.youtube.com/watch?v=0ujlNpUefM8
Magyar a szív, de Katalán a lélek, Barcelona drukker leszek amíg élek!!!,
Kép
Kép
klement7
Barça C
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2007.08.10. 15:09:38

2008.07.09. 11:40:47

Ezt egyszerűen nem hiszem el, hogy vannak olyan emberek akik azt állítják Xavi és Iniesta nem Barca szintű játékosok... :shock: VICC
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2041
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2008.07.09. 11:32:40

Ronaldinho-t miért nem engedik az olimpiára? Most mégis számolnak vele, hogy kell jönnie edzésre? De akkor meg miért érdeklődünk Silva iránt. Nem mintha nem férnének meg együtt is akár, de azért ez nem valószínű.
vagy lehet hogy az a cél Ronnie-val hogy formába hozzák egy kicsit, és úgy próbálják meg eladni? igazából ennek se látom túl sok értelmét.
saját véleményem szerint én megnézném Guardiola kezei alatt, hogy mire képes. mert ha "csak" az lenne vele a probléma hogy belassult, azt még lehetne kompenzálni egy poszt váltással, mondjuk egy irányítói posztra helyezéssel. olyan Riquelme-Totti posztra gondoltam. egyikőjük se arról híres hogy gyors, mégis a legjobbak a posztjukon. Ronnie-nak meg azért nem rosszak a passzai, lát a pályán.
Kép
Avatar
Blest
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2007.04.06. 21:41:50
Tartózkodási hely: Pécs

2008.07.09. 11:31:25

Én teljesen egyetértek a vezetőséggel, mit mondjak, megérdemli, és nem az első két év miatt, amikor mindent megtett, hanem amikor szrt bele mindenbe... bulizni van kedvünk, lógni, meghízni :?: hát.. akkor nem megy olimpiára, nem köteles a klub elengedni, ennyi.
Ekkora fizetésért már igazán edzeni is kéne.
Amúgy teljességgel lehetetlen hogy kereken 30 nap múlva fitt legyen az olimpiára, most komolyan.. :roll: , egye a hagymásbabot és marad edzeni 8) .
Akik szerint jobb mint Iniesta meg Xavi és nem Barca szintűek.. azokra kár a szót pazarolni.
gonosz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2008.02.15. 23:05:00
Tartózkodási hely: Budapest

2008.07.09. 11:26:13

Dabas írta:
Ha úgy játszana xavi a barcába mint ez eb semmi baj nem lenne de az a baj h nem úgy játszik iniestáról meg anyit h ha megfigyelted minden támadás nála áll meg ha nem passzolja le időbe és szerencsére jó labdákat tud adni ennyi a pozítivum benne és am xavi má itt van kb 10 éve őt nem kéne elküldeni mint etot dinhot...?
Hát ehhez a hozzászóláshoz is csak gratulálni tudok! Eto'o megy, nem részletezem, nézd meg a topicját. R10 pedig össze sem hasonlítható ebben a szezonban a már évek óta standard jól teljesítő Xavival vagy Iniestaval. Őket küldeném el utoljára, meg Puyolt.
Més que un club!!! CsakaBarca!!!!
Dabas
Jugador del Barça
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2007.09.28. 23:07:04
Tartózkodási hely: Dabas

2008.07.09. 11:20:49

Szakacs írta:
Dabas írta:
Ez is csak a BArcát minősíti hogy ők ketten voltak tavaly a legjobbak bár Bojan sztem is jó volt néhány meccsen jah és ne vedd sértésnek sztem Iniesta Xavi nem barcába való. És sztem is R10 jobb lenne még így is Iniestánál
Valaki nem tudja ki volt az eb legjobb jatekosa :?: :?: :?:
Ha úgy játszana xavi a barcába mint ez eb semmi baj nem lenne de az a baj h nem úgy játszik iniestáról meg anyit h ha megfigyelted minden támadás nála áll meg ha nem passzolja le időbe és szerencsére jó labdákat tud adni ennyi a pozítivum benne és am xavi má itt van kb 10 éve őt nem kéne elküldeni mint etot dinhot...?
gonosz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2008.02.15. 23:05:00
Tartózkodási hely: Budapest

2008.07.09. 11:17:00

Dabas írta: Ez is csak a BArcát minősíti hogy ők ketten voltak tavaly a legjobbak bár Bojan sztem is jó volt néhány meccsen jah és ne vedd sértésnek sztem Iniesta Xavi nem barcába való. És sztem is R10 jobb lenne még így is Iniestánál
Figyelj! Szedd már össze magad! Iniesta és Xavi nem a Barcába valók???? Baromságokat beszélsz és tuti nem láttad az EB-t! :evil:
Més que un club!!! CsakaBarca!!!!
Válasz küldése