Daniel Alvés

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Mire számítasz tőle?

Kiszorítja Dest-et és SR-t
21
34%
Fele-fele arányban osztoznak majd a perceken
17
27%
Csereember lesz
11
18%
Nem sokat fog játszani, inkább az öltözőben fog segíteni a csapatnak
13
21%
 
Szavazatok száma: 62
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.01.21. 13:04:44

Remélem hosszabbít, de ha nem, mehet amerre lát. Mekkora fizut akar már?
Van egy kétszeres aranylabdás játékosunk, aki a legtöbbet teszi zsebre, a világbajnok spanyol csapat 2 legjobb játékosa, akik közül mind2 volt már az Aranylabda Top3ban, ráadásul saját nevelések. Alves se gondolhatja komolyan h hozzájuk hasonló fizut kapjon! Messze van ő attól h annyira meghatározó legyen a posztján, mint a fenti 3as bármelyike. A Pique-Valdes,Puyol,Villa kvartett a határ, többet egyszerűen nem érdemel. Pique évek óta a legjobb védőnk, Puyol a csapat szíve és tüdeje, Valdes is hosszú évek óta remekel, míg Villa a világbajnok és európabajnok csapat gólvágója. Mindegyik játékos már többet tett le az asztalra mint Alves. De azt még elfogadom h az ő szintjükön legyen, ennyi jár neki, mert jól teljesít, de több semmiképp. Van néhány játékosunk, aki pótolhatatlan(Messi,Xavi,Ini,Pique,esetleg Puyol), de Alves véletlenül se tartozik közéjük. Ha ő hiányzik, némileg visszaesik a jobbszél, de nem annyit esik vissza mint Messi hiányánál a támadósor, Pique hiányában a védelem, vagy a lelkitársak hiányában a kp.

UI: ha mégse fogadja el az ajánlatot, nyáron nem lepne meg egy bizonyos Lahm leigazolása. A német hol játszik gyakrabban/jobban? Jobb vagy balszél?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára noname 2011.01.21. 13:11:48-kor.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2011.01.21. 13:04:32

Na remélem határozott lesz a klub és tényleg az az utolsó ajánlat Alves felé. Akármennyire is fontos szerepet tölt be egy játékos mégis csak a klub diktál és nem lehet mindig mindenkinek az összes kívánságát teljesíteni mert az nem vezet sehová.
Remélem elfogadja az ajánlatot és még évekig itt lesz nálunk, de ha megmakacsolja magát és csak a pénz számít akkor Angliában tárt karokkal és plusz milliókkal várják.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Capon 2011.01.21. 13:06:28-kor.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Galen
Jugador del Barça
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2011.01.15. 14:26:06

2011.01.21. 12:57:44

Alves tényleg fáradhatatlan, és nagyon fontos játékos, de lehetne némi önkritikája.. Már a statisztikusok se tudják megmondani, mikor volt utoljára értelmes beadása, mostanában nem látom villogni..

Azt is be kell látni, hogy pótolhatatlan ember nincs ( hiszen tudjuk, hogy Messi nem ember :D)...

Remélem megegyeznek, nem kéne még egy Yaya ügy...
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.01.21. 12:29:39

zsoltfree írta:Ezért is a legjobb ha van egy saját nevelésű Messi, Ini, Xavi, stb.........., mert ők nem mennek más klubokba, nem kérnek horror fizukat, nekik ez több mint egy klub.
Ha már a saját neveléseket említed, és a jobbhátvéd posztot, akkor Martín Montoya lehet az ász. Viszont ő még nem tart ott, hogy egyáltalán csereként is pályára léphessen olyan gyakran a nagyoknál, mint most Thiago teszi. Neki is több lehetőség kéne, megnézni, hogy teljesít, de ahogy emlékszem, a B csapatban alapember Luis Enrique-nél.

Ha más nincs és Alvés elmegy, valamint nem lesz minőségi érkező, akkor Adriano és Montoya lehetnének a jobbhátvédek.
Kép
Kép
Kép
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.01.21. 12:24:37

Azóta viszont jött egy olyan hír hogy a klub továbbra is keresi a megoldást :)
Sajnos Alves tisztában van vele hogy pótolhatatlan, nem sok játékossal huznánk az időt ennyi ideig.
Meg kell nézni Eto'o esetét pofázott repült is mondjuk az ő pótlása gyerekjáték Alveséhez képest.
Van egy ember aki katasztrofális formában van 30éves van még két éve kb és ennyi. Láthatáron sincs hasonló képességu hátvéd.
Tudja ezt Guardiola is , meg fognak egyezni.
pantokrator007
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2008.04.01. 20:29:33

2011.01.21. 12:01:35

Sziasztok
http://www.totalbarca.com/2011/news/the ... 1-01-2011/
Alves nemet mondott az utolsó ajánlatra...
nem tudom mennyire hivatalos, de annak tűnik
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2011.01.21. 11:56:54

LG írta:Sztem nem kéne ilyen derűsen látni. Nincs semmi gond szted azzal, h Messi után a második legnagyobb fizetést akarja a csapatban? Mire föl kapna többet ő mint Xavi v. Iniesta? Még viccnek is rossz. Az a fizetés, amit a klub kinál neki, tehát pl. Puyollal, Villaval keresne egy szinten, sztem még az is sok neki, e két játékost is jobbnak ér értékesebbnek tartom a klub számára, mint Alvest. Sztem a klub nagyon jó indulatú vele, ne éljen már ezzel vissza. Én sosem szerettem, most meg végleg kihúzta a gyufát.
Egyszerűen nem ismered el ezt a játékost, pedig csapatunk egyik leghasznosabb tagja a támadójáték szempontjából. Ha nincs Alves, akkor nincs dinamika. (Mondjuk utolsó mondatod alapján értem, hogy miért nem ismered el: de a szimpátiával nincs mit kezdeni, az érzelmi alapokon nyugszik). Jelenleg 1 embert tudnék elképzelni, aki hasonló szinten tudna produkálni: s az Maicon, aki végképp nem az "ingyen kategória".
Te őszintén el tudsz képzelni mást, aki ilyen profi szinten tolná a jobb szélen? 95.percig lógó nyelvvel fut, mindig akarja a labdát, gyors, jól passzol, zsigerből érzik egymást Messi-vel, technikás...és még sorolhatnám, de -úgy érzem- nem szükséges.

Szerintem bőven jár neki az a fizetés, mint ami Villá-nak (új ember!!!) és Valdes-nek (kapus!!!).
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.01.21. 11:48:09

LG írta:
Bob_Marley írta:Valamilyen szinten érthető Alves "tökölése"
Én biztos vagyok benne, hogy sikerül majd megegyezni!
Úgy gondolom ha lenne csapaton belüli sorrend Top 5ben mindenféleképpen benne van, s ezt szerintem ő is érzi, s látjuk is az odaadó munkáját!És ezt a fizetésében is szeretné elérni!Ezzel szerintem az ég egy adta világon semmi gond nincs!P

Persze van a túloldal is, hogy a vezetésnek meg kellene azt a bizonyos nadrágszíjjat húzni!Ez egy faramuci helyzet, ezért is tart ilyen sokáig a "dolog"!
De Alves szerintem tudja, hogy a karrierje szempontjából is a legmegfelelőbb a klub!
Nem lesz itt gond, csak el kell adni a SPORT-ot is valaohgy
:lol:
Sztem nem kéne ilyen derűsen látni. Nincs semmi gond szted azzal, h Messi után a második legnagyobb fizetést akarja a csapatban? Mire föl kapna többet ő mint Xavi v. Iniesta? Még viccnek is rossz. Az a fizetés, amit a klub kinál neki, tehát pl. Puyollal, Villaval keresne egy szinten, sztem még az is sok neki, e két játékost is jobbnak ér értékesebbnek tartom a klub számára, mint Alvest. Sztem a klub nagyon jó indulatú vele, ne éljen már ezzel vissza. Én sosem szerettem, most meg végleg kihúzta a gyufát.
senkialfonz40 jobban megfogalmazta mint én!
Fizetés emelést akar, ez teljesen érthető, lehet irreálisak az elvárásai, demeg fog egyezni
Kép
Kép
Kép
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2011.01.21. 11:46:43

LG írta:Ha marad is Alves, én már ezek után nem fogok tudni ugyanúgy tekinteni rá, mint előtte. Teljesen leírta magát nálam.
Ugyan már ne viccelj... akkor Valdesről is ugyanez a véleményed? :)
KépKép
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2011.01.21. 11:45:38

AZ teljesen természetes, hogy minél több pénzt próbálnak meg kihajtani a klubból. Van 10 jó éve focistaként azalatt kell megteremteni egy életre való lóvét, magának és a családjának is.
Ráadásul a managerek is nagyon értenek hozzá hogy kell az utolsó utáni pillanatig nyújtani a húrt lásd VV és Sergi.

Én akkor írom csak le ha ezt se fogadja el.

Egyébként teljesen jogos a csapat által kínált lóvé, fontossági szempontból abszolut, és tényleg nem ajánlhatnak többet, mert a többiek is többet kérnének akkor pedig gazdasági katasztrófa lenne, hisz messze megelőzve a Reált mi költjük fizukra a legnagyobb pénzt, pedig elég vékony a keretünk, és a fiatalok meg saját nevelések alig kapnak valamit. (a klasszikus nagy csapatokat nézve, a Man city nincs közte)
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2011.01.21. 11:01:41

LG írta:Ha marad is Alves, én már ezek után nem fogok tudni ugyanúgy tekinteni rá, mint előtte. Teljesen leírta magát nálam.
Szerintem ezt még nem jelentheted ki, mert csak annyit tudsz az egész hercehurcáról, amit mi is, tehát nagyjából semmit. Bár a szabad véleményformáláshoz mindenkinek joga van!:-)
Én azt gondolom, hogy az elvégzett munkáért mindenki teljes joggal tarthatja a markát, ha nem érzi úgy, hogy arányosan díjazzák. Alves sem nélkülözhetetlen, de nagyon közel áll hozzá, mert tökéletesen beleillik a játékunkba és szinte szó szerint fáradhatatlan! A beadásait hagyjuk, megnéznék pár alternatívát Alves helyett, szerintem, ha a komplex teljesítményt néznénk, szinte mindenki alulmaradna az összehasonlításban.
Valaki írta itt, hogy a Barcában a top 5-ben benne van, szerintem is, és tesz annyit a csapatért, hogy emeltethessen a "zsé"-n.
Az már egy más lapra tartozik, hogy, ha csak a pénz a fontos, akkor el fog menni a Citybe, akkor nekem is meglesz a véleményem, de egyelőre ezt nem jelenthetjük ki!
Azzal is egyetértek Veled, hogy igazi baromságot csinálna, ha bárhová is elmenne, mert sehol nincs meg az a sansza, hogy címeket nyerjen,(legalábbis ennyit) mint itt.
Még annyit, szerintem Ő mindenhol megállná a helyét a mentalitása miatt, nem tudom elképzelni, hogy bárhol is padozzon!

Bocsi csak most olvastam el, hogy sosem szeretted, itt érzek némi elfogultságot a részedről, azt Neked is tudnod kell, hogy a pénzről szóló tárgyalások sokszor túlmutatnak a tényleges elképzelésen, Valdes esetében is így volt, meg is tudtak egyezni.
Én Nála sem éreztem ellenszenvet, mert már régóta fontos láncszeme volt a csapatnak, megérdemelte az emelést! Tudom volt pár ember itt a fórumon, aki behunyt szemmel nézett Barca meccset éveken keresztül és herótozta folyamatosan, meg elmondta mindennek, de Nála is indokolt volt a megegyezés!

A félreértések elkerülése végett elvtelenül én sem emelném a csillagokba a fizetését, de reálisan igen is megérdemli!
" Lionel az után a futballista után kapta a nevét, aki szerintem minden idők legnagyobb játékosa, és az én példaképem. Remélem, úgy fog majd játszani, mint az apja, mert úgy, mint Messi lehetetlen." Antonio Cassano
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.01.21. 10:37:03

Ha nem fogadja el akkor mehet a Citybe mert ott még a bőre alá is pénzt raknak.
Remélem elfogadja mert fontos tagja a csapatnak de ezt már elmondtam egy kicsit lejjebb.
Jó dolognak tartom hogy utolsó ajánlatot tett az elnökség mert így döntés elé állították és a csapattársai biztos meg fogják győzni.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.01.21. 10:30:55

Bob_Marley írta:Valamilyen szinten érthető Alves "tökölése"
Én biztos vagyok benne, hogy sikerül majd megegyezni!
Úgy gondolom ha lenne csapaton belüli sorrend Top 5ben mindenféleképpen benne van, s ezt szerintem ő is érzi, s látjuk is az odaadó munkáját!És ezt a fizetésében is szeretné elérni!Ezzel szerintem az ég egy adta világon semmi gond nincs!P

Persze van a túloldal is, hogy a vezetésnek meg kellene azt a bizonyos nadrágszíjjat húzni!Ez egy faramuci helyzet, ezért is tart ilyen sokáig a "dolog"!
De Alves szerintem tudja, hogy a karrierje szempontjából is a legmegfelelőbb a klub!
Nem lesz itt gond, csak el kell adni a SPORT-ot is valaohgy
:lol:
Sztem nem kéne ilyen derűsen látni. Nincs semmi gond szted azzal, h Messi után a második legnagyobb fizetést akarja a csapatban? Mire föl kapna többet ő mint Xavi v. Iniesta? Még viccnek is rossz. Az a fizetés, amit a klub kinál neki, tehát pl. Puyollal, Villaval keresne egy szinten, sztem még az is sok neki, e két játékost is jobbnak ér értékesebbnek tartom a klub számára, mint Alvest. Sztem a klub nagyon jó indulatú vele, ne éljen már ezzel vissza. Én sosem szerettem, most meg végleg kihúzta a gyufát.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.01.21. 10:27:13

azért, ha elég tökösek lettek volna a vezetők, akkor ezt az ultimátumot (értelemszerűen alacsonyabb összeggel...) hamarabb megadták volna neki, így ha maradni akart volna, akkor arra is rábólintott volna...szerintem...
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.01.21. 10:21:44

Valamilyen szinten érthető Alves "tökölése"
Én biztos vagyok benne, hogy sikerül majd megegyezni!
Úgy gondolom ha lenne csapaton belüli sorrend Top 5ben mindenféleképpen benne van, s ezt szerintem ő is érzi, s látjuk is az odaadó munkáját!És ezt a fizetésében is szeretné elérni!Ezzel szerintem az ég egy adta világon semmi gond nincs!P

Persze van a túloldal is, hogy a vezetésnek meg kellene azt a bizonyos nadrágszíjjat húzni!Ez egy faramuci helyzet, ezért is tart ilyen sokáig a "dolog"!
De Alves szerintem tudja, hogy a karrierje szempontjából is a legmegfelelőbb a klub!
Nem lesz itt gond, csak el kell adni a SPORT-ot is valaohgy
:lol:
Kép
Kép
Kép
Avatar
faithnomore
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2008.05.29. 20:24:00
Tartózkodási hely: Gyula city

2011.01.21. 10:03:22

zsoltfree írta:
Ezért is a legjobb ha van egy saját nevelésű Messi, Ini, Xavi, stb.........., mert ők nem mennek más klubokba, nem kérnek horror fizukat, nekik ez több mint egy klub.
mondjuk ez így nem teljesen igaz, mert Messi ha jól tudom 12 milliót keres évente, ő keresi a legtöbbet a keretben, nem mintha nem érdemelné meg, de szerintem azért túlzás

Alvesre visszatérve: ha nem akar címeket nyerni és a világ legjobb csapatába tartozni, akkor menjen a padra a Citybe
csak sajnos ott még jobban él a beívelős játék, amit sajnos ő nem tud mióta nálunk focizik, mert nem biztos hogy elég ha 100-ból 2 embert talál
Kép
El hombre Martín...igazi balfék! A szöcske!- Horti 'Mester' Gábor
www.perfectinsanity.blog.hu
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.01.21. 09:35:23

Gyerünk Dani, ne tökölj már, írd alá a szerződést!!!!

Szerintem pozitív kicsengése lesz az ügynek, de ha mégsem, akkor rá kéne gyorsan startolni Maicon Douglasra!
Kép
Kép
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2011.01.21. 09:33:44

Ha marad is Alves, én már ezek után nem fogok tudni ugyanúgy tekinteni rá, mint előtte. Teljesen leírta magát nálam.

Amúgy meg ostoba barom, ha nem orja alá a szerződést. Hova is mehetne? Ki adná meg neki azt a fizetést, amit szeretne? Nagyon valószínű, h csak a Man. City jöhetne szóba. És ott jó helye lenne? Nem hiszem. Angliában sztem ilyen fog beadásokkal nem enne meg sok sót.

A másik lehetőség, ha elmegy egy másik csapat ugyanolyan, vagy kisebb fizetésért, amit a Barca megadna neki, de ez szintén ostobaság lenne tőle.

Szóval Danika most már gondolkodjon el(ha tud ilyet egyáltalán, mert nekem nem tűnik túl értelmesnek), lehet, h a távozásával kicseszne a klubbal, de magával cseszne ki igazán. Itt minden adott, h még hosszú ideig sikeres legyen, és azért amit a klub ajánl, az is olyan pénz, h nemcsak neki, hanem az unokáinak sem lesznek pénzügyi gondjai. Ha ő meg inkább elmegy mégtöbb pénzért egy olyan helyre, ahol nem biztos, h megállja a helyét, nem biztos, h sikeres lesz, de az szinte biztos, h ennyire nem illik bele a csapat játéka, mint itt, ill. csapatszinten nem lesz ennyire sikeres, akkor tegye azt....menjen Angliába, azt rúgják jól szét.
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2011.01.21. 09:32:31

Nagyon remélem, hogy maradni fog. Piquével,Puyollal,Villával egy szinten kapna fizut, az azért már tényleg elég jó, pláne,hogy eddig sem kellett éheznie....Én speciel annyira utálom a focistákat, mikor azon vitázik, hogy a 120 ezer helyett 130-at akar....a 120-at sem tudja elkölteni.
Ettől függetlenül remélem végül elfogadja ezt, mert nem tudnék nála jobb megoldást arra a posztra.
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 976
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.01.21. 09:21:42

Ha igaz ez az utóbbi cikk a szerződésével kapcsolatban, akkor nyugodtan menjen, nem kár érte.

Nem értem hogy miért akar ő több fizut mind Xavi vagy Iniesta. Azt sintén nem értem hogy egyáltalán mit akar?: A világ legnagyobb klubjában játszhatna még 4 évig, ahol tutira bevált, és tutira van helye a caspatban és tutira címeket fog nyerni.

TFH: elmegy a Citybe. Megadják neki a lóvéját. Egy évig oké lesz, aztán majd valami nem fog stimmelni ott, vagy kihagyják a keretből, vagy vesznek mellé még 5 jobbszélső hátvédet és kb 2 év múlva mehet a píbe ingyen 0 cím nélkül a Galatába, vagy a Milanba kölcsönbe, aztán 2 év múlva egy brazil csapat. Ezekben az években pedig talán 1 trófeát szerez majd. Ilyenkor a játékosok azért esnek a szememben. Rendben van hogy ő is pénzből él, de azért jó pár évig nem keresett ő olyan kevés pénzt....

Ezért is a legjobb ha van egy saját nevelésű Messi, Ini, Xavi, stb.........., mert ők nem mennek más klubokba, nem kérnek horror fizukat, nekik ez több mint egy klub.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2011.01.21. 06:48:07

Mihu írta:...
A Citynek kell eladni, ők vannak olyan hülyék, h sokat adjanak érte... :roll: :D
machine
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2005.08.01. 19:21:24

2011.01.21. 06:47:29

Már lassan kezd nevetségessé válni ez a sok hercehurca a zseton miatt nagyon pénzéhes lett a fickó (vagy csak az ügynöke a fax)
amugy meg az embernek az utobbi idően nincs egy normális beadása 10-1 ha jó és folyton hőbörög ősszetehetné a két kezét hogy ilyen csapatban és társakkal focizhat :roll: :o :!:
PUYOL SZETCSINAL MINDENKIT-HE-
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2011.01.21. 02:32:58

Ha Dani nem hosszabbít, akkor megint nagyon rosszul jövünk ki egy játékos eladásából. Csak hogy pár nevet említsek:

Deco, Ronaldinho, Ibra, Yaya Touré, Alves...

Mindet áron alul adtuk el. Sajnos nem leszünk jó helyzetben a tárgyalásoknál, mert tudni fogja a másik klub, hogy előbb vagy utóbb, de úgyis eladjuk. Az lesz a szerencse a szerencsétlenségben, hogy ha több klub jelentkezik be érte. Mert akkor egymást fogják felül licitálni. Márpedig valószinű hogy 1nél több klub fog bejelentkezni. Ha csak egyvalakinek kell, akkor végünk van... De remélem hogy ez nem fog bekövetkezni. Ugyanakkor érthető, hogy miért nem adja meg neki a vezetőség azt a fizut, amit kér. Nyílván tudta ezt ő is, de főleg a menedzsere, csak így megpróbáltak minél nagyobb fizetést kicsikarni a klubtól. Majd erre az ajánlatra szépen rábólint, és mindenki boldog lesz.
Kép
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.01.18. 09:57:16

Most mondhatnám hogy felesleges találgatni mert úgy is hosszabbít de én is csak és kizárólag Maicont fogadnám el arra a posztra.
De szerencsére nem lesz rá szükség mert remélem Alves minimum 2015-ig hosszabbít és majd úgy mint Sylvinho, 33/4 évesen hazamegy (bár Syl nem ment haza) vagy a Barcából vonul vissza.

Nincs még egy olyan szélső védő aki ennyire jól segítené Messi játékát és a Barca támadójátékát. Nagyon fontos tagja ő a csapatnak. Ha ő nem lenne akkor.... :D
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.01.18. 09:37:44

Tudom, hogy nem aktuális, hogy elmenjen, de amíg nem hosszabbít, mennek a találgatások, így most egy játékos erejéig én is megteszem. Sok alternatíva elhangzott már az elmúlt időszakban, ki jöhetne a helyére. A Málaga elleni meccs alatt elgondolkodtam rajta, hogy talán a legmegfelelőbb (de talán a legkisebb sanszú és legdrágább) helyettese Maicon lenne. A sansz viszont azért alacsony rá, mert az Internek is szüksége van rá, Moratti nehezen ad el sztárokat (bár Ibrahimovicsot csak eladta, igaz hatalmasat kaszált rajta, hogy megvette Eto'ót "fillérért"), és ha el is ad, akkor 30-on alul biztos nem. Kb. annyiért, amennyiért vettük anno Alvést a Sevillától.

Alvés utána a világon szerintem Maicon Douglas a második legjobb jobbhátvéd. Ő is szeret felmenni a támadásokkal, előnye honfitársával ellentétben a magassága. A fejjátékban jobban részt vesz, nagyon gyors és talán pontosabban lő, mint Alvés. A pontrúgások viszont abszolút Alvés malmára hajtják a vizet, ebben az esetben kisebb hátrány érheti a csapatunkat.

Ezek után pedig kívánom, hogy Alvés maradjon és végre aláírja azt a hosszabbítást és vége lehet mindenféle találgatásnak. :wink:
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése