Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
11
12%
Ambarabat
5
5%
Nico
25
27%
Más
34
37%
Nem hoznék senkit
18
19%
 
Szavazatok száma: 93
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.31. 13:04:07

https://twitter.com/LFC/status/903210915176337408" target="_blank

Na, Oximoxi hivatalos a Poolnál. Az NSO-n láttam először, mik vannak. :D
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.31. 13:03:09

Subinho írta:Ez azért nagyon komoly cikk:

http://www.eurobarca.hu/hirek/labdarugas/20170831-a-bar" target="_blankça-majus-10-ota-tudja--hogy-neymar-elmegy/18299

Csak pislogok... Coutinho sztem jó lenne, ha jönne, de a többi nagyon durva... =D> =D> =D>
Szerintem a nagy resze kamu vagy ferdites, a cel szentesiti az eszkozt. Nyilvanvaloan o is a bizalmatlansagi inditvany nagy tamogatoja, es most mond mindent, amit mondania kell. Ez az elso amiert igazan bizok Coutinho leigazolasaban, mert o most ezt ennyire lehuzta, szerintem ugy erzi, hogy meg fogjuk szerezni.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
zknym
Jugador del Barça
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2017.06.13. 15:56:37

2017.08.31. 13:02:45

skadi5 írta:
zknym írta:Es kerdezem, ha Barto "eltakarodik", akkor mi fog valtozni? A Pool hajlando lesz eladni Coutinhot? Vagy tobb fiatal fog bekerulni a keretbe, Messi es tarsai pedig mennek a padra? Mi lesz mas? Magas aron tudjak majd eladni a "tolteleket"?
néha már az is elég, hogy "ha nem hibázol, nincs mit kijavítani" ;)
mert ha anno nincsenek olyan igazolások, mint
vermaelen (19)
douglas(2)
vidal(17)
turan(34)
matyiőő (20)
gomes(35)
alcaser(30)
paulinho(40)

talán nem megy el (pláne nem ingyen, vagy 3 babszemért)néhány olyan meghatározó, vagy az újaknál semmivel sem rosszabb játékos, mint
pedro
alves
sanches
fabregas
bartra
neymar

és talán nem szivat meg minket a psg oda-vissza minden fronton, nem veszi át a példáját a liverpool, nem húz le a dortmund, talán nem fizetünk ki 150 milliót egy 20 éves gyerekre (akiről igazából csak annyit tudunk, hogy ügyes. nem cipelte hátán sem a dortmundot, sem a francia válogatottat semmilyen döntőig, amit aztán eldöntött mint pl annó Iniesta, vagy Zidane...) és ezt sajnos még nagyon sokáig lehetne sorolni....
A félresikerült igazolásban teljesen igazad van, persze lehetene még ezt a tésztát nyújtani de nem fogom.
A távozók kapcsán, egyiküknek sem volt oka maradásra, ha most még itt lennének padon (kivéve Neymart) csillagászati fizetéssel akkor meg az lenne a baj, illetve ha nem engedtük volna, hoyg elmenjenek (kikéve Neymart) akkor most abban a cipőben járnánk mint a Pool aki most Coutinho-t nem engedi (és nekünk nem tetszik a játékos iránt mutatott hozzáállása).
A felsoroltak közül egyedül Neymart és Fabregast sajnálom a többiekért nem fájt a szívem.
Neymar kivételével egyikük sem köpködve ment el, és Neymar is csak azért nyilatkozik baromságokat mert mint kiderült csak a pénz lebeg a szeme előtt semmi más.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.08.31. 12:50:49

Ha igaz, hogy Barto személyesen utazott tárgyalni, akkor valami hátsó megállapodás lehet az úgyben, különben miért húzná magára a kudarcot?
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.31. 12:48:59

Ez azért nagyon komoly cikk:

http://www.eurobarca.hu/hirek/labdarugas/20170831-a-bar" target="_blankça-majus-10-ota-tudja--hogy-neymar-elmegy/18299

Csak pislogok... Coutinho sztem jó lenne, ha jönne, de a többi nagyon durva... =D> =D> =D>
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2017.08.31. 12:42:02

lics írta:https://www.hatharom.com/2017/08/31/egy ... =eurobarca Mindenhol azvan, hogy jön Mahrez ez a 3. Cikk ami írja ha hiszitek ha nem ezt annyira éreztem egész nyáron, hogy a miénk lessz ezzel együtt lemondhatunk (szerintem) Coutinhorol.
Kizárt hogy jöjjön. A vezetőségnek nagy név kell hogy fel lehessen vele vágni. Ezért is akarják Di Maria-t és ezért nem kellett Draxler.

Coutinho szerintem már le van zsírozva csak a Pool nem akarja rontani az átigazolási pozícióját. Más érkezni nem fog és már csak a távozókban lehet reménykedni [-o<

- Gomes-t ha akarjuk el tudjuk szórni, a Juve tényleg akarja, csak az a baj hogy kölcsönbe vásárlási opcióval. Semminél azért jobb lenne
- Douglasról elvileg jött hír viszont ő szerintem továbbra is Spanyolországban akar elvileg maradni az állampolgárság miatt szóval a Benficás hírt a helyén kezelném
- Napoli elvileg akarja Denis-t, de abból nem lesz semmi. Pedig lenne értelme eladni, Rafinha semmivel sem rosszabb játékos nála és ő úgy sem fog távozni (+ 2szer annyi középpályásunk van mint kellene)
- Vermaelen-t elvileg szeretné az Everton ingyen, Marlon távozásával erre kicsi az esély. Akkor lehet belőle valami ha Coutinho jön csak, mert akkor lenne pénz Martínezre
- Munir-t szeretné a Torino elvileg, kizárólag kölcsönbe
- Turan-t elvileg vinné a Galatasaray, ki nem találná senki, kölcsönbe vásárlási opcióval
- Rafinha-ról az ég világon semmi komolyan vehető hír

Lényeg a lényeg, pénzt nem szerzünk belőlük az biztos :|
A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára Tobias88 2017.08.31. 13:34:06-kor.
94:39 6 - 1
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.31. 12:38:11

Messithebest írta:
Nero. írta: Örülni fogok, hogy végre lezárul ez az átkozott átigazolási szezon. 10es skálán egy szép nullást érdemel a klub az idei nyári ámokfutásért, a katalán sajtó mindennapos hazudozása meg hányingerkeltő volt már.
én egy 1-est azért beadnék, Dembelé leigazolása miatt, de ez volt a nyár egyetlen pozitívuma :D
Tény, hogy nevetséges az egész, de arról ne feledkezzünk meg, hogy elhozták Semedo-t, aki úgy néz ki végre megoldhatja a jobboldalt (már ha játszana is, és nem az a szerencsétlen Vidal rohangálna a pályán).

De az, hogy Augusztus 31 van és a középpályára nem sikerült senkit hozni + ott szívatnak minket a klubok ahol akarnak...

Bár én is hiszek abban, hogy Coutinho már le van zsírozva a háttérben, ez az átigazolási időszak kísérteni fog a rémálmaimban :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7511
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.08.31. 12:37:18

nagyatyesz írta:Na most akkor Mahrez lesz a "nyugtató" a csalódott szurkolóknak, ha nem jön a brazil???
Annyira őt nem ismerem, azt tudom, hogy kifejzetten jobb oldali támadó posztján használható. Ok, hogy Messit kivettük teljesen a jobb oldali támadó pozícióból, de csak engem zavar, hogy azt sem tudjuk milyen rendszerben játszunk majd???
Igazából nem is derülhetett ki.
Az előszezonban megvolt az MSN és gyakorlatilag minden. Most nincs Neymar, nincs Suarez, Dembelé is csak most érkezett, aztán vagy jön még valaki vagy nem, Paulinho meg csak úgy van, Valverde azt se tudja eszik-e vagy isszák a brazilt.
Így abból kellett főzni ami van. 4-3-3-at se nagyon lehetett tolni, mert volt egy Deunk és annyi. Semedot sem láttunk emiatt milyen szerepkörben lesz majd. Ha megérkezik Suarez és Dembelé már kirajzolódhat valami. Lehet, hogy Messi megint szélebbre fog húzódni, mert lesz egy felfutó szélső, akivel tud játszani, mint mikor Alves is itt volt. És akkor Rakitic is játszhatna abban a szerepkörben, ami fekszik neki, amiben a legjobb volt.

Én ebben a 4-2-3-1-ben nem nagyon hiszek. Oda nincs olyan emberünk, akik azt a védekezést el tudnák látni. Messi és Suarez kiesik, így pedig nagyon kevés. Plusz ehhez kellene még egy ember, esetleg a Vidal Deu duóból jönne, de nem hiszem, hogy ezt elbírnánk. Mahrezzel viszont pláne nem. Nem láttam olyan sokszor, de nem igazi szélső volt, kicsit visszavontabban játszotta be az oldalt, úgyhogy lehet valami alapja.

Ez a 4-3-3 még mindig működőképes lehet, csak Rakitic kicsit más szerepkörben gyengébb volt, plusz a formája is rohadtul ingadozott. A necces pont az Ini posztja, amit még a szezon végén úgy volt, hogy pótolunk és megrősítjük a kp-t, csak éppen Neymart elveszítettük, így az másodlagos lett.
Forca Barca!!!!
BarcaMo
Barça B
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2017.08.10. 14:39:58

2017.08.31. 12:30:07

Douglas közel a Benficához. A Bola. =D> :lol:
Avatar
Gaboo
Barça B
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2017.06.06. 09:48:33

2017.08.31. 12:29:12

Cestus írta:Első blikkre marha kockázatosnak tűnik, hogy arra várunk, hogy a Liverpool leigazolja a Coutinho-utódot. Mégis szerintem nem lenne ekkora csend a médiában, ha ez az üzlet nem lenne már lezsírozva. Bartomeuék már rég bepánikoltak volna, és a maradék pénzből vettek volna 8 André Gomest. A Coutinho-pénz már a Poolnál lehet, de a legszigorúbb titok övezi az egész ügyet, hogy az angolok minél alacsonyabb árakon tudjanak vásárolni.

Az is árulkodó valahogy, hogy az angol média valamelyik nap elszólta magát, hogy Coutinho-->Barca, miközben eddig kb. azt is tagadták, hogy az angolok tudnak a csapatunk létezéséről. Ugyanekkor a katalán média elkezdte az eddigi állításaik szöges ellentétét szajkózni: Coutinho nem igazán jön, a Liverpoollal minden nehéz, stb.
Jó a gondolatmenet, én is hasonlóan vélekedem.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3551
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.08.31. 12:24:26

Mahrez...Nem rossz játékos szerintem a Leichster bajnoki écébwn ő és Kanté voltak a fegyvertények, de nálunk... Gondolom az a terv ha a brazil nem akkor majd pánikszerűen atállunk 4-2-3-1 re Messi be középre aztán valami lesz...
Kép
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2017.08.31. 12:08:42

Na most akkor Mahrez lesz a "nyugtató" a csalódott szurkolóknak, ha nem jön a brazil???
Annyira őt nem ismerem, azt tudom, hogy kifejzetten jobb oldali támadó posztján használható. Ok, hogy Messit kivettük teljesen a jobb oldali támadó pozícióból, de csak engem zavar, hogy azt sem tudjuk milyen rendszerben játszunk majd??? Ha Messi a csatár mögött van kötetlen szerepben, akkor vagy egy máik csatárt kellett volna venni Messi elé, Suarez mellé (Dembele nem az), így lehetett volna a 4312 felállás, vagy védekezésre kell bírni a szélsőinket, és védekezésben 442, támadásban 4231-et nyomni. Ehhez nagy munkabírású és gyors szélső kellenek. Ez utóbbi esetben van és lehet értelme Demlelének, Deunak és akár Mahreznek is. Ez esetben viszont nem szükségszerű Coutinho (bár Dembele és Deu is elvan mindkét oldalon, szóval ha jönne Coutinho övé lehetne a bal oldal).
Mindegy amúgy. Tuti hoznak valakit. Leichesternek nem kell egy jó portugál tehetség André Gomes. Mehet a csere egy az egyben. Bár a portugált bárkire cserélném...legyen az játékos, takarító, takarítószer, fűnyíró...bármi csak menjen.
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2017.08.31. 12:06:47

skadi5 írta:
zknym írta:Es kerdezem, ha Barto "eltakarodik", akkor mi fog valtozni? A Pool hajlando lesz eladni Coutinhot? Vagy tobb fiatal fog bekerulni a keretbe, Messi es tarsai pedig mennek a padra? Mi lesz mas? Magas aron tudjak majd eladni a "tolteleket"?
néha már az is elég, hogy "ha nem hibázol, nincs mit kijavítani" ;)
mert ha anno nincsenek olyan igazolások, mint
vermaelen (19)
douglas(2)
vidal(17)
turan(34)
matyiőő (20)
gomes(35)
alcaser(30)
paulinho(40)

talán nem megy el (pláne nem ingyen, vagy 3 babszemért)néhány olyan meghatározó, vagy az újaknál semmivel sem rosszabb játékos, mint
pedro
alves
sanches
fabregas
bartra
neymar

és talán nem szivat meg minket a psg oda-vissza minden fronton, nem veszi át a példáját a liverpool, nem húz le a dortmund, talán nem fizetünk ki 150 milliót egy 20 éves gyerekre (akiről igazából csak annyit tudunk, hogy ügyes. nem cipelte hátán sem a dortmundot, sem a francia válogatottat semmilyen döntőig, amit aztán eldöntött mint pl annó Iniesta, vagy Zidane...) és ezt sajnos még nagyon sokáig lehetne sorolni....
+1, nagyon jól összefoglaltad!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.31. 12:04:06

lics írta:Ez csak az én vélményem volt de ha Mahrez 40-50 akkor, hogy van még pénzunk a brazilra? :D
2 játékost tervezünk hozni még a hírek szerint, szóval kell még legyen lóvé mindkettőre.. :D
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.08.31. 12:01:37

visca el barca írta:azé' a főoldalon anyázó fickótól megkérdeztem, volna, hogy mégis kikre költötte volna el a pénzt ha szerinte demebele meg coutinho is egy nulla. akkor ezek szerint neymar is az volt.

egy újabb nímand aki (nem tudom mikori az interjú), pont a legjobbkor jött fel köpködni.
Mert kritizálni mindig könnyebb, mint konkrét javaslatot tenni. Fikázza a jelenlegit, ok, megértem, de közben maga mondja, hogy kb 10 klub az aki anyagilag jóval magasabb szinten van, mint mi, meg ő nem fuzetett volna ennyit Dembéléért és sokalja Coutihnoért kínált összeget. Még is akkor kit, kiket és mennyiért hozott volna? Ja, ezt már nem osztja meg velünk. Egy több, mint 10 éves transzvert hoz fel példának és vetíti a jelen áraihoz. Nevetséges.
Amiben igaza van szerintem az a felesleges igazolások amikkel egyszerűen nem tudunk mit kezdeni. A többi az hangulatkeltés, amiben nem kevés a "politikai" töltet sem.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2017.08.31. 11:58:52

palesz77 írta:
lics írta:https://www.hatharom.com/2017/08/31/egy ... =eurobarca Mindenhol azvan, hogy jön Mahrez ez a 3. Cikk ami írja ha hiszitek ha nem ezt annyira éreztem egész nyáron, hogy a miénk lessz ezzel együtt lemondhatunk (szerintem) Coutinhorol.
Mondjuk ha egy jobbszélső támadó befolyásolja a jó eséllyel Ini posztjára érkező igazolásunkat, akkor még komolyabb gondok vannak mint én azt képzelem.. :D
Ez csak az én vélményem volt de ha Mahrez 40-50 akkor, hogy van még pénzunk a brazilra? :D
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.31. 11:53:05

lics írta:https://www.hatharom.com/2017/08/31/egy ... =eurobarca Mindenhol azvan, hogy jön Mahrez ez a 3. Cikk ami írja ha hiszitek ha nem ezt annyira éreztem egész nyáron, hogy a miénk lessz ezzel együtt lemondhatunk (szerintem) Coutinhorol.
Mondjuk ha egy jobbszélső támadó befolyásolja a jó eséllyel Ini posztjára érkező igazolásunkat, akkor még komolyabb gondok vannak mint én azt képzelem.. :D
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2017.08.31. 11:50:32

https://www.hatharom.com/2017/08/31/egy ... =eurobarca" target="_blank Mindenhol azvan, hogy jön Mahrez ez a 3. Cikk ami írja ha hiszitek ha nem ezt annyira éreztem egész nyáron, hogy a miénk lessz ezzel együtt lemondhatunk (szerintem) Coutinhorol.
Avatar
Gergolino
Jugador del Barça
Hozzászólások: 149
Csatlakozott: 2005.12.05. 16:56:05
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

2017.08.31. 11:43:06

Alcantara írta:Gergolino írta:
visca el barca írta:
egy újabb nímand aki (nem tudom mikori az interjú), pont a legjobbkor jött fel köpködni.


Nagyrészt Josep María Minguellanak köszönhetjük, hogy Messi nálunk játszik.

Szerintem már csak ezért is több tiszteletet érdemelne...


Rosellnek viszont Ronaldinhot és Neymart köszönhetjük. Mégsem tart egy életen át feléje a tisztelet. attól, hogy valaki idehozott valakit, azért ne legyen már tévedhetetlen és "aranymondásokat" belökő!
Ne érts félre,véletlenül sem erre utaltam.
Nem kell ódákat zengeni róla, csak a "nímand" elég erős egy olyan emberre, aki ezer szálon kötődik a klubhoz.
Azt sem mondtam, hogy tévedhetetlen lenne (konkrétan nem is véleményeztem a nyilatkozatát), csak azt mondom, hogy egy, a klubhoz kötődő, elismert ember miért ne mondhatná el a meglátását?
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2017.08.31. 11:41:58

http://m.nemzetisport.hu/minden_mas_foc ... -n-2589375" target="_blank nemtudom láttátok-e , hogy bejelentkeztünk Mahrezér :D bár én örülnék neki viszonylag olcsó gyors játékos akár beis válhat szélen
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10113
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.31. 11:39:25

Cestus írta:Első blikkre marha kockázatosnak tűnik, hogy arra várunk, hogy a Liverpool leigazolja a Coutinho-utódot. Mégis szerintem nem lenne ekkora csend a médiában, ha ez az üzlet nem lenne már lezsírozva. Bartomeuék már rég bepánikoltak volna, és a maradék pénzből vettek volna 8 André Gomest. A Coutinho-pénz már a Poolnál lehet, de a legszigorúbb titok övezi az egész ügyet, hogy az angolok minél alacsonyabb árakon tudjanak vásárolni.
Próféta szóljon belőled!

Minden esetre jó jel hogy Chamberlaint a Liverpoolnál lekapták.

Bár én már nem várok semmit, csak a józan megmaradt minimális reménykedés szól belőlem.
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2017.08.31. 11:38:40

Nero. írta: Örülni fogok, hogy végre lezárul ez az átkozott átigazolási szezon. 10es skálán egy szép nullást érdemel a klub az idei nyári ámokfutásért, a katalán sajtó mindennapos hazudozása meg hányingerkeltő volt már.
én egy 1-est azért beadnék, Dembelé leigazolása miatt, de ez volt a nyár egyetlen pozitívuma :D
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.31. 11:37:25

Első blikkre marha kockázatosnak tűnik, hogy arra várunk, hogy a Liverpool leigazolja a Coutinho-utódot. Mégis szerintem nem lenne ekkora csend a médiában, ha ez az üzlet nem lenne már lezsírozva. Bartomeuék már rég bepánikoltak volna, és a maradék pénzből vettek volna 8 André Gomest. A Coutinho-pénz már a Poolnál lehet, de a legszigorúbb titok övezi az egész ügyet, hogy az angolok minél alacsonyabb árakon tudjanak vásárolni.

Az is árulkodó valahogy, hogy az angol média valamelyik nap elszólta magát, hogy Coutinho-->Barca, miközben eddig kb. azt is tagadták, hogy az angolok tudnak a csapatunk létezéséről. Ugyanekkor a katalán média elkezdte az eddigi állításaik szöges ellentétét szajkózni: Coutinho nem igazán jön, a Liverpoollal minden nehéz, stb.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Cestus 2017.08.31. 11:40:08-kor.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2017.08.31. 11:29:00

Yokozuna írta:Minden szava igaz ennek a Minguellának
Majdnem. Azért Dembelé 2017es átigazolási árát Ronaldinho 2003as átigazolásához hasonlítani eléggé vicces. Az akkori 27 millió jelenleg 150 körül van
94:39 6 - 1
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4006
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2017.08.31. 11:20:33

Gergolino írta:
visca el barca írta:egy újabb nímand aki (nem tudom mikori az interjú), pont a legjobbkor jött fel köpködni.
Nagyrészt Josep María Minguellanak köszönhetjük, hogy Messi nálunk játszik.

Szerintem már csak ezért is több tiszteletet érdemelne... :roll: :roll: :roll:
Rosellnek viszont Ronaldinhot és Neymart köszönhetjük. Mégsem tart egy életen át feléje a tisztelet. attól, hogy valaki idehozott valakit, azért ne legyen már tévedhetetlen és "aranymondásokat" belökő!

Ott bukik nálam a cikk valóságtartama, hogy ő már májusban tudta Neymar leendő fizetését és szerződését, miközben Neymar még július végén is sunnyogott a hűségpénz lehívása miatt.
Majd pont egy ilyen pali a legjobban tájékozott egy leendő Neymar szerződésben!

Tavaly ilyenkor miért nem nyilatkozott Gomes, Alcecer és előtte való évben Arda szerződése miatt? Hiszen ő már akkor is nagyon tudta ezt ahogy látom.
Válasz küldése