Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
79
54%
 
Szavazatok száma: 145
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2008.11.03. 22:00:37

Az tuti,h direkt nem köpte le,és az is,hogy direkt így köpött ahogy. Az a kérdés,h a teljesen "független" sportbíróság, vagy aki eldönti,h eltiltják e, azok mit gondolnak... bárhogy láthatják, és sokat nem szólhatunk ha eltiltják 1-2 meccsre. nehéz lehet eltűrni ha szívóznak az emberrel, elszokta, most egy kicsit szakadt a cérna, nem akkora nagy dolog.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
ke.andy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2007.01.20. 14:45:53

2008.11.03. 21:58:25

Az egészben az a gáz, hogy ha esetleg eltiltják Leot 3 bajnokira. A november/december eléggé húzós lesz. Tudják, hogy most megy a csapatnak, s ha megbonthatják egy kicsit az egységet akkor be is fognak próbálkozni...

Persze Marca az Marca, de ne felejtsük el, hogy a Margó már így is elkezdte a kisded játékait. "Jaj, a bírók ellenünk vannak..." most az lesz, "jaj a Barcának mindent szabad"...

Valahogy olyan érzésem, mint az Árpádsávos zászló esetében használt negatív propaganda....
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2008.11.03. 21:57:17

Sztem abszolút célzott köpet volt,de szándékosan nem a playát,hanem direkt elé ürítette a cuccost.Nem volt sportszerű,az szentigaz!Én nem ragozom túl,cs annyit mondok,h nekem belefér ettől függetlenül.Valamelyest mellette szól,h NEM KÖPTE LE :arrow: CSAK FELÉ KÖPÖTT!Figyelmeztető lövést adott le,eeennyi! 8)
Ha nem hurrogtuk le anno az "Isten keze" akciónál,akkor most se törjünk pálcát felette :wink:
Remélem gyakran ilyen jelenet nem fog lezajlani tőle! :twisted:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
chi omega
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2007.10.31. 11:36:58

2008.11.03. 21:52:10

ozsimiki írta:
chi omega írta:könyörgöm emberek, legalább egy méter távolságra volt dudától, hogy a francba tudta volna leköpni? az összes köpdöséses eset közvetlen közelről történt.

Ez jó, szerintem sem volt nagyon vészes,de úgy írsz arról az 1 kerek méterről,mintha 1 km lenne :lol: nem azért,de 1 méter nem távolság ilyen esetben, és amúgy is már maga a szándék elítélendő.
nem volt "lőtávolság", így értettem. nézd meg rijkaardot, odasétált, belecsult völler fülébe, tiszta sor. vagy totti a vb-n.

feléköpni az nem leköpés. és nem is feltétlenül leköpési szándék. a maximum amit el tudok képzelni, hogy egy lefitymáló gesztus volt. kb mint legyinteni.
ezt büntetni nevetséges lenne.
Avatar
vale
Capitá del Barça
Hozzászólások: 529
Csatlakozott: 2008.07.25. 18:02:12

2008.11.03. 21:47:01

Andrisveres írta:Na ha DUDA köpte volna le messit akkor senki sem beszélne vagányságról meg az utcagyerekekről. Mindenki azt hangoztatná h milyen gusztustalan sportszerűtlen satöbb. egyeseknek objektívnak kell lenni messivel szemben is. ezt a kiss messi elqurta , csökkent a szememben.
"kiáll önmagáért, ha arról van szó, az ég világon semmi gond sincs ezzel."-chi omega
Na pont ezt akartam én is mondani. Ennyi az egész.

Andrisveressel pedig egyáltalán nem értek egyet , nincs igazad.

Másrészt aki ilyen dolgokat csinál a pályán( most a cseleire gondolok :twisted: ) az szemtelen és vagány, az emberek játékstílusa öszhangban van a személyiségükkel... enyit arol h Messi vagány-e vagy nem.Szerintem.

re:"Csak azt akarom mondani hogyha valakinek ezér lesz unszimpatikus Messi akor az egy majom."
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vale 2008.11.03. 21:52:35-kor.
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2008.11.03. 21:46:50

chi omega írta:könyörgöm emberek, legalább egy méter távolságra volt dudától, hogy a francba tudta volna leköpni? az összes köpdöséses eset közvetlen közelről történt.

Ez jó, szerintem sem volt nagyon vészes,de úgy írsz arról az 1 kerek méterről,mintha 1 km lenne :lol: nem azért,de 1 méter nem távolság ilyen esetben, és amúgy is már maga a szándék elítélendő.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
harcilepke
Jugador del Barça
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2004.10.18. 22:31:33
Tartózkodási hely: Pécs-Cece tengely

2008.11.03. 21:38:28

Ha tényleg le akarja köpni akkor leköpi és a 14es playa asszem Rosario biztosan nekimegy és vagy reklamál a bírónál. És Duda is reagált volna.
Kicsit erős hírnek azért. Marca az Marca
Csak a Barca
Avatar
FCBarca88
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2006.02.24. 15:35:59
Tartózkodási hely: Isaszeg

2008.11.03. 21:34:54

Tényleg nem tudni hogy mi történhetett. Lehet hogy egy pillanatra elvesztette a fejét, bár én kételkedek benne. Viszont megis értem hogyha direkt csinálta.. gondoljatok bele mennyi rúgást kap egy meccsen, egy meccsen.. majdnem minden meccsen, nem hiányzik hogy megsérüljön, természetes ha néha felmegy a pumpa. Ha meg hibázott, tanul belőle, nem féltem hogy rossz útra tér :) Pep kézben tartja, ha kell elbeszélget vele.
I am a Runner![...]
FCBarcelona, Fradi, Schumi, Németország!
chi omega
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2007.10.31. 11:36:58

2008.11.03. 21:31:47

könyörgöm emberek, legalább egy méter távolságra volt dudától, hogy a francba tudta volna leköpni? az összes köpdöséses eset közvetlen közelről történt.
az, hogy feléköpött, önmagában semmit sem jelent.
egy korábbi felvetésre: ha duda TÉNYLG LEKÖPI messit, természetesen nem nézék rá jó szemmel, akárcsak ha messi TÉNYLEG LEKÖPI, de nem tette meg. abba az irányba köpött. talán dudának szólt. na és? leköpte? nem.

sztori vége.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2008.11.03. 21:28:52

Én azt gondolom a köpdösős dologról, hogy mindenképpen érdekes.
Mert látszik a videon, hogy Leo köpött.Az is, hogy merre.
Viszont Duda felé nézett, látta. Ha tényleg őt akarta volna leköpni, akkor már abban a percben ment volna a játékvezetőhöz reklamálni.Meg oda ment volna Messihez.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2008.11.03. 21:27:46

azért igazolni nem lehet az ilyet, mert leköpni vkit egyszerűen bunkóság.
nekem megérne egy eltiltást, h betakarjam az illetőt.
ezzel együtt sztem sem a gyerekre köpött messi, inkább olyasmi volt, amit meccsenként kb kétezret csinálnak, max odanézett a malagai felé.
még jó,h nem orrot fújt, mert azt is szoktak. pzs nélkül.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Misi88
Jugador del Barça
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2008.10.22. 22:18:40
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

2008.11.03. 21:25:39

Úgylátom bejött a videó:D
Kép

Csak a Rock, Csak a Metal, Csak a BARCA!!!!!!
Lampiao
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2008.04.04. 10:36:22
Tartózkodási hely: Vác

2008.11.03. 21:24:24

mezeibela írta:
Andrisveres írta:Na ha DUDA köpte volna le messit akkor senki sem beszélne vagányságról meg az utcagyerekekről. Mindenki azt hangoztatná h milyen gusztustalan sportszerűtlen satöbb. egyeseknek objektívnak kell lenni messivel szemben is. ezt a kiss messi elqurta , csökkent a szememben.


na én meg ezzel értek egyet.

Megjegyzem nem egyértelmű, hogy leköpte.... Most kapóra jött... Lehet mit mondani... Majd, ha szemből látom Messit akkor elhiszem... Köpött arra, de ha engem le akar köpni valaki akkor visszalépek... duda még nézett messire amikor köpött és nem szólt semmit... Gondolom köpött egyet abba az irányba de még nem biztos.... Ja egyébként ez nem vagányság..... Még akkor sem ha valóban köpött Messi.... És még akkor sem ha Messi köpött.... Viszont őszintén szólva egyetlen sztár sem vonult vissza ilyen húzások nélkül... Nagy madridisták gondoljatok Zidanera...:D
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2008.11.03. 21:22:52

Szerintem-a videó alapján-nem talált célt a köpés, de ez lényegtelen. A lényeg a szándék. Na persze előfordul az ilyesmi. Nem Messi az első, aki ilyet csinál. Ha eltiltják, letölti, kész, ennyi. Azért nem kell levenni a fejét. Majd tanul az esetből.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2008.11.03. 21:21:51

Elég egyértelműnek tűnik a videó alapján, de nem tudhatjuk, mi váltotta ki. Tény, hogy nem focipályára illő jelenet, de történtek ennél súlyosabb esetek is már. Ennek ellenére remélem bocsánatot kér és nem lesz egyéb következmény. Aki ezek után meg elítéli, az... :roll: Duda meg nagyba örülhet, nem minden nap köpi le egy Messi nevű srác.. :D
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2008.11.03. 21:15:15

erről a köpésről nekem totti ferenc jut eszembe és az eb, ahol a dánokkal játszottak. akkor poulsen egyfolytában bszogatta a ferót, még idegesített is, h jóformán nem ment el úgy mellette, h ne ráncigálta volna a mezét, ne rúgta volna meg, vagy ne röhögött volna a képébe akkor, amikor ezekért odaszólt neki a főnök. utának leesett neki egy fél liter cucc, jól helyezve. ez van, meg is kapta totti a beosztását ezért.
van aki köp, amikor nyírják, van aki lábat tör.
nem vagyunk egyformák.

ezzel együtt sem tartom futballpályára valónak az ilyen szitukat.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2008.11.03. 20:34:07

vale írta:Itt arról van szó hogy a focipályán nem művelt angol modorú öregurak ülnek , hanem fiatal 20 éves vagány gyerekek akik világsztárok és az utca nevelte őket... na ezek után ródd meg őket hogy úgy rendezik le egymás között az ellentéteket ahogy "férfi embrehez illik"... másrészt ez nem újdonság mindig ez jellemezte a nagy focistákat... Maradona , Dinho , Rijkárd , Zizu , Totti , Puskás... stb mindenkinek vannak ilyen dolgai. Csak azt akarom mondani hogyha valakinek ezér lesz unszimpatikus Messi akor az egy majom.
És "emberibb" vagy játékosbarátabb minhat következőnek úgy rácsuszik hogy idén már nem játszik.
Hát Messi azért pont nem az a "vagány" utcagyerek kategória.

Szerintem férfi ember nem így rendezi a dolgokat. :roll:

Na mind1.Lényeg a lényeg,h csúnya dolog volt.Idegből feléköpött egyet sőt még lehet azt is monda neki,h Te meg kivagy Te csicska. :)

Ez van túlpörgött.Az ilyenek előfordulnak.Bár csúnya dolog de ettől még a szemembe nem kevesebb.Viszont remélem több ilyen nem fog előfordulni.Guardiola jól leteremti érte aztán kész is.

Ettől még Messi az életben ugyan az a szerény emberke aki volt...
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
mezeibela
Jugador del Barça
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2008.08.04. 12:49:31

2008.11.03. 20:29:45

Andrisveres írta:Na ha DUDA köpte volna le messit akkor senki sem beszélne vagányságról meg az utcagyerekekről. Mindenki azt hangoztatná h milyen gusztustalan sportszerűtlen satöbb. egyeseknek objektívnak kell lenni messivel szemben is. ezt a kiss messi elqurta , csökkent a szememben.


na én meg ezzel értek egyet.
m a d r i d i s t a .
Andrisveres
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2007.08.22. 14:07:49

2008.11.03. 20:28:17

Na ha DUDA köpte volna le messit akkor senki sem beszélne vagányságról meg az utcagyerekekről. Mindenki azt hangoztatná h milyen gusztustalan sportszerűtlen satöbb. egyeseknek objektívnak kell lenni messivel szemben is. ezt a kiss messi elqurta , csökkent a szememben.
chi omega
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2007.10.31. 11:36:58

2008.11.03. 20:24:38

vale írta:Itt arról van szó hogy a focipályán nem művelt angol modorú öregurak ülnek , hanem fiatal 20 éves vagány gyerekek akik világsztárok és az utca nevelte őket... na ezek után ródd meg őket hogy úgy rendezik le egymás között az ellentéteket ahogy "férfi embrehez illik"... másrészt ez nem újdonság mindig ez jellemezte a nagy focistákat... Maradona , Dinho , Rijkárd , Zizu , Totti , Puskás... stb mindenkinek vannak ilyen dolgai. Csak azt akarom mondani hogyha valakinek ezér lesz unszimpatikus Messi akor az egy majom.
És "emberibb" vagy játékosbarátabb minhat következőnek úgy rácsuszik hogy idén már nem játszik.
egyébként így van. nem szép dolog köpködni, verekedni, rugdosódni, fejelni, de maguk a játékosok is tudják, hogy ez hiba. dehát emberek, hibáznak, és ott a pályán mindez ösztönös. könnyen kifakadhat akárki, főleg ha rugdossák egész meccsen.
ennek ellenére messit sosem láttam kiakadni, ha hátulról szétrúgják, akkor sem ugrik fel pofázni, oda sem néz..

azt abszolút nem érzem, hogy messi attól lenne nagyképűbb, hogy néha beszól más játékosoknak. kiáll önmagáért, ha arról van szó, az ég világon semmi gond sincs ezzel.
Avatar
vale
Capitá del Barça
Hozzászólások: 529
Csatlakozott: 2008.07.25. 18:02:12

2008.11.03. 20:18:06

Itt arról van szó hogy a focipályán nem művelt angol modorú öregurak ülnek , hanem fiatal 20 éves vagány gyerekek akik világsztárok és az utca nevelte őket... na ezek után ródd meg őket hogy úgy rendezik le egymás között az ellentéteket ahogy "férfi embrehez illik"... másrészt ez nem újdonság mindig ez jellemezte a nagy focistákat... Maradona , Dinho , Rijkárd , Zizu , Totti , Puskás... stb mindenkinek vannak ilyen dolgai. Csak azt akarom mondani hogyha valakinek ezér lesz unszimpatikus Messi akor az egy majom.
És "emberibb" vagy játékosbarátabb minhat következőnek úgy rácsuszik hogy idén már nem játszik.
Kép
Aprieto

2008.11.03. 20:12:49

Így kiosztani... :lol:

Szóval...

..nem kell Ortega, Ilic és a többi tarparaszt szintjére süllyedni.

Eddig vajh' be érdekes, hogy kibírta köpködés nélkül. És mellette még párezer profi futballistának sem okoz gondot a másik leköpését elkerülni. :oops:
Ők a hülyék! Köpjenek vissza! Sőt!
Hányják le a másikat.
Avatar
Tomsa
Capitá del Barça
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2007.10.14. 12:31:53

2008.11.03. 20:12:03

vale írta:
Aprieto írta:S
A buta hozzászólásokat meg szerintem nem kéne megereszteni (legközelebb is köpd le aki beszól)...

Azért tiszteli és tisztelte eddig mindenki a futballtudása mellett, amiért egy visszafogott szerény gyerek. És akkor ilyen hülyeségeket irogattok, grat.
Szerinted inkább üsse meg vagy száljon bele? Grat.
Abba még nem sérült meg senki hogy leköpték. Grat.
Vagy menjen el szó nélkül minden mellett , a világ legjobbját lehet b...ogatni. Grat.
Vagy szóljon anyunak vagy a sporinak , hé az a bácsi csúnyán beszél.
Ember ti sokat focizhattatok , a focipálya nem színház...
Grat.
Nem volt szép dolog, ennyi. Végre van min lovagolnia a médiának...Amúgy nem volt egy heppi egész meccs alatt Messi. Végig fel volt húzva, látszott rajta.
Avatar
vale
Capitá del Barça
Hozzászólások: 529
Csatlakozott: 2008.07.25. 18:02:12

2008.11.03. 20:06:17

Aprieto írta:S
A buta hozzászólásokat meg szerintem nem kéne megereszteni (legközelebb is köpd le aki beszól)...

Azért tiszteli és tisztelte eddig mindenki a futballtudása mellett, amiért egy visszafogott szerény gyerek. És akkor ilyen hülyeségeket irogattok, grat.
Szerinted inkább üsse meg vagy száljon bele? Grat.
Abba még nem sérült meg senki hogy leköpték. Grat.
Vagy menjen el szó nélkül minden mellett , a világ legjobbját lehet b...ogatni. Grat.
Vagy szóljon anyunak vagy a sporinak , hé az a bácsi csúnyán beszél.
Ember ti sokat focizhattatok , a focipálya nem színház...
Grat.
Kép
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2008.11.03. 20:04:18

vale írta:Nem tudom mi bajotok ezzel... felnőtt a srác , benne is csak argentin vér folyik nem víz... azok nem egyszerű emberek. :lol: Ha leköpte... és akkor mivan , bizos nem ok nélkül, ne hagyd magad Leo köpd le a következőt is aki beszól. :twisted: A véredben van...
Grat nagyon értelmes megnyilvánulás volt. Majd ha téged is leköpnek vmiért, akkor remélem ugyanilyen vidám leszel.

Csúnya dolog volt, de nem kell nagy feneket keríteni a dolognak. Bíztatni meg pláne nem... :roll:
Válasz küldése