Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
79
54%
 
Szavazatok száma: 145
Avatar
McLovin
Capitá del Barça
Hozzászólások: 735
Csatlakozott: 2008.07.07. 17:17:01
Tartózkodási hely: Nyíregyháza!!!

2009.03.05. 21:14:23

Capon írta:Nem félek attól, hogy Messi elmegy a csapattól viszont van az a pénz amiért már nem szabad megtartani. 150 misiért még én is eladnám a kedvenc játékosomat.
Rendben Capon, tegyük fel, eladod. Yuppy, a szurkolók gyilkolni fognak... Téged!... Mind1, ebbe ne menjünk bele! :) Van 150 gurigád! Mihez kezdenél vele? :) Kérlek írd le, hogy ha Messit eladnád, kit hoznál a helyére, mi lenne az első lépésed pl?! :)
Kép
HAJRÁ BARÇA, HAJRÁ ATHLETIC BILBAO, HAJRÁ SPORTING PORTUGAL!!! :D :D :D
http://video.szon.hu/video/35062/mi-a-m ... -megmondja ---> legjobb!!! :D
"Magyarnak születtem!" - Kárpátia
:twisted: Heavy Metal!!! A Legszentebb Műfaj!!! :twisted:
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2009.03.05. 21:11:46

Nem félek attól, hogy Messi elmegy a csapattól viszont van az a pénz amiért már nem szabad megtartani. 150 misiért még én is eladnám a kedvenc játékosomat.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Drukker
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2008.06.22. 13:34:48
Tartózkodási hely: Budapest

2009.03.05. 21:05:04

Remélem mostmár felszabadul és éveleji formáját láthatjuk. De ha nem akkor az azért nem baj mert legalább nme kapja meg az Aranylabdát amitől naon tartok. Hajrá Messi! Gogogo
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2009.03.05. 20:41:43

Már linkelték. Szóról szóra a goal.com-ról van fordítva... Hülyeség az egész, úgysem fog elmenni, zárjuk is le a témát. :wink:
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
knor
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2007.02.04. 23:33:29

2009.03.05. 20:32:28

torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2009.03.05. 18:57:49

chi omega írta:
ne haragudj, de amit te írtál, az is hülyeség. minden játékosnak van időszaka, amikor beleszürkül a mezőnybe. messi még BŐVEN azok közé tartozik, akiknél ez az arány nagyon jó (kiemelkedik-hozza az elvárhatót-beleszürkül). és ha épp gyenge, akkor is benne van egy olyan gól, mint múltkor az atletico ellen.
Ajj, gondoltam, hogy lesz, aki beleköt... Ennyi egyszerű embert..., s ne vedd magadra, de az ilyen reakciók miatt most beleveszlek.

Egy szóval nem mondtam, hogy ez így, ahogy leírtam igaz, s én így gondolom. Csupán azt, hogy ennek van némi realitása, de azt is megjegyeztem, hogy persze ez sem teljesen helytálló, s lehetne boncolgatni.

Úgy látszik a kontextus elkerülte a kedves figyelmed.
Hogy megértsd: Csupán arra szerettem volna rávilágítani, hogy adrenalinbomba legalább ilyen negatívumokat írt volna, aminek némi valóságalapja van.


Egyébként igazat adok azzal kapcsolatban, amit írtál, de erről szó sem volt, így feleslegesen koptattad a klaviatúrád...
:wink:
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
chi omega
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2007.10.31. 11:36:58

2009.03.05. 18:48:58

torrestoni írta:Annyi butaságot hordott össze a madridista fórumtárs, hogy csuda... :twisted:

Akkor mondanám, hogy van némi rálátása Messire (s úgy egyáltalán a futballra), ha (a frizura és egyéb botor társai mellett legalább) azt is odabökte volna a gyerekes elemzése mellé:

-gyakran beleszürkül a mezőnybe;

Ezzel is lehetne vitatkozni, boncolgatni, de legalább írt volna egy dolgot, aminek van realitása. Úgyhogy lépjünk tovább, egy semmitmondó irigy madridistával kevesebb a szememben...
ne haragudj, de amit te írtál, az is hülyeség. minden játékosnak van időszaka, amikor beleszürkül a mezőnybe. messi még BŐVEN azok közé tartozik, akiknél ez az arány nagyon jó (kiemelkedik-hozza az elvárhatót-beleszürkül). és ha épp gyenge, akkor is benne van egy olyan gól, mint múltkor az atletico ellen.
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2009.03.05. 18:46:33

Annyi butaságot hordott össze a madridista fórumtárs, hogy csuda... :twisted:

Akkor mondanám, hogy van némi rálátása Messire (s úgy egyáltalán a futballra), ha (a frizura és egyéb botor társai mellett legalább) azt is odabökte volna a gyerekes elemzése mellé:

-gyakran beleszürkül a mezőnybe;

Ezzel is lehetne vitatkozni, boncolgatni, de legalább írt volna egy dolgot, aminek van realitása. Úgyhogy lépjünk tovább, egy semmitmondó irigy madridistával kevesebb a szememben...
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.03.05. 18:38:22

adrenalin írta:Frizurát egy kis plusznak szántam, de látom nagyon begerjedtetek rá:D nagyon nem érdekel kinek milyen, nekem pl alig van :D
Sztem a felsorolt "szempontjaid" alapján nem cs hajad van kevés :twisted:
Főleg,h úgy írtad,h "nagy játékos legyen belőle".Sztem ha nem változik egy fikarcnyit sem ezután (bár kétlem),akkor is egy zseniálisan nagy playa Ő.
Egyetlen dolog gátolhatja meg SZERINTEM abban,h az egyik legnagyobb zsugásként emlegesse a világ év(tized)ek múlva is:a sérülés...
De tuti,h nem a felsorolásodban érzett "hiány" miatt. :roll:
Nyilván poénnak szántad a sérót,de pölö a helyezkedési hibát is ide veszem.3-4-5 emberrel a nyakán is meg lehet találni lasztival,sztem nem lehet olyan rossz helyeken,nem?
Fejlődés:tuti,h fog még!És nem azért,mert kell,hanem mert még van benne plusz...
Tökéletesítés:ezt kifejthetted volna,mert nemtom h érted...
Önző:az ő játéka arra épül,h egyedül átslisszol 4-5-6 ember között és lő v passzol.Ez hathat öncélúnak,de sztem inkább a csapat sikereiért teszi,amit.És ezt is várja el tőle mindenki,hisz' ebben a legjobb a Planétán...
Fejelés:ezzel a magassággal,szélsőként minek is erőltessük?Meg különben is,ha fejelni akar,ott a KEZE :lol:
Jobb láb:ez tényleg az egyetlen értelmes pont.De akkor milyen jelzőt kapna,ha kétlábas playa lenne?Így is iggggen sokan emlegetik a világ jelenlegi legjobbjának.
Állóképesség:sztem nem igazán kellett még lecserélni,mert elfáradt volna.Pedig odateszi magát általában...
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Benga
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2007.02.07. 12:37:36

2009.03.05. 18:34:12

adrenalin írta:...
Provokálni nem tudom minek jársz ide, ha meg komolyan gondoltad akkor meg e-l-n-é-z-é-s-t.
Ahogy kezted már az se egyszerű: ahhoz hogy nagy játékos....
:D Hát aranylabda szavazáson második és még sorolhatnám. A Realból ki a nagy játékos akkor? Minek csináljon akármit a jobb lábával amikor olyan bal van neki, hogy általában azzal se tudnak mit kezdeni a védők. Ha kell ellövi jobb lábbal nincs ezzel baj. Az ellendrukkerek kitalálták, hogy egylábas. Parádés mondhatom.
A másik, meg az önzőség. Hát tudod ő lát a pályán nem az, hogy lefutok az alapvonalig és még onnan is lőni próbálok. Igen ezt veheted célzásnak.
Szerintem a többség szeretne olyan állóképességet. Mikor játszik nem sűrűn látni rajta hogy fáradt.
És ilyen szinten a játékosoknak jó állóképességük van. Ha nem lenne megfelelő erőnlétben a padra se ülhetne le. Máskor gondolkozzál légyszi.
Avatar
Kluivertinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2005.06.06. 23:54:00
Tartózkodási hely: Szeged

2009.03.05. 18:15:31

adrenalin írta:Elmegy a srác nem az, de számos hibája van, ami gátolja abban hogy nagy játékos válljon belőle, néhányat említenék.

NEGATÍVUMOK:

Helyezkedés - Szerintem nincs ezzel semmi baj, mindig meg lehet találni a labdával, és jól mozog üresbe.

Fejlődnie kell - Nem tudom hova jutna, ha tovább fejlődne, de nincs ellenemre a dolog.

Tökéletesítés - Nem értem mire gondolsz.

Önző - Ha nem lett volna önző, akkor lehet, hogy most sokkal kevesebb pontunk lenne. Amíg ilyen jó százalékban használja ki a helyzeteit, addig lehet önző. Egyébként rengeteg passzol.

Fejelés - Ezt te sem gondolod komolyan.

Jobb láb - Itt egy picit még javulhatna.

Állóképesség - Ha kell végighajt akármennyi mérkőzést.

Frizura - :lol: :lol: :lol:

A világ jelenlegi legjobb játékosáról beszélsz.
Kép
Kép
Patje forever!!Visca el Barca!!!
"Mi lehetne bölcsebb tanács annál, mint amit magadnak is adnál?"
"A szex jó, de a póker tovább tart." - Alfred Alvarez
chi omega
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2007.10.31. 11:36:58

2009.03.05. 18:14:15

NEGATÍVUMOK:

Helyezkedés

31 gól az idényben, meg kb 15 gólpassz. szerinted rosszul helyezkedik?

Fejlődnie kell

kinek nem? ez mi?

Tökéletesítés

????

Önző

szereti egyedül megoldani. nem önző, lásd 15 gólpassz.


Fejelés

maradona sem fejelgetett, minek..

Jobb láb

ebben valóban fejlődhetne

Állóképesség

??

Frizura

lol
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2009.03.05. 18:12:52

NEGATÍVUMOK:

Helyezkedés: WTF?

Fejlődnie kell: Miben?

Tökéletesítés: Min?

Önző: 17 gólpassz...

Fejelés: 170 cm

Jobb láb: Ez az 1 amiben igazad van.

Állóképesség: WTF?

Frizura: Elég szánalmas, hogy nálad ez alapkövetelmény. Ennél a pontnál vált evidenssé számomra, hogy ez egy komolytalan hsz volt részedről.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Danka00792
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2702
Csatlakozott: 2007.09.28. 16:53:03

2009.03.05. 18:08:58

adrenalin írta:Elmegy a srác nem az, de számos hibája van, ami gátolja abban hogy nagy játékos válljon belőle, néhányat említenék.
Szerintem már nagy játékos. Szerinted nem? Középszintü kis senki? :lol:
Egyébként csak ugy megjegyzem, hogy 21 éves.

Egyébként emlékezz vissza, hogy (az általatok nagyra (tul nagyra) becsült) CR milyen önzö volt anno.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.03.05. 17:56:57

gratulálok, ha neked alapkövetelmény a jó játékosnál a frizura...gondolom akkor cr a példaképed...
innentől pedig nincs miről beszélni, komolytalan a hsz-ed, már bocs...
az önzőségéről meg annyit, h Xavi 19 gólpasszal áll idén, Messi a 2. ebben a kategóriában 17 gólpasszal...
Avatar
adrenalin
Barça C
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2009.03.01. 09:14:53
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2009.03.05. 17:40:23

Elmegy a srác nem az, de számos hibája van, ami gátolja abban hogy nagy játékos válljon belőle, néhányat említenék.

NEGATÍVUMOK:

Helyezkedés

Fejlődnie kell

Tökéletesítés

Önző

Fejelés

Jobb láb

Állóképesség

Frizura
Kép

" Ha a test szenved, a lélek virágzik! "
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.03.05. 17:01:05

szánalom, amit ezek a szemét arabok művelnek...ahelyett, h a fél világ pénzét szórnák el szórakozásból, tehetnének hasznosabb dolgokat is...
de nem fognak...
emiatt van pénzügyi válság, hogy ennyire irreálisan van a világ pénze elosztva, ott vannak a leggazdagabb emberek a közel keleten, de uakkor a másik fele a lakosságnak a rohadt nagy kontraszt!

bocsi az offért!

Messi meg, ha nem lenne olyan jó fiú, mint amilyennek ismerjük, fogná magát és kérne egy sajtótájékoztatót és nyilvánosan kiröhöghetné az arabokat (természetesen örülünk neki mindnyájan, hogy ennyire tisztességes és szerény)
Avatar
McLovin
Capitá del Barça
Hozzászólások: 735
Csatlakozott: 2008.07.07. 17:17:01
Tartózkodási hely: Nyíregyháza!!!

2009.03.05. 16:30:55

palesz77 írta:http://www.goal.com/en/news/9/england/2 ... tar-lionel
hogy ezek mindenkit le akarnak igazolni :D remélem kacsa, vagy ha nem, nem megy, amibe biztos vagyok :D :D
tegnap szép gólt lőtt amúgy :D
Nem nem nem! Figyelj, én erre azt mondom, a MC kit NEM akar leigazolni? :D Amúgy, lehet 2-3x ennyi is, sehova nem fog menni. A Klub gazdag, nyereséges, nekünk meg most címeket kell nyerni. Ezeket pedig mindannyian tudjuk, hogy pénzzel nem lehet. Messi maradni fog, ők meg 2x-ra is nagyon, de nagyon hoppon fognak maradni! :D
Kép
HAJRÁ BARÇA, HAJRÁ ATHLETIC BILBAO, HAJRÁ SPORTING PORTUGAL!!! :D :D :D
http://video.szon.hu/video/35062/mi-a-m ... -megmondja ---> legjobb!!! :D
"Magyarnak születtem!" - Kárpátia
:twisted: Heavy Metal!!! A Legszentebb Műfaj!!! :twisted:
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2009.03.05. 16:17:04

http://www.goal.com/en/news/9/england/2 ... tar-lionel
hogy ezek mindenkit le akarnak igazolni :D remélem kacsa, vagy ha nem, nem megy, amibe biztos vagyok :D :D
tegnap szép gólt lőtt amúgy :D
Avatar
Messike
Barça B
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:41:59

2009.03.05. 15:53:01

Hát az utóbbi 4-5 meccsen nem azt mutatta, amit szokott!!De persze ez természetes, minden focistának van ilyen korszaka!!Én erre utaltam, hogy kezd ebből kijönnii!!!!
Messi the best!!!!
shevy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2004.10.09. 18:38:45

2009.03.05. 15:47:22

Barcaman14 írta:Sajnos ahogy a csapat teljesitménye leromlott némileg az utobbi napokban ugy messié is!!egyébként meg sztem hamarodan ismét formába lendül és az majd feldobjaa csapatot is!!
Amugy vki megtudja mondani hány golnál jár eddig az idénybén az összes sorozatot tekintve?,Meghogy melyik sorozatban mennyit lőtt??Köszi
17-et lőtt a bajnokságban, 5-öt a bl-ben és ugyanennyit a kupában, szóval összesen 27-et.

Egyébként itt van róla az ez évi statisztika:
http://www.fcbarcelona.com/web/english/ ... fitxa.html
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3974
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2009.03.05. 15:42:46

Messike írta:Szép volt MESSI!!! :D Végre kezd visszatérni...sőt...!!Nem tudjátok, mit mutogatott a szép "kis" gólja után??? :P
Meg azért Pintonak is köszönhető a továbbjutás.........ügyi volt :D :D
Mi az, h Messi kezd visszatérni?

Fejtsd már ki légyszives, mert most erre nagyon kíváncsi vagyok.
Kép
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.03.05. 15:40:57

Sajnos ahogy a csapat teljesitménye leromlott némileg az utobbi napokban ugy messié is!!egyébként meg sztem hamarodan ismét formába lendül és az majd feldobjaa csapatot is!!
Amugy vki megtudja mondani hány golnál jár eddig az idénybén az összes sorozatot tekintve?,Meghogy melyik sorozatban mennyit lőtt??Köszi
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Messike
Barça B
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:41:59

2009.03.05. 15:36:20

Szép volt MESSI!!! :D Végre kezd visszatérni...sőt...!!Nem tudjátok, mit mutogatott a szép "kis" gólja után??? :P
Meg azért Pintonak is köszönhető a továbbjutás.........ügyi volt :D :D
Messi the best!!!!
Válasz küldése