Neymar

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2017.08.01. 12:34:06

visca el barca írta:na papa már hisztizik hogy nem kapta meg a pénzét :lol: remélem közben nem hal éhen a család :lol:
A pillanat, amikor az öreg bejelenti a rossz hírt!
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.01. 12:30:10

mvik írta:üdv. személy szerint szerintem azért megy el még több pénzért mert gyűjtögetnie kell a focis karrierje utánra, mert hát valljuk be nem egy lángelme a srác :D, tehát edző (sztár edző aki milliókat keres) sose lesz, játékos ügynök pláne nem, esetleg szakkommentátor egy tv-be bár oda meg a nagyképű flegma stílusa miatt nem valószínű h kéne. egyszóval van meg talán 10 éve a karrierjéből amikor még "viszonylag" nagy lóvét szakíthat, hát addig kell ütni a vasat amíg meleg. kicsit furcsa hasonlat, de Neymar kicsit emlékeztet Elvisre, őt is körbevette a sok képmutató ember akik rajta élősködtek, míg a menedzsere szakítja a nagy dohányt addig ő a haverjaival bulizgat, csak nehogy ő is úgy végezze mint ő.
Neymar annyi pénzt keres, hogyha 30 évesen abbahagyja és nem keres többé pénzt, szerintem még úgy is el tud majd költeni mondjuk havi 50 millió forintot élete végéig. Plusz rengeteg celeb van, aki tulajdonképpen semmihez sem ért, mégis megél valahogy. Neymar még pénzt is tud majd keresni visszavonulás után, ha reklámozgat valami márkát az instás képein, vagy filmekben, sorozatokban haknizik.

Dubajban gondolom azért van, mert át fog szállni egy Európába tartó járatra. Kérdés, hogy Párizsba megy-e, amiben a franciák nagyon biztosak, vagy Barcelónába. Remélem, nem akar még edzegetni a héten, bomlasztani a csapatot meg húzni az időt.

A L'équipe szerint a Barcelona szövetségre lépne más nagycsapatokkal, hogy nemzetközi szinten elszigeteljék a PSG-t. Hogy pontosan ez miben nyilvánulna meg, arról nem írnak.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2017.08.01. 12:28:15

mvik írta:üdv. személy szerint szerintem azért megy el még több pénzért mert gyűjtögetnie kell a focis karrierje utánra, mert hát valljuk be nem egy lángelme a srác :D, tehát edző (sztár edző aki milliókat keres) sose lesz, játékos ügynök pláne nem, esetleg szakkommentátor egy tv-be bár oda meg a nagyképű flegma stílusa miatt nem valószínű h kéne. egyszóval van meg talán 10 éve a karrierjéből amikor még "viszonylag" nagy lóvét szakíthat, hát addig kell ütni a vasat amíg meleg. kicsit furcsa hasonlat, de Neymar kicsit emlékeztet Elvisre, őt is körbevette a sok képmutató ember akik rajta élősködtek, míg a menedzsere szakítja a nagy dohányt addig ő a haverjaival bulizgat, csak nehogy ő is úgy végezze mint ő.
Neymar már lassan egy márka, hasonló kicsit, mint Cr vagy Beckham. Nem fog éhen halni a karrierje után sem, nem ezen a pénzen múlik a kényelmes élete. Simán kapzsiságról, nagyravágyásról van szó. Szakmailag és financiálisan is. Az is bullshit, hogy Messi miatt nem lehet ő vezérbika. Bizony, ha Messihez hasonló teljesítményt hozna le, akkor lehetne már 1-2 éven belül vezérbika. Ha úgy használná ki a ziccereit, mint Messi 25 éves korában, nem lenne kérdés, főleg, hogy Messi lassan szervezőbb szerepbe fog kerülni.
A legunszimpatikusabb pedig a viselkedése, amit egész júliusban tanúsít mióta ez a cirkusz megy. Korrekt, emberi viselkedés pedig elvárható lenne.
mvik
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2009.06.05. 22:43:57

2017.08.01. 12:21:02

üdv. személy szerint szerintem azért megy el még több pénzért mert gyűjtögetnie kell a focis karrierje utánra, mert hát valljuk be nem egy lángelme a srác :D, tehát edző (sztár edző aki milliókat keres) sose lesz, játékos ügynök pláne nem, esetleg szakkommentátor egy tv-be bár oda meg a nagyképű flegma stílusa miatt nem valószínű h kéne. egyszóval van meg talán 10 éve a karrierjéből amikor még "viszonylag" nagy lóvét szakíthat, hát addig kell ütni a vasat amíg meleg. kicsit furcsa hasonlat, de Neymar kicsit emlékeztet Elvisre, őt is körbevette a sok képmutató ember akik rajta élősködtek, míg a menedzsere szakítja a nagy dohányt addig ő a haverjaival bulizgat, csak nehogy ő is úgy végezze mint ő.
mvik
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.01. 12:12:41

na papa már hisztizik hogy nem kapta meg a pénzét :lol: remélem közben nem hal éhen a család :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
knor
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2007.02.04. 23:33:29

2017.08.01. 11:40:25

Egy olyan játékosért sírunk és mondjuk top3-nak akinek volt 5 igazán jó meccse idén és nem több. Jó játékos nagyon de nem pótolhatatlan.

Szerintem ő már tavaj tudta, hogy megy és útolag visszagondolva ez meg is látszódót a játékán (összel biztos) egész évben. Én idén nem láttam olyan felszabadultnak. Talán az MSN nem olyan volt mint régen. Nem tudjuk lehet Messivel sem olyan a viszonya de csak találgatunk.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10113
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.01. 11:35:31

zsoltfree írta:Itt páran azért keverjük a szezont a fazonnal. Miért kellene disznófejezni? Nem a Realba megy, vagy egy másik spanyol csapatba.
Amíg itt volt, szerintem rendesen dolgozott, ráadásul nem ingyen megy el, hanem - elvileg - egy nagyon brutálisan túlárazott szép összegért (amire talán még a real sem mondaná, hogy egy hét alatt visszajön mezből az ára, ez lehet már két hét lenne:).

Ha már úgy dönt Neymar, hogy pénzt akar inkább keresni a foci helyett, akkor már tök mindegy a továbbiakban, akkor ne is maradjon nálunk, mert véleményem szerint ha a lóvé felülírja a szakmai szempontokat, akkor SOHA sem lesz a világ legjobbja és a további fejlődése is kérdőjeles nekem. Tehát ennyi pénzt kapunk egy pénzmotivált játékosért....ez inkább jó hír.

Részemről menjen. Nem értek egyet a döntésével, hogy inkább a pénz után rohangál foci helyett, de az ő döntése, ezért senki sem haragudhat rá. Ennyi esze van, egészségére. Én inkább a Thiago transzfer miatt bosszankodtam, mert egy 20-asért elvitték. Ott sem a játékosra haragudtam nyilván, mert az ő szemszögétből megértem, de a vezetőség hogy elkótyavetyélte őt ....


Nem is azért lehet szídni igazán ,meg " disznófejezni" mert elment, hanem azért AHOGYAN elment, és pláne most...

Azért valljuk be, derült égből jött ez az egész, szerintem májusban senki sem gondolta volna hogy nyáron majd Neymart kell pótolni, hanem azt hogy a KP-t kell helyre rakni és jók vagyunk.Bár sajnos még azt sem sikerült...
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.01. 11:31:58

Varatrix írta:Ez mit jelent? :mrgreen:

Ez az a közösségi amihez totál hikomatt vagyok, meg a snapchat...

Taggelte magát, vagy valami konrétum?
Katt

Mennyire vicces lenne, ha csak átszállna ott, és jönne Barcelonába.. :lol:
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2017.08.01. 11:31:09

randomguy írta:Az Instagram storyja szerint már Dubaiban van.
Ez mit jelent? :mrgreen:

Ez az a közösségi amihez totál hikomatt vagyok, meg a snapchat...

Taggelte magát, vagy valami konrétum?
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
randomguy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2016.08.11. 12:22:07
Tartózkodási hely: τᴏᴘ ᴏғ τʜє ωᴏʀʟᴅ

2017.08.01. 11:26:45

Az Instagram storyja szerint már Dubaiban van.
Xabi Prieto: "I have gone to the Bernabeu just to watch Messi play."
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 976
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.01. 11:23:25

Itt páran azért keverjük a szezont a fazonnal. Miért kellene disznófejezni? Nem a Realba megy, vagy egy másik spanyol csapatba.
Amíg itt volt, szerintem rendesen dolgozott, ráadásul nem ingyen megy el, hanem - elvileg - egy nagyon brutálisan túlárazott szép összegért (amire talán még a real sem mondaná, hogy egy hét alatt visszajön mezből az ára, ez lehet már két hét lenne:).

Ha már úgy dönt Neymar, hogy pénzt akar inkább keresni a foci helyett, akkor már tök mindegy a továbbiakban, akkor ne is maradjon nálunk, mert véleményem szerint ha a lóvé felülírja a szakmai szempontokat, akkor SOHA sem lesz a világ legjobbja és a további fejlődése is kérdőjeles nekem. Tehát ennyi pénzt kapunk egy pénzmotivált játékosért....ez inkább jó hír.

Részemről menjen. Nem értek egyet a döntésével, hogy inkább a pénz után rohangál foci helyett, de az ő döntése, ezért senki sem haragudhat rá. Ennyi esze van, egészségére. Én inkább a Thiago transzfer miatt bosszankodtam, mert egy 20-asért elvitték. Ott sem a játékosra haragudtam nyilván, mert az ő szemszögétből megértem, de a vezetőség hogy elkótyavetyélte őt ....
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.01. 11:10:04

Varatrix írta:Amúgy tegnap írta valaki hogy, nem tudjuk Neymar repülési tervét követni, de gondolom Ázsiában eltölt egy napot a reklám cuccal, és ha mondjuk ha a közel jövőben nem jelentkezik Barcelonában, például ma az már árulkodó jel nem?

Bárhogy is végződik, szerintem a napokban választ kaphatunk...
https://twitter.com/BrazilStat/status/8 ... 7129808896" target="_blank

Elvileg már megy Párizsba aláírni, Dohába nem megy. Volt olyan kamunak tűnő hír is (Goal), hogy se Doha, se Párizs, hanem megy vissza Barcelónába, ahol szerdán még edzeni fog. Mondjuk nem tudom, ezt a kivásárlási árat nem személyesen kell kifizetnie? Mert akkor Barcelónába is el kell jutnia a napokban. Mindenesetre remélem, ez az edzős sztori kamu. Nem szeretném, ha tovább húzódna a dolog.

Szerdán vagy csütörtökön akarják bemutatni a párizsiaknak valószínűleg a Trocadéro téren, de a bemutatást megelőző napon (remélem ma) hivatalosan bejelenthetik.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2017.08.01. 11:04:08

Amúgy tegnap írta valaki hogy, nem tudjuk Neymar repülési tervét követni, de gondolom Ázsiában eltölt egy napot a reklám cuccal, és ha mondjuk ha a közel jövőben nem jelentkezik Barcelonában, például ma az már árulkodó jel nem?

Bárhogy is végződik, szerintem a napokban választ kaphatunk...
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2017.08.01. 10:38:37

MessiNeymarSuarez írta:Egy biztos, amit elért ezzel, az a szurkolók magukra haragítása...
Elég megnézni a profiljait, szinte minden képe alatt írják hogy mennyire Moneymar, és hogy ha nem akarja akkor nem kell szolgálni a Barcát.

Barcelonában már plakátokat is ki raktak a Camp Nou környékére, hogy" áruló kerestetik
Csak olyan játékosokat akarunk, akik szeretik a klubot".
Abban biztos lehet...ha összekerül a két csapat, sírva fog lemenni a pályáról( egy malacfejjel a hóna alatt) Mert a Camp Nou nem felejt és könyörtelenül megbünteti és megalázza az álszent hazugokat.
De én továbbra is kacsának tartom az egész dolgot, addig amíg nem történik konkrét bejelentés
( My bad , sorry)
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10113
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.01. 10:36:41

Normandia írta:
Barracuda831 írta:Korábban írta valaki,hogy "Te nem mennél el ha több lóvét ajánlanának egy másik munkahelyen?"
Azért az arányokkal legyünk tisztában. Keresel 200.000et havonta és valahol 250.000et ajánlanak elmész.ok.De és ezt sosem értettem, hogy egy Neymar akinek már 4éve annyi lóvéja volt,h effektive nem lehet elkölteni és azóta mennyi lett és mennyi lesz.Keres egy évbe mondjuk - mindennel együtt- 4-5mrd forintot.Nem k...va mindegy ,hogy 5mrd vagy 8.2mrd az éves fizetésed?
Nem tudod úgysem elkölteni.Nem értettem soha ezt a vergődést.Ezek az sem tudják már évek óta mi az a pénz.Van egy varázskártya -bankkártya- és az mindig mindenhol jó.
Nem mindegy, hogy mennyi az annyi, de értem a gondolatmenetedet. Van annyi bevétele, hogy szíve szerint döntsön és ne a pénz motíválja. Még mindig azt mondom, várjuk ki a végét.
Egy biztos, hogy ez a tevés baromira utálhat minket és mindent megtesz, hogy keresztbe tegyen nekünk. Sajnos ehhez van pénze, mint a tenger. Valamivel nagyon felbosszanthattuk.:-D

ŐŐőőő....6-1?! :lol:
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.08.01. 10:33:03

Barracuda831 írta:Korábban írta valaki,hogy "Te nem mennél el ha több lóvét ajánlanának egy másik munkahelyen?"
Azért az arányokkal legyünk tisztában. Keresel 200.000et havonta és valahol 250.000et ajánlanak elmész.ok.De és ezt sosem értettem, hogy egy Neymar akinek már 4éve annyi lóvéja volt,h effektive nem lehet elkölteni és azóta mennyi lett és mennyi lesz.Keres egy évbe mondjuk - mindennel együtt- 4-5mrd forintot.Nem k...va mindegy ,hogy 5mrd vagy 8.2mrd az éves fizetésed?
Nem tudod úgysem elkölteni.Nem értettem soha ezt a vergődést.Ezek az sem tudják már évek óta mi az a pénz.Van egy varázskártya -bankkártya- és az mindig mindenhol jó.
Nem mindegy, hogy mennyi az annyi, de értem a gondolatmenetedet. Van annyi bevétele, hogy szíve szerint döntsön és ne a pénz motíválja. Még mindig azt mondom, várjuk ki a végét.
Egy biztos, hogy ez a tevés baromira utálhat minket és mindent megtesz, hogy keresztbe tegyen nekünk. Sajnos ehhez van pénze, mint a tenger. Valamivel nagyon felbosszanthattuk.:-D
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10113
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.01. 10:30:25

Egy biztos, amit elért ezzel, az a szurkolók magukra haragítása...
Elég megnézni a profiljait, szinte minden képe alatt írják hogy mennyire Moneymar, és hogy ha nem akarja akkor nem kell szolgálni a Barcát.

Barcelonában már plakátokat is ki raktak a Camp Nou környékére, hogy" áruló kerestetik
Csak olyan játékosokat akarunk, akik szeretik a klubot".



Közben azért Suarez is nyomja:
Suarez: "I wouldn't leave Barca even if I was offered triple the salary."


don70at: " A PSG soha sem lesz NAGYCSAPAT", hát azért sajnos erről ne legyünk meggyőződve..Lehet hogy eredményekben 2-3 év múlva előrébb lesznek mint mi, főleg ha így folytatják az aranygeneráció pótlását...
Tavaly is majdnem kiütöttek minket, bár eléggé hektikusak voltunk.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MessiNeymarSuarez 2017.08.01. 10:35:31-kor.
akos1974
Barça B
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2007.07.15. 13:18:10
Tartózkodási hely: Sárvár

2017.08.01. 10:16:52

Sokat olvasgatom a fórumot, igaz hozzászólni kevésbé szoktam. De ez a történet már nekem is sok. Több mint húsz éve szurkolók a csapatnak ebből kifolyólag láttam ezt azt a csapat környékén. Az én véleményem is az mint itt sokaknak. Menjen isten hírével. volt már sok jó játékos aki elment. És azután is volt élet. Ő utánna is lesz.
Barca for ever
AudiQ3
Barça B
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2011.05.28. 18:55:24
Tartózkodási hely: Barcelona

2017.08.01. 10:08:39

most már én is azt kívánom, hogy húzzon!

Venni kell az érte kapott lóvéból 3-4 játékost( persze nem cserepadra...)
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2017.08.01. 09:55:59

visca el barca írta:este azon gondolkodtam, hogy mivel a gyereknek élő szerződése van, az elnökség simán kötelezhetné egy nyilvános sajtótájékoztatóra, ahol számot kellene adnia arról, hogy menni akar vagy maradni. vajon miért nem teszik meg?
Nekem az abszolút kedvencem volt az utóbbi időben. De most amit művel, vagy amit Golddigger(appppúúúú) műveltet vele... Ha jól vettem ki a katalán sajtóból, már a csapattársai is elpártoltak tőle, mivel ugyanúgy Ők is vakon vannak, nem kapnak tájékoztatást..
Na persze ez lehet megint csak a blikk kultúrás helyi lapok szenzációhajhász infórámája....
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
don70at
Barça B
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2014.04.25. 11:34:19

2017.08.01. 09:48:21

Lehet hogy anyagilag sokkal jobban jar Neymar es a managementje - es elsosorban a management - mintha itt maradnanak. De csak rovid tavon ugyanis a PSG soha nem lesz NAGYCSAPAT. A szakmai es anyagi sikerhez ket szereplo kell, egy jo jatekos es egy jo csapat. Ney jo jatekos, a PSG nem jo csapat.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2017.08.01. 09:41:45

visca el barca írta:este azon gondolkodtam, hogy mivel a gyereknek élő szerződése van, az elnökség simán kötelezhetné egy nyilvános sajtótájékoztatóra, ahol számot kellene adnia arról, hogy menni akar vagy maradni. vajon miért nem teszik meg?
Sajnos nem tehetnék meg. Legalábbis én úgy értelmezem, hogy a szerződés a munkavégzésre vonatkozik, tehát az edzéseken, hivatalos rendezvényeken, természetesen meccseken történő megjelenésre. Arra viszont, hogy kiálljon a nyilvánosság elé, nem.
Elég az most a kis "éhenkórásznak" meg az apjának, hogy elzárták előlük a 26 milliós prémiumot. Sport.es szerint apuci nagyon bepipult, amikor megtudta, hogy a klub az összeget letétbe helyezte egy jegyzőségnél és ha Neymar megy, akkor ennek az összegnek legfeljebb a töredékét fogják kifizetni.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.01. 09:25:47

este azon gondolkodtam, hogy mivel a gyereknek élő szerződése van, az elnökség simán kötelezhetné egy nyilvános sajtótájékoztatóra, ahol számot kellene adnia arról, hogy menni akar vagy maradni. vajon miért nem teszik meg?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.07.31. 23:58:51

vinszentvega írta: Itt most nem olyan vezérről beszélnénk mint Puyol, Xavi, vagy anno Pep, Laudrup vagy Eusébió, vagy épp Rivaldo, hanem olyanról aki eltud dönteni egy-egy mérkőzést akkor is amikor a csapat másik 10 játékosa nem a toppon van épp..
Szóval hogy az aranyközéputat lássa mindenki, inkább húzóembernek kell nevezni. És ha jobban belegondol mindenki, akkor Messi is inkább a húzóembere az Fc Barcelonának, mint inkább a vezére. Persze ezt a vastüdejű, ordibálós messi fórumfanok, mindjárt letorkozzák egy véres késsel, de akkor is így van.
Szóval itt ami a probléma, hogy amikor Messi 3 év múlva azt mondja(hogy szifon válltáska, megyek Rosárioba sör-focizni), akkor ki lesz az aki az Ő Mozdony szerepét átveszi?
Nos én Messi fan vagyok, de teljesen osztom a véleményed. Sőt tovább megyek, egyszer nem láttam Leon azt, amit Neymaron a PSG elleni visszavágón. 3:1-nél rajta kívül senki sem bízott a továbbjutásban. Az a 7 perc, csak róla szólt. Persze tudom, hogy Leo más habitus teljesen és ő a játékával, góljaival motíválja a csapatot, de verbálisan és teátrálisan nagyon nem az ő stílusa.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
tl
Barça B
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2011.04.28. 14:38:01

2017.07.31. 22:37:23

Én azt mondom menjen, nincs értelme tartóztatni ha nem érzi jól magát. Már a kétség is elég ahhoz legtöbbször, hogy egy játékos alulteljesítsen.

Szerintem sem lett volna belőle vezér, habár egyszer-kétszer mutatott ilyesmit, de sokkal többször láttuk lézengeni meg visszapasszolni, mint húzni a csapatot. Nagyon ügyes játékos, remekül cselez, de nagyon hullámzó a teljesítménye, a bérigényével ellentétben.

Sajnálom, azt gondoltam, hogy több esze van, mint a legtöbb brazilnak, aki a bulizás/nagy lóvé kombót választja a futballtörténelem lapjainak írása helyett. Eddig úgy tűnt, ő kivétel.

Griezmann jó lenne helyette.
Válasz küldése