Neymar

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
bingyo24
Barça B
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2015.03.13. 12:40:22

2017.08.02. 12:25:40

Mindegy ki jon a helyere! ez a Barcelona, Neymar nelkul is nagyok voltunk vagyunk es leszunk ,ha 20 evig nem nyerunk semmit,akkor is nagy csapat marad a Barcelona.A psg-re ez nem igazan volt igaz es nem is lesz szerintem,ugyhogy hadd menjen elvezze az eletet majd lehet,hogy megbanja!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.08.02. 12:21:47

MessiNeymarSuarez írta:
Behalnék ha 2 nap múlva megjelenne az edzésen, és bejelentené hogy csak rájött a szapora, és ezért ment haza... :lol:
Persze ez kizárt, így már tényleg biztosra vehető a távozási szándékra, kérdés hogy mi lesz, és mikor..Mi nem leszünk kisegítve azzal ha az utolsó 2 napban kapjuk meg a pénzt...
Az már csak hab lenne a tortán, hogy kirúgja apucit, mint menedzsert és bejelenti a maradását. :D

Ha maradna -amihez jelenleg egy csoda kellene- sem hiszem hogy sokáig balhé lenne. Villant valamit a Szuperkupán utána meg már tapsolnának neki és el lenne minden felejtve.
MessiNeymarSuarez írta:Legnagyobb baj az, hogy most kizárt hogy pótolni tudjuk...Már az is kérdéses hogy jön-e valaki a helyére, nemhogy még Dembelé meg Dybala-kaliber...

Én azt sajnálom nagyon, hogy én tényleg benne láttam a jövőt és azt, aki a Messi-éra utáni sötét időszakban képes fényt vinni a csapatba...
Szerintem zseniális volt az a játék, amit 2015 őszén toltunk, Messi hiányában rá volt kihegyezve a játék, és az a gyors, kapura törő játék, ahol Neymaré volt a főszerep, és amivel a RM-ot vertük el keményen...

Na számomra ez vigasztalt akkor amikor eszembe jutott hogy Messi is 30, és ki tudja meddig bírja még...Erre Neymar lelép...
A realitás talaján maradva szerintem borítékolható volt, hogy nem innen megy majd el levezetni. Én olyan 4 max. 5 évet adtam neki Messi "öregedése" ide vagy oda.
Csak azt nem gondoltam, hogy ilyen körülmények közt fog távozni.

Ennek a pletykának, ami felmerült, hogy a Real alkut kötött a PSG-vel nem hiszem, hogy túl sok igazságtartalma lenne, viszont ha abba belegondolunk, hogy a párizsiak bebetonozzák és ha akarják ott öregszik meg komoly siker nélkül logika van benne.
Mondjuk a PSG-nek lehet van üzlete benne, ha a váltásba Neymar csak ilyen feltételek közt ment bele. Ez viszont még a Figo esetnél is durvább lenne.
Persze ez csak pletyka, pontos forrásról nem tudok, de ez már mindennek a csúcsa lenne. Piqué úgy rúgná fejbe a Clásicón, hogy Kínáig repülne a feje.
Forca Barca!!!!
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2017.08.02. 12:16:58

Samper írta:Ami a veszteséget illeti, legyünk hívek önmagunkhoz. Mindenki nézze meg, hogy hány pontokat osztottunk ki neki a tavalyi szezonjára. A sírás-rívás csak azok részéről indokolt, akik 9-est vagy 10-est adtak. Nem sokan voltak.
Ezzel csak az a gond, hogy a pontozási skála minden játékosnál más. A maximum az, amit a pontozó elképzel, hogy mit is tudna az adott játékos és ehhez viszonyítva pontoz. Érthetőbben egy példával, Messinek adsz egy 8-ast ha minden meccsen ver egy gólt, míg Gomes esetén ha csinál 3 jó passzt meccsenként. Szóval sajnos pl. egy Neymar 8-as többet ér mint sok más játékosnál a 10-es.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10113
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.02. 12:09:07

Ugyan, ebből 4*55 millió euró lesz, előre érzem, 4 év alatt törlesztik majd...

Emlékszem az első Barcás meccsére, nagy szemekkel szó szerint könyörgött Tatának hogy beállhasson, annyira játszani szeretett volna..

Számomra először nagyon unszimpatikus volt, és azt gondoltam hogy semmire sem viszi, de ahogy elkezdett előbb-utóbb játszani és varázsolni a pályán, egyre jobban megkedveltem.

Első évben nem találta a helyét, és ráadásul sokszor jobb szélen játszott, ami nem volt ideális, de utána a következő évben ahogy az MSN összeállt, és együtt varázsoltak a pályán, az tényleg valami zseniális volt. Meg amint mondtam, akkor amikor Messi sérült volt, és ő rá játszva vertük a RM-ot és a többieket...

Egészen eddig tartottam az állításom hogy ha el akart volna menni akkor elment volna az első év után, de sajnos most megy... Sokan mondták hogy nem fogja annyi ideig itt húzni, de szerintem nem sokunk gondolta volna előre hogy most nyáron már le is lép..

Ő tőle több hála is lehetett volna a klub felé..Illegálisan ,kockáztatva igazoltuk le, bíztunk benne, és rendbe tették fizikálisan is a klubnál...


Az a baj hogy hiába vagyok rá mérges, úgy gondolom hogy azzal hogy elmegy, semmiképp sem nyer a klub...Eleve az egyik legfontosabb játékos megy el, és akit meg akartunk venni eddig sem a pénz volt a probléma, szóval azzal a 220 millióval sem leszünk nagyon kisegítve, cserébe kb esélyes hogy senki sem jön érdemben idén.

Mondanám hogy a pénzt választotta karrier helyett, de sajnos ha így folytatjuk, nagyobb esélye lesz a PSG-ben BL-t nyerni, mint itt..

DE mi van ha az is benne van az eligazolásában, hogy nem volt megelégedve az igazolásokkal?
Nem biztos hogy Verrattik helyett örült hogy Gomest meg társait hozzuk, úgy hogy a KP folyamatosan kopik ki mögülük...
Sajnos rossz ezt kimondani, de lehet szebb a jövőkép egy PSG-ben jelenleg szakmai szempontból is...

Jöhetünk a szöveggel, hogy aki nem akar itt játszani blabla, de láthatjuk mire mentünk mostanság ezzel...
Egy Thiagonak is mennyire örülnénk most, ha itt lenne még nálunk, pedig mikor elment már..

Én azt tippelem hogy idén már semmilyen érdembeli játékos nem fog jönni, max hoznak megint valakit túlhypeoltan aki nem is illik ide.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.02. 12:00:41

https://twitter.com/BarcaSpiral/status/ ... 5999488000" target="_blank

A képen látható úriemberek néhány órán belül leülnek tárgyalni.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2017.08.02. 11:59:00

visca el barca írta:nemyart eladjuk di maria+40-ért, és elhozzuk még paulinnyát. ettől a vezetőségtől ennyire telik, többet nem nézek ki belőlük.
amugy szerintem komolyan ez lesz, csak a 40 millio helyett mondjuk 120

hat, hajra valverde, ha rafekszik a bajnoksag + kupa kombora az eselyes lehet
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.02. 11:39:57

visca el barca írta:nemyart eladjuk di maria+40-ért, és elhozzuk még paulinnyát. ettől a vezetőségtől ennyire telik, többet nem nézek ki belőlük.
Mondjuk akkor el is kezdhetnek csomagolni, itt csak akkor van esélyük maradni, ha villantanak valami nagyon nagyot. Vagy Valverde megmenti a seggüket, de arra meg nem lesz ideje se. Szóval ha ez a duó jön amit írsz, akkor azt még a Mundo támogatásával se fogják tudni szerintem lenyomni úgy a socik torkán, hogy abból jól jöjjenek ki.. Én számítok nagy dobásra most tőlük, kőkemény túlfizetéssel sajnos, de ennyi pénz birtokában nyilván megemelkednek az árak ugye..
recrea írta:de te fizetsz, mert Palesz lehúz egy kartonnal :)
Öröm az ürömben.. :mrgreen: Pedig 1,5 hónapja én is azt hittem, hogy bukom a fogadást, és 2-3 év múlva megy csak. Bár még várjuk ki hivatalosan a végét azért, addig nem kiabálom el.. :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.02. 11:34:54

recrea írta:Ha ez összejönne, besegítenék vebnek, és ketten meginnánk egy pikolo sört, de te fizetsz, mert Palesz lehúz egy kartonnal :)
120 milla+verratti, meg még gomest is eladjuk...persze...egyből duplázok és két deci sör lesz :D

fantasy off.

nemyart eladjuk di maria+40-ért, és elhozzuk még paulinnyát. ettől a vezetőségtől ennyire telik, többet nem nézek ki belőlük.

jövőre durván szintet lépünk, lefele. messi vagy megnyer mindent a csapatnak vagy semmit.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Res
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2014.08.06. 15:39:22

2017.08.02. 11:22:32

recrea írta:Ez a 120 + Veratti túl szép, h igaz legyen....
A CNN-en meg ezt írja: "... fueling speculation the Brazilian is set to join PSG in a world-record $256M deal."
Gondolom ez a 222 Euro.

Azért az összegre kíváncsi leszek. Néhány év múlva kiderül... :mrgreen: Mondhatnánk, hogy jó helyre kerül ez a pénz, de erre sajnos nem tenném a nyakamat...
MatsMessi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 362
Csatlakozott: 2015.05.24. 12:31:37

2017.08.02. 11:22:19

Rettento csalodott vagyok vele kapcsolatban. Az elso eveben hosszu ido utan nala ereztem majdnem olyan biztonsagban a labdat, mint Messinel. Viszont 3 ev alatt nem ereztem nala akkora elorelepest, mint amekkorat vartam. Nagy ervagas lesz az elvesztese, az ketsegtelen, es igy lehet, hogy kezdhetunk aggodni, hogy mi lesz 3-4 ev mulva. Viszont az ilyen jatekos nem kell a csapatba. Azt gondoltam imad itt lenni, a peldakepevel, Messivel egyutt jatszani, akitol majd 4-5 ev mulva atveheti a stafetabotot. Hat nem igy lett, elmegy valoszinuleg a penzert, meg haverokert. Jatekosban ekkorat meg nem csalodtam, mint benne.Tobbre volt hivatott itt.
Nem tartom elkepzelhetetlennek, hogy 3 ev mulva a Realba kot ki ezekutan. De ha azt is megcsinalja, akkor szerintem a csapat tobbi tagja is oriasit fog csalodni benne.

Emlekezzunk ra szepen, mert minden idok legnagyobb csatartriojanak egyik tagja volt. Abban biztos vagyok, hogy sok ev mulva is szepeket fognak mondani az MSN-rol.

Koszonunk mindent Neymar, de tobbre lehettel volna itt hivatott!
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.08.02. 11:08:13

Ami a veszteséget illeti, legyünk hívek önmagunkhoz. Mindenki nézze meg, hogy hány pontokat osztottunk ki neki a tavalyi szezonjára. A sírás-rívás csak azok részéről indokolt, akik 9-est vagy 10-est adtak. Nem sokan voltak.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.08.02. 11:04:15

Ez a 120 + Veratti túl szép, h igaz legyen. Azonnal dobnám a pénzt Dembelére, nem tudom, miért félnek tőle egyesek, semmivel nem éretlenebb vagy kelekótyább, mint Neymar volt, amikor idejött...sőt. Kivéve, h ő tudta, h milyen lábas :D És kettőjük fizuja lenne annyi kb, mint a brazilé.

Ha ez összejönne, besegítenék vebnek, és ketten meginnánk egy pikolo sört, de te fizetsz, mert Palesz lehúz egy kartonnal :)

Én spec bírom a brazil játékát, sértődős sem vagyok, szóval sok sikert kívánok neki, ha elmegy, nem tudom mit nem talált meg nálunk, de találja meg Párizsban.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10113
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.02. 11:02:14

davi10 írta:
westerngom írta:
Mi az h. felmentést kér az edzésről és haza megy??
twitter.com/FCBarcelona_es/status/892657995670269952

Na ezt párizsban nem csinálná meg mert a teve után kötnék, csak nálunk lehet ilyet megcsinálni! :evil:
Igaz, rúgják csak agyon az utolsó edzésén :D
Egy ilyen undorító történet után kapna egy kis atyai szeretetet a játékosoktól, vagy legalább jöhet a jó öreg játék (p*csázás). :D
Remélem Iniestáéktól kapott egy kis fejmosást, hogy mi az a klubszeretet, és alázat...
Ő miért nem reklamál minden évben hogy Messi árnyékából ki akar lépni, vagy 2szer annyi fizut akar?

Ehelyett inkább alázatosan küzdött, és dagadtra nyerte magát a Barcával.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.02. 11:01:45

westerngom írta:Mi az h. felmentést kér az edzésről és haza megy??
twitter.com/FCBarcelona_es/status/892657995670269952

Na ezt párizsban nem csinálná meg mert a teve után kötnék, csak nálunk lehet ilyet megcsinálni! :evil:
Az, hogy menni fog, ilyenkor meg már nem szokás a csapattal edzeni, nehogy legyen valami. Nincs ebbe semmi, legalább tisztázva van a dolog szinte teljes mértékben.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6775
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.02. 10:53:31

westerngom írta:
Mi az h. felmentést kér az edzésről és haza megy??
twitter.com/FCBarcelona_es/status/892657995670269952

Na ezt párizsban nem csinálná meg mert a teve után kötnék, csak nálunk lehet ilyet megcsinálni! :evil:
Igaz, rúgják csak agyon az utolsó edzésén :D
Egy ilyen undorító történet után kapna egy kis atyai szeretetet a játékosoktól, vagy legalább jöhet a jó öreg játék. :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Res
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2014.08.06. 15:39:22

2017.08.02. 10:52:41

http://player.hu/sport-3/neymar-kozolte ... folytatja/

"Azt még pontosan nem tudni, hogy mennyit kap a Barcelona, korábban 220 millió euróról lehetett olvasni, a napokban viszont olyan hírek is voltak, hogy a katalánok 120 milliót és Marco Verrattit kapják Neymarért cserébe."
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10113
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.02. 10:50:57

westerngom írta: +1

Nem úgy volt h. leül Bartoval tárgyalni és ezt követően nyilatkozatot tesz a jövőével kapcsolatosan?
Mi az h. felmentést kér az edzésről és haza megy??
twitter.com/FCBarcelona_es/status/892657995670269952

Na ezt párizsban nem csinálná meg mert a teve után kötnék, csak nálunk lehet ilyet megcsinálni! :evil:

Behalnék ha 2 nap múlva megjelenne az edzésen, és bejelentené hogy csak rájött a szapora, és ezért ment haza... :lol:
Persze ez kizárt, így már tényleg biztosra vehető a távozási szándékra, kérdés hogy mi lesz, és mikor..Mi nem leszünk kisegítve azzal ha az utolsó 2 napban kapjuk meg a pénzt...


Legnagyobb baj az, hogy most kizárt hogy pótolni tudjuk...Már az is kérdéses hogy jön-e valaki a helyére, nemhogy még Dembelé meg Dybala-kaliber...

Én azt sajnálom nagyon, hogy én tényleg benne láttam a jövőt és azt, aki a Messi-éra utáni sötét időszakban képes fényt vinni a csapatba...
Szerintem zseniális volt az a játék, amit 2015 őszén toltunk, Messi hiányában rá volt kihegyezve a játék, és az a gyors, kapura törő játék, ahol Neymaré volt a főszerep, és amivel a RM-ot vertük el keményen...

Na számomra ez vigasztalt akkor amikor eszembe jutott hogy Messi is 30, és ki tudja meddig bírja még...Erre Neymar lelép...
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2017.08.02. 10:43:22

MessiNeymarSuarez írta: Neymarnak is gratulálok, sok esze van, ha olyan helyre megy ahol emberszámba sem veszik, és nem okult Verratti hibájából, aki le akart lécelni, de a kérése ellenére sem engedték...
Arról nem beszélve, hogy egy ötödrangú bajnokságban lesz szerződése (szerintem minimum 4 évre). Ahol is a tevehajcsár , a mostani helyzetből adódóan, leköt vele egy 1mrd eurós kivásárlási árat. 30 évesen meg max. nem fog otthon elférni a Ligue 1 aranycipőktől, de semmi mást nem tesz le.... Ronaldinho adhatna neki egy csicskalángost, hogy hülye vagy?! Oda mész ahonnan eljöttem ennyi idősen mint te?????
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2017.08.02. 10:37:21

MessiNeymarSuarez írta:Ha igaz hogy le kell ülni tárgyalni, akkor én a vezetőség helyében simán beintenék, vagy fizessék ki a kivásárlási árat és kockáztassanak egy jó kis bannt, vagy pedig adják Verrattit+kp-t Neymarért...

Éveken át tárgyalni sem voltak hajlandóak velünk, akkor sem ha maga a játékos lépni szeretett volna, miért legyünk mi jófejek velük, pláne hogy az egyik legfontosabb emberünkről van szó?
Remélem Bartoék nem mennek bele részletfizetésbe, meg egyéb hülyeségekbe...
Max itt maradna egy évet még, aztán akkor úgy is összekapná magát, mint De Gea, nem akarna lemaradni a VB-ről.

Neymarnak is gratulálok, sok esze van, ha olyan helyre megy ahol emberszámba sem veszik, és nem okult Verratti hibájából, aki le akart lécelni, de a kérése ellenére sem engedték...
+1

Nem úgy volt h. leül Bartoval tárgyalni és ezt követően nyilatkozatot tesz a jövőével kapcsolatosan?
Mi az h. felmentést kér az edzésről és haza megy??
twitter.com/FCBarcelona_es/status/892657995670269952

Na ezt párizsban nem csinálná meg mert a teve után kötnék, csak nálunk lehet ilyet megcsinálni! :evil:
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10113
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.02. 10:25:46

Ha igaz hogy le kell ülni tárgyalni, akkor én a vezetőség helyében simán beintenék, vagy fizessék ki a kivásárlási árat és kockáztassanak egy jó kis bannt, vagy pedig adják Verrattit+kp-t Neymarért...

Éveken át tárgyalni sem voltak hajlandóak velünk, akkor sem ha maga a játékos lépni szeretett volna, miért legyünk mi jófejek velük, pláne hogy az egyik legfontosabb emberünkről van szó?
Remélem Bartoék nem mennek bele részletfizetésbe, meg egyéb hülyeségekbe...
Max itt maradna egy évet még, aztán akkor úgy is összekapná magát, mint De Gea, nem akarna lemaradni a VB-ről.

Neymarnak is gratulálok, sok esze van, ha olyan helyre megy ahol emberszámba sem veszik, és nem okult Verratti hibájából, aki le akart lécelni, de a kérése ellenére sem engedték...
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2017.08.02. 10:20:10

Cestus írta:
Valószínűleg ha egyáltalán összejön most a transzfer, tényleg csak augusztus végén. Addig viszont nyugodt szívvel eladhatnánk a többi felesleges játékost és hozhatnánk 1-2 embert. Így azért reálisan mehetnénk a kupáért a kövi szezonban is, ha meg Valverde összerakja a játékot meg tűzben tartja a népet, akkor a bajnokságért is.
Nem is erre gondoltam, mert ez most éppen terítéken is van és próbálkozik is a vezetőség Neymar sorsától függetlenül. Én a brazilért befolyó pénzre és a posztjának a pótlására gondoltam elsősorban. Szerintem tőle függetlenül is lesz egy kis jövés-menés...
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.02. 10:00:28

MessiNeymarSuarez írta:Én egyedül azért marasztaltam volna Neymart, mert 99% hogy idén nem tudjuk még a KP-t sem erősíteni, nemhogy még Neymar helyettest találni...Ez a szomorú, szerintem senki sem így képzelte a nyarat, hogy még tovább gyengülünk, ahelyett hogy Verratti, Coutinho kalibert hoztunk volna, és eséllyel mehettünk volna mindegyik trófeában.

Így azért lesznek elég nagy gondok...Nem lennék Valverde helyében.
Sajnos Valverde tuti, hogy bukik, ha megint csak kupa lesz. Kár érte, mert lehet, hogy egy normálisan összerakott kerettel hülyére nyerte volna magát és fantasztikus edző lett volna. Persze ne temessük előre a szezont, de nagyon rossz pozícióból indul az ember.

Romero szerint Valverde engedélyt adott Neymarnak, hogy ne jöjjön edzeni.

Igazából abban lehet reménykedni, hogy a meglévő büdzséből meg eladásokból hozunk valakit, meg hogy a PSG-től kapunk ajándékba egy minőségi játékost (Rabiot, Draxler, Matuidi) a 222 millión felül, ha a transzfer összejön.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10113
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.02. 09:55:35

Én egyedül azért marasztaltam volna Neymart, mert 99% hogy idén nem tudjuk még a KP-t sem erősíteni, nemhogy még Neymar helyettest találni...Ez a szomorú, szerintem senki sem így képzelte a nyarat, hogy még tovább gyengülünk, ahelyett hogy Verratti, Coutinho kalibert hoztunk volna, és eséllyel mehettünk volna mindegyik trófeában.

Így azért lesznek elég nagy gondok...Nem lennék Valverde helyében.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.02. 09:50:17

https://twitter.com/gerardromero/status ... 9820336129" target="_blank

Elhagyta a Barca központját edzés nélkül.
P.U.Y.O.L. írta:Nem csak a következő szezont kell nézni, ha tényleg elhúzódik és csak augusztus végén távozik, akkor is jól jöhetünk ki hosszútávon belőle. Annyira meg nem lenne gyenge a mostani (Neymar nélküli) keret sem, hogy az EL helyekért izzadjunk.
Valószínűleg ha egyáltalán összejön most a transzfer, tényleg csak augusztus végén. Addig viszont nyugodt szívvel eladhatnánk a többi felesleges játékost és hozhatnánk 1-2 embert. Így azért reálisan mehetnénk a kupáért a kövi szezonban is, ha meg Valverde összerakja a játékot meg tűzben tartja a népet, akkor a bajnokságért is.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2017.08.02. 09:41:12

Tomsa írta:Az a szomorú, hogy a végén tényleg kénytelen lesz a klub leülni tárgyalni, mert ezek után nem maradhat, rengeteg kárt okozott és még okozhat is.
Abból jönnénk ki a legrosszabbul.
Nem csak a következő szezont kell nézni, ha tényleg elhúzódik és csak augusztus végén távozik, akkor is jól jöhetünk ki hosszútávon belőle. Annyira meg nem lenne gyenge a mostani (Neymar nélküli) keret sem, hogy az EL helyekért izzadjunk.
Válasz küldése
cron